Esileht Pereelu ja suhted Armukesed ,kohtumised.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )

Teema: Armukesed ,kohtumised.

Postitas:
Kägu

Siga leiab alati pori. Küll armukesed ka võimaluse leiavad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te jälle armukesi sõimate, armukese pidaja on ju süüdi. Ei roni keegi vägisi püksi kellelegi.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui mõlemad salaja kodust ära käivad siis on ja asi keerulisem.Kui mõlemad abielu kõrvalt seda teevad.Aga noh eks kiire kähkuka saab ruttu ka autos teha,suvel on asi lihtsam talvel keerulism.Igal kohtumisel üürida midagi on ja suht kallis lõbu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te jälle armukesi sõimate, armukese pidaja on ju süüdi. Ei roni keegi vägisi püksi kellelegi.

Hahahaaa

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tihti on nii, et üks pool on vallaline. Kohutaksegi siis tema juures. Või kui käiakse kuskil söömas, siis saab ju hämada, et kolleegiga olin. Hotell ja Airbnb korterid on ka olemas.

Olen üksik naine, elan oma korteris. Päris palju on selliseid abielus mehi, kes hakkavad ligi tikkuma ja tahavad suhtesse astuda. Õnneks nägin ruttu läbi, et sellised tahavad minu korterit mõnusa armupesa ja vedelemiskohana kasutada. Mõtle kui hea – omada pere teadmata salakorterit, mille eest maksab keegi teine, kes lisaks veel teenindab seksuaalselt, koristab ja pakub süüagi. Ei, aitäh. Nüüd suhtlen ainult selliste meestega, kellel on oma pind (ja see peab olema korralik, mitte mingi urgas) või kes on valmis ise panustama, et sobiv kohtumiskoht leida. Peab ütlema, et päris hästi selekteeerib välja need mehed, kes on huvitatud suhtest, mitte ärakasutamisest.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle kui hea – omada pere teadmata salakorterit, mille eest maksab keegi teine, kes lisaks veel teenindab seksuaalselt, koristab ja pakub süüagi. Ei, aitäh. Nüüd suhtlen ainult selliste meestega, kellel on oma pind (ja see peab olema korralik, mitte mingi urgas) või kes on valmis ise panustama, et sobiv kohtumiskoht leida. Peab ütlema, et päris hästi selekteeerib välja need mehed, kes on huvitatud suhtest, mitte ärakasutamisest.

Mõistlik. Lisaks peab kohtumispaik olema korralik, vähemalt 4* hotell.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukesega käime nii kohvikutes kui restos. Reisimas käime. Teistes linnades nädalavahetusel puhkamas. Mina isiklikult suhtes ei ole, niiet vahel oleme ka minu juures, aga siis küll pigem kiireks seksiks. Oleme ka seltskonnaga reisil käinud. Naisele pole seni ette kantud ja loodan, et ei kanta ka, sest mingit huvi mul kooselu vastu ei ole ja igapäevaselt koos olles kaoks pool funi ära.

Rõve elukas.

Veel rõvedam on see, mida ta seal teise armukese teema all kirjutas. See naine käib oma armukeste kodus, ajal, mil meeste naised on kodust ära, ja proovib seal salaja nende naiste riideid selga ning laseb nende parfüüme.

Mina pole siin üldse sõna võtnudki. Mulle meeldib, kuidas mingid naised kujutavad ette, et ma igalpool olen. ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on see 50+ mees, kes siin haigeid väljamõeldisi ajab. Mängib eri karaktereid ja trollib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on see 50+ mees, kes siin haigeid väljamõeldisi ajab. Mängib eri karaktereid ja trollib.

Ahaa, tõesti. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis hirm vahele jääda. Kui mõni tuttav näekski, saab ju alati öelda, et oli sõbra, sugulase või kolleegiga, teise tuttavaga. Keegi ju ei tea, kellega päriselt tegu. Saavad küll käia avalikult ringi. Ajavad omi asju seal kus ise arvavad.

See pole üldse nii lihtne. Kui on ühiseid tuttavaid, kes tunnevad nii üht kui teist või veel hullem, ka kaaslaseid… Ja tegelikult piisab täiesti ka sellest, kui jääda nt abikaasa sõbrale vahele ja too pärast küsib, et mis mehega see X seal kohvikus istus?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või oletame, et näed kahte abielus (teistega) kolleegi restoranis istumas, ei tekita küsimusi?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teie arvate,kas armukestel on hirm vahele jäämise pärast.No et kuskil keegi tuttav näeb seega olen mõelnud kus nad kohtuvad ,et mitte oma tuttavatele vahele jääda.Ega avalikes kohtades ju eriti liikuda ei saa.Ja kus nad oma armuelu siis elavad.

