Esileht Pereelu ja suhted Vanema naise ja noorema mehe suhe

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Vanema naise ja noorema mehe suhe

Postitas:
Kägu

niiet keegi võtab sõna vaimsete väärtuste koha pealt 😀 Mis sina sellest tead, sa oled igasuguste väärtuste koha peal põhjas mis põhjas. Ja selles vallas on naistel ka tunduvalt paremini kui tinderi saritrukkijatel kunagi olema saaks! On tuttavaid, on sõpru, on seksi ja nalja ja armastust, on pered ja lapsed. Elu on ilus ja mul pole Tinderit kunagi vaja, et voodi soe oleks!

Sa võiks ka oma raamaturiiulit natuke täiendada, jääb mulje, et see on ainuke raamat, mida lugenud (kunagi noorpõlves?), muljetad mitmes teemas juba. Mida on sinusugusega rääkida., kui lämised ainult ühte ja sedasama, kahe õhtuga hakkad juba ennast kordama. Viljatu oled ka, endal lapsi polegi, küll sõimad naisi, kel lapsed on ja neid, kel lapsi pole. Miks ma küll ei imesta, et keegi sinuga elada, ammugi lapsi suga teha tahtnud pole!

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina kujutad ju endale ette, et oled noor tütarlaps. Kas see pole lapsik?

Kes seda öelnud on, et ma end nooreks tütarlapseks kujutlen? Milleks?

Eks minu vananedes vananevad ka need minust 10 ja 15 aastat nooremad mehed. Mõnel juba 30-aastaselt juustes halli, mul vähemasti seda veel pole.

Päris selliseid, kes mulle pojaks sobiksid, ma ei ole kunagi vaadanud, aga no mine tea, kui saan 60 äkki siis sebin endale mingi 35-aastase, kui ma muidugi nii kaua välja venitan, et 60selt veel mingi huvi on mehi sebida. Mul vanaema abiellus 65-aastasena, tema sõbranna abiellus 80-aastasena, ma olen lapsest saati niisugust asja normaalseks pidanud, et armastuse tunded ja armumise lained kestavad küll surmani. Ja mitte selles mõttes, et kohe noorena leiad selle õige, vaid selles mõttes, et ka 80-aastasena võib paari heita, kui on soov. On ta siis 10 või 20 aastat noorem, no selles vanuses enam ei ole vahet 😀

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jauram on IMEHEA näide, miks mitte valida vana ja tigedat meest, tänan, et oled nii markantne negatiivne eeskuju! 😉 teame eemale hoida ja näed, tahetakse meid justnimelt. Seksiks? Muidugi, me tahame ka HEAD seksi ja oskame seda hinnata. 50+ mehed on parim enne aastaid möödas, ära joonud, poolhambutud ja hallid sussisahistajad, mõni üksik on kobedam, teisi vaadates hakkab silmadel valus. Ja siis arvavad, et on mingit miss universumit väärt, kes nende varjusurmas meheau nagu Okasroosikese jälle üles ärataks, no niii halenaljakas.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida on sinusugusega rääkida., kui lämised ainult ühte ja sedasama, kahe õhtuga hakkad juba ennast kordama. Viljatu oled ka, endal lapsi polegi, küll sõimad naisi, kel lapsed on ja neid, kel lapsi pole. Miks ma küll ei imesta, et keegi sinuga elada, ammugi lapsi suga teha tahtnud pole!

Vale vastus. Mul 5 last. Ajab hinge täis tinderimutid teevad mehi maha ja neil vahe mereäär villasid täis. Omal vennioas vett ei tule, aga ostavad kortereid kokku ja ilusad noored mehed mitu korda iga päev seisab kaks meetrit pikad dotsendid

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ajab puha soga ja vahkvihas klaverit pekstes ise enam ei saa aru, mida kirjutab, viite last näeb see töll unes 😀  Ju siis läks pihta.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On palju kortereid, palju raha ning ilus noor mees pikki aastaid. Oot, mis sulle nüüd ei meeldinudki?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On palju kortereid, palju raha ning ilus noor mees pikki aastaid. Oot, mis sulle nüüd ei meeldinudki?

