Esileht Pereelu ja suhted Vallalised, mitu partnerit teil aastas

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Vallalised, mitu partnerit teil aastas

Postitas:

Pikim “kuivalolek” on olnud 5 aastat. Siis olid mõned lühiajalised ja üks paariaastane suhe ning nüüd taas ligi 2 aastat pole kedagi olnud. Tahtmine on küll, aga kuna ma pole just missivälimusega, siis ei leia ma isegi selleks otstarbeks mehi. Ka üheöösuhteid mitte, kuigi ma ei tea, kas ma neid tahakski (pole kogemusi üheöösuhetega).
Ise kahjuks endaga hakkama selles mõttes ei saa, olen üks vähestest naistest, kelle jaoks kliitor on absoluutselt tundetu ja millegi tundmiseks üldse peab mees “lõpuni jõudma”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikim “kuivalolek” on olnud 5 aastat. Siis olid mõned lühiajalised ja üks paariaastane suhe ning nüüd taas ligi 2 aastat pole kedagi olnud. Tahtmine on küll, aga kuna ma pole just missivälimusega, siis ei leia ma isegi selleks otstarbeks mehi. Ka üheöösuhteid mitte, kuigi ma ei tea, kas ma neid tahakski (pole kogemusi üheöösuhetega).

Ise kahjuks endaga hakkama selles mõttes ei saa, olen üks vähestest naistest, kelle jaoks kliitor on absoluutselt tundetu ja millegi tundmiseks üldse peab mees “lõpuni jõudma”.

Kas vibraator ei ulata lõpuni?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 19:07; 10.02 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kahjuks endaga hakkama selles mõttes ei saa, olen üks vähestest naistest, kelle jaoks kliitor on absoluutselt tundetu ja millegi tundmiseks üldse peab mees “lõpuni jõudma”.
Kas vibraator ei ulata lõpuni?

Öäääk!

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 15:37; 10.02 15:40; 10.02 17:10; 10.02 19:10; 11.02 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kahjuks endaga hakkama selles mõttes ei saa, olen üks vähestest naistest, kelle jaoks kliitor on absoluutselt tundetu ja millegi tundmiseks üldse peab mees “lõpuni jõudma”.

Kas vibraator ei ulata lõpuni?

Öäääk!

Kui sulle ei meeldi sellised teemad, siis miks sa neid loed?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 19:07; 10.02 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

voodis väga hea, nii, et su mõnust röökima paneb.

Seksi ajal röökijad ei saa orgasmi, muide. Orgasm ei jäta röökimiseks jõudu. Kõikehaarav armastus ei röögi.

Siit näpunäide meestele: kui su partner röögib, siis on selge, et see kisa ongi kõik, mis saada oli.

Miks te lepite nii armetu sugueluga?

Kui sind ikka squirtima pannakse, siis röögid, selline tunne, et pilt läheb eest. Ei oska midagi teha, elekter jookseb mööda selgroogu üles….. Hea meenutada , toon kohe vibraatori

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 10:24; 09.02 13:02; 09.02 14:00; 09.02 19:32; 10.02 12:26; 10.02 14:32; 10.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sind ikka squirtima pannakse, siis röögid, selline tunne, et pilt läheb eest. Ei oska midagi teha, elekter jookseb mööda selgroogu üles….. Hea meenutada , toon kohe vibraatori

Selline loom võib tõesti ära ehmatada, kui isegi põhimõtteliselt võiks teist korda ka seksida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 12:45; 10.02 17:03; 11.02 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abiellusin hästi noorena, seega seda seksuaalselt aktiivset vallalise aega oli väga lühidalt. Üks nädal. Kaotasin laupäeval poisile, kellega käisin juba enne seda 4 aastat rhk alates lapsepõlvest, süütuse. Siis ta pettis mind pühapäeval ja mina noore ja lollina “tegin talle tagasi” teise poisiga esmaspäeval. Ja siis kolmas noormees, kes oli minusse salaja juba lapsepõlvest armunud oli, saades teada, et ma olen vaba, viis mind välja teisipäeval ja ma magasin temaga reedel 🙂 Kokkuvõttes nädala jooksul kolm partnerit 🙂 ja siis kolmandalt noormehelt nädala pärast abieluettepanek ja 2 kuu pärast olid pulmad. Olin siis 16. Abielu jäi kestma, lisan, kuigi seda ei küsitud. Käisin koolis 10. klassi lõpunädalatel ja 11. klassis abielunaisena, kelle abikaasa õppis paralleelklassis.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:21; 11.02 20:17; 13.02 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

voodis väga hea, nii, et su mõnust röökima paneb.

