Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 137 )

Teema: Veebruari triibupüüdjad 2017

Postitas:

Kallid kaastriibupüüdjad!

Teen meile uue kuu jaoks uue teema. Loodetavasti toob see armastusekuu eriti palju topelttriipe!

Edu meile!
Kirsike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahja, enda kohta siis nii palju, et mul on 9dpo (cd26), ehk siis statistika järgi kõige tõenäolisem päev pesastumiseks. Tavaliselt tsüklid 28-päevased ehk päevad peaks algama pühapäeval. Praegu plaan, et kui esmaspäeval veel päevi pole, siis ostan testi ja teisipäeva hommikul teen. Pöidlad pihku 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöidlad pihku jah 🙂
Kirsike, me oleme üsna samas graafikus, sest mul peaks ka praegu 9 või 10 dpo olema. Mingeid sümptomeid ma enam ei usalda ega ürita otsida, sest nende triibupüüdmise kuude jooksul olen ma vist juba kõike kogenud ja nende kombinatsioone ka 😀 Üleeile oli mul küll palju vaevusi ja tundus siis nagu midagi toimuks aga täna on selline täiesti tavaline tunne. Õnneks saab nädalavahetusel tihe programm olema ja ehk ma ei jõua siis liiga palju nende asjade üle mõelda.
Loodame, et veebruaris saame siin palju triibu-uudiseid lugeda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöidlad pihku jah ????
Kirsike, me oleme üsna samas graafikus, sest mul peaks ka praegu 9 või 10 dpo olema. Mingeid sümptomeid ma enam ei usalda ega ürita otsida, sest nende triibupüüdmise kuude jooksul olen ma vist juba kõike kogenud ja nende kombinatsioone ka ???? Üleeile oli mul küll palju vaevusi ja tundus siis nagu midagi toimuks aga täna on selline täiesti tavaline tunne. Õnneks saab nädalavahetusel tihe programm olema ja ehk ma ei jõua siis liiga palju nende asjade üle mõelda.
Loodame, et veebruaris saame siin palju triibu-uudiseid lugeda!

Ohh, äge! Mul ka nädalavahetuseks suured plaanid, seetõttu arvan, et kui homse ära kannatab, siis nädalavahetus köömes. Mis puudutab tunnustesse ja sümptomitesse, siis tegelt nii vara ei tasu neid oodata jah, sest kui midagi tunned, võivad samad üks ühele PMSiga ühtida, seega jah… Ma ka mingitel kuudel tundnud, et oot, see teistmoodi kui tavaliselt ja seda polegi nagu enne olnud, aga ei miskit. Seepärast chill ja ootan uut nädalat.
Mesinäpp, kas sa oled mõelnud ka, et kui päevi mingiks ajaks ei tule, et millal testi teed?
Positiivset meelt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 14:30; 03.02 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirsike, mõtlesin kolmapäeva hommikul testida. Mul on tsüklid erineva pikkusega, seega on parem päev-paar oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian teile pöialt, mesinäpp ja kirsike! Loodan häid uudiseid kuulda! Ma ise olen 11-ndal tsyklipäeval. Ov on olnud keskmiselt 16-ndal päeval, seega veel aega natuke oodata….uhh see ov ootamine on minu jaoks yks k6ige keerulisem aeg…täna saan ov testid ka kätte, nii et saab ka topeltkontrollida ov toimumist lisaks basaalile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lisandusin ka siia, kuna püüan juba 2 kuud triipe. PS! Täna peaksid hakkama päevad, aga ei midagi. Mul esineb iiveldust või sellist rõvedat vastikusetunnet. Peanahk sügeleb ja pea valutab viimasel ajal väga tihti. Kõhus on imelik tunne ja päevad ei ole siiani alanud. Külmavärinad ja külmus on ka väga teretulnud teema.
Ma ei jälgi seda ov aega, vaid elukaaslasega seksime siis, kui isu tuleb ja mõlemad tahavad. Oleme nüüd üritanud nii, et ei mõtle lastesaamisele vaid sellele, et mõlemil oleks hea.
Mul on telefonis mingi äpp, mis näitab kunas päevad hakkama peaks ja millal on ov. Noh, me seksisime siis kui oli kõige suurem võimalus rasestuda.
Nüüd, aga kardan testi teha, sest negatiivset testi ei taha ma enam vaadata.
Mis arvate, peaksin kohe tegema või veel nädalakese ootama`?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka siin veel, nüüdseks siis juba aasta ja 1 kuu proovitud. Algul lasin niisama minna, et kui jään siis jään,aga nüüd olen ikka kasutusele võtnud ov testid (digitaalsed) ja basaali hakkan nüüd ka mõõtma.
Minul on tsükkel keskmiselt 33päeva, ov on tavaliselt 20ndal päeval. Hetkel veel aega 5päeva.

