Esileht Ilu ja tervis 8-nädalane eksperiment! (kaalu kaotus erinevatel viisidel)

Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )

Teema: 8-nädalane eksperiment! (kaalu kaotus erinevatel viisidel)

Postitas:

Arti (jätk)

Tavaolukorras meeldib mulle süüa teha. Ülepää maitsvad toidud mulle sobivad.
Ja tihtipääle meeldib sinnakõrva õlut juua.
Või siis piima.
Pitsat tellides ei mõtle kunagi kaloritele, vaid saadaolevatele lisanditele. Noh, et oleksid sinihallitusjuust ja seened, kuid mitte ananass!
Toitun ebakorrapäraselt ja iga päev ei söö.
Lihtsalt vahetevahel tundub, et tänane söömataolek on täiesti OK.
Kuus korra või paar…

Seda teemat ja teie meeldivat seltskonda, kallid kaaspaksud, plaanin ära kasutada selleks, et jõuda kusagile kaheksakümnendate algusesse.
Et lõppkaaluks täis kõhuga kujuneks 85-87.
See peaks minu jaoks olema sellise toreda enesetunde piirkond.
Ilma teieta võib käegalöömine vahele tulla, mispääle loobun ettevõtmisest.
Ei, ma ei pea silmas mingit Hullu Näljatunnet, nagu on teinekord peale korralikku füüsilist tööd, a pigemini on see igavuselaadne seisund.
Noh, et tahaks juba üle pika aja midagi maitsvat teha!
Kas siis ahjukapsasuppi või guljašisuppi või sibulahautist või näituseks midagi seentest…
Pimedat söögitungi ei ole. Kui sattun suurepoe kulinaarialetist mööda minema, siis sealsed grillkanalõhnad mu otsusekindlusesse mõra ei löö. Ei lähe üldse korda, ega pane mõtlema tühjale kõhule.
Ja magusad asjad ei tundu söödavatena. Et lihtsalt on sellised… veidrused.

Nädala-paariseid toitumispause olen ka varem ette võtnud.
NB! Suvine nälgimine on kaalulangetamise seisukohalt täiesti mõttetu ettevõtmine!!
Paar head aastat tagasi olin palava ilmaga söömata 20 päeva ja tulemuseks: 95->90.
Toona hakkaski kogu see enesenäljutamise-teema huvi pakkuma.
Asi algas sellest, et vahele sattus paar toimekat päeva, mil ununes süüa. Alles õhtul tuli meelde, et miskit jäi nigu vahele. A et päevad olid olnud töökad ja väsimus kontides, siis ei viitsinud teemaga tegeleda.
Kahel esimesel päeval oli kere nõksa hele, alates kolmandast ei tulnud tühi kõht enam meeldegi mitte.
Jõin seeaeg, tõsi, rohkem kui tavaliselt. Teed.
Sellest seisundist tekkiski huvi, et kaua ometi niiviisi võib?
Esimesel korral, mil kõik oli mu jaoks uudne, kannatas peaaegu kolm nädalat. Siis tuli miskine üritus vahele, kus ma ei tahtnud oma näljutamisteemaga edvistada nigu mingi noortaimetoitlane.
Tänan teid juba ette meeldiva seltskonna eest!

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 20:14; 08.02 20:15; 08.02 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 20:14; 08.02 20:15; 08.02 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ja palju edu eesmärgi saavutamisel. Nimi Llama. Meesterahvas pikkusega 194 cm ja kaaluga 93.5 kg. 8 nädala eesmärk 92 kg (arvestan et trenni tegemine annab lihast ja kaalu juurde), toitumist ei muuda, aga kommide söömist vähendan ja liigun maksimaalselt, eelistan joosta ja ujuda. Kaalu pole kunagi varem vähendanud.

Kiitus kõigile edukatele kaalulangetajatele. Nimi Llama. Vanus jäi enne panemata – 53 aastat. Tegin terve nädala kõvasti trenni, mõnel päeval ka mitu treeningut. Kokku olen jooksnud sellel kuul 94 km ja veel muud trenni sinna juurde. Üle pole söönud, komme 2 tk, alkoholi – 50 ml siidrit, pigem veidi mett ja moosi. Enesetunne väga hea. Kaal 92.2 kg.

