Esileht Pereelu ja suhted 20 aastat koos elanud paarid-teie õnne saladus?

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Teema: 20 aastat koos elanud paarid-teie õnne saladus?

Postitas:

Enesekindlus igal mehel ikka ei kõigu küll, pole mõtet üldistada. Eesti rikkaim mees võttis endast hoopis vanema naise. Täitsa keskea kriisi vanuses mees.

Sellised asjad nagu armastus, sõprus ja kiindumus on ka muide täitsa head põhjused, miks oma naise juurest mitte võõra juurde joosta.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 09:26; 30.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesekindlus igal mehel ikka ei kõigu küll, pole mõtet üldistada. Eesti rikkaim mees võttis endast hoopis vanema naise. Täitsa keskea kriisi vanuses mees.

Sellised asjad nagu armastus, sõprus ja kiindumus on ka muide täitsa head põhjused, miks oma naise juurest mitte võõra juurde joosta.

Tood ühe näite, kuidas üks rikas mees võttis vanema naise ja siis on kõik korras. Vaata, kui paljud nooremad naised võtavad ja tee oma järeldused sellest lähtuvalt.
Unistada ju võib, tegelik elu on sootuks teine.
Tegelik reaalsus on see, et 55+ naine noorte ahvatlustega võistelda ei jõua, kui mehel mõni noorem silmpiiril, üksikud ja harvad juhused.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.10 12:33; 27.10 14:38; 27.10 16:16; 27.10 17:56; 29.10 22:00; 30.10 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lõpeta näägutamine ja karjumine ära. Käitu mehega vähemalt nii nagu sa võõra inimesega käitud.

Seleta mulle, kuidas sina käituksid võõra inimesega, kes hakkab sinu kallal näägutama?

Ma ütleksin, et minuga ei pea sellisel toonil rääkima. Ja et kas tal on midagi südamel, mida ta sooviks minuga arutada. Ma olen valmis kuulama. Ütleksin, et ta on mulle armas inimene, ärme tülitse, räägime asjad selgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil õnnestus kuidagi see kriis üle elada. Kriisi põhjuseks olid minu kahtlused, mille põhjuseks omakorda oli liiga hea ja turvaline elu. Ma hakkasin ette kujutama, et see elu ei saa ühegi teooria järgi nii hea olla ja siis keerasin end üles ja hakkasin kaasat kõikvõimalikes asjades kahtlustama ja süüdistama, olles varem teda samasugusena aktsepteerinud juba pea 17 aastat. Käärimine kestis kusagil aasta, kuni ma sain aru, et ma ise lagundan oma peret, et äkki tuleks ise midagi muuta.
Lõpuks otsustasime ametlikult abielludagi, 18 aastat elasime vabaabielu. Nüüd on üle 20 aasta täis ja elu on jälle lill. Meie sobivuse saladus on vist see, et me ei tegele teineteise parandamise ja muutmisega, vaid võtame elu ja inimesi nii, nagu nad on ehk naudime neid hetki, kus meil on koos hea ja tore ja ei tee neist hetkedest probleemi, kus me teineteisele mõne episoodiga närvidele käime.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seleta mulle, kuidas sina käituksid võõra inimesega, kes hakkab sinu kallal näägutama?

Minu mees hakkas näägutama ja tänitama minuga kohe üsna suhte algul. Tema reaktsioon pingetele tööelus oli kodus pisiasjade teemal näägutamine. Natuke aega kannatasin, siis ei pidanud vastu, võtsin ta ühel õhtul, kui lapsed magasid, ette ja pidasin monoloogi:

“Kas sa soovid minuga koos elada? Kui ma sulle ikka igapäevaselt närvidele käin, siis ehk on mõistlik lahku minna? Ma küll armastan sind ja tahaksin sinuga koos jätkata, aga päris kindlasti ma ei taha elada viisil, mis paneb mind tundma, nagu oleksin lõppematu koorem sinu õlul. Ma saan väga hästi end ära majandatud, seega sa ei pea minuga elama kohusetundest. See pidev pisiasjade kallal närimine sööb mind sisemiselt ja peagi ei ole minu armastusest enam midagi järel. Nii vana inimest nagu mina enam ei muuda, ma hea meelega teen paljutki vaid sinu soovide kohaselt kuid on harjumusi, mis on osa minust ja millega tuleb lihtsalt kas leppida või edasi minna endale sarnasemat inimest otsima”

