Esileht Kasutajaabi ja mõtted Uus meeldetuletus Perekooli päises

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Uus meeldetuletus Perekooli päises

Postitas:

See ei ole ju piisav. Telefonil on IMEI kood…

Just ostsin mustlaselt läpaka. IMEI koodi muideks pole…ja liikus Tln-Pärnu maanteel kiirusega 90km/h.

Aga ära selle musltase peale nüüd erutu, see oli suvanäide.
Pigem on küsimus selles, kuidas nad need lennujaama pommiähvardajad alati nii kiirelt kätte saavad?
Kas need siis tõesti teevad neid ähvardusi oma telefonidega ja lepingulise kliendina?
Nii loll ei saa ju olla…

ei saa ju ruttu, viimati kulus pool aastat, et jälile saada ja siis vist ka kapod ja asjad olid mängus. perekooli sõimu pärast vaevalt nii palju vaeva nägema hakataks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 16:54; 27.12 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea meeldetuletus, väga sobib, väga nõus! Siin perekoolis on nähtud ikka uskumatut laimu, sõimu, mõnitamist ja inetuid nimesid. Nüüd saab sellised anonüümsed alatused üles anda. Mina tänan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan,see tekkis sellest, et üks ärimees Nossov pidas siin kõva häälega plaani Läti alkoholiga hangeldama hakata. Pärast ütles, et lihtsalt arutles, et mõni võib nii mõelda…tegelt pidas ise plaani

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mul on selline küsimus, et kas võib mõne artisti või poliitiku kohta öelda, et ‘ta on mulle väga vastik’ või ‘ta on mulle väga ebameeldiv, näiteks tema hääl või naer või mis iganes’. See ei ole ju laim?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan,see tekkis sellest, et üks ärimees Nossov pidas siin kõva häälega plaani Läti alkoholiga hangeldama hakata. Pärast ütles, et lihtsalt arutles, et mõni võib nii mõelda…tegelt pidas ise plaani

No ole kindel, õigel Nossovil poleks mitte mingit huvi oma “keniaalset” ärimudelit kuskil reklaamima hakata. See tehakse tasakesi ja vaikselt ära. Pole ju vaja mingeid perekoolikatest töötute armeed endaga konkureerima….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 16:25; 27.12 17:39; 27.12 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati saab kasutada proxy servereid. Paned endale mingi anonüümse India IP aadressi ja sõimad, palju tahad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 19:22; 28.12 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemad olijad ehk mäletavad, kunagi tegi yx noor neiu endale otsa peale, sest teda siin nokiti. Oi, milline jama tuli. Säärase kordumise vältimine on meie endi huvides & meie endi kätes.

Väidet, et mulle ei meeldi laulja hääl, näitleja nägu või poliitiku programm, ei saa yhestki otsast kuhugi kaevata. Kui ma aga hakkan nende inimeste eraelu kohta haisvaid mulle puhuma, võivad nad mulle selga sõita kyll. Eriti juhul, kui mu jutt ei vasta tõele. Järelikult jaurakem vähem, sisuka & asjaliku jutu või isiklike meeldimiste pärast ei juhtu midagi.

Aastate eest öeldi kyll, et Internetis ei tea keegi, et tegelikult oled koer, aga see oli siis, kui põhikoolist & hullumaja puhvetist veel võrku ei pääsenud. Tänapäeval on turvareeglid rangemad & meetmed paraku samuti. Just nagu politsei korjab kokku kolli, kes keset tänavat pyxid maha ajab & soristab, leitaxe yles & võetaxe vastutusele ka virtuaalset ruumi reostav tegelane, olgu ta või kuus korda Kägu. & õige kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võetaxe vastutusele ka virtuaalset ruumi reostav tegelane, olgu ta või kuus korda Kägu. & õige kah.

Rahune maha, keegi ei võta vastutusele tühipalja reostamise eest. Võin tuua teise näite seoses poliitikutega. Üks EKRE poliitik lubas hakata neegreid tänava peal lintšima. Lihtsalt neid maha lööma enesekaitse ettekäändel, kuigi neeger temast ei huvitu. Arva ära, mis poliitikuga tehti? Vastus. – MITTE MIDAGI!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 14:51; 27.12 15:04; 27.12 15:19; 27.12 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võetaxe vastutusele ka virtuaalset ruumi reostav tegelane, olgu ta või kuus korda Kägu. & õige kah.

Rahune maha, keegi ei võta vastutusele tühipalja reostamise eest. Võin tuua teise näite seoses poliitikutega. Üks EKRE poliitik lubas hakata neegreid tänava peal lintšima. Lihtsalt neid maha lööma enesekaitse ettekäändel, kuigi neeger temast ei huvitu. Arva ära, mis poliitikuga tehti? Vastus. – MITTE MIDAGI!

selle ja eelmistegi sarnaste väidete kohta käib ütlus: suured vargad tõllas, väiksed võllas. mis tehti savikesikuga lindiskandaali järel – mitte midagi. esidemagoog siristab ja soristab paksu ja paremat siiamaani ning on veel õige mees pealegi ja ülbe nagu eiteamis. sind ja mind saadetakse sellise asja eest kümme korda plate peale. riigikogu roolijoodikute ja kiiruseületajatega ei juhtu samuti midagi, no mainitakse korra uudistes ja lasevad edasi rivitult ja rohkem rivitult. sind ja mind peab ment edaspidi aga tähelepanelikult silmas. ministrid võivad lubada, et hakkavad neegreid lintšima ja muudel viisidel pedereerima, sind ja mind pannas sidima kasvõi selle üle, kui ütled, et Pipi isa oli neegrikuningas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mul on selline küsimus, et kas võib mõne artisti või poliitiku kohta öelda, et ‘ta on mulle väga vastik’ või ‘ta on mulle väga ebameeldiv, näiteks tema hääl või naer või mis iganes’. See ei ole ju laim?

