Esileht Pereelu ja suhted 3000€ kuus lisateenistus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )

Teema: 3000€ kuus lisateenistus

Postitas:

Kas oleksite nõus olema 3000€ eest kuus rikka (vallalise) mehe armuke, kui anonüümsus on tagatud? Praegusel raskel ajal pole tegemist just halva pakkumisega? Selle raha eest peaksite paaril korral nädalas kulutama mõne tunni oma aega. Kas teil jääks põhitöö, trennide jm kõrvalt aega võtta vastu taoline tööpakkumine?

0
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 15:49; 24.05 15:57; 24.05 17:57; 25.05 11:47; 25.05 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete nõus tornkraana juht olema ja pudelisse kusema, sest alla on jube pikk maa.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Khm, kas sulle tundub, et aja leidmine on põhikriteerium sellise töö vastu võtmisel või mittevõtmisel?? Asi on ju ikka selles, mida sel ajal tegema peab ja kas see on vastuvõetav.

Midagi erilist ei peagi tegema. Peab juttu rääkima ja lisaks tavaline seks.

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 15:49; 24.05 15:57; 24.05 17:57; 25.05 11:47; 25.05 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju prostituut.
Kui ma võtaks sellise pakkumise vastu, siis tunnistaksin, et olen prostituut.

+19
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 16:25; 26.05 18:42; 31.05 11:01; 17.06 11:59; 17.06 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oleksite nõus olema 3000€ eest kuus rikka (vallalise) mehe armuke, kui anonüümsus on tagatud? Praegusel raskel ajal pole tegemist just halva pakkumisega? Selle raha eest peaksite paaril korral nädalas kulutama mõne tunni oma aega. Kas teil jääks põhitöö, trennide jm kõrvalt aega võtta vastu taoline tööpakkumine?

Tead palju tuleb sellest summast tööjõumakse tasuda? Isegi kui makstaks mustalt, siis mees peab selle raha isiklikuks otstarbeks kasutades sellelt ametlikult maksud tasuma. Mina seaks sellise pakkumise korral sammud politseisse. Asi võib olla rahapesuga ja see pakkuja võib olla juba jälgimise all.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps lõpetas eelmisel aastal gümnaasiumi ja kolmel piigal klassist oli nn suhkruissid või sponsorid vms nimetusega toetajad.
Esimese hooga ma ei saanud arugi, millest jutt, et lapsed ju ikkagi aga kae värki…
Ja nii ongi, et kõik soovid saavad täidetud ja taskurahas pole kunagi enam küsimust.

Kui ma olin kuuldut seedinud ja ehmatusest üle saanud, siis tundub ju päris kena diil, kui oled vaba ja oma aja peremees. AGA mitte lastele/noortele. Sellega ma leppida küll ei taha.

Seega, 3K puhtalt kätte, kui vanamehenäss (enamasti nad seda siiski on, või muidu mölakad) ka vastukarva pole, siis miks ka mitte…

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakud või niisama uurid?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et nagu mina saaksin jääda anonüümseks ja tema oma naine teada ei saaks?
Vabalt.
See “vallaline” on kahtlane värk. Elu on näidanud, et pea igal vallalisel mehel on kusagil naine.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju prostituut.
Kui ma võtaks sellise pakkumise vastu, siis tunnistaksin, et olen prostituut.

Mis siis sellest. Kas tänapäeval prostituut olla on häbiasi? Me ei ela 19. sajandis.
Naisi sildistavad prostituudiks kadedad naised, kes ise pole võimelised meestele meeldima!

+6
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 15:49; 24.05 15:57; 24.05 17:57; 25.05 11:47; 25.05 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et nagu mina saaksin jääda anonüümseks ja tema oma naine teada ei saaks?

Vabalt.

See “vallaline” on kahtlane värk. Elu on näidanud, et pea igal vallalisel mehel on kusagil naine.

Lisaks, see “tavaline seks” on ka kahtlane. Kui mees niisama (ilma selle eest maksmata) endale püsipartnerit ei leia, on ta kas ilge välimusega või ikkagi väikest viisi sekspervert.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oleksite nõus olema 3000€ eest kuus rikka (vallalise) mehe armuke, kui anonüümsus on tagatud? Praegusel raskel ajal pole tegemist just halva pakkumisega? Selle raha eest peaksite paaril korral nädalas kulutama mõne tunni oma aega. Kas teil jääks põhitöö, trennide jm kõrvalt aega võtta vastu taoline tööpakkumine?

Tead palju tuleb sellest summast tööjõumakse tasuda? Isegi kui makstaks mustalt, siis mees peab selle raha isiklikuks otstarbeks kasutades sellelt ametlikult maksud tasuma. Mina seaks sellise pakkumise korral sammud politseisse. Asi võib olla rahapesuga ja see pakkuja võib olla juba jälgimise all.

