Esileht Pereelu ja suhted Yxikmees, aitab jamast

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 90 )

Teema: Yxikmees, aitab jamast

Postitas:

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks ükski telereporter ei ole tahtnud veel Yksikust saadet teha? Ma usun, et leiaks omale naise ka TV vahendusel. See oleks lausa sensatsioon. No mõelge ise, aastast-aastasse sama jutt. Jaburad nõudmised, lausa millimeetri ja sekundi pealt arvestus jne. Sellest saaks TV hitt. Isegi mina, kes telekat ei vaata, annaksin tv bisnessisse oma panuse. Seda ei saaks vaatamata jätta. Ma elaksin Yksikule lausa kaasa, peaaegu nagu oma kamraad juba… [/tsitaat]

nojah, rialitisõud ju sellest teha ei saa, sest ei saa ju igas episoodis sama juttu taguda, igavaks läheb, kui arengut pole.
ja mingil saatelõigul või ka ütleme ühel saatel ei oleks erilist mõju naiseleidmisvõimalustele, ma arvan. kaob infomürra.

pealegi üritatakse sinna kindlasti kiskuda eelmisi naisi ja lapsi ja v-olla nad ka ullikesed ja lähevadki fenomeni lahkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 16:19; 11.05 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähelaev näiteks? Või Kahekõne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga teeme uue saateformaadi \”Yxikmees otsib ideaalset naist\” 🙂 Samaaegselt naiseotsinguga võiks toimuda Yxiku tjuunimine (a la totaalne muutumine), sest ega ta paraku väga atraktiivse välimusega ei ole. Ja siis lõpuks on häpi end, pulmad ja pulmaöö laivis jne. Pool Eestit vahiks raudselt teleka ees, silmad krõllis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No aga teeme uue saateformaadi \”Yxikmees otsib ideaalset naist\” 🙂 Samaaegselt naiseotsinguga võiks toimuda Yxiku tjuunimine (a la totaalne muutumine), sest ega ta paraku väga atraktiivse välimusega ei ole. Ja siis lõpuks on häpi end, pulmad ja pulmaöö laivis jne. Pool Eestit vahiks raudselt teleka ees, silmad krõllis. [/tsitaat]

no aga fenomen ongi selles, et ei muutu.
tegelikult oleks ainus võimalus, et saate lõpus saaks ta auhinnaks miljon või paar eurot. siis oleks tal saba nõuetelevastavaid naiseks saada soovijaid järel. aga siis tema vist jälle ühtainumast ei taha:-)

nii et las ta olla ja toimetab nagu talle sobib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 16:19; 11.05 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Jarka kirjutas:[/small]

nojah, rialitisõud ju sellest teha ei saa, sest ei saa ju igas episoodis sama juttu taguda, igavaks läheb, kui arengut pole.
ja mingil saatelõigul või ka ütleme ühel saatel ei oleks erilist mõju naiseleidmisvõimalustele, ma arvan. kaob infomürra.

pealegi üritatakse sinna kindlasti kiskuda eelmisi naisi ja lapsi ja v-olla nad ka ullikesed ja lähevadki fenomeni lahkama.[/tsitaat]
No küll pärast minu surma on aega lahata küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yksik. Sa leiaks 30 päevaga endale kaaslase (mujalt, mitte perekoolist), kes vastab isegi su kriteeriumitele. Kui sa vaid lõpetaks selle haige iba ajamise.

Ahjaa, sa ju ei saa aru ja ei kavatsegi muutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Yksik. Sa leiaks 30 päevaga endale kaaslase (mujalt, mitte perekoolist), kes vastab isegi su kriteeriumitele. Kui sa vaid lõpetaks selle haige iba ajamise.

Ahjaa, sa ju ei saa aru ja ei kavatsegi muutuda.[/tsitaat]
Ma ei usu seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No küll pärast minu surma on aega lahata küll.[/tsitaat]

Kas sa osaleksid realitisõus, kus sind tuunitakse ja otsitakse naine? Hoovi peale tuleb hulk kandidaate, kellega pead siis ükshaaval aega veetma ja lõpuks oma valiku tegema. Nagu u see saade oli, kus rikkur otsis naist. Ma muidugi ei tea, kuidas sa neid naisi ahvatleksid ja miks nad oleksid nõus osalema. Äkki võtad pangalaenu ja teed näo, nagu sul raha maailm? Uhked kingitused, särgid värgid, stiilselt riides, uhke auto. Selle peale jookseksid ajudeta kaunitarid tormi. Sul ju ajusid vaja ei läinud? Nu ja elad õnnelikult, kuni raha otsa saab. Kui palju ei larista, siis raha jagub paarikümneks aastaks ehk. Teed maja korda, ostad auto, hoolitsed enda eest ja teed naisele kingitusi.

