Esileht Pereelu ja suhted Väike abipalve headele inimestele

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Väike abipalve headele inimestele

Postitas:
Kägu

Kui see mingi nali on, siis mõni sell võiks uurida identiteedivarguse tagajärgi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga haiglane juba tõesti!

Kui lolliks see postitaja tõesti inimesi peab ????

Kõik need postitused on edastatud politseisse! See,et sa minu last siin mängu tood on ülimalt rõve ja haiglane,ükskõik kes sa ka poleks su enda elus peab midagi väga valesti olema.Kindlasti oled sa keegi mu oma tuttavatest,sest kes võõrastest viitsiks minu peale nii palju aega raisata! Aga ma uurin selle ükskõik ,mis moel välja.

Kady Kolk

Aga kuidas see inimene teab su kontonumbrit?

Mina tean kyll täpselt, kes mu kontonumbrit teavad… (on emb-kumb ylekande teinud)

Millest järeldad, et Kady kontonumber on? ja isegi kui on, siis varasemalt petta saanud inimestel on ju see olemas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt on pannud enda konto nr ja Kady nime. See kes kandis raha üle peaks saama kontrollida kuhu ja kelle nimele läks. Muidugi kui see jutt üldse tõele vastab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi on siin loos igatahes mäda.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga haiglane juba tõesti!

Kui lolliks see postitaja tõesti inimesi peab ????

Kõik need postitused on edastatud politseisse! See,et sa minu last siin mängu tood on ülimalt rõve ja haiglane,ükskõik kes sa ka poleks su enda elus peab midagi väga valesti olema.Kindlasti oled sa keegi mu oma tuttavatest,sest kes võõrastest viitsiks minu peale nii palju aega raisata! Aga ma uurin selle ükskõik ,mis moel välja.

Kady Kolk

Aga kuidas see inimene teab su kontonumbrit?

Mina tean kyll täpselt, kes mu kontonumbrit teavad… (on emb-kumb ylekande teinud)

Pool Eestit teab vanast ajast tema kontonumbrit , appi inimesed mõelge palun peaga ???? see on igal pool avalikult üleval olnud

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

summa ei hakka ühelt kontolt teisele liikuma kui nimi ja konto nr  mõlemad ei kattu.

Miks peaks keegi teine Kady nimel postituse tegema, kui teab, et tema seda raha ei näe, kuna see läheks Kadyle. See peab ikka Kady siis ise olema, kellel oma kontole ligipääs.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See et kady nooruses tegi selle ühe lolluse on üks asi(ta sai karistada ka selle eest ja vastutas) aga kõik inimesed..kes teda tunnevad teavad et ta poleks selline idioot , kes teeks siia neid lolle postitusi!

Mis mõttes see Kady tegi ÜHE lolluse?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks keegi teine Kady nimel postituse tegema, kui teab, et tema seda raha ei näe, kuna see läheks Kadyle. See peab ikka Kady siis ise olema, kellel oma kontole ligipääs.

Täiesti selgelt on aru saada, et teemaalgataja ja see isik, kes siin kommentaarides tunnistab end päris Kady Kolk olevat, on erinevad inimesed. Vaata kummagi kommenteerija kirjapilti, ja siis saad aru!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskõik, kes selle algse postituse tegi, fakt on see, et raha läheb Kady kontole (kui nimi ja konto nr kattuvad), kes on varem inimesi petnud. Teemaalgataja on olnud huvitatud, et Kolk raha saaks, muidu ta ei oleks seda postitust teinud.

Suht haige taktika ikka- kasutada rasket haigust, et raha inimestelt valega välja petta.

