Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 137 )

Teema: Veebruari triibupüüdjad 2017

Postitas:

Tore kuulda Kirsike, et sul parem on, ma just mõtlesingi, et kas jäid haigeks või mitte.
Kirsikesele basaaltermomeetri kohta unustasin mainida, et see peab olema täpne termomeeter – täpsusega 0,01.
Mesinäpp, ehk on see pesastumise veri? mul eelmise rasedusega oli nii. Päevade valu hakkas peale ja võtsin isegi tabletti ja verd tuli ka, aga pool päeva kestis vaid.
See haiguse tunne võib olla sellest, et rasedusega toodab keha progesterooni ja progesteroon tõstab kehatemperatuuri ja seetõttu võibki olla tunne nagu oleks haigeks jäänud.

Ma siin viimasel ajal olen end kurssi viinud naise keha toimimisega ja sellega mis on ok ja mis mitte ja kuidas oma keha ise loomulikul viisil ette valmistada raseduseks.
Minu jaoks on olnud palju uut teadmist. Näiteks see, et on täiesti ok kui tsükli pikkus kõigub nädala ja muretsemiseks põhjust pole. Ehk siis ov toimumise aeg võib kõikuda nädal, mis võib olla tingitud välistest mõjutustest. Luteaalfaas, mis on aga peale ov kuni menstruatsioonini on tavaliselt alati sama või võib kõikuda max 2päeva.
Ma ise ka kunagi tundsin ovulatsioonivalu ja olin kindel, et see märgib täpselt ov toimumise päeva, uurides aga vastavat kirjandust, sai selgeks, et valu võib esineda päev või paar enne, samal päeval või isegi päev peale ov toimumist. Viljakas aeg on aga 5 päeva enne ov ja ov toimumise hetkest 24h, ov test näitab aga vaid enne sõltuvalt testist 2 päeva enne võimaliku ov toimumist positiivset, seega eelnevad päevad võivad “kaduma minna”.
Viimane teadmine on see, et ov testid ei näita kindlat ov toimumist vaid hormoonide taset kehas ka on juhtumeid kus tegelikult ov ei olegi sel tsüklil toimunud. Koduste vahenditega saab ov toimumist kindlalt tõendada vaid basaaltemperatuuri jälgimisega (temp tõuseb peale ov).
Seega ma ise hakkasin sellest tsüklist alates seda mõõtma. Enne arsti juurde minekut tahaks ma ise veendunud olla, et mu keha toimib ja et oleme ikka õigetele päevadele pihta saanud 🙂

Hetkel olen ise cd13 ja mu ov testid jõudsid alles üleeile kohale ja eile hommikul oli neg. test. Arvan, et ov oli seekord cd11, sest peale seda tõusis temp ja viljakat voolust cd 12 enam polnud (peale ov või ka ov päeval ei pruugi seda enam olla). Mul netikeskkond kuhu andmeid sisestan ei ole veel kindlalt kinnitanud ov toimumist, vajalik 3 päeva kõrgemat temperatuuri registreerida. Hea on see et 2 päeva on juba olnud, olen ooteseisundis praegu 🙂 tuju juba hakkab heaks minema, sest on võimalus, et ehk olen juba lapseootel 🙂

veel natuke oma keha toetamisest. Leidisn hiljuti ühe komplekstoidulisandi – Fertilaid mille ma ise silmagi pilgutamata kohe ära telliks aga kahjuks ei saa, sest imetamise ajal seda võtta ei tohi. Ehk on keegi siit huvitatud.
Tihti soovitatakse võtta foolhapet ja raseduse ettevalmistamiseks spetsiaalseid vitamiine. Selles lisandis on lisaks vitamiinidele ja foolhappele ja mitmed taimsed lisandid, mis mõjuvad eostamisele toetavalt – näiteks kuningakepiõli (ingl keeles vitex), mida palju erinevates foorumites kiidetakse.
Selle lisandi kohta on palju edulugusid netiavarustes. Seda tihti võetakse koos fertilecm ja ovaboostiga (need on näha samal lehel paremal kõrval)
http://www.fairhavenhealth.com/fertilaid-for-women.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, tänud soovituste ja kaasa elamise eest! Enesetunne on laitmatu ja miski ei anna tunda, et eile nii halb olla oli.
Nüüd siis algas mul cd29 ja 12dpo, laupäevase seisuga päevi ei alanud, kuigi korduvalt oli tunne, et vot nüüd küll algasid kui tualetti suundusin.
Ma proovin esmaspäev apteeki suunduda ja sobiva termomeetri soetada (täpsemaid soovitusi?) ja kui päevad pole alanud, ostan ka rasedustesti ära.
Proovin ka uuel tsüklil duubeldada (ribatestid + basaal).
Tervitused ja hoian pöialt teile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikune update: Hakkas määrima, seega päevad.
Teistele hoian endiselt pöialt!
Tsipake kurb Kirsike…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, Kirsike, sellest on küll kahju! Ma nii lootsin, et sul äkki sel kuul läheb õnneks. Pai sulle!
Mina olen ikka veel ootel. Pärast eilset määrimist pole rohkem midagi olnud. Anahata, eks ma ikka natuke loodan, et see määrimine oli hoopis pesastumine. Samas päevad peaks kõige tõenäolisemalt algama kas homme või teisipäeval, niiet on vara veel midagi arvata. Mul on eile õhtust saadik väga vastik selja- ja munasarjavalu ning just selline tunne, et kohe-kohe hakkab midagi tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju kirsike! Luba endale midagi head ja mõnusat, mis tuju tõstaks! Käisime täna vaatamas filmi “Kuld” ja väga inspireeriv oli! Soovitan siis kui motivatsioon ja jõud hakkab kaduma. Triibupüüdja on nagu kullaotsija, kellel on usk ja eesmärk silme ees ja kes ei anna mitte kunagi alla enne kui tema eesmärk on täitunud! 🙂 seega minu poolt ka pai ja pürgime ikka edasi ja edasi! 🙂

Mesinäpp hoian pöialt sulle!

