Näitan 17 postitust - vahemik 61 kuni 77 (kokku 77 )

Teema: Vôlad

Postitas:

Vabanda, teemaalgataja, aga sa oled see süüdimatu laenaja, kellest üks laenutöötaja siin kirjutab: sul on 7000-ne laen ja krediitkaardivõlg ja selle asemel, et neid tagasi maksta, hakkad sa järjest raha kandma mingile aferistile lootuses kiiresti rikastuda. Ehk siis mässid end üha rohkem laenuvõrku. Kui nüüd keegi teine siit pakuks, et kanna raha, ma aitan sul kaotatud summad tagasi saada, no sa kannaks ka, kui kuskilt raha saaksid. Sellest olukorrast pead küll ise välja rabelema, ilma lähedasi siia segamata, et sa midagigi õpiksid, muidu oled varsti samas augus tagasi.

+15
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 08:20; 13.10 08:46;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

#3561284: Ja ma ei tea, mis teha – ta hoiab mind ikka veel siputamas. Et kohe jõuab see summa minu btc walletisse, ta peab ainult midagi kontrollima jne jne. Ma ei tea, mis teha???? Blokkida julmalt? Pöördu politseisse ja kiiremas korras. Ilmselgelt on tegu suhteliselt klassikalise petuskeemiga. Kui see suli veel aktiivne on, on lootust, et politsei saab midagi teha. Vahel, harva küll, aga õnnestub neid ka vahele võtta.

Ta ei ole Eestist. On USAst, Californiast vist. Tema jutu järgi. Seega meie politsei siin ei aita ilmselt.

interpol

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 11:07; 13.10 10:00; 13.10 12:51; 13.10 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise investor, seepärast teemaga tuttav. Sellise võlgade hulgaga ei leia refinantseerijat. Pealegi kui siiani pole puugiga suhteid katkestanud, siis … Ainuke väljapääs oleks abikaasale kõik detailides ära rääkida ja kaasata tagasimaksmisse ka laiem perekonnaring s.t. maksta võlad kohe tagasi nii palju kui võimalik. Abikaasa peaks siis jälgima, et uuesti kedagi sponsoreerima ei kukuks.

Samas pole vaja ka ennast süüdistada, vastas on kindlasti elukutselised rahanõrutajad ja selle raha nad kasutavad ära kuskil rämedas kuritegevuses, mitte luksuskaupu ostes.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise investor, seepärast teemaga tuttav. Sellise võlgade hulgaga ei leia refinantseerijat. Pealegi kui siiani pole puugiga suhteid katkestanud, siis … Ainuke väljapääs oleks abikaasale kõik detailides ära rääkida ja kaasata tagasimaksmisse ka laiem perekonnaring s.t. maksta võlad kohe tagasi nii palju kui võimalik. Abikaasa peaks siis jälgima, et uuesti kedagi sponsoreerima ei kukuks.

Samas pole vaja ka ennast süüdistada, vastas on kindlasti elukutselised rahanõrutajad ja selle raha nad kasutavad ära kuskil rämedas kuritegevuses, mitte luksuskaupu ostes.

Kes pereringist on nõus maksma teiste lollusi kinni?

Kaua teemaalgataja siis veel nn kurikaeli finantseerib ja loodab rahalaeva tulekut, aru juba pole saanud või et tegemist pettusega ja kurikaeltega. Selliste sissetulekute juures on eraisiku pankrit paratamatu. Vaene abikaasa, kui peaks samuti osa neist võlgadest saama. Võlad ju samuti ühisvara, pole vahet et vaena abikaasa ei oska aimatagi sellist asja.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 11:07; 13.10 10:00; 13.10 12:51; 13.10 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi ikka kõigepealt abikaasale. Mitte, et tema peaks hakkama kinni maksma, aga su enda tervisele hakkab, kui jätad ennast oma mure ja saladusega üksi. Ja mees aitab ehk ikka lahenduste variante kaaluda lähtuvalt sinu olukorrast, mida meie siin ei tea. Või vähemalt mõistab, miks sul lähiajal pole vaba raha.

