Esileht Pereelu ja suhted Viinakurat rahuldamas naisi

Näitan 14 postitust - vahemik 361 kuni 374 (kokku 374 )

Teema: Viinakurat rahuldamas naisi

Postitas:
Kägu

Tegelikult onaneeri.

Sa ei saa anda enda järgi soovitusi. Sa ei tea mis tegelikult on. Kui ei küsitud, ära luuletama hakka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult onaneeri.

Sa ei saa anda enda järgi soovitusi. Sa ei tea mis tegelikult on. Kui ei küsitud, ära luuletama hakka.

Kuhu sa Idaho mõrvari panid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu sa Idaho mõrvari panid?

Oled sa reaalsusese? Ma ei saa tulla sinu keha sisse sinu elu elama ja sinu esitatud küsimustele vastuseid andma.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu sa Idaho mõrvari panid?

Oled sa reaalsusese? Ma ei saa tulla sinu keha sisse sinu elu elama ja sinu esitatud küsimustele vastuseid andma.

Ma seda küsisingi, et where he @. 4 tükki ja 0 tulemust. Mis tegelikult juhtus?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma seda küsisingi, et where he @. 4 tükki ja 0 tulemust. Mis tegelikult juhtus?

Ära ole nii uudishimulik. Küll sind teavitatakse teemadest, mis sind puudutavad. Enamus asju siin elus ei ole sinu asjad, seega ei tasu toppida oma nina igale poole.
Mis siis tegelikult juhtus? Siis on täitsa okei, kui uurija saab seeliku pikkuse järgi otsustada kas vägistati või mitte. Milles siis probleem on, kui kedagi ei huvita mis tegelikult juhtus! Teed asjadel vahet?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan minna ajaviiteteemasse ja otsingusse söötma rohkel kasutatud väljendeid, näiteks: “ilmselt”. Kohe viskab ette postitaja, kes seda sõna rohkelt kasutab. Aga mis selle teadmisega peale hakata. Ok, saad teada, et kasutaja xxxx krõbistab usinasti ise xanaxit. No ja siis!

Täpselt selle pärast ei olekski tohtinud Ajaviites kägundust ära kaotada – mõned hakkavad jälitustegevusega tegelema ja suvalisi asju järeldama. Ka mina, näiteks, kasutan palju  sõna “ilmselt”, aga ei ole see, keda sa siin mõtled. Ja vot annab sulle see otsing seal minu kasutajanime ja sina oled nüüd kindel – ahaa, see on see hull. Ja kui ma ka oleksin see hull, siis hakata mujal teemades tema kohta mingit klatši levitama on väga vale.

Aga õnneks perekool on vist selle peale mõelnud, ning otsing lihtsalt ei tööta 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma seda küsisingi, et where he @. 4 tükki ja 0 tulemust. Mis tegelikult juhtus?

Ära ole nii uudishimulik. Küll sind teavitatakse teemadest, mis sind puudutavad. Enamus asju siin elus ei ole sinu asjad, seega ei tasu toppida oma nina igale poole.

Mis siis tegelikult juhtus? Siis on täitsa okei, kui uurija saab seeliku pikkuse järgi otsustada kas vägistati või mitte. Milles siis probleem on, kui kedagi ei huvita mis tegelikult juhtus! Teed asjadel vahet?

Kas nüüd jälle läksid selle monoloogi peale, et ise küsid ja ise vastad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nüüd jälle läksid selle monoloogi peale, et ise küsid ja ise vastad?

Kui sa siin väidad:  sa jood, sa oled hull,  sul on seda või sul ei ole seda, sa oled selline ja selline. Kus sa võtad seda kõike, et nii on? esiteks õiguse endale nii üldse teisele teha ja teiseks, mis õigusega sa lugusid välja mõtled. Kui selline suhtumine on okei, siis on ju täiesti normaalne, et edaspidi ka uurija teeb seeliku järgi otsuse kas sa  tahtsid seksi või mitte. Tähendab,  et reaalsus ja tegelikkus ei olegi siis enam olulised? Arst võiks ka siis edaspidi öelda juu sa ikka ise tahtsid, nägemist, uks on seal. Mida vähem on huvi selle vastu,mis tegelikult on ja mida rohkem te teete otsuseid teiste eest, lõpuks ei huvitagi enam kedagi, mis siis tegelikult juhtus.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära ole nii uudishimulik. Küll sind teavitatakse teemadest, mis sind puudutavad. Enamus asju siin elus ei ole sinu asjad, seega ei tasu toppida oma nina igale poole.
Mis siis tegelikult juhtus? Siis on täitsa okei, kui uurija saab seeliku pikkuse järgi otsustada kas vägistati või mitte. Milles siis probleem on, kui kedagi ei huvita mis tegelikult juhtus! Teed asjadel vahet?

