Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprillikuu triibupüüdjad ❤❤ 2018

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 113 )

Teema: Aprillikuu triibupüüdjad ❤❤ 2018

Postitas:

Kätte jõudnud aprill ning kevade hõng enam kaugel pole.
Kevadeks meile palju triipe siia❤

Lühendid mis ehk kõigile selged pole

DPO – Days Past Ovulation ehk mitu päeva on möödas ovulatsioonist
OV – ovulatsioon
CD – Cycle Day ehk tsüklipäev
B – basaaltemperatuur, mõõdetakse hommikul kohe enne voodist tõusmist suust, tupest või pärakust
PP – menstruatsioon
LF – luteaalfaas ehk ovulatsioonijärgne aeg, mis kestab üldjuhul 12-16 päeva. Kui luteaalfaas kestab alla 10 päeva, on tegemist hormonaalse häirega, kui aga kauem kui 16 päeva, on tegemist raseduse või tsüklihäirega.
IVF – kehaväline ehk kunstlik viljastamine
IUI – emakasisene viljastamine
PUPO – pregnant until proven otherwise ehk rase, kuni pole tõestatud vastupidist
PMS – Premenstruaalne sündroom

Triibulisi teste triibupüüdjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikul tehtud test negatiivne, mis negatiivne. Kurb on natuke olla, aga mis seal ikka. Lähme kolmandat kuud püüdma.

Rohkelt triibulisi teste kõigile!

Ussike

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 10:57; 14.04 13:04; 18.04 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene katse ebzõnnestus. Nüüd siis homme arstile ja kuuleb, mis edasi saab. 2 embrüot on külmas. Loodan et elavad sulatuse üle ja saab juba sel kuul siirdada. Päevad ka just läbi saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile kes märtsis oma triibud said, neid oli päris palju. Sulle Mann hoia pöidlaid, et kõik hästi läheks.
Ise ka endiselt triibupüüdjate ridades nüüd aprilliga saab aasta täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain eile õhtul nähtava teise triibu. On nii uskumatu, et seda kirjutada saan. Püüan kõiki emotsioone all hoida sest PP peaks tulema täna/homme, täna hommikul tehtud testil on teine triip veel õhem kui õhtune. Tunne on küll selline nagu päevad Kohe-kohe algaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, ka mina jätkuvalt siin ja ootamas, proovimas. Reedest uus tsükkel ja ootan, millal arstile aja saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan ka rivvi. Juulis on IVF ootamas, aga enne seda proovime ikka niisama ka. Pöidlad pihku 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli veidi kurb nädalavahetus ehk siis ka 14. tsükkel ei õnnestunud ja täna CD2.
Aga noh, äkki siis 15. tsükkel õnnestub!

Õnne kõigile triibulistele ja pöidlad pihus teistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teie toreda kambaga 😀

Vanust 23 ja püüame oma esiklast. Siiani on olnud üks peetumine 8+5 ja kaks katkemist 4+4 ja 5+6. Tsüklid on pikad ja ebaregulaarsed. Vahepeal olin juba nii väsinud, et tahtsin käega lüüa aga mees ikka tõmbas reele tagasi.

Eelmine kuu avastati emaka anomaalia ehk osaline vahesein mis oli 1,2cm pikk. Aga mul vedas ja juba järgmisel päeval sain hüsteroskoopiale kus vahesein eemaldati täielikult. On kontrollitud ka hormoone teises faasis aga need olevat korras olnud. Ainult LH oli normist hästi natukene kõrgem aga arst sellele erilist tähelepanu ei suunanud. Eelmine tsükkel oli väidetavalt anovulaarne, limaskest oli cd21 ainult 0,5cm. Kogu tsükli pikkuseks tuli 42 päeva. Täna juba cd3. Reedel lähen uue arsti vastuvõtule ja siis paneme ravi paika, sest eelmine arst ei tahtnud raviga alustada ja palus mul veel 2 tsüklit oma olekut jälgida. Mis sest, et diagnoosis oli kirjas nii tema enda kui ka kirurgi poolt, et vajalik oleks östrogeeni ja progesterooni ravi.

