Esileht Koolilaps VHK gümn katsed

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: VHK gümn katsed

Postitas:

Mujalt tulnute puhul tuleb ju esitada mitmekümneleheküljeline ankeet enne eksameid, ma arvan, et see mängib kõige suuremat rolli sissesaamisel.

ei-ei, enne katsetele minekut ei tule mingit mitmekümneleheküljelist ankeeti täita. see on tõenäoliselt enne vestlusele minekut. seega selle alusel ei saa midagi otsustada, sest kui vestlusele pole kutsutud, siis pole ka täidetud ankeeti.

PS

Kui sulle selle kooli põhimõtted ei sobi, miks sa sinna katsetad? Arusaamatu on punnitada end kuhugi sisse ja siis hakata vinguma, et miks neil nii nõmedad põhimõtted on ja kas neid ära ei saa muuta. VHK on üsna omanäoline ja kui sulle see nägu ei meeldi, siis enamik koole on ju sellest erinevad.

pole kuskil nende näo või põhimõtete üle vingunud, minu kũsimus oli selle kohta, kuidas on võimalik, et maksimumpunktidega ei pääse vestlusele. olles eelnevalt lugenud vastuvõtutingimusi, uskusin ma naiivselt, et asjad käivadki nii nagu kirjas on (Õpilased, kes ületavad praktiliste tööde kõikides valdkondades nullkriteeriumi ja näitavad valmisolekut õppida valitud erialavaldkonnas süvendatult, kutsutakse vestlusele. Vestlusele kutsutakse ka õpilased, kes saavutasid silmapaistvaid tulemusi õppesuuna või eriala lõikes, kuid ühes praktilises töös ei ületanud nullkriteeriumi.) ausust ja mitte nihverdamist eeldaksin muidugi igalt koolilt, kuid kristlikke väärtusi hindavalt koolilt eriti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.03 08:27; 13.03 10:15; 13.03 13:25; 14.03 16:07; 14.03 17:14; 14.03 17:58; 14.03 18:03; 14.03 19:22; 14.03 19:40; 14.03 20:00; 15.03 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei-ei, enne katsetele minekut ei tule mingit mitmekümneleheküljelist ankeeti täita. see on tõenäoliselt enne vestlusele minekut.

Mõne aasta eest küll oli. See oligi esimene asi, mis teha tuli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.03 09:43; 13.03 13:16; 13.03 14:00; 13.03 16:05; 13.03 22:13; 14.03 17:39; 14.03 18:50; 15.03 10:39; 15.03 14:14; 19.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps katsetas 2 aastat tagasi reaalsuunda, VHK katsed olid esimesed. Milla tulemused tulid ei mäleta, igatahes vahepeal olid nelikkatsed, siis kolmikkatsed, siis ilmselt tulid VHK tulemused, vestluse aeg oli umbes 2 kuu pärast, ankeedi täitis laps igatahes ära nn kristlikud küsimused olid ka. Siis tulid nelikkatsete vestluse ajad, kinnitus esimese valiku koolist, äraütlemine ülejäänud koolidesse.
Hetkel ei mäleta üldse, et mingit katsete punktisummat oleks mainitud, lihtsalt vestlusele kutsumise ajad olid, enamus üsna kohe peale katseid ja siis mingi hulk lapsi kelle seas ka minu lapse koolikaaslased (oletasin, et need on kõik mujalt tulnud) tunduvalt hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mujalt tulnute puhul tuleb ju esitada mitmekümneleheküljeline ankeet enne eksameid, ma arvan, et see mängib kõige suuremat rolli sissesaamisel.

ei-ei, enne katsetele minekut ei tule mingit mitmekümneleheküljelist ankeeti täita. see on tõenäoliselt enne vestlusele minekut. seega selle alusel ei saa midagi otsustada, sest kui vestlusele pole kutsutud, siis pole ka täidetud ankeeti.

PS

Kui sulle selle kooli põhimõtted ei sobi, miks sa sinna katsetad? Arusaamatu on punnitada end kuhugi sisse ja siis hakata vinguma, et miks neil nii nõmedad põhimõtted on ja kas neid ära ei saa muuta. VHK on üsna omanäoline ja kui sulle see nägu ei meeldi, siis enamik koole on ju sellest erinevad.

pole kuskil nende näo või põhimõtete üle vingunud, minu kũsimus oli selle kohta, kuidas on võimalik, et maksimumpunktidega ei pääse vestlusele. olles eelnevalt lugenud vastuvõtutingimusi, uskusin ma naiivselt, et asjad käivadki nii nagu kirjas on (Õpilased, kes ületavad praktiliste tööde kõikides valdkondades nullkriteeriumi ja näitavad valmisolekut õppida valitud erialavaldkonnas süvendatult, kutsutakse vestlusele. Vestlusele kutsutakse ka õpilased, kes saavutasid silmapaistvaid tulemusi õppesuuna või eriala lõikes, kuid ühes praktilises töös ei ületanud nullkriteeriumi.) ausust ja mitte nihverdamist eeldaksin muidugi igalt koolilt, kuid kristlikke väärtusi hindavalt koolilt eriti.

