Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2017

Näitan 17 postitust - vahemik 121 kuni 137 (kokku 137 )

Teema: Veebruari triibupüüdjad 2017

Postitas:

siirad vabandused, olen halbade naljade meister…
ingl. k. polegi veel guugeldanud, aga vist peaks jah, eesti keeles seda infot vähevõitu, v.a. tootetutvustused erinevatel toidulisandeid parseldavatel lehtedel, eranditult kiitvad muidugi. aga suured tänud igaljuhul hoiatamast!
jah, kustumatu iha kuluks vist igasse suhtesse ära, eeldusel, et mõlemad osapooled seda võtavad ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.02 20:15; 22.02 12:52; 22.02 13:53; 22.02 16:56; 22.02 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siin vahepeal üsna vaikne olnud, sest midagi pole kirjutada olnud. Täna on tsükli 17. päev ning sain clearblue digitaalsele testile vilkuva naerunäo. Natuke segane on see dual hormone test minuarust, pole sellest vilkuvast näost ju erilist kasu? Eelmisel kuul ma vilkuvat ei näinudki (tuli tühi ring ja siis järgmisel päeval juba püsiv naerunägu) ja kaks kuud tagasi oli vilkuvat üks päev, siis tuli see püsiv nägu. Ilmselt ovulatsioon peaks siis testi järgi nädalavahetusel toimuma. Tulevad kiired päevad aga üritame mehega ikka tegutsemiseks ka aega leida.

Mõtlesin, et kui sel kuul ka ei õnnestu, hakkan vist ka basaali mõõtma. Oleme selle aasta jooksul kaks vitamiinikuuri teinud, nüüd kaks kuud olen kortslehe teed joonud ja kolmandat kuud teen ka ovulatsiooniteste. Ma nii tahaks triipe saada enne kui arstile minek! (sinna aprilli lõpp-mai algus kui ennem triipe ei tule).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka olen rohkem lugeaja olnud vahepeal.
Praegu on cd 7 ja varsti hakkab ov ootus pihta. Mõni kuu on ov olnud cd 11 , mõni kuu aga lausa cd 17.
Seekord võtsin ka ribaov testid juurde, varsti peaks kätte saama.
Eelmine kuu sain clearblue advanced nii hilja kätte et naerunägu ei saanudki, ov oli just enne ära, või siis samal päeval. Õnneks olin aga basaali mõõtnud ja ov päeva sain seeläbi kindlaks määratud. Lugesin ühest foorumist, et clearblue pidi esimese testi vastuse alati andma tühja näo. Mul võiski nii minna, sest muud näitajad näitasid sel päeval ov.
clearblue võib ka maha magada lh hormooni tõusu – kui see on nt õhtul kiirelt ära siis ta ei pruugi seda tabada, sest clearbluega mõõdetakse hommikuti. Paljud teevad tavalisi ribateste ka juurde 2-3 korda päevas. Ma plaanin ka see kuu seda teha 🙂

Mesinäpp vilkuv nägu peaks teoorias näitama rohkem viljakaid päevi…sest vahekordadega peaks teoorias alustama 3 päeva enne ov.
Mis vitamiine võtsite ja kas lähete viljakusarsti juurde? Kas seal on pikad järjekorrad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 3. päeva kõrgem basaal, seega ju siis oli ikka OV samal päeval kui testisin positiivselt. Äpid näitavad ka sellele päevale. Teoorias jah suudab sperma püsida, kuid ise olen selles osas pessimistlik.
Muul teemal, mul oli eile autoõnnetus, sest tee oli täiesti jääs ja auto hakkas vingerdama, õnneks juba siis sõitsin 60-70 km/h maanteel ja teepiirded ei lasknud välja sõita. Autol sai ainult esistange kahju ja ise jäime mehega terveks, aga päris hirmus ikka oli piruetti keset teed teha ja loota, et lähenevad autod saavad pidama. Ehk siis sõitke aeglaselt ja võtke rahulikult!
Ilusat vabariigi aastapäeva! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga palju on vist palutud et jääks rasedaks ehk liigun märtsi!
Õnneks varsti on LAP ja loodan et peale seda ei lase rasedus kaua oodata. 🙂

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 20:33; 07.02 20:15; 14.02 14:10; 15.02 14:11; 24.02 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirsike hea et terveks jäite! See võis päris hull kogemus olla.
AL soovin edu järgmiseks tsükliks ja LAP-ks!
Minu poolt ka head vabariigi aastapäeva!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kannatamatu! Täna on tsükli 25 päev ja pidin testi tegema. Imeõrn triibuke tundus olevat. Eks see ole veidi enesekiusamine, aga soov teada saada, kas õnnestus on nii suur. Uue testi teen esmaspäeval/teisipäeval, siis peaksid olema päevad või tumedam triibuke. Lootus on suur.

