Esileht Ilu ja tervis 8-nädalane eksperiment! (kaalu kaotus erinevatel viisidel)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: 8-nädalane eksperiment! (kaalu kaotus erinevatel viisidel)

Postitas:

Tere!
Lugesin teemat “Orgu kava või Fitlap” ning tekkis mõte teha n-ö eksperiment, millest võtaksid osa inimesed, kes kasutavadki erinevaid viise kaalu kaotamiseks ja seda nt. 8 nädala jooksul.
Vaataks, kuidas edenes. Või ei edenenud üldse.. Kuidas kellelgi.

Endal oleks soov kaotada 7 kg ja see peaks olema 8 nädalalga saavutatav küll.
Nii mõnus oleks kaaluda taas 60 kg! Mäletan selgesti seda kerget olemist ja hästi istuvaid riideid.. Kuigi viimati kaalusin 60-2 kg nii 8-9 a tagasi. Seega vaikselt (mitmete aastate vältel) on need lisakilod mulle külge “hiilinud”, aga olemine on kuidagi ebamugavaks muutunud (riideid ka aina vähemaks jäänud, mida kanda saaksin, kuna need ei taha enam selga mahtuda ..), järelikult on aeg end käsile võtta!

Sel nädalal on ju ka n-ö uus aasta (taas) algamas: Valge Metall Roti aasta, nii et igati sobilik uuteks algusteks (kes 1. kuupäeval veel ei suutnud alustada..nagu mina nt. :p). Tegelikult ma ei andnudki omale mingeid uue-aasta-lubadusi. Et tuleks lihtsalt õnnelik ja tore aasta.

Samas, kui keegi alustas juba aasta alguses tervisliku toitumisega, võiks samuti siin teada anda oma tulemustest, kuidas edeneb (alates tänasest: 20. jaanuar ja edasi..)
Seega lihtsalt teema ajaviite vormis, kuidas (millise kava järgi või nippidega) õnnestub üleliigne pehmus kaotada.

Ise ühegi kavaga ei liituks, pigem lähtuksin n-ö talupoja tarkusest, et tuleb vähem süüa!
Ja teha paremaid valikuid toidu osas. Ei peaks ma nt. jäätist nii sageli sööma, pea kõikidel nädalavahetuste õhtutel: R-L veini lürpima, õhtuti süsivesikuterikast toitu tarbima jms.
Ehk siis enda puhul tean ma hästi, mida toitumisel valesti teen ja kus saaksin end parandada. Parema enesetunde ning välimuse nimel olen selleks “pingutuseks” valmis!

Kui siit keegi samuti tunneb, et sooviks veidi kilosid kaotada, oleks teretulnud sellest siinses teemas teada andma/osalema. Pluss siis, millisel viisil.

Ise olen 39 (nimeks edaspidi Triibik). Stardikaaluks on 67 kg, soovkaal 60 kg.
Nn. eksperiment kestaks 8 nädalat: 20.jaanuarist 15. märtsini.
Pühapäeviti (või ka muudel päevadel) võiksime teada anda, kuidas nädal on sujunud.

Kui aga keegi juhtumisi ei liitu, eks siis võitlen üksi oma isudega 😀

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 16:31; 22.01 06:28; 02.02 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine 46 (edaspidi Isla), 176 cm pikk. Alustasin 29. detsembril 113.2 pealt, eile kaalusin viimati, siis oli 110.6. Kaheksa nädala pärast võiks siis 103 olla.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 16:45; 29.01 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes, toetan!
N 46 (Sookail), pikkus 169 cm, kaal 79 kg. Soovkaal 8 nädala pärast – 72 kg.
Mingeid kavasid järgima ei hakka, püüan ka omaenese tarkusega hakkama saada.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 18:50; 27.01 17:01; 03.02 18:24; 10.02 23:45; 17.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina alustasin 2.jaanuar fast 800 toitumist. algkaal 79, praegu 72. ma pole kaua suutnud kuidagi reapeale saada, aga praegu ei paina pidevad söögiisud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei luba midagi kindlat, aga proovin, märts sobiks hästi. N51 175/77, soovkaal 70kg.
Piiran magusa söömist ja hakkan väiksemaid portse sööma, suurendan supipäevasid nädalas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 40-aastane, 169 cm ja umbes 65-67 kg. Kuna mul kaalu ei ole, ei oska kindlalt öelda, aga juba enesetunde ja riiete järgi saan aru, et olen viimase 3-4 kuuga 5-6 kg juurde võtnud ja see ei ole hea tunne. 60 kg kaaluda on minu jaoks paras, nii et selline ka minu eesmärk.