Termomeeter peaks olema 2 kohta peale koma ja täpsus 0.01. Käisin täna ülikooli apteegis, seal ei olnud, apothekas oli olemas 9 eur.ma ise vist ostan uue, vaatan mis ebays ja mujal netis pakutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljakas aeg on aga 5 päeva enne ov ja ov toimumise hetkest 24h, ov test näitab aga vaid enne sõltuvalt testist 2 päeva enne võimaliku ov toimumist positiivset, seega eelnevad päevad võivad “kaduma minna”.

Hei, vot see nagu mul kõrvust küll mööda lastud , ma sain aru, et need 5 päeva mis on nö ov ja seal üks viljaks päev et nende ajal on suur tõenäosus rasestuda, kuid kui enne ob juba 5 päeva võib hakata arvestama siis peaks ju võimalused üsna suured olema just enne OV kui oled mehega ?
Mehira

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain eelmine reede positiivse rasedustesti. Täna käisin UH-s ja arst ei näinud midagi, arvas, et rasedus veel nii väike. Saatis Mind vereproovi tegema ja tulemuseks oli 192 U/I. Kolmapäeval lähen annan uue vereproovi. Viimased päevad olid 28.12 ja OV aeg oli 11-13.01 vahemikus. Mida nüüd asjast arvata? Uue UH aja sain 15.02
Oleks ju pidanud täpike juba olemas olema? Kuidas tahaks seda täpikest juba omale nii väga!

Kõikidele aga jõudu ja jaksu triipude püüdmisel!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 14:52; 06.02 16:29; 08.02 15:02; 15.02 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain eelmine reede positiivse rasedustesti. Täna käisin UH-s ja arst ei näinud midagi, arvas, et rasedus veel nii väike. Saatis Mind vereproovi tegema ja tulemuseks oli 192 U/I. Kolmapäeval lähen annan uue vereproovi. Viimased päevad olid 28.12 ja OV aeg oli 11-13.01 vahemikus. Mida nüüd asjast arvata? Uue UH aja sain 15.02
Oleks ju pidanud täpike juba olemas olema? Kuidas tahaks seda täpikest juba omale nii väga!

Kõikidele aga jõudu ja jaksu triipude püüdmisel!

Sellepärast ongi mõistlikum minna esimest korda arsti juurde, kui nädalaid 7+.. mina käisin kui oli 9+5 ja kõik oli omal kohal, süda lõi ja siputas seal kõhus vaikselt, süda oli rahul ja olin õnnelik et varem närveerima ei läinud. Lihtsalt varu kannatust ja ilmselt järgmisel korral minnes saad asjast parema ülevaate

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain eelmine reede positiivse rasedustesti. Täna käisin UH-s ja arst ei näinud midagi, arvas, et rasedus veel nii väike. Saatis Mind vereproovi tegema ja tulemuseks oli 192 U/I. Kolmapäeval lähen annan uue vereproovi. Viimased päevad olid 28.12 ja OV aeg oli 11-13.01 vahemikus. Mida nüüd asjast arvata? Uue UH aja sain 15.02
Oleks ju pidanud täpike juba olemas olema? Kuidas tahaks seda täpikest juba omale nii väga!

Kõikidele aga jõudu ja jaksu triipude püüdmisel!

Sellepärast ongi mõistlikum minna esimest korda arsti juurde, kui nädalaid 7+.. mina käisin kui oli 9+5 ja kõik oli omal kohal, süda lõi ja siputas seal kõhus vaikselt, süda oli rahul ja olin õnnelik et varem närveerima ei läinud. Lihtsalt varu kannatust ja ilmselt järgmisel korral minnes saad asjast parema ülevaate

Palju-palju õnne!!!
Nõus, liiga vara on veel uh-ks. Ma soovitaks kohe võtta endale rahulik ja usaldav hoiak, sest terve raseduse aeg kui laps on kõhus pead usaldama, et kõik on hästi, sest vaid uh ajal saad teda näha või kui südametoonid olemas juba siis doppleriga toone kuulates. Kui aga on lapse liikumist juba tunda siis võib end hulluks muretseda kui natuke aega pole seda tundnud jne jne sünnitusest rääkimata ja imikueast jne. Ma ise nimetaks seda EMADUSEKS. Seega soovin sulle rahu ja usaldust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljakas aeg on aga 5 päeva enne ov ja ov toimumise hetkest 24h, ov test näitab aga vaid enne sõltuvalt testist 2 päeva enne võimaliku ov toimumist positiivset, seega eelnevad päevad võivad “kaduma minna”.