Siilike

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 20:02; 24.02 14:51; 26.02 08:44; 26.02 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, Kirsike, tõesti hea, et terveks jäite! See pidi ikka hirmus ehmatus olema :O
Anahata, võtame Pregnacare conception/Wellman conceptioni vitamiine, neid sai kuskilt kombineeritud karbis tellida, et on kaks lehte mehele ja kaks lehte naisele karbis. Vähemalt naiste oma on üsnagi tavaline multivitamiin, meeste omas on maca ja veel mingid põnevamad asjad sees. Arsti osas on nii, et elan Soomes ja mul on ravikindlustus ka soome oma. Olen siin paar korda selle riikliku arsti juures käinud (elan Helsingis) ja mulle tundub, et sealt küll mingit erilist abi loota ei ole. Seega plaan on kuskil erakliinikus vastuvõtul käia ja testid teha. See ei ole just väga odav aga oleme selle väljaminekuga arvestanud. Kui ongi mingi probleem ja on ravi või mingit protseduuri teha, siis pean uurima, kas seda riiklikus teha saaks. Soomes võib see viljatuseteema ikka päris kalliks maksma minna. Mul on üks tuttav soomlane, kes sai lapse IVF-iga ja minumeelest tuli neil päris palju omast taskust maksta.

Täna tuli ka vilkuv naerunägu, igal juhul oleme juba valmis ja tegutseme 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kannatamatu! Täna on tsükli 25 päev ja pidin testi tegema. Imeõrn triibuke tundus olevat. Eks see ole veidi enesekiusamine, aga soov teada saada, kas õnnestus on nii suur. Uue testi teen esmaspäeval/teisipäeval, siis peaksid olema päevad või tumedam triibuke. Lootus on suur.

Siilike

No sul eriti veab, kui kohe õnneks läks 😀 Kuna ma testi näinud ei ole, siis ütlen, et väga kerge on ka triipu ette kujutada. Omast kogemusest räägin, kuigi kui see ikka roosakas oli, siis ilmselt ikka ehtne triip ja kui tuli õige aja jooksul, mitte hiljem 🙂 Ise vaatasin jumala tihti seda valget triipu (alguskuudel, peale esimese raseduse katkemist) ja lootsin, et see ehtne teine triip, kahjuks ikka ei ole olnud 😀

Minul peaksid päevad kolmapäeval hakkama, täna on tsükli 29 päev ja selle loogika järgi, kui OV varem oli, siis peaks päevad nädalavahetusel tegelikult juba tulema. Ma ise ka ei tea, kuna ma ei ole 100% kindel, et see OV test positiivne oli, kuigi kui ei olnud, siis oleks mul OV üldse vahele jäänud. Seega segase jutu lõpetuseks, siis ise ootan ka neid päevi ja samas sisimas nii loodan, et neid ei tuleks. Ilmselt tulevad ikkagist, kuna koguaeg tulnud ju 🙁 Eriti lootusrikas ei ole ka, kuna kõhus on päevade-eelsed valud kohal juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/files/6718506/IMG_4386.JPG.html
Täna hommikune test, mille tundlikus hcg 25. Teine õhkõrn triibuke ilmus kohe.

Siilike

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 20:02; 24.02 14:51; 26.02 08:44; 26.02 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siilikesele suurimad õnnesoovid! 🙂

Kui hakkasin aga seda linki avama siis korraks nägin testi pilti aga siis tuli järsku mingi imelik leht lahti ja hoiatused et mu telefon on nakatunud viirusega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnne siilikesele.
Mul ei olnud lingiga probleeme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 20:02; 24.02 14:51; 26.02 08:44; 26.02 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohkelt õnne! Mul ka õnneks mingit häiret pilti avades ei tulnud.
Täna on mul nadi olla, pea imelik ja kõhus torgib, et teagi, jääb ikkagi see haigus püüdis mind kätte või nädalavahetuse söögiorgia annab tunda. Küll neid sünnipäevi on praegu palju 🙂
Muidu mul siis cd22 ja 5dpo, seega passida veel küll, kuni uus tsükkel algab. Aga sellest kuust juba palju õppinud, kindlasti mõõdan ka uuel kuul basaali 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Ma liitun ka triibupüüdjatega. Kodus olemas 3a pisike preili, kes lasi oma tulekuks mõnusad 3,5a pingutada ja vaeva näha.2016 proovisime uusi triipe püüda, mis ka kätte saime, kuid 24 august jäime ilma 5ndal kuul oma pisipoistest. Nüüd tundsime, et tasa ja targu üritaks uuesti. Ei kiirusta, elame päev korraga. Küll need triibud jälle ilmuvad, kui õige aeg käes on. Soovin kõigile siin rasvaseid triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nüüdseks juba viis päeva järjest vilkuv naerunägu testil olnud. Ei oskagi enam midagi sellest arvata, võib-olla sel kuul siis ovulatsiooni ei toimunudki või siis tõesti tuleb veel. Ma vaatan seda testriba välja võttes alati triipe ka ja laupäeval oli teine triip päris tugev aga täna polnud peaaegu midagi enam näha. Digitaalsel testil triipude vaatamine vist mingi väga mõttekas asi küll pole 🙂

