Esileht Pereelu ja suhted Alaväärne mees

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Teema: Alaväärne mees

Postitas:
Kägu

Selline mees on võimetu rääkima naisega nii kaua, et jõuaks enamasti üheöösuhtenigi, rääkimata siis pikast ja õnnelikust abielust. Järelikult on tegemist alaväärse isendiga, kes ei peaks oma geene paljundama. Loodus on rääkinud.

Looduses läheb peale mitte hügieenilisem ja siiram, vaid mees, kes murrab. Loeb pealehakkamine, mitte headus. Pahad poisid on väga in.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei huvita perekooli naised, ma lihtsalt vaidlen vastu, esindan mehelikku nägemust.

Aga sa ei tee naisi ümber. Saad aru, et naine võib sulle vaadata 30 cm kauguselt silma sisse, ta saab isegi aru, aga ta ei tunnista seda. Naised ei ole nagu mehed ja loomulikuly huvitab sind naistega vaidlemine. Mida iga mees ei tee. Ja ei, nad ei teeni ka naistele raha, nad ei käi aga ka perekoolis nägemust esitamas. Võitled nagu alkoholismiga.

Mis sa nüüd hädaldad selle perekoolis olemisega, sul poleks ju jahuda oma nägemusi kui mind poleks. Iga mees ei tee, aga mina jälle teen. Mina leian, et mul on vabadus teha seda mis mulle meeldib ja mitte teha seda, mis mulle ei meeldi ja keegi naine ei tule mulle ütlema, mida mina võin või ei või. Milleks selline konservatiivne transvestism teie poolt? Pidite olema ju kõik sallijad ja liberaalid, ega te ometi ekrevalijad ei ole?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

esindan mehelikku nägemust.

Sa esindad AINULT iseenese nägemust. Õnneks enamus mehi nägemusi ei näe ja suhtuvad inimestesse ja maailma austusega ja targalt.

Palun ära võrdsusta ennast meessooga. Mehed on rõhuvas enamuses austusväärseid, aga on ka erandeid…nagu PKs näha.

Kahjuks on kõige rumalam ka sageli see kõige häälekam.

Kuna ma olen siin meesvähemuses, siis ikka esindan ju meesoo arvamust. Kui neid mehi siia juurde tuleb, siis esindan väihemat. Aga tegelikult mehed ei tule siia, sest te olete tülgastavad. Mul on lihtsalt tugevam närvikava, nii nagu proktoloog saab teie pepuauku uurida ilma et oksele hakkaks eks.
Sina küll austusväärne ei ole, mis jaurad nendest omadustest. Tavaline lehtsaba oled 😀

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa nüüd hädaldad selle perekoolis olemisega, sul poleks ju jahuda oma nägemusi kui mind poleks. Iga mees ei tee, aga mina jälle teen. Mina leian, et mul on vabadus teha seda mis mulle meeldib ja mitte teha seda, mis mulle ei meeldi ja keegi naine ei tule mulle ütlema, mida mina võin või ei või. Milleks selline konservatiivne transvestism teie poolt? Pidite olema ju kõik sallijad ja liberaalid, ega te ometi ekrevalijad ei ole?

Ongi vabadus ja seetõttu ma sulle 99% ajastt ei vasta nagu teised viitsivad. Ka mina valin. Ära väsitasid mu tänaseks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sest mehed räägivad sõbrale tõtt, naisele aga mitte.

Vat siin sa ust eksidki. Naisele nad võivad valetada, aga see pika praktika jooksul selgub. Ja minu pika praktika jooksul on selgunud, et mehed valetavad mulle vähe. Nad ei viitsi.
Küll aga mitme poisi emana ja veel mitme mehe õena kuulen ma seda meeste omavahelist kelkimist, millel pole tõega vähematki pistmist, ikka palju.
Selle “mees mehele räägib tõtt” rumalusega meenub mulle vana naljajutt. Üks mees kurdab sõbrale, et näe, Raigol jälle uus pruut, sain Raigoga kokku, räägib, et hullumaja, naised jooksevad järele. Aga uus pruut olevat väga ilus. Veits nagu kadedaks teeb, mis ta räägib. Sõber vastab: a kes sind keelab, räägi ka.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ära võrdsusta ennast meessooga. Mehed on rõhuvas enamuses austusväärseid, aga on ka erandeid…nagu PKs näha.