Hei, vot see nagu mul kõrvust küll mööda lastud , ma sain aru, et need 5 päeva mis on nö ov ja seal üks viljaks päev et nende ajal on suur tõenäosus rasestuda, kuid kui enne ob juba 5 päeva võib hakata arvestama siis peaks ju võimalused üsna suured olema just enne OV kui oled mehega ?
Mehira

See sait kuhu ma oma andmeid sisestan annab viljakateks päevadeks alati 3 päeva enne ov, ov päeva ja 1 päev peale ov, seega veelgi väiksem vahemik tegelikult.
Netis on ka huvitavaid teooriaid kuidas eostada kas tüdrukut või poissi planeerides vahekorra aega:
http://www.whattoexpect.com/preconception/ask-heidi/gender-selection.aspx

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin täna termomeetri ära (digitaalne ja näitab kaks komakohta, hind 5.70€). Homme alustan mõõtmist, seega 2 hommikut nüüd tsükli algusest jääb märkimata. Teste mul 5 alles, pean vist netist juurde tellima kui tahan ka sel tsüklil 2x päevas testida. Viljakas aeg peaks jääma 18.+ kuupäevast alates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirsike, sellest pole hullu kui 2 märkimata. Mõned naised menstruatsiooni ajal ei märgigi.
Selleks ajaks kui sul viljakas aeg on minuga selge ilmselt, mul netikeskkond näitab, et testida võiks alates 16-ndast.
Kuidas muidu meeleolud?

Mul endal on see kuu väga hea meel, sest baasaali mõõtes sain kinnitust et ov toimus 🙂 seega esialgu saan südamerahus edasi imetada 🙂

Kuidas teistel läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minus on hetkel ports segaseid tundeid.
On olemas mitmed tunused, nt alakõhuvalud,mitmendat päeva pidev iiveldusfoon, rinnad valutavad, nibud hellad. Aga kuna päevad peaks hakkama laupäeval ja ennegi on enne päevi end rasedaks mõeldud, siis ausalt ei julge midagi loota. Eriti kui arvestada, et tegin al. 10. Tsüklipäevast ov teste 10 päeva ja kõik olid pm negatiivsed (esimesel paaril päeval oli õrn triip). Kui ov just varem ei olnud või test ebausaldusväärne. Aga kaine mõistus ei útle muud kui et oota päevi.
Kuu teises pooles lähen günekoloogi juurde, jõudsin talle juba ette kurta, et ov-i pole. Pidime hakkama hormoone kontrollima. Eks näis mis saab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minna, ehk hakkad ka minu ja kirsikesega basaali mõõtma koos? Meil mõlemal esimene kuu mõõtmist. Seltsis segasem ja ise saab teadlikuks ov toimumisest…
Pikk su tsükkel on muidu? Tean et osadel naistel võib olla lühike luteaalfaas ehk ov võib toimuda lausa 7 päeva enne menstruatsiooni…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minna, ehk hakkad ka minu ja kirsikesega basaali mõõtma koos? Meil mõlemal esimene kuu mõõtmist. Seltsis segasem ja ise saab teadlikuks ov toimumisest…
Pikk su tsükkel on muidu? Tean et osadel naistel võib olla lühike luteaalfaas ehk ov võib toimuda lausa 7 päeva enne menstruatsiooni…

Ma pole veel nii kaugele mõelnud. Alles see kuu avastasin ov-testid. Triibutanud olen nüüd ka 6 kuud. Tegelt veidi kauem, alates jaanipäevast. Siis läks kohe õnneks, aga lõppes emakavälisega.
Ootame päevad ära, peaksid laupäeval hakkama, tsükkel on iga kuu suht erinev, aga nii 26-29 päeva. Täna on tsükli 26. päev. Mul mingi äpp, mis arvutab keskmist tsükli pikkust ja kuhu saab kõik näitajad sisestada – womanlog.
Kui nüüd õnneks ei läinud, siis peab vist tõesti lisaks temperatuuri mõõtma hakkama, kuigi ma pole selle kohtam idagi suurt uurinud ega tegi midagi 😀 Samas ei taha ma ka, et see titetegu nüüd nö “tükitööks” muutuks 😛
See kõik on nii võõras mulle, esimene laps tuli ka kohe kui talle roheline tuli anti. Seekord oli ka kindel plaan sügisest koju jääda, sest suurem läheb kooli. Aga no ei lähe alati kõik nii nagu planerida 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin viimase nädala… tõenäoliselt kõige õnnelikum ja rõõmsam naine ilma peal (nagu loodetavasti kõik ootusärevad rasedad). Mees käis ka nii rahuloleva näoga ringi, et naerma ajas lausa. Või no, kõik ajas naerma.
Kahjuks otsustas loodus nädalavahetusel, et see rasedus pole kestma mõeldud – katkes ära. 🙁 Õnneks puhastus keha ise korralikult (tulin äsja arstilt tagasi), aga no niiiiii kurb olla 🙁
Me pole küll väga kaua üritanud, tunduski liiga uskumatult tore, et kohe kui soovid, tuleb rasedus ka. Ps. Ma olin üks neist, kellel tulid algul imeõrnad triibud ja paaril varajasel testil triibud lausa tund+ hiljem alles. Ja rinnad olid megavalusad juba enne, kui testidele esimesed õrnad triibukesedki ilmusid.

Günekoloog mingit piirangut ei määranud uuesti üritamisele õnneks, kuigi praegu küll ei taha sellele mõeldagi. Eks ehk ajaga läheb kergemaks.

