Esileht Tööelu, raha ja seadused. Valitsus makse ei tõsta?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Valitsus makse ei tõsta?

Postitas:
Kägu

Kui küür kaob, siis minu maksukoormus langeb päris palju, isegi kui kogu teenitud raha siin tarbin ja täie rauaga käibemaksu maksan. Automaksu hakkame pere kahe auto peale maksma vaid 100 eurot aastas, sest üks on 20 aastat vana bensukas ja teine uus pisike elektriauto.

Kust Sa muidu selle esimese tüübi käibemaksu sellise tõusu said (290 vs 360 eur)?

Kas arvestasid oma maksutõusu hulka ka laste ja eluaseme intressidelt kaotatava tulumaksuvabastuse? Mina tegin oma pere kohta arvestuse ja tulemus on, et makskoormus siiski tõuseb, hoolimata maksuküüru kaotamise mõningasest võidust. Veelgi enam kaotavad pered, kus üks vanematest on alaliselt või ajutiselt kodune või töötab osakoormusega.

Siis läheb tööle, mis parata. Mina ka vôidab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas arvestasid oma maksutõusu hulka ka laste ja eluaseme intressidelt kaotatava tulumaksuvabastuse? Mina tegin oma pere kohta arvestuse ja tulemus on, et makskoormus siiski tõuseb, hoolimata maksuküüru kaotamise mõningasest võidust. Veelgi enam kaotavad pered, kus üks vanematest on alaliselt või ajutiselt kodune või töötab osakoormusega.

Olen teemaalgataja. Ma vaatlesin maksude muudatusi. Pere- ja lapsetoetused ning hüvitised ei ole maksud. Kõigil ei ole lapsi, kõik ei saagi kunagi lapsi. Kõigil pole ka eluasemelaenu.

Ühelapselistel ei tohiks riigiga seotud sissetulekute ja väljaminekute osas kuigi palju muutuda võrreldes selle aastaga. Kahe- ja enamalapselised hakkavad riigilt võrreldes selle aastaga vähem (tagasi) saama, kui neil on olnud endi ülalpidamiseks vähegi adekvaatne palk ja/või muud maksustatavad sissetulekud. Ma ei laskuks siin diskussiooni paljulapseliste toetuste osas. Sellele on pühendatud terve väga pikk teema perekoolis ja kes tunneb vajadust selle kohta arvamust avaldada, saab seda seal teha.

 

Kust Sa muidu selle esimese tüübi käibemaksu sellise tõusu said (290 vs 360 eur)?

ma ei arvestanud kummalgi juhul kogumispensioni ja töötuskindlustusmakset, kuna need ei muutu. Võimalik, et mõningane erinevus siit tuleb. Korrektsem oleks muidugi kõik palgalt võetavad maksud sisse arvestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas arvestasid oma maksutõusu hulka ka laste ja eluaseme intressidelt kaotatava tulumaksuvabastuse? Mina tegin oma pere kohta arvestuse ja tulemus on, et makskoormus siiski tõuseb, hoolimata maksuküüru kaotamise mõningasest võidust. Veelgi enam kaotavad pered, kus üks vanematest on alaliselt või ajutiselt kodune või töötab osakoormusega.

Olen teemaalgataja. Ma vaatlesin maksude muudatusi. Pere- ja lapsetoetused ning hüvitised ei ole maksud. Kõigil ei ole lapsi, kõik ei saagi kunagi lapsi. Kõigil pole ka eluasemelaenu.

Ühelapselistel ei tohiks riigiga seotud sissetulekute ja väljaminekute osas kuigi palju muutuda võrreldes selle aastaga. Kahe- ja enamalapselised hakkavad riigilt võrreldes selle aastaga vähem (tagasi) saama, kui neil on olnud endi ülalpidamiseks vähegi adekvaatne palk ja/või muud maksustatavad sissetulekud. Ma ei laskuks siin diskussiooni paljulapseliste toetuste osas. Sellele on pühendatud terve väga pikk teema perekoolis ja kes tunneb vajadust selle kohta arvamust avaldada, saab seda seal teha.

Kust Sa muidu selle esimese tüübi käibemaksu sellise tõusu said (290 vs 360 eur)?

  1. ma ei arvestanud kummalgi juhul kogumispensioni ja töötuskindlustusmakset, kuna need ei muutu. Võimalik, et mõningane erinevus siit tuleb. Korrektsem oleks muidugi kõik palgalt võetavad maksud sisse arvestada.

Käibemaksu palgalt ei arvestata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuidas tõstab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Valitsus makse ei tõsta?