Esileht Ilu Unistan juuksurrobotist

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Unistan juuksurrobotist

Postitas:
Kägu

Ma sain just eile teada, et juuksur paneb tava olaplexi šampooni hulka ka sinist ja ma tulen välja lumivalgena. No tore, et kemikaal töötab, aga ma näen välja nagu gandalf.

Miks sa siis ometi talle ei ütle, et tahad naturaalsemat mitte lumivalget? Suur osa inimesi vahutab, et kollane on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa siis ometi talle ei ütle, et tahad naturaalsemat mitte lumivalget? Suur osa inimesi vahutab, et kollane on.

Just. Mul oleks päev rikutud, kui ma tuleks kollasena ära. Kohe on kole olla ja tuju halb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain just eile teada, et juuksur paneb tava olaplexi šampooni hulka ka sinist ja ma tulen välja lumivalgena. No tore, et kemikaal töötab, aga ma näen välja nagu gandalf.

Miks sa siis ometi talle ei ütle, et tahad naturaalsemat mitte lumivalget? Suur osa inimesi vahutab, et kollane on.

Sest kollane ei ole kollane. See on pigmendivaba läbipaistev juus, mis valfuse köes näeb kollane välja. Ja sinna tuleb uus pigment sisse panna. Ja kui piisavalt jälle pesta või on pigmendiga koonerdatud, läheb juus kodus jälle kollaseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest kollane ei ole kollane. See on pigmendivaba läbipaistev juus, mis valfuse köes näeb kollane välja. Ja sinna tuleb uus pigment sisse panna. Ja kui piisavalt jälle pesta või on pigmendiga koonerdatud, läheb juus kodus jälle kollaseks.

Mis su probleem siis lõpuks on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin kahe juuksuri juures.

Esimene neist on mees. Oskab suurepäraselt tukka lõigata ja teeb fööni-tangidega minu sirgete ja ludude juustega imesid. Aga üldist lõikust temaga teha ei saa – kuigi ta on väga andekas, kaotab ta kääride üle kontrolli. Ütled 1 cm aga pärast on ikka 4 kadunud.

Teine juuksur on naine. Lõikusega vähem andekam, aga lõikab mm täpsusega. Föönitab keskpäraselt. Lokke ei ole mõtet proovida, lahkun salongist, tuleb esimene kerge tuuleiil ja kõik kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

juuksuritega on see naljakas lugu, et kuigi rõhutad, et ei taha lakki/vahtu/geeli/vaha, siis naaaaatuke ikka pannakse (paras peotäis).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksuritöö on käsitöö ja veel hullem, “tellija materjalist”, st et viletsate juustega juuksur imesid ka ikka ei tee, nt kui juustesse lihtsalt ei jää lokk sisse (vananistetarkus, et päevade ajal pole mõtet lokke teha, mina ausõna ei tea, kas see töötab ja või mitte või kõigil jne) või hoiavad ludus, ongi õhuke ja hõre juus  jnejne. Mis te virisete ometi. Nii nagu käsitsi tikitud linik ei saa tulla alati 100% täpne koopia, ei saa ka soeng olla alati 100% samasugune kui oli eelmine. Ma pole juuksur ja ega endal ka on nii, et 75% juuksurist tulles on seong siuke meh ja harva ülirahul, aga no nii lihtsalt on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen! Arvestades, et olen 56, siis elu jooksul olen ikka juuksuri juures käinud. Õnnelik uue soengu üle vast 2 korda terve elu jooksul. Ma olen korduvalt läinud juuksuri juurde foto kaasas, ikka lõigatakse jumal teab mida. Ja oleks, et ma teab mis ulmet tahan siis… nüüd siis kannan sirgelt lõigatud juukseid, seda on suht raske ära rikkuda. Ometi ma aeg-ajalt ikka näen naisi, kellel on tõesti hea lõikus. Kus nad küll juuksuris käivad, ei tea.

Käivad heade juuksurite juures. Ja sinna on kuid järjekorrad ja kallid hinnad. Aga kunagi pole teemat, et koledam kui enne. Kõik on viimase peal.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksurid oskavad hästi lõigata jm ainult selliste karmimate juustega.

Kui ikka on udusulg, siis rääkida võib mida tahes, nendega ei tee 99% superjuuksuritest mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Ilu Unistan juuksurrobotist