Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud, lõpetage ringi jooksmine!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 90 )

Teema: Vaktsineeritud, lõpetage ringi jooksmine!

Postitas:
Kägu

Kui edukad keegi osutub, on alles selgumisel.

Kuidas see selgumisel on, kui ühiskonnad on lahti?

Mis edasi saab-tegeletakse edasi.

Pigistame silma kinni, et ikka ei ole neil see pandeemia trall seal läbi? Neil kõvati vaktsineeritud riikidel/linnadel see juhtumite arv kasvab päris hoogsalt.

Vabandus piirangutest ei pruugi olla lõplik.

Kas paar sammu ette oskad mõelda?

no kui juba ennustamiseks läks, siis mina arvan, et neil võib minna nii või naa, meil läheb paraku üsna kindlasti kindlasti naa, sest meie ei tee midagi, ei vakstineeri ega pea ka leebetest piirangutest kinni.

ja kuna me teistega koos õppida ei taha või ei oska, siis jõuab olukorra tõsidus alles siis kohale, kui meditsiinisüsteem kollapsisse jõuab, kui pärsielt ka hakkavad erakorralised seisundid ravita jääma. plaanilise ravi lõpetamine ei näi mingit seltskonda morjendavat.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja kuna me teistega koos õppida ei taha või ei oska, siis jõuab olukorra tõsidus alles siis kohale, kui meditsiinisüsteem kollapsisse jõuab, kui pärsielt ka hakkavad erakorralised seisundid ravita jääma. plaanilise ravi lõpetamine ei näi mingit seltskonda morjendavat.

Eesti antivaxxer on ju peast viroloog. Piinlik selliste kaasmaalaste pärast.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja kuna me teistega koos õppida ei taha või ei oska, siis jõuab olukorra tõsidus alles siis kohale, kui meditsiinisüsteem kollapsisse jõuab, kui pärsielt ka hakkavad erakorralised seisundid ravita jääma. plaanilise ravi lõpetamine ei näi mingit seltskonda morjendavat.

Kui valitsust huvitaks meditsiinisüsteemi kollapsi ära hoidmine, siis piirataks praegu ka vaktsineerituid (loe: testitaks, laiendataks neilegi lähikontaktsena isolatsiooninõuet vms), kes on tõestatult nii levitajad, haigestujad kui ka haiglasse sattujad. Seda aga ei tehta. Miks? Järelikult ei ole see medsüsteemi olukord oluline. On olulisemaid eesmärke, mis vajavad täitmist ja mille täitmisele see “appi appi plaaniline ravi lõkkab määramatusse tulevikku” isegi kaasa aitab.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

*lükkub

Ei tea, kas perekooli IT keenjused postituse muutmise võimaluse ka suudavad veel kunagi taastada?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja kuna me teistega koos õppida ei taha või ei oska, siis jõuab olukorra tõsidus alles siis kohale, kui meditsiinisüsteem kollapsisse jõuab, kui pärsielt ka hakkavad erakorralised seisundid ravita jääma. plaanilise ravi lõpetamine ei näi mingit seltskonda morjendavat.

Kui valitsust huvitaks meditsiinisüsteemi kollapsi ära hoidmine, siis piirataks praegu ka vaktsineerituid (loe: testitaks, laiendataks neilegi lähikontaktsena isolatsiooninõuet vms), kes on tõestatult nii levitajad, haigestujad kui ka haiglasse sattujad. Seda aga ei tehta. Miks? Järelikult ei ole see medsüsteemi olukord oluline. On olulisemaid eesmärke, mis vajavad täitmist ja mille täitmisele see “appi appi plaaniline ravi lõkkab määramatusse tulevikku” isegi kaasa aitab.