Palju jõudu ja tarka toimetamist tublidele! Llama siin. Saavutasin poolteist nädalat peale algust eesmärgi, kaal praegu 90.2 kg. Treenisin korralikult, iga päev ei käinud aja puudusel jooksmas, aga siis jälle kõndisin, 2 päeval näiteks 15000 sammu. Üks päev oli ka erakorraline perepidu maiustuste, söögi ja veiniga. Kummalisel kombel kingiti viimase poole nädala sees üks õhtusöök, 3 õlut, 2 šokolaadi, maksti preemiat ja ka palk tõusis. 1 väikse šokolaadi sõin ära, aga suure kingin edasi, õlled juba ära kingitud.

Meeldiv näha, et siin on hulgaliselt tublisid inimesi, palju edu kõigile! Praegu on siis kaal 89,6 (-3,9) ja lihaseid on kõvasti juurde tulnud. Treenin korralikult – jooks + füüsiliselt raske töö ja muidu ka palju liikumist. Söön veidi vähem. Paaril päeval olen saanud kokku 17000 sammu, muidu enamasti 15000. Jooksnud olen päevas kõige rohkem 8 km. Autot kasutan ka vähem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 09:38; 29.01 08:09; 02.02 18:32; 10.02 11:31; 16.02 16:35; 24.02 12:48; 18.03 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ella N52 pikkus 172cm Kaal on kogunenud paari viimase aastaga:84,6 kg

Alustasin kaalu langetamisega 6.jaanuar

1ne nädal range kapsasupidieet

2ne nädal tatar+keefir ja vahelduseks köögivilju, nädalalõpus peol väike patustamine: tükk ülihead torti ja klaas veini:)

3s nädal tavatoit vähendatud kogustes, päevane kaloraaž ca 1200, välistatud valge jahu ja maiustused.

Täna 27.jaanuari hommikul kaal 80,2kg

Ella olen. 3.veebruar kaal 79,9

Jätkan piiratud kaloraažiga, lootsin et veidi rohkem olen saavutanud, aga vähemalt ei alga number enam kaheksaga:)

Ella. 10.veebruar kaal 79,7. Ainult 200g jälle vähem, ikka eriti visalt väheneb. Pean vist trennide arvu suurendama praeguselt kahelt korralt nädalas vähemalt neljale korrale.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 12:39; 03.02 13:11; 10.02 13:11; 18.02 09:43; 25.02 10:08; 09.03 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toona nälgisin 21 päeva, mille jooksul kaal langes 90kg-ni.

Paastumine on omaette huvitav teema ja kaalun ka seda sel kevadel, tervise tõttu eelkõige.
Kuid mind huvitab, kas käisid selle 21-päevase paastu ajal tööl ja kuda sellega hakkama said?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 20:00; 25.01 20:01; 10.02 20:26; 11.02 16:45; 24.02 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sookailul on esimene nädal seljataga. Kaal näitas 79 kg asemel 76,5 ehk siis – 2,5 kg.

Kaalulangetusel kasutan füsioloogilis-biokeemilist lähenemist ehk siis põhitähelepanu on ainevahetust reguleerivate hormoonide (insuliin, kortisool, kasvuhormoon jt.) tasakaalu saavutamisel. Kaalu tõusu põhjuseks on alati mingid häired/tasakaalutus selles valdkonnas ja tagajärgedega võitlemise ja enesepiitsutamise asemel valisin selle tee. Põhitähelepanu ongi hetkel nendel kolmel eelmainitud hormoonil. Oma toiduvalikuga püüan vältida insuliini taseme järsku ja suurt tõusu ning sagedasi tasemekõikumisi ööpäeva lõikes. Samuti püüan hoida stressihormoon kortisooli taseme võinalikult madala ja samas soodustada kasvuhormooni eritumist.

Söön 2-3 korda päevas olenevalt sellest, kas on vaba või tööpäev.

Sookailul tänane kaalunumber 75 (- 1,5 kg).

Hakkasin taas tegema qi gong’i harjutusi, mis vahepeal soiku jäänud. Vaikselt teen ka kodust lihastreeningut ning paar HIIT-treeningut püüan ka nädalasse ära mahutada.