Kui sa poleks estas oma nina keelde toppinud, ei saaks täna lauseid moodustada.

FBI on tõesti seal uurib, kodulehel on kirjas jõudude suurused, aga neid ei vägistatud. Ainult tapeti ära.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan minna ajaviiteteemasse ja otsingusse söötma rohkel kasutatud väljendeid, näiteks: “ilmselt”. Kohe viskab ette postitaja, kes seda sõna rohkelt kasutab. Aga mis selle teadmisega peale hakata. Ok, saad teada, et kasutaja xxxx krõbistab usinasti ise xanaxit. No ja siis!

Täpselt selle pärast ei olekski tohtinud Ajaviites kägundust ära kaotada – mõned hakkavad jälitustegevusega tegelema ja suvalisi asju järeldama. Ka mina, näiteks, kasutan palju sõna “ilmselt”, aga ei ole see, keda sa siin mõtled. Ja vot annab sulle see otsing seal minu kasutajanime ja sina oled nüüd kindel – ahaa, see on see hull. Ja kui ma ka oleksin see hull, siis hakata mujal teemades tema kohta mingit klatši levitama on väga vale.

Aga õnneks perekool on vist selle peale mõelnud, ning otsing lihtsalt ei tööta ????

See kägu trollib. Sõna ilmselt järgi ei leia midagi. Otsida tuleb guugle kaudu ja kas siis ei saa tulemusi. Kui mingi progeja teeks orogrammi, siis äkki kuidagi saaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nüüd jälle läksid selle monoloogi peale, et ise küsid ja ise vastad?

Kui sa siin väidad: sa jood, sa oled hull, sul on seda või sul ei ole seda, sa oled selline ja selline. Kus sa võtad seda kõike, et nii on? esiteks õiguse endale nii üldse teisele teha ja teiseks, mis õigusega sa lugusid välja mõtled. Kui selline suhtumine on okei, siis on ju täiesti normaalne, et edaspidi ka uurija teeb seeliku järgi otsuse kas sa tahtsid seksi või mitte. Tähendab, et reaalsus ja tegelikkus ei olegi siis enam olulised? Arst võiks ka siis edaspidi öelda juu sa ikka ise tahtsid, nägemist, uks on seal. Mida vähem on huvi selle vastu,mis tegelikult on ja mida rohkem te teete otsuseid teiste eest, lõpuks ei huvitagi enam kedagi, mis siis tegelikult juhtus.

Sellega olen nõus, aga naised ei muutu sellest, et neid õpetada. Naised on nö emalikud, sisse on kodeeritud õpetamine ja muretsemine ja arvamuse surumine.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa siin väidad: sa jood, sa oled hull, sul on seda või sul ei ole seda, sa oled selline ja selline.

Sellega olen nõus, ülrjäänud teksti ei l6genud ega loe.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes vähegi psühholoogiat/psühhiaatriat saanud õppida, oskab vahet teha.

Pole vaja õppida – Perekool ja muu sotsiaalmeedia on isehakanud taskupsühholooge maast laeni täis. Ja muidugi toitumisnœustajaid, meedikuid ja sõjaeksperte. Ja veel ja veel.
Ei pea enam aastaid koolipinki nühkima, et eksperdiks saada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terviseteemas on inimesed avastanud, et neil on paha olla.

Terviseteemasse kogunevad inimesed tervisemuredega, selleks see Tervis seal ongi.

Kusjuures ei. See tähendab, et mitte ainult. Terviserubriigis on joomisteemasid väga palju. Ikka selle mõttega, et joomine on hea ja vajalik. Jes ei joo, on kindlapeale tablette krõbistav rahuldamata kuivik.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 361 kuni 374 (kokku 374 )


Esileht Pereelu ja suhted Viinakurat rahuldamas naisi