Mees tol õhtul ei vastanud, tusatses. Aga teadsin, et ta mõtleb minu sõnadele ja seedib need läbi. Igatahes näägutamine lõppes ja me elame juba 12 aastat nagu tuvikesed koos. Kuidagi suutis mu mees selle näägutamise maha keerata. Ju sis oli meie koos elamine talle piisavalt tähtis.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 15:42; 30.10 15:46; 30.10 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küll ma võin tund aga lahinal nutta, lihtsalt seepärast, et mees vaatas mind “kurja pilguga” . mis reaalis tähendab tavaliselt seda, et ta mõtleb keksendunult millelegi muule ja pole minu peale tige.

🙂 Nii tuttav tunne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 15:42; 30.10 15:46; 30.10 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesekindlus igal mehel ikka ei kõigu küll, pole mõtet üldistada. Eesti rikkaim mees võttis endast hoopis vanema naise. Täitsa keskea kriisi vanuses mees.

Sellised asjad nagu armastus, sõprus ja kiindumus on ka muide täitsa head põhjused, miks oma naise juurest mitte võõra juurde joosta.

Tood ühe näite, kuidas üks rikas mees võttis vanema naise ja siis on kõik korras. Vaata, kui paljud nooremad naised võtavad ja tee oma järeldused sellest lähtuvalt.

Unistada ju võib, tegelik elu on sootuks teine.

Tegelik reaalsus on see, et 55+ naine noorte ahvatlustega võistelda ei jõua, kui mehel mõni noorem silmpiiril, üksikud ja harvad juhused.

Mul on näiteid palju rohkem, aga nad pole üldsusele teada ja ei taha ka tuttavate/sõprade nimesid siin nimetama hakata. Selle näite tõin just vastuseks väitele, et kui mehel on raha ja võimalusi, soovib ta igal juhul noort naist. No ei ole see nii. Ikka väga-väga palju eksisteerib sügavama hingeeluga ja vastutustundlikumaid ning arukamaid mehi. Et sina ühtegi ei tunne, on su enda probleem.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 09:26; 30.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole see nii. Ikka väga-väga palju eksisteerib sügavama hingeeluga ja vastutustundlikumaid ning arukamaid mehi.

Mina sooviks seda väga uskuda, kahjuks on viimasel ajal minu ümber ridamisi 40+ mehi uued noored naised võtnud. Suurem osa neist on mehed, kellest olen muidu väga lugu pidanud. Aga nüüd vaatan kurbusega, kuidas perekond sinnapaika jäetakse ja vahel ka päris kahtlase väärtusega tibi järel joostakse. Kõik on edukad ja tublid mehed, nii töölt kui lihtsalt tutvusringkonnast. Eks erandeid on muidugi ka, ei saa öelda, et kõik nii teevad, aga liiga paljud.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 20:01; 30.10 08:08; 30.10 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole see nii. Ikka väga-väga palju eksisteerib sügavama hingeeluga ja vastutustundlikumaid ning arukamaid mehi.

Tundes paljusid mehi, kes keskeas on uue kaasa võtnud, siis sellel kõigel ei ole mingit pistmist sügava hingeeluga, või õigemini nende hingeelu võib just eriti sügav olla sellel partnerivahetuse hetkel. Hakkavad maailma, suhteid, oma elu, saatust, tulevaseid võimalusi liigagi põhjalikult analüüsima, vigu otsima olemasolevas. Vastutustunne on ka selline asi, mis armuuimas ja noore naise hormoonipilves lihtsalt ajutiselt kaob. Ole sa kui arukas tahes.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 15:42; 30.10 15:46; 30.10 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendes olukordades tuleb mehel lihtsalt hirm peale, et kas nüüd tulebki surmani tiksuda selles vanas suhtes, mis enam hingele eriti ei paku. Naised kannatavad laste pärast sellist armastuseta, aga muidu suht talutavat kooselu pikalt, aga kui 20+ aastase kooselu lapsed on ise juba täiskasvanud, ega ausalt öeldes nii mõnelgi naisel on lahutuse andmine küllalt kerge südamega, kui mees võtab ilma silmis veel patuoina ja perelõhkuja nime enda kanda. Mees tahab veel jahtida ja olla ihaldatud (no kui iseenda pärast mitte, ehk leiab vähemalt kellegi, kes tema raha ihaldab), naine vast tahab niisama ka omale elada veel, või ka uut meest otsida, mis 40+a on veel täitsa teostatav, 60+a küll juba mission impossible.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks – see on kõige võti. 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egodeath. Pead lahustama oma ego teise heaolu arvel.