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.02 17:46; 02.02 22:44; 04.02 09:35; 07.02 15:36; 13.02 19:39; 13.02 19:42; 16.02 18:56; 21.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas muserdust ei tekita? Ma oleks küll väga õnnetu, kui aasta ja kuu jooksul rasedaks jäänud pole.
Olen ka kuulnud, et kui koguaeg mõelda, siis ei jäägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mina ka endiselt siin. Käin ja piilun aegajalt, mis toimub 🙂

Kellyke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.02 20:05; 08.02 20:30; 13.02 13:24; 13.02 19:17; 13.02 20:28; 14.02 21:55; 14.02 22:00; 15.02 18:12; 16.02 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt! Loodan samuti oma triibud sel kuul saada, nagu mitmel eelpool, on ka mul 9-10 dpo. Päevade algust on raske ennustada kuna tsükkel on ebaühtlane aga järgmisest teisipäevast võiks nad siiski hakata , kui ei ole reedeks hakanud , siis teen testi.

Natuke tausta infot ka, olen pisut üle 30 , lapsi pole. Sügisel jäin küll rasedaks aga kahjuks oli katkemine varases perioodis. Kui nii võib sellise asja puhul üldse öelda, siis läkse see kergelt füüsilises mòttes, puhastus ise ilusti, suurt verejooksu ega valusid polnud. Käisin ka kaks korda valvearstil, esimene , kes noorem, ütles et võib koheselt uuesti proovida, vanaem arst arvas, et peaks 3 kuud vahet pidama. Samas ise olin veendunud, et keha ise otsustab, millal on valmis.

Olen kasutanud ov teste ja sel korral hakkasin juba lootust kaotama et ov ei tulegi aga siis ikka lõpuks tuli, cd 20. Ja aktiivsed olime kaa , nii et lootus on. Aga kui ma eelmisel korral rasedaks jäin siis mul oli ka päris mitmeid viiteid, rinnad suurenesid ja olid valusad ( muidu mul pole seda olnud), nädal enne oodatavaid päevi oli pidevalt tunne et kohe hakkavad päevad, palavikutunne ja meeeletu väsimus. Nüüd on samuti väsimus ja kerge palaviku tunne ja vahepeal on siuke natuke sikutav tunne vasakul pool alakõhus, sama tunne oli ka ov ajal, mina olen üks neidt kes tunneb oma ov-d. Aga kahjuks kuidagi pole sellist ” erilist” tunnet et núüd vist õnnestus, kuigi kõik selleks on tehtud. Eks näis.

Kõigile teistele triibupüüdjatele rasvaseid triipe 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 20:30; 10.02 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biancal soovitaks arsti juurde minna. 🙂 Ma ka hetkel käin, ehk saan targemaks. Ise enam ei suudaks 2 aastat oodata.
Küsiks kas kellegi mees spermogrammil käinud on? Kaua umbes vastused saabuvad? Mul 15.veebruar arst, mehel spermogrammile aeg 9. veebruar. OV peaks samal ajal umbes olema, aga no mis teha.
Mul õde täna teatas, et rase, tulemas teine laps. Muidugi ma olen õnnelik, aga natukene kurvaks ja vihaseks teeb küll. 😀 Ütles et mõtle nii ja tee nii, ma vastasin et ma kõike juba proovinud, aitab.

