Esileht Koroonaviirus COVID-19 Viimaste päevade noorte meeste surmad tekitavad kõhklusi

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Viimaste päevade noorte meeste surmad tekitavad kõhklusi

Postitas:
Kägu

No kui natuke vaktsiinist kaugemale mõttega liikuda, siis leiab ju riskitegureid küll. Vanus, sugu, ühel juhul viidati omamoodi viimastele aastatele, Milling oli ilmselt palju öid valves Riigikogu-töö kõrvalt. Ca 40-55 meeste grupp on teatud mõttes üks hullemaid-keha hakkab juba suuremat hoolt tahtma, aga meestel endal on tunne, et võib samamoodi edasi lasta. Kuidas keegi-kes rabab tööd teha, arsti juurde ei taha hästi minna jne.

Kas sama kehtib noorte tippvormis sportlaste kohta, kes viimase aasta jooksul langevad nagu kärbsed?

Järjekordne vale.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui natuke vaktsiinist kaugemale mõttega liikuda, siis leiab ju riskitegureid küll. Vanus, sugu, ühel juhul viidati omamoodi viimastele aastatele, Milling oli ilmselt palju öid valves Riigikogu-töö kõrvalt. Ca 40-55 meeste grupp on teatud mõttes üks hullemaid-keha hakkab juba suuremat hoolt tahtma, aga meestel endal on tunne, et võib samamoodi edasi lasta. Kuidas keegi-kes rabab tööd teha, arsti juurde ei taha hästi minna jne.

Kas sama kehtib noorte tippvormis sportlaste kohta, kes viimase aasta jooksul langevad nagu kärbsed?

Tippvorm ei võrdu hea tervisega. Nad nagu pingutavad üle.

Võimalik, et on numbrid kasvanud, aga ega neid oli varem ka – otsi andmed üles ja uuri järgi… Võimalik, et lihtsalt kajastatakse praegu rohkem, sest see teema toob teatud põhjustel klikke 🙂

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad olid vaxitud ju.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea…. nende mõlema mehe viimaseid fotosid vaadates küll ei tundunud, et kumbki oleks tervisega hiilanud. Mõlemad kergelt ülekaalus, ilmselgelt vale toidu ja alkoholiga ülepingutanud ning stressis. Jätaks selle vaktsiinikahjustuse teema kõrvale.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sama kehtib noorte tippvormis sportlaste kohta, kes viimase aasta jooksul langevad nagu kärbsed?

Neid on kogu aeg langenud. Tippsport ongi tervisele kahjulik. Mitte ükski arst ei soovita seda. Ja eriti nii, kui see end omaarust tippvormi ajanu piisava tihedusega kontrollis ei käi. Just noored pingutavad end oma saavutusvajaduse tõttu üle. Ja eks ka paljud tarbivad kehale ebasobivaid aineid.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sama kehtib noorte tippvormis sportlaste kohta, kes viimase aasta jooksul langevad nagu kärbsed?

Neid on kogu aeg langenud. Tippsport ongi tervisele kahjulik. Mitte ükski arst ei soovita seda. Ja eriti nii, kui see end omaarust tippvormi ajanu piisava tihedusega kontrollis ei käi. Just noored pingutavad end oma saavutusvajaduse tõttu üle. Ja eks ka paljud tarbivad kehale ebasobivaid aineid.

Piisab rahvaspordi tasemest, et ülepingutus seiskaks südame.

2013. a Ülemiste järve jooksul kukkus kokku ja suri noor mees (kaitseväelane).

2018. a Tartu maratonil kukkus kokku ja suri 52 aastane mees (prof. Ahas).

Lapsepõlvest mäletan 20-ndates eluaastates noormehe äkksurma Tartu Sügisjooksul.

Enne koroonat ja enne koroonavaktsiine.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees saab ka varsti 50. Hiljuti sai hüpertoonia diagnoosi, aga ravimeid võtta ei taha. On ka ülekaaluline.

kas hüpertoonia diagnoosiga on vererõhk pidevalt kõrge? või võib olla vahel kõrge ja vahel normis?

?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 35-aastane poeg suri infarktist põhjustatud äkksurma. Vaktsiinidest polnud siis veel keegi midagi kuulnud.

Sry, aga kui vana Sa oled? Vaktsiinid on umbes 100 aastat vanad. Siis kui Sinu poeg oli 35-aastane, polnud vaktsiinidest keegi veel midagi kuulnud?

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu 35-aastane poeg suri infarktist põhjustatud äkksurma. Vaktsiinidest polnud siis veel keegi midagi kuulnud.

Sry, aga kui vana Sa oled? Vaktsiinid on umbes 100 aastat vanad. Siis kui Sinu poeg oli 35-aastane, polnud vaktsiinidest keegi veel midagi kuulnud?

Ma vist eespool juba seletasin.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 35-aastane poeg suri infarktist põhjustatud äkksurma. Vaktsiinidest polnud siis veel keegi midagi kuulnud.

Sry, aga kui vana Sa oled? Vaktsiinid on umbes 100 aastat vanad. Siis kui Sinu poeg oli 35-aastane, polnud vaktsiinidest keegi veel midagi kuulnud?

Ma vist eespool juba seletasin.

Ta oli lihtsalt nii terav ja nutikas, terav ja nutikas …

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Viimaste päevade noorte meeste surmad tekitavad kõhklusi