Naiivne… naiivne. Mehed on austusväärsed küll, aga nad teavad, mida naine kuulda tahab ja serveerivad seda punase roosiga.

Ma küll ei tea sinu seksuaalseid ja hingelisi eelistusi, aga ma arvan, et olen olnud väga lähedane rohkemate meestega kui sina. Seega ära tule minule rääkima, kes ma olen 60+ aastat vana ja kolmandas pikas suhtes (esmalt lesk, siis lahutus, nüüd 25 aastat abielu) ja olnud mõneski lühemas suhtes nooruses, mida mehed üldiselt teevad või nemad tahavad. Muidugi, kui sa oled samamoodi tuhandeid hommikuid ärganud meesterahva kõrval, oled näinud nende nõrkushoogusid, oled näinud/kuulnud meeste haavatavust, oled kuulnud tuhandeid lubadusi ja näinud nende tulemit, oled kuulnud meeste intiimsemaid saladusi, oled näinud mehe silmis armastust (ja ka kuidas see kustub), vat siis tule ja räägi minuga sellest, kuidas sina tunned mehi ja mina mitte.

Naiivseks ma sind ei nimetaks, küll aga ma ei sa aru, miks sa püüad olla spetsialist asjas, mida sa pole. See, et sul on häälepaelad, ei tee sind soololaulueksperdiks ja pädevas arvustajaks. Sama lugu riistaga. See ei tee sinust meessoo eksperti, väikemees.

Nii vana memmeke ja nii suur seksivastane. Vaeseke vaseke ja joodikud elavad sinu ümber ja kui raske on su elu, terve elu oled ainult koristanud ja tead nüüd meestest kõike. Nõukogude naine oled, vaat mis sa oled. Aga aeg on palju edasi läinud.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa nüüd hädaldad selle perekoolis olemisega, sul poleks ju jahuda oma nägemusi kui mind poleks. Iga mees ei tee, aga mina jälle teen. Mina leian, et mul on vabadus teha seda mis mulle meeldib ja mitte teha seda, mis mulle ei meeldi ja keegi naine ei tule mulle ütlema, mida mina võin või ei või. Milleks selline konservatiivne transvestism teie poolt? Pidite olema ju kõik sallijad ja liberaalid, ega te ometi ekrevalijad ei ole?

Ongi vabadus ja seetõttu ma sulle 99% ajastt ei vasta nagu teised viitsivad. Ka mina valin. Ära väsitasid mu tänaseks.

Ära hakka titatsema

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sest mehed räägivad sõbrale tõtt, naisele aga mitte.

Vat siin sa ust eksidki. Naisele nad võivad valetada, aga see pika praktika jooksul selgub. Ja minu pika praktika jooksul on selgunud, et mehed valetavad mulle vähe. Nad ei viitsi.

Küll aga mitme poisi emana ja veel mitme mehe õena kuulen ma seda meeste omavahelist kelkimist, millel pole tõega vähematki pistmist, ikka palju.

Selle “mees mehele räägib tõtt” rumalusega meenub mulle vana naljajutt. Üks mees kurdab sõbrale, et näe, Raigol jälle uus pruut, sain Raigoga kokku, räägib, et hullumaja, naised jooksevad järele. Aga uus pruut olevat väga ilus. Veits nagu kadedaks teeb, mis ta räägib. Sõber vastab: a kes sind keelab, räägi ka.

Ma ei eksi.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sest mehed räägivad sõbrale tõtt, naisele aga mitte.

Vat siin sa ust eksidki. Naisele nad võivad valetada, aga see pika praktika jooksul selgub. Ja minu pika praktika jooksul on selgunud, et mehed valetavad mulle vähe. Nad ei viitsi.

Küll aga mitme poisi emana ja veel mitme mehe õena kuulen ma seda meeste omavahelist kelkimist, millel pole tõega vähematki pistmist, ikka palju.

