Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 465 )

Teema: Aeglane mees

Postitas:
Kägu

Kui sind praegu see häirib, siis tulevik on veel hullem.
Katsu oma mõtted lühemalt kokku võtta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba see kirjeldus pani mul pea valutama. Olen samuti hästi kiire ja konkreetne ning uimerdamist üldse ei salli. Ette ei kujuta, et sellisest suhtest midagi näeksin välja tulemas. Aga muidugi pole mina mingi arvamusliider. Eks otsuse pead ikka ise tegema, aga mis mind eriti häirib – selline mittesuhtlemine on ikka suisa ebaviisakas. Olgu siis temperament milline tahes. Teada, et teine tahaks kohtuda ja ootab vastust, aga temal aega küll… või no kui ei saagi sellest aru, on puudujääk kuskil sotsiaalsetes oskustes ja ongi nii hoolimatu. Seda enam ei tahaks temaga suhelda. Äkki vaatad veel ringi.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine tahab meest muuta. 53! aastast meest? Mina rumal arvasin, et inimene on ammu välja kujunenud..

Ei taha muuta! Tahan aru saada, kas ehk hoopis mina olen ülekohtune, kui soovin, et tänapäeva inimene reageerib sõnumitele kiiresti? Ehk on hoopis vale eeldada, et inimesed vaatavad iga päev oma meile ja messengeri sõnumeid?

Kas teil on selliseid adekvaatses vanuses inimesi, kes nii harva oma sõnumeid vaatavad? Sõnumi avamine võtab aega ju vaid mõne sekundi.

Jah, on küll. Alguses vaatad, et jah ja pärast lükkad vastamist edasi ja enam ei viitsigi vastata või ei tule meelde, et sõnum oli.

Temaga aga on see lugu, et ta mitte ei lükka vastamist edasi, vaid on näha, et ta ei ole isegi sõnumit avanud nädalapäevade jooksul.

Tark inimene avab sõnumi lennureziimis ja siis saatja ei näe, et sõnumit on loetud.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tark inimene avab sõnumi lennureziimis ja siis saatja ei näe, et sõnumit on loetud.

Ja, miks ta peaks nii tegema? Saan aru, et on mingeid olukordi, kus on niimoodi kasulik teha. Aga konkreetses suhtluses ma küll ei mõista, miks see hea peaks olema. Mis on motiiv? Ega mees pole ju vägisi sunnitud suhtlema. Kui ei taha, ärgu lugegu ega kirjutagu üldse enam. Eks ma elan selle siis üle.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee nii, et ära vasta järgmisele sõnumile ja loobu ise kirjutamast. Saad pildi selgeks, kuidas mees suhtleb ja missugune tulevik sul oleks. Kui välja kutsub peale sinupoolset pausi, ära vasta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole öelnud, et ma olen tragi. Minu abielu on lahutatud juba mitu aastat tagasi. Olen erinevate meestega kohtamas käinud. On olnud päris kenasid ja sümpaatseid mehi, kes on olnud huvitatud. Aga mina ei ole nendega seda õiget emotsionaalset sidet leidnud.

Aga sul pole selle mehega ka emotsionaalset sidet. Tuleb välja, et till on pisike ja ei tõuse, mis sa siis teed? Tsiteerides perekoolikaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt proovi talle veel öelda seda, et sul on arusaamatus selle osas, et miks tal vastamisega nii kaua läheb. Selle peale ta ikka ei solvuks ju? Las siis seletab ja saad omad järeldused teha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki on vangis? Neil ei ole pidevat ligipääsu netti. Ja on teatud ajad, millal saab nö puhkusele, et siis neile aegadele planeerib kohtumisi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu karuisa tulekahju ajal – kus on mu hüdropump.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks, mulle on jäänud mulje, et tema fb sõnumid ei ole kättegi toimetatud – ta nagu ei oleks levis, sest sõnumit kuvab nii. Kas on siis tõesti nii, et veel ikkagi üsna adekvaatses vanuses inimene ei kasuta nutitelefoni, ei oma internetiühendust telefonis? Ja satub arvutisse üleüldse harva? Ta ei ole ju 70! Ta on 53-aastane, kes peaks ikka kaasaegsel moel elama. Või reageerin ma üle?