Arvestades selle Kady minevikku, ma ei imesta millegi üle.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suht haige taktika ikka

Ei ole see lugu sugugi ühepoolne. Mis kasu on pettuste teavitustööst, ennetustööst, kui inimene on nii pimestatud ja ennast üldse enam ei kontrolli, vaid teeb suvalisele kontole ülekandeid. Enesekontroll puhta kadunud? Kas ma siis üldse ei usalda kohaliku omavalitusese tööd ja otsuseid, ikka usaldan. Peab ka ise eriti valvas olema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jällegi olen täiesti kindel, et teemaalgataja on justnimelt Kady ise ja kuna ta sai aru, et kerjamine ei õnnestu, siis üritas oma nahka päästa. Kirjastiili oskab iga inimene vastavalt vajadusele muuta. Töötasin kunagi Kadyga koos (enne seda, kui ta inimesi petma hakkas) ja siis üritas ta tööandjalt matusetoetust  välja petta valetades oma ema surnuks, kes oli täiesti elus.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jällegi olen täiesti kindel, et teemaalgataja on justnimelt Kady ise ja kuna ta sai aru, et kerjamine ei õnnestu, siis üritas oma nahka päästa. Kirjastiili oskab iga inimene vastavalt vajadusele muuta. Töötasin kunagi Kadyga koos (enne seda, kui ta inimesi petma hakkas) ja siis üritas ta tööandjalt matusetoetust välja petta valetades oma ema surnuks, kes oli täiesti elus.

See ütleb ju selle inimese kohta kõik.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

valetas ema surnuks, no ei, täiesti mõttetu autundeta olend.

kirjaviis on tahtlikult muudetav. teen seda isegi, ja omaette ahastan, jeerum, millist kirjakeelt ja nimme vigadega kokku klopsin.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jällegi olen täiesti kindel, et teemaalgataja on justnimelt Kady ise ja kuna ta sai aru, et kerjamine ei õnnestu, siis üritas oma nahka päästa. Kirjastiili oskab iga inimene vastavalt vajadusele muuta. Töötasin kunagi Kadyga koos (enne seda, kui ta inimesi petma hakkas) ja siis üritas ta tööandjalt matusetoetust välja petta valetades oma ema surnuks, kes oli täiesti elus.

Vastupidi, mulle tundub, et ta on selleks liiga rumal, et oskaks oma kirjapilti moonutada.

Loe nüüd hoolega teemaalgatust. Näiteks, vaata, kuhu on pandud kirjavahemärgid. Ja siis loe neid postitusi, kus kirjutab väidetav Kady Kolk. Keskmisest rumalam inimene ei oska kindlasti niimoodi jälgi segada.

Kes on harjunud jätma kirjavahemärgi ette tühiku või kes ei jäta kirjavahemärkide vahele tühikuid, see ei ole võimeline teises kommentaaris kirjutama korrektset.

Viimasel ajal on siin möllanud üks kägu, kes ei suutnud ka pika õpetamise peale aru saada, kuidas tuleb kirjvahemärke panna. Vaevalt, et see Kadygi on võimeline ühes kommentaaris õigesti kirjutama ja teises valesti.

See, et Kady Kolk on pettur, selle vastu ei vaidle muidugi keegi. Praegu on aga pigem nii, et keegi teeb siin tema kulul halba nalja.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi olen täiesti kindel, et teemaalgataja on justnimelt Kady ise ja kuna ta sai aru, et kerjamine ei õnnestu, siis üritas oma nahka päästa. Kirjastiili oskab iga inimene vastavalt vajadusele muuta. Töötasin kunagi Kadyga koos (enne seda, kui ta inimesi petma hakkas) ja siis üritas ta tööandjalt matusetoetust välja petta valetades oma ema surnuks, kes oli täiesti elus.

Olen täiesti kindel,et selle kommentaari kirjutaja on selle postituse tegija! Esiteks on see võimatu,et oleme koos töötanud,samuti pole ma MITTE KUNAGI üheltki tööandjalt üritanud nii jabura väitega matusetoetust üritanud välja petta ????Reaalselt,kui kuradi katki ja igav su elu on,et sa 3aastat hiljem peale seda pettuse teemat minu elu surkida üritad..nii minu,kui mu lapse kohta valetades? Kommenteerin siia viimast korda,kuna ma saan aru,et need teemad ei lõppegi muidu siin,sest sa tahadki minu tähelepanu.Olen kogu selle laimuteema saatnud politseisse  edasi,varsti vaatame silmast silma 🙂