Ma arvan, et raha on sinu ainus võimalus, millega noori näitsikuid ära osta, aga jah, ei tea kas laenu kohes võtta vaja… Jama idee vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta mulle, olen naisterahvas, 31.a.
xxx.ccc@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tundub et pead piiri nihutama ja vanemaga nõus olema, mis see 33 nii eriline on, mis peale seda nn. Kristuse vanust siis naisega juhtub, vajub naksti longu või?[/tsitaat] Minu meelest pole asja lahendus vanusepiiri nihutamine ei siia, ega sinnapoole. Pigem probleem mehes endas, tema suhtumises.
Lihtsalt polegi naist, kes sellise mehega suhet tahaks.
Ta on nii kramplikult kitsarinnaline, kalgilt emotsioonitult kalkuleeriv, justkui polekski tegu inimese vaid robotiga.
Numbreid ületähtsustav, tüütuseni – üht ja sama juttu jahvatav, mis on lausa ahistav joon temas. Samuti on ta vanamoodne, igav, kinnine, mugav, kohati julm.
Mis aga lausa ahastama panev – suuresti arenemisvõimetu inimene.

Mulle näiteks ei sobi absoluutselt sellised viimse lollusepiirini vastu müüri jooksjad.
Inimene peaks ikka oskama end ja oma tegusid analüüsida, kogetust õppida ja areneda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 23:26; 19.05 01:58; 20.05 18:47; 20.05 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Minu meelest pole asja lahendus vanusepiiri nihutamine ei siia, ega sinnapoole. Pigem probleem mehes endas, tema suhtumises.
Lihtsalt polegi naist, kes sellise mehega suhet tahaks.
Ta on nii kramplikult kitsarinnaline, kalgilt emotsioonitult kalkuleeriv, justkui polekski tegu inimese vaid robotiga.
Numbreid ületähtsustav, tüütuseni – üht ja sama juttu jahvatav, mis on lausa ahistav joon temas. Samuti on ta vanamoodne, igav, kinnine, mugav, kohati julm.
Mis aga lausa ahastama panev – suuresti arenemisvõimetu inimene.

Mulle näiteks ei sobi absoluutselt sellised viimse lollusepiirini vastu müüri jooksjad.
Inimene peaks ikka oskama end ja oma tegusid analüüsida, kogetust õppida ja areneda.

[/tsitaat]
Üht ja sama joont ajades on teiste sõnadega põhimõttekindlus.
Ka paljudel naistel on numbrid paigas,küll vanusenumbrid(paljud 20-dates naised on vastanud minu kirjadele,et peavad mind liiga vanaks) ja paljudel ka rahanumber oluline(mis minujaoks on jälle täiesti tähtsusetu faktor naise juures),sageli ka lastearv on komistuskiviks.Seega ei maksa väita,et naistele pole numbrid olulised.Ma lihtsalt ei armu naisesse,kes pole ideaal nende miinimuparapeetrite põhjal.Kui mul oleks suhe,või isegi kooselu naisega,kes ei vastaks nõuetele,siis jääksin ma ikka otsima seda armastust,naist kellele ma sooviks pühendada oma ülejäänud elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üht ja sama joont ajades on teiste sõnadega põhimõttekindlus.
Ka paljudel naistel on numbrid paigas,küll vanusenumbrid(paljud 20-dates naised on vastanud minu kirjadele,et peavad mind liiga vanaks) ja paljudel ka rahanumber oluline(mis minujaoks on jälle täiesti tähtsusetu faktor naise juures),sageli ka lastearv on komistuskiviks.Seega ei maksa väita,et naistele pole numbrid olulised.Ma lihtsalt ei armu naisesse,kes pole ideaal nende miinimuparapeetrite põhjal.Kui mul oleks suhe,või isegi kooselu naisega,kes ei vastaks nõuetele,siis jääksin ma ikka otsima seda armastust,naist kellele ma sooviks pühendada oma ülejäänud elu.[/tsitaat]