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 20:33; 07.02 20:15; 14.02 14:10; 15.02 14:11; 24.02 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Me ka alguses tegime nii, et kuidas tuju oli, nüüd tagantjärgi vaadetes vist ei saanud eriti õigel ajal, sest pigem tegutsesime vahetult pärast päevi, siis oli vahepeal hullult kiire tööl ja mujal ja siis vahetult enne päevi, tsükli keskele juhtus harva, aga no ikka päris mitmel kuul ikka viljakatel päevadel (kas ka OV-le pihta sai, see juba teine teema). Igatahes jah, nüüd teen OV ribateste 2 kuud ja uuest kuust mõtlesin basaali mõõtma hakata. Kas te muretsesite selleks uue kraadiklaasi, lugesin, et mingi spets olemas ja paremini loetavam, kui temperatuuritõus olnud…
Igatahes jah, mina lasin vahepeal sellel mõttel täitsa minna ja nüüd mõtlesime, et kui niisama ei saanud pihta, siis aitame kaasa, aga otseselt mingit kinnisideed pole, ses mõttes võtame rahulikult. Aga jah, ootame ikkagi väga, oleme ka üle 10 aasta koos olnud, värskelt üle 30 ja lapsi pole. Mees on ka käinud teste andmas, viimati olid suurepärased ja nüüd mõtles, et kuna tsips sellest möödas, et läheb ka, muidu ma ainult käin 🙂 Aga jah, hetkel ei ole leitud midagi, mis takistaks, seega peamegi nüüd mõnda aega täpsemalt sihtima ja sellest tulenevalt tegin sellest kuust alates (arsti soovitusel) ka kaks korda päevas teste.
Tore, et mitmed minuga umbes samas rütmis tiksuvad, hoian teile pöialt ning elan täiega kaasa ja sellega unustan natuke enda ooteaega ehk ära.
Kusjuures Anahata, naljakas, et sul selle ootamisega täpselt vastupidi on, et sa ei jõua OV-d ära oodata ja see mul just lihtsam tundub, eriti võrreldes päevade ootamisega :p
MariVaarikas, eks sa ise tea, kas teha või mitte, enda nüüd juba pikast kogemusest leian, et kui juba üle, siis pigem õudne lõpp kui lõputa õudus. Ma pigem testin kui juba üle ja tavaliselt üle ei lähe, selle asemel et praadida, sest kui sa oled rase, siis selleks ajaks peaks näitama ja saad juba rõõmustada ja kui mitte, siis kas on vahet, kas näed punast või ühte triipu (enne veel kruvid ootusärevust üles kuigi tegelt tegu tsüklihäirega)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MariVaarikas, mina teeks ikka testi, kas Benu varajase näiteks. Peaks juba näitama …

Ma suvest alates hakkasin iga kuu lootma..aga ei midagi. Oleme ka 10a koos olnud. Saatsin mehe ka spermogrammi jm Uuringud. Aega laks nendega, aga kõik oli väga hästi.
Homme ongi mul tegelikult günekoloogi aeg, uurimaks, mis on..
Motlesin et ehk stressist.
Ostsin alles spets termomeetri.

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.02 17:46; 02.02 22:44; 04.02 09:35; 07.02 15:36; 13.02 19:39; 13.02 19:42; 16.02 18:56; 21.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul varsti päevad, aga kohe pärast õhtust vahekorda pole mul kunagi nii ebamugav kõhus olnud, väga kahtlane ja imelik tunne oli. Nüüd ok. Ütleks, et isegi ebameeldiv oli magama jääda. Usun, et seost rasedusega ei ole, aga lihtsalt pani üllatama, et kõht mingeid trikke tegi ja vaevalt et söögist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 14:30; 03.02 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hopsti ja rõõmsat kuud kõigile!

Mina ka taas triipe püüdmas. Alustasime novembris nn proovimist. Sellest ajast ka foolhapet D-vitamiinile lisaks võtnud. Tänaseni on igal kuul tsükkel järjest pikemaks läinud: 28-32-37. Äpp näitab, et päevad peaksid hakkama 19.veebruari paiku. Proovin asja rahulikult võtta ja samal aja magistritööd kirjutada.

