Esileht Ilu Unistan juuksurrobotist

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Unistan juuksurrobotist

Postitas:
Kägu

Mul on hästi vilets juus, selline udusulg, peene karv.

Oma pika elu jooksul olen pidama jäänud ühe lõikuse juurde, selline järku lõigatud pott (umbes).

Aga üks põhilisi jamasid juuksuritega on see, et nad mingil segasel põhjusel ei oska lõigata täpselt samamoodi kui alati.

Kui on ühepikkused juuksed (seda on mul ka olnud), siis eriti eksida ei anna. Aga selle järku lõikamisega on alati see trikk, et kus see järk nö kokku jookseb – kas piltlikult väljendudes põhjas, kirdes või kagus.

Ma olen juuksureid väga pikalt pidanud, üldse ei jookse ühe juurest teise juurde. Aga kogu aeg üks ja sama probleem. Kord on pealt liiga lühikesed ja küljed pikad, siis jälle vastupidi või kolmandat moodi. Vahel satub hästi – siis ütled – palun TÄPSELT sama. NO ja – ei, ei õnnestu. Vahel õnnestub, vahel mitte. Kunagi ei saa kindel olla.

 

Unistan juuksurrobotist. Ausalt.

 

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistan sind täielikult. Leidsin endale pärast pikkasid katsetamisi lõpuks juuksuri, kelle käekiri meeldib. Aga no ikkagi on iga kord pärast juuksurist tulekut esimesed nädalad selline tunne, et ei oska oma juustega midagi pihta hakata, sest nii, nagu ma neid kandma harjunud olen, nad enam ei hoia. Kui lõikus juba veidi välja kasvanud on, siis saan nad endale meelepäraseks sundida, aga järgmise lõikusega hakkab kõik otsast peale. Põhimõtteliselt on iga kord juukselahk erinevas kohas ja kuna lõikus on ebasümmeetriline, siis teise kohta surumine ei näe korrektne välja. Juuksuriga olen sellest rääkinud, ütleb, et lõikab iga kord samamoodi… No ei ole sama, täitsa erinev iga kord.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käis terve elu juuksuris ainult hilisõhtustel aegadel, et ei peaks pärast kusagile minema juuksuri tehtud soenguga. Näen eranditult alati jube kole välja. Järgmisel päeval pesen ja föönitan ise, siis kannatab olla.

See liiga lühikeseks pügamine on ka muidugi omaette probleem. Ütled – palun 5mm otsasid, ikka lõigatakse 1,5cm. Kammitakse ühele ja teisele poole, käärid püstiasendis klõpp-klõpp-klõpp ja jälle täiesti nudi. Ootad 3-4ndl, siis hakkab inimese nägu pähe tulema.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 2 viimast korda lõigatud tukk niimoodi, et üks pool on teisest 2 cm pikem. No ise toolis seda kohe ei näe, kodus saad aru. Nüüd tukk vajaks lõikust ja otsin uut, kes oleks võimeline l7htlabast tukka lõikama.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 2 viimast korda lõigatud tukk niimoodi, et üks pool on teisest 2 cm pikem. No ise toolis seda kohe ei näe, kodus saad aru. Nüüd tukk vajaks lõikust ja otsin uut, kes oleks võimeline l7htlabast tukka lõikama.

Istusid toolis jalg üle põlve?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 2 viimast korda lõigatud tukk niimoodi, et üks pool on teisest 2 cm pikem. No ise toolis seda kohe ei näe, kodus saad aru. Nüüd tukk vajaks lõikust ja otsin uut, kes oleks võimeline l7htlabast tukka lõikama.

Istusid toolis jalg üle põlve?

Tahtsin sama just küsida 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 2 viimast korda lõigatud tukk niimoodi, et üks pool on teisest 2 cm pikem. No ise toolis seda kohe ei näe, kodus saad aru. Nüüd tukk vajaks lõikust ja otsin uut, kes oleks võimeline l7htlabast tukka lõikama.

Istusid toolis jalg üle põlve?

Kui see oleks tõsi, peaks iga juuksur seda teadma ja inimese õigesti istutama. Aga ei, see on müüt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see oleks tõsi, peaks iga juuksur seda teadma ja inimese õigesti istutama. Aga ei, see on müüt.

