Esileht Pereelu ja suhted Vanema naise ja noorema mehe suhe

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Vanema naise ja noorema mehe suhe

Postitas:
Kägu

Vanemad naised, mida oskate öelda sellise suhte kohta ja kas teile jäävad silma endast 15+ aastat noorem mees?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina märkan küll endast nooremaid mehi. Ka sobib mulle noorema mehega suhtes olla. Küll kinnitan, et mulle meeldib suhe noorema mehega, mitte lihtsalt seksushe. Kui mõlemad oskavad suhtes olla, siis vanus ei ole mulle oluline.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemus ütleb, et 40+ slaavitarid võtavad meelsamini hamba peale kui 20+ eestlannad.

+3
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu kogemus ütleb, et 40+ eestlannad ei ole väga altid suuseksi tegema.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu kogemus ütleb, et noor 20 aastane mees saab kergemini voodisse 40+ naise kui 20+ naise. Samas endast 20 aastat vanema naisega kooselu alustada ma ei soovita.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanemad naised, mida oskate öelda sellise suhte kohta ja kas teile jäävad silma endast 15+ aastat noorem mees?

Jäi silma, ta täpset vanust sel hetkel ei teadnud. Koos 5 aastat, väga ilus, austav ning armastav suhe.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läheme veebruaris hõbepulma. Seal on naine 11 aastat mehest vanem. Vanusevahe pole küsimus, kui neil omavaheline klapp on.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu kogemus ütleb, et noor 20 aastane mees saab kergemini voodisse 40+ naise kui 20+ naise. Samas endast 20 aastat vanema naisega kooselu alustada ma ei soovita.

Siililegi selge, et noormehest 40 aastat vanemad naised tormlevad kiiremini tema kaissu kui kõigest 20 aastat vanemad. Aga millega põhjendad soovitust, et 20-se vanusevahega ei tasu kooselu alustada? Et siis 18 mees klapib kõige paremini 58-sega

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on vend, kes on minust 10 aastat noorem. Kuna olen pesnud tema peput, mähkmeid ja hoidnud nagu emme, siis on minu peas totaalne blokk. Teisisõnu ma ei suuda vaadata ühtegi meest, kes on tema vanune või ammugi temast noorem. Pervotunne tuleks kohe peale 🙂 Teoorias ma ei aktsepteeri seda, kui nolk on vanema naisega, kuna naine sünnitab meessoost isikuid. Ma saan jumala rahus võtta suhteid, kus naine on niivõrd palju vanem poisist, kui mõlemad tahavad lihtsalt tsillida. Kui siin mingi tõsine suhe tekib, siis kui pole minu peres, on mul savi. Kui on minu peres, oleksin väga murelik.

+4
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on vend, kes on minust 10 aastat noorem. Kuna olen pesnud tema peput, mähkmeid ja hoidnud nagu emme, siis on minu peas totaalne blokk. Teisisõnu ma ei suuda vaadata ühtegi meest, kes on tema vanune või ammugi temast noorem. Pervotunne tuleks kohe peale 🙂 Teoorias ma ei aktsepteeri seda, kui nolk on vanema naisega, kuna naine sünnitab meessoost isikuid. Ma saan jumala rahus võtta suhteid, kus naine on niivõrd palju vanem poisist, kui mõlemad tahavad lihtsalt tsillida. Kui siin mingi tõsine suhe tekib, siis kui pole minu peres, on mul savi. Kui on minu peres, oleksin väga murelik.

Sa arvasid, et 40 naine hakkab 20 mehele lapsi sünnitama?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõin lihtsalt põhjendatud näite, miks minu meelest ei ole 15+ vahe OK. Lisasin kirjelduse, miks. Minu ja mu venna vahe on 10 aastat ja tema on minu jaoks tatikas ja selleks ka jääb ja selle tõttu näengi ka kõiki mehi, kes on tema vanused või veel nooremad nagu tatikaid. Mul on tunne nagu emme võtaks ette lapsi

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina märkan küll endast nooremaid mehi. Ka sobib mulle noorema mehega suhtes olla. Küll kinnitan, et mulle meeldib suhe noorema mehega, mitte lihtsalt seksushe. Kui mõlemad oskavad suhtes olla, siis vanus ei ole mulle oluline.

Muidugi saab 40+ naise noor tegelane voodisse. Need on äsja abielu lahutanud ja on pilvepiirile oma ego tõstnud, sest näe noored mehed tahavad ja ma olen tegelikult nõutud kaup. Ongi nõutud kaup. Noorte sperma väljutajatena. Need saavad paugu lahti. Löövad riista vasu neljakümnese pead puhtaks, till püski ja punuma.