Tagantjärele on lihtne mõelda, et appike, kuidas ma sain olla nii loll ja naiivne, aga professionaalsed petturid oskavadki inimesi ära tinistada. Mul juhtus kord selline lugu, et ostsin ehituspoe parklas välismaalase käest 300 euro eest köögitarbeid, mille kvaliteet oli selline, et Hansapostist 30 euroga saaks ka etemad. Ekstra käisin pangaautomaadi ees talle sularaha võtmas. Kusjuures mul oli tol hetkel köögitarbeid vaja, aga kindlasti polnud plaani kohe ja see päev neid ostma kukkuda. Õudselt kõhe ja ebameeldiv tunne, kui saad aru, kui kergelt manipuleerimise õnge läksid, tegid midagi mis pole üldse sinu moodigi.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise investor, seepärast teemaga tuttav. Sellise võlgade hulgaga ei leia refinantseerijat. Pealegi kui siiani pole puugiga suhteid katkestanud, siis … Ainuke väljapääs oleks abikaasale kõik detailides ära rääkida ja kaasata tagasimaksmisse ka laiem perekonnaring s.t. maksta võlad kohe tagasi nii palju kui võimalik. Abikaasa peaks siis jälgima, et uuesti kedagi sponsoreerima ei kukuks.

Samas pole vaja ka ennast süüdistada, vastas on kindlasti elukutselised rahanõrutajad ja selle raha nad kasutavad ära kuskil rämedas kuritegevuses, mitte luksuskaupu ostes.

Kes pereringist on nõus maksma teiste lollusi kinni?

Kaua teemaalgataja siis veel nn kurikaeli finantseerib ja loodab rahalaeva tulekut, aru juba pole saanud või et tegemist pettusega ja kurikaeltega. Selliste sissetulekute juures on eraisiku pankrit paratamatu. Vaene abikaasa, kui peaks samuti osa neist võlgadest saama. Võlad ju samuti ühisvara, pole vahet et vaena abikaasa ei oska aimatagi sellist asja.

Miks ei peaks pereringist keegi olema nõus aitama? Eriti abikaasa, kui temaga on ühisvara, siis riskib abikaasa eraisiku pankroti korral ka osa oma vara kaotusega, lisaks ei pruugi nad tulevikus saada kodulaenu. See ei tähenda, et ta aitajatele tagasi ei maksa, aga see on pere huvides et naine pankrotti ei läheks.

Eraisiku pankrot peaks olema ikka absoluutselt viimane lahendus. 13 tuhat eurot võlgnevust tundub sellise sissetuleku juures suur, aga see pole nii suur summa, et peaks eraisiku pankrotti taotlema. Ma saan aru, kui tegemist oleks 6-kohalise summaga.

Keegi juba linkis siia financer.com artikli, seal on ilusti kirjas, et see pole mingi imeravim. Minu arust olulisemad punktid sealt:

1) protsess ei ole odav, pankrotihaldurile tuleb tasuda päris suured summad

2) su varale tehakse täielik inventuur, käiakse su kodus ja uuritakse, mida väärtuslikku sul võiks olla. Sa võid jääda ilma ka vallasvarast, näiteks kui mehel on auto ja teil on ühisvara, siis kuulub sulle pool auto väärtusest ja jääte autost ilma.

3) sulle jäetakse kätte elatusmiinimum, aga võlgu pead ikka edasi tasuma. Kas see päästaks kuidagi olukorra, kui kuus paarsada eurot kätte jääks?

Pigem ikka soovitaks rääkida mehega, proovida laenata raha perelt või sõpradelt, rääkida läbi laenuandjatega, leida võlanõustaja. Kui sul pole veel võlgnevusi tekkinud, siis ise esimesena laenuandja poole pöördumine on positiivne ja laenuandja võib vastu tulla ja olla nõus kas andma maksepuhkust või tegema pikema maksegraafiku. Kui sa juba võlgu jääd, siis oled võlgnik ja on palju raskem läbi rääkida. Kui oled proaktiivne ja pöördud enne võlgnevuse tekkimist ise, siis näitad, et oled vastutustundlik ja usaldusväärne.