Suur aitäh Anahata nii informatiivsete postituste eest, loen-õpin neist hea meelega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minna08,
minul olid täpselt samad plaanid ja sama olukord ka lastega 🙂
Aga nüüd on nihkunud need edasi, et suurema lapse kooliks jõuan puhkama.Olgu, veel viimane kuu,et saab veel ajastada.
Jah, ei tahtnud ka, et titetegu oleks nö tükitöö…aga juba on vist nii läinud.

Mina vist olengi see,kellel luteaalfaas lühike.
Hakkasin basaali mõõtma ka sellest tsüklist. Imelik on see,et vahel mõõdan kaks korda hommikul(alati sama kellaaeg),ning näidud on erinevad. Kuigi sama koht. 36.12 ja 36,63 oli täna.. Ma loodan,et kui ov toimunud,siis näitab ikka 37c vähemalt.

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.02 17:46; 02.02 22:44; 04.02 09:35; 07.02 15:36; 13.02 19:39; 13.02 19:42; 16.02 18:56; 21.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorri, et ülipikk kommentaar aga tahaks oma mõtteid välja kirjutada ????

Täna just lugesin uudist, et üks sai oma triibud mõnda aega tagasi kätte. Sellepeale hakkasin peaaegu nutma ja läksin nõusi küürima ning rääkisin kassiga tund aega…

Niikurb on olla lihtsalt ja lootust üldse ei ole. Ma tean, et paari päevaga läheb see tunne üle aga ikkagi ei suuda ma täispositiivne olla. Vastikud mõtted on kuklas kinni ja ma ei oska neist enam lahti saada. Need asjad mis eelmisel korral toimisid, vot need enam ei toimi.

Kirsike kuidas sa nii rõõmus suudad olla? Või Sa lihtsalt ei taha negatiivseid tundeid kirja panna, kuid olemas nad on?

Mul on tsükli 13 päev ja OV peaks olema nädala aja pärast, võinoh algab nüüd nädalalõpus, kuid see munavalmimis päev ???? Aga ma ei oska enam isegi loota ???? Me ikka asjatame ja anname endast kõik, kuid lootust ei ole.

Kusjuures eelmisel kuul võtsime kasutusele ka munavalge ja sel kuul teeme seda uuesti. Jubekummaline asi, kuid lugesin sellest ja edulugusi on palju-palju.

Igatahes ma siis läksin kurbusest nõusi pesema ja mõtlesin sellele, et ma olen nüüd mingis triipupüüdmise viiendas või kuuendas faasis vist. Kohe hakkame lugema neid faase, peetunud raseduse tõttu on nati keerulisem see lugu mul. Igatahes:

Esimene asi peale peetunud rasedust oli masendus, masenduse kõrvaletõrjumiseks joovastunud triipupüüdmise I faas, oli umbes selline: peale päevi olin koguaeg õnnejoovastuses ja uskusin, et jess nüüd ma olen küll rase! Sõin tervislikult, võtsin vitamiine, tegin trenni, olin koguaeg hästi rõõmus ja positiivne. Asjatasime absoluutelt igapäevaselt, tihti ka mitu korda päevas. Tegin iga kuu teste kuskil paar päeva enne seda, kui päevad pidid hakkama. Üks triip ei heidutanud aga kui päevad hakkasid, siis nutsin silmad peast välja. I faas oli mul kuskil 6 kuud.

I faasi teisel või kolmandal kuul hakkasin duphastone sööma, kuna mul oli ülimegasuur tsüst, mis tekitas meeletuid valusi ja pöördusin arstile. Leiti ka polüüb emakast ja nii need duphastonid peale pandi. Duphastone võtsin kuskil II faasi keskele. Siis läksin arstile ja avastati, et tsüstid ilusti läinud, kuid polüüb on alles. Polüübiga saadeti mind hüsteroskoopia opile, opil käisin ära eelmise aasta Novembris ning seal avastati, et oii polüübi ei olegi, see on hoopis emaka osaline paksenemine. Aga kuna proovid olid korras, ütles arst, et söö foolhapet ja D-vitamiini ning kui nelja kuuga ei rasestu, siis tule tagasi.

II faas oli õnnejoovastuse ja masenduse segu vist. Õnnejoovastus lahtus, olin negatiivne ja ärritusin kergelt. Teiste rasedusuudised tõid rõõmu ja andsid lootust. Natukene kade olin ka, kuna miks mina ei saanud juba triipe?! Ikka olin positiivne ka aga see kuklamasendus oli ligi roomanud. Samal ajal kui positiivne olin, siis tundsin ka negatiivseid tundeid. Ühel hetkel olin liialt kergelt ärrituv juba ja otsustasin, et aitab nüüd küll ning miskit on vaja muuta. See faas oli kuskil 2 kuud.

III faas oli positiivsuse üleküllus. Ma olin meeletult positiivne! Uskusin, et trriibud tulevad, siis kui on õige aeg! Kõigele oli positiivne olek ja mõtted ning lahendused. Ergutasin teisi triibupüüdjaid ja üritasin neil aidata masendust eemale tõrjuda. Sain selle eest sõimu ka ???? Aga teate, nii hea oli olla positiivsuse ülekülluses ja mitte nutta pidevalt. Positiivsus oli mul mingi 4 kuud. Kuid peale hüsteroskoopiat läks ära.