Tänane kaal oli 74 (- 1 kg).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 18:50; 27.01 17:01; 03.02 18:24; 10.02 23:45; 17.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mummu olen, pole midagi head kirjutada. Eelmise nädala kaal 64,5 kg, see nädal 64,8 kg, pikkus ikka sama 172 cm.
Laupäeval tegime sellist nn. paastu, et hommikul sõime nagu tavaliselt toortatar värske salatiga ja siis ülejäänud päeva ainult vedelik, tee ja sidrunivesi. Noh järgmiseks päevaks oli -400g. Tegelikult sai see ette võetud pigem tervise mitte kaalu pärast. Nädalavahetused mööduvad meil tihti nii, et korralik hommikusöök ja siis päeval midagi ei söögi ja siis alles õhtul söök. Kala või kana rohelise lisandiga. Õhtul oli juba päris näljane tunne ja pigem tundsin, et mu keha läks sellest pigem stressi ja mingit positiivset laengut ei saanud. Järgmisel päeval tuli see kaotatud kaal ka tagasi ja siis veel mõnedsajad grammid.
Loodetavasti tuleb sellel kuul natuke rohkem liikumist, lisaks trenn ja seoses sellega ka positiivsed muutused.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.01 15:57; 03.02 09:56; 11.02 10:28; 19.02 11:28; 19.04 11:08; 21.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mummu olen, pole midagi head kirjutada. Eelmise nädala kaal 64,5 kg, see nädal 64,8 kg, pikkus ikka sama 172 cm.

Laupäeval tegime sellist nn. paastu, et hommikul sõime nagu tavaliselt toortatar värske salatiga ja siis ülejäänud päeva ainult vedelik, tee ja sidrunivesi. Noh järgmiseks päevaks oli -400g. Tegelikult sai see ette võetud pigem tervise mitte kaalu pärast. Nädalavahetused mööduvad meil tihti nii, et korralik hommikusöök ja siis päeval midagi ei söögi ja siis alles õhtul söök. Kala või kana rohelise lisandiga. Õhtul oli juba päris näljane tunne ja pigem tundsin, et mu keha läks sellest pigem stressi ja mingit positiivset laengut ei saanud. Järgmisel päeval tuli see kaotatud kaal ka tagasi ja siis veel mõnedsajad grammid.

Loodetavasti tuleb sellel kuul natuke rohkem liikumist, lisaks trenn ja seoses sellega ka positiivsed muutused.

Ma kipun ka arvama, et sul läheb keha stressi ja läheb hoopis säästurežiimile. Proovi mitte nii suuri vahesid teha, söö ikka nii 3-4 h tagant ja su enda enesetunne on ka kordades parem. Muidu menüü kõik tundub igatepidi korras, lihtsalt söö tihedamalt. Edu!

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 15:44; 06.02 15:50; 11.02 16:32; 25.02 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laupäeval tegime sellist nn. paastu, et hommikul sõime nagu tavaliselt toortatar värske salatiga ja siis ülejäänud päeva ainult vedelik, tee ja sidrunivesi. Noh järgmiseks päevaks oli -400g. Tegelikult sai see ette võetud pigem tervise mitte kaalu pärast. Nädalavahetused mööduvad meil tihti nii, et korralik hommikusöök ja siis päeval midagi ei söögi ja siis alles õhtul söök. Kala või kana rohelise lisandiga. Õhtul oli juba päris näljane tunne ja pigem tundsin, et mu keha läks sellest pigem stressi ja mingit positiivset laengut ei saanud. Järgmisel päeval tuli see kaotatud kaal ka tagasi ja siis veel mõnedsajad grammid.

Paraku selline paastukaal tuleb alati tagasi.
Imelik aga tõsi, on see, et kaal langeb rohkem, kui sööd parasjagu, st mitte liiga vähe. Kui sööd liiga vähe, siis jääb toitainetest ja mineraalainetest vms puudu, keha nõuab oma osa ikkagi kätte, ta teeb seda nii, et aju saadab hormoonidele signaali – välja kuulutatud on nälg! Hankige toitu misiganes vahenditega! Ja siis sirutadki varsti käe külmkapi või küpsisekausi suunas.
Peame vastu, ja langetame kaalu edasi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 20:00; 25.01 20:01; 10.02 20:26; 11.02 16:45; 24.02 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elina olen. Väike vahekaalumine 10. veebruaril näitas kaaluks 70,1 kg ( algkaal 76,6 ) . Kaal langeb u. 1 kg nädalas…
Märtsi alguseks loodan 68 kg kaaluda ja ehk saan 20.- ndaks märtsiks oma esialgse soovkaalu kätte ka e. 66 kg.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 19:49; 12.02 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahan ka kaalu kaotada. Olen seda teinud erinevatel aegadel ja tavaliselt alati kalorite lugemisega, mis minu puhul on töötanud. Tarbin sel perioodil 1200kcal ja keskmine kaalulangus on 500g nädalas.