Ja kindlasti ära kanna mitte sentigi enam nendele petturitele.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi kindlasti politseile ja/või abikaasale, tõmbavad sind konksu otsast lahti, muidu võib pettur panna sind veel tema kasuks tegutsema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.10 00:00; 11.10 13:23; 11.10 16:19; 11.10 18:18; 11.10 18:19; 12.10 15:37; 12.10 18:05; 13.10 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise investor, seepärast teemaga tuttav. Sellise võlgade hulgaga ei leia refinantseerijat. Pealegi kui siiani pole puugiga suhteid katkestanud, siis … Ainuke väljapääs oleks abikaasale kõik detailides ära rääkida ja kaasata tagasimaksmisse ka laiem perekonnaring s.t. maksta võlad kohe tagasi nii palju kui võimalik. Abikaasa peaks siis jälgima, et uuesti kedagi sponsoreerima ei kukuks.

Samas pole vaja ka ennast süüdistada, vastas on kindlasti elukutselised rahanõrutajad ja selle raha nad kasutavad ära kuskil rämedas kuritegevuses, mitte luksuskaupu ostes.

Kes pereringist on nõus maksma teiste lollusi kinni?

Kaua teemaalgataja siis veel nn kurikaeli finantseerib ja loodab rahalaeva tulekut, aru juba pole saanud või et tegemist pettusega ja kurikaeltega. Selliste sissetulekute juures on eraisiku pankrit paratamatu. Vaene abikaasa, kui peaks samuti osa neist võlgadest saama. Võlad ju samuti ühisvara, pole vahet et vaena abikaasa ei oska aimatagi sellist asja.

Miks ei peaks pereringist keegi olema nõus aitama? Eriti abikaasa, kui temaga on ühisvara, siis riskib abikaasa eraisiku pankroti korral ka osa oma vara kaotusega, lisaks ei pruugi nad tulevikus saada kodulaenu. See ei tähenda, et ta aitajatele tagasi ei maksa, aga see on pere huvides et naine pankrotti ei läheks.

Eraisiku pankrot peaks olema ikka absoluutselt viimane lahendus. 13 tuhat eurot võlgnevust tundub sellise sissetuleku juures suur, aga see pole nii suur summa, et peaks eraisiku pankrotti taotlema. Ma saan aru, kui tegemist oleks 6-kohalise summaga.

Keegi juba linkis siia financer.com artikli, seal on ilusti kirjas, et see pole mingi imeravim. Minu arust olulisemad punktid sealt:

1) protsess ei ole odav, pankrotihaldurile tuleb tasuda päris suured summad

2) su varale tehakse täielik inventuur, käiakse su kodus ja uuritakse, mida väärtuslikku sul võiks olla. Sa võid jääda ilma ka vallasvarast, näiteks kui mehel on auto ja teil on ühisvara, siis kuulub sulle pool auto väärtusest ja jääte autost ilma.

3) sulle jäetakse kätte elatusmiinimum, aga võlgu pead ikka edasi tasuma. Kas see päästaks kuidagi olukorra, kui kuus paarsada eurot kätte jääks?

Pigem ikka soovitaks rääkida mehega, proovida laenata raha perelt või sõpradelt, rääkida läbi laenuandjatega, leida võlanõustaja. Kui sul pole veel võlgnevusi tekkinud, siis ise esimesena laenuandja poole pöördumine on positiivne ja laenuandja võib vastu tulla ja olla nõus kas andma maksepuhkust või tegema pikema maksegraafiku. Kui sa juba võlgu jääd, siis oled võlgnik ja on palju raskem läbi rääkida. Kui oled proaktiivne ja pöördud enne võlgnevuse tekkimist ise, siis näitad, et oled vastutustundlik ja usaldusväärne.

Ja kindlasti ära kanna mitte sentigi enam nendele petturitele.

Seda ma ju ütlesin, et vaene abikaasa. Ka võlad on ühisvara. Pereringi all mõtlesin rohkem tädisid onusid ja nende lapsi ja ka õdesid vendi ja nende lapsi. No sellel seltskonnal pole küll sellise lollusega asja eriti. Abikaasa vaeseke hakkab maksma muidugi. Abikaasale tuleb selline asi 1:1 ära rääkida. Usaldusväärseks ja vastutustundlikuks ma sellist inimest just ei peaks.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 11:07; 13.10 10:00; 13.10 12:51; 13.10 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise investor, seepärast teemaga tuttav. Sellise võlgade hulgaga ei leia refinantseerijat. Pealegi kui siiani pole puugiga suhteid katkestanud, siis … Ainuke väljapääs oleks abikaasale kõik detailides ära rääkida ja kaasata tagasimaksmisse ka laiem perekonnaring s.t. maksta võlad kohe tagasi nii palju kui võimalik. Abikaasa peaks siis jälgima, et uuesti kedagi sponsoreerima ei kukuks.