Soovin kõigile edukat volli! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile kes märtsis oma triibud said, neid oli päris palju. Sulle Mann hoia pöidlaid, et kõik hästi läheks.
Ise ka endiselt triibupüüdjate ridades nüüd aprilliga saab aasta täis.

Tänane hcg näit 716 4+2 nädalal on küll paljulubav ???? Hoian teistele ka pöidlaid, et triibud kiirelt tuleksid!

Mann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna dpo 13 ja pea aasta triibu püüdmist ja täna tuligi lõpuks teine triip. Dpo 9 ja 10 oli one step varajane negatiivne. Täna ostsin miski varajase pregna test +-i ja tegin õhtul töölt koju tulles kohe. Homseks ennustasin päevade algust, aga ühtki märki polnud seega oli veel lootust. Teisalt peale lugematuid teste olin praktiliselt kindel, et ei tule nagunii midagi. Viljakusarstlegi aeg kirja pandud. Loodan südamest parimat 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Oleme üritanud mehega last saada juba 1 aasta, kahjuks tulemuseta. Mees on ka tellinud viljakustesti , selle tulemus oli viljakas. Nüüd läheb ka kuu aja pärast arstile kontrolli. Mina olen eelnevalt käinud arsti juures, öeldud on et liiga vähe aega möödas , ootame aastani ja siis vaatame.. Panen nüüd arsti aja, oskab öelda keegi mis mind edasi võib oodata, vanust on 21. Lihtsalt tuju on nii kurb kui vaatan teisi , lähedased rasedad ja sünnitavad , perekonnas ka beebid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Andsime mehega detsembri lõpus rohelise tule beebi tulekule. Praeguseks on päevad hilinenud, alaselg annab tunda. Tegin eile õhtul testi. Tundus, et mingi hele triibuke on. Täna tegin hommikul veel kaks. Kas on triibud või mulle tundub? 🙂

http://imgur.com/FrtMmGm
http://imgur.com/pno2YzE
http://imgur.com/f4vVa2l

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 09:52; 03.04 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüame kolmandat alates 2017 septembrist. Kaks eelmist last 11 ja 7 tulid esimestel triibupüüdmiskuudel, siis tõdemus,et kolmanda püüdmine võib võtta kaua aega täiesti kurvakstegev. Alles nüüd mõistan, ootajate sisemist tunnet…sest iga kuu enne päevade algust selline ootus hinges. Käin siin pidevalt lugemas kirjutada pole tihanud. Novembris oli emakaväline ja katkes ise, nüüd kaks kuud täiesti negatiivsed ov testid… ei teagi kas peaks arstile pöörduma või ootma kuni aasta triibupüüdmist täis? Vanust 37 seega võib ehk see ka mõjutada. Tsükkel ka muutunud lühemaks nüüd 25 päeva. Kuidagi ei suuda ennast lõdvaks lasta vaid pidevalt käib kalendri jälgimine. Täna CD2, ehk siis nädala pärast hakkan jälle oV teste tegema.
Olge kõik roosad ja rõõmsad ehk siis tulevad triibud ka kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin eilsest kortsleheteed jooma. Mul on PP kuidagi ülilühikeseks ja verevaeseks jäänud, aga kumbki arst, kellelt ma seda küsisin, et andnud mulle vastust.
Proovin siis kuni OVni – äkki aitab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Andsime mehega detsembri lõpus rohelise tule beebi tulekule. Praeguseks on päevad hilinenud, alaselg annab tunda. Tegin eile õhtul testi. Tundus, et mingi hele triibuke on. Täna tegin hommikul veel kaks. Kas on triibud või mulle tundub? ????