Mulle ei meeldi kuidas siin käod valetavad. Kiidavad ennast ei tea kui ilusateks ja rikasteks. Sihvakad mehed kõik seisavad rivis, võta millist tahad. Ma esmaspäeva õhtul nautisin „Märgatud Eestis. TV3 Taavi Libe käis näitas. Saaremaal keskeas daamid elavad eri paigus eramutes. Kui mehi pole, siis küttekolded lagunevad. Ühel oli pliita uks eest ära kukkunud, aga kohvi keeta veel kõlbas. Kustutusnõu veega pidi kõrval olema. Teisel lesknaisel oli pliitaraud pealt auklik, aga kui plekitüki tellistega ja tuhaisolatsiooniga peale surus, siis suits tuppa ei tule. Nutikad naised olid. Veeprobleemid lisaks. Kui pesta tahad, siis tabureti pealt kausist. Hea tahtmise korral küürib kõik kohad puhtaks. Saate lõpuosas selles ridaelamu korteris, kus kaev kuivas, silmasin lauanurgal tahvelarvutit. Egas oma elu kiitmine pole kellelegi keelatud

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pea kogu elu endast nooremad mehed olnud. Juba siis kui olin 20, oli peigmees 18. Hiljem on olnud 10 aastat noorem, 11 aastat noorem, aasta noorem ja viimane 15 aastat noorem. Mu tädil on endast 10 aastat noorem mees ja nad on koos juba üle 10 aasta.

Ma loen siin seda juttu ja ei usu oma silmi! Elatanud naine kelgib sellega, kui palju ta on lasnud endast noorematel meestel sisse panna. Mida koledamaks naine muutub, seda ilusamaks lähevad partnerid. Ta korjab voodikaaslasi ainult ühe parameetri – sünniaasta, vist ka liikme pikkuse järgi ja uhkustab kägude ees sellega. Vuih!

Kui mõni vanem mees eelistab seksi sileda tüdrukuga, siis kortslikkudel on kisa taevani, aga siin häbi tundmata kelgitakse näljaste poiste oma voodisse meelitamisega

Hakkad ka märkama, kui haige ja katki on see keskkond siin? Kui vaatad veel plusside ja miinuste vahekorda – kõige haigemad saavad kõige enam plusse – siis näed, et asi on veel hullem. Rääkimata sellest tõbisest, kes kõikide ebameeldivate  kommentaaride peale kaebab. Ise nad seda ei näe, või kui näevad, siis ignoreerivad.

 

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hakkad ka märkama, kui haige ja katki on see keskkond siin? Kui vaatad veel plusside ja miinuste vahekorda – kõige haigemad saavad kõige enam plusse – siis näed, et asi on veel hullem. Rääkimata sellest tõbisest, kes kõikide ebameeldivate  kommentaaride peale kaebab. Ise nad seda ei näe, või kui näevad, siis ignoreerivad.

Ega hull ei saagi mitte kunagi aru, et TEMA hull on, ikka on kogu muu maailma segane. See tuleb sinu juttudest ülihästi välja- kõik teised on haiged ja sina üksi tead, kuida maailm käima peaks. Vaata, kui mitte keegi sinuga ei nõustu ja sa ainukesena oma lalinaid plussitama ja teisi miinustama pead, siis on asi ikka SINUS. Mine vaata veelkord lohutuseks seda saadet, sest ainult nii saad sa ennast natukenegi hästi tunda, meiega võrdlemine tekitab ainult luuseris viha. Neil naistel vähemalt olid mehed. Ja me ei valeta, vähemalt mina ei valeta, ongi maja, mees, lapsed, haridus, hea töökoht. Nagu see kõik mingi imeasi oleks!

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkad ka märkama, kui haige ja katki on see keskkond siin? Kui vaatad veel plusside ja miinuste vahekorda – kõige haigemad saavad kõige enam plusse – siis näed, et asi on veel hullem. Rääkimata sellest tõbisest, kes kõikide ebameeldivate kommentaaride peale kaebab. Ise nad seda ei näe, või kui näevad, siis ignoreerivad.

Ega hull ei saagi mitte kunagi aru, et TEMA hull on, ikka on kogu muu maailma segane. See tuleb sinu juttudest ülihästi välja- kõik teised on haiged ja sina üksi tead, kuida maailm käima peaks. Vaata, kui mitte keegi sinuga ei nõustu ja sa ainukesena oma lalinaid plussitama ja teisi miinustama pead, siis on asi ikka SINUS. Mine vaata veelkord lohutuseks seda saadet, sest ainult nii saad sa ennast natukenegi hästi tunda, meiega võrdlemine tekitab ainult luuseris viha. Neil naistel vähemalt olid mehed. Ja me ei valeta, vähemalt mina ei valeta, ongi maja, mees, lapsed, haridus, hea töökoht. Nagu see kõik mingi imeasi oleks!