Selle “mees mehele räägib tõtt” rumalusega meenub mulle vana naljajutt. Üks mees kurdab sõbrale, et näe, Raigol jälle uus pruut, sain Raigoga kokku, räägib, et hullumaja, naised jooksevad järele. Aga uus pruut olevat väga ilus. Veits nagu kadedaks teeb, mis ta räägib. Sõber vastab: a kes sind keelab, räägi ka.

Kas mõni mees vaatab üle 60 aastast naist? Kuidas sa ikka seda muinasjuttu vestad oma meestest 😀 Külanaistelt kuulsid ja siis toodad perekooli lõputuid teemasid.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina küll austusväärne ei ole

Nii nagu ma ei taha olla näiteks turuvärava jotade parim semu, ei taotle ma ka nende jaoks austusväärne olemist. Kui närvidele käivad, ütlen mõne karmi sõna ja unustan.

Sa ei esinda mingil juhul ega mingist asendist meeste seisukohti. Absoluutne harimatus ja lollus on seda arvata, et vähemuses olemine teeb sinust meeste arvamuste asjus liidri. Kuidas saad sa sele peale üldse tulla 🙂

See, kui ma olen näiteks ainus eestlanna Kuubal, ei tee minust veel eksperti eestlaste arvamuse suhtes Usa-Kuuba suhetes. Ma võin rääkida ainult iseendast. Ning seda võiksid teha sinagi, mitte püüda end upitada meessoo jaoks solvavalt nende eestkõnelejaks. Kes sind valis, kes volitas…räägi ainult iseendast, ole nüüd tubli poiss.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mõni mees vaatab üle 60 aastast naist? Kuidas sa ikka seda muinasjuttu vestad oma meestest ???? Külanaistelt kuulsid ja siis toodad perekooli lõputuid teemasid.

Ma nüüd kirjutan aeglaselt, et sa aru saaksid. Olen 60+ aastat vana ja 25 viimast aastat praeguse abikaasaga abielus. Kui sulle tuleb üllatuseks, et mõni 60-aastane on abielus, siis olgu see sulle üllatuseks. Jah, on.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina küll austusväärne ei ole

Nii nagu ma ei taha olla näiteks turuvärava jotade parim semu, ei taotle ma ka nende jaoks austusväärne olemist. Kui närvidele käivad, ütlen mõne karmi sõna ja unustan.

Sa ei esinda mingil juhul ega mingist asendist meeste seisukohti. Absoluutne harimatus ja lollus on seda arvata, et vähemuses olemine teeb sinust meeste arvamuste asjus liidri. Kuidas saad sa sele peale üldse tulla ????

See, kui ma olen näiteks ainus eestlanna Kuubal, ei tee minust veel eksperti eestlaste arvamuse suhtes Usa-Kuuba suhetes. Ma võin rääkida ainult iseendast. Ning seda võiksid teha sinagi, mitte püüda end upitada meessoo jaoks solvavalt nende eestkõnelejaks. Kes sind valis, kes volitas…räägi ainult iseendast, ole nüüd tubli poiss.

Ainuke solvaja oled sa ise, sul on nagu mingi õigus koguaeg solvata. Siis räägid nagu mina solvaks sind? Kuidas sa seda suur palki nagu oma silmas ei märka????

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mõni mees vaatab üle 60 aastast naist? Kuidas sa ikka seda muinasjuttu vestad oma meestest ???? Külanaistelt kuulsid ja siis toodad perekooli lõputuid teemasid.

Ma nüüd kirjutan aeglaselt, et sa aru saaksid. Olen 60+ aastat vana ja 25 viimast aastat praeguse abikaasaga abielus. Kui sulle tuleb üllatuseks, et mõni 60-aastane on abielus, siis olgu see sulle üllatuseks. Jah, on.

No ja siis. Ma abielus ei ole aga mul on ka üle 20 aasta naine ja loeb siin raamatut. Kah asi millega vehelda, aga seksi sa ju enam ei tee. See oled ju sina kes igas seksi teemas kohe nina kirtsutab. 60 aastased ei seksi, arusaadav, aga miks elad teiste elu?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oled ju sina kes igas seksi teemas kohe nina kirtsutab. 60 aastased ei seksi, arusaadav, aga miks elad teiste elu?