http://imgur.com/FrtMmGm
http://imgur.com/pno2YzE
http://imgur.com/f4vVa2l

Triibud täitsa olemas, palju õnne! ???? mitmes DPO sul on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna DPO11 mingeid tunnuseid pole külge mõelnud ja olen ka üllatavalt rahulik ega kibele testi tegema.
Triibulisi teste aprilli! ❤️????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul CD2. Lootusetuse tunne on juba kohati peal. Praegu hakkas 7.tsükkel aktiivset püüdmist järjest. Aga kui kôik katkemised ja emakaväline nüûd sisse arvata siis palju kauem. Emakavälise pärast ei tohtinud ju aasta aega proovida 🙁 . Lootsin, et ehk ikka saan esimestel kuudel triibud aga nh. Praegu juba väga kurb tunne. Jaanuaris ju tulid ka triibud aga siis hakkasid ikka päevad.
See tsükkel nüüd teine tsükkel kui teisel poolel duphastoni võtan. Eelmise tsükli lükkas dupha pikemaks. Muidu olid tsûklid 27-28 päeva. Nüüd oli 31 päeva. Eile mens algas ainult limaskesta? tükkidega. Täna lahmab ikka normaalselt. :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MMannu
Mul on kõik segamini. Viimased päevad olid 15-22.02. Ma ei tea kas OV võis toimuda hiljem? Test näitab nii heledat triibukest, ei teagi mitmes nädal võib olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 09:52; 03.04 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul CD9, reedel lähen arsti juurde jälle ja vaatab olukorra UH-ga üle. Ilmselt tuleb teha Ovitrelle süst ka sel kuul.

Liisa

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 12:31; 26.04 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätkan 5. kuud siin ridades. Tsüklid väga ebaregulaarsed, täna nt juba CD70+. Analüüsid antud, eks näis, mis arst arvab. Liiga palju veel ei stressa ja pinguta, sest elus muid asju ka pooleli, mis vajavad lähitulevikus lõpetamist. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin eilsest kortsleheteed jooma. Mul on PP kuidagi ülilühikeseks ja verevaeseks jäänud, aga kumbki arst, kellelt ma seda küsisin, et andnud mulle vastust.
Proovin siis kuni OVni – äkki aitab!

Ma hakkasin ka eilsest kortsleheteed jooma. Uh-s alati limaskest üsna õhukene olnud. Eelmine kord oli 0.5cm arvatava ov ajal. Mulle on alati arstid öelnud kui limaskest liiga õhuke. Isegi diagnoosi sain kirja, et vajalik östrogeeni ravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok nüüd ma hakkan aru saama sellest, kuidas inimesed rasedusteste vahtides lolliks võivad minna 🙂 täna DPO11. tegin testi (täna oleks olnud vahva päev mehele üllatus teha). tegelikult tegin isegi 2 testi – ühe varajase ja teise tavalise. mõlemad olid negatiivsed.

praegu (pool päeva hiljem) tuli meelde, et mul on valgustusega luup. läksin vaatasin selle all ja ühel testil näen imeõhukest triipu… aga ma kahtlustan, et see on lihtsalt mingi fantoom ja rase ma ikka pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 15:56; 08.04 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka täna arstil vaatas uh-ga ja lasi vereproovi teha (kilpnääre ja hormoonid vms) teisipäeval lähen tagasi siis saan analüüside vastused ja siis vaatab ka UHga folliikuleid vms. Ütles et ilmselt tuleb hakata hormoone võtma. Keegi oskab öelda kas need on tabletina?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul segased tunded ja enam vist tsüklist aru ei saa ????. Nimelt on alati tsükkel keskmiselt 26 päeva ja ov testid ning FF äpp lähevad alati kokku päevapealt ja mis siis nüüd.. täna CD17 ja vilkuvaid nägusid olen saanud alates CD11. Ilmselt venib kas tsükkel pikaks või jääb luteaalfaas lühikeseks ja tuleb alustada uuel tsüklil uut katset. Aga miks just nüüd see tsükkel trikitab, kui mul ju vaja munajuhade läbitavus juba 23ndal teha ???????? päevad peaksid algama juba järgmise nädala lõpus, aga mul pole veel püsivat nägugi. Või on just see paljuräägitud taükkel, kus vilkuvate nägudega toimub ov?!☺️