Sa OLED ju haige! Ma ei tea millest sa räägid, ma ei ole siin mingist saatest rääkinud jne. Sa kujutad ette, et ma olen keegi teine siin.

 

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega hull ei saagi mitte kunagi aru, et TEMA hull on, ikka on kogu muu maailma segane. See tuleb sinu juttudest ülihästi välja- kõik teised on haiged ja sina üksi tead, kuida maailm käima peaks. Vaata, kui mitte keegi sinuga ei nõustu ja sa ainukesena oma lalinaid plussitama ja teisi miinustama pead, siis on asi ikka SINUS. Ja me ei valeta, vähemalt mina ei valeta, ongi maja, mees, lapsed, haridus, hea töökoht. Nagu see kõik mingi imeasi oleks!

 

Ära unusta, et teemaks oli „Vana naine noore mehega“

No hea küll, olgu siis sinul häärber. Ja stabiilne mees. Aga kus on faktid, et ülejäänud käod „viiest miinusest“ oma elujärjega pada ei pane? Te kõik niiväga armastate rõhutada oma materiaalselt kõrget elujärge. Eestis on kümnetel tuhandetel peredel majad. Lisaks suvekodud veeaukudega, autod/kaatrid/muruniidukid.

Selle sinu muu maailmaga, mis on kõigest 5-7 perekooli kiidukukke, õigemini kiidukana, neil juttude järgi plangu taga ülesrivistatud noorte sihvakate nekrutite rivi. Kui üks, (kel hästi ei ulata) ära tüütab, siis võetakse järgmine. Mälu turgutamiseks loe  kägu 29.01. 16:11.

Mind suhtesse meelitatud noormeeste teemas kõige rohkem panebki muretsema välja kujunemata isiksuste edasine saatus. Inimene, kes teab, et ta on leivale võetud üksnes mõne füüsilise parameetri pärast, ta eramut ja magamistuba kamandava emanda võimu all nüristub. On hirmus küll noore inimese elu, kui lihahimuline rikas geronto kahe puuduva sentimeetri või vähese vastupidamise pärast käib avalikult plangu paremat mudelit valimas  

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul ka, kahe erandiga, on mehed olnud 10-15 aastat nooremad. Miks peaks selleks kiidukukk olema? Mõnele meeldivad vanemad, mõnele nooremad, mis vahet seal on? Mis mõttes on võetud mehed leivale? Koos ollakse ikka armastuseks. Lihtsalt loomulik, et elatakse jõukama poole majas. Kehtib ka omavanuste puhul.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind suhtesse meelitatud noormeeste teemas kõige rohkem panebki muretsema välja kujunemata isiksuste edasine saatus. Inimene, kes teab, et ta on leivale võetud üksnes mõne füüsilise parameetri pärast, ta eramut ja magamistuba kamandava emanda võimu all nüristub. On hirmus küll noore inimese elu, kui lihahimuline rikas geronto kahe puuduva sentimeetri või vähese vastupidamise pärast käib avalikult plangu paremat mudelit valimas

Huvitav, et nende 40 aastat nooremate naiste puhul, kelle vanapässid oma leivale võtavad, sul nagu muret ei tundu olevat. Kuigi need saavad ju kohe tited ka veel. Pärast hoolda vanaätti ja kasvata last ka veel. Või siis vahetatakse kümne aasta pärast veel uuema mudeli vastu välja.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et nende 40 aastat nooremate naiste puhul, kelle vanapässid oma leivale võtavad, sul nagu muret ei tundu olevat. Kuigi need saavad ju kohe tited ka veel. Pärast hoolda vanaätti ja kasvata last ka veel. Või siis vahetatakse kümne aasta pärast veel uuema mudeli vastu välja.

Mehed on pealtnäha tugevad ja vaprad, aga tegelikult kui mehe teele kuhjuvad jamad ületavad valuläve, siis mees annab naisest kergemalt alla. Jamade all pean silmas kataklüsme, mille vastu suuremat teha ei saa. Mahajäetud naine tõuseb üles, klopib riided puhtaks ja läheb eluga edasi. Lapsed on emale küll lisakoormaks, aga annavad see-eest psühholoogilist tuge. Mahajäetud mehel seevastu pole tuge kusagilt saada. Seepärast mahajätud mehed ennast tihti näevad kuuse otsa ülespooduna, et nende hing karjub armastuse järgi, mida nende elukaaslastel pakkuda pole. Imestama paneb, et seniajani pole loodud nn mahajäetud meeste taastusasutust. Seal võiksid olla mugavad, lihtsad ühekohalised numbritoad, kus rusutud hing saaks segamatult muremõtetega harjuda. Riigi kulul tagasihoidlik rootsi laud hommikuti ja äärmiselt lihtne väike sauna-spa blokk. Kasvõi elektrileil ühekohalise jaheda mullivanniga

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seepärast mahajätud mehed ennast tihti näevad kuuse otsa ülespooduna, et nende hing karjub armastuse järgi, mida nende elukaaslastel pakkuda pole.