Keegi ju kirjutas, et need esialgselt saadetud punktid oli süsteemiviga. Vaata punktid uuesti üle. Olen kindel, et kõik lävendi ületanud kutsutakse vestlusele.

Vhk põhikooli lõpetab igal aastal umbes 60 õpilast (kõik neist ei soovigi Vhk gümnaasiumis jätkata). Gümnaasiumisse võetakse vastu umbes 100 õpilast. Seega Vhk õpilastest saaks komplekteerida ainult 50% kohtadest. Seega, ei vasta kindlasti tõele, et konkurss käib kahele-kolmele vabale kohale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tõesti on nii, et matemaatika maksimum, ülejäänud osad ka head ja vestlusele pole kutsutud, siis äkki küsid koolist viisakalt ja lahkelt üle. Näpukaid juhtub igal pool, isegi riigikogu valimistel, rääkimata keskkooli katsetest – nimes trükiviga ja andmed ei jookse kokku, punktid valesti sisestatud, mingi leht protokollist kuidagi vestluste määramisel vahele jäänud vms.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mujalt tulnute puhul tuleb ju esitada mitmekümneleheküljeline ankeet enne eksameid, ma arvan, et see mängib kõige suuremat rolli sissesaamisel.

ei-ei, enne katsetele minekut ei tule mingit mitmekümneleheküljelist ankeeti täita. see on tõenäoliselt enne vestlusele minekut. seega selle alusel ei saa midagi otsustada, sest kui vestlusele pole kutsutud, siis pole ka täidetud ankeeti.

PS

Kui sulle selle kooli põhimõtted ei sobi, miks sa sinna katsetad? Arusaamatu on punnitada end kuhugi sisse ja siis hakata vinguma, et miks neil nii nõmedad põhimõtted on ja kas neid ära ei saa muuta. VHK on üsna omanäoline ja kui sulle see nägu ei meeldi, siis enamik koole on ju sellest erinevad.

pole kuskil nende näo või põhimõtete üle vingunud, minu kũsimus oli selle kohta, kuidas on võimalik, et maksimumpunktidega ei pääse vestlusele. olles eelnevalt lugenud vastuvõtutingimusi, uskusin ma naiivselt, et asjad käivadki nii nagu kirjas on (Õpilased, kes ületavad praktiliste tööde kõikides valdkondades nullkriteeriumi ja näitavad valmisolekut õppida valitud erialavaldkonnas süvendatult, kutsutakse vestlusele. Vestlusele kutsutakse ka õpilased, kes saavutasid silmapaistvaid tulemusi õppesuuna või eriala lõikes, kuid ühes praktilises töös ei ületanud nullkriteeriumi.) ausust ja mitte nihverdamist eeldaksin muidugi igalt koolilt, kuid kristlikke väärtusi hindavalt koolilt eriti.

Kaua võib vinguda?
Kui matemaatikas sai ta 50/100 punkti, siis järelikult olid eesti või inglise keele tulemused nõrgad. Kui palju punkte ta seal sai?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 15:47; 13.03 21:59; 17.03 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teemat nähes küsisin oma lapselt, et kuidas tema kahel klassikaaslasel VHK katsetel läks. Üks neist on klassi priimus ja multitalent, kel alati ainult viied tunnistusel olnud. Teine on keskmise õppeedukusega. Priimus sai katsetel maksimumilähedased tulemused (nt matemaatikas 95 punkti). Teisel läks keskmiselt, matemaatika läks nässu. Priimus kutset vestlusele ei saanud, teine klassikaaslane aga sai. Seega teemaalgataja hämming on täiesti põhjendatud.
Vestlusele kutsutud klassikaaslasel on hõimlased juba koolis õppimas, ju siis see mängis rolli, muud loogikat ma siin ei näe.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näib, et nii 1. kui 10. klassi saamine on VHK-s üsna palju küsimusi tekitav.
Kahjuks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näib, et nii 1. kui 10. klassi saamine on VHK-s üsna palju küsimusi tekitav.

Kahjuks.

Vastuvõtukriteeriumid on ju kodulehel välja toodud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.03 09:43; 13.03 13:16; 13.03 14:00; 13.03 16:05; 13.03 22:13; 14.03 17:39; 14.03 18:50; 15.03 10:39; 15.03 14:14; 19.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teemat nähes küsisin oma lapselt, et kuidas tema kahel klassikaaslasel VHK katsetel läks. Üks neist on klassi priimus ja multitalent, kel alati ainult viied tunnistusel olnud. Teine on keskmise õppeedukusega. Priimus sai katsetel maksimumilähedased tulemused (nt matemaatikas 95 punkti). Teisel läks keskmiselt, matemaatika läks nässu. Priimus kutset vestlusele ei saanud, teine klassikaaslane aga sai. Seega teemaalgataja hämming on täiesti põhjendatud.

Vestlusele kutsutud klassikaaslasel on hõimlased juba koolis õppimas, ju siis see mängis rolli, muud loogikat ma siin ei näe.

Või katsetas teatri/muusika/kunsti klassi ja tegi erialakatsed hästi? Kui tahab nt kunstiklassi minna, kas siis peab ka 100 punkti olema matemaatika eksam? Võib-olla joonistab ülihästi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 16:25; 19.03 16:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Koolilaps VHK gümn katsed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.