Ei, see ei ole laim. Siiski… ma ei teagi nüüd… ma olen vist imelik, aga ma vaataks näitlejaid ja lauljaid palju leebema pilguga, kui poliitikuid. Näitlejad ja lauljad tegelevad millegi üleva ja esteetilisega, poliitikute kohta seda vaevalt öelda saab. Selles mõttes, et mulle läks väga hinge, kui siin Kadri Voorandi maha tehti, aga ma kannataksin palju vähem, kui keegi EKRE-poisid paika paneks. Jah, võrdsuseprintstiip- kõigile sama rauaga- kehtib ka siin, aga ikkagi, ma leian, et artistid ei ole nii räpast sõimu ära teeninud, kui poliitikud. On jah eetiline konflikt, aga kui see puudutab rassismi või nõrgemate jalge alla tallamist, siis sellega tegelevad siiski peamiselt poliitikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 17:53; 27.12 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis saab kõiki neid asju teha, mida teemaalgataja loetles, lisaks ka inimesi (näiteks blogijaid või artiste) sõimata või nende kohta teadvalt valet levitada.

Loomulikult peab olema kontroll ja loomulikult peab ka veebikeskkonnas olema samad karistused sama teo eest kui reaalelus. Kui anonüümne Kägu kedagi reaalnimega isikut mõnitab, siis nagu ka reaalelus sellise teo eest, peab ta vastutuse võtma.

Kägude omavaheline lahmimine, kui selgelt pole teada kummagi reaalne isik ja seega ei saa ka reaalsele isikule otsest kahju teha, ilmselt erilist kontrolli ei vaja. Just seetõttu, et olgu mis anonüümselt ka öeldakse, reaalselt üks kägu ei saa minna teist lööma või tapma või reaalset inimest mõnitama-ahistama, kuna ta ei tea, kes see teine on.

Pole veel kuulnud, et mõnitamine karistatav oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räpast sõimu ei ole keegi ära teeninud. Suudad argumenteerida, hea, lihtsalt ei meeldi, olgu. Aga kui sula soppa loopima hakkad, oledki võrdne vandiga, kes õiendab oma häda vasta Vabadussammast. No tuleb ju selline ära korjata, mis teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, kes veel ei tea seda nippi – kui tahad edaspidi öelda, et mõni blogija/poliitik/äri- või naabrimees on valetaja/varas/inimrämps vms saast, siis tuleb kindlasti alati ette kirjutada: “Mina arvan, et…”. Sest karistada saab ainult selliste faktide esitamise eest, mida sa tõestada ei suuda. Kellegi arvamusavaldus pole aga fakt ja selle eest karistada ei saa.

Teine variant on juba aastaid tagasi Hans Luige poolt kasutusele võetud “Ma nägin täna öösel unes, et …”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teenusepakkujad ju teavad, mis koha külge mis IP mis päeval ja mis kell käis.

Ostad R-Kioskist 3€-se internetikaardi, sõimad pk-s, et konkreetselt see ja see isik on idikas, kaardi viskad pärast ahju ja otsad on ikkagi vees.
Ehk siis vihje sõimajakägudele…

See ei ole ju piisav. Telefonil on IMEI kood…

ja mis sellest koodist kasu, kui seost inimese ja koodi vahel pole? iseasi, kes viitsiks sõimamise pärast nii palju vaeva näha.

Jah, KUI puudub seos inimese ja koodi vahel. Aga kui inimene on sinna telefoni toppinud ka oma muid sim-kaarte, siis sellega on seos loodud. Seetõttu sim-kaardi ostmine üksi pole piisav, lisaks tuleb võimalikult anonüümseks jäädes osta ühekordseks kasutamiseks ka nutitelefon. See nutitelefon tuleb hiljem hävitada või müüa samamoodi anonüümseks jäädes (müügikuulutusse siis see sellesama ajutise sim’i number ja kindlasti mitte isiklik, ja telefoni ostja ei tohi suuta sind hiljem politseiuurijale kirjeldada, jne).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 16:02; 27.12 16:30; 28.12 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine uitmõte (eeldusega, et postitaja on ikka päris fanaatik)

Oled reisil kuskil Tais, Hiinas või Filipiinidel. Astud sisse internetikohvikusse, maksad mõned pennid, võtad Perekooli lahti, teed uue kasutaja ja sõimad, sajatad ja kritiseerid. Paned arvuti kinni, lükkad käed taskusse ja jalutad minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 19:22; 28.12 14:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Uus meeldetuletus Perekooli päises

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.