+4
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tõin lihtsalt põhjendatud näite, miks minu meelest ei ole 15+ vahe OK. Lisasin kirjelduse, miks. Minu ja mu venna vahe on 10 aastat ja tema on minu jaoks tatikas ja selleks ka jääb ja selle tõttu näengi ka kõiki mehi, kes on tema vanused või veel nooremad nagu tatikaid. Mul on tunne nagu emme võtaks ette lapsi

Minu ja mu poja vanusevahe on 22 aastat ja ta ei ole mu jaoks tatikas. Ammugi ei ole mu jaoks tatikas mu 15 pluss noorem mees.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen  50 mees ja mulle meeldivad 20 aastat nooremad naised, aga kui ma seda omavanustele naistele ütlen, lähevad neil kohe ninad kortsu. Mõni nimetab perverdiks ka. Olgu. Kõik naised siin, kes te ihalete noori mehi – te olete ka perverdid!

+2
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

VArem pole jäänud “silma” selles mõttes, noorena olid alati endast vanemad mehed ikka kuumad, endaealised olid lapsikud. Aga kuna keskealised mehed vajuvad väga ära igas mõttes, vaadates kasvõi siinset meessoost tinderi biomassi eksemplari, siis sellisega ammugi pole mõtet suhet pidada, enne olen ilma. 50+ on imevähe normaalseid mehi, kõigil on sabad, probeemid, ei tõuse või pole kunagi tõusnudki, ei saa nad endagagi hakkama. Parem siis tõesti võtta noorem mees, vähemalt tõuseb, millal vaja ja ajab vähem jubedat ila suust välja, sest on elus vähem peksa saanud ja pole jõudnud kibestuda.

+12
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

VArem pole jäänud “silma” selles mõttes, noorena olid alati endast vanemad mehed ikka kuumad, endaealised olid lapsikud. Aga kuna keskealised mehed vajuvad väga ära igas mõttes, vaadates kasvõi siinset meessoost tinderi biomassi eksemplari, siis sellisega ammugi pole mõtet suhet pidada, enne olen ilma. 50+ on imevähe normaalseid mehi, kõigil on sabad, probeemid, ei tõuse või pole kunagi tõusnudki, ei saa nad endagagi hakkama. Parem siis tõesti võtta noorem mees, vähemalt tõuseb, millal vaja ja ajab vähem jubedat ila suust välja, sest on elus vähem peksa saanud ja pole jõudnud kibestuda.

Nõus. Alates 40 eluaastast enam omavanust ei kannata pidada.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alates 40 eluaastast enam omavanust ei kannata pidada.

Ma Kägu 8:10. Kui noorena võetud ja oma mees, siis muidugi ikka kannatab. Aga UUT suhet 40+ naisena võiks küll juba vaadata nooremate meeste seast. Lapsed on olemas ja juba suured, lasteprobleem on naise poolt ära lahendatud ja ei taha need 20-25-30 mehed veel ammugi nii jubedalt isaks saada kas veel või üleüldse. See kihk tuleb meestel ikka hilisemas eas peale, 40tuuris ärkavad mõned, et naist ja lapsi vaja (kui eks paljudel on selleks ajaks “kogemata” saadud lapsed juba olemas, sest naised on tahtnud).

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma Kägu 8:10. Kui noorena võetud ja oma mees, siis muidugi ikka kannatab. Aga UUT suhet 40+ naisena võiks küll juba vaadata nooremate meeste seast.

Mhmh, täpselt seda silmas pidasingi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pea kogu elu endast nooremad mehed olnud. Juba siis kui olin 20, oli peigmees 18. Hiljem on olnud 10 aastat noorem, 11 aastat noorem, aasta noorem ja viimane 15 aastat noorem. Mu tädil on endast 10 aastat noorem mees ja nad on koos juba üle 10 aasta.

Minu kogemuse järgi sõltub inimesest. Mõni noor käitub nagu pensionär ja mõni vana kujutab endale ette, et on mingi noor kutt. Küpselt käituv noor on igal juhul talutavam kui lapsik vanamees.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

VArem pole jäänud “silma” selles mõttes, noorena olid alati endast vanemad mehed ikka kuumad, endaealised olid lapsikud. Aga kuna keskealised mehed vajuvad väga ära igas mõttes, vaadates kasvõi siinset meessoost tinderi biomassi eksemplari, siis sellisega ammugi pole mõtet suhet pidada, enne olen ilma. 50+ on imevähe normaalseid mehi, kõigil on sabad, probeemid, ei tõuse või pole kunagi tõusnudki, ei saa nad endagagi hakkama. Parem siis tõesti võtta noorem mees, vähemalt tõuseb, millal vaja ja ajab vähem jubedat ila suust välja, sest on elus vähem peksa saanud ja pole jõudnud kibestuda.

Uskumatult ülbe ja debiiilne jutt. Kompleksid, sabad jne on just viiekümnestel. Eesti naise omapära on ka see, et kui riided seljast heidab siis pane jooksu. Isegi kui nn normaalkaalus sisi nahk lotendab nagu kutsikal. Ja mis neil nende rindadega on. Ühegil rahvusel pole 40-50-ste rinnad nii koledad. Ja sabad? Huivitav kellel on utsikad ja pahad eksid. Eks ikka 40-l

+3
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Alates 40 eluaastast enam omavanust ei kannata pidada.

