Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti beebid 2018 :)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 215 )

Teema: Augusti beebid 2018 :)

Postitas:

Heihei 🙂

Kuidas kõigil olla on? Väga halb? Millal plaanite teatada? 🙂
Dets lõpus teen siis ka facebooki ülisaljase grupi, kus mõnus lobiseda. Nii vara veel pole vast mõtet 🙂

Olen siis teemaalgataja, jäi kogemata käo-peale 😀 Mul arstil käidud ja kõik okei, nädalaid 5+5,2 nädala pärast tagasi 🙂 nii äge

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.11 10:38; 05.12 14:18; 07.12 13:52; 19.12 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei ????

Kuidas kõigil olla on? Väga halb? Millal plaanite teatada? ????
Dets lõpus teen siis ka facebooki ülisaljase grupi, kus mõnus lobiseda. Nii vara veel pole vast mõtet ????

Olen siis teemaalgataja, jäi kogemata käo-peale ???? Mul arstil käidud ja kõik okei, nädalaid 5+5,2 nädala pärast tagasi ???? nii äge

Heihei 🙂
Minul on meeletu väsimus kogu aeg. Kui tundub, et energiat on palju ja läheks näiteks jalutama, siis peale 10 minutit kõndimist olen täiesti kurnatud 🙂 Aga ootusärevus on suur. Peredele plaanime teatada jõuludel. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuli täna mõte teha rasedustest. Päevad oleksid pidanud nüüd millalgi hakkama. Mul on arvestus segamini kuna telefon läks katki ja lugemise app nüüd näitab viimast infot alles septembrist. Kuidagi ei suuda niisama meenutada eelmisi päevi :(.
Kaks üsna rasvast triipu. Suur üllatus… Just mõtlesime pausi teha kuna ostsime suveks kahe nädalase reisi ära 😀
Käisin HCG testi tegemas ja varsti peaks olema pilt selgem.
Ei tea kas arstile minna kohe (juba selleks nädalaks pakutakse) või oodata paar nädalat?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel visiidil tehtu oleneb raseduse suurusest. Enne 9ndat nädalat küsitakse täpne haiguste ajalugu, eelnevad rasedused ja muud taolist, võetakse suguhaiguste proovid tupekaudsed ning vaadatakse UHga loodet, kõik ei anna pilti kaasa, kuid enamasti siiski saad ka pildi. Pärast 9ndat nädalat minnes(vahel ka varem) suunatakse lisaks eelnevale ka vereanalüüsidele ja vormistatakse rasedakaart. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei ????

Kuidas kõigil olla on? Väga halb? Millal plaanite teatada? ????
Dets lõpus teen siis ka facebooki ülisaljase grupi, kus mõnus lobiseda. Nii vara veel pole vast mõtet ????

Olen siis teemaalgataja, jäi kogemata käo-peale ???? Mul arstil käidud ja kõik okei, nädalaid 5+5,2 nädala pärast tagasi ???? nii äge

Mul rinnad hellad, vahel torgib alakõhus, aga muidu kōik okei. Energiat oleks nagu rohkem, võibolla asi selles, et olen ilusti d-vitamiini võtnud. Muretsen, et iiveldust pole. Tänaseks 6+2 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.11 11:21; 26.11 13:07; 27.11 08:57; 27.11 08:57; 02.12 16:28; 05.12 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei 🙂