Seksi ajal röökijad ei saa orgasmi, muide. Orgasm ei jäta röökimiseks jõudu. Kõikehaarav armastus ei röögi.

Siit näpunäide meestele: kui su partner röögib, siis on selge, et see kisa ongi kõik, mis saada oli.

Miks te lepite nii armetu sugueluga?

Kui sind ikka squirtima pannakse, siis röögid, selline tunne, et pilt läheb eest. Ei oska midagi teha, elekter jookseb mööda selgroogu üles….. Hea meenutada , toon kohe vibraatori

Tead, ma olen su naaber. Ei viitsi su kisa kuulata iga öö. Jajah, ma juba usun, et sul on võrratu seks oma vibraatoriga, rahune nüüd maha. Muidu panen kõlarid vastu seina ja lasen sulle rõvedat vene sõimu öö läbi.
Sellise kisakõri juurde ei julge ükski mees tulla, saan aru, aga miks sa sellepärast meid pead terroriseerima?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 15:37; 10.02 15:40; 10.02 17:10; 10.02 19:10; 11.02 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abiellusin hästi noorena, seega seda seksuaalselt aktiivset vallalise aega oli väga lühidalt. Üks nädal. Kaotasin laupäeval poisile, kellega käisin juba enne seda 4 aastat rhk alates lapsepõlvest, süütuse. Siis ta pettis mind pühapäeval ja mina noore ja lollina “tegin talle tagasi” teise poisiga esmaspäeval. Ja siis kolmas noormees, kes oli minusse salaja juba lapsepõlvest armunud oli, saades teada, et ma olen vaba, viis mind välja teisipäeval ja ma magasin temaga reedel ???? Kokkuvõttes nädala jooksul kolm partnerit ???? ja siis kolmandalt noormehelt nädala pärast abieluettepanek ja 2 kuu pärast olid pulmad. Olin siis 16. Abielu jäi kestma, lisan, kuigi seda ei küsitud. Käisin koolis 10. klassi lõpunädalatel ja 11. klassis abielunaisena, kelle abikaasa õppis paralleelklassis.

12-aastasena juba oma peika, kellega 4 aastat käisite? Sul mitte ainult seda vallalise aega ei olnud lühidalt, vaid ka lapsepõlve..12-aastane on ju alles laps.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 19:02; 10.02 16:41; 11.02 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abiellusin hästi noorena, seega seda seksuaalselt aktiivset vallalise aega oli väga lühidalt. Üks nädal. Kaotasin laupäeval poisile, kellega käisin juba enne seda 4 aastat rhk alates lapsepõlvest, süütuse. Siis ta pettis mind pühapäeval ja mina noore ja lollina “tegin talle tagasi” teise poisiga esmaspäeval. Ja siis kolmas noormees, kes oli minusse salaja juba lapsepõlvest armunud oli, saades teada, et ma olen vaba, viis mind välja teisipäeval ja ma magasin temaga reedel ???? Kokkuvõttes nädala jooksul kolm partnerit ???? ja siis kolmandalt noormehelt nädala pärast abieluettepanek ja 2 kuu pärast olid pulmad. Olin siis 16. Abielu jäi kestma, lisan, kuigi seda ei küsitud. Käisin koolis 10. klassi lõpunädalatel ja 11. klassis abielunaisena, kelle abikaasa õppis paralleelklassis.

12-aastasena juba oma peika, kellega 4 aastat käisite? Sul mitte ainult seda vallalise aega ei olnud lühidalt, vaid ka lapsepõlve..12-aastane on ju alles laps.

Jah, nagu need peikad-prutad tolles vanuses on. Kelle alati esimesena oma rahvatepallivõistkonda valisid ja kellega koos koolist tulid ja kelle sünnipäevadele alati kutsuti, kellele andsid maha kirjutada ja kellest kõik teadsid, et see on selle pruut. Isegi ei narritud, sest kõik teadsid. Meie konkreetselt suudlemiseni jõudsime ka alles 15selt ja eks see rohkem selline hammaste kolksutamine oli.

Tegelikult on selliseid paare ju algkoolid ka täis. Oi, lasteaiaski oli meil mitmeid paare, kes “käisid” ja arutasid liivakastis, kuidas nad suureks saades abielluvad, sest siis on hea lähedal koos mänguväljakul käia ja teisel on nii ilusad traksidega püksid ja kollane kühvel.