Minu mees on küll paar aastat vanem, FB konto tegi paar aastat tagasi, messenger on tal telefonis avalehel ja harva kui ta saadetud sõnumeid loeb, muud FB teksti ja uudiseid üldse mitte. Ja siis viriseb kuidas ta infot kätte ei saa, kuidas ta millestki midagi ei tea jne. Konto tegi ka kunagi selle pärast, et ühe talle huvipakkuva ürituse info ainult FB-s levis.

Võib-olla on sulle huvi pakkuv mees sama tüüpi, ehk sobiks talle rohkem kui sa teinekord hoopis helistaksid?

Samas kui ta tõesti on pikaldane ja vajab iga asja planeerimiseks paar kuud ja sina oled pigem spontaanne, siis ilmselt tekivad selle pinnalt teil ka edaspidi erinevad ootused ja pettumused, et teine ei soovi asju sama kiiresti või sama pikalt ette planeerituna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema kõlab nii tuttavana. Kas oled sellest varem ka siin rääkinud?

Ekstreemsete introvertide asi – on välja kujunenud kindel rütm ning iga uus asi võib mõjuda ärritavana ning energiaröövlina. Võib-olla on mehel ka enesekindlusega probleeme. Elab rohkem oma mõtetes kui tegelikus elus.

Lihtsalt energiatasemed on inimestel väga erinevad. Sina oled aktiivne, tahad suhelda ja kohtuda, aga mehe jaoks kõlab see nagu õudusunenägu. Nö paberi peal võib mees väga sobiv olla, tõesti meeldite üksteisele. Aga kuna mehe jaoks on igasugune suhtlemine väga väsitav, siis võib ta juba igasuguste stsenaariumite mõtlemisest nii väsinud olla, et on mugavam tegelikke kohtumisi kaugesse tulevikku lükata.

Ehkki, see asi häirib mind tõesti juba väga ammu, arvan siiski, et ma ei ole sellest varem siin kirjutanud. Ma postitan perekooli üldse väga harva ja siis ka olen ikka rohkem reakommenteerija.

Muus suhtes, olen su jutuga täitsa nõus. Kuigi, seda ei saa öelda, et ta suhtlemises väga nõrk oleks. Tal on teatud nõrgad teemad. Me oleme vahetanud pikki ja sisukaid kirju. Silmast silma suheldes on meil alati huvitav. Sulgub vaid teatud teemadel.

Samas, tunnete väljendamisel on ta avatud. Aga seda teeb ka kuidagi teistmoodi kui teised mehed. Rohkem nagu kaalutletult ja läbimõeldult. Talle meeldib sümbolite keeles rääkida. Ta mäletab mingeid tähtpäevi, millest mul pole aimugi. Näiteks, meie esimese kohtumise kuupäev. Täpselt samal kuupäeval, teatud arv kuid edasi, suudlesime esimest korda. Mina seda ei teadnud. Tema mäletas täpselt. No ja kõiksugu sünnipäevad, tähtpäevad jmt on tal nagunii meeles.

Tundub, et enne tunnete väljaütlemist tahab üliveendunud olla, et ütleb ikka tõesti seda, mida reaalselt tunneb. Pealiskaudsus puudub täielikult. Seda, et ta võiks kellelegi öelda sõnu või väljendada tundeid, mida tõsiselt ei mõtle, on võimatu.

Kõlab kui puhtatõuline Asperger.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei ole ammu kohtunud.  Novembri alguses ta kirjutas mulle, et tahab minuga väga kokku saada. Ja tegi ettepaneku, et kas mulle jaanuaris mõni nädalavahetus sobiks.

