Esileht Pereelu ja suhted Valdav kooselusid õnnetud, kuid ei lasta lahti

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Valdav kooselusid õnnetud, kuid ei lasta lahti

Postitas:

Väga huvitav teemaalgatus. Mul on niiväga hea meel, et teemaalgatajal on kõik hästi ja ta lõpuks ometi oskab elu nautida.

Aga huvitav on teemaalgatus seetõttu, et see tõestab nii selgelt, kuidas inimesed vaatavad maailma oma prillide läbi. Teemaalgatajal on oma kogemus ja ta projtseerib seda teistele. Mina, kes ma olen perekooli suur lugeja, sest mulle väga meeldivad siinsed teravmeelsused, ei oska küll niisuguseid järeldusi teha, et siinsed kirjutajad on enamasti õnnetus suhtes (õnnetud vahest küll).

Mul, kes ma olen ka teemaalgataja eakaaslane, ei ole elus pähegi tulnud, et ma peaksin suhtes olema ja kui 10 aastat tagasi oma nüüdset abikaasat kohtasin, siis muutus kõik lihtsalt orgaaniliselt nii nagu pidi. Ja kuigi muidugi on olnud elus ja seega ka suhtes nii kõrg kui madalhetki, siis õnnetuks ma ennast kindlasti pole suhte pärast kunagi pidanud. Seega, läbi enda prillide vaadates, ei suuda ma küll suhet muust elus eraldada – kui inimene on õnnetu, siis ta on õnnetu, kui õnnelik, siis õnnelik… see tuleneb ikka enda mõttemustritest ja südamehäälest.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastel pole halb, et nende isaks(sitad geenid) on sinu tehtud viga, mis ei kao kuhugi. Et põgened selle eest mis jääb tegelikult elu lõpuni teile kaasa. Kas see on ikka õnn ja pääsemine?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last ja õllesõbrast perega mitte tegelev nartsissistid mees.

Minu meelest õppetund on hoopis seal- naised, ärge tehke töllakaga lapsi (või kui ühe teetegi kogemata, siis ärge teist tehke)! Muidu oleks su elu lill ka praegu abielus ja mitte 12a virelemist. No hea, kui sa nüüd oma vigadest õpid, eks igaüks peab ikka ise oma ämbrid elus läbi kolistama, need hoiatused kõlavad kurtidele kõrvadele.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 13:40; 05.02 14:00; 07.02 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last ja õllesõbrast perega mitte tegelev nartsissistid mees.

Minu meelest õppetund on hoopis seal- naised, ärge tehke töllakaga lapsi (või kui ühe teetegi kogemata, siis ärge teist tehke)! Muidu oleks su elu lill ka praegu abielus ja mitte 12a virelemist. No hea, kui sa nüüd oma vigadest õpid, eks igaüks peab ikka ise oma ämbrid elus läbi kolistama, need hoiatused kõlavad kurtidele kõrvadele.

Kusjuures see juhtub empaatilisi inimestega tihti. Arvame, et suudame maailma muuta. Olen endiselt empaatiline, aga ehk mitte nii naiivne.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.02 20:28; 04.02 20:54; 04.02 21:01; 04.02 21:29; 04.02 21:48; 04.02 21:51; 04.02 21:59; 04.02 22:13; 04.02 22:17; 04.02 22:27; 05.02 09:02; 05.02 09:17; 05.02 13:49; 07.02 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse tegemine pole ühtegi töllakat veel parandanud! Ja keegi ei suuda muuta kedagi, kui see ise muutuda ei taha.
Ja mina ei usu, et valdav hulk kooselusid on õnnetud, lihtsalt argipäevane elu.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 13:40; 05.02 14:00; 07.02 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse tegemine pole ühtegi töllakat veel parandanud! Ja keegi ei suuda muuta kedagi, kui see ise muutuda ei taha.

Ja mina ei usu, et valdav hulk kooselusid on õnnetud, lihtsalt argipäevane elu.

Teemaalgataja oli noor, mis siin targutada. Tema eesmärk oli üllas. Ei läinud nii nagu tema lootis, liikus edasi. Sellest ka tema sõnum ja teemaalgatus, millega keegi aga kaasa ei lähe. Mõnus on ikka hoopis hurjutada ja vigu otsida. Selge see et needsamad kibedad mutid ongi ise suhtesõltlased. Noh, mõnel päeval on nad õnnelikud ka.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 00:18; 05.02 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last ja õllesõbrast perega mitte tegelev nartsissistid mees.

Minu meelest õppetund on hoopis seal- naised, ärge tehke töllakaga lapsi (või kui ühe teetegi kogemata, siis ärge teist tehke)! Muidu oleks su elu lill ka praegu abielus ja mitte 12a virelemist. No hea, kui sa nüüd oma vigadest õpid, eks igaüks peab ikka ise oma ämbrid elus läbi kolistama, need hoiatused kõlavad kurtidele kõrvadele.

Kusjuures see juhtub empaatilisi inimestega tihti. Arvame, et suudame maailma muuta. Olen endiselt empaatiline, aga ehk mitte nii naiivne.

Empaatiliste? Mis siin empaatiaga pistmist on.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 22:05; 04.02 22:23; 05.02 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta elab jookust mehega? Aga nad on elanud ju terve elu koos.