Kui valitsust huvitaks meditsiinisüsteemi kollapsi ära hoidmine, teeks nad nagu… Nebraskal!

https://ago.nebraska.gov/opinions/prescription-ivermectin-or-hydroxychloroquine-label-medicines-prevention-or-treatment-covid?fbclid=IwAR0VZB1M9bqzFxx4dAohk0Z587aYCm7CP6CMdGzmKqW-sPc15MgN-Ts336E

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui valitsust huvitaks meditsiinisüsteemi kollapsi ära hoidmine, teeks nad nagu… Nebraskal! https://ago.nebraska.gov/opinions/prescription-ivermectin-or-hydroxychloroquine-label-medicines-prevention-or-treatment-covid?fbclid=IwAR0VZB1M9bqzFxx4dAohk0Z587aYCm7CP6CMdGzmKqW-sPc15MgN-Ts336E

Loe FB-st eileõhtust Marje Oona (perearst) postitust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui valitsust huvitaks meditsiinisüsteemi kollapsi ära hoidmine, teeks nad nagu… Nebraskal! https://ago.nebraska.gov/opinions/prescription-ivermectin-or-hydroxychloroquine-label-medicines-prevention-or-treatment-covid?fbclid=IwAR0VZB1M9bqzFxx4dAohk0Z587aYCm7CP6CMdGzmKqW-sPc15MgN-Ts336E

Loe FB-st eileõhtust Marje Oona (perearst) postitust.

Sa loe FB asemel sel eespool toodud Nebraska lingil olev PDF läbi

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa loe FB asemel sel eespool toodud Nebraska lingil olev PDF läbi

Lugesin. Vähemalt järelduse. Mis sa nüüd tahad, et me teeks selle teadmisega, et Nebraskas üks attorney general ütles, et “me järeldame esitatud andmete pealt, et kirjeldatud varajane ravi võib mõnel juhul aidata”? Nüüd loe sina Marje Oona juttu, onju.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa loe FB asemel sel eespool toodud Nebraska lingil olev PDF läbi

Lugesin. Vähemalt järelduse. Mis sa nüüd tahad, et me teeks selle teadmisega, et Nebraskas üks attorney general ütles, et “me järeldame esitatud andmete pealt, et kirjeldatud varajane ravi võib mõnel juhul aidata”? Nüüd loe sina Marje Oona juttu, onju.

Soovitan terve PDF-i läbi lugeda. Avardab pilti

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan terve PDF-i läbi lugeda. Avardab pilti

Ei viitsi. Olnuks järeldus midagi lubavamat, siis viitsiks, aga miks ma peaks mingit kaheldava väärtusega infot lugema, millest saab järeldada vaid seda, et “mõnel juhul äkki aitabki”.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan terve PDF-i läbi lugeda. Avardab pilti

Ei viitsi. Olnuks järeldus midagi lubavamat, siis viitsiks, aga miks ma peaks mingit kaheldava väärtusega infot lugema, millest saab järeldada vaid seda, et “mõnel juhul äkki aitabki”.

Valitsus annab dokumendi välja… Kaheldava väärtusega info 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valitsus annab dokumendi välja… Kaheldava väärtusega info

Sa ikka ise lugesid, vähemalt järeldustki? Valitsus andis välja dokumendi, et nad arvavad, et äkki tõesti nimetatud ravi mõnikord aitab … no tule taevas appi, mida tõsist sina siit nüüd siis järeldad? Et kogu maailma koroonaravi peaks seepeale ümber tegema? Saad ikka aru, et see valitsuse dokument ei öelnud tegelikult midagi konkreetset ega uut, lihtsalt ütles, et ei ole tõestatud, et taoline ravi halb oleks, äkki tõesti … jne. Mis sa sellest nüüd nii elevil oled?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1000+ Marje Oona kvalifikatsiooniga meditsiinitöötajat ja teadlast on jõudnud teisele järeldusele. https://covid19criticalcare.com/network-support/the-flccc-alliance/

Mis teeb Oona sotsiaalmeedia postituse kvalifitseeritumaks?

Lugesin läbi, mitte midagi uut ei õpi. Samad “slam dunkid” nagu tüüpiliseks juba saanud – ebamugavat datat ignoreeritakse, valitakse välja ainult mingid mõtted ja punktid, mis ivermektiini-vastasust toetab. (ja siis süüdistatakse selle võtte kasutamises neid, kes seda võtet tegelt ei kasuta).

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1000+ Marje Oona kvalifikatsiooniga meditsiinitöötajat ja teadlast on jõudnud teisele järeldusele. https://covid19criticalcare.com/network-support/the-flccc-alliance/

Kogu maailma peale ikka väga vähe. Väga palju rohkem teadlasi ja arste maailmast ei nõustu nendega.

