Esileht Pereelu ja suhted Rase ja mees pettis Vastus teemale: Rase ja mees pettis

Postitas:

No siin miljon teemat olnud kuidas naine tahab last, mees ei taha ja siis soovitatakse naisel jääda rasedaks. Küll mees lepib. Eks sa pead revolvrit kartma tõesti, ei saagi petta ja valetada, vahele võetakse.

Revolver, mina ootan jätkuvalt näidet teemast/kommentaarist, kus naistel soovitatakse mehele vägisi laps teha. Neid pidi ju miljoneid olema. Siis ei tohiks ju raske olla leida paar näidet?

Ilmselt sa ei saa seda panna, sest selliseid soovitusi ei ole siin kunagi keegi andnud. see on sinu enda peas välja mõeldud ulm, mida sa kui mantrat teemast teemasse ISE siin korrutad ja üritad naistele vägisi omistada.

Kaeva neid teemasid ca 5 aastat tagasi. Osad need tädikesed on jumala juurde tänaseks läinud (eks karma sai kätte), seepärast ongi natuke vaiksem siin. Kui sa minu nime juba tead, eks sa isegi olid see kes selliseid soovitusi jagas, nagu ka siin teemas. Ma saan aru et teil on tiba häbi kui mõni mees loeb teie õelaid soovitusi ja te olete natuke nagu alasti.

Sinu kommentaar Perekooli Foorumis märgiti ebasobivaks.

Vastavalt Perekool.ee kasutajatingimustele on Teil 48 tundi, et viia kommentaar vastavusse kasutajatingimustega.

Kasutajatingimused:
https://perekool.ee/toimetus/kasutajatingimused/

Kui leiate, et kommentaar ei riku Perekool.ee kasutajatingimusi, siis on teil õigus jätta kommentaar muutmata.

Kommentaari autor vastutab ainuisikuliselt kommentaari sisu üle.

Kommentaaride sisust tekkinud nõuete tekkimisel edastab Perekool.ee kõik andmed kommentaari autori kohta Õigusorganitele.

NB! Tegu on informatiivse kirjaga, kirjale mitte vastata. Küsimuste korral kirjutage info@perekool.ee

Viide kommentaarile: https://foorum.perekool.ee/vastus/3582265/

Lisainfo:

Vihakõne

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 16:42; 02.11 17:52; 02.11 18:48; 03.11 11:48; 03.11 17:05; 04.11 15:04; 05.11 12:34; 05.11 12:44; 05.11 14:13; 05.11 16:39; 05.11 17:21;
Kommentaarist on juba teavitatud