Nüüd sa ajad mind küll kellegagi sassi. Seksi teemades ma enda meelest kunagi sõna ei võta ja kui sul on plaan 60-aastaselt enam mitte seksida, siis palju õnne. Mul seda plaani polnud ega pole. Kas 70-aastaselt tekib see plaan, seda ales näeme.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sul on nagu mingi õigus koguaeg solvata

Kui sina oled võtnud esitleda ennast kui kogu meessoo hääletoru ja tõekuulutajat, võin mina sulle vastu öelda, et ei, sa ei ole kumbagi. Kindlasti mitte.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vana memmeke ja nii suur seksivastane. Vaeseke vaseke ja joodikud elavad sinu ümber ja kui raske on su elu, terve elu oled ainult koristanud ja tead nüüd meestest kõike. Nõukogude naine oled, vaat mis sa oled. Aga aeg on palju edasi läinud.

Mis lollus see nüüd on. Ma pole üheski postituses midagi seksivastasusest rääkinud ega koristamisest. Meil on koduabiline, oli noorena, vahepeal ei olnud, nüüd on juba 15 aastat jälle. Mis jura sa ajad üldse. Kas sa jood?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei huvita perekooli naised, ma lihtsalt vaidlen vastu, esindan mehelikku nägemust. Elu pidi ju võrdne olema? Mind ei huvita pk paksud menopausis naised, ärge solvuge, aga nii on. Ärge hinnake end üle eks. Mind ei huvita ka teie kreeni ajamine, kreeni lähete ju te ise, võiks ju mind lihtsalt ignoreerida, aga te ei suuda.

Esiteks, sa ei ole karvavõrdki mehelik. Teiseks, ma loomulikult loodan, et sa kirjutad oma kommentaare kuskilt kinnisest raviasutusest, ka neil on ligipääs internetile. Sest oleks päris hull, kui meie hulgas liiguks päriselt ringi selline naistevihkaja, kes ei näe inimesi, kui erinevaid indiviide, vaid liigitab poolt inimkonda mingite väliste tunnuste alusel kastidesse – kurikamõrvar vol. 2. Ning tulles teemasse, siis tõepoolest ei ole midagi alaväärsemat, kui mehed, kes istuvad perefoorumis, et “naisi kreeni ajada” ja loomulikult naisi halvustavad mehed üleüldiselt, kuigi eks neid siin Eestis ole omajagu. Ja kas sa pole siiani aru saanud, et selle asemel, et naistele midagi selgitada, sa hoopis teed kõikide meeste mainet maha oma postitustega?

Mina näiteks tean, et üks Eesti meesarst (psühhiaater) omab PK kontot. Nii et imestada ei ole siin millegi üle. Inimesed ongi sellised kahepalgelised ja paljudes inimestes on varjatud pool, mis avaldub vaid anonüümselt. On see avatud ja valge pool ja on see salajane must pool.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiivitar. OT ajab naisi.meelega kreeni, et sinusugused jauraksid. Naiivsed naised, vaesed pered.

Kui mees teisiti tähelepanu ei saa, siis see tema väärtus peab ikka päris aam-almtasemel olema, et selleks tuleb vennikesel tundide kaupa per päev naisi “kreeni ajada”. Et keegi üldse teda märkaks!

Mind ei huvita perekooli naised, ma lihtsalt vaidlen vastu, esindan mehelikku nägemust. Elu pidi ju võrdne olema? Mind ei huvita pk paksud menopausis naised, ärge solvuge, aga nii on. Ärge hinnake end üle eks. Mind ei huvita ka teie kreeni ajamine, kreeni lähete ju te ise, võiks ju mind lihtsalt ignoreerida, aga te ei suuda.

Esiteks, sa ei ole karvavõrdki mehelik.