Ma Kägu 8:10. Kui noorena võetud ja oma mees, siis muidugi ikka kannatab. Aga UUT suhet 40+ naisena võiks küll juba vaadata nooremate meeste seast. Lapsed on olemas ja juba suured, lasteprobleem on naise poolt ära lahendatud ja ei taha need 20-25-30 mehed veel ammugi nii jubedalt isaks saada kas veel või üleüldse. See kihk tuleb meestel ikka hilisemas eas peale, 40tuuris ärkavad mõned, et naist ja lapsi vaja (kui eks paljudel on selleks ajaks “kogemata” saadud lapsed juba olemas, sest naised on tahtnud).

aaahahahahahaaaaa. hirnun herneks. kust need nn naised ehk selline biomaass eestisse küll saanud on. või neil on kooseluks valida 10 a nooremaid mehi. kauaks. 1 a ja uuesti jahile

+2
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on pea kogu elu endast nooremad mehed olnud. Juba siis kui olin 20, oli peigmees 18. Hiljem on olnud 10 aastat noorem, 11 aastat noorem, aasta noorem ja viimane 15 aastat noorem. Mu tädil on endast 10 aastat noorem mees ja nad on koos juba üle 10 aasta.

Minu kogemuse järgi sõltub inimesest. Mõni noor käitub nagu pensionär ja mõni vana kujutab endale ette, et on mingi noor kutt. Küpselt käituv noor on igal juhul talutavam kui lapsik vanamees.

Sina kujutad ju endale ette, et oled noor tütarlaps. Kas see pole lapsik?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pea kogu elu endast nooremad mehed olnud. Juba siis kui olin 20, oli peigmees 18. Hiljem on olnud 10 aastat noorem, 11 aastat noorem, aasta noorem ja viimane 15 aastat noorem. Mu tädil on endast 10 aastat noorem mees ja nad on koos juba üle 10 aasta.

Ma loen siin seda juttu ja ei usu oma silmi! Elatanud naine kelgib sellega, kui palju ta on lasnud endast noorematel meestel sisse panna. Mida koledamaks naine muutub, seda ilusamaks lähevad partnerid. Ta korjab voodikaaslasi ainult ühe parameetri – sünniaasta, vist ka liikme pikkuse järgi ja uhkustab kägude ees sellega. Vuih!

Kui mõni vanem mees eelistab seksi sileda tüdrukuga, siis kortslikkudel on kisa taevani, aga siin häbi tundmata kelgitakse näljaste poiste oma voodisse meelitamisega

+2
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui mõni vanem mees eelistab seksi sileda tüdrukuga, siis kortslikkudel on kisa taevani, aga siin häbi tundmata kelgitakse näljaste poiste oma voodisse meelitamisega

Kellel selliseid tölle vaja, kes seksi peal väljas? Ikka normaalsed inimesed võetakse omale kaaslaseks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Kui mõni vanem mees eelistab seksi sileda tüdrukuga, siis kortslikkudel on kisa taevani, aga siin häbi tundmata kelgitakse näljaste poiste oma voodisse meelitamisega

    Kellel selliseid tölle vaja, kes seksi peal väljas? Ikka normaalsed inimesed võetakse omale kaaslaseks.

    Nõustun

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorena märkan ise vanemaid naisi rohkem. Väga ilusad nii välimuse kui ka iseloomu poolest. Oskab keegi soovitada kus tutvuda sellise naisega?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel selliseid tölle vaja, kes seksi peal väljas? Ikka normaalsed inimesed võetakse omale kaaslaseks.

Ah ära valeta! Saad oma suhtlemisvajaduse täielikult rahuldatud ka sõbrannadega veiniklaasi taga mokalaata pidades. Kui need minekut teevad, siis kamandad noore koduabilise kanalist Sierra alt välja ja otsemaid sadulasse. Kogu sinu jutustiil viitab sellele, et kui sinu suhetes panna kaalule vaimsed väärtused ja trukkimine, siis  

 

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ah ära valeta! Saad oma suhtlemisvajaduse täielikult rahuldatud ka sõbrannadega veiniklaasi taga mokalaata pidades. Kui need minekut teevad, siis kamandad noore koduabilise kanalist Sierra alt välja ja otsemaid sadulasse. Kogu sinu jutustiil viitab sellele, et kui sinu suhetes panna kaalule vaimsed väärtused ja trukkimine, siis

Lobisen veiniklaasi taga oma noore kutiga. Sierra oli mul 30 aastat tagasi. Seksime korra nädalas, piisab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lobisen veiniklaasi taga oma noore kutiga. Sierra oli mul 30 aastat tagasi. Seksime korra nädalas, piisab.

Annan sulle plusspunkti selle eest, et torkimise peale sõimama ei hakka. See on kägude kohta haruldane omadus.

Aga siiski ma sind ei usu. Vaata palun “Armuella ja Karmuella” Vist elad ikka niiviisi

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanema naise ja noorema mehe suhe