Minu puhul aitab kindlasti õhtuti mitte söömine, veini ja õllega pisut tagasi tõmbamine ning toiduga lohutamise lõpetamine. See viimane ongi põntsu pannud mu kaalule. Nõiaring – ühest küljest söön seetõttu, et mul on negatiivsed emotsioonid ja teisest küljest tunnen end halvasti, kuna söön palju ja näen trulla välja.

Igatahes olen veendunud, et saavutan üsna kiiresti taas oma ideaalkaalu ning parema enesetunde ja ma loodan, et siin sellest kirjutamine aitab kaasa. Minu puhul annab tulemusi kohe äärmuslike meetoditega peale lendamine ehk siis täna kavatsen keefiri juua, 3 väikest õuna närida ja õhtul toorest hapukapsast süüa. See peaks korralikult torustiku puhtaks tõmbama ja head energiat andma. Kui juba paar kilo alla saan, on edasine lihtne, sest ainuüksi see tunne on juba nii hea, et motiveerib jätkama.

Nimetagem mind etteruttavalt Kribuks 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 13:41; 21.01 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma liituks ka kui teaks kuidas kaalu langetama hakkan.Ilmselt koguseid vähendades ja rohkem end liigutades. Jah plaanin nüüd lõpuks jälle spordiklubi külastusi.
Toitun pärmseene vastase toitumise põhimõttel juba mitu aastat. St. ei söö magusat, puuviljad ka väga piiratult ja väikses koguses. Gluteeni, laktoosi ka ei tarbi.Alkoholi ei joo. Ainuke “patt” on ehk kohviga liialdamine. Kui muidu soovitatakse, et loobuge magusast, magusatest jookidest, saiast , pastast jne. siis seda kõike ma ei söögi.
Aga vaatamata sellele on kaalu hakanud lisanduma, kõhu ümber just, muidu ei häiriks. Nägu on mul kõhna, rinnad olematud aga kõhuke olemas. Viimasel ajal ka kipub vaikselt kaalu lisanduma.
Niisiis vanus 47, pikkus 172, kaal 65,5. Soovkaal 62.
Olin vahepeal 60 aga siis olin nagu enda jaoks liiga kõhna, 62 oleks ideaalkaal.
Nimeks Mummu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.01 15:57; 03.02 09:56; 11.02 10:28; 19.02 11:28; 19.04 11:08; 21.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtke mind ka kampa!
Ütleme siis nimeks Karen
Pikkus 161, kaal 71,5 kg (just kaalusin), tahaks ca 60 peale.
Ei kasuta kavasid, vaid IF (vahelduvpaast, söön 11-18 ja alla on läinud aasta algusest 2kg, aga see on olnud selline poole vinnaga tehtud, sest ikka leian end kell 8 õhtul midagi närimas 🙁 ) hakkaks siis korralikult kella vaatama.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 18:39; 22.01 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lööks ka kampa. Nimetaks siis Adeline. Kaal 68, eesmärk 60. Pikkus 165. Püüan rohkem liikuda ja toidukoguseid vähendada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kribu siin 🙂 Olen enda üle nii uhke, kuna vedasingi päeva õhtusse keefiri, õunapabulate ja hapukapsa seltsis. Täna oli eriti raske seda teha, sest olin õhtul üksinda kodus, mis minu puhul tavaliselt tähendab teleka ees hea ja parema nagistamist. Suutsin pooliku krõpsupaki mõtetest tõrjuda, jäätise samuti ning isegi õlut ei joonud! Nüüd pesin hambad ära ja kargasin voodisse, et mitte libastuda.