Ei, see ei ole müüt. Minu juuksur on seda rääkinud ca 20 aastat. Ka mu ema pensionärist juuksur oma nõukaaja kooliga ikka tuletab meelde inimestele. Samuti räägitakse seda juuksurite koolitustel. Enamus juuksureid ikka mainib kliendile kui märkab, et juuksuritoolis jalg üle põlve ei istuta. Nooremad juuksurid võibolla peavad seda nii iseenesest mõistetavaks asjaks, et tõesti ei tulegi selle peale, et peaks veel eraldi kliendile ütlema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kujutaks ette, et tukka lõigatakse ikka kulmude jägi, mitte selle järgi, kas pea on viltu.

Ja muidugi on ka see võimalus, et juuksur teadlikult lõikab tuka viltu sinnapoole, kuhu kammitakse. No minu oma teeb nii, ta õnneks ikka hoiatas ka, et proovime nii. Töötab isegi päris hästi.

 

Juuksurrobot oleks lahe. See võiks töötada kuidagi nii, et istud kupli alla, siis mingi imeja tõmbab kõik juuksekarvad peakujuliselt sirgeks ja siis toimub lõige (mingi laseriga vms). Trahh, korraga.

Aa, ja enne võiks veel olla võimalik muidugi ekraanilt valida ka täpselt oma näo ja juukse järgi lõikus.

Või siis täpselt eelmise lõikuse taastamiseks iga karva otsast -1cm näiteks.

 

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kujutaks ette, et tukka lõigatakse ikka kulmude jägi, mitte selle järgi, kas pea on viltu.

Ja muidugi on ka see võimalus, et juuksur teadlikult lõikab tuka viltu sinnapoole, kuhu kammitakse. No minu oma teeb nii, ta õnneks ikka hoiatas ka, et proovime nii. Töötab isegi päris hästi.

Juuksurrobot oleks lahe. See võiks töötada kuidagi nii, et istud kupli alla, siis mingi imeja tõmbab kõik juuksekarvad peakujuliselt sirgeks ja siis toimub lõige (mingi laseriga vms). Trahh, korraga.

Aa, ja enne võiks veel olla võimalik muidugi ekraanilt valida ka täpselt oma näo ja juukse järgi lõikus.

Või siis täpselt eelmise lõikuse taastamiseks iga karva otsast -1cm näiteks.

Mul on kahele poole nn kardinad, ikka suht tobe, kui üks pool on nähavalt lühem.

A mul on ennegi ikka täiesti umbe lõigatud, mingi 4 cm oli ees vahe. Paar päeva pidasin vastu, läksin teise juurde.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks juuksuritel koopiamasinat pole :-S

Mul on teist nii kahju.

 

juuksur

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks juuksuritel koopiamasinat pole :-S

Mul on teist nii kahju.

juuksur

No ma otsin teise juuksuri. Maksan 15 min töö eest 30 eurot, vastu saan ebaühtlase tuka. Üks krd väike töö.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühinen! Arvestades, et olen 56, siis elu jooksul olen ikka juuksuri juures käinud. Õnnelik uue soengu üle vast 2 korda terve elu jooksul. Ma olen korduvalt läinud juuksuri juurde foto kaasas, ikka lõigatakse jumal teab mida. Ja oleks, et ma teab mis ulmet tahan siis… nüüd siis kannan sirgelt lõigatud juukseid, seda on suht raske ära rikkuda. Ometi ma aeg-ajalt ikka näen naisi, kellel on tõesti hea lõikus. Kus nad küll juuksuris käivad, ei tea.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühinen! Arvestades, et olen 56, siis elu jooksul olen ikka juuksuri juures käinud. Õnnelik uue soengu üle vast 2 korda terve elu jooksul. Ma olen korduvalt läinud juuksuri juurde foto kaasas, ikka lõigatakse jumal teab mida. Ja oleks, et ma teab mis ulmet tahan siis… nüüd siis kannan sirgelt lõigatud juukseid, seda on suht raske ära rikkuda. Ometi ma aeg-ajalt ikka näen naisi, kellel on tõesti hea lõikus. Kus nad küll juuksuris käivad, ei tea.