Aga ma ei saa aru ühest. Kui see ivermektiin nii ilusti töötab, siis mis häda teil selle tõestamisega on, miks see tehtud ei saa kuidagi? Teadlasi jagub, ei viitsi siis nüüd kätte võtta ja ära tõestada? Peaks ju lapsemäng olema, nii hea rohi ju. Tehke käbelt ära ja korras. Räägi teistega.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1000+ Marje Oona kvalifikatsiooniga meditsiinitöötajat ja teadlast on jõudnud teisele järeldusele. https://covid19criticalcare.com/network-support/the-flccc-alliance/

Mis teeb Oona sotsiaalmeedia postituse kvalifitseeritumaks?

See, et see on eesti keeles ja iga põhiharidusega perekoolikas saab aru. Näed ise, et ingliskeelse pikema teksti läbimine osutub neile ülejõukäivaks. Ammugi ise millegi leidmine väljastpoolt FB.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1000+ Marje Oona kvalifikatsiooniga meditsiinitöötajat ja teadlast on jõudnud teisele järeldusele. https://covid19criticalcare.com/network-support/the-flccc-alliance/

Kogu maailma peale ikka väga vähe. Väga palju rohkem teadlasi ja arste maailmast ei nõustu nendega.

Aga ma ei saa aru ühest. Kui see ivermektiin nii ilusti töötab, siis mis häda teil selle tõestamisega on, miks see tehtud ei saa kuidagi? Teadlasi jagub, ei viitsi siis nüüd kätte võtta ja ära tõestada? Peaks ju lapsemäng olema, nii hea rohi ju. Tehke käbelt ära ja korras. Räägi teistega.

Juugend, teil on ikka väga imelik arusaam… Nagu hambapasta reklaami tasemel teaduse tegemine, 95% hambaarsidest soovitab jne.

Kui juttu käib meditsiinist, räägiks siiski kvaliteedist, mitte kvantiteedist. FLCCC teeb tööd, mida inimesena ette kujutan, et arstid teevad – esikohal on inimese tervis, mitte ravimifirmade teenimine ja kasum.

FLCCC on keskendunud patsientide ravile – varajane, haiglaravi ja pika-kovidi tüsistuste ravi. Nemad uurivad seda. Minu süda on üsna rahul selle teadmisega, et sellise niššiga 1000+ teadlast ja meditsiinitöötajat aktiivselt tegelevad.

See pole ainuke liikumine, mis seoses selle pandeemia ja meetmetega on alustatud. Tänaseks 14 000 meditsiini töötajat ja -teadlast (ehk siis Marje Oona kvalifikatsiooniga – või veel kõvema kavlifikatsiooniga) on oma allkirja andnud:

https://doctorsandscientistsdeclaration.org/

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1000+ Marje Oona kvalifikatsiooniga meditsiinitöötajat ja teadlast on jõudnud teisele järeldusele. https://covid19criticalcare.com/network-support/the-flccc-alliance/

Mis teeb Oona sotsiaalmeedia postituse kvalifitseeritumaks?

See, et see on eesti keeles ja iga põhiharidusega perekoolikas saab aru. Näed ise, et ingliskeelse pikema teksti läbimine osutub neile ülejõukäivaks. Ammugi ise millegi leidmine väljastpoolt FB.

XD

Küll nad oskavad. Aga mõnusam on ju vaeva mitte näha ja jonnida ja öelda et see ei sobi ja too ei sobi sest et ei sobi noh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll nad oskavad. Aga mõnusam on ju vaeva mitte näha ja jonnida ja öelda et see ei sobi ja too ei sobi sest et ei sobi noh.

Mina nimetan jonnimiseks küll just seda, mida sina teed – attorney ei jõudnud mingilegi konkreetsele järeldusele, aga sina nõuad, et ma ikka viitsiks kogu 48 lk keerukat meditsiiniteksti läbi lugeda. Tõesti, ei ole vaeva väärt. Anna põhjus ja ma loen, pole probleem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nimetan jonnimiseks küll just seda, mida sina teed – attorney ei jõudnud mingilegi konkreetsele järeldusele, aga sina nõuad, et ma ikka viitsiks kogu 48 lk keerukat meditsiiniteksti läbi lugeda. Tõesti, ei ole vaeva väärt. Anna põhjus ja ma loen, pole probleem.