Ja kui keegi ikka veel arvab,et nende haigete postituste taga olen mina,siis mul on tõendid olemas oma konto väljavõttest,mul pole ühtegi ülekannet nagu siin mu “kloon” väidab ???? Usun,et kõik on teinud elu jooksul lolle vigu,kes vähem,kes rohkem ja kindlasti kahetsenud…aga et mingi inimene tuleb selliseid postitusi tegema? Peab ikka reaalselt ülimalt ajudeta olema

Kady

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jällegi olen täiesti kindel, et teemaalgataja on justnimelt Kady ise ja kuna ta sai aru, et kerjamine ei õnnestu, siis üritas oma nahka päästa. Kirjastiili oskab iga inimene vastavalt vajadusele muuta. Töötasin kunagi Kadyga koos (enne seda, kui ta inimesi petma hakkas) ja siis üritas ta tööandjalt matusetoetust välja petta valetades oma ema surnuks, kes oli täiesti elus.

Olen täiesti kindel,et selle kommentaari kirjutaja on selle postituse tegija! Esiteks on see võimatu,et oleme koos töötanud,samuti pole ma MITTE KUNAGI üheltki tööandjalt üritanud nii jabura väitega matusetoetust üritanud välja petta ????Seda saab IGA minu tööandja tõestada ka.

Reaalselt,kui kuradi katki ja igav su elu on,et sa 3aastat hiljem peale seda pettuse teemat minu elu surkida üritad..nii minu,kui mu lapse kohta valetades? Kommenteerin siia viimast korda,kuna ma saan aru,et need teemad ei lõppegi muidu siin,sest sa tahadki minu tähelepanu.Olen kogu selle laimuteema saatnud politseisse edasi,varsti vaatame silmast silma ????

Ja kui keegi ikka veel arvab,et nende haigete postituste taga olen mina,siis mul on tõendid olemas oma konto väljavõttest,mul pole ühtegi ülekannet nagu siin mu “kloon” väidab ???? Usun,et kõik on teinud elu jooksul lolle vigu,kes vähem,kes rohkem ja kindlasti kahetsenud…aga et mingi inimene tuleb selliseid postitusi tegema? Peab ikka reaalselt ülimalt ajudeta olema

Kady

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi olen täiesti kindel, et teemaalgataja on justnimelt Kady ise ja kuna ta sai aru, et kerjamine ei õnnestu, siis üritas oma nahka päästa. Kirjastiili oskab iga inimene vastavalt vajadusele muuta. Töötasin kunagi Kadyga koos (enne seda, kui ta inimesi petma hakkas) ja siis üritas ta tööandjalt matusetoetust välja petta valetades oma ema surnuks, kes oli täiesti elus.

Olen täiesti kindel,et selle kommentaari kirjutaja on selle postituse tegija! Esiteks on see võimatu,et oleme koos töötanud,samuti pole ma MITTE KUNAGI üheltki tööandjalt üritanud nii jabura väitega matusetoetust üritanud välja petta ????Seda saab IGA minu tööandja tõestada ka.

Reaalselt,kui kuradi katki ja igav su elu on,et sa 3aastat hiljem peale seda pettuse teemat minu elu surkida üritad..nii minu,kui mu lapse kohta valetades? Kommenteerin siia viimast korda,kuna ma saan aru,et need teemad ei lõppegi muidu siin,sest sa tahadki minu tähelepanu.Olen kogu selle laimuteema saatnud politseisse edasi,varsti vaatame silmast silma ????

Ja kui keegi ikka veel arvab,et nende haigete postituste taga olen mina,siis mul on tõendid olemas oma konto väljavõttest,mul pole ühtegi ülekannet nagu siin mu “kloon” väidab ???? Usun,et kõik on teinud elu jooksul lolle vigu,kes vähem,kes rohkem ja kindlasti kahetsenud…aga et mingi inimene tuleb selliseid postitusi tegema? Peab ikka reaalselt ülimalt ajudeta olema

Kady

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui keegi ikka veel arvab,et nende haigete postituste taga olen mina,siis mul on tõendid olemas oma konto väljavõttest,mul pole ühtegi ülekannet nagu siin mu “kloon” väidab ???? Usun,et kõik on teinud elu jooksul lolle vigu,kes vähem,kes rohkem ja kindlasti kahetsenud…aga et mingi inimene tuleb selliseid postitusi tegema? Peab ikka reaalselt ülimalt ajudeta olema
Kady