IV faas oli selline nagu teine faas enamvähem. Mul kadus lootus, kuna ma läksin opile teadmisega, et ‘jess tsüstidest saime üle ja nüüd saab polüübist lahti ning tee on valla!’ ma olin jumalast kindel, et peale seda saame kohe oma triibud. Kuid peale oppi laituti mulle käsi ja öeldi pm, et nemad ei tea milles asi. Käisin täiesti mõtetult seal opil ühesõnaga, ok teadmine, et munajuhad on valla ja kõik muu nagu korras, see veits lohutas. Aga arsti vastus, et söö vitamiine ja tule nelja kuu pärast tagasi…. Tundsin täiega wtf(??!!) tundeid ning läksin masendusse isegi kuuks ajaks. Aga siiski-siiski oli mul positiivsust ja usku.

Siis tuli aga V faas, see oli siis umbes selline: masendus, kurbus, enda positiivseks sundimis, mis ei kandnud väga vilja. Iga rasedusuudis oli nagu nuga kõhtu ja siis tuli uudis, et oo mehe parimsõber saab isaks! Jeeee eksole aga mina, mina murdusin seda uudist kuuldes. Lootus kadus täielikult ning ma olin jumalast masenduses. Usk kadus, kõik lihtsalt kadus noh ja lootus sellest, et meie oma triibud saame haihtus. Mõtlesin, et ju siis pole meile seda last ette nähtud.

Viiendast faasist olen ma nüüd üle, kuid ma ei teagi mis faas praegu on ???? VI faas aga ma veel ei ole kindel, et mida ma tunnen. Imenatuke lootust on ja positiivsust aga tuttavate triibulistest kuulmine ajab nutma. Nagu what the fuuu? Miks meile beebit ei anta?!

Peaaegu kaks aastat juba püüdnud (kui eelmist rasedust ja peetumist lugeda) ning ikka eimidagi, testid kõik korras ja aru ma ei saa, et miks ei ole juba triipe!? Nüüd tuleb kindlasti keegi, kes on püüdnud veelgi kauem ja hakkab mind mutta trampima 🙂 Naguikka.

Sorri, et nii segane pudertekst, kuid ma kirjutasin end ruttu-ruttu välja, kuna pean jooksma. Mehega romantiline õhtusöök täna plaanis ???? Loodetavasti annab mingi megapositiivse laengu, täiega oleks seda vaja! Vähemalt sain end välja kirjutada ja ei hakka talle halama ning ei riku meie õhtut ära ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead Näsa, see enesetunne muutub ikka mul ka n-ö ameerika mägede stiilis. Viimati nutsin tõsiselt paar kuud tagasi kui käisin väga hea sõbranna juures lõpuks katsikul. Nüüd paari nädala pärast lähen teise sõbranna poole põnni vaatama ja olen enam kui kindel, et olen paras nutukas ka pärast seda. Ühel läks aega 3 kuud, teine püüdis ka ikka üle aasta triipe. Muidugi mul nende pärast hea meel, aga see tunne, et see nii ebaõiglane, et meil veel oma beebit pole, tuleb ikka ja jälle meelde, eriti kui siit loed, et esimene kuu katsetas ja õnnestus. Ma lugesin su faase ja mõtlesin, et mul on III faasi staadiumist miskit nata, samas ka II ja VI. Mul mees aitab mind kõvasti, tema on eriti positiivselt meelestatud ja aitab mul mu mustast august välja ronida ja kui ronin, siis olen jälle ülipositiivne ja üritan teisigi nakatada, sest mul on olnud siin hetki, kus teised on olnud sellised positiivsed ja minulgi olemise paremaks teinud, sest jagatud mure on pool muret või kuidas see ütlus oligi :p
Aga jah, vot praegusel hetkel ongi nii, et kuna proovin uusi asju (nüüd 3. kuud OV-test ja 1. kuud basaali mõõta), siis need annavad lootust, et äkki lõpuks mul ka veab. Mh Näsa, see on ikka pikk aeg püüda ka, ma küll ei ütleks, et sa neid emotsioone tunda ei tohiks, need on kindlasti ehedad tunded ja need faasid nagu ise näed muutuvad. Saab ju ainult paremaks minna 😉 Mina vähemalt hoian sulle ja teistele naistele siin täiega pöialt, isegi kui see positiivne uudis vahel natuke haiget teeb, aga tean, et me oleme kõik oma pagasiga ja seda enam üritan teisi motiveerida.
Minul kahjuks pole ühtegi rasestumist kunagi olnud, seega ma ei saa isegi seda öelda, mis tunne see rõõmutunne on või kas ma üldse saan kunagi rasestuda :s Väidetavalt on kõik korras, seega mis muud kui edasi proovida.
Soojad tervitused kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näsa, kalli-kalli!
Mis arstid räägivad? Ses suhtes et kui proovinud olete ja testid korras, kas IVF või teisi tõsisemaid asju ei ole plaanis proovida näiteks?