Samas pole vaja ka ennast süüdistada, vastas on kindlasti elukutselised rahanõrutajad ja selle raha nad kasutavad ära kuskil rämedas kuritegevuses, mitte luksuskaupu ostes.

Kes pereringist on nõus maksma teiste lollusi kinni?

Kaua teemaalgataja siis veel nn kurikaeli finantseerib ja loodab rahalaeva tulekut, aru juba pole saanud või et tegemist pettusega ja kurikaeltega. Selliste sissetulekute juures on eraisiku pankrit paratamatu. Vaene abikaasa, kui peaks samuti osa neist võlgadest saama. Võlad ju samuti ühisvara, pole vahet et vaena abikaasa ei oska aimatagi sellist asja.

Miks ei peaks pereringist keegi olema nõus aitama? Eriti abikaasa, kui temaga on ühisvara, siis riskib abikaasa eraisiku pankroti korral ka osa oma vara kaotusega, lisaks ei pruugi nad tulevikus saada kodulaenu. See ei tähenda, et ta aitajatele tagasi ei maksa, aga see on pere huvides et naine pankrotti ei läheks.

Eraisiku pankrot peaks olema ikka absoluutselt viimane lahendus. 13 tuhat eurot võlgnevust tundub sellise sissetuleku juures suur, aga see pole nii suur summa, et peaks eraisiku pankrotti taotlema. Ma saan aru, kui tegemist oleks 6-kohalise summaga.

Keegi juba linkis siia financer.com artikli, seal on ilusti kirjas, et see pole mingi imeravim. Minu arust olulisemad punktid sealt:

1) protsess ei ole odav, pankrotihaldurile tuleb tasuda päris suured summad

2) su varale tehakse täielik inventuur, käiakse su kodus ja uuritakse, mida väärtuslikku sul võiks olla. Sa võid jääda ilma ka vallasvarast, näiteks kui mehel on auto ja teil on ühisvara, siis kuulub sulle pool auto väärtusest ja jääte autost ilma.

3) sulle jäetakse kätte elatusmiinimum, aga võlgu pead ikka edasi tasuma. Kas see päästaks kuidagi olukorra, kui kuus paarsada eurot kätte jääks?

Pigem ikka soovitaks rääkida mehega, proovida laenata raha perelt või sõpradelt, rääkida läbi laenuandjatega, leida võlanõustaja. Kui sul pole veel võlgnevusi tekkinud, siis ise esimesena laenuandja poole pöördumine on positiivne ja laenuandja võib vastu tulla ja olla nõus kas andma maksepuhkust või tegema pikema maksegraafiku. Kui sa juba võlgu jääd, siis oled võlgnik ja on palju raskem läbi rääkida. Kui oled proaktiivne ja pöördud enne võlgnevuse tekkimist ise, siis näitad, et oled vastutustundlik ja usaldusväärne.

Ja kindlasti ära kanna mitte sentigi enam nendele petturitele.

<p style=”text-align: right;”>Seda ma ju ütlesin, et vaene abikaasa. Ka võlad on ühisvara. Pereringi all mõtlesin rohkem tädisid onusid ja nende lapsi ja ka õdesid vendi ja nende lapsi. No sellel seltskonnal pole küll sellise lollusega asja eriti. Abikaasa vaeseke hakkab maksma muidugi. Abikaasale tuleb selline asi 1:1 ära rääkida. Usaldusväärseks ja vastutustundlikuks ma sellist inimest just ei peaks.