Mis loll jutt see on. Mahajäetud mees läheb kohe ringi keppima ja võtab uue naise niipea kui võimalik. Mida noorem ja suuremate tissidega, seda parem. Üles lähevad pooma ainult need, kes on nii lootusetud, et neid ei taha mitte keegi, seda tõesti mees alla ei neela. Naine saab üksi ka oldud, pühendub siis oma asjadele, lastele, lapselastele, veedab sõbrannadega aega, aga meest rahuldab ainult valimatu keppimine, see on tema edukuse ja rahulolu mõõt. Naine oskab enda vigu ka analüüsida, meestel puudub reeglina igasugune adekvaatne enesehinnang. Just lugesin FB-s mingit tutvumiskuulutust: mees on ise 51 aastane ratastoolis invaliid, soovib naist kuni 35 eluaastat, kõhna kehaehitusega (isegi tavaline sale ei sobi, sest mees on ise 170 cm pikk ja kaalub 52 kg), elama tulgu kuskile karupeesse lagunenud majja ja siis oli soov, et oskaks veel mingit pilli mängida. Ja kui sellist ei leia, tuleb nöör kaela panna, sest elu on nii ebaõiglane

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seepärast mahajätud mehed ennast tihti näevad kuuse otsa ülespooduna, et nende hing karjub armastuse järgi, mida nende elukaaslastel pakkuda pole.

Mis loll jutt see on. Mahajäetud mees läheb kohe ringi keppima ja võtab uue naise niipea kui võimalik. Mida noorem ja suuremate tissidega, seda parem. Üles lähevad pooma ainult need, kes on nii lootusetud, et neid ei taha mitte keegi, seda tõesti mees alla ei neela. Naine saab üksi ka oldud, pühendub siis oma asjadele, lastele, lapselastele, veedab sõbrannadega aega, aga meest rahuldab ainult valimatu keppimine, see on tema edukuse ja rahulolu mõõt. Naine oskab enda vigu ka analüüsida, meestel puudub reeglina igasugune adekvaatne enesehinnang. Just lugesin FB-s mingit tutvumiskuulutust: mees on ise 51 aastane ratastoolis invaliid, soovib naist kuni 35 eluaastat, kõhna kehaehitusega (isegi tavaline sale ei sobi, sest mees on ise 170 cm pikk ja kaalub 52 kg), elama tulgu kuskile karupeesse lagunenud majja ja siis oli soov, et oskaks veel mingit pilli mängida. Ja kui sellist ei leia, tuleb nöör kaela panna, sest elu on nii ebaõiglane

Ja siis imestatakse, miks mehed arvavad, et selle  “kägula” naised on katki ja haiged. Siin on teile tõestus. Kui mees kirjutaks naistest samas võtmes, mis te käod temast arvaksite? Ja nad kirjutavad, ja te näitate oma arvamust miinustega. Miinustage see ka, kui te just pole silmakirjalikud närukaelad. Mida te tavaliselt küll olete. Reaalses elus teid tunda ei tahaks.

 

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

11.02 õeluskäole

 

Vat siin sa naiselaadne toode valetad. Räigelt valetad NII NAGU OLED TERVE ELU SEDA TEINUD.  Reaalsuses on turg täis lahutatud naisi kes siis indlevad õndalt ringi. Küll on neil plaaster suhted, asendussuhted, mitte õnnestunud suhted, vastikud mehed jne. Nende kõigiga on tehtud keppi ja räägitud neile, et vot sina oeld minu hingesugulane, sa meeldid mulle ja sa oled armas. Kuni järgmise tegelaseni kes riista sisse pistab.