Teiseks, ma loomulikult loodan, et sa kirjutad oma kommentaare kuskilt kinnisest raviasutusest, ka neil on ligipääs internetile. Sest oleks päris hull, kui meie hulgas liiguks päriselt ringi selline naistevihkaja, kes ei näe inimesi, kui erinevaid indiviide, vaid liigitab poolt inimkonda mingite väliste tunnuste alusel kastidesse – kurikamõrvar vol. 2.

Ning tulles teemasse, siis tõepoolest ei ole midagi alaväärsemat, kui mehed, kes istuvad perefoorumis, et “naisi kreeni ajada” ja loomulikult naisi halvustavad mehed üleüldiselt, kuigi eks neid siin Eestis ole omajagu. Ja kas sa pole siiani aru saanud, et selle asemel, et naistele midagi selgitada, sa hoopis teed kõikide meeste mainet maha oma postitustega?

Kelle jaoks peaks mehelik olema, sinu jaoks? Tänan ei.

Oh ei, usu, seda ei soovi ükski naine. See kommentaar puudutas pigem sinu väiteid, et oled mees ja mehelik, esindad “mehelikku” nägemust jne.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vana memmeke ja nii suur seksivastane. Vaeseke vaseke ja joodikud elavad sinu ümber ja kui raske on su elu, terve elu oled ainult koristanud ja tead nüüd meestest kõike. Nõukogude naine oled, vaat mis sa oled. Aga aeg on palju edasi läinud.

Mis lollus see nüüd on. Ma pole üheski postituses midagi seksivastasusest rääkinud ega koristamisest. Meil on koduabiline, oli noorena, vahepeal ei olnud, nüüd on juba 15 aastat jälle. Mis jura sa ajad üldse. Kas sa jood?

Mitmekesi te nüüd räägite või oledki varikontodega?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas alaväärne mees on see, kes ei ole võimeline ega püüagi selle poole, et saada endale võimekus osta teenus auto või eluaseme remondi alal, vaid teeb neid töid ise?
Kas alaväärne mees on kõigest tonnkakssada kuus teeniv mees kelle prioriteetidest puudub ambitsioon nimega “rohkem”?
Kas alaväärne mees on see, kellel on lisaks kõigele eelnimetatule ka väike riist?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas alaväärne mees on see, kes ei ole võimeline ega püüagi selle poole, et saada endale võimekus osta teenus auto või eluaseme remondi alal, vaid teeb neid töid ise?

Kas alaväärne mees on kõigest tonnkakssada kuus teeniv mees kelle prioriteetidest puudub ambitsioon nimega “rohkem”?

Kas alaväärne mees on see, kellel on lisaks kõigele eelnimetatule ka väike riist?

Heheee, mida rohkem teenib seda rohkem tarbimist, seda suurem looduse reostamine. Muidu paljud on puukallistajad, aga 1200 ei lepi. Suguelundi suurust mees ei saa valida, pole seda mõtet häbeneda. Pooled naised ei koge kunagi orgasmi, mingit vahet pole kui suur on mehe riist. Ikka naine peab teeslema et mees minema ei läheks ja ka end seksilõvina tunneks. Loodus on elu nii teinud, pole mõtet ennast seepärast halvasti tunda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alaväärne mees on kas see, kes ise alaväärselt elab, või see keda naised alaväärsena vaatavad. Naistele meeldib väga mõte sellest, et neid kätel kantakse, kõiges nende tahtmist tehakse, ainult nende tahtmine on see, mis loeb ja et nemad ise suhte heaks pingutama ei pea. Loomulikult mees, kes kõike seda teeb ja talub, paistab naistele alaväärsena. Teenrid ei ole jumalannadega võrdsed. Kui mees unustab naisele aegajalt usutavalt meelde tuletada, et naisel on vedanud, et mees temaga suhtes on, siis võibki ta hakata meest alaväärsena nägema. Ja kui see juba juhtunud on, siis võib mees kasvõi kõrvade peal käia – suhe on läbi ja kooselu jätkamine on vaid teineteise piinamine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alaväärne mees on kas see, kes ise alaväärselt elab, või see keda naised alaväärsena vaatavad. Naistele meeldib väga mõte sellest, et neid kätel kantakse, kõiges nende tahtmist tehakse, ainult nende tahtmine on see, mis loeb ja et nemad ise suhte heaks pingutama ei pea. Loomulikult mees, kes kõike seda teeb ja talub, paistab naistele alaväärsena. Teenrid ei ole jumalannadega võrdsed. Kui mees unustab naisele aegajalt usutavalt meelde tuletada, et naisel on vedanud, et mees temaga suhtes on, siis võibki ta hakata meest alaväärsena nägema. Ja kui see juba juhtunud on, siis võib mees kasvõi kõrvade peal käia – suhe on läbi ja kooselu jätkamine on vaid teineteise piinamine.