Homme on juba lihtsam. Ülehomme aga lausa kaduneljapäev, mil kavatsen üldse mitte midagi süüa ja kui need kolm esimest päeva kiusatustele vastu suudan panna, siis edasi läheb juba lihtsamaks.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 13:41; 21.01 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

N 42-a. Lilli.
1.62m 68kg. Tahaks esialgu 62kg olla.
Toitun 8:16, aga kuna muul ajal end ei piira, siis kaal seisab. Trenni teen 4x nädalas, sellest isu ka suurem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine, 52. Võin Juula olla. Alustasin 3 jaanuar, siis oli kaal 87. Tänaseks on kaal Fitlapi abiga 84. Kaheksa nädala pärast võiks olla 76 kilo. Päris karva pealt Fitlapi ei jälgi, vahel söön ka mida jumal juhatab, siis jälgin lihtsalt kaloreid. Trennipäevadel maiustan ka, vahel läheb kommi, vahel kooki. Tahaks muidugi, et kiiremini alla läheks aga samas tean, et pean terve elu jälgima mida söön, seega ei taha teadlikult endale kõike head keelata, elu peab elamist väärt ka olema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 22:01; 02.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen
N36 kaal hetkel 65. Kaheksa nädalaga pean enda puhul reaalseks ehk kolm kilo. Tulemus võiks siis olla 62kg.

Minu plaan on vähem süüa. Juurde ei tõsta, ei näksi ja õhtuti ei söö, no peale 19 nt. Vähendada magusa tarbimist.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 22:04; 26.01 12:42; 02.02 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine osaleja nimega Marisol.
Kaal 87 kg
Pikkus 173 cm.
Orgutan teist nädalat. Kuna kava järgides peaks iga nädal igaveseks 1 kilo minu kehalt kaduma, siis ideaalis näeksin märtsi keskpaigaks kaalunumbrit 79. Sealt on ideaalkaaluni veel minna, aga eks siis suveks olen tippvormis 🙂
Edu meile!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, Liisu ühineb teiega. Olen 1.67 ja kaalun 63 kg, soovkaaluks on 58 kg. Teen vahelduva eduga trenni, kuid liialdan puuviljadega ja pean endaga pidevat võitlust, et õhtul mitte liikuda külmiku poole ja valida sealt näkse / aga aega ajalt murdun).
Lisaks oma kaalu märkimisele võiksime jagada ka oma lemmikretsepte :). Mida arvate?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised võrdlevad eksperimendid ei toimi, sest inimesed on liiga erinevad. See, mis toimib ühel, ei pruugi sama ajaga teisel üldse toimida, kuid hiljem juba hakkab toimima. Näiteks päevade ajal kogub keha vett ja kaal võib mitme kilo kaupa kõikuda; intensiivse trenniga koguvad lihased vett ja jällegi näitab kaal mitu kilo rohkem; õhtul soolasemat toitu süües on jällegi kehas rohkem vett ja hommikul kaalule astudes jälle kiloke juures; nädala pärast võid aga mitme kilo võrra kergem olla.

Kes seda ei tea, hakkab kohe paanitsema, omast tarkusest vähem sööma, veel rohkem trenni tegema, keha on stressis ja hoiab veelgi kaalu kinni. Seejärel pettutakse ja antakse alla, arvates, et see üks dieet/toitumiskava jne ei toimi üldse. Tegelikult vajab keha uue elukorraldusega harjumiseks aega, ühel nädalal kaalu kaotades võib kaal mitu järgmist nädalat seista või isegi rohkem näidata kui varem. Selleks, et hinnata uue toitumise/trenni tõhusust sinu jaoks, tuleks seda teha järjekindlalt mitme kuu vältel.

Aitäh kaasa mõtlemast!

Triibikult varahommikused tervitused!
Suur rõõm on näha nii paljusid kaasalööjaid!

Viimasele kirjutajale lisaksin esmalt, et kuna me kõik siin oleme teadaolevalt naised, on meil ka selle va tsükli osas n-ö “võrdne seis”. Ja küllap ikka ollakse teadlikud, et sel ajal võib esineda väikest kaalunumbri kõikumist.

Teema mõte oligi proovida, kuidas kellegi meetod toimib ning seda 8 nädala ehk “mitme kuu vältel” (nagu kirjutasid), mitte polnud juttu paarist nädalast.
Eks selle aja jooksul siis näha ole, kes annab alla, kes mitte ja saavutabki oma eesmärgi. Samas pole see ka omavaheline võistlus: igaüks tegutseb siiski omale sobivas tempos. Eesmärk on vaid ühine- häirivates kilodest vabanemine.

Endal on nädal hästi alanud ja olen omale päeva jooksul ette planeeritud toidukogustest kinni pidanud. Hankisin omale ka eraldi märkmiku, kuhu kirjutan üles iga suutäie: see distsiplineerib päris hästi!