ära muretse, Yksikmees! Sinu jaoks on ring sulgunud juba ammu ja normaalset suhet ja armastust sa ei leiagi oma elu jooksul. Jälle üks vanapoiss (pigem vanamees) ühiskonnas juures.
Mina panen sind samasse kategooriassed selle nõdrameelse invaliidsuspensionil oleva lastetu naisterahvaga sealt talus, kelle õed lapsi said ja tema vaid tigetses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yksikmees on lihtsalt omale mingid kammitsad külge pookinud.Miks see vanusevahe küll nii kuramuse oluline peab olema, ma ei saa sellest aru? Kui ma tutvun inimesega kellega ma ideaalselt sobin, ja klapime igal pinnal, siis milleks see vanus omaeti nii oluline on??? See ei loe ju, kui tunded on tõsised ja koos tahetakse olla. Olgu ta siis vanem või noorem.Nõme oleks sellepärast siis maha jätta ja edasi otsida…Arulage ju.
No ma ei saa aru selle yksiku aritmeetikast….Ise teeb oma elu õnnetuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.05 07:39; 14.05 11:43; 15.05 08:47; 18.05 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Yksikmees on lihtsalt omale mingid kammitsad külge pookinud.Miks see vanusevahe küll nii kuramuse oluline peab olema, ma ei saa sellest aru? Kui ma tutvun inimesega kellega ma ideaalselt sobin, ja klapime igal pinnal, siis milleks see vanus omaeti nii oluline on??? See ei loe ju, kui tunded on tõsised ja koos tahetakse olla. Olgu ta siis vanem või noorem.Nõme oleks sellepärast siis maha jätta ja edasi otsida…Arulage ju.
No ma ei saa aru selle yksiku aritmeetikast….Ise teeb oma elu õnnetuks.[/tsitaat]

Vanus on oluline sellepärast, et karm ja julm kliimaks tabab naisi 50 aastaselt (ma täpset kuupäeva ei mäleta) ja Yxiku teadmiste kohaselt siis naine enam seksida ei taha. Mis teeb naise automaatselt kasutuskõlbmatuks ja vaene Yxik peab JÄLLE hakkama omale noort naist otsima.
See, et Yxik ise 70-aastasena nagu noor täkk on, on ka kindlasti kuskil Shveitsi sõltumatutes laborites sõltumatute uurijate poolt kindlaks tehtud. Vananevad ainult naised!
Nii et nüüd ongi jant majas, kui otsitav naine juhtub ENNE 23.03.1978a. olema sündinud. Selline vananeb silmnähtavalt ja juba hommikuks võib kuri kliimaks kohal olla.
Nutune on ka see, et Yxik ei suuda omale selgeks teha kahte täiesti erinevat mõistet nagu \”seksuaalne aktiivsus\” ja \”fertiilsus\”. Tema mõistusesse ei jõua, et mitte enam fertiilses eas naine võib seksuaalselt vägagi aktiivne olla. Aga nojahh… kellele me siin ikka tasuta nõustajaid mängime. Tühi töö ja vaimu närimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 16:36; 13.05 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üht ja sama joont ajades on teiste sõnadega põhimõttekindlus.
Ka paljudel naistel on numbrid paigas,küll vanusenumbrid(paljud 20-dates naised on vastanud minu kirjadele,et peavad mind liiga vanaks) ja paljudel ka rahanumber oluline(mis minujaoks on jälle täiesti tähtsusetu faktor naise juures),sageli ka lastearv on komistuskiviks.Seega ei maksa väita,et naistele pole numbrid olulised.Ma lihtsalt ei armu naisesse,kes pole ideaal nende miinimuparapeetrite põhjal.Kui mul oleks suhe,või isegi kooselu naisega,kes ei vastaks nõuetele,siis jääksin ma ikka otsima seda armastust,naist kellele ma sooviks pühendada oma ülejäänud elu.[/tsitaat] Põhimõttekindlus on siis, kui sa õiget joont järgid, vastasel juhul lihtsalt arulagedus!Ja ära ole nii kindel et sa ei armu mittesobivasse naisesse.Kui Amor on oma vibult noole lendu lasknud, ei siis pole pääsu kellelgi.Armastus tuleb nagu mõrtsukas nurga tagant välja ja oledki kadunud hing.Mõtle sellele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 20:31; 19.05 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kindel,et ei armu mittesobivasse naisesse.
Võtame või perekoolikast ekssõbranna,kellega oli visiitsuhe pea 1,5 aastat.
Ta oli igati tore,ilus,väke,sale naisterahvas,kellega seks oli ka väga hea.
Oleks ta 10a noorem olnud,oleksin armunud temasse ja soovinud temaga kooselu vaatamata lapse olemasolule.
Aga kuna ta oli vanem,siis armastust ei tekkinud,sest teadvustasin endale,et suhe jääb nagunii ajutiseks.
Seega tuleb leppida faktiga,et mind teie seas 3a pärast pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koomik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest.
Kui mingi hetk enam lint¨araam raha sisse ei too, siis saab kurva kuju rüütlina stand-up komöödiat tegema hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Seega tuleb leppida faktiga,et mind teie seas 3a pärast pole.[/tsitaat]
Tead mees, võid kohe ennast põlema panna!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.05 07:39; 14.05 11:43; 15.05 08:47; 18.05 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen kindel,et ei armu mittesobivasse naisesse.
Võtame või perekoolikast ekssõbranna,kellega oli visiitsuhe pea 1,5 aastat.
Ta oli igati tore,ilus,väke,sale naisterahvas,kellega seks oli ka väga hea.
Oleks ta 10a noorem olnud,oleksin armunud temasse ja soovinud temaga kooselu vaatamata lapse olemasolule.
Aga kuna ta oli vanem,siis armastust ei tekkinud,sest teadvustasin endale,et suhe jääb nagunii ajutiseks.
Seega tuleb leppida faktiga,et mind teie seas 3a pärast pole.[/tsitaat]