Maius

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 08:16; 06.04 06:58; 08.04 19:23; 11.04 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul DPO12 ja ei suutnud kiusatusele alla anda tegin testi ja just siis kui olin alla andmas tuli 2 triipu, triip on kyll hele aga ikkagist triip. Loodan, et laupäev päevi ei hakka ja triip kosuks ????
https://imgur.com/gallery/Z6big
7 kuud triibupüüdmist ja lõpuks! ❤️❤️❤️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MMannu, väga ilus triip. Palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul segased tunded ja enam vist tsüklist aru ei saa ????. Nimelt on alati tsükkel keskmiselt 26 päeva ja ov testid ning FF äpp lähevad alati kokku päevapealt ja mis siis nüüd.. täna CD17 ja vilkuvaid nägusid olen saanud alates CD11. Ilmselt venib kas tsükkel pikaks või jääb luteaalfaas lühikeseks ja tuleb alustada uuel tsüklil uut katset. Aga miks just nüüd see tsükkel trikitab, kui mul ju vaja munajuhade läbitavus juba 23ndal teha ???????? päevad peaksid algama juba järgmise nädala lõpus, aga mul pole veel püsivat nägugi. Või on just see paljuräägitud taükkel, kus vilkuvate nägudega toimub ov?!☺️

Maius

mina siin see kägu, kes ka munajuhade läbitavust läheb tegema. mul aeg kinni pandud 16-ks, nii et isegi varem, kui sina.

kas sa basaaltemperatuuri ei mõõda? selle järgi on kohe aru saada, kas ovulatsioon toimub või mitte. ma kasutan Natural Cycles äppi ja olen väga rahul sellega.

kas oled jälginud ka voolust? on eggwhite voolust ka ja kuidas selle muster pilti sobitub?

kui basaali ja voolust jälgida, siis üldiselt saab pilt palju selgemaks.

muidu üldiselt, kui tsükkel kõigub, siis enamasti muutub tsükli esimene pool ja luteaalfaas jääb sama pikkusega. ehk et ovulatsioon nihkub edasi ja sellega seoses siis ka päevad. aga vahel on nt tsüstid vmt värk, mis võib asju mõjutada. üks hästi hea raamat, mis kõik väga põhjalikult lahti seletab on “taking care of your fertility”. mõnusalt teadlikum tunne on peale selle lugemist 🙂

kas sulle öeldi muidu ka, et seda munajuhade testi saab teha tsükli 10-12 päeval?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, mul hea meel, et kirjutasid oma nime alt. Ma pisut isegi ootasin, et sa kirjutaks, sest nagu ühes paadis vms.
Mul Fertility Friend äpp ja tegelikult sellega väga rahul, ainult et tsükkel trikitab. Vooluse järgi ütleks ma et nädalavahetusel oli ov, aga mind pole ka need digitaalsed ov testid kunagi alt vedanud ja arst UHga kinnitas et ov tulemas eelmise nädala keskel. Kahju, et ei küsinud mis suuruses see oli. Ehk saan digiloost kui veab teada.
Basaali kajuks ei mõõda, kuna temperatuur mul pigem kõrgem ja tavaliselt alati tõuseb peale ov-d. Ma sellele ei panustaks, poleks vist eriti tõetruu minu puhul.
Ja, seda munajuhade testi aega öeldi, sest see peab olema peale päevi ja enne ovulatsiooni. Minul kipub alati peale päevi nädalal olema ov ja luteaalfaas 13 päeva. Kahjuks said ov testid eile otsa, kuna pole tavapärane et nii palju neid läheb :D. Nüüd ootangi, et ehk uus tellimus täna õhtul jõuaks ja siis saaks homme hommikul tesitda. Kui vastus tühi ring siis ov oli ära, aga kui endislt vilkuv siis nii huvist tahaks näha kaua see vilkuv seal jaksab olla. Sest muidu see munajuhade test lükkub kindlasti edasi. Ootan juba su tagasisidet selle uuringu kohta ka. Arst soovitas mul 400ne ibuprofeen kodus ära süüa muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul siis jah tsükkel trikitamas. ma mõtlen, et basaali liikumist saab vaadata ka siis, kui basaal üldiselt kõrgem? Mul nt on tsükli teisel poolel tihti üle 37 basaal. see tundub minu puhul normaalne olevat, kindlasti ei ole ma haige.

eks ma annan siis ka teada, kuidas mul see uuring läheb. natuke kardan 🙂 aga kindlasti see pole nii hull, kui lap. op.

kaua sa oled muidu üritanud rasedaks jääda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 113 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprillikuu triibupüüdjad ❤❤ 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.