Ma ei usu, et see sellistel põhjustel nii on. Elu on tsükliline ja loodus sunnib inimesi geene vahetama, st uusi paare moodustama. Seepärast paljud suhted kestavad 3-5 aastat. Kui inimesed ei vahetakse partnereid, siis geenimaterjal läheks väga halvaks. See et naised või mehed üksteisest ära tüdinevad, on meile sisseprogrammeeritud mitte ei tulene sellest mida kumbki sugu suhtes teeb. Sest ka väga ilusad, rikkad ja tahetud inimesed ei suuda suhteid pidada, isegi veel vähem kui need vaesed, kes teevad seda eluraskuste pärast. Mida vabam on inimene majanduslikult, seda lühemad on tema suhted.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et see sellistel põhjustel nii on. Elu on tsükliline ja loodus sunnib inimesi geene vahetama, st uusi paare moodustama. Seepärast paljud suhted kestavad 3-5 aastat. Kui inimesed ei vahetakse partnereid, siis geenimaterjal läheks väga halvaks. See et naised või mehed üksteisest ära tüdinevad, on meile sisseprogrammeeritud mitte ei tulene sellest mida kumbki sugu suhtes teeb. Sest ka väga ilusad, rikkad ja tahetud inimesed ei suuda suhteid pidada, isegi veel vähem kui need vaesed, kes teevad seda eluraskuste pärast. Mida vabam on inimene majanduslikult, seda lühemad on tema suhted.

Mõte ei tundu iseenesest küll vale olema, aga see ei ole ka päris õige, kindlasti mitte teemakohane. Või teisiti öeldes: kui mees suudab naise silmis oma ihaldusväärsuse säilitada, siis ka suhe kestab. Just naise silmis. Isiklikust kogemusest sa võid väljapoole igati macho olla, hinnatud spetsialist, juht ja sõprade seltsis peoloom, aga kui naine harjub sind nägema vaid koristamas, kokkamas ja lastega tegelemas, siis ta unustab ära, kellega ta kokku kolis. Ja ainult naisele endale suunatud žestid (restoraniskäimised, lilled, kingitused) talle seda meelde ei tuleta. Neid peavad teenrid jumalannale nagunii võimaldama. Kodu- ja naisekesksed mehed leitakse varsti alaväärsed olema. Seega mees peab naist mitte naise tahtmiste järgi kohtlema, vaid kohtlema nõnda, et mees ise särada saab. Kui muidugi on tahtmist naise silmis positsiooni ja suhet säilitada. Kui tahaks rahulikult kodus diivnil puhata ja omaenda hobidega tegeleda, millesse naine oodatud ei ole, siis tähendab eelpool nimetatu muidugi parajat tänamatut pingutust.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et see sellistel põhjustel nii on. Elu on tsükliline ja loodus sunnib inimesi geene vahetama, st uusi paare moodustama. Seepärast paljud suhted kestavad 3-5 aastat. Kui inimesed ei vahetakse partnereid, siis geenimaterjal läheks väga halvaks. See et naised või mehed üksteisest ära tüdinevad, on meile sisseprogrammeeritud mitte ei tulene sellest mida kumbki sugu suhtes teeb. Sest ka väga ilusad, rikkad ja tahetud inimesed ei suuda suhteid pidada, isegi veel vähem kui need vaesed, kes teevad seda eluraskuste pärast. Mida vabam on inimene majanduslikult, seda lühemad on tema suhted.