No aga sa saaksid ju oma pangakonto väljavõttega siin edukalt ära tõestada, et “sina” pole sina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui keegi ikka veel arvab,et nende haigete postituste taga olen mina,siis mul on tõendid olemas oma konto väljavõttest,mul pole ühtegi ülekannet nagu siin mu “kloon” väidab ???? Usun,et kõik on teinud elu jooksul lolle vigu,kes vähem,kes rohkem ja kindlasti kahetsenud…aga et mingi inimene tuleb selliseid postitusi tegema? Peab ikka reaalselt ülimalt ajudeta olema

Kady

No aga sa saaksid ju oma pangakonto väljavõttega siin edukalt ära tõestada, et “sina” pole sina.

Kes soovib tõesti tõestust võtku minuga ühendust ja saadan 🙂 pole probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui keegi ikka veel arvab,et nende haigete postituste taga olen mina,siis mul on tõendid olemas oma konto väljavõttest,mul pole ühtegi ülekannet nagu siin mu “kloon” väidab ???? Usun,et kõik on teinud elu jooksul lolle vigu,kes vähem,kes rohkem ja kindlasti kahetsenud…aga et mingi inimene tuleb selliseid postitusi tegema? Peab ikka reaalselt ülimalt ajudeta olema

Kady

No aga sa saaksid ju oma pangakonto väljavõttega siin edukalt ära tõestada, et “sina” pole sina.

Kes soovib tõesti tõestust võtku minuga ühendust ja saadan ???? pole probleemi.

 

Muidugi sul ei ole probleem tõestada, et ei ole raha saanud, sest perekoolikad ei ole nii lollid, et kannaksid raha inimesele, kes on terve riigi ees omale marki teinud.

 

Teemaalgataja (äkki sa ise v6i su tuttav?) eesmärk oli sinu kontole raha tekitada, kuidas nüüd see äkki nii suur laim on?

Proovid meeleheitlikult enda tegu pisendada a la kõik on elus vigu teinud, aga usu mind, su maine jääb sind terveks eluks saatma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui keegi ikka veel arvab,et nende haigete postituste taga olen mina,siis mul on tõendid olemas oma konto väljavõttest,mul pole ühtegi ülekannet nagu siin mu “kloon” väidab ???? Usun,et kõik on teinud elu jooksul lolle vigu,kes vähem,kes rohkem ja kindlasti kahetsenud…aga et mingi inimene tuleb selliseid postitusi tegema? Peab ikka reaalselt ülimalt ajudeta olema

Kady

No aga sa saaksid ju oma pangakonto väljavõttega siin edukalt ära tõestada, et “sina” pole sina.

Kes soovib tõesti tõestust võtku minuga ühendust ja saadan ???? pole probleemi.

Muidugi sul ei ole probleem tõestada, et ei ole raha saanud, sest perekoolikad ei ole nii lollid, et kannaksid raha inimesele, kes on terve riigi ees omale marki teinud.

Teemaalgataja (äkki sa ise v6i su tuttav?) eesmärk oli sinu kontole raha tekitada, kuidas nüüd see äkki nii suur laim on?

Proovid meeleheitlikult enda tegu pisendada a la kõik on elus vigu teinud, aga usu mind, su maine jääb sind terveks eluks saatma.

Ma alati imestan,kui rumalad inimesed siin perekoolis koos on laim on see,mis siin tema lapse kohta levitatakse ja see et valetatakse muid asju jne

Kady soovitan ära tee üldse välja nendest ilkujatest , ela oma senist elu edasi küll see inimene ka oma vitsad saab ,kes sinust neid teemasid siin väntab

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui keegi ikka veel arvab,et nende haigete postituste taga olen mina,siis mul on tõendid olemas oma konto väljavõttest,mul pole ühtegi ülekannet nagu siin mu “kloon” väidab ???? Usun,et kõik on teinud elu jooksul lolle vigu,kes vähem,kes rohkem ja kindlasti kahetsenud…aga et mingi inimene tuleb selliseid postitusi tegema? Peab ikka reaalselt ülimalt ajudeta olema

Kady

No aga sa saaksid ju oma pangakonto väljavõttega siin edukalt ära tõestada, et “sina” pole sina.