Ise olen ka kaks aastat püüdnud. Esimene aasta oli tunnete virr-varr, võib isegi öelda et olin väga stressis, masenduses ja kurb. Uuel aastal lubasin, et võtan rahulikult, ei koorma oma keha selle stressiga. Selle aasta alguses läksin Dr. Aluri juurde ja meie saatus selgub järgmine nädal, natuke isegi kardan vastuseid. 🙂
Kui nutmisest rääkida, siis murdusin ka paar kuud tagasi. Lihtsalt nutsin end dušši all tühjaks ja pea püsti edasi. Mees ütles et varsti jään rasedaks, no eks näha ole. 😀

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 20:33; 07.02 20:15; 14.02 14:10; 15.02 14:11; 24.02 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näsa, kalli-kalli!
Mis arstid räägivad? Ses suhtes et kui proovinud olete ja testid korras, kas IVF või teisi tõsisemaid asju ei ole plaanis proovida näiteks?

Ise olen ka kaks aastat püüdnud. Esimene aasta oli tunnete virr-varr, võib isegi öelda et olin väga stressis, masenduses ja kurb. Uuel aastal lubasin, et võtan rahulikult, ei koorma oma keha selle stressiga. Selle aasta alguses läksin Dr. Aluri juurde ja meie saatus selgub järgmine nädal, natuke isegi kardan vastuseid. ????
Kui nutmisest rääkida, siis murdusin ka paar kuud tagasi. Lihtsalt nutsin end dušši all tühjaks ja pea püsti edasi. Mees ütles et varsti jään rasedaks, no eks näha ole. ????

AL

Aitäh 🙂

Kui nüüd Aprilliks ei rasestu, siis uuesti käik viljatusraviarstile. Uued testid mõlemale, ilmselt sellel korral põhjalikumad ning eks siis näeb, mis testide vastused näitavad. Ja mis selle paksenemisega saanud on, otseselt nagu nad seost ei leia, kuid minumeelest emaka osaline paksenemine ei tohiks ju normaalne olla, internetist ma mingit infot ei leidnud ja arst ei seletanud ka miskit.

Ma arvan ise, et kui nüüd ka ei õnnestu, siis eks ta tahab hormoonravimid peale panna, eelmisel visiidil tegi juttu neist. Ma ei taha mõeldagi praegu veel kunstlikule, kuna see tundub nii hirmutav 🙁 Loodan ikka, et saame triibud paari aasta jooksul! Kui veel paari aastaga ka beebsu ei tuleks, siis vist kaaluks kunstliku.

Aprillis pean julguse kokku võtma ja küsimustega pommitama hakkama. Mul kerge arstide foobia, seega see juberaske minu jaoks 😀

Ma pean küsima ureaplasma analüüsi kindlasti, kuna minul on tunnused sellele, et see võibki olla põhjus miks eelmine rasedus katkes ja uut ei ole tulnud. Kuna mul on pidev põiepõletik ja perearst selle põhjust ei tea (proovid jällegi korras, kuid koguaeg olen põletikus, olen AB-d ka ’igaksjuhuks’ saanud aga ei aidanud). Ehk niipalju kui ma maad olen kuulanud, siis ehk ongi see meie takistajaks. Pean Aprillini kannatama ja eks siis näeb mis edasi.

Loodame, et Su mehel on õigus ja varsti-varsti saate oma pisikese ime! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et soovitan seda ka teistele, ise hakkasime mõnda aega tagasi tarbima ja no peab märkima, et libiidot tõstab küll meeletult ja väsimuse ajab ära, vähemalt minul. Aga ma igaksjuhuks hoiatan, et alustada väga väikeste kogustega, soovitaks poolest teelusikast pool, kuna kui alustada liialt suure kogusega, siis võivad kohutavad kõrvalmõjud tekkida. Ise elasin läbi need kõrvalmõjud ja tegin väikese pausi kui oma viga mõistsin, kuid nüüd tarbin uuesti. Panen hommikuti kohvi või tee sisse ning väga mõnus juua nii.

Mulle on eriti meelepärane see, et tal niipalju positiivseid omadusi on ka mehele.

MACA

Iidne elujõu allikas-

Veel mõni aeg tagasi oli Maca-nimelise taime jõuduandev toime Andide hästihoitud saladus, ent uuemad uurimused on toonud Macale tähelepanu ka läänemaailmas. Maca mõjub üldtoniseerivalt, taastab
energiat, tõstab liibidot ja leevendab muuhulgas ka menopausist tingitud vaevusi.

Indiaanlaste Maca on tuntud kui “Peruu zenzenn”, mis annab energiat, aitab parandada sportlikke saavutusi, tõstab üleüldist vitaalsust ning mõjub üldtoniseerivalt. Ta tugevdab immuunsüsteemi, mõjub antioksüdatiivselt ja aitab toonuse tõstjana kroonilise väsimuse vastu.

Maca juur on ülimalt rikas mineraalainete poolest. Ta sisaldab peaaegu kõiki vitamiine, aga ka flavonoide, eeterlikke õlisid ja teisi organismile kasulikke substantse.

Seksuaalenergia allikas.

Pole ju saladus, et suur osa mehi ja naisi kaebavad probleemide üle seksuaalelus. Mida vanemaks inimene saab, seda rohkem väheneb liibido ja meestel võib väheneda sperma kvaliteet.

Kuna ligi pooltel juhtudest on viljatuse põhjustajaks mees, siis on hea teada, et Maca ei leevenda mitte ainult erektsiooni- ja ejakulatsiooniprobleeme, vaid mõjub positiivselt ka seemnerakkude arvule ja liikuvusele. Uuringutes on ilmnenud, et peale Maca kasutamist suurenes katsealuste seemnerakkude arv ja liikuvus.