Praegu on mul käsil tatra- ja keefiridieet (7 päeva, täna 6.), nii et teisipäeva hommikul selgub tõehetk, palju kaalu langes. Alustasin 66,8-lt (pikkus 168) ja vahepeal kaalunud ei ole.

Kokkuvõttes sooviks oma kaalu saada 60-le.

See tatradieet oligi proovimiseks, jätkan edaspidi kalorite lugemisega.

Ise olen N47.

Nimeks Krisha

Tänane kaal 62,9. Kalorite lugemisega kaks nädalat, enne nädal tatra-keefiri dieet.

Krisha

Minul täna 61,7. Olen rahul, kokku -5kg.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.01 13:35; 28.01 13:50; 08.02 19:44; 15.02 09:39; 27.02 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna 99,1kg (-200g). Raskelt läheb, aga asi seegi. Nüüd on 4 nädalat järjest igal nädalalõpul sünnipäevad tulemas. Loodan, et need väga hulle numbreid kaasa ei too.

Jansa (33) -2,6kg

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 12:00; 27.01 16:00; 01.02 18:20; 08.02 14:33; 15.02 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ja palju edu eesmärgi saavutamisel. Nimi Llama. Meesterahvas pikkusega 194 cm ja kaaluga 93.5 kg. 8 nädala eesmärk 92 kg (arvestan et trenni tegemine annab lihast ja kaalu juurde), toitumist ei muuda, aga kommide söömist vähendan ja liigun maksimaalselt, eelistan joosta ja ujuda. Kaalu pole kunagi varem vähendanud.

Kiitus kõigile edukatele kaalulangetajatele. Nimi Llama. Vanus jäi enne panemata – 53 aastat. Tegin terve nädala kõvasti trenni, mõnel päeval ka mitu treeningut. Kokku olen jooksnud sellel kuul 94 km ja veel muud trenni sinna juurde. Üle pole söönud, komme 2 tk, alkoholi – 50 ml siidrit, pigem veidi mett ja moosi. Enesetunne väga hea. Kaal 92.2 kg.

Palju jõudu ja tarka toimetamist tublidele! Llama siin. Saavutasin poolteist nädalat peale algust eesmärgi, kaal praegu 90.2 kg. Treenisin korralikult, iga päev ei käinud aja puudusel jooksmas, aga siis jälle kõndisin, 2 päeval näiteks 15000 sammu. Üks päev oli ka erakorraline perepidu maiustuste, söögi ja veiniga. Kummalisel kombel kingiti viimase poole nädala sees üks õhtusöök, 3 õlut, 2 šokolaadi, maksti preemiat ja ka palk tõusis. 1 väikse šokolaadi sõin ära, aga suure kingin edasi, õlled juba ära kingitud.

Meeldiv näha, et siin on hulgaliselt tublisid inimesi, palju edu kõigile! Praegu on siis kaal 89,6 (-3,9) ja lihaseid on kõvasti juurde tulnud. Treenin korralikult – jooks + füüsiliselt raske töö ja muidu ka palju liikumist. Söön veidi vähem. Paaril päeval olen saanud kokku 17000 sammu, muidu enamasti 15000. Jooksnud olen päevas kõige rohkem 8 km. Autot kasutan ka vähem.

Tere kõigile tublidele!
Llamal siis kaal hetkel 89.1 kg (-4.4) ehk kerge langus. Söönud olen vähem, nädal oli stressirohke ja liikusin ka vähem. Pidasin ühe peo maha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 09:38; 29.01 08:09; 02.02 18:32; 10.02 11:31; 16.02 16:35; 24.02 12:48; 18.03 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sookailul on esimene nädal seljataga. Kaal näitas 79 kg asemel 76,5 ehk siis – 2,5 kg.

Kaalulangetusel kasutan füsioloogilis-biokeemilist lähenemist ehk siis põhitähelepanu on ainevahetust reguleerivate hormoonide (insuliin, kortisool, kasvuhormoon jt.) tasakaalu saavutamisel. Kaalu tõusu põhjuseks on alati mingid häired/tasakaalutus selles valdkonnas ja tagajärgedega võitlemise ja enesepiitsutamise asemel valisin selle tee. Põhitähelepanu ongi hetkel nendel kolmel eelmainitud hormoonil. Oma toiduvalikuga püüan vältida insuliini taseme järsku ja suurt tõusu ning sagedasi tasemekõikumisi ööpäeva lõikes. Samuti püüan hoida stressihormoon kortisooli taseme võinalikult madala ja samas soodustada kasvuhormooni eritumist.