Enda kogemuse põhjal võin öelda, et mees, kes ei soovi ei jaane ega pühasid koos veeta, on mõtetega kusagil mujal. Kas on asi mõnes eksis, kellest pole üle saadud või on susisemas uus suhe. Kirjutab vahest sulle, kuna hing on valus ja loodab saada mõningast leevendust. Minu eksemplar oli ka kohtumiste kokkuleppimises vääga aeglane ja suur venitaja. Kui tuli armumine peale ja naine andis rohelise tule, tegutses aga kiirelt. Nõudis asjade kärmet üleandmist ja kadunud ta oligi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub väga vastuoluline kirjeldus ühe ja sama mehe kohta. Kord ei näe mees su fb sõnumit mitu nädalat ega vasta neile, samas varasemalt olete vahetanud kilomeetrite viisi kirju. Kord mees peab meeles igasugu sünnipäevi, tähtpäevi, kuid jõuludeks välja ei ilmunud. Tekib ju küsimus, miks. Kord kohtute platooniliselt ja väga harva, järgmisel momendil kirjutad, et mees on sind kohtudes hoopis suudelnud. Kord mees ei tee sinust nädalaid väljagi, kord hoopis mäletab detailselt teie esmakohtumise kuupäevagi, mille sina omakorda oled üldse ära unustanud. Kord mees ei jõua sinu jutu järgi otsusele, aga olete kohtunud viimati novembris ja mees tegi siis koheselt uue kohtumise ettepaneku jaanuarisse. Kord kirjutate palju, kord vaikite nädalaid. Tekib küsimus, miks te ei helista omavahel ja ei suhtle igapäevaselt?

 

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkides jõuludest. Kas mehe kaugenemine sinust ja eemalehoidmine jõulude osas algas hetkest, kui sa tegid talle viimati kohtudes ettepaneku ise talle jõuludeks külla minna ja jõulud koos veeta?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtunud te pole juba ammu. Millal te siis suudlesite üldse? Novembri alguses kirjutas, et näeme jaanuaris. Nagu sa näed, liikudes üha enam novembri algusest jaanuari poole, kus pidi olema teie uus kokkusaamine, on mees selle ajaperioodi sees üha enam olnud distantne, sinuga mitte suhelnud,  mistõttu, ma arvan, et seda kohtumist teil olema ei saa. Ju on kohanud kedagi teist juba enne, kui sinuga viimati kohtus ja see suhe on toimima hakanud või eksnaisega ära leppinud, midagi on muutunud ja toimunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on nii, et kui mees naist tahab, siis on ta võimeline ühel jalal hüpates kuumi kartuleid žongleerima ise samal ajal seebimulle puhudes ja peast põhiseadust tsiteerides.

Nii vana naine peaks ju sellist asja ometi teadma.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki on vangis? Neil ei ole pidevat ligipääsu netti. Ja on teatud ajad, millal saab nö puhkusele, et siis neile aegadele planeerib kohtumisi.

See on üks võimalik variant selle vähese info põhjal, mida me siin teame. Soovitaks igaks juhuks teemaalgatajal uurida, kas kohtulahendite otsing annab midagi. Ma tean, et Viru avavangid saavad näiteks Rakvere lihakombinaadis tööl käia, võib-olla on seal selliseid ettevõtteid veel. Või on ehk muud pidi Rakverega seotud, saab oma vabadel päevadel sugulaste juures ööbida nt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõnedele ka ei vasta?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe osas ei oska kommenteerida, kuigi isegi usun, et sellised on olemas. Meenutab mulle kunagist peikat ajast, mil mobiiltelefone veel ei olnud ja suhtlesime lauatelefonide kaudu. Siis ootasin ka tema kõnet nagu segane. Laiali me lõpuks ka läksime.

Aga mul on mitmeid 40+ tuttavaid, kes messengeri sõnumeid nädal hiljem loevad ja põhjuseks see, et neil pole andmeside mobiilis sisse lülitatud igapäevaselt. 🙂 Jumal ise teab, miks see neile mõistlik tundub. Ja siis ongi ainus variant lihtsalt helistada, äärmisel juhul sms.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elukogemusest ütlen, kui mees naise vastu huvi tunneb, usu mind, ta sipleks ja põleks su järele. Platooniliselt kohtunud? Oled kindel, et ta ei rahulda ennast mõne kohalikuga Rakveres? Miks sa sellesse mehesse nii mitmeid kuid aega ja emotsioone investeerid, ava oma silmad naine, sa oled talle ümmargune null. Aeg on väärtuslik, investeeri seda kellegisse, kes on seda väärt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 53-aastane mees on üksik ja vallaline, siis sellel on põhjus. Tema omapärane iseloom ja käitumine ongi põhjus, miks ta üksik ja vallaline on ning niimoodi ka jääb. Võta teda kui toredat kirjasõpra ja ülejäänud mõtted viska peast välja.