</p>
No on jah selline aeg elus, kus läksin selle õnge. Olin jah loll ja usaldasin. Olid rasked ajad ja pidev rahamure. Ega muidu sellise asja õnge ei satukski. Viska ikka veel hagu alla tule alla! 🙁
Aga abikaasale saan kindlasti loota ning pole vaja teda haletseda. Saame koos kindlasti sellest kõigest üle. Sugulasi ei plaani sellesse pühendada, ei ole õdesid-vendi ning teistele ma kindlasti ei räägi sellest. Tuleb meil kahel hakkama saada selle kõigega.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 10.10 21:52; 12.10 10:07; 12.10 17:49; 12.10 18:02; 12.10 19:02; 12.10 19:36; 12.10 20:46; 12.10 20:54; 12.10 21:20; 13.10 17:40; 28.02 13:34; 28.02 22:36; 28.02 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Olen oma võlgadega jõudsalt tegelenud ning teen seda terve selle aasta ja kauemgi, kui vaja. Asusin umbes kolmveerandkoormusega tööle ja kogu selle palga saan võlgade maksudeks panna. Ka oleme väga kokkuhoidlikud muudes osades. Maksetega hätta ei ole jäänud.

Ma ei plaaninud praegu välja võtta oma kogumispensionit (ca 8000 eur) selleks, et võlgu maksata. Kas peaks seda tegema?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 10.10 21:52; 12.10 10:07; 12.10 17:49; 12.10 18:02; 12.10 19:02; 12.10 19:36; 12.10 20:46; 12.10 20:54; 12.10 21:20; 13.10 17:40; 28.02 13:34; 28.02 22:36; 28.02 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled noorem ja välimust on, siis soovitaks mõne sponsorionu leida. See tagab nädalas sama suure sissetuleku kui praegu kuus. Siis saad hakata võlga vähendama.

Soovitad prostituudiks hakata

Oleneb inimesest. 🙂 Ma ei kiida prostitutsiooni ja oma keha müümist heaks (eeskätt moraali tõttu, eksole, ja ka seetõttu, et eks enamik inimesi tunneb end pärast keha müümist kuidagi…katki ja väga halvvasti), aga tean isiklikult inimest (mulle väga lähedane), kes pärast erilisest mölakast lahkuminekut tema võlgu pidi maksma. Kolm kuud tegeles sponsoritega ja võlad said makstud, kohtu ja täituriteni asi ei läinud. Nüüd on ta uuesti abielus, lapsed suuredki.

AGA – ta on muidu seksis vabameelne ja ei võtnud esimest ettejuhtuvat õllekõhuga kiilakat jorssi sponsoriks, vaid valis hoolega. Ja ütleb, et seks oli hea ning selles eluetapis vajalikki (nagu ka raha). Seega talle sobis…

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Olen oma võlgadega jõudsalt tegelenud ning teen seda terve selle aasta ja kauemgi, kui vaja. Asusin umbes kolmveerandkoormusega tööle ja kogu selle palga saan võlgade maksudeks panna. Ka oleme väga kokkuhoidlikud muudes osades. Maksetega hätta ei ole jäänud.

Ma ei plaaninud praegu välja võtta oma kogumispensionit (ca 8000 eur) selleks, et võlgu maksata. Kas peaks seda tegema?

Võlgade maksmiseks pensioniraha väljavõtmine on täiesti mõistlik, kuna jooksvad intressid võlgadel on ikka väga suured. Lihtsalt pead ise väga tublisti hakkama koguma kui võlad makstud.
kas mees nüüd teab ja kuidas suhtus?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 22:52; 28.02 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei tea kust alustad, siis viimasel ajal on tekkinud võlglaste blogisid.

Olenvolgu.com

Volglane.blogspot.com

Volglasepaevaraamat.blogspot.com

Kahvolgu.blogspot.com

Ise loen seda esimest ja teist järjepidevalt. Minu meelest see autor tõi omale mööbligi jäätmejaamast. Lahendusi leiab alati.

Pöördu KOVi poole ja küsi võlanõustamis teenust sotsiaalosakonnast. Isegi kui ütled, et väike vald ja teil pole sellist asja on nad kohustatud siis kompentseerima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kui sa ei tea kust alustad, siis viimasel ajal on tekkinud võlglaste blogisid.

    Olenvolgu.com

    Volglane.blogspot.com

    Volglasepaevaraamat.blogspot.com

    Kahvolgu.blogspot.com

    Ise loen seda esimest ja teist järjepidevalt. Minu meelest see autor tõi omale mööbligi jäätmejaamast. Lahendusi leiab alati.