Vaat see on huvitav, kuidas sa kohe, kui kõik kriteeriumid vastavad, otsustad armuda. Kas see on tõesti võimalik? Otsustad mingil konkreetsel hetkel, et nüüd ma armun? Minu mõistus hästi ei võta. Armumine on tunne ja tunne ei tule käskimise/otsustamise peale esile, aga see on minu arvates. Minu kogemus on siiani olnud, et tunne kujuneb aja jooksul, tuginedes nähtule, kuuldule, kogetule.
Tõesti huvitav, minu mõistes sa ju ise blokkisid oma õnne ära, naine oli TORE, aga sina mõtlesid ainult ta vanuse peale. Kui sa kaaslast armastad, on seal vahet – on ta 27 või 37? Oled sa kunagi mõnda naist armastanud?
Yxik, kas sa psühholoogi juurde minekule pole mõelnud? Saad lahti rääkida oma valukohti (lapsepõlv, suhted ema-isaga), saad tagasisidet.
Ei vii ju kuskile see pragmaatiline järjekindel naiste parameetritega kalkukleerimine; näed ise, et ei vii. Sul oleks vaja õppida armastama, leida üles oma tunded, jagada oma tundeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Vaat see on huvitav, kuidas sa kohe, kui kõik kriteeriumid vastavad, otsustad armuda. Kas see on tõesti võimalik? Otsustad mingil konkreetsel hetkel, et nüüd ma armun? Minu mõistus hästi ei võta. Armumine on tunne ja tunne ei tule käskimise/otsustamise peale esile, aga see on minu arvates. Minu kogemus on siiani olnud, et tunne kujuneb aja jooksul, tuginedes nähtule, kuuldule, kogetule.
Tõesti huvitav, minu mõistes sa ju ise blokkisid oma õnne ära, naine oli TORE, aga sina mõtlesid ainult ta vanuse peale. Kui sa kaaslast armastad, on seal vahet – on ta 27 või 37? Oled sa kunagi mõnda naist armastanud?
Yxik, kas sa psühholoogi juurde minekule pole mõelnud? Saad lahti rääkida oma valukohti (lapsepõlv, suhted ema-isaga), saad tagasisidet.
Ei vii ju kuskile see pragmaatiline järjekindel naiste parameetritega kalkukleerimine; näed ise, et ei vii. Sul oleks vaja õppida armastama, leida üles oma tunded, jagada oma tundeid.[/tsitaat]
Loomulikult olen armastanud.Kõiki laste emasid olen armastanud.
Armumine saab tekkida,kui ei ole segavaid faktoreid,minu puhul siis on neid 4(vanus,laste olemasolu,suitsetamine ja kehakaal).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Tead mees, võid kohe ennast põlema panna![/tsitaat]
Põlema ma ei pane ennast mitte kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yxikmehel on äraspidine mõtlemisviis. Ta ehk isegi lähebki psühholoogi juurde, aga ainult eesmärgiga tõestada, et see teda ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Yxikmehel on äraspidine mõtlemisviis. Ta ehk isegi lähebki psühholoogi juurde, aga ainult eesmärgiga tõestada, et see teda ei aita.[/tsitaat]
Just.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yksik! Kõiki laste emasid oled armastanud aga miskipärast on kõik su juurest jalga lasknud!Kelles siis viga?? Järelikult sinus. Sa pole osanud naisi hoida ja kenasti kohelda. Sul on vaja lihtsalt seksobjekti, kokka ja kodu korrashoidjat- ühesõnaga orja!
Ja nüüd loodad veel elult ei tea mida… Ise oled oma õnne maha mänginud, mingite tobedate nõudmiste peale….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.05 07:39; 14.05 11:43; 15.05 08:47; 18.05 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Yksik! Kõiki laste emasid oled armastanud aga miskipärast on kõik su juurest jalga lasknud!Kelles siis viga?? Järelikult sinus. Sa pole osanud naisi hoida ja kenasti kohelda. Sul on vaja lihtsalt seksobjekti, kokka ja kodu korrashoidjat- ühesõnaga orja!
Ja nüüd loodad veel elult ei tea mida… Ise oled oma õnne maha mänginud, mingite tobedate nõudmiste peale….[/tsitaat]
Järelikult olen maha mänginud ja nüüd on vaid üks tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult olen armastanud.Kõiki laste emasid olen armastanud.
Armumine saab tekkida,kui ei ole segavaid faktoreid,minu puhul siis on neid 4(vanus,laste olemasolu,suitsetamine ja kehakaal).[/tsitaat]
teema on idiootne, aga fantaseeriks natuke.
Oletame, et tutvud 32-aastase lastetu, saleda, mittesuitsetava naisega. Naine näeb üleüldse nooruke välja, enamus pakuks alla 30 – laitmatu nahk ja jume. Armud ülepeakaela (no kuidas muidu!). Naine on kõigega nõus, planeerite lapsi, naine jääb rasedaks jne.

