Esileht Pereelu ja suhted Töökaaslase abikaasa on saripetja Vastus teemale: Töökaaslase abikaasa on saripetja

Postitas:

Seega selgelt targem on teeselda, et ei tea oma mehe afääridest midagi. Päris elus koosneb paljude lastega kooselu palju rohkemast kui lihtsalt rahal baseeruvast abist. Igaüks, kel on rohkem lapsi, teab, milline logistikapuzzle on kodune kalender.

Iseenesest ei pea ju magama ega ka koos elama oma “intellektuaalse kulleriga”, kes aitab logistikat lahendada. Logistika lahendamise vahepeal seksib nii sinu kui ka kõigega, mis on vähemalt leige ja liigutab. See on kentsakaim põhjus kellegagi pere loomiseks ja seksuaalelu elamiseks, mida ma kuulnud olen – sest siis on autojuht või lapse saatja, millegi tooja ja viija kiiresti voodist võtta ning see on ülioluline.
Ma eelistaksin seda, et laste isa seksib siis nende kellelga iganes ta tahab ja kes talle annab ning aitab koduses logistikas, sest ta on ju laste isa ja muidu üsna kena inimene. Selleks ei peaks mina ju enam temaga magama 🙂 ega elama. See vist on enesest lugupidamise küsimus.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.06 16:08; 15.06 09:57; 15.06 10:01; 15.06 12:27; 17.06 19:23; 17.06 20:31;
To report this post you need to login first.