Vot sellise vastuse sain, kui küsisin sõbrannalt tema naabrite kohta, kui joobes mees koridoris mörises. Naine on haritud ja peab seda meest üleval. Ju siis temale sobib.

Ei tea, miks naised klammerduvad selliste meeste külge. sattusin laevas, kus seltskoond osse jõid ja lärmasid – naised kihistasid õnnelikult kaasa.

Naised vaevalt klammerduvad. Neil lihtsalt puudub oskus need ossid oma elust välja tõsta. Ega need joodikud vabatahtlikult ei lähe kuhugi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja oli noor, mis siin targutada. Tema eesmärk oli üllas. Ei läinud nii nagu tema lootis, liikus edasi. Sellest ka tema sõnum ja teemaalgatus, millega keegi aga kaasa ei lähe. Mõnus on ikka hoopis hurjutada ja vigu otsida. Selge see et needsamad kibedad mutid ongi ise suhtesõltlased. Noh, mõnel päeval on nad õnnelikud ka.

Või siis pigem on enamasti õnnelikud, aga esineb ka rutiini, halbu päevi ja õnnetu olemist. Nagu elus ikka. Töökohtadega on ju ka nii, et alguses oled uue ja tundmatu üle põnevil ja hakkamist täis, aga paljude jaoks on juba paari aasta jooksul sama töökoht ennast ammendanud – kui on selgunud, et mõni töökaaslane on tüütu või ebameeldiv, juhtkonnas on mingid intriigid, töö on stressirohke jne. Enamuse jaoks ongi siis lahendus töökohta vahetada ja tsükkel algab otsast peale. Paraku kooselus see päris sama lihtsalt ei käi, sest enamasti on asjasse segatud lapsed ja ühiselt ostetud elukoht. Kas teemaalgataja meelest peaks siis elukaaslasi ka iga paari aasta tagant vahetama nagu paljud töökohtadega teevad? Noh, et niipea kui tunned ennast natuke rahulolematu ja õnnetuna, muudkui aga lased lahti…? Et võtad aga muudkui jälle uue ette ja on mõnda aega hea ja õnnelik olla? Ja niipea kui ilmnevad puudused, muudkui aga jälle lased lahti ja võtad uue. Sel juhul ei kujuta ettegi, mis hull kärgperendus sellest veel välja tuleks kui juba niigi on meil kärgpere kärgpere otsa. Ja kui palju traumeeritud ja psüühilise häirega lapsi siis veel oleks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 20:59; 07.02 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugedes neid teemaalgataja labaseid ja ebaintelligentseid kommentaare (need smailiread 35-aastase puhul on muidugi tipp), siis tekib mulje, et polnud päris nii, et eksmees paha-paha ja teemaalgataja ise õilishingest kannataja. Silme ette tuleb selline teise Eesti “kaunitar”, kes päris korralikult oma meest manipuleerib ja “töötleb”.

Esimeses postituses hõiskasid, kuidas oled nüüd selle õige leidnud ja hiljem kilkad, kui tore on vallaline olla … ?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõde on selles, et osad naised vanuse lisandudes arenevad, aga osad jäävad samale arengutasemele, kus nad olid 20ndate alguses. See arenguküsimus pole kahjuks väga inimese enda teha, see kas antakse või ei anta inimesele sünniga.
Kehtib ka meeste puhul. Jama on siis, kui kokku saavad kaks arenemisvõimetut inimest ja jackpot siis, kui kokku juhtuvad kaks kiiresti arenevat inimest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus ei oska tõesti lugeda.

Lugedes neid teemaalgataja labaseid ja ebaintelligentseid kommentaare (need smailiread 35-aastase puhul on muidugi tipp), siis tekib mulje, et polnud päris nii, et eksmees paha-paha ja teemaalgataja ise õilishingest kannataja. Silme ette tuleb selline teise Eesti “kaunitar”, kes päris korralikult oma meest manipuleerib ja “töötleb”.

Esimeses postituses hõiskasid, kuidas oled nüüd selle õige leidnud ja hiljem kilkad, kui tore on vallaline olla … ?

Oeh, sa oled sarnane mu mehe naissoost juristiga, kes arvas, et naised teenivad peksmise välja. Iga probleemi pärast ikka ei pea lahku minema. Kui olukord on aastaid halb ja tunned ennast õnnetult, siis. Kõik mehed pole ju halvad. Ja praegune peika või kuidas nimetada, pole me veel mingis kindlas suhtes. Mõned kuud oleme kohtamas käinud. Ja mis smilides halba on???? see, et ma 35 olen, ei tähenda, et ma mingi rauk olen. Reisil just üks kena 28 aastane sakslane kommenteeris, kui sai teada, et 35 olen, et nii võib endast vanema naise võtta, kui ta 25 välja näeb????

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.02 20:28; 04.02 20:54; 04.02 21:01; 04.02 21:29; 04.02 21:48; 04.02 21:51; 04.02 21:59; 04.02 22:13; 04.02 22:17; 04.02 22:27; 05.02 09:02; 05.02 09:17; 05.02 13:49; 07.02 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sa tundud tõesti oma vanusest palju noorem, üsna infantiilne lausa.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 13:40; 05.02 14:00; 07.02 12:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Valdav kooselusid õnnetud, kuid ei lasta lahti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.