Meil kodus 3-aastane poiss kasvamas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud üsna ebaregulaarselt päevad. Varmgi olnud, et päevad hakkavad kuuaega hiljem, lihtsalt stressist ja kõigest. Aga tol hekel oleme kasutanud kummi ja siis pole sellele rasedusele üldse mõelnud.
Nüüd aga peaksid olema mul juba 2 päeva päevad, aga ei miskit. Krambitab ikka ja kisub alakõhust (aga paremalt poolt). Ootan veel nädalakese, et test teha, kuigi uudishimu on nii suur. Ma tõesti loodan, et ei kujuta endale sümptomeid ette ja, et lõpuks oleks mul üks pisike ime kõhus. 🙂
Teile kallid triibutajad soovin SUURI JA RASVASEID triipe. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, mina ka ikka siin ja loodan, et veebruar toob need rasvased triibud 🙂 Muidu ma tõesti arvan, et hull varsti valmis, sest oma fantaasiaga suudan iga kuu endale raseduse sümptomid välja mõelda. Täna dpo 6, seega pisut pean veel oma testidega ootama. Nii vahva oleks mehele sõbrapäevakink teha.
Mummuke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 11:06; 10.02 10:04; 13.02 19:41; 14.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Mina sain täna hommikul oma esimese õhkõrna positiivse testi. Päevadest on mõõdas 9 päeva. Tegin testi nö kontrolliks, et mis vastus siis jääb – Olen või ei ole. (Alt ja kõht kergelt tuikavad vahel, teine päev aga vaikus, temperatuur 36.9-37.2 ja õhtuti külmavärinad).
Olin juba käega löömas ja valmis minema uuele ringile, aga pisike Ime valis Meid oma vanemateks!
OV teste ei teinud, sest muidu oleksin pidevalt pinge all olnud. Tunde järgi. Kalendri järgi tundus olema OV 11-13.01 ja päevad pidid olema 25.01. Oleme üritanud mehega 2 kuud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 14:52; 06.02 16:29; 08.02 15:02; 15.02 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mul siis juba üle aasta triibupüüdmist. Päevad peaks nädalavahetusel hakkama. Sees on imelik tunne, kergelt on nagu paha olla, kõht kisub/pistab ja seljas on kerged valud, tundub ikkagi päevade poole kiskuvat. Olen suutnud samuti endale iga kuu erinevaid sümpomeid külge pookida. Hetkel tundub, et seekord ka ei õnnestunud!
Rasvaseid triipe!
M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Minul tekkis ka täna alakõhus tunne, et päevad peagi kohal. Täna 10dpo. Pea hakkas tunnike tagasi valutama ja nüüd käisin lausa oksendamas, väga hull. Igatahes jah, veedan tänase õhtu siruli, nii sant olla. Loodetavasti mingi gripp pole külge hakanud :s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kel triibud juba käes! 🙂

Kirsikesele: basaaltermomeetri kohta nii palju, et see peaks olema termomeeter mis mõõdab täpsusega 2 kohta peale koma, võib olla tavaline digitermomeeter. Kui Eestis aapteegist küsida basaaltermomeetrit siis vaatavad ilmselt aapteekrid imestunud pilguga sulle otsa.

See võib viirus olla küll kuna mul abikaasal hakkas eelmine nädalavahetus justniisamuti haigus pihta – kõhus keeras, oksendas ja pärast lisandus peavalu ja lihasvalu. Ta ütles, et see oli üks jube viirus. Õnneks me lapsega jäime terveks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka jälle tagasi teie seas. Geneetiku juures saime käidud ja mehega oli kõik korras, kuid minul avastati protrombiini geeni c.20210G>A mutatsioon, mis tõenäoliselt kutsuski esile kõik need raseduste katkemised ja peetumised varem. 🙁 Sain geneetiku käest saatekirja tromboosikabineti ja seal siis saan teada, kas pean hakkama end süstima, et verd vedeldada. See kõlab mu jaoks päris hirmutavalt tegelikult. Ma ei karda küll süstlaid, kuid ise enda süstimine ei tundu üldse sellise tegevusena, mida vabatahtlikult teha tahaks. :O
Igatahes loodan, et veebruaris saavad oma triibud need, kes eelnevatel kuudel triipudest ilma jäid. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biancal soovitaks arsti juurde minna. ???? Ma ka hetkel käin, ehk saan targemaks. Ise enam ei suudaks 2 aastat oodata.
Küsiks kas kellegi mees spermogrammil käinud on? Kaua umbes vastused saabuvad? Mul 15.veebruar arst, mehel spermogrammile aeg 9. veebruar. OV peaks samal ajal umbes olema, aga no mis teha.
Mul õde täna teatas, et rase, tulemas teine laps. Muidugi ma olen õnnelik, aga natukene kurvaks ja vihaseks teeb küll. ???? Ütles et mõtle nii ja tee nii, ma vastasin et ma kõike juba proovinud, aitab.