Mõte ei tundu iseenesest küll vale olema, aga see ei ole ka päris õige, kindlasti mitte teemakohane. Või teisiti öeldes: kui mees suudab naise silmis oma ihaldusväärsuse säilitada, siis ka suhe kestab. Just naise silmis. Isiklikust kogemusest sa võid väljapoole igati macho olla, hinnatud spetsialist, juht ja sõprade seltsis peoloom, aga kui naine harjub sind nägema vaid koristamas, kokkamas ja lastega tegelemas, siis ta unustab ära, kellega ta kokku kolis. Ja ainult naisele endale suunatud žestid (restoraniskäimised, lilled, kingitused) talle seda meelde ei tuleta. Neid peavad teenrid jumalannale nagunii võimaldama. Kodu- ja naisekesksed mehed leitakse varsti alaväärsed olema. Seega mees peab naist mitte naise tahtmiste järgi kohtlema, vaid kohtlema nõnda, et mees ise särada saab. Kui muidugi on tahtmist naise silmis positsiooni ja suhet säilitada. Kui tahaks rahulikult kodus diivnil puhata ja omaenda hobidega tegeleda, millesse naine oodatud ei ole, siis tähendab eelpool nimetatu muidugi parajat tänamatut pingutust.

Saad ju ise ka aru kui vastuolulist juttu sa räägid? Pole vahet milline on mees, rahulolematu on naine. Nagu ise kirjutad, siis olgu mees mätšo või spetsialist ja kui kodus koristab, siis naine ikka õnnetu, siis pole ju kuidagi mehel võimalik teha naist õnnelikuks, sest naine ei ole õnnelikuks loodud.

Mätšomehed ei hooligi naistest, nad lihtsalt ajavad keelt kõrva, saavad naise voodisse ja unustavad selle naise. Kuna see mees on kättesaamatu siis naised teeks ükskõik mida temaga suhtesse saamise nimel. St naine ei taha mitte seda meest vaid saada kätte seda mida ta ei saa. Kes on õnnelik selle üle mis tal on? Mõni üksik.

Ikkagi jõuad alati sinna välja, et pole vahet milline on mees, naine on ikka rahulolematu mingist hetkest. Miks juba piibel kirjutas kuidas madu pakkus naisele õuna ja lõhkuda paradiis kus Eva juba Aadamaga elas? St juba antiikajal inimesed panid tähele naise rahulolematust. Isegi kui kõik kõik kõik on olemas, naine lõhub selle ära.

Miks üldse siis üks mees peab tõmblema naiste pärast? Ainult nii palju kui vaja voodisse saamiseks, edasi kama kaks?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et see sellistel põhjustel nii on. Elu on tsükliline ja loodus sunnib inimesi geene vahetama, st uusi paare moodustama. Seepärast paljud suhted kestavad 3-5 aastat. Kui inimesed ei vahetakse partnereid, siis geenimaterjal läheks väga halvaks. See et naised või mehed üksteisest ära tüdinevad, on meile sisseprogrammeeritud mitte ei tulene sellest mida kumbki sugu suhtes teeb. Sest ka väga ilusad, rikkad ja tahetud inimesed ei suuda suhteid pidada, isegi veel vähem kui need vaesed, kes teevad seda eluraskuste pärast. Mida vabam on inimene majanduslikult, seda lühemad on tema suhted.

Mõte ei tundu iseenesest küll vale olema, aga see ei ole ka päris õige, kindlasti mitte teemakohane. Või teisiti öeldes: kui mees suudab naise silmis oma ihaldusväärsuse säilitada, siis ka suhe kestab. Just naise silmis. Isiklikust kogemusest sa võid väljapoole igati macho olla, hinnatud spetsialist, juht ja sõprade seltsis peoloom, aga kui naine harjub sind nägema vaid koristamas, kokkamas ja lastega tegelemas, siis ta unustab ära, kellega ta kokku kolis. Ja ainult naisele endale suunatud žestid (restoraniskäimised, lilled, kingitused) talle seda meelde ei tuleta. Neid peavad teenrid jumalannale nagunii võimaldama. Kodu- ja naisekesksed mehed leitakse varsti alaväärsed olema. Seega mees peab naist mitte naise tahtmiste järgi kohtlema, vaid kohtlema nõnda, et mees ise särada saab. Kui muidugi on tahtmist naise silmis positsiooni ja suhet säilitada. Kui tahaks rahulikult kodus diivnil puhata ja omaenda hobidega tegeleda, millesse naine oodatud ei ole, siis tähendab eelpool nimetatu muidugi parajat tänamatut pingutust.