Londonis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühinen! Arvestades, et olen 56, siis elu jooksul olen ikka juuksuri juures käinud. Õnnelik uue soengu üle vast 2 korda terve elu jooksul. Ma olen korduvalt läinud juuksuri juurde foto kaasas, ikka lõigatakse jumal teab mida. Ja oleks, et ma teab mis ulmet tahan siis… nüüd siis kannan sirgelt lõigatud juukseid, seda on suht raske ära rikkuda. Ometi ma aeg-ajalt ikka näen naisi, kellel on tõesti hea lõikus. Kus nad küll juuksuris käivad, ei tea.

Pigem on nii, et kena näolapp ja hea juuksematerjal – seal on väga palju variante saada ikka ilus olla.

Aga kui on vilets juus + nägu nagu hobusel, väiksed silmad või suur nina, siis seal töötavadki vaid mõned üksikud juukselõikused. Ja kui see kord saavutatakse ja juuksur ei suuda seda uuesti korrata, siis teeb pahuraks küll.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kujutaks ette, et tukka lõigatakse ikka kulmude jägi, mitte selle järgi, kas pea on viltu.

Mul pole tukka kunagi olnud, aga mul näiteks ongi pea viltu (sest selgroog on viltune) ja ma ausalt öeldes poleks selle pealegi tulnud, et juuksuris selle peale viltune tukk ka kohe lõigataks…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te tukka ise ei lõika?

Ma olen teismelisest saadik lõiganud endale erinevaid ja see pole mingi eriline teadus.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See liiga lühikeseks pügamine on ka muidugi omaette probleem. Ütled – palun 5mm otsasid, ikka lõigatakse 1,5cm. Kammitakse ühele ja teisele poole, käärid püstiasendis klõpp-klõpp-klõpp ja jälle täiesti nudi. Ootad 3-4ndl, siis hakkab inimese nägu pähe tulema.

Lähed juuksurisse, ütled, et “palun otsad”. Klõps-klõps ja juuksur ütleb: “Valmis, otsas!” 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See liiga lühikeseks pügamine on ka muidugi omaette probleem. Ütled – palun 5mm otsasid, ikka lõigatakse 1,5cm. Kammitakse ühele ja teisele poole, käärid püstiasendis klõpp-klõpp-klõpp ja jälle täiesti nudi. Ootad 3-4ndl, siis hakkab inimese nägu pähe tulema.

Lähed juuksurisse, ütled, et “palun otsad”. Klõps-klõps ja juuksur ütleb: “Valmis, otsas!” ????

Kust veel annab juukseid lõigata? Keskelt?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust veel annab juukseid lõigata? Keskelt?

Kui tagumikuni juustega inimene tahab õlgadeni soengut, siis ei hakita juuksekarva otsast niikaua, kuni õlgadeni jõutakse vaid lõigataksegi karva KESKELT. Kui sama inimene päris kiilaks tahaks end lõigata, siis jääb lõige otsast ikka väga kaugele.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust veel annab juukseid lõigata? Keskelt?

Näed, mõni ei saa isegi aru, mida juuksuris otste lõikamine tähendab… või üritas vaimukas olla, kahjuks viieaastase tasemel.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust veel annab juukseid lõigata? Keskelt?

Kui tagumikuni juustega inimene tahab õlgadeni soengut, siis ei hakita juuksekarva otsast niikaua, kuni õlgadeni jõutakse vaid lõigataksegi karva KESKELT. Kui sama inimene päris kiilaks tahaks end lõigata, siis jääb lõige otsast ikka väga kaugele.

Lõikus on lõikus.  Ühed ja samad  jaotused, otsast võ keskelt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See liiga lühikeseks pügamine on ka muidugi omaette probleem. Ütled – palun 5mm otsasid, ikka lõigatakse 1,5cm.