Söön 2-3 korda päevas olenevalt sellest, kas on vaba või tööpäev.

Sookailul tänane kaalunumber 75 (- 1,5 kg).

Hakkasin taas tegema qi gong’i harjutusi, mis vahepeal soiku jäänud. Vaikselt teen ka kodust lihastreeningut ning paar HIIT-treeningut püüan ka nädalasse ära mahutada.

Tänane kaal oli 74 (- 1 kg).

Tere õhtust!
Mina olen endiselt allakäiguteel, kaalu mõttes siis. Tänane kaalunumber 73 kg.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 18:50; 27.01 17:01; 03.02 18:24; 10.02 23:45; 17.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ella. 10.veebruar kaal 79,7. Ainult 200g jälle vähem, ikka eriti visalt väheneb. Pean vist trennide arvu suurendama praeguselt kahelt korralt nädalas vähemalt neljale korrale.

Ella. Reedest esmaspäevani komandeeringus ja tänane kaal 80,0:(
Tohutult pettunud, sest möödunud nädala esimene pool jälgisin kaloraaži rangelt, samuti tegin trenni. Komandeeringus olles oli veidi patustamist, aga ei midagi hullu, tegin siiski üsna teadlikke valikuid toitumisel. Eeldasingi, et võib juhtuda, et kaal ei lange, aga et juurde taas tuleb…
Mõtlen juba mingi programmiga liitumise peale, sest aus olles kaotasin need mõned kilod ju kahel esimesel nädalal kapsasupi ja tatra-keefiri-köögivilja dieedil olles, ülejäänud 3 nädalat pole suurt midagi toimunud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 12:39; 03.02 13:11; 10.02 13:11; 18.02 09:43; 25.02 10:08; 09.03 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mummu olen. Ella, saan sinu pettumusest aru, kui enda arvates teed kõik õigesti ja ikka midagi positiivset ei toimu siis teeb kurvaks. Mul kõigub kaal ka edasi-tagasi. Sain 64,5 peale siis viskas tagasi 65 peale, siis äkki eelmine nädal oli 64,1. Nädalavahetusega tuli juurde ja siis läks jälle natsa maha ja tänaseks 400 g juures, ehk 64,6. Aga vähemalt tundub, et kaal on stabiliseerunud natuke allapoole. Algkaal 65,5. Jube aeglaselt toimub see vähenegi kadu.
Mul on kõik ikkagi meeleoluga seotud, hormoonid seega. Kui olen õnnelik, rahul endaga, reibas siis võin ka 2 korda rohkem süües kaalu kaotada aga kui mingi imelik tuju tuleb siis ei mõju ka liikumised ja toidupiiramised.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.01 15:57; 03.02 09:56; 11.02 10:28; 19.02 11:28; 19.04 11:08; 21.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast kururgilust operatsiooni kahe nädala jooksul pole tilkagi alkoholi joonud (enne kaks klaasi veini iga päev), söönud palju vähem ja vaid juurvilju ja valku peenestatud kujul, ja ei poolt kilogi kergem!
Voodihaige ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

merike (39-aastane). pikkus 172 cm. eelmisel laupäeval 65,3 kg. sellel laupäeval 64,4 kg. tahaksin kaaluda 60 kg. tavaliselt jõuan oma kaaluga 62 kg ja siis kipun loobuma pingutamast. loodan, et seekord saavutan oma eesmärgi 60 kg.

tegin nii, et nädala sees magusat ei söö. nädalavahetusel siiski luban endale midagi (tüki kooki, ühe jäätise). muidu söön nö tavalist toitu, kuid püüan rohkem köögivilju sinna juurde süüa.

hommikul kaalusin. kaal näitas 64,1kg. ausalt öeldes olen veidi pettunud. lootsin, et näitab vähem.

nüüd olen nädala sees ka magusat söönud ja pole toitumist jälginud ning tulemus käes. kaal näitab 64,8kg. eelmine nädal ma üldse ennast ei kaalunud, sest teadsin, et midagi head ei näita. hetkel kuidagi selline käega löömise tunne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 21:02; 01.02 15:28; 08.02 17:23; 22.02 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ja palju edu eesmärgi saavutamisel. Nimi Llama. Meesterahvas pikkusega 194 cm ja kaaluga 93.5 kg. 8 nädala eesmärk 92 kg (arvestan et trenni tegemine annab lihast ja kaalu juurde), toitumist ei muuda, aga kommide söömist vähendan ja liigun maksimaalselt, eelistan joosta ja ujuda. Kaalu pole kunagi varem vähendanud.