Alaväärsus on see kui sa häbened iseennast. Kui inimene ei häbene olla see kes ta on, ei saa ta olla alaväärne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad ju ise ka aru kui vastuolulist juttu sa räägid? Pole vahet milline on mees, rahulolematu on naine. Nagu ise kirjutad, siis olgu mees mätšo või spetsialist ja kui kodus koristab, siis naine ikka õnnetu, siis pole ju kuidagi mehel võimalik teha naist õnnelikuks, sest naine ei ole õnnelikuks loodud.

Eks ta või esmapilgul vastuoluline tunduda jah, aga kui natuke võimelda siis on võimalik asi tasakaalu saada. Soovitan googelda fraasi “red pill on hard mode”. Sel teemal on raamatuid kirjutatud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alaväärsus on see kui sa häbened iseennast. Kui inimene ei häbene olla see kes ta on, ei saa ta olla alaväärne.

Kui me räägiks üksikust inimesest. Teema on aga püstitatud pereelu ja suhete foorumisse, seega võiks eeldada, et me räägime suhtes olevast normaalsest empaatiavõimelisest inimesest, kes teisega koos elades tahes-tahtmata peegeldab ka teise tundeid. Kui see teine peab teda aga alaväärseks on vist ka enese alaväärseks pidama hakkamine vaid aja küsimus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alaväärsus on see kui sa häbened iseennast. Kui inimene ei häbene olla see kes ta on, ei saa ta olla alaväärne.

Kui me räägiks üksikust inimesest. Teema on aga püstitatud pereelu ja suhete foorumisse, seega võiks eeldada, et me räägime suhtes olevast normaalsest empaatiavõimelisest inimesest, kes teisega koos elades tahes-tahtmata peegeldab ka teise tundeid. Kui see teine peab teda aga alaväärseks on vist ka enese alaväärseks pidama hakkamine vaid aja küsimus.

Teema on ju tehtud minu kohta. Ausalt, mees ei pea naise pärast võimlema, sellel ei ole mingit mõtet.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas alaväärne mees on see, kes ei ole võimeline ega püüagi selle poole, et saada endale võimekus osta teenus auto või eluaseme remondi alal, vaid teeb neid töid ise?

Kas alaväärne mees on kõigest tonnkakssada kuus teeniv mees kelle prioriteetidest puudub ambitsioon nimega “rohkem”?

Kas alaväärne mees on see, kellel on lisaks kõigele eelnimetatule ka väike riist?

Heheee, mida rohkem teenib seda rohkem tarbimist, seda suurem looduse reostamine. Muidu paljud on puukallistajad, aga 1200 ei lepi. Suguelundi suurust mees ei saa valida, pole seda mõtet häbeneda. Pooled naised ei koge kunagi orgasmi, mingit vahet pole kui suur on mehe riist. Ikka naine peab teeslema et mees minema ei läheks ja ka end seksilõvina tunneks. Loodus on elu nii teinud, pole mõtet ennast seepärast halvasti tunda.

Seda juhuslikku kommentaari nähes sain ka vastuse sinu teemaalgatusele – minu jaoks kõige alaväärsem mees on see, kes kasutab väljendeid “naise orgasm” ja “mehe riist” ühes lauses. Riist on ainult lapse eostamiseks, orgasm (ehk see, millega loodus naist seksima üldse meelitab) tuleb ikka kliitorist. Ühtlasi näitas su kommentaar ka seda, et sa ei ole oma 60 eluaasta jooksul ühegi naisega voodis olnudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )


Esileht Pereelu ja suhted Alaväärne mees