Armuelu üksteise juures kodus, autos, motellis, hotellis, tööl

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teie arvate,kas armukestel on hirm vahele jäämise pärast.No et kuskil keegi tuttav näeb seega olen mõelnud kus nad kohtuvad ,et mitte oma tuttavatele vahele jääda.Ega avalikes kohtades ju eriti liikuda ei saa.Ja kus nad oma armuelu siis elavad.

Kes juba seda teed läinud, et armukest peab, sellel on väljatulemisest ka ükskõik. Lükkab varjamisega lihtsalt lahutust edasi. Miks peaks inimesel hirm olema kui ta ei taha oma kaaslasele truu olla. kui on hirm, siis armukese võimalus langeb üldse ära. Hirmunud inimene ei julge midagi ettevõtta.

Truu, aga miks ta peaks olema truu kui ta ei armasta oma elukaaslast või armastab, aga puudub kirg ja see teine seda pakub? Põhjusi lahkumineku edasilükkamiseks on palju ja üldiselt inimesed ei soovi teisele haiget teha, seepärast oma tõelist palet ka varjatakse.

Ütleme, otsekohesed inimesed eriti ei meeldi kellelegi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teie arvate,kas armukestel on hirm vahele jäämise pärast.No et kuskil keegi tuttav näeb seega olen mõelnud kus nad kohtuvad ,et mitte oma tuttavatele vahele jääda.Ega avalikes kohtades ju eriti liikuda ei saa.Ja kus nad oma armuelu siis elavad.

Kes juba seda teed läinud, et armukest peab, sellel on väljatulemisest ka ükskõik. Lükkab varjamisega lihtsalt lahutust edasi. Miks peaks inimesel hirm olema kui ta ei taha oma kaaslasele truu olla. kui on hirm, siis armukese võimalus langeb üldse ära. Hirmunud inimene ei julge midagi ettevõtta.

Truu, aga miks ta peaks olema truu kui ta ei armasta oma elukaaslast või armastab, aga puudub kirg ja see teine seda pakub? Põhjusi lahkumineku edasilükkamiseks on palju ja üldiselt inimesed ei soovi teisele haiget teha, seepärast oma tõelist palet ka varjatakse.

Ütleme, otsekohesed inimesed eriti ei meeldi kellelegi.
Mi

Mida rohkemaid inimesi ellu lasta, seda enam haiget saanuid. Abikaasa haiget ei saa, teised saavad. Siseringi ei tasu mitte kunagi suureks lasta, head sealt ei tule.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teie arvate,kas armukestel on hirm vahele jäämise pärast.No et kuskil keegi tuttav näeb seega olen mõelnud kus nad kohtuvad ,et mitte oma tuttavatele vahele jääda.Ega avalikes kohtades ju eriti liikuda ei saa.Ja kus nad oma armuelu siis elavad.

Kes juba seda teed läinud, et armukest peab, sellel on väljatulemisest ka ükskõik. Lükkab varjamisega lihtsalt lahutust edasi. Miks peaks inimesel hirm olema kui ta ei taha oma kaaslasele truu olla. kui on hirm, siis armukese võimalus langeb üldse ära. Hirmunud inimene ei julge midagi ettevõtta.

Truu, aga miks ta peaks olema truu kui ta ei armasta oma elukaaslast või armastab, aga puudub kirg ja see teine seda pakub? Põhjusi lahkumineku edasilükkamiseks on palju ja üldiselt inimesed ei soovi teisele haiget teha, seepärast oma tõelist palet ka varjatakse.

Ütleme, otsekohesed inimesed eriti ei meeldi kellelegi.

Mi

Mida rohkemaid inimesi ellu lasta, seda enam haiget saanuid. Abikaasa haiget ei saa, teised saavad. Siseringi ei tasu mitte kunagi suureks lasta, head sealt ei tule.

Imelikud suhted siis kui teised ei aima kas suhe on terve või katki. Lapsed saavad ikka aru kui emme ja issi omavahel enam läbi ei saa, õhkavad lausa rõõmust kui lahku minnakse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Truu, aga miks ta peaks olema truu kui ta ei armasta oma elukaaslast või armastab, aga puudub kirg ja see teine seda pakub? Põhjusi lahkumineku edasilükkamiseks on palju ja üldiselt inimesed ei soovi teisele haiget teha, seepärast oma tõelist palet ka varjatakse. Ütleme, otsekohesed inimesed eriti ei meeldi kellelegi.