    Pöördu KOVi poole ja küsi võlanõustamis teenust sotsiaalosakonnast. Isegi kui ütled, et väike vald ja teil pole sellist asja on nad kohustatud siis kompentseerima.

    Tean ikka, kust alustada. Nüüd juba tean ja olen alustanud. Ei pea võlanõustamist vajalikuks praegu. Blogid on hea soovitus, aitäh!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 10.10 21:52; 12.10 10:07; 12.10 17:49; 12.10 18:02; 12.10 19:02; 12.10 19:36; 12.10 20:46; 12.10 20:54; 12.10 21:20; 13.10 17:40; 28.02 13:34; 28.02 22:36; 28.02 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Olen oma võlgadega jõudsalt tegelenud ning teen seda terve selle aasta ja kauemgi, kui vaja. Asusin umbes kolmveerandkoormusega tööle ja kogu selle palga saan võlgade maksudeks panna. Ka oleme väga kokkuhoidlikud muudes osades. Maksetega hätta ei ole jäänud.

Ma ei plaaninud praegu välja võtta oma kogumispensionit (ca 8000 eur) selleks, et võlgu maksata. Kas peaks seda tegema?

  1. Võlgade maksmiseks pensioniraha väljavõtmine on täiesti mõistlik, kuna jooksvad intressid võlgadel on ikka väga suured. Lihtsalt pead ise väga tublisti hakkama koguma kui võlad makstud.

    kas mees nüüd teab ja kuidas suhtus?

Ei ole kedagi oma võlgadesse pühendanud. Vähemalt mitte lõpuni ega kõikidesse. Pean saama ise hakkama ja olen ka saanud. Töö ja kindel plaan on palju aidanud. Sain selle nõmeda petturi konksu otsast kah minema, otsustasin, et kõik, mingu ta õige p….sse, blokkisin kõik ära ja tegin otsused, kuidas asjast välja saada.
Aga kogumispension on lausa 9500-ni kasvanud. Väljavõtmisega on muidugi tulumaks vaja maksta, mis ka vähendab oluliselt seda summat. Vot ei tea, mis teha selles osas…..

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 10.10 21:52; 12.10 10:07; 12.10 17:49; 12.10 18:02; 12.10 19:02; 12.10 19:36; 12.10 20:46; 12.10 20:54; 12.10 21:20; 13.10 17:40; 28.02 13:34; 28.02 22:36; 28.02 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei soovita kogumispensioni välja võtta, vaid minna täiskohaga tööle ning kui oskuseid ja tahet jagub, siis lisatöödega rohkem teenides kiiremini puuduolev summa teenida. Kogumispensioni väljavõtmine selleks, et ei peaks täiskohaga tööle minemaoma võlgade katteks kõlab lausa jaburalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Ma räägin nüüd enda kogemusest. Mul oli kena elu ja ok töö. Kuudagi juhtus nii, et majalaen ja väikelaenud said minu nimele. Mees maksis toidu ja lastega seotud kulud. Ja siis leidis ta uue…

Majalaen 400

Autoostuks võetud väikelaen 115€ kuus

Remondilaen 140€ kuus

Järelmaks 108€ kuus.

Muud kulud (lasteaed, mobiil, trennid jms) + 400€

2 last ja minu sissetulek oli 1400.

Vaatasin üle kõik mobiilipaketid ja valisin kõige odavamad. Nt enda oma oli enne 24.99 ja nüüd 6.99.

Teleteenuste puhul loobusin lisakanalitest. Pesu pesin ainult nv, käisin võimalikult palju jala.

Võrsin refinantseerimislaenu ja sain selle, sest polnud kuskile võlgu. Maksan 220€ kuus.

Võtsin lisatöö.

Sellest on peaaegu 8kuud ja nüüd laste isa alles muutus normaalseks ja maksab oma auto väikelaenu + elatis. Aga 8 kuud oli ränk.

Sa palun saad öelda kus pangas sa tegid selle refinantseerimise? Mul omal oleks ka vaja teha. Otsin hetkel palnka.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 61 kuni 77 (kokku 77 )