Ei saa keegi sind lugema sundida, kui endal huvi selle asja vastu ei ole.

Aga ma ei näe ka seda, miks siis arvamust avaldada, kui nii kitsalt linki üldse uurisid.

Sest mulle paistab, et sa ikka absuluutselt ei tea, millest sa räägid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll nad oskavad. Aga mõnusam on ju vaeva mitte näha ja jonnida ja öelda et see ei sobi ja too ei sobi sest et ei sobi noh.

Mina nimetan jonnimiseks küll just seda, mida sina teed – attorney ei jõudnud mingilegi konkreetsele järeldusele, aga sina nõuad, et ma ikka viitsiks kogu 48 lk keerukat meditsiiniteksti läbi lugeda. Tõesti, ei ole vaeva väärt. Anna põhjus ja ma loen, pole probleem.

Ma andsin sulle põhjuse – see avardaks su silmaringi. Aga sa eelistad om mullis edasi eksisteerida. Kes saaks sinusuguseid arenema sundida.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma andsin sulle põhjuse – see avardaks su silmaringi.

Ei, see ei avardaks mu silmaringi, kui 48 lehekülje järel on järelduseks vaid “meh”. Mu silmaring pole mingi prügikast, kuhu kasutut infot toppida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma andsin sulle põhjuse – see avardaks su silmaringi.

Ei, see ei avardaks mu silmaringi, kui 48 lehekülje järel on järelduseks vaid “meh”. Mu silmaring pole mingi prügikast, kuhu kasutut infot toppida.

Tee see pingutus ja loe vähemalt lk 2 viimane lõik läbi. Siis tõmba oma turvalise mulli lukk jälle kinni tagasi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee see pingutus ja loe vähemalt lk 2 viimane lõik läbi. Siis tõmba oma turvalise mulli lukk jälle kinni tagasi.

Lugesin. Jah, petiseid võib muidugi olla mõlemas pooles. Midagi muud siit ju järeldama ei peaks? See, et üks uurimus oli kräpp, ei tõesta paraku veel, et väide, mida ta uuris või tõestada üritas, on vale. Kahjuks turvalist mulli mul pole, heameelega tõmbaks selle luku kinni.

Muide, miks sa ei vasta mu küsimusele, et miks seda Ametlikku Uuringut siis ikka veel ivermektiini kohta tehtud pole, kui kõik sellega nii hästi ja selge on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen vaktsineeritud aga kahjuks pean sekundeerima arvamusele, et kui Eesti valitsus tahaks ära hoida meditsiinisüsteemi uppi minemist, siis tuleks vaktsineeritud inimesi samamoodi piirata/testida nagu neid, kes on vaktsineerimata. Mul on hetkel tööl mitu vaktsineeritud haiget inimest, tutvusringkonnas mitmed haiged, levitavad, sest et ei pea end isoleerima… Jah me võiks siin rääkida pikalt laialt, et peaks vaktsineerima jne. Aga riik on sellega ikkagi nii mööda pannud ja hetkel ka nende piirangutega et mõne nädala pärast oleme ilmselt samamoodi käpuli nagu Läti. Peale koolivaheaeg distantsõpe, sest paljudel peredel reisid jne. Praegu on juba koolides tõsiselt koroona sees ja alla 12 aastased lapsed tassivad kõik koju vaktsineerimata vanematele ja nii see levib…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, miks sa ei vasta mu küsimusele, et miks seda Ametlikku Uuringut siis ikka veel ivermektiini kohta tehtud pole, kui kõik sellega nii hästi ja selge on?

Because: money.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, miks sa ei vasta mu küsimusele, et miks seda Ametlikku Uuringut siis ikka veel ivermektiini kohta tehtud pole, kui kõik sellega nii hästi ja selge on?

Because: money.