Kusjuures ma olen hästi palju uurinud ja lugenud selle kohta, ning ühel 50 aastasel naisel tulid peale selle kasutamist päevad tagasi. Kõrvalmõjuna siis tema jaoks ja pidi maca tarbimise lõpetama. Seega peab ikka üks imetaim olema 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead Näsa, see enesetunne muutub ikka mul ka n-ö ameerika mägede stiilis. Viimati nutsin tõsiselt paar kuud tagasi kui käisin väga hea sõbranna juures lõpuks katsikul. Nüüd paari nädala pärast lähen teise sõbranna poole põnni vaatama ja olen enam kui kindel, et olen paras nutukas ka pärast seda. Ühel läks aega 3 kuud, teine püüdis ka ikka üle aasta triipe. Muidugi mul nende pärast hea meel, aga see tunne, et see nii ebaõiglane, et meil veel oma beebit pole, tuleb ikka ja jälle meelde, eriti kui siit loed, et esimene kuu katsetas ja õnnestus. Ma lugesin su faase ja mõtlesin, et mul on III faasi staadiumist miskit nata, samas ka II ja VI. Mul mees aitab mind kõvasti, tema on eriti positiivselt meelestatud ja aitab mul mu mustast august välja ronida ja kui ronin, siis olen jälle ülipositiivne ja üritan teisigi nakatada, sest mul on olnud siin hetki, kus teised on olnud sellised positiivsed ja minulgi olemise paremaks teinud, sest jagatud mure on pool muret või kuidas see ütlus oligi :p
Aga jah, vot praegusel hetkel ongi nii, et kuna proovin uusi asju (nüüd 3. kuud OV-test ja 1. kuud basaali mõõta), siis need annavad lootust, et äkki lõpuks mul ka veab. Mh Näsa, see on ikka pikk aeg püüda ka, ma küll ei ütleks, et sa neid emotsioone tunda ei tohiks, need on kindlasti ehedad tunded ja need faasid nagu ise näed muutuvad. Saab ju ainult paremaks minna ???? Mina vähemalt hoian sulle ja teistele naistele siin täiega pöialt, isegi kui see positiivne uudis vahel natuke haiget teeb, aga tean, et me oleme kõik oma pagasiga ja seda enam üritan teisi motiveerida.
Minul kahjuks pole ühtegi rasestumist kunagi olnud, seega ma ei saa isegi seda öelda, mis tunne see rõõmutunne on või kas ma üldse saan kunagi rasestuda :s Väidetavalt on kõik korras, seega mis muud kui edasi proovida.
Soojad tervitused kõigile!

See on küll megatore, et Sul mees nii positiivne ja toetav! Minu kaasa oli ka algul. Koguaeg lootis ja rääkis, et kohe saame triibud ja raudselt oledki juba rase, kuid peale oppi enam ei taha üldse rääkida sel teemal. Toetav on ikka, kuid noh ma näen, et tal ka natukene lootus juba kadunud.

Tead eelmise rasedusega ma tundsin algusest peale, et midagi on valesti, kuid kirjutasin selle hirmu selle peale, et mu õdedel on olnud raseduse katkemised ja ka emal. Vahepeal mõtlen, et mingi perekonnaviga vist… Ja just siis kui mees oli mind lootma ergutanud ja me nägime südametuksumise ära ning ma lubasin endal õnnelik olla, siis kaks päeva hiljem hakkas verejooks. Sain õnnelik olla kaks päeva, süda ikkagi teadis vist, et see rasedus ei jää püsima. Aga sellessuhtes, et see annab lootust, et mul on ikkagi võimalus loomulikul teel rasestuda.

Su kommentaar andis mulle niipalju positiivsust, aitäh Kirsike:) Ja ma loodan SÜDAMEST(!), et me kõik, kes me siin triibupüüdjates oleme, saame selle aasta jooksul oma oodatud triibulised!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näsa, sellest hetkest kui su postitust nägin eile tahtsin ka turgutava kirjakese kirjutada aga näen et oled praeguseks juba “taastuma hakanud”.
Ma tegelikult olen ise ka selline pikkade tekstide kirjutaja aga kui mu laps on üleval, siis saan vaid lühidalt kirjutada, kui üldse.
See on sul tõesti hea tähelepanek, et oled kogenud rase olemist ja vähemalt on see juba hea märk et su keha on võimeline rasestuma.
Kindlasti juhtub see ka uuesti!
Loodan et meie toetus teeb olemise veidi lihtsamaks.
Kui mul hästi kehv emotsionaalne hetk on siis ma küsin endalt: mis teeks mu tuju natuke paremaks? See võib olla nt mõnus soe jook. Ja sealt jälle sama küsimus edasi jne. Ega põrgust otse taevasse on vast päris suur hüpe aga samm-sammult saab sinna oma suuna sättida 🙂
Minu poolt ka kalli-kalli sulle 🙂
Kas ureaplasmoosi proove ei saa perearsti juures anda?

Maca kohta mul ka head kogemused – enne eelmist rasedust me mehega mõlemad võtsime seda. Tema võtab praegu ka, ma ei saa võtta imetamise pärast. Soovitan väga!
Üks tore sait kus palju infot ka muude keha toetavate taimede kohta on siin:
http://www.naturalfertilityshop.com

Tegelikult on mitmelt poolt läbi jooksnud, et enne rasestuda soovimist peaks tegema läbi keha puhastuskuuri.