Loomulikult polnud varateismelisena selles mingit selles tavamõttes seksuaalsust.

Aga tead seesama vana lugu, et kes kelle koolikotti kannab ja kellega kartulivõtule sõitvas bussis võileiba jagab. Ma usun, et selline peika oli mul esimeses-teises-kolmandas klassis ka, aga ma ei suutnud kuidagi otsustada, kas pigem Meeelis, sest tal oli nii tore koer või pigem Kalle, sest tema ema tegi pannkooki.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:21; 11.02 20:17; 13.02 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba ja vallalisena oli minul seksisõber, kes ei pretendeerinud suhtele, oli ise abielus ka. Kahjuks peale 2 aastat hakkas vihjama lahutusele sp. lõpetasin suhte. Edaspidiselt olid pikemad suhted vabade meestega.

Ära valeta, peale 2a jättis ta su lihtsalt maha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Abiellusin hästi noorena, seega seda seksuaalselt aktiivset vallalise aega oli väga lühidalt. Üks nädal. Kaotasin laupäeval poisile, kellega käisin juba enne seda 4 aastat rhk alates lapsepõlvest, süütuse. Siis ta pettis mind pühapäeval ja mina noore ja lollina “tegin talle tagasi” teise poisiga esmaspäeval. Ja siis kolmas noormees, kes oli minusse salaja juba lapsepõlvest armunud oli, saades teada, et ma olen vaba, viis mind välja teisipäeval ja ma magasin temaga reedel ???? Kokkuvõttes nädala jooksul kolm partnerit ???? ja siis kolmandalt noormehelt nädala pärast abieluettepanek ja 2 kuu pärast olid pulmad. Olin siis 16. Abielu jäi kestma, lisan, kuigi seda ei küsitud. Käisin koolis 10. klassi lõpunädalatel ja 11. klassis abielunaisena, kelle abikaasa õppis paralleelklassis.

Oli sul alles kiire selle suurekssaamisega! Miks küll?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:09; 12.02 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne suguelu paaridel ju mitu korda nädalas.

See võib nii olla “algajatel”. Edaspidi ikka kord-kaks kuus, nagu siin teistestki teemadest lugeda on. Mehed muidugi tahaksid rohkem.

Mis puudtab suhtes olijaid: kord-kaks kuus on ikka raseduse jooksul 🙂 Kui rase ei ole, siis ikka kord nädalas kindlasti. Iseasi, kas lapsed magavad või saab ise kuskile kodust ära minna, vahekorra kvalieet sellest on erinev, ütleme 5 minutist 1.5 tunnini. Suhtes 8a, kaks last (kolmandat ootan).

Üldjuhul asi pigem suhte “mängulisuses”, mitte kestuses. Kui palju te muul ajal üksteise mõtteid seksile viite. Kui on pingelisem periood ja rohkem probleeme mida lahendada, siis kumbki väga seksile ei mõtle. Ja seks ei tohi muutuda kohustuseks või rutiiniks kumbagi jaoks. Kui ikka isu ei ole, siis tulebki suurem paus teha, siis järgmine kord on põnevam. Kaotada huvi seksi vastu on lihtne, seda hiljem värskendada ja vürtsitada on raskem..