Mul on ka üks taoline kirjasõber (õnneks mitte Rakverest). Olin temasse väga armunud, aga sain õnneks sellest üle. Kirjutame edasi, aga suhtlen pigem meestega, kellega on võimalik igapäevaselt kokku saada. Pole ehk nii romantiline, aga vähemalt on päris.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõnni tähtkujust?
/-/Spontaansusel ruumi ei ole. Seda tüüpi meestel ei ole tihti ambitsiooni (minu jaoks oluline omadus).

Minu üks lähedane on sellise inimesega koos juba 15 aastat. Näen kõrvalt, et nad on õnnelikud. Ta on rahul rahuliku, tööka (aga väikese ambitsiooniga siiski) mehega.

Mul on Sõnni tähtkujust Rakvere mees 🙂
Aga ambitsioonitu ta küll pole, töötab heal positsioonil, suhtlust nõudval, üsna pingelisel alal.
Eraelus pigem vaikne, nö jälgija.
Asi võib ka päritolus olla, minu meelest sealkandis ongi palju selliseid rahulikke tüüpe.
Aga Saare proua, kes iga hetk valmis “mandrile põrutama”, võib tõesti sellisele liig olla. Temperamendid ja energiakaared lihtsalt ei lange kokku.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt proovi talle veel öelda seda, et sul on arusaamatus selle osas, et miks tal vastamisega nii kaua läheb. Selle peale ta ikka ei solvuks ju? Las siis seletab ja saad omad järeldused teha.

Appi, miks naistel on vajadus klammerduda ning paluda veel mingeid selgitusi, kui mehe enda käitumine näitab null huvi? Miks te ripute selliste meeste kaelas? Anute tähelepanu.

Internet internetiks  aga numbri valimine võtab aega 3 sekundit.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle mehega on emotsionaalne side seetõttu hea, et temaga suheldes suhtled iseendaga, kuna ta on nii slow. Paarisõnalisele lausele mõtled konteksti ja muu muinasjutu ise juurde ja ongi mega klapp. Vaata nooremat/ aktiivsemat meest.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elavad naised, kellel pole võrdväärset aktiivset meest kõrval, suhtlevad paljude meestega ja teevad enamatki, ise räägivad, et emotsionaalset klappi pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki on vangis? Neil ei ole pidevat ligipääsu netti. Ja on teatud ajad, millal saab nö puhkusele, et siis neile aegadele planeerib kohtumisi.

Täiesti kindlasti ei ole vangis. Ta on üks korralikumaid ja seadusekuulekamaid inimesi, keda tean.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on suhteliselt naiivne loota, et 53a mees huvituks omaealisest naisest. Naised on selles eas meestega võrreldes juba täiesti mutistunud ja mehed veel sellised nooruslikud, pigem vaadatakse 10-15 a nooremaid, vb rohkemgi.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda kogemuse põhjal võin öelda, et mees, kes ei soovi ei jaane ega pühasid koos veeta, on mõtetega kusagil mujal. Kas on asi mõnes eksis, kellest pole üle saadud või on susisemas uus suhe. Kirjutab vahest sulle, kuna hing on valus ja loodab saada mõningast leevendust. Minu eksemplar oli ka kohtumiste kokkuleppimises vääga aeglane ja suur venitaja. Kui tuli armumine peale ja naine andis rohelise tule, tegutses aga kiirelt. Nõudis asjade kärmet üleandmist ja kadunud ta oligi.

Meil mõlemal on eelnev elu. Meil mõlemal on täiskasvanud lapsed. Minul ka lapselapsed. Samuti on meil mõlemal vanemad elus.  Ta eeldab, et sellised pühad veedetakse koos oma vanematega, oma lastega ja nende peredega.