Varajase ärkajana on mul päeva vältel 4 toidukorda: kell 6 hommikul, seejärel 10-11 paiku vahepala, 14 ajal lõuna ja 18-19 paiku õhtueine. Õhtul tegelikult joon vaid klaasitäie petti või keefiri ja ei vajagi enamat. Uni on olnud hea (kõht pole öösel korisenud).

Entusiasmi jätkumist meile kõigile!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 16:31; 22.01 06:28; 02.02 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ja palju edu eesmärgi saavutamisel. Nimi Llama. Meesterahvas pikkusega 194 cm ja kaaluga 93.5 kg. 8 nädala eesmärk 92 kg (arvestan et trenni tegemine annab lihast ja kaalu juurde), toitumist ei muuda, aga kommide söömist vähendan ja liigun maksimaalselt, eelistan joosta ja ujuda. Kaalu pole kunagi varem vähendanud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 09:38; 29.01 08:09; 02.02 18:32; 10.02 11:31; 16.02 16:35; 24.02 12:48; 18.03 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liituks ka teiega.
N 33, 164cm ja 101kg. Märtsi keskpaigaks võiks 95kg olla.
Aasta alguses toitusin nädal aega korralikult ja võtsin 700g juurde hoopis. Ei anna aga alla. Paar aastat tagasi sain normaalselt toitudes aastaga 15kg alla, siis hakkas äkki jälle juurde tulema (nii 2kg kuus), kuigi toitusin samamoodi edasi. Olen vahelduva eduga üritanud jälle toitumist korda saada, aga kuidagi ei õnnestu. Proovin aga edasi.
Ühtegi kava tellida ei kavatse. Proovin nii nagu vanasti – korralikult 3-4 korda päevas süüa (mitte lõunat vahele jätta), peale 18-19.00 mitte süüa, magusat peale lõunat mitte süüa.
Minu suurimaks komistuskiviks ongi just lõuna söömata jätmine, siis söön alati õhtul 2-3 korda ca tunniste vahedega.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 12:00; 27.01 16:00; 01.02 18:20; 08.02 14:33; 15.02 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

42 a, 167 cm. Soovkaal 58-59 (selles kaalus oli palju aastaid, kuni kolm-neli aastat tagasi vaikselt tõusma hakkas). Praegune kaal 61, paar kuud tagasi oli 64, hakkasin sööma kindlal ajal, söögivahedel ei näksi, õhtul pärast 19 ei söö. Muidu aga söön neidsamu toite, mis ikka, menüüd kuidagi ei muutnud, lihtsalt kogused väiksemad ja vahepeal ei näksi. Vähehaaval kaal langeb. Kui ei libastu ja jälle seda õhtust stressisöömist ei tule, siis saan vast 59 peale tagasi varsti. Kuna ma juba varem jälgima hakanud, siis selle 8-nädalasega otseselt ei liitu, aga et seltsis segasem, siis panin oma eesmärgid ja “allavõtmisstrateegia” kirja.

Kommentaari värskendus 25.01: mõni päev hiljem, kaal 60,3. Ikka sama: söögivaheaegadel ei näksi, õhtul pärast 19 (viimased päevad küll juba pärast 18) ei söö. Üks asi, mis meenus, mida viimased paar kuud tõesti kõvasti vähem olen söönud – puuviljad. Üritan piirduda 1-2 puuviljaga päevas, muidu olen suur õunasõber, nii et 5-6 õuna õhtu jooksul nahka pista, polnud mingi probleem.

Kommentaari värskendus 27.01: 59,9 kg

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 12:59; 26.01 09:50; 05.02 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusatsin 2.jaanuaril, olen 40+ vanuses, pikkus 1.59 m. Algkaal 66 kg, nüüdseks on 61 kg. Soovin kaaluda 55 kg.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 15:44; 06.02 15:50; 11.02 16:32; 25.02 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka. Olen 164 cm/110 kg. Alustasin 20. jaanuaril Vormi Saamise Meistriklassiga. Pikemat eesmärki veel ei sea, esimese kuu siht on kaotada 10 kg.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, statistikat nii nagu teemaalgataja mõtles me teha kindlasti ei saa, liiga palju variaableid, alates sellest, mis kaalust keegi alustab, kuipalju keegi patustab, mida kellegi jaoks üldse tähendab “söön vähem ja liigun rohkem”, kuidas dieet sobib, kas keegi on nt 2 nädalat kõhugripis (ja siis edulugude esiotsas oma kaalukaotusega 😀 ) jnejne. Aga seltsiks ja üksteisele innustuseks saame olla küll.
Kui keegi viitsib, siis võiks teha isegi tabeli, mida igaüks täidab ja täiendab enda jooksvate andmetega, ma kahjuks ise ei oska. Üks ilus tabel tehti kunagi nt siin teemas https://foorum.perekool.ee/teema/100-kaalulangetus-vol-2/ (loodame 8 nädalaga analoogsesse tabelisse või lõpptulemustesse kobedamaid miinustega numbreid saada 🙂 )