Vallalisele teemaalgatajale soovitan ikka pidada pikemaajalisi “seksipartnereid”. Ära unusta partnerite vahetusega kaasnevaid probleeme mida võivad tuua ebakindlad kontratseptiivid või purunevad kondoomid. Mida “puhtam” (ka tõupuhtam) sinu seksisuhe on, seda vähem riske, et kunagi seda kahetsed. Ka vallalisel naisel võiks olla sekspartner, kes on kindel ja korralik. Siis võid seksida nii tihti kui soovid ja vähem muresid. Siis ei kuule ka su tulevane väljavalitu linna/küla peal jutte su reaalsest “läbisõidust” (mida iga mees kardab :)) edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin 10 aastat järjest vallaline. Seksi sain u. 3-l korral selle aja jooksul, muul ajal mastrubeerisin. Iga jorsiga voodisse pole ma kunagi suutnud minna, ikka ainult nendega keda potentsiaalseks suhtepartneriks olen pidanud. Seejärel alustasin kooselu, esimesed kaks aastat oli seksiga ok, pärast seda on jälle: lapsed, väsitav päev ja mehel seksiisu nullis, jälle enamasti mastrubeerin ning kaks korda kuus ehk saab seksi. Lootsin küll, et kooselus saab vähemalt seksuaalsed vajadused rahuldatud, aga tutkit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vallalisena olin kuival, vahel ka mitu aastat (nagu munk ütleb, esimene 5 aastat on raske, siis harjub ära!), seega enamasti oli partnereid 0 sel ajal, ei viitsinud igaühe alla ka heita. Kui suhtes, siis oli seks (seksirallid jäid ikka sinna suhte alguse poole ikka oma partneriga), muidu ei tundnud puudust. Või siis 1- Õnneks oli mitu aastat mul ka õnn omada seksisõpra, kellega vahel “tsau mis teed” kõned tähendasid seda, et tule jää ööseks. Kui emmal-kummal oli suhe, siis hoidsime eemale ja kui vabad, siis kohtusime ja vahepeal olime lihtsalt sõbrad, niisugune kohustustevaba suhe. Armuke ei olnud, vallalised sebisid ikka omavahel. Seks oli imehea, temaga julgesime kõike teha, mida tuli tahtmine katsetada, sobisime kehaliselt hästi ja muidu oli inimene meeldiv, mida veel tahta. Üks parimaid sekspartnereid (viletsa seksiga ikka seksbuddyt ei peeta). Tema leidis esimesena omale naise, mina kolisin teise linna jne meil asi soiku jäi. aga mälestused on mõnusad. Niiet soovitan, aga selleks peab seksi ja sõpruse ikka mõlemad mõistusega võtma. Nii võiks ju igal vallalisel naisel olla tuttav “puhas ja turvaline” (vallaline!) meesterahvas, kes aeg-ajalt hädast välja aitab, võidavad mõlemad. Minu oma muidugi monogaanme suhe polnud, aga igaüks hoolitses oma tervise eest, niiet ma haiguste pärast muretsema ei pidanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul on sellised pikaajalised seksisõbrad, kohtumegi ainult seksi eesmärgil. Praegune on olnud 5 aastat, kohtume 2-3x kuus. Sagedus ei ole minu jaoks piisav, samas ega ei ole sellist mõlemale sobivat aega ka rohkem. Käin ikka lahtiste silmadega ringi ja selliseid paar korda sutsakaid on vahele tulnud, aga pole asja saanud.

Nii vinget meest pole kohanud, keda kodustada tahaks, ainult seksi pärast pole nagu mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abiellusin hästi noorena, seega seda seksuaalselt aktiivset vallalise aega oli väga lühidalt. Üks nädal. Kaotasin laupäeval poisile, kellega käisin juba enne seda 4 aastat rhk alates lapsepõlvest, süütuse. Siis ta pettis mind pühapäeval ja mina noore ja lollina “tegin talle tagasi” teise poisiga esmaspäeval. Ja siis kolmas noormees, kes oli minusse salaja juba lapsepõlvest armunud oli, saades teada, et ma olen vaba, viis mind välja teisipäeval ja ma magasin temaga reedel ???? Kokkuvõttes nädala jooksul kolm partnerit ???? ja siis kolmandalt noormehelt nädala pärast abieluettepanek ja 2 kuu pärast olid pulmad. Olin siis 16. Abielu jäi kestma, lisan, kuigi seda ei küsitud. Käisin koolis 10. klassi lõpunädalatel ja 11. klassis abielunaisena, kelle abikaasa õppis paralleelklassis.

Oli sul alles kiire selle suurekssaamisega! Miks küll?

Miks mitte? Lõpetasime nominaalajaga ülikooli, saime ülikooli ajal kolm last – pärast 2 aastat abielu jäin esimest ootama, oleme seni koos. Mehel oli 28.eluaastaks lausa kaks kõrgharidust. Mina sain teise alles siis, kui lapsed juba suured, ehk astusin ülikooli teist korda koos oma vanima pojaga. Samal aastal, erinevatele erialadele.

Olime noored vanemad, jaksasime õppida, tööl käia. Abiks oli vaid minu isa ja mehe vanaema.

Miks peaks ootama 42 aastaseks saamiseni, et siis hakata peret looma armastatud mehega.

PS kui sa arvad, et tänapäeval 16-aastased ei seksi, siis sa eksid. Minu ajal olid 16-aastased keskkooli eelviimases klassis ja ülikooli astuti 17-18 aastasena. Praegu on 19sed lõpuklassis, siis olid nad ülikoolis 2. kursusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:21; 11.02 20:17; 13.02 13:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Vallalised, mitu partnerit teil aastas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.