Eestis ei ole ühtegi seadust, mille järgi saaks prostituut ametlikult makse maksta. Ka ei ole keelatud armukest üleval pidada. Loomulikult peab mees oma tuludelt makse maksma, aga mingi naise peale kulutamist ei saa ta küll kuidagi deklareerida.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kell, aga mu abikaasa vist poleks nõus.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on minu renomee tähtsam kui raha. Rahata ma saan elada, austuseta enese vastu, ei saa. Muuseas ma võin vabalt olla armukeseks kui ma saan sellest suhtest tõstetud enesehinnangu ja seksuaalselt rahuldatud, aga see peab ikka maru hea seks siis olema, mees pab ülimalt tähelepanelik olema ja viitsima minuga pikalt tegeleda. Armukeseks olemine iseenesest minu enesehinnangule ei mõju, aga prosituut (mis raha eest armuke olemine on) ma olla ei tahaks.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 25.05 11:33; 25.05 12:34; 02.06 16:55; 02.06 22:58; 04.06 15:41; 05.06 13:40; 08.06 17:20; 09.06 12:06; 10.06 18:06; 17.06 08:24; 17.06 08:29; 17.06 09:12; 17.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siis sellest. Kas tänapäeval prostituut olla on häbiasi? Me ei ela 19. sajandis.
Naisi sildistavad prostituudiks kadedad naised, kes ise pole võimelised meestele meeldima!

Eeeee… ei, prostituut on raha eest seksiteenuse osutamine (see mida sa kirjeldasid), see pole “silt”, vaid mõiste.
Ma ei oleks nõus, mulle meeldib oma põhitöö rohkem. Lisaks mul väike põlgus seda teenust tarbivate meeste vastu, niiet teenuse osutamisega võiks probleeme tekkida…
Nagu tundub, sina oleks siis nõus prostituut olema?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 11:37; 25.05 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi oleksin. Arvan, et isegi mu mees oleks sellega nõus…

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeeee… ei, prostituut on raha eest seksiteenuse osutamine (see mida sa kirjeldasid), see pole “silt”, vaid mõiste.

ÕS-i järgi on prostituut oma keha, ande, au vms müümisest elatuja. Seega sidumine seksiteenusega on pahatahtlik ja halvustav. Eriti veel siis, kui tegemist on lisateenistusega, mitte põhitegevusega. Koduperenaine müüb samuti oma keha, sest tal puudub sissetulek ning ta elab mehe kulul.

+2
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 15:49; 24.05 15:57; 24.05 17:57; 25.05 11:47; 25.05 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu tundub, sina oleks siis nõus prostituut olema?

Isegi vaatamata sinu halvustavale hinnangule – vastus on JAH.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 15:49; 24.05 15:57; 24.05 17:57; 25.05 11:47; 25.05 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et Eestis on sadu naisi, kes omavad enda isiklikku sponsorit- suhkruissit.
Kas nad on prostituudid (milline kole sõna eksole)?
Omast arust nad ei ole prostituudid, neil on lihtsalt üks sponsor ja nad ei maga paljude meestega.
Selles mõttes nad justkui poleks prostituudid.
Kõrvaltvaatajale tundub see jälle olevat selline suhe, kus mees maksab naisele ja saab vastu siis seltskonda, seksi jne. Justnagu prostituut oleks:) Ka paljud vene noored koduperenaised, kes ei käi tööl, elavad ju samamoodi (sellised pardimokkadega).
Vot võta siis kinni, kas oled prostituut või ei ole.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 25.05 11:52; 26.05 17:37; 31.05 10:04; 31.05 22:29; 02.06 11:03; 02.06 16:33; 05.06 12:23; 08.06 12:13; 08.06 15:05; 08.06 17:56; 11.06 22:50; 17.06 17:03; 17.06 22:13; 17.06 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mitte mingil juhul.

Mul on paar tuttavat, kes on seda teed käinud.

1. Eesti on JUBE pisike ja eriti teatud ringkond, kel on väga palju mõjuvõimu. Need inimesed on omavahel kõike muud kui diskreetsed. Sul pole vaja prostituudi mainet.

2., Sissetulek pole tagatud. Kes kinnitab, et see summa on püsiv? Et järgmine kuu ikka sama summa tuleb?

3. Tavaline seks, jah? Tavaline on väga veniv käsitlus. Tavaline vüib olla mis tahes veidrad mängud isikliku seksorjaga.

4. Ah et kas jääb aega? Sellise summa juures hakatakse üsna kiiresti eeldama, et libu jookseb esimese näpuviibutuse peale, muud elu unustades. No way.