Ja  kes sa selline oled, et ilgud suitsiidide kohta. Tee see ise. maailm oleks märksa parem koht. Ahjaaa arvestades sinu kehakaalu pead köie asemele terastrossi valima.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on puhas reaalsus, et 50+ naistel tuleks valiku korral eelistada nooremat meest, sellist 40+. 50+ meestel kipub selle viriilsusega probleeme tekkima. Varem või hiljem, kuigi erandeid on alati. Maitseasi, aga mulle küll meeldivad pikad ja heas toonuses lihastega mehed. Õigem oleks ütelda, et ainult sellised mind sütitaksidki. 50+ vanuste hulgas selliseid leidub ikka väga harva, vähemalt Eestis. 10 aastat oleks täiesti sobiv vanusevahe ja pole siin ebareaalset midagi, kõik sõltub naisest, keemia on äraarvamatu komponent igas suhtes.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin just filmi vaatamas, kus 36 aastane naine lõi suhte 13 aastase poisiga. Olid 24 aastat koos elanud ja kõik oli nagu idülliline ja hoopis naine ohver, kes istus selle kõige eest vangis ja lapsedki sai vangis. Aga siis hakkas ka selguma ühte ja teist. Päris mõtlemapanev film oli, mul endal ka poiss 14. See on muidugi teemaväline heietus, lihtsalt hakkasin mõtlema, kas ikka peaks keemia pinnalt alati suhteid looma, oma laste huvid tahaplaanile jätma, sest tuli armastus peale. Väga paljud inimesed ju teevad seda. Mitte küll nii ekstreemselt, aga küllaltki sarnaselt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Macronidel ju sama lugu. 39-aastane õpetajast ema armus oma 15-aastasesse õpilasse Emmanuel Macroni.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Macronidel ju sama lugu. 39-aastane õpetajast ema armus oma 15-aastasesse õpilasse Emmanuel Macroni.

Väidetavalt nende vahel siiski seksuaalsuhet ei olnud, see tekkis palju hiljem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin just filmi vaatamas, kus 36 aastane naine lõi suhte 13 aastase poisiga. Olid 24 aastat koos elanud ja kõik oli nagu idülliline ja hoopis naine ohver, kes istus selle kõige eest vangis ja lapsedki sai vangis. Aga siis hakkas ka selguma ühte ja teist. Päris mõtlemapanev film oli, mul endal ka poiss 14. See on muidugi teemaväline heietus, lihtsalt hakkasin mõtlema, kas ikka peaks keemia pinnalt alati suhteid looma, oma laste huvid tahaplaanile jätma, sest tuli armastus peale. Väga paljud inimesed ju teevad seda. Mitte küll nii ekstreemselt, aga küllaltki sarnaselt.

See on ju pedofiilia!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11.02 õeluskäole

Vat siin sa naiselaadne toode valetad. Räigelt valetad NII NAGU OLED TERVE ELU SEDA TEINUD. Reaalsuses on turg täis lahutatud naisi kes siis indlevad õndalt ringi. Küll on neil plaaster suhted, asendussuhted, mitte õnnestunud suhted, vastikud mehed jne. Nende kõigiga on tehtud keppi ja räägitud neile, et vot sina oeld minu hingesugulane, sa meeldid mulle ja sa oled armas. Kuni järgmise tegelaseni kes riista sisse pistab.

Ja kes sa selline oled, et ilgud suitsiidide kohta. Tee see ise. maailm oleks märksa parem koht. Ahjaaa arvestades sinu kehakaalu pead köie asemele terastrossi valima.

Kessee loll siin töllerdab ringi? Hea, et siin satub naerualuseks, mitte selline tropp ei ürita naistega tutvuda 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin just filmi vaatamas, kus 36 aastane naine lõi suhte 13 aastase poisiga. Olid 24 aastat koos elanud ja kõik oli nagu idülliline ja hoopis naine ohver, kes istus selle kõige eest vangis ja lapsedki sai vangis. Aga siis hakkas ka selguma ühte ja teist. Päris mõtlemapanev film oli, mul endal ka poiss 14. See on muidugi teemaväline heietus, lihtsalt hakkasin mõtlema, kas ikka peaks keemia pinnalt alati suhteid looma, oma laste huvid tahaplaanile jätma, sest tuli armastus peale. Väga paljud inimesed ju teevad seda. Mitte küll nii ekstreemselt, aga küllaltki sarnaselt.

USA’s läheb praegu igal aastal riburada kinni naisõpetajaid kes magatavad oma 13 – 14 aastaseid õpilasi. Need on aga ainult õpetajad, mis muidu kooliväliselt toimub , kes teab. Naispedofiile on maailm täis, lihtsalt kaebajaid on vähem…aga nüüd hakkab asi välja tulema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanema naise ja noorema mehe suhe