Varjamine teeb lõppkokkuvõttes palju rohkem haiget kui ausus. Lahkuminekut lükatakse edasi ikka isekatel põhjustel. Näiteks et tüli vältida, koduseid mugavusi säilitada, partnerit rahaliselt ära kasutada, tasuta elamispinda kasutada. Nii et petjad ei varja oma tegevust partneri hoidmiseks. Nad tahavad iseennast hoida.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Truu, aga miks ta peaks olema truu kui ta ei armasta oma elukaaslast või armastab, aga puudub kirg ja see teine seda pakub? Põhjusi lahkumineku edasilükkamiseks on palju ja üldiselt inimesed ei soovi teisele haiget teha, seepärast oma tõelist palet ka varjatakse. Ütleme, otsekohesed inimesed eriti ei meeldi kellelegi.

Varjamine teeb lõppkokkuvõttes palju rohkem haiget kui ausus. Lahkuminekut lükatakse edasi ikka isekatel põhjustel. Näiteks et tüli vältida, koduseid mugavusi säilitada, partnerit rahaliselt ära kasutada, tasuta elamispinda kasutada. Nii et petjad ei varja oma tegevust partneri hoidmiseks. Nad tahavad iseennast hoida.

No kui sa teist nagunii ei armasta, siis on sinu must-valge maailmapilt mõistetav. Laoks teine ainult oma mõtted lauale, saaks lahku minna, st kogu sinu lähenemine ongi kohe lahku minna. Aga vaata, inimesed on erinevad, osad ikka armastavad teist, kuigi on nad mingil põhjusel teise tähelepanust ilma jäänud. Mõned suudavad oma suhte sellisel juhul sirgeks rääkida, oma käitumises mõlemad teha korrektiive, mitte ainult see petja pool ja suhe jätkub.

Tobe kui ollakse ise elus pettunud ja kogu edasine arutelu suhete teemadel on ainult lahkumise õigustamine, sest ollakse ise pettunud või käituti valesti.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see mees peaks armukese enda juurde tooma ja enda voodisse viima, kui on ka võimalus armukese juurde ja tema voodisse minna või üldse kolmandas kohas kokku saada?

Ikka osad mehed viivad kui naine on linnast ära läinud. Oma kodu on neile mugavam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelikud suhted siis kui teised ei aima kas suhe on terve või katki. Lapsed saavad ikka aru kui emme ja issi omavahel enam läbi ei saa, õhkavad lausa rõõmust kui lahku minnakse.

Ei õhka nad midagi, aga katkise pere lapsed on tulevikus katki. Olen sellest korduvalt rääkinud ja väsinud kordamast, sestap ei korda.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelikud suhted siis kui teised ei aima kas suhe on terve või katki. Lapsed saavad ikka aru kui emme ja issi omavahel enam läbi ei saa, õhkavad lausa rõõmust kui lahku minnakse.

Ei õhka nad midagi, aga katkise pere lapsed on tulevikus katki. Olen sellest korduvalt rääkinud ja väsinud kordamast, sestap ei korda.

See on lihtsalt sinu pettunud inimese kinnistunud arusaam. Püüa end vabaks lasta ja olla rohkem andestavam, siis on ka sinu elu rõõmsam. Teisi nagunii omada ei saa ja keegi ei saa ka sind omada, seepärast ei peaks jääma kinni kogetusse eriti kui see oli negatiivne. Lihtsalt võtad endale õnne, sest nagunii kõik petavad jne

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu töö on selline, et kui mõni tuttav juhtub mind nägema kusagil mõne võõraga, siis ei tekitaks see mingeid probleeme ega küsimusi – nagunii kõik mu tuttavad kõiki ei teisi ei tunne.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on lihtsalt sinu pettunud inimese kinnistunud arusaam. Püüa end vabaks lasta ja olla rohkem andestavam, siis on ka sinu elu rõõmsam. Teisi nagunii omada ei saa ja keegi ei saa ka sind omada, seepärast ei peaks jääma kinni kogetusse eriti kui see oli negatiivne. Lihtsalt võtad endale õnne, sest nagunii kõik petavad jne

Sinu ajuehitus ütleb, et inimesed ei peta sest puuduvad juhused. Mis omakorda tähendaks, et armukesi ei peeta üksteise järel, vaid on see üks, kaks õrna võimalus elu jooksul. See tähendab aga omakorda seda, et lase need paar võimalust käest ja ei peagi petma. Lihtne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on lihtsalt sinu pettunud inimese kinnistunud arusaam. Püüa end vabaks lasta ja olla rohkem andestavam, siis on ka sinu elu rõõmsam. Teisi nagunii omada ei saa ja keegi ei saa ka sind omada, seepärast ei peaks jääma kinni kogetusse eriti kui see oli negatiivne. Lihtsalt võtad endale õnne, sest nagunii kõik petavad jne

Sinu ajuehitus ütleb, et inimesed ei peta sest puuduvad juhused. Mis omakorda tähendaks, et armukesi ei peeta üksteise järel, vaid on see üks, kaks õrna võimalus elu jooksul. See tähendab aga omakorda seda, et lase need paar võimalust käest ja ei peagi petma. Lihtne.

Jah, puuduvad juhused. Kui teine on väga atraktiivne ja lööb külge, siis vähesed ütlevad EI, nii on inimene tehtud. Inimesed otsivad alati paremat (olgu see siis töökoht, elukoht ja miks mitte ka elukaaslane) ja see on maailmas edasi viiv jõud. Seepärast tulebki seda suhte asja kergemalt võtta ja mitte seda väga üle elada.

Muidugi kui ollakse väga arg, madala enesehinnanguga ja see elu ainus suhe ka ära läks, siis võidakse olla terve edasise elu kibestunud.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, puuduvad juhused. Kui teine on väga atraktiivne ja lööb külge, siis vähesed ütlevad EI, nii on inimene tehtud. Inimesed otsivad alati paremat (olgu see siis töökoht, elukoht ja miks mitte ka elukaaslane) ja see on maailmas edasi viiv jõud. Seepärast tulebki seda suhte asja kergemalt võtta ja mitte seda väga üle elada.

Muidugi kui ollakse väga arg, madala enesehinnanguga ja see elu ainus suhe ka ära läks, siis võidakse olla terve edasise elu kibestunud.

Olen täielikult nõus, et inimesed pole truud, enamik seda ei ole. Olen 100 protsenti kibestunud ja kindlasti ei plaani seda muuta. Ei usalda inimesi ja nii jääb terve edasise elu olema, sina seda muuta ei suuda. Inimesi pole võimalik muuta, kõrvalekaldega ja teistsuguseid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teie arvate,kas armukestel on hirm vahele jäämise pärast.

Keda nad siis kardavad? häbenevad teineteist või? Mis asi on armuke, sellest mina aru ei saa, kas nad panevad ainult pepusid kokku või teevad midagi muud asjalikku ka. Ei tea ja ei huvita ka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, puuduvad juhused. Kui teine on väga atraktiivne ja lööb külge, siis vähesed ütlevad EI, nii on inimene tehtud. Inimesed otsivad alati paremat (olgu see siis töökoht, elukoht ja miks mitte ka elukaaslane) ja see on maailmas edasi viiv jõud. Seepärast tulebki seda suhte asja kergemalt võtta ja mitte seda väga üle elada.

Muidugi kui ollakse väga arg, madala enesehinnanguga ja see elu ainus suhe ka ära läks, siis võidakse olla terve edasise elu kibestunud.

Olen täielikult nõus, et inimesed pole truud, enamik seda ei ole. Olen 100 protsenti kibestunud ja kindlasti ei plaani seda muuta. Ei usalda inimesi ja nii jääb terve edasise elu olema, sina seda muuta ei suuda. Inimesi pole võimalik muuta, kõrvalekaldega ja teistsuguseid.

Siis sa ei peaks ka siin suhteteemades ühte ja sama igas teemas ajama, sest see tüütab ära ja ei anna ka mingit infot kellelegi. Kui nagunii kõik petavad sind, milleks siis seda armukeste teemat jahvatada, midagi sinu suhtes ei muutuks nagunii.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis sa ei peaks ka siin suhteteemades ühte ja sama igas teemas ajama, sest see tüütab ära ja ei anna ka mingit infot kellelegi. Kui nagunii kõik petavad sind, milleks siis seda armukeste teemat jahvatada, midagi sinu suhtes ei muutuks nagunii.

Hästi teeme nii.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Defineerime esmalt armuke. Mul on olnud mitu suhet, mida keegi saaks nii nimetada.

1. mees, kel oli abielunaine ja laps. Naisega koos ei elanud juba enam ligi 10 aastat, aga käisid igal kuul 1-2 pühapäeval kahekesi kuskil koos ja siis ka seksisid. Ka uusaasta ja jõulud jne veetis ta muidugi lapse ja naisega, nagu peabki. Kui naine helistas ja oli abi vaja, läks kohe appi. Juhtus muidugi harva. Lapsele oli väga hea isa, viis, tõi ja tegeles. Minu olemasolust rääkis naisele veel enne, kui meil midagi seksuaalset juhtus.

Midagi ei varjanud, minu olemasolu oli ju teada. Mina seda meest päriseks endale ei tahtnud, kuna tollal ma ei soovinud mingil juhul püsivat suhet ja tema suhtlemist oma abikaasaga kindlasti ei soovinud ma piirata. Käisime koos igal pool, teatrist restoranideni ja täiesti avalikult.
Kuigi meie suhe on ammu lõppenud suhtlevad nad tänini, st umbes 15 aastat hiljem, samamoodi. Mõlemal on uus armuke, aga teineteist toetatakse ja abistatakse ning lapselastega tegeletakse ja väljas käiakse ka koos.

2. mees, kes ei olnud abielus, aga elas naisega koos, kellega tal oli teismelisest east koos elanud ja neil oli kaks noort pea täiskasvanut last. 1 kursuse üliõpilane ja abiturient. Teadsin nende olemasolust kohe, ta kohe rääkis.
Ju nad ikka seksisid ka, ma sellist asja ei küsinud, aga minu olemasolu ei olnud ka sel juhul mingi saladus. Päris koju mind ei viidud – ma poleks mingil juhul ka nõustunud. Ammugi ei oleks ma olnud nõus nende ühises voodis magama – mitte et ma teaksin, kas neil oi ühine voodi. Täpselt ei tea, kuidas minu olemasolu selgitati, aga näiteks kui käsikäes laste emale vastu jalutasime, siis mees läks ja vestles temaga mõned sõnad ja tuli tagasi ja võttis mul uuesti käest kinni. Naisega lehvitasime – tema alustas.
Lõpuks see mees, kes rääkis, kuidas ta ei soovi kellegagi abielluda, sest see ei anna midagi, muidugi abiellus ühe naisega ja hirrrrmsasti soovis seda abielu. Meie olime siis juba sõbralikult lahus, kuna kolisin teise kaugesse riiki. Nii palju siis meestest, kes ei soovi eales abielluda.

3. mees, kes oli abielus ja kes mulle seda ütles alles pärast 3-4 kuulist suhtlust. Tõesti ei saanud midagi aru enne. Ta kartis väga, et jääme vahele. samas ei olnud tal kunagi probleemi minuga rääkida ega kuskil käia. Ka öid veeta. Kui tuli välja, et ta on abielus, siis oli aru saada tagantjärgi, et käisime küll avalikult väljas, aga kindlates Tallinna piirkondades ja aegadel, kuhu naine ei saanud sattuda. Tema taktika tagantjärele mõeldes oligi see, et kõik avalikult. Kui me oleksime kuskil öösel pimedas naisele või naise sõbrannadele vahele jäänud, oleks tal jama olnud. Aga kuskil Viru tänaval kõrvuti jalutades või kohvikus kohvi juues oleks ta alati saanud ka midagi kokku valetada. Ka armastas ta seepärast käia väljas grupiti, nii et tema mingid valalised sõbrad ja nende tüdrukud ka. Segasem, kui nais emingi sõbranna oleks peale sattuns, saanuks mind kellegi õeks või pruudiks nimetada.
Pärast 1-2 nädalast mõtlemisaega läksime lahku minu initsiatiivil, kuna tema tahtis sama-armukest ja samas armastas väidetavalt oma naist.
See on ka kolmest juhusest see kord, kus ma enda arvates olin armuke. Aga, käsi südamele, ma ei teadnud seda.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelikud suhted siis kui teised ei aima kas suhe on terve või katki. Lapsed saavad ikka aru kui emme ja issi omavahel enam läbi ei saa, õhkavad lausa rõõmust kui lahku minnakse.

Ei õhka nad midagi, aga katkise pere lapsed on tulevikus katki. Olen sellest korduvalt rääkinud ja väsinud kordamast, sestap ei korda.

Lapsed on katki, kui ema ja isa nende oma elu ära rikuvad. Lapsed on targad ja ei andesta vanematele südames ühtki liiga kaua kestnud abielu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teie arvate,kas armukestel on hirm vahele jäämise pärast.No et kuskil keegi tuttav näeb seega olen mõelnud kus nad kohtuvad ,et mitte oma tuttavatele vahele jääda.Ega avalikes kohtades ju eriti liikuda ei saa.Ja kus nad oma armuelu siis elavad.

Võib-olla mõned asjad siin elus jäävadki saladuseks ja mõistatuseks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Armukesed ,kohtumised.