Oh jäta. Selle taha küll taolised asjad ei jää. See ju ise kullaauk – tõestad ära, hakkad tootma, hinnake vaikselt kerkib ja rikkus koguneb. Ei mingeid patente ega koormavaid kulusid. Pfizeri ja muude ravimifirmade poisid-tüdrukud on ikka puhta rumalad, et nende vaktsiinidega jändavad. Kuld ju vedeleb maas.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varro on viiruse läbi põdenud ja kordades parema kaitsega kui siinsed süstlasõbrad. See on ju ammu tõestatud, et nende taasnakatumine on madal. Vaktsineeritud nakatuvad palju enam.

Mis krdi brüssel. Miks sa valetad, et viiruse läbipõdenud on “kordades parema kaitsega” kui vaktsineeritud? Vaata, läbipõdemisega on see probleem, et kui kergelt läbi põed, võib sul kaitset mitte ollagi, kaitse tase on sõltuvalt põdemise raskusest väga erinev. Seega ei saa läbipõdemisesse suhtuda nii, nagu sina seda teed. Jah, mõnel juhul annab see vaktsineerimisest tugevama, aga mõnel juhul nõrgema kaitse. Minu töökollektiivis on väga kõrge vaktsineeritus, amet selline – ja meil on vaktsineeritutest haigestunud 4 inimest terve ettevõtte peale (see on ca 600-st inimesest). Samas on meil ka 4 inimest teist korda aasta jooksul haiged ning haiguse läbipõdenuid on meil sootuks vähem, vist alla 50 oli. Kumbapidi see pilt sulle paistab?

Miks sa ise valetad? Juba 2 kuud tagasi tehti selgeks, et läbipõdenutel on 27 korda tõhusam kaitse kui vaktsineeritutel. Ja see on ka loogiline – vaktsiin põhineb ainult ühel viiruse komponendil.

Meritski ütles eilses artiklis, et ta ei saa aru, miks selline määrus ja et teadusandmete põhjal peaks läbipõdenute pass kehtima sama kaua kui vaktsineeritutel – 1 aasta. Mis juhtus nüüd teadlaste ja oma ala spetsialistide usaldamisega?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnisideeline vaktsineerimine. Ei saa üle ega ümber. Suud vahutavad.

Et kõik edukad riigid tegid valesti. Ainult Eesti antivaxxerid on targad ????

Aga kuidas sa selgitad seda, et EL ühed madalaima nakatusmääraga riigid on Ungari ja Poola, mille vaktsineerituse tase on umbes sama, mis meil (Poolas isegi kõvasti vähem)? Nende nakatunute arv 100 000 inimese kohta on kõvasti väiksem ka sinu toodud “edukates riikides”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnisideeline vaktsineerimine. Ei saa üle ega ümber. Suud vahutavad.

Et kõik edukad riigid tegid valesti. Ainult Eesti antivaxxerid on targad ????

Aga kuidas sa selgitad seda, et EL ühed madalaima nakatusmääraga riigid on Ungari ja Poola, mille vaktsineerituse tase on umbes sama, mis meil (Poolas isegi kõvasti vähem)? Nende nakatunute arv 100 000 inimese kohta on kõvasti väiksem ka sinu toodud “edukates riikides”.

* “edukatest riikidest”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa ise valetad? Juba 2 kuud tagasi tehti selgeks, et läbipõdenutel on 27 korda tõhusam kaitse kui vaktsineeritutel.

Kohe kõigil? Vaata järele, see lause oli ilmselt nii, et läbipõdenutel VÕIB olla tõhusam kaitse. See sõltub ikka, nagu ka ütlesin, põdemise raskusastmest. Ja 27 korda on ka ulmevaldkonnast. Palun anna see link, kus nii uhket erinevust väideti.

Meritski ütles eilses artiklis, et ta ei saa aru, miks selline määrus ja et teadusandmete põhjal peaks läbipõdenute pass kehtima sama kaua kui vaktsineeritutel – 1 aasta.

Millises artiklis ta seda ütles? Selles eilses, mida mina näen, ei ole küll midagi sellist: https://www.delfi.ee/artikkel/94894595/andres-merits-ilma-toimivate-piiranguteta-ei-ole-voimalik-haiglaravi-ulekoormust-valtida

Samuti ei märka ma midagi taolist üle-eelmises artiklis: https://www.err.ee/1608371973/merits-uute-piirangute-asemel-tuleks-tagada-praegustest-kinnipidamine Kus siis on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 90 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud, lõpetage ringi jooksmine!