Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF oktoober-november Vastus teemale: IVF oktoober-november

Postitas:

Kui on madal reserv, siis soovitatakse lühikest skeemi. Pikka skeemi soovitatakse kõrge reservi korral ja siis kui on vaja stimuleerimist kindlale ajale ajastada. Mina oma madala reserviga olen ainult ühe lühikese skeemi teinud, sest enamasti pidin sihtima mingit väga kindlat aega, millal stimuleerimine mulle sobiks ja siis oli alati pillidega ettevalmistus. Esimest korda nii kaugele jõudsin nüüd, oma 5nda IVFi täisringi ajal. Viimased paar aastat on olnud täielik meditsiiniline virrvarr – 5 IVFi ja 1 LAP, ehk vähem kui 2 aasta jooksul 6 operatsiooni ja lisaks muud raviskeemid siirdamistel ja ettevalmistustel.

Kui kokku tegid 5 IVFi, siis saan aru, et neist üks oli lühike skeem ja ülejäänud neli olid pikad skeemid, kuna stimuleerimist oli vaja ajastada kindlale ajale? Kuidas oli enesetunne süstimise ajal ja kui palju rakke üldse saadi erinevatel kordadel? Kas madala reservi tõttu polnud kunagi ka hüperi ohtu?

Mer.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.10 14:04; 16.10 19:40; 16.10 19:50; 17.10 21:19; 17.10 21:56; 20.11 14:59;
To report this post you need to login first.