Selles olen 99,9% veendunud, et tal kedagi teist pole. Ja eksnaisele ei mõtle ka kindlasti. Miks ma seda nii kindlalt väidan, ei oska põhjendada. Seda ei saagi paari sõnaga kirjeldada. Selleks peaks teadma kogu tausta. Aga seda siin lahti rääkida ei saa, ega ole õige ka. Ta võib kummaline olla, aga kindlasti ei ole ta valetaja või topeltmängu mängija.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub väga vastuoluline kirjeldus ühe ja sama mehe kohta. Kord ei näe mees su fb sõnumit mitu nädalat ega vasta neile, samas varasemalt olete vahetanud kilomeetrite viisi kirju. Kord mees peab meeles igasugu sünnipäevi, tähtpäevi, kuid jõuludeks välja ei ilmunud. Tekib ju küsimus, miks. Kord kohtute platooniliselt ja väga harva, järgmisel momendil kirjutad, et mees on sind kohtudes hoopis suudelnud. Kord mees ei tee sinust nädalaid väljagi, kord hoopis mäletab detailselt teie esmakohtumise kuupäevagi, mille sina omakorda oled üldse ära unustanud. Kord mees ei jõua sinu jutu järgi otsusele, aga olete kohtunud viimati novembris ja mees tegi siis koheselt uue kohtumise ettepaneku jaanuarisse. Kord kirjutate palju, kord vaikite nädalaid. Tekib küsimus, miks te ei helista omavahel ja ei suhtle igapäevaselt?

On küll vastuoluline kirjeldus. Aga, nagu öeldud, väga täpselt ma kirjutada ei saa. Keegi siin eelnevalt juba palus, et paneksin oma mõtted lühemalt kirja.

Me oleme tegelikult juba kaua tuttavad. Pikad kirjavahetused olid ammu. Vahepeal oleme me erimeelsuste tõttu (minu pahameel, et ta ei reageeri piisavalt kiiresti ja tema solvumine selle peale) olnud suhtlemispausil. Ja nii on asi veninud. Vahepeal oleme vahetanud vaid viisakusi (sünnipäevaõnnitlused jmt), siis on suhtlemine jälle elavnenud (ikka tema soovil). Praegu siis oleme jälle ettevaatlikult aktiivsemasse faasi jõudnud.

Nüüd, novembris me ei kohtunud. Ta kirjutas mulle messengeris, et soovib väga minuga kohtuda. Viimasest kohtumisest on väga kaua aega möödas.

Kui ma seda juttu kirjutan, siis saan ise ka aru, et tegemist on haige kummivenitamisega. Samas, ega ma ei ole algusest peale mingeid ootuseid ja lootuseid sellele suhtele pannud. Olen lihtsalt suhelnud suhtlemise pärast. Vaatan, mis saab, kuhu asi liigub. Kui asi on vaibunud, olen sellega leppinud. Kui asi aktiveerub, siis olen uudishimulik, kuidas asi nüüd edasi kulgeb. Ühtpidi on natukene huvitav. Teistpidi piinav ja ka ruineeriv.  Aga meeleheitlikult ma meest ei otsi. Sellepärast olengi äraootaval seisukohal ja jälgin mängu.

Tema stiil on see, et tähtpäeval pöördub esimesena. Ja, kui ma sellele vastan, siis on ta kadunud. Selleaastane jõulutervitus tuli esimesena temalt. Mina reageerisin kohe, soovisin talle ka ilusaid jõule. Aga, nüüd on juba nädal möödas, ja ta pole seda sõnumit isegi lugenud. Ehk siis, jääb mulje, et ta tuleb korraks messengeri, toksib oma sõnumi ära ja kaob kohe. Täna on vana aasta õhtu. Olen kindel, et täna ta saadab mulle jälle vastava sõnumi, ja pärast seda on jälle kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkides jõuludest. Kas mehe kaugenemine sinust ja eemalehoidmine jõulude osas algas hetkest, kui sa tegid talle viimati kohtudes ettepaneku ise talle jõuludeks külla minna ja jõulud koos veeta?

Ei! Olen tal kunagi paar korda külas käinud. Ta elab tõesti üksinda. Ei ole seal eksnaist ega ka teisi silmarõõme, kui seda silmas pead. Topeltelu elamises ma teda ei kahtlusta, kuigi ta käitumine võib sellise mulje jätta küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 465 )


Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees