Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprillikuu triibupüüdjad ❤❤ 2018

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 113 )

Teema: Aprillikuu triibupüüdjad ❤❤ 2018

Postitas:

Nii, mina vilgun tänaseks 14 päeva. Kuna mul üle-eelmine nädalavahetus ununes külapeale ov testid kaasa võtmata siis ma ei teagi kas võidin sel ajal saada püsiva näo CB ov testidega. Lugedes välismaa foorumeid, siis test ise katki pole, vaid minngil põhjusel on östrogeeni tase kõrgem kui muidu. Proovisin ka vähema uriiniga topsis teha testi aga tulemus ikka sama. Äpi järgi 3 päeva päevadeni. On ideid mis juhtudel östrogeeni tase järsku sel tsüklil kõrgem võiks olla. Muidu tsükkel püsib koguaeg sama ja on 26 päeva pikad.

Maius.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 08:16; 06.04 06:58; 08.04 19:23; 11.04 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin end vahepeal arstile näitamas ja kuna folliikel ei olnud piisavalt kasvanud, siis mõne päeva pärast uuesti. Ühtlasi lähen mõne kuu pärast laparoskoopiale. Eks siis ole jälle targem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maius, kui sul muidu tsüklid pigem lühikesed on, siis võibki olla, et OV oli ära. Sel juhul saad varsti teada. Kuskil aasta tagasi ma ka vilgutasin nende samade testidega mitu korda päris pikalt. Minul tuli OV vist ikkagi palju hiljem, juba siis kui testipulgad otsa olid saanud, sest nendel kordadel olid ka mammuttsüklid. Samas mul ongi kalduvus pikematele tsüklitele. Kui tsükkel ka venib pikaks, siis võis lihtsalt mingi hormoonijama olla, et östrogeen küll tõusis õigel ajal aga LH mingil põhjusel mitte. Hiljem viljatusraviarst ütles, et parem on kasutada neid Clearblue tavalisi digitaalseid teste, need pidavat täpsemad olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, mina vilgun tänaseks 14 päeva. Kuna mul üle-eelmine nädalavahetus ununes külapeale ov testid kaasa võtmata siis ma ei teagi kas võidin sel ajal saada püsiva näo CB ov testidega. Lugedes välismaa foorumeid, siis test ise katki pole, vaid minngil põhjusel on östrogeeni tase kõrgem kui muidu. Proovisin ka vähema uriiniga topsis teha testi aga tulemus ikka sama. Äpi järgi 3 päeva päevadeni. On ideid mis juhtudel östrogeeni tase järsku sel tsüklil kõrgem võiks olla. Muidu tsükkel püsib koguaeg sama ja on 26 päeva pikad.

Maius.

Maius, ma lugesin läbi “Taking care of your fertility” raamatust tsüklihäirete osa. Sul võib olla tegemist follikulaarse tsüstiga. see tähendab, et folliikel, milles on munarakk, kasvab nii nagu ikka, aga selle asemel, et munarakk välja lasta, muutub tsüstiks. seda tsüklihäiret tuvastaks sellisel juhul, kui sul kogu selle vilkumise aja oli fertiilne voolus (eggwhite), kuid basaaltemperatuuri tõusu ei toimukski (mis indikeerib ovulatsiooni toimumist). lõpuks tekivad päevad nagu ikka. tsüstid on täitsa ohutud ja küllaltki sagedased asjad.

follikulaarsed tsüstid ongi seotud östrogeeniga vist, sest kui see asi iseenesest ära ei laabu, siis tehakse progesteroonisüst, mis katkestab selle östrogeeni domineerimise.

sellepärast minu meelest ongi selline sümptomite (eelkõige vooluse) ja basaaltemperatuuri jälgimine hea, et kui on mingi segadus, siis tegelikult saad kohe aru, mis ikkagi päriselt toimub. seda raamatut ma sellepärast ikka kohe väga soovitaksingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minust endast. kahjuks see pisikene rasedus katkes. hästi vara (4+5). ja tegelikult kui ei oleks tsüklit kaardistanud ja teste teinud, vb ei teakski, et rase, kuna “päevad” ju hilinesid vaid pool nädalat. tegelikult see, et viljastumine toimus, on paljus siiski lootustandev, sest see välistab kohe osad probleemid (munajuhad käivad läbi, sperma liigub jne).

ilmselt see rasedus ei hakanud kohe eriti jõudsalt arenema, sest triip oli väga hele. ja nüüd (katkemisel) tehti ka HCG test, mis näitas väga madalat näitu (kuid mitte-raseduse näitajast siiski tsipa kõrgemat). ega ma ei osanud kohe ka HCG testi tegema minna, pole tegelenud ega kokku puutunud kõige sellega varem. järgmine kord olen teadlikum. eks see on lihtsalt looduslik valik ja kõik viljastumised ei hakka edasi arenema, kui tegu pole elujõulise komplektiga.

hetkel on küll väga niru olla 🙁 megavalud on ja nõrkus. valuvaigisteid täis ja teki all. väga palju emotsioone on ka läbi tehtud, nüüd on tükk aega vaja haavu lakkuda 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, paid sulle. Usun, et uus rasedus ei lase end kaua oodata 🙂

Ma ise käisin eile siis oma naistearsti juures. OV on ära olnud mida ma ka ise arvasin, vasakult poolt (viimased 3.ts tõõtab see pool paremini) kuid emaka limaskest on õhuke.
Uueks tsükliks sain omale letrozole ning suurendasime östrogeeni kogust.

Ühesõnaga, mitte midagi uut. Ega ma ei ootandki.
Proovime veel rohtudega mõned tsüklid.

Päikest ja triibulisi teste teile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on täna veitsa parem, valu vähem ja jaksu tsipa rohkem. tundub, et mul oli siis nö “keemiline rasedus” – viljastumine toimub ja pesastumine ka, aga viljastunud munarakk ei hakka edasi arenema. see tegelikult suht tavaline nähtus. aga ma väga palju ei teadnud selle kohta, nüüd olen kõvasti teadlikum. ja saan aru ka sellest, miks inimesed hakkavad kohe HCG teste tegema raseduse alguses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mailill paid sulle ????
Küsimus ov kohta. Käisin teisip arstil ja arst ütles et folliikel küpseb ja varsti võiks ov olla.pühap ja esmasp näitas clearblue advanced ov test vilkuvat nägu.siis kahjuks teisipäevast enam testida ei saanud, testpulgad said otsa.Täna ostsin apteegist mingi maria ov testi vms tahaks teada kas ov ära olnud või tulemas.Laupäevast hakkas see nö munavalge voolus.Kui oskan siis lisan siia ka pildi oma ov testist.
Kas siis kui ov ära olnud, siis võib see testjoon järjest heledamaks minna või siis peaks nö kohe kadunud olema üldse?testjoon oli kontrolljoonest natuke heledam
Ma ei oska pilti lisada ????kas otse telefonist ei saa? Tuleb kuskile üles eelnevalt laadida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mailill paid sulle ????
Küsimus ov kohta. Käisin teisip arstil ja arst ütles et folliikel küpseb ja varsti võiks ov olla.pühap ja esmasp näitas clearblue advanced ov test vilkuvat nägu.siis kahjuks teisipäevast enam testida ei saanud, testpulgad said otsa.Täna ostsin apteegist mingi maria ov testi vms tahaks teada kas ov ära olnud või tulemas.Laupäevast hakkas see nö munavalge voolus.Kui oskan siis lisan siia ka pildi oma ov testist.
Kas siis kui ov ära olnud, siis võib see testjoon järjest heledamaks minna või siis peaks nö kohe kadunud olema üldse?testjoon oli kontrolljoonest natuke heledam
Ma ei oska pilti lisada ????kas otse telefonist ei saa? Tuleb kuskile üles eelnevalt laadida?

ma testidest ei tea eriti midagi, aga jälgi voolust. kui ovulatsioon on ära, siis tõmbub see munavalge voolus ruttu ära ja tupp läheb pigem kuivaks. ehk et niikaua kuni on läbipaistev ja veniv voolus, niikaua tegutse. selles vooluses säilib ka sperma, nii et kohe, kui voolus hakkab pihta, on mõtet tegutseda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mailill paid sulle ????
Küsimus ov kohta. Käisin teisip arstil ja arst ütles et folliikel küpseb ja varsti võiks ov olla.pühap ja esmasp näitas clearblue advanced ov test vilkuvat nägu.siis kahjuks teisipäevast enam testida ei saanud, testpulgad said otsa.Täna ostsin apteegist mingi maria ov testi vms tahaks teada kas ov ära olnud või tulemas.Laupäevast hakkas see nö munavalge voolus.Kui oskan siis lisan siia ka pildi oma ov testist.
Kas siis kui ov ära olnud, siis võib see testjoon järjest heledamaks minna või siis peaks nö kohe kadunud olema üldse?testjoon oli kontrolljoonest natuke heledam
Ma ei oska pilti lisada ????kas otse telefonist ei saa? Tuleb kuskile üles eelnevalt laadida?

Ei kao järsku kuskile lähebki heledamaks. Nt ma tegin reede peale lõunat oli tume triip see siis tähendab, et 24-36 tunnijooksul toimub tavaliselt ov ja kui laupäev sama kell tegin siis oli juba õrnem triip see näitab et ov oli ära. Ja sellest korrast jäin ka rasedaks kuigi ma õigel päeval polnud vaid 1 päev enne ja 2 päeva hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pildi lisamist oskab keegi juhendada siis? Kas otse telefonist ei saa laadida ja peab eelnevalt kuskile üles selle laadima?
Kerliny läks kogemata käo alt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pildi lisamist oskab keegi juhendada siis? Kas otse telefonist ei saa laadida ja peab eelnevalt kuskile üles selle laadima?
Kerliny läks kogemata käo alt

Otse ei saa ja, mina laen imguri üles ja siis kopeerin lingi siia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid paid mailill. Vähemasti on positiivne see, et ikkagi kiiresti said esimesed triibu ja saad kindlustunnet juurde, et keha toimib nagu vaja.

Endal oli eile siis 16nes vilkuva näo päev ja täna kui päevad peaksid hakkama sain püsiva näo. Mis kõige naljakam, päevade laadsed valud on alakõhus ja juba määris õrnalt hommikul. Ilmselt päevad ja ov koos tulemas ????. Mis sellest siis nüüd arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid-paid, mailill!

Alustasin OV testidega kuigi plaan oli, et proovime alguses niisama ja ilma liigse stressita, age titeisu mõlemal nii suur, et ei kannata kuidagi. 🙂 Täna CD10, voolus hakkab suurenema ja loodan vaikselt, et OV toimub varem, kuna järgmine nädal peaks olema OV, kuid peaksin äpi järgi täpselt õigel ajal olema kaks ööd töö asjus kodust ja mehest eemal… Vaatame siis, kas tuleb midagi ümber korraldada või koos oldav aeg maksimaalselt ära kasutada. 🙂 Loodan väga, et see või järgmine kuu õnnestuks, see oleks nii vahva kink pulma-aastapäevaks.

Edu meile kõigile!

Ussike

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 10:57; 14.04 13:04; 18.04 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh teile kõigile! täna on valu juba vähem ja jaksu natuke rohkem. ei nuta ka enam nii palju 🙂 ehk elu läheb tasapisi edasi.

maius, täitsa huvitav juba, mis sul seal toimub 😀

muuseas. kas hoiate oma mehed kained, et sperma kvaliteeti tõsta? https://www.huffingtonpost.com/entry/men-fathers-drinking-alcohol_us_56b3573ae4b04f9b57d885df
ma vist palun nüüd tal kaine olla. ta õnneks joob küll vähe, aga ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, mina ka juba segaduses. Päevad hakkasidki õigel ajal. ????‍♀️ Täna lähen annan vere ka ära, sest tuleval esmaspäeval juba läbitavuse uuring. Mul meeletult kahju, et siiski triipe ei tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Ma lükkaks jala ukse vahele ja trügiks vaikselt teemasse.

Otsustasime mehega, et üks beebi võiks meil kodus ikka veel olla. Eelnevalt juba kaks last olemas. Pikalt kaalusime ja arutasime. Vandusime kunagi, et 2 on meie lagi, aga peame oma sõnu sööma.

Hetkel oleme täitsa alguses. Päevad olid just 11-14.04. Sõin pille oma kolm aastat. Ei ootagi et kohe ime juhtuks, aga loodame heale õnnele. Teine laps tuli kohe esimese OV ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees ei tarbigi alkoholi, ise ka vähe. Aga see-eest mees toitub ebatervislikult ja unerežiim on väga ebaühtlane – mõni öö paar tundi, teine kord magab 12tundi.

Minul on hunnik kahtlaseid tunnuseid, aga kardan et need lihtsalt PMS. Täna bussiga sõites hakkas kergelt paha,rinnad on valusad ja suuremad, isegi mees sai aru. Aga mul üks kuu oli ka nii ja siis ikkagi tulid päevad. Mõtlen et ehk neljapäeval testida, siis DPO11. Aga no see nii kaugel. Tsükkel on mul lühike, 25-28päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Ma lükkaks jala ukse vahele ja trügiks vaikselt teemasse.

Otsustasime mehega, et üks beebi võiks meil kodus ikka veel olla. Eelnevalt juba kaks last olemas. Pikalt kaalusime ja arutasime. Vandusime kunagi, et 2 on meie lagi, aga peame oma sõnu sööma.

Hetkel oleme täitsa alguses. Päevad olid just 11-14.04. Sõin pille oma kolm aastat. Ei ootagi et kohe ime juhtuks, aga loodame heale õnnele. Teine laps tuli kohe esimese OV ajal.

Sama siin, kaks suuremat – suurt last olemas, bioloogiline kell tiksib ja kui üldse, siis praegu.
Samuti olid päevad 11.04, eelmine lapsega jäin varajasrl ov ajal, seega -loodame????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 11:57; 16.04 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale 2 aastast püüdmist, saime täna lõpuks kolmele testile rasvased triibud. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru, mis toimub… 🙁 Hakkasin tegema neid OV teste. Alustasin testidega igaks juhuks CD 7 ja kasutusjuhendile (one step) vastavalt ei lugenud positiivseks ühtegi testi, kus mõlemad triibud pole vähemalt sama tumedad. Täna CD14 ja testil kõige tugevam teine triip on olnud CD10 (kuid polnud ka siis kasutusjuhendi järgi positiviine) ja peale seda ainult heledamaks läinud, täna praktiliselt polegi näha. Kas tõesti toimus OV nii varakult ja test minu puhul ei näitagi kahte sama tugevat joont? Iseenesest sümptomid klappisid CD 11-nel (väga tugev valu ja pakitsus ühel pool munasarjas, voolus jne) ovulatsiooniga. Täitsa kurb tunne on, lootsin nii väga tänu testile nö õigesti ajastada, äkki on ikka veel lootust.

Kas kellelgi veel one step OV testidega selline kogemus?

Ussike

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 10:57; 14.04 13:04; 18.04 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ka OneStep ov teste ja ka ei läinud teine triip nii tumedaks kui oleks pidanud, kõigil ei lähegi. Usun, et su ov toimus ikka kuna mul endal oli ka CD10 hakkasin testima CD12( toimus varem kui tavaliselt) sain tumedama kui eelnev päev aga mitte piisavalt ja järgmine päev läks heledamaks, mis tähendab, et ov toimub/s. Ja jäin ka rasedaks sellest korrast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on täna CD29/DPO14 ja esimene clomidi tsükkel. Päevad peaks homme hakkama, aga kui tavaliselt juba mõni päev enne määrima hakkab, siis seekord pole mitte midagi. Sain CD15 positiivse ov testi, ov kinnitas ka uh ja vereproov.

Laupäeval kukkus basaal korraks napilt coverline’ist allapoole, pärast seda on püsinud tavapärasel luteaalfaasi tasemel. Pühapäeval määris hästi veidi roosakalt, aga nii vähe, et pesukaitset polnud vaja, ainult paberile jäi näha. Rinnad on endiselt valulikud, mis tavaliselt mõni päev enne menstruatsiooni koos basaali langusega kaob. Viimased päevad on kehatemperatuur olnud õhtuti üle 37 kraadi(mul on üldiselt keskmisest veidi madalam kehatemperatuur ja tõbine pole), vahepeal tuikab alakõhus, täna oli pidevalt tunne, et kohe hakkavad päevad, käisin iga tunni tagant kontrollimas, aga ei midagi. Üleeile ja eile oli odaval ribatestil vaevunähtav teine triip, mis ilmus esimese minuti jooksul, aga ei julge neid eriti uskuda, sest mõned neist näitavad ka kraaniveega teist joont. 🙂 Täna pärastlõunane CB digital oli negatiivne, kuigi see pole ka nii tundlik ja kuna ei testinud esimesest uriinist, võis hcg kontsentratsioon ka väiksem olla. Oeh, olen ennast juba nii rasedaks mõelnud, et kukkumine võib eriti valus tulla.. nüüd on vaja veel mõned päevad oodata, siis peaks asi selge olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian pöialt Ekukas, et triip tugevamaks läheks!

Mul on temperatuuriliselt täiesti imelik tsükkel. Hakkasin 10ndast päevast mõõtma, sest OV on tavaliselt CD15-16. Samas viljakas voolus hakkas juba CD7 ja kõhutunde järgi oleks arvanud, et OV seal 10-11 päeva kandis on. Samas jällegi OV testile tugevat triipu ei saanud. 11. päeva testi triip oli kõige tugevam, aga siiski tunduvalt nõrgem, kui kontrolltriip, pärast seda kadus teine triip üldse ära.
Ehk siis lühidalt – voolus ja temperatuur ja kõhutunne lähevad omavahel kokku, aga ei ühti tavapärase tsükli ja OV-testidega.

Ja need temperatuurid – mul ei ole MITTE KUNAGI olnud sellist graafikut, et temperatuur lihtsalt järjest tõuseb ja tõuseb ja tõuseb. ALATI on mingi sik-sakid igale poole.
Kohutavalt kahtlane on see kõik 😀
Graafik siis selline:


<br /> My Ovulation Chart

Täna CD19 ja eeldatav PP kuupäev 30.aprill

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei triibupüüdjad,olen teie seas uus,olemas eelnevalt üks laps ja nüüd sooviks nii väga teist. Tegin ka just ov testi aga ei oska kuidagi siia pilti lisada,et kas oleks nüüd õige aeg tegudele asuda ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 6.kuud püüdmas. Minu arvestuste järgi on luteaalfaas lühike (8 päeva), positiivse OV testi olen saanud viimastel kuudel alati CD18, tsükkel ise keskmiselt 25-26 päeva. PP väga lühikesed ja lahjad. Käisin ka arsti juures, igaks juhuks lasin teha hormoonalalüüsid ja kilpnäärme testi, kõik korras. Ükski arst ei ole mu küsimusele lühikese luteaalfaasi kohta üldse mitte midagi kostnud. Üks ütles konkreetselt, et elage edasi, mis te tulite siia. Teine soovitas E vitamiini. Ega siid muus polegi kui tegutseda ja loota. Vanust 38 ja kahe eelneva lapsega pole pikka pikka püüdmist olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Olen käinud teid siin aastaid lugemas, koos teiega ka 3 aastat tagasi püüdnud triipe mida ei saanud.
Nüüd oleb jälle teie ridades ja teiega koos.

oktoobris alguses oli katkemine ( kaitsevahend vedas alt ) Peale seda kasutasin nuvaringi kuna olin füüsiliselt ja emotsionaaselt täitsa katki. Veebroaris otsustasime, et anname siiski rohelise tule ja vaatame mis saab. Leppisime kokku, et kuni augustini ei ühtegi ov testi ega äppi kasuta ja kui selleks ajaks tulnud pole raaedust siis hakkame testima/kraadima.
See kuu tuleb tühi ringi, ov oli eile kõikide eelduste kohaselt ära ja mees tuleb alles esmaspäeval puhkuselt tagasi.
Mul alati ov ajal läheb kõht kinni, kaal tõuseb nii 1 kg 3 päevaga, käin wc palju vähem kuigi tarbin vett samas koguses, seksi isu tõuseb , kõht valutab ja on punnis. Eile olin emotsionaalne mõrd ja turtsusuin kõigiga. Täpselt nii kaua kui umbes 5 minutit käis vasakul alakõhus tugev valu ja wc minnes oli munanevoolus platsis. Peale seda hakkas kõht jälle läbi käima, keha ei hoia enam vett kinni, üks 700g kadunudu täna kaalust ja kõht pole punnis ega valus enam. Eelmine kuu oli täpselt sama asi ja arvasin, et tsükel teeb trike aga päevad olid peale seda 13 päeva pärast platsis. 3 aastat tagasi kasutasin 6 kuud ovteste ja täpselt samade tunnustega näitas ka test ov aega. Mulle mõjuvad kõik hormoonide kõikumised tunda andvalt ja keha hakkab kohe vett kinni hoidma ja seedimine läheb aeglaseks.

Uut beebit soovin väga aga natukene kardan jälle +30 juurde võtta kuna keha hakkab jälle vett kinni hoidma ja seedimine muutub aeglaseks. Nuvaringiga suutsin juurde võtta 3 kuuga 7 kilo. Peale 3 kuud olen selle maha saanud aga hirm on ikka hinges.