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 18:39; 22.01 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.Liituks ka N39 160cm pikk ja kaal 68.Tahaks ideaalis 60-ne peale,aga kui saaks
61-62 oleksin ka väga rahul.Otseselt mingit dieeti hetkel ei tee, üritan omal käel toime tulla.Kui vaid suudaks magusa söömist piirata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka, Elsa nimeks. Olen 164cm/113kg. Üritaks LCHF põhimõtteid järgida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen ka kampa. Kirju-Mirju olen, kaal 75, pikkus 162, soovkaal 64. Proovin kalorite lugemisega hakkama saada, ning loodan märtsini vastu pidada. Edu kõigile!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 20:00; 25.01 20:01; 10.02 20:26; 11.02 16:45; 24.02 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaid suudaks magusa söömist piirata.

sama seis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 20:00; 25.01 20:01; 10.02 20:26; 11.02 16:45; 24.02 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaid suudaks magusa söömist piirata.

sama seis.

Mul aitab magusasöömisest hoiduda, kui vahepeal teen perioode, kus magusa suhtes täielik nulltolerants, st tõesti mitte midagi suhkruga ei söö. Novembris-detsembris ei söönud kommi, jäätist vmt. Umbes nädalaga kaob magusanälg ära. Praegu pistan aeg-ajalt väikse tüki šokolaadi ikka suhu, kui isu on, aga ikka harva.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 12:59; 26.01 09:50; 05.02 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen

N36 kaal hetkel 65. Kaheksa nädalaga pean enda puhul reaalseks ehk kolm kilo. Tulemus võiks siis olla 62kg.

Minu plaan on vähem süüa. Juurde ei tõsta, ei näksi ja õhtuti ei söö, no peale 19 nt. Vähendada magusa tarbimist.

Annan märku endast. Eelmisel pühapäeval kaal 64.4, täna 64.0.
Magusat oleks võinud vähem süüa ja muidu ka oleks saanud tervislikumaid valikud teha.
Ma väga tahaks oma toidukorrad kõik kirja panna, aga millegi pärast on see jube raske ja kogu aeg jääb soiku.
Eesmärk siis tuleval nädalal vähem maiustada ja söögipaevikut pidada seitse päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 22:04; 26.01 12:42; 02.02 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahan ka kaalu kaotada. Olen seda teinud erinevatel aegadel ja tavaliselt alati kalorite lugemisega, mis minu puhul on töötanud. Tarbin sel perioodil 1200kcal ja keskmine kaalulangus on 500g nädalas.
Praegu on mul käsil tatra- ja keefiridieet (7 päeva, täna 6.), nii et teisipäeva hommikul selgub tõehetk, palju kaalu langes. Alustasin 66,8-lt (pikkus 168) ja vahepeal kaalunud ei ole.
Kokkuvõttes sooviks oma kaalu saada 60-le.
See tatradieet oligi proovimiseks, jätkan edaspidi kalorite lugemisega.
Ise olen N47.
Nimeks Krisha

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.01 13:35; 28.01 13:50; 08.02 19:44; 15.02 09:39; 27.02 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

merike (39-aastane). pikkus 172 cm. eelmisel laupäeval 65,3 kg. sellel laupäeval 64,4 kg. tahaksin kaaluda 60 kg. tavaliselt jõuan oma kaaluga 62 kg ja siis kipun loobuma pingutamast. loodan, et seekord saavutan oma eesmärgi 60 kg.
tegin nii, et nädala sees magusat ei söö. nädalavahetusel siiski luban endale midagi (tüki kooki, ühe jäätise). muidu söön nö tavalist toitu, kuid püüan rohkem köögivilju sinna juurde süüa.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 21:02; 01.02 15:28; 08.02 17:23; 22.02 20:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )


Esileht Ilu ja tervis 8-nädalane eksperiment! (kaalu kaotus erinevatel viisidel)