Kiitus kõigile edukatele kaalulangetajatele. Nimi Llama. Vanus jäi enne panemata – 53 aastat. Tegin terve nädala kõvasti trenni, mõnel päeval ka mitu treeningut. Kokku olen jooksnud sellel kuul 94 km ja veel muud trenni sinna juurde. Üle pole söönud, komme 2 tk, alkoholi – 50 ml siidrit, pigem veidi mett ja moosi. Enesetunne väga hea. Kaal 92.2 kg.

Palju jõudu ja tarka toimetamist tublidele! Llama siin. Saavutasin poolteist nädalat peale algust eesmärgi, kaal praegu 90.2 kg. Treenisin korralikult, iga päev ei käinud aja puudusel jooksmas, aga siis jälle kõndisin, 2 päeval näiteks 15000 sammu. Üks päev oli ka erakorraline perepidu maiustuste, söögi ja veiniga. Kummalisel kombel kingiti viimase poole nädala sees üks õhtusöök, 3 õlut, 2 šokolaadi, maksti preemiat ja ka palk tõusis. 1 väikse šokolaadi sõin ära, aga suure kingin edasi, õlled juba ära kingitud.

Meeldiv näha, et siin on hulgaliselt tublisid inimesi, palju edu kõigile! Praegu on siis kaal 89,6 (-3,9) ja lihaseid on kõvasti juurde tulnud. Treenin korralikult – jooks + füüsiliselt raske töö ja muidu ka palju liikumist. Söön veidi vähem. Paaril päeval olen saanud kokku 17000 sammu, muidu enamasti 15000. Jooksnud olen päevas kõige rohkem 8 km. Autot kasutan ka vähem.

Tere kõigile tublidele!

Llamal siis kaal hetkel 89.1 kg (-4.4) ehk kerge langus. Söönud olen vähem, nädal oli stressirohke ja liikusin ka vähem. Pidasin ühe peo maha.

Vabariigi aastapäeva tervitused kõigile tublidele kaalus allavõtjatele. Llamal kaal 88.1 kg (-5.4), eneselegi üllatuseks. Nädal on olnud väga stressirohke ja trenniks on aega vähe jäänud, aga olen üritanud, kui vähegi võimalik. Stressiga sõin ära paar karpi assortiikomme, aga muidu olen söönud pigem veidi vähem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 09:38; 29.01 08:09; 02.02 18:32; 10.02 11:31; 16.02 16:35; 24.02 12:48; 18.03 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabariigi aastapäeva tervitused kõigile tublidele kaalus allavõtjatele. Llamal kaal 88.1 kg (-5.4), eneselegi üllatuseks. Nädal on olnud väga stressirohke ja trenniks on aega vähe jäänud, aga olen üritanud, kui vähegi võimalik. Stressiga sõin ära paar karpi assortiikomme, aga muidu olen söönud pigem veidi vähem

Rõõm lugeda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 20:00; 25.01 20:01; 10.02 20:26; 11.02 16:45; 24.02 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ella kaal 79,4

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 12:39; 03.02 13:11; 10.02 13:11; 18.02 09:43; 25.02 10:08; 09.03 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka olid siin need vabad päevad ja pidustused. Kaal tõusis koguni 3 kg. Tänasest jälle dieedi peal ja vaatab, mis nädala pärast kaal näitab. Aga isegi ootasin tänast päeva, et saaks uuesti ree peale, see enesetunne on peale suuri söömisi ikka nadi küll, sest tegelikult ju kõhtu väga täis süües on kehv olla. Maitsev, aga kehv enesetunne. 63,4 oli siis kaal, täüselt nädal tagasi oli 60,4 kg. Aga mul oli hommikul ka veel kõht eilsest täis. Tegelikult ajab naerma, kui ablas üks inimisiloom võib olla, et kui vabadus, siis ikka täiega. Edu kõigile, jätkame kuniks tahtmist on!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 15:44; 06.02 15:50; 11.02 16:32; 25.02 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna 99,1kg (-200g). Raskelt läheb, aga asi seegi. Nüüd on 4 nädalat järjest igal nädalalõpul sünnipäevad tulemas. Loodan, et need väga hulle numbreid kaasa ei too.