Kes soovib tõesti tõestust võtku minuga ühendust ja saadan ???? pole probleemi.

Muidugi sul ei ole probleem tõestada, et ei ole raha saanud, sest perekoolikad ei ole nii lollid, et kannaksid raha inimesele, kes on terve riigi ees omale marki teinud.

Aga see teemaalgataja(kes väidab end Kady Kolk olevat) väitis nö , et tema arvele on raha kantud ja aitäh kõigile jne,seega sa siin on tõesti kaks erinevat inimest mängus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ju ilmselge ,et keegi mängib lolli.Oleks nende postituste taga see isik isiklikult oleks ta need postitused ilmselgelt juba ammu kustutanud peale selliseid arutelusid nagu siin on

Administraator saab kindlaks teha,kes nende postituste taga on

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja põhiline eesmärk oli Kady kontole raha saada– huvitav, kellel selline huvi võis olla?:)))

Kas tõesti Kady suhtes pahatahtlik inimene soovib ta kontole raha orgunnida- kus teie loogiline mõtlemine on?:)

 

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jällegi olen täiesti kindel, et teemaalgataja on justnimelt Kady ise ja kuna ta sai aru, et kerjamine ei õnnestu, siis üritas oma nahka päästa. Kirjastiili oskab iga inimene vastavalt vajadusele muuta. Töötasin kunagi Kadyga koos (enne seda, kui ta inimesi petma hakkas) ja siis üritas ta tööandjalt matusetoetust välja petta valetades oma ema surnuks, kes oli täiesti elus.

Olen täiesti kindel,et selle kommentaari kirjutaja on selle postituse tegija! Esiteks on see võimatu,et oleme koos töötanud,samuti pole ma MITTE KUNAGI üheltki tööandjalt üritanud nii jabura väitega matusetoetust üritanud välja petta ????Reaalselt,kui kuradi katki ja igav su elu on,et sa 3aastat hiljem peale seda pettuse teemat minu elu surkida üritad..nii minu,kui mu lapse kohta valetades? Kommenteerin siia viimast korda,kuna ma saan aru,et need teemad ei lõppegi muidu siin,sest sa tahadki minu tähelepanu.Olen kogu selle laimuteema saatnud politseisse edasi,varsti vaatame silmast silma ????

Ja kui keegi ikka veel arvab,et nende haigete postituste taga olen mina,siis mul on tõendid olemas oma konto väljavõttest,mul pole ühtegi ülekannet nagu siin mu “kloon” väidab ???? Usun,et kõik on teinud elu jooksul lolle vigu,kes vähem,kes rohkem ja kindlasti kahetsenud…aga et mingi inimene tuleb selliseid postitusi tegema? Peab ikka reaalselt ülimalt ajudeta olema

Kady

Ole palun nii kena ja ära valeta siin. Jah, võib eksisteerida väike võimalus, et selle teema on tõesti algatanud keegi Kady tuttav, kuigi miks peaks keegi teine talle raha kerjama? aga tema varasemaid petmiskatseid siiski see olematuks ei tee sh see tööandja petmiskatse. Mina ei ole kohe kindlasti teemaalgataja. Kadyle teadmiseks, et mina olen Triinu ja Kady teab ise millisest tema tööandjast on jutt. Ei hakka siin avalikustama firmat, aga tegemist on ühe Tartu kohvikuga.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi olen täiesti kindel, et teemaalgataja on justnimelt Kady ise ja kuna ta sai aru, et kerjamine ei õnnestu, siis üritas oma nahka päästa. Kirjastiili oskab iga inimene vastavalt vajadusele muuta. Töötasin kunagi Kadyga koos (enne seda, kui ta inimesi petma hakkas) ja siis üritas ta tööandjalt matusetoetust välja petta valetades oma ema surnuks, kes oli täiesti elus.