Eelpool oli juttu lühikesest luteaalfaasist – olen kuulnud, et luteaalfaasi pikendab vitamiin b6 http://www.naturalfertilityandwellness.com/boosting-fertility-with-vitamin-b6/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkasid ka eile päevad kahjuks. Tuli selline tunne küll peale, et enam ei jaksa. Veebruaris saab ka aasta sellest kui pillid ära jätsin. Korralikult proovima hakkasime eelmise aasta aprillis. Mõtlesime mehega, et nüüd veel kaks kuud proovime niisama ja siis aprilliks proovime arsti juurde aja saada, et vajalikud testid teha. Märts tuleb mul ilmselt veidi raske kuu, sest teistel kõigil (kokku neljal tuttaval) hakkavad järjest beebid sündima, sh. mu mehe õel ja ühel mu parimal sõbrannal. Ma tean, et ma ei peaks liigselt muretsema ja et osadel inimestel võtabki kaks aastat aega, et rasestuda aga siis ma alati mõtlen, et miks just mina pean üks neist olema 😀
Pai teistele ka, kellel siin rasked ajad on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain eelmine reede positiivse rasedustesti. Täna käisin UH-s ja arst ei näinud midagi, arvas, et rasedus veel nii väike. Saatis Mind vereproovi tegema ja tulemuseks oli 192 U/I. Kolmapäeval lähen annan uue vereproovi. Viimased päevad olid 28.12 ja OV aeg oli 11-13.01 vahemikus. Mida nüüd asjast arvata? Uue UH aja sain 15.02
Oleks ju pidanud täpike juba olemas olema? Kuidas tahaks seda täpikest juba omale nii väga!

Kõikidele aga jõudu ja jaksu triipude püüdmisel!

Väike update: Täna käisin arsti poolt määratud uue vereproovi andmas ja samal kellaajal. Olin nii kindel, et sealt midagi head ei tule, aga üllatuseks on 471 U/I. Arst ei osanud esmaspäeval seda öelda, kas on emakasisene või emakaväline rasedus. Loodan südamest, et see pisike jääb alles ja kosub kenasti kõhus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 14:52; 06.02 16:29; 08.02 15:02; 15.02 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, et sain positiivsust jagada <:o)
Ma mõtlesin ka, et kevadel uus tiir arstide juurde, praegu katsetan nagu soovitatud paar kuud testidega, niiiii loodan, et ka minul läheb õnneks, ma ei kujuta ette isegi, missugune õnnetipp see olla võib 😛 Ja see omakorda annaks teistele lootust, et kui minul nii pika peale õnneks läheb, siis ehk ka teistel.
Uued OV-testid juurde tellitud, nüüd ootan, et postkasti potsataks 🙂 Basaali mõõtmine läheb ka ok-lt, ainult täna ärkasin enne äratust ja enne seda vähkresin, seega selleks ajaks oli basaal juba 0,1 võrra tõusnud võrreldes eilsega, aga usun, et muidu saan ikka joonele ja samal ajal ärgates on ok. Mõtlen ainult, et kuna mõõtma peaks samal kellaajal, siis pean ndv-l ka kell 7 tõusma?
Igatahes jah, paid ja kallid teile! Teiega on siin täitsa tore jutustada 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nüüd ei teagi, et millisest päevast ma tsükli algust lugema hakkan, sest tavaliselt mul nüüd enne päevasid paar päeva määrib õrnalt ja siis hakkab veritsus alles. Hetkel siis tsükli 21 või 19 päev käsil, tsüklid ka kõiguvad 26-30 päeva vahel. Rasedusega on meil nüüd nii, et oleme ise suht käega löönud, et kui tuleb, siis tuleb. Ov teste ei tee enam, arvan et tunnetan ka ise ilusasti millal see on, sest siis kõhus ikka mõnuga torgib nö. Tänasest päevast alates mul kõhus tuikab, rasedust ei julge kahtlustada, kuigi viimase rasedusega (mis püsima ei jäänud aprill 2016) sain ma kohe aru, et rase olen, sest tunne kohe oli selline. Kodus olemas üks laps, kes ootab õde/venda.
Varsti juba saab aast triipude püüdmisest :/
Aga edu meile kõigile 🙂

Kellyke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.02 20:05; 08.02 20:30; 13.02 13:24; 13.02 19:17; 13.02 20:28; 14.02 21:55; 14.02 22:00; 15.02 18:12; 16.02 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! ????

Sain täna lõpuks meie 2 triipu.
6 kuud ja lõpuks tulemus ????

Häppid oleme!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
täna siis dpo 12 ja ma ei pidanud enam vastu ja tegin testi. Tulemuseks 6 minutil lai hele triip. Ma tean, et testi vaadatakse 5 min ja seejärel mitte, kuid jälle segadus majas. Ma olen näinud kuivamistriipu, aga see on olnud selline peenike. Võimalus, et tegemist siiski kuivamistriibuga? Ma lähen ostan täna siis hunniku teste ja homme või ülehomme testin uuesti. Ma ütlen, ma suudan seda teist triipu igal rasedustestil näha, isegi kui see kasutamata 😀 😀
Palju õnne Bibii ja loodan, et meil kõigil varsti võimalus neid kahte rasvast triipu näha oma testidel 😉

Mummuke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 11:06; 10.02 10:04; 13.02 19:41; 14.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 137 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.