Jansa (33) -2,6kg

Ma tahan ka kaalu kaotada. Olen seda teinud erinevatel aegadel ja tavaliselt alati kalorite lugemisega, mis minu puhul on töötanud. Tarbin sel perioodil 1200kcal ja keskmine kaalulangus on 500g nädalas.

Praegu on mul käsil tatra- ja keefiridieet (7 päeva, täna 6.), nii et teisipäeva hommikul selgub tõehetk, palju kaalu langes. Alustasin 66,8-lt (pikkus 168) ja vahepeal kaalunud ei ole.

Kokkuvõttes sooviks oma kaalu saada 60-le.

See tatradieet oligi proovimiseks, jätkan edaspidi kalorite lugemisega.

Ise olen N47.

Nimeks Krisha

Tänane kaal 62,9. Kalorite lugemisega kaks nädalat, enne nädal tatra-keefiri dieet.

Krisha

Minul täna 61,7. Olen rahul, kokku -5kg.

Krisha, kaal 60.8 Kokku kadunud 6kg 5,5 nädalaga.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.01 13:35; 28.01 13:50; 08.02 19:44; 15.02 09:39; 27.02 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ella N52 pikkus 172cm Kaal on kogunenud paari viimase aastaga:84,6 kg
Alustasin kaalu langetamisega 6.jaanuar

Hei! Kaaluteema täitsa unarusse jäänud? Kas olete loobunud või ei viitsi enam kirjutada tulemustest.
Minul tänane kaal 78,3. Kokku -6,3kg kahe kuuga. Olen üsna rahul, sest nädalavahetused olen siiski aegajalt patustanud ja ka trenni pole rohkem jõudnud kui ca 2 korda nädalas.
Jätkan samas vaimus, kindlat kaalunumbrit sihiks ei olegi, eesmärk on hoopis, et üks minu armas peokleit taas ilusasti sobiks:)
Siinkohal oma aruanded lõpetan ja soovin kõigile edu oma eesmärkide saavutamisel:)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 12:39; 03.02 13:11; 10.02 13:11; 18.02 09:43; 25.02 10:08; 09.03 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ja palju edu eesmärgi saavutamisel. Nimi Llama. Meesterahvas pikkusega 194 cm ja kaaluga 93.5 kg. 8 nädala eesmärk 92 kg (arvestan et trenni tegemine annab lihast ja kaalu juurde), toitumist ei muuda, aga kommide söömist vähendan ja liigun maksimaalselt, eelistan joosta ja ujuda. Kaalu pole kunagi varem vähendanud.

Kiitus kõigile edukatele kaalulangetajatele. Nimi Llama. Vanus jäi enne panemata – 53 aastat. Tegin terve nädala kõvasti trenni, mõnel päeval ka mitu treeningut. Kokku olen jooksnud sellel kuul 94 km ja veel muud trenni sinna juurde. Üle pole söönud, komme 2 tk, alkoholi – 50 ml siidrit, pigem veidi mett ja moosi. Enesetunne väga hea. Kaal 92.2 kg.

Palju jõudu ja tarka toimetamist tublidele! Llama siin. Saavutasin poolteist nädalat peale algust eesmärgi, kaal praegu 90.2 kg. Treenisin korralikult, iga päev ei käinud aja puudusel jooksmas, aga siis jälle kõndisin, 2 päeval näiteks 15000 sammu. Üks päev oli ka erakorraline perepidu maiustuste, söögi ja veiniga. Kummalisel kombel kingiti viimase poole nädala sees üks õhtusöök, 3 õlut, 2 šokolaadi, maksti preemiat ja ka palk tõusis. 1 väikse šokolaadi sõin ära, aga suure kingin edasi, õlled juba ära kingitud.

Meeldiv näha, et siin on hulgaliselt tublisid inimesi, palju edu kõigile! Praegu on siis kaal 89,6 (-3,9) ja lihaseid on kõvasti juurde tulnud. Treenin korralikult – jooks + füüsiliselt raske töö ja muidu ka palju liikumist. Söön veidi vähem. Paaril päeval olen saanud kokku 17000 sammu, muidu enamasti 15000. Jooksnud olen päevas kõige rohkem 8 km. Autot kasutan ka vähem.

Tere kõigile tublidele!

Llamal siis kaal hetkel 89.1 kg (-4.4) ehk kerge langus. Söönud olen vähem, nädal oli stressirohke ja liikusin ka vähem. Pidasin ühe peo maha.