5. Edaspidi elu Eestis on suure küsimärgi all. Kuidas sellest ringist välja saab? Kas su tulevane mees tahab sinust selliseid detaile teada? Aga su tulevased lapsed?

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 12:34; 25.05 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et Eestis on sadu naisi, kes omavad enda isiklikku sponsorit- suhkruissit.

Kas nad on prostituudid (milline kole sõna eksole)?

Omast arust nad ei ole prostituudid, neil on lihtsalt üks sponsor ja nad ei maga paljude meestega.

Selles mõttes nad justkui poleks prostituudid.

Kõrvaltvaatajale tundub see jälle olevat selline suhe, kus mees maksab naisele ja saab vastu siis seltskonda, seksi jne. Justnagu prostituut oleks:) Ka paljud vene noored koduperenaised, kes ei käi tööl, elavad ju samamoodi (sellised pardimokkadega).

Vot võta siis kinni, kas oled prostituut või ei ole.

Misasja, loomulikult on suhkruissi kaaslaseks olemine prostitutsioon. Kui suhe oleks vastastikku meeldiv, siis saaks sellest ju kooselu, mitte suhkruissindus. Prostitutsioon ei ole ainult keha müümine.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 25.05 11:33; 25.05 12:34; 02.06 16:55; 02.06 22:58; 04.06 15:41; 05.06 13:40; 08.06 17:20; 09.06 12:06; 10.06 18:06; 17.06 08:24; 17.06 08:29; 17.06 09:12; 17.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemas on tõstatatud tööpakkumine, siis on esmatähtis – maksud. legaalne või illegaalne, rahapesu? mta ronib niikuinii kukile.
teiseks, veider, rikkurist vallaline peab raha eest kerjama seksteenust. milles on konks?
hämarust ja mustust paistab selles pakkumises iga kandi pealt. kellel pole hädaolukorda, see ei hakka iial seksi müümisega oma psüühikat rikkuma.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Täehelepanekuid suhkrubeebide elust läbi kahe aastakümne

1. Raha hakkab kiiresti järjest vähemaks jääma. Vanamehed on tegelikult VÄGA kitsid. Jah, ta võib laristada mingi spaaõhtu jms peale, aga vaid siis, kui ta enda huvid on ülekaalus. Nad kardavad paaniliselt, et naised võtavad raha ära – seetõttu nad suhkruissitsevadki, sest nii on vähem kohustusi. Ja noortele naistele ei pea nii palju kuluma – ostad odavad stilettod ja Hiina mobla, tibil juba tunne, et “külvatakse” kinkidega üle.

2. Jube armukadedus ja halvustamine. Vaimne muserdamine, lolliks tembeldamine.

3. Tüdrukust väikese vanainimese tegemine. Kostüümid, mille all ebamugav sekspesu, kontsad jms. Igasugune vähegi noortepärasem riietus on keelatud.

4. Suhkrubeebi peab kogu aeg käepärast olema. Kui ei ole, skandaalid, karistused.

Boonus – kui juhtud rasedaks jääma – sest ega see issi ju kondoomi kasuta – on abort kohustuslik. Esmalt üritab ta muidugi selgeks, teha, et ise “lõid kuskil litsi”. Ta veab su ise abordile kohale. Vägisi, kui vaja. Kui sa ei tee – hülgab ja eitab.

Muidugi, on juhtumeid, kus vanamees justkui jooksebki tibi järel ja täidab kõik tema soovid, aga päriselus on see ajutine ja väga kiiresti mööduv. Pluss tibi rikub enda elu igaveseks. Enamus mu tuttavatest, kes seda elu on elanud, pidid Eestist lahkuma.

+14
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 12:34; 25.05 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatamata sinu halvustavale hinnangule

Eriti lai kujutlusvõime!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 11:37; 25.05 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks nõus.
Ma arvan, et see inimest ei muserdaks, peab olema ise oma elus teatud punkti jõudnud.
Oma mehe kõrvalt ma seda ei teeks kindlasti ja ka väga noorena mitte. Aga praegu ei mõjuks ega muudaks see minus enam midagi.
Kui on meeldiv mees, seks sobib, mingeid muid kohustusi pole ja raha saab ka. Elan oma elu ju endiselt edasi.
Prostitutsioon on ikka midagi muud.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On see uuring, mis summa eest on inimesed valmis ka oma väärtushinnaguid langetama, muutma
Või on see teemalgataja jaoks kinnituse otsimine, et ta väärtushinnagud on kõik paigas.