AL

Minu mees käis täna spermogrammil ja vastused saab 8.veebruaril, kui uuesti arsti juurde läheb. Usun, et su mees saab ka vastused siis, kui arsti juurde läheb. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jagan teiega ühte lehekülge, kus on palju infot ja huvitavaid artikleid.
Lingilt avaneb artikkel, kus kirjeldatud ühte meetodite kogumit, kuidas leida viljakat aega kuust. Seal on juttu muuhulgas ka basaaltemperatuurist, mis mõnest eelnevast postitusest läbi käinud.

http://www.readytogroove.com/the-cycle/chapter-7-the-rules-of-the-sympto-thermal-method/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, magasin paar tundi ja nüüd parem olla, võtsin ka Paracetamoli enne. Nüüd aga uni läinud ja hakkan Anahata lingitud saiti lugema, tänud 🙂
PS. Endiselt tunne, et kohe-kohe algavad päevad :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirsike, tead mul on terve õhtu ka selline tunne olnud, et kohe-kohe hakkavad päevad. Samas oleks nagu liiga vara veel…Praegu küll ei tundu, et mul kolmapäeval veel midagi testida oleks.
Loodan siiski väga, et ikka saame need triibud sel kuul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirsike, tead mul on terve õhtu ka selline tunne olnud, et kohe-kohe hakkavad päevad. Samas oleks nagu liiga vara veel…Praegu küll ei tundu, et mul kolmapäeval veel midagi testida oleks.
Loodan siiski väga, et ikka saame need triibud sel kuul!

Jah, kui mul täna algaksid päevad, siis oleks tsükkel 27-päevane, samas 16 tsükli raames on mul olnud 26/27-päevaseid tsükleid lausa 9 korda! Kuigi viimased kuud on olnud 28, 33 ja 28 päeva. Seega enda kohta ei saa öelda, et mul aega oleks, siiski lootust pole veel kaotanud ja sinule hoian ka täiega pöialt! Pealegi kõik tuttavad räägivad, et neil oli täpselt sama tunne enne rasedust kui enne päevi, üks-ühele, teised aga tundsid miskit muud. Ehk siis jah, kuna enne pole rase olnud ja ka siis üks ei pruugi teisega sarnane olla, siis ei jää muud üle kui oodata. Taas käin tampoon taskus ringi…
Edu meile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin eile günekoloogi juures. Õnneks on mul paari päeva pàrast ov, niiet siis ta nägi, et mul ûhes munasarjas kûpseb folliikul. Emaka limaskest on paraja paksusega ja üldse Ta ei näe probleemi, miks ma ei rasestu. Kui mehel ka spermogramm tehtud..
Ma môtlesin et algul( vähemalt 6 kuud) ei teinud ma ov teste. Aimasin lihtsalt et ov on 13-15 pàeval. Peale seda eriti ei tegutsenud. Aga digitaalne test náitab 20ndal pàeval ov, seega vb ma alati pole pàeva tabanud.
Ühesônaga, nüüd siis jàrmine nädal aega püüame aktiivsed olla, môtte ka vabaks lasta:)

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.02 17:46; 02.02 22:44; 04.02 09:35; 07.02 15:36; 13.02 19:39; 13.02 19:42; 16.02 18:56; 21.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bianca, ovulatsiooni ajastamisel võib testimisest kindlasti kasu olla. Mul oli ka testi järgi umbes neli päeva hiljem kui ise oleks arvanud.
Kirsike, lootma peab ikka! Kuni päevad pole tulnud, on ju lootus täiesti olemas. Olen ka päris mitmetelt kuulnud, et nad rasestudes tundsid nagu hakkaks haigeks jääma. Ma pole ka kunagi elus rase olnud, seega ei oska ka öelda, kuidas tunne peaks olema. Täna hommikul pärast seksi nägin natuke midagi pruunikas-roosakat ja olin kindel, et nüüd on kõik. Samas nüüd pole mitu tundi midagi rohkem tulnud. Eks kui päevad hakkavad, siis hakkavad. Ma jõin sel tsüklil kortslehe teed ka, võib-olla see tegi lühemaks. Kui täna hakkaks, oleks tsükli pikkus 30 päeva, mis oleks sama mis mul kunagi ammu enne pillide võtmist oli. Siiani on mul kogu aasta 33-43 päeva olnud (kõige rohkem 36-37 päeva, mis on juba liiga pikk). Loodan siiski parimat ja triipe kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 137 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.