Vabariigi aastapäeva tervitused kõigile tublidele kaalus allavõtjatele. Llamal kaal 88.1 kg (-5.4), eneselegi üllatuseks. Nädal on olnud väga stressirohke ja trenniks on aega vähe jäänud, aga olen üritanud, kui vähegi võimalik. Stressiga sõin ära paar karpi assortiikomme, aga muidu olen söönud pigem veidi vähem.

Tervitused ja edu kõigile. Kaks kuud varsti täis. Viis kilo vähem. Tänane kaal 88.3 ja selline kaal enamvähem püsib. Olen ka omajagu trenni teinud, aga mõni päev pole aega olnud. Seega eesmärk kuhjaga täidetud ning meel hea. Lihased ka tugevad. Praegu suurepärased trennivõimalused. Seega minu poolt ka asi lõpetatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 09:38; 29.01 08:09; 02.02 18:32; 10.02 11:31; 16.02 16:35; 24.02 12:48; 18.03 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil nüüd, kuu aega hiljem, läheb? Kas eriolukord on söömis- ja liikumisharjumusi palju mõjutanud? Keegi jätkab kaalulangetust siiani?
Ise ka kaaluga kimpus, lugesin ikka teemat ja hoidsin kõigile pöialt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mummu olen. Alustasin 65,5 pealt, pikkus 172 cm. Veebruari lõpus olin ilma erilise pingutamiseta 63,7-64,1 kg. Siis tuli eriolukord, trenn jäi ära. Liigume küll jalgsi ja ratastega, teen ka kodus juutuubi järgi trenni ja nüüd paar päeva tagasi soetasin ka endale raskusega hularõnga. Kaal just täna ka veel veidi tõusnud. Olen tagasi täpselt samas kaalus ehk 65,4 kg. Pettunud. Tuju kuidagi ikka langenud viimasel ajal, mingi tüdimus tulnud. Käin küll ka kontoris tööl mõned tunnid päevas aga siiski jääb piisavalt aega kodus toidu lähedal olla ja ilmselt ka sellest liiga palju mõelda. Loodan soojemate ilmade ja päikesega natuke rõõmu juurde saada ja ehk ka veidi kaalu uuesti allapoole liikuma saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.01 15:57; 03.02 09:56; 11.02 10:28; 19.02 11:28; 19.04 11:08; 21.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mummu olen. Alustasin 65,5 pealt, pikkus 172 cm. Veebruari lõpus olin ilma erilise pingutamiseta 63,7-64,1 kg. Siis tuli eriolukord, trenn jäi ära. Liigume küll jalgsi ja ratastega, teen ka kodus juutuubi järgi trenni ja nüüd paar päeva tagasi soetasin ka endale raskusega hularõnga. Kaal just täna ka veel veidi tõusnud. Olen tagasi täpselt samas kaalus ehk 65,4 kg. Pettunud. Tuju kuidagi ikka langenud viimasel ajal, mingi tüdimus tulnud. Käin küll ka kontoris tööl mõned tunnid päevas aga siiski jääb piisavalt aega kodus toidu lähedal olla ja ilmselt ka sellest liiga palju mõelda. Loodan soojemate ilmade ja päikesega natuke rõõmu juurde saada ja ehk ka veidi kaalu uuesti allapoole liikuma saada.

Miks sa alla võtta tahad? Täitsa normaalne kaal ju. Ise olen 170/69. Tahaks sinu moodi olla! (Varem kaalusin mõned kilod rohkem, tegelen vaikselt asjaga, et ka 65 peale jõuda.) Ei osale siin eksperimendis, aga lihtsalt jäi silma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea küsimus tegelikult. Hakkasin siis kui seda kirjutasin ise ka mõtlema, et miks. Sattusin ükskord lugema enda Kaaluabi kasutamise ajal tehtud postitusi aastaid tagasi ja siis oligi minu soovkaal 65.
Olen viimastel aastatel kaalunud 60kg kui ka nüüd 65kg. Praegu tunnen, et ideaal oleks seal kusagil vahepeal, sest siis ei teki sellist pehmet kõhtu kuigi siis kaob ka ülevalt viimanegi ära. Samas kui aus olla siis tõesti midagi viga ju pole ka hetkel. Eelmine suvi olin 64, võiks siis vähemalt püsida samas kaalus, et ei oleks see, et iga aastaga tuleb vaikselt juurde. Vanus 47.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.01 15:57; 03.02 09:56; 11.02 10:28; 19.02 11:28; 19.04 11:08; 21.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )


Esileht Ilu ja tervis 8-nädalane eksperiment! (kaalu kaotus erinevatel viisidel)