Seda 5mm annab võtta võib-olla 10 karva, et ühtlaseks saada, on miinimum 1,5 cm. Oleksid nõus, et 10 karva on 5 mm ja ülejäänu jääb lõikamata? Siis pead nii ka ütlema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tuletas meelde vene nalja, et leiutati habemeajamiserobot, pistad lõua sisse ja raseerib. Aga kõigil on ju lõug ise kujuga? Noh, esimesel korral küll…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma blond, seletan igakord, et ei soovi tuhkhall ega sinine olla, ja ei soovi tumedat tooni, et kollasust pole. Ja mis tulemus, toonitud sinakas, kergvärviga toonimine tumedaks, ausalt selline tunne, et hakka jälle kodus värvima. Räägid nagu seinaga ja kui FB pilte vaatad, kenad säravad blondid või kerge toon antud ja mina jälle tume tukk

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks juuksuritel koopiamasinat pole :-S

Mul on teist nii kahju.

juuksur

ja kindlasti pole teil ka sadasid kliente, et meelde ei jääks, kuidas eelmine kord lõikasite või mis tooni kasutasite, kui kliendile see meeldis. Pange märkmiku kirja, nii ehk hoiate ja hoolite oma klientidest. Ja see ei peaks olema teie mure, kui soovin lõigata 2cm ja teie lõikate 5cm, et katki või mis iganes. Las olla, see minu valik ja minu juuksed!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks juuksuritel koopiamasinat pole :-S

Mul on teist nii kahju.

juuksur

ja kindlasti pole teil ka sadasid kliente, et meelde ei jääks, kuidas eelmine kord lõikasite või mis tooni kasutasite, kui kliendile see meeldis. Pange märkmiku kirja, nii ehk hoiate ja hoolite oma klientidest. Ja see ei peaks olema teie mure, kui soovin lõigata 2cm ja teie lõikate 5cm, et katki või mis iganes. Las olla, see minu valik ja minu juuksed!

Tänan  soovitusi jagamast.

Minu klientuur on 4 korda  sada klienti ja mina kasutan ka märkmiku, kus kirjas kuupäevaliselt mida naistega tehtud ja kuidas lõigatud ja kui palju,  lõikusskeemid, rääkimata värviretseptidest grammi pealt 😉  Ja kui klient ka soovib 0,5mm siis lõikan ka 0,5mm, mõõdulint ja kammipeal cm olemas, tänan muretsemast.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks juuksuritel koopiamasinat pole :-S

Mul on teist nii kahju.

juuksur

ja kindlasti pole teil ka sadasid kliente, et meelde ei jääks, kuidas eelmine kord lõikasite või mis tooni kasutasite, kui kliendile see meeldis. Pange märkmiku kirja, nii ehk hoiate ja hoolite oma klientidest. Ja see ei peaks olema teie mure, kui soovin lõigata 2cm ja teie lõikate 5cm, et katki või mis iganes. Las olla, see minu valik ja minu juuksed!

Tänan soovitusi jagamast.

Minu klientuur on 4 korda sada klienti ja mina kasutan ka märkmiku, kus kirjas kuupäevaliselt mida naistega tehtud ja kuidas lõigatud ja kui palju, lõikusskeemid, rääkimata värviretseptidest grammi pealt ???? Ja kui klient ka soovib 0,5mm siis lõikan ka 0,5mm, mõõdulint ja kammipeal cm olemas, tänan muretsemast.

tore, seda hea kuulda. Minul seni kehvad kogemused, juuksepikkust enam õnneks õnneks ei näpitud 🙂  aga kena blond pole ma ammu olnud, esimene asi lähen koju juukseid pesema ja nii ikka mitu nädalat järjest, et seda jama peast kulutada.  Ja see ei ole ühe juuksuri probleem, kannatan ja siis vahetan ja sama jant jälle hakkab pihta. Tahan ka kena olla kui juuksuri juurest lahkun.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma blond, seletan igakord, et ei soovi tuhkhall ega sinine olla, ja ei soovi tumedat tooni, et kollasust pole. Ja mis tulemus, toonitud sinakas, kergvärviga toonimine tumedaks, ausalt selline tunne, et hakka jälle kodus värvima. Räägid nagu seinaga ja kui FB pilte vaatad, kenad säravad blondid või kerge toon antud ja mina jälle tume tukk

Ma sain just eile teada, et juuksur paneb tava olaplexi šampooni hulka ka sinist ja ma tulen välja lumivalgena. No tore, et kemikaal töötab, aga ma näen välja nagu gandalf. Paari pesuga õnneks läheb loomulikimaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu viimane kogemus – käisin juukseid triibutamas ja juuksur värvis pea roosaks. Isegi ei küsinud, kas see mulle sobib! Õnneks kahe pesuga tuli see roosa rõõm ikka maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Ilu Unistan juuksurrobotist