Polegi muud kui jääda ootama mai alguses päevasi ja edasi proovida.

Teistele palju triipe ja päevade ära jäämist! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen endiselt segaduses. Täna 16DPO, olen muudkui testinud, kuid teine triip tumedamaks ei lähe (einevate firmade 10miu testid). Tean, et midagi toimub, ov ei saanud ka hiljem olla. Basaal püsib kõrgel, aeg-ajalt kisub ja tuikab alakõhus nagu enne päevi. Mingit määrimist pole pärast eeldatavat pesastumist 11DPO olnud, nibud on valusad. Eile helistasin viljatuskeskusesse ja soovitati kohe vereproovi andma minna, pidin täna vastuse saama, aga kui lõpuks täna ise helistasin, öeldi vaid, et arst on esmaspäevaks mulle helistamise kirja pannud. Kuigi eile lubati, et täna saan tulemuse. Milleks alles esmaspäeval ja miks keegi teine mulle seda ühtainsat arvu öelda ei või, ma ei tea. Lääne-Euroopa üliarenenud meditsiinisüsteem ilmselt 🙂
Kuna testid ikka väga-väga vaevunähtava triibuga on, siis kardan keemilist. Nii kurb, et pärast pooleteiseaastast tulemusteta proovimist on lõpuks rasedus justkui olemas, aga ei julge üldse rõõmustada ja kardan, et iga hetk algab veritsus. Loodetavasti tõuseb hcg lihtsalt aeglasemalt ja kõik läheb hästi. Paratamatult on lootused kõrgel ja unistus jõulubeebist suur..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ekukas000 sinu küsimuse kohta ei oskagi midagi arvata 🙁

minul jälle üks küsimus, kui olin arsti juures siis ei tulnud pähe küsida. Arst määras mulle duphastoni tabletid, alates 16-ndast tsüklipäevast võtta 10 päeva, olenemata kas on menses või mitte ja nii 4 kuud. Aga kui ma nüüd peaksin rasedaks nt jääma, siis ma ju ei võta edasi järgmises kuus nt. Et äkki kellelegi sama skeem määratud. Ja samas küsin, et kellel samamoodi olnud ja kui 4 kuuga ei õnnestu rasestuda selle duphastoni skeemiga, siis mis on järgmine samm,mis tehakse?

Tere tulemast uutele ja hoian pöidlaid kõikidele triibupüüdjatele 🙂 ja tere tulemast uutele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen endiselt segaduses. Täna 16DPO, olen muudkui testinud, kuid teine triip tumedamaks ei lähe (einevate firmade 10miu testid). Tean, et midagi toimub, ov ei saanud ka hiljem olla. Basaal püsib kõrgel, aeg-ajalt kisub ja tuikab alakõhus nagu enne päevi. Mingit määrimist pole pärast eeldatavat pesastumist 11DPO olnud, nibud on valusad. Eile helistasin viljatuskeskusesse ja soovitati kohe vereproovi andma minna, pidin täna vastuse saama, aga kui lõpuks täna ise helistasin, öeldi vaid, et arst on esmaspäevaks mulle helistamise kirja pannud. Kuigi eile lubati, et täna saan tulemuse. Milleks alles esmaspäeval ja miks keegi teine mulle seda ühtainsat arvu öelda ei või, ma ei tea. Lääne-Euroopa üliarenenud meditsiinisüsteem ilmselt ????
Kuna testid ikka väga-väga vaevunähtava triibuga on, siis kardan keemilist. Nii kurb, et pärast pooleteiseaastast tulemusteta proovimist on lõpuks rasedus justkui olemas, aga ei julge üldse rõõmustada ja kardan, et iga hetk algab veritsus. Loodetavasti tõuseb hcg lihtsalt aeglasemalt ja kõik läheb hästi. Paratamatult on lootused kõrgel ja unistus jõulubeebist suur..

kas sa tead ja oled trackinud, mitu päeva sul keskmiselt luteaalfaas on? kui sellest 3 päeva kauem on basaal üleval, siis on toimunud rasestumine. iseasi jah, kas ta pidama jääb, pean pöialt sulle! mõnikord ju hcg kasvab aeglasemalt ka, see varieeruvus on väga suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 113 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprillikuu triibupüüdjad ❤❤ 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.