Esileht Pereelu ja suhted Uuesti tutvuma

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Uuesti tutvuma

Postitas:

Mul üks tuttav, sinust vanem, ka kaks last, kuulutas päris aualt, et otsib endale meest, kes ühtlasi aitaks tal eelmise suhte lapsed üles kasvatada. Tükk aega tundus lootusetu. Sai ka mõnelt tutvuse otsijalt koguni noomida, et misasja, sellise kuulutusega loodad kedagi leida! Kirjutasidki ainult selleks, et öelda, kui nõme kuulutus tal on ja mis ta endast õige mõtleb. Aga tema mõtles, et vahet pole, kaotada pole ju ka midagi ja kiiret pole. Lõpuks selline mõtlemine tõigi mehe, kes võttis ühendust ja õnnelikult kokku nad said.

Nii et deklareeri ausalt, et sind see asi ei huvita niiväga, aga omavaheline vaimne klapp huvitaks küll ja nii ja naa… Võid ka meestelt noomida saada sellise ülestunnistuse peale – aga võid ka õige ligi tõmmata.

Suurema tõenäosusega tõmbab niimoodi ligi pigem pedofiile. Statistika ütleb, et lastel, kelle peres elab nendega mitte suguluses olev täiskasvanud meesterahvas, on 70% suurem tõenäosus olla omas kodus seksuaalselt ahistatud. Pedofiilile on niisugune kuulutus maiuspala.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Statistika ütleb, et lastel, kelle peres elab nendega mitte suguluses olev täiskasvanud meesterahvas, on 70% suurem tõenäosus olla omas kodus seksuaalselt ahistatud.

Palju neid sobivas eas pedofiile üleüldse ja vabaduses on; mis protsendi su statistika selle kohta ütleb?
P.S. Eestis on ca 1,3 miljonit inimest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 15:15; 25.09 07:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issssand täitsa unustasin vahepeal perekooli ja, et Ma ka siia teema tegin. No huvitav oli lugeda. Kuid kuradi raske see tutvumine, no ei kohta kedagi sellist kellega tekiks see klapp, kuidagi kummaline, et kuidas need inimesed siis suhtesse saavad, kelle enamus aega läheb laste, töö, kodu, haige vanema hooldamine siia juurde Jne. No tahaks seda inimest kellega oleks klapp…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 14:38; 25.09 10:02; 26.09 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik on muidugi see, et meesterahvad vanuses 18-30 on “noored poisid” aga 31-aastane naisterahvas on juba “vanem naine”. Mina oma 35 eluaastaga võin vist juba ühe käega mulda peale riisuma hakata… ????

…ja teise käega omavanuseid “noori poisse” brausida 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vara veel uut otsida. Tuleb ise, kui aeg. hetkel otsid lihtsalt uut isast vana asemele. Uus tuleb siis, kui vana asemikku ei otsita.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issssand täitsa unustasin vahepeal perekooli ja, et Ma ka siia teema tegin. No huvitav oli lugeda. Kuid kuradi raske see tutvumine, no ei kohta kedagi sellist kellega tekiks see klapp, kuidagi kummaline, et kuidas need inimesed siis suhtesse saavad, kelle enamus aega läheb laste, töö, kodu, haige vanema hooldamine siia juurde Jne. No tahaks seda inimest kellega oleks klapp…

Võta rahulikult, kuhu sul ometi kiire on? Ma saaks aru, kui seksiisu sult mõistuse võtab, aga sinu puhul pole ju nii.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 17:26; 25.09 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine vanus 31, lahus 8 kuud, seljataga suhe 11a, 2 väikest last. Ja nüüd ma siin siis istun, lootes ka endale kaaslane leida.

Aga miks see nii raske on? Kõike mehed kellega kipun suhtlema, vaid seks ja seks, et igapäev kvaliteet seksi, et naine oleks rahul David ja suhe toimiks, aga mina ei taha iga päev seksi, issand ma ei jaksakski… Üks mees on eriti sümpaatne, kuid temal ka vaid seksi jutt, see kõige tähtsam jne… Kurat nii ei saagi ma ju mehele ????

Tõsi igatsen ka oma laste isa, seks temaga oli ainuke mis meil klappis, see oli nii hea. Milles see nüüd kinni on, et teisi mehi ma ei taha…

Liiga värskelt lahus, liiga väikesed lapsed, tugev kurnatus, depressioon. Selle taga on kinni.
Kas eksmees hoolitseb laste eest? Hoiab neid ka vahel? Kas sa käid juba tööl? Sul on vaja vaba aega iseendale, sul on vaja oma traumadest, stressistja väsimusest toibuda. Olenemata teie lahkumineku põhjustest – eksmehel on oma laste ees kohustused, mis ulatuvad ka selleni, et lapse emale tuleb anda tassikese täitmise aega ehk siis peab isa võtma lapsed enda juurde ja hoidma neid korrapäraselt ja ette kokku lepitud graafiku järgi.
Sa ei peagi selle vaba ajaga kohe tormama endale sekspartnereid otsima, võid lihtsalt võtta aja iseendale, puhata, magada, lugeda, teha mittemidagi – taastumiseks. Mittemidagitegemise õnnis võimalus on asi, mida väikelaste emadel tihti ei ole. Sul on seda vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siis teed kui lastel isa igatsus peale tuleb? Loomulikult, üks hea ja hooliv ema vahetab tänapäeval isatunded uueks iphoneks. Eks sinu lähedusega ole sama lugu- on aeg omale uus kasukas osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issssand täitsa unustasin vahepeal perekooli ja, et Ma ka siia teema tegin. No huvitav oli lugeda. Kuid kuradi raske see tutvumine, no ei kohta kedagi sellist kellega tekiks see klapp, kuidagi kummaline, et kuidas need inimesed siis suhtesse saavad, kelle enamus aega läheb laste, töö, kodu, haige vanema hooldamine siia juurde Jne. No tahaks seda inimest kellega oleks klapp…

Võta rahulikult, kuhu sul ometi kiire on? Ma saaks aru, kui seksiisu sult mõistuse võtab, aga sinu puhul pole ju nii.

kas siis on nii raske aru saada, et peale seksi on inimestel muid vajadusi ka, ega üksinduse tunne ei ole ju ka mõnus, tahaks seltsi, mõistmist, toetust, kedagi, kellega muresid ja rõõme jagada ja koos aega veeta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste isa lapsi ei võta, elatis on välja nõutud, paar korda on maksnud kuid mitte täit summat. Oma aeg on mul siis kui lapsed magavad või lasteaias/koolis, väiksem on sõimes alles harjutame, ta nii memmekas, et lõunaks võtan ta koju ikka, kui nüüd saab ta ilusti käima siis lähen tööle tagasi, või siis pean otsima uue töö mis sobib aia aegadega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 14:38; 25.09 10:02; 26.09 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka 31, lapsi pole, olen ilus (blond, peenike, sportlik) ja piisavalt edukas (oma ettevõte, korter, auto), palju reisinud, elanud välismaal, kuid tundub võimatu missioon Eestis meest leida. No need kes meeldivad, need mind ei taha või ei tea ise ka mida tahavad ja need kellele mina meeldin, neid ma jälle ei taha või pole klappi. Deitisin suvel ühe kutiga, 3 kuud suhtlesime, kuid nüüd ära vajunud, kuigi mõlema poolne meeldimine oli. Aga tekib selline masendav tunne, et mina vist olen see naine, kes jääbki üksi. Vallaline olen umbes 2,5 aastat olnud nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Uuesti tutvuma