Järsku selgub, et kuna naine on lapsendatud ja selle varjamiseks on muudetud ka tema vanust – bioloogiliste vanematega ühendust võttes selgub tõde. Tegelikult oli ta tutvumise hetkel juba 33 täis. Ja lapsed on tal ka, aga neid kasvatab laste isa – rikas ja tähtis mees, kes nõrga tahtejõuga naiselt need lapsed lahutades lihtsalt ära võttis.

Mis nüüd saab? Armastus päevapealt otsas?
(ma aiman juba ette, mis sealt tulema hakkab).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Järelikult olen maha mänginud ja nüüd on vaid üks tee.[/tsitaat]
Kokkuvõtvalt – kuna on võimalik, et ca 10-15 aasta pärast on su tulevane naine klimakteeriumis ja tahab vähem seksi, siis sa parem pood ennast 3 aasta pärast ise üles? Taiplikkusega pole loodus sind vist õnnistanud. Poo ennast parem siis üles, kui naine enam seksi ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

teema on idiootne, aga fantaseeriks natuke.
Oletame, et tutvud 32-aastase lastetu, saleda, mittesuitsetava naisega. Naine näeb üleüldse nooruke välja, enamus pakuks alla 30 – laitmatu nahk ja jume. Armud ülepeakaela (no kuidas muidu!). Naine on kõigega nõus, planeerite lapsi, naine jääb rasedaks jne.

Järsku selgub, et kuna naine on lapsendatud ja selle varjamiseks on muudetud ka tema vanust – bioloogiliste vanematega ühendust võttes selgub tõde. Tegelikult oli ta tutvumise hetkel juba 33 täis. Ja lapsed on tal ka, aga neid kasvatab laste isa – rikas ja tähtis mees, kes nõrga tahtejõuga naiselt need lapsed lahutades lihtsalt ära võttis.

Mis nüüd saab? Armastus päevapealt otsas?
(ma aiman juba ette, mis sealt tulema hakkab).[/tsitaat]
Kui lapsed on isaga ja suhtesse kaasa ei tule,siis poleks probleemi.Vanuse suhtes aga tõenäoliselt oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Kokkuvõtvalt – kuna on võimalik, et ca 10-15 aasta pärast on su tulevane naine klimakteeriumis ja tahab vähem seksi, siis sa parem pood ennast 3 aasta pärast ise üles? Taiplikkusega pole loodus sind vist õnnistanud. Poo ennast parem siis üles, kui naine enam seksi ei taha.[/tsitaat]
Tulevane naine?Tulevane naine saab olla vaid kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 90 )


Esileht Pereelu ja suhted Yxikmees, aitab jamast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.