Tegelikult hakkab mul depressioon tekkima ja sellest triibupüüdmisele küll mingit abi ei ole. Viimased nädalad ma oleks nagu udu sees olnud kogu aeg. Triibupüüdmisest saab varsti aasta (hakkasime eelmise aasta märtsis aga siis ei saanud kindlasti õigele ajale pihta kuna mees oli haige, niiet siis aprillist). Märtsis sünnib mu lähiringis kolm beebit (!), kellest üks ilmselt juba täna. Selle üle on mul loomulikult hea meel, ent ma pean tunnistama, et see teeb mind kurvaks (ja mul on paha tunne sellepärast, et nii tunnen). Lisaks sellele haigestus üks mu pereliige aastavahetusel ootamatult ning on siiani väga raskes (kui mitte öelda lootusetus) seisundis.

Niiet ma ei teagi, mida teha. Osaliselt tahaks kogu sellest asjast pausi teha aga ma teaks ju ikka enam-vähem millal mul ovulatsioon peaks olema ja ma sel ajal ju enamasti tunnen ka midagi. Rääkisime sellest mehega ka nädalavahetusel ja tema jällegi arvas, et ma peaks pigem positiivselt mõtlema ja edasi proovima. Et ma peaks ikka neid teste tegema ja ka basaali mõõtma hakkama (ma poleks elu sees arvanud, et ma oma mehe suust midagi sellist kuulen aga ta hakkas meie jutu jätkuks viljakuseteemadel googeldama ja leidis, et sellest oleks ehk kasu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesinäpp pea vastu!
Mul oli ka testil tühi nägu 3 päeva, mõtlesin et ei jõuagi ära oodata…täna aga oli püsiv naerunägu, vilkuvat ei olnudki. Hormoonid on iga tsükkel erinevad…
Küll on tore kui on toetav mees, kes ka teemasse süveneb 🙂
Ma tegin ka sügisel 3 kuud pausi testimisest, basaali siis niikuinii ei mõõtnud, jälgisin vaid voolust. Tagasi vaadates olid need kõige masendavamad kuud triibupüüdmises, sest ma olin lihtsalt väsinud ja tahtsin et asjad toimuksid loomulikul viisil…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

*MINNIHIIR*
Ma siin ka teid jälginud, kuid väga kirjutanud pole. Triipe püüdnud nüüdseks vahelduva eduga ligi aasta. Varasemalt on mehega üks laps olemas. Minul hakkasid täna jälle päevad. Teste sain omajagu teha. Nii lootsin et lõpuks ometi õnnestub. Ov testid on ilusti positiivsed juba mitu kuud ja sellel ajal ka tegutseme. luteaalfaas ka täpselt 14 päeva. Arst ütleb, et kõik on korras. Aga kuidas on korras, kui rasedaks ei jää. See kuu pettusin kuidagi väga. lootsin, et läheb õnneks. eks see kogu olukord tekitab ikka korralikult stressi ja masendust. Kuidas see alla suruda ja rahulikult edasi minna? Millal peaks viljatusravi arstile minema? Mul on tunne, et enda arst ei võta seda olukorda üldse tõsiselt, ega vaevugi mind väga aitama. Kuna arvab, et aasta veel lühike aeg ja kuna meil üks laps on, siis tasub ikka oodata ja proovida. Oleksin valmis ka tasulise arsti juurde minema ja ise maksma. Kuhu võiks pöörduda? kas teete midagi ise rasedaks jääämisele lisaks?
Toitute tervislikult, sööte vitamiine lisaks ? Ega see vist ei aita, aga äkki peaks veel midagi ise ära tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 121 kuni 137 (kokku 137 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.