Minu jaoks pole normaalne ka nn sponsoritega enda elujärje parandamine, samamoodi pole ka minu jaoks mõeldav prostituudiks hakkamine (3000 euri ega ka suurema raha eest) lihtsalt selle pärast, et siis saaksin võimaldada endale lihtsalt kallima rõivaeseme või käia igapäevaselt/rohkem kallites restoranides või reisida ja näidata end rikkamate inimeste seltsis jne See oleks ilmselt mõeldav, kui mul pole võimalik muu teenistusega lapsele elementaarset süüa pakkuda vms. Hästi ei kujutagi ette, mis väljapääsmatu olukord peaks olema. Siiamaani pole läinud vaja. Paneb muidugi mõtlema, miks sel vallalisel mehel sobivat kaaslast pole, äkki ongi lihtsalt nii kehv inimene või on asi vallalisusest kaugel.

Armuke on minu jaoks ikkagi teise tähendusega, ning seal taga ehk on tunded, mis vahel löövad mõistuse segi. Aga ka sel puhul eeldaks ma, et täiskasvanud inimesed mõtleksid ka oma tunded läbi ja tegutseksid siis ka eelmise suhte lõpetamisega nii valutult ja kiirelt kui võimalik. Kas tõesti eelmise väljavalituga on kõik tunded lahtunud ja ei ole lihtsalt väikelapse, väikelastega perede ajutiste raskustega, väismustega tegemist. Minu jaoks jahmatav, kui kergekäeliselt pidude, ürituste käigus algatatakse kõrvalhüppe teemasid (mullegi tehtud ettepanekuid), samas teada, et väikelapsega naine kodus või naine olemas. Mina olen sellised asjad täiesti välistanud, aga tean, et paljud mitte. Ühel hetkel võib see armuke olla samamoodi väikelapsega väsinud naine/kohustustega mees ja siis ju eeldaks, et mees/naine ka raskustes toeks ja elatakse koos üle, mitte ei peeta armukesi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täehelepanekuid suhkrubeebide elust läbi kahe aastakümne

1. Raha hakkab kiiresti järjest vähemaks jääma. Vanamehed on tegelikult VÄGA kitsid. Jah, ta võib laristada mingi spaaõhtu jms peale, aga vaid siis, kui ta enda huvid on ülekaalus. Nad kardavad paaniliselt, et naised võtavad raha ära – seetõttu nad suhkruissitsevadki, sest nii on vähem kohustusi. Ja noortele naistele ei pea nii palju kuluma – ostad odavad stilettod ja Hiina mobla, tibil juba tunne, et “külvatakse” kinkidega üle.

2. Jube armukadedus ja halvustamine. Vaimne muserdamine, lolliks tembeldamine.

3. Tüdrukust väikese vanainimese tegemine. Kostüümid, mille all ebamugav sekspesu, kontsad jms. Igasugune vähegi noortepärasem riietus on keelatud.

4. Suhkrubeebi peab kogu aeg käepärast olema. Kui ei ole, skandaalid, karistused.

Boonus – kui juhtud rasedaks jääma – sest ega see issi ju kondoomi kasuta – on abort kohustuslik. Esmalt üritab ta muidugi selgeks, teha, et ise “lõid kuskil litsi”. Ta veab su ise abordile kohale. Vägisi, kui vaja. Kui sa ei tee – hülgab ja eitab.

Muidugi, on juhtumeid, kus vanamees justkui jooksebki tibi järel ja täidab kõik tema soovid, aga päriselus on see ajutine ja väga kiiresti mööduv. Pluss tibi rikub enda elu igaveseks. Enamus mu tuttavatest, kes seda elu on elanud, pidid Eestist lahkuma.

Kle, kujuta vähem ette.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oleks, sest ma üldse ei usu, et siin väikeses Eestis see igavesti saladuseks jääb.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan oma elu ju endiselt edasi.

Naiivsus kuubis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaseks 3K kuus on kahtlane, ilmselt esialgu jutuks hea kontrollimaks millise hinnaga ennast oled nõus müüma,hiljem hakkad anaali tegema ning paar tema sõpra vaja ka mööda minnes rahuldada suu ja alumiste aukudega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete nõus tornkraana juht olema ja pudelisse kusema, sest alla on jube pikk maa.

Nii see seal üleval käibki. Tuleb ainult muretseda jube laia kaelaga pudel, et mööda ei läheks. Eriti kehtib see kraanajuhtide puhul, kes hommikust õhtuni õlut kaanivad. Neil peab kabiinis ekvivalent (sobilikku) tühja taarat ärajooduga olema

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.05 00:49; 26.05 01:10; 26.05 18:49; 29.05 01:30; 31.05 00:25; 13.06 23:14; 17.06 07:05; 17.06 18:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )


Esileht Pereelu ja suhted 3000€ kuus lisateenistus