Olen täiesti kindel,et selle kommentaari kirjutaja on selle postituse tegija! Esiteks on see võimatu,et oleme koos töötanud,samuti pole ma MITTE KUNAGI üheltki tööandjalt üritanud nii jabura väitega matusetoetust üritanud välja petta ????Reaalselt,kui kuradi katki ja igav su elu on,et sa 3aastat hiljem peale seda pettuse teemat minu elu surkida üritad..nii minu,kui mu lapse kohta valetades? Kommenteerin siia viimast korda,kuna ma saan aru,et need teemad ei lõppegi muidu siin,sest sa tahadki minu tähelepanu.Olen kogu selle laimuteema saatnud politseisse edasi,varsti vaatame silmast silma ????

Ja kui keegi ikka veel arvab,et nende haigete postituste taga olen mina,siis mul on tõendid olemas oma konto väljavõttest,mul pole ühtegi ülekannet nagu siin mu “kloon” väidab ???? Usun,et kõik on teinud elu jooksul lolle vigu,kes vähem,kes rohkem ja kindlasti kahetsenud…aga et mingi inimene tuleb selliseid postitusi tegema? Peab ikka reaalselt ülimalt ajudeta olema

Kady

Ole palun nii kena ja ära valeta siin. Jah, võib eksisteerida väike võimalus, et selle teema on tõesti algatanud keegi Kady tuttav, kuigi miks peaks keegi teine talle raha kerjama? aga tema varasemaid petmiskatseid siiski see olematuks ei tee sh see tööandja petmiskatse. Mina ei ole kohe kindlasti teemaalgataja. Kadyle teadmiseks, et mina olen Triinu ja Kady teab ise millisest tema tööandjast on jutt. Ei hakka siin avalikustama firmat, aga tegemist on ühe Tartu kohvikuga.

Ole hea “Triinu” too avalikult välja see n-ö kohvik ???? Mul pole selle vastu mitte midagi. Sest see jutt mida sa ajad on ülimalt haiglane juba,ma isegi ei tea ühtegi Triinut peale oma enda sõbranna ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja põhiline eesmärk oli Kady kontole raha saada– huvitav, kellel selline huvi võis olla?:)))

Kas tõesti Kady suhtes pahatahtlik inimene soovib ta kontole raha orgunnida- kus teie loogiline mõtlemine on?:)

Ilmselgelt teadis nende postituste tegija ,et mitte keegi ei kanna talle raha kuna kõik teavad tema minevikku ja ,kui isegi ei tea siis googeldavad.See inimene otsib Kady ellu draamat lihtsalt,kui loll peab olema et seda siit välja ei oska lugeda?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole küll asi millega uhkustada,aga irooniline on see,et mul on pangakonto limiit täis kohtutäituri poolt ,seega poleks mul sellest rahast NAGUNII kasu olnud???? Ja kas ma tõesti olen nii loll ja arvan,et tulen eesti suurimasse portaali oma täisnimega sellist jama ajama,arvates et MITTEKEEGI eisaa aru,kes ma olen? ????

See,et ma olin kunagi loll ja tegin vigu on üks asi,aga et praegu keegi mind ja eriti minu LAST niimoodi maha teeb ja selliseid valesid välja mõtleb EIOLE okei. Ei soovi kellegile halba.Loodan,et sul endal läheb elus paremini ♥️

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi õigekirjavigaste kokkutulek siin. ????????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi õigekirjavigaste kokkutulek siin. ????????

Päh, kuidas sa räägid: õigekirjavigaste! Õige on öelda: grammatiliste erivajadustega. Ja üldse, õigekirjavigadele tähelepanu juhtimine solvab ja traumeerib inimesi, nad saavad šoki, pisarad ajna voolavad ja nad peavad pöörduma teraapiasse, mis kestab vähemalt aasta. Sinupoolset sõnavõttu võib nimetada toksiliseks lingvistilisuseks ja grammarsplaininguks! Kindlasti oled veel valgenahaline privilegeeritud isik, nii et tegelikult ei ole sul üldse õigus sõna võtta ega isegi mitte arvamust omada, Karen!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Väike abipalve headele inimestele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.