Raske, aga tehtav – küsi tema käest. Mida ma saan sulle hetkel head teha ja nõustu. Ning nõua ise endale asju, mida ootad. Sh seks, mida laiskuse pärast ei taheta pakkuda. Kui pakun ise “alternatiivse valiku”, siis tean, et mingi hetk rahuldatakse ka mind.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egodeath. Pead lahustama oma ego teise heaolu arvel.

Raske, aga tehtav – küsi tema käest. Mida ma saan sulle hetkel head teha ja nõustu. Ning nõua ise endale asju, mida ootad. Sh seks, mida laiskuse pärast ei taheta pakkuda. Kui pakun ise “alternatiivse valiku”, siis tean, et mingi hetk rahuldatakse ka mind.

Just.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.10 20:33; 27.10 12:16; 27.10 13:20; 27.10 13:54; 27.10 15:01; 27.10 15:24; 06.11 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendes olukordades tuleb mehel lihtsalt hirm peale, et kas nüüd tulebki surmani tiksuda selles vanas suhtes, mis enam hingele eriti ei paku. Naised kannatavad laste pärast sellist armastuseta, aga muidu suht talutavat kooselu pikalt, aga kui 20+ aastase kooselu lapsed on ise juba täiskasvanud, ega ausalt öeldes nii mõnelgi naisel on lahutuse andmine küllalt kerge südamega, kui mees võtab ilma silmis veel patuoina ja perelõhkuja nime enda kanda. Mees tahab veel jahtida ja olla ihaldatud (no kui iseenda pärast mitte, ehk leiab vähemalt kellegi, kes tema raha ihaldab), naine vast tahab niisama ka omale elada veel, või ka uut meest otsida, mis 40+a on veel täitsa teostatav, 60+a küll juba mission impossible.

Oleneb, mis “armastuseta, aga muidu suht talutava” all mõista. Kui lihtsalt seda, et algseid liblikaid enam pole, siis on nii, et varsti on see mehe järgmine kooselu ka samasugune – uuest kallimast saab naine/elukaaslane, aastad mööduvad – ja varem-hiljem on jällegi “muidu suht talutav” elu tiksumas. Aga elutargemad saavad juba enne aru, et selline vahetus, kui su kaaslane on normaalne inimene ja midagi põhjapanevat pole talle ette heita, ei oma tegelikult mõtet.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.10 13:45; 27.10 14:24; 27.10 15:53; 27.10 20:15; 06.11 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe saab 20 a täis. Aegu on olnud erinevaid. Aga ma arvan, et eelkõige oleme sõbrad, jätame teisele vabaduse olla tema ise. Varem ikka püüdsime teineteist ka ümber kasvatada, aga nüüdseks on mõned asjad ise paika loksunud. Näiteks nooremana mees oli kergemini ärrituv. Kui hakkasin teda korrale kutsuma, võis asi päris käest minna. Mingil hetkel hakkasin neil hetkedel kommenteerima sõbralikult, et närvid läbi jah…saab nüüd aru, et on liiale läinud.
On olnud petmist, andeksandmist, perioode,mil ei suhtle. Oleme avastanud uusi ühiseid hobisid. Kasvatanud suureks kaks last. Seks? Ületähtsustatud kohe kindlasti. 2,5 a sellised suhted puuduvad peale kõige suuremat tüli. Tegelikult oli selleks ajaks muutunud see selliseks n. ö kohustuseks ja ega kumbki enam väga oodanud. Nüüd hakkab tekkima tunne, et võiks uuesti proovida, täitsa põnevus on hinges, aga kumbki ei tihka veel esimest sammu teha.
Lihtsalt hea on suurem osa ajast koos olla,lihtsalt koduski.
Kahtlemsta on mees suurepärane vestluspartner, huvitav on kuulata. Vahel kipub targutama, aga sellega saan ka nüüdseks hakkama. Nurgad on ümaraks lihvitud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )


Esileht Pereelu ja suhted 20 aastat koos elanud paarid-teie õnne saladus?