Sain oma triibud eile (05.12), täna hommikune test näitas juba veidi tumedamalt. Telefoni appi järgi peaks due date olema 10. august. Praegu arvutuste järgi on siis 4+5.
Hetkel olen päris hirmul, kuna alles 4.oktoobril rasedus katkes 5+2. Samas olen õnnelik ka selle üle, et mulle nii ruttu uus võimalus anti ja keha valmis on. Loodan siiski seekord parimat ja katsun positiivne olla. Teistele siin soovin kõike parimat ja palju õnne meile! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 07:03; 06.12 13:14; 07.12 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike küsimus teile. Millal oleks mõistlik minna kõige esimesse kontrolli? Ehk millal ma saaksin enam-vähem kindel olla, et loodet on UH-ga näha ja et ka südametöö oleks kuulda. Ja kas esmalt ikka oma naistearstile või peaks siis juba kohe ämmakale aja kirja panema? (Minu naistearstil on muidu UH kabinetis olemas)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 07:03; 06.12 13:14; 07.12 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Mina sain laupäeval triibud, tänaseks peaks olema 4+5 aga ma ei julge veel päriselt rõõmustada, sest esimesel korral, suvel katkes. Loode ei hakanud arenema.
Sümptomitest esineb mul aeg-ajalt õrna iiveldust ja torkeid. Lisaks käivad vahel läbi alakõhu nagu mingid kuumalained. Kas kas kellegil on veel sellist asja või peaksin ma muretsema? See vist pole päris tüüpiline sümptom.
Arsti juurde loodan saada aja 20nda paiku, siis on 7 nädalat täis ja süda peaks lööma kui kõik on korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kata2017, me siis sinuga täpselt samas paadis. Samuti ei julge veel rõõmustada, kuna eelmine katkes paar kuud tagasi (arsti sõnul 99% kromosoomirike) ja sama aeg on meil ka, tänase seisuga siis 4+6. Arstile sain aja 21. detsember.
Sümptomitest mul iiveldust ei ole, aga kõhus on õrnad päevade valud ja vahest harva lööb nagu pisikese krambi sisse. Kuumalaineid ma ei oska kommenteerida, aga usun, et see pole midagi mille pärast muretsema peaks. 🙂 Lisaks on mul veel suur väsimus ja rinnad on valulikud ja suurenenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 07:03; 06.12 13:14; 07.12 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuli täna mõte teha rasedustest. Päevad oleksid pidanud nüüd millalgi hakkama. Mul on arvestus segamini kuna telefon läks katki ja lugemise app nüüd näitab viimast infot alles septembrist. Kuidagi ei suuda niisama meenutada eelmisi päevi :(.
Kaks üsna rasvast triipu. Suur üllatus… Just mõtlesime pausi teha kuna ostsime suveks kahe nädalase reisi ära ????
Käisin HCG testi tegemas ja varsti peaks olema pilt selgem.
Ei tea kas arstile minna kohe (juba selleks nädalaks pakutakse) või oodata paar nädalat?

Eelmine postitus läks Käo alt – ma ei teadnud, et siin selline asi on olemas :D. Nüüd selgem see pilt.
HCG oli üleeile 400. Eile sain juhuslikult naistearsti aja ja ka nemad kinnitasid rasedust. Olen megalt segaduses sellest kõigest. Mehele rääkinud ei ole – ootan jõule – ta ootab sellist uudist väga. Ühele sõbrale rääkisin, et oleks kellegagi rääkida. Kõige rohkem kardan ette iiveldust. Praegu päevas vaid korraks tunda iiveldust veel.
Tänane seis: 5+4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 06.12.2017 13:14, alates 7ndast nädalast peaks kindlalt olema südametöö tuvastatav, kui ei ole, on kahtlane(vb ov oli hiljem). Niiet turvalisem 8ndal nädalal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.11 10:38; 05.12 14:18; 07.12 13:52; 19.12 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul hoopis selline mure, et pole enam iiveldust, juba kaks päeva. enne positiivset testi (3p tagasi test pos)oli palju, siis vähem, ja nüüd pole enam üldse. nädala jooksul niimoodi kahanenud tunduvalt. kas mõnel veel iiveldust vara olnud, ja nüüd on vähem? või on varsti katkemine hoopis, mul just oli, ei taha enam sugugi. kui keegi viitsib vastata…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.12 22:23; 08.12 22:52; 09.12 09:22; 23.01 10:38; 01.02 13:35; 01.02 18:12; 01.02 18:38; 03.02 13:13; 08.02 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli suvel nii, et 6ndal nädalal järsult, 2 päevaga kadusid kõik olnud sümprtomid ära. Nädal hiljem ütles ämmaemand, et kahjuks on lootekott tühi.
Aga kõik inimesed on erinevad ja keha kohaneb rasedusega erinevalt … sinul võibolla on kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli suvel nii, et 6ndal nädalal järsult, 2 päevaga kadusid kõik olnud sümprtomid ära. Nädal hiljem ütles ämmaemand, et kahjuks on lootekott tühi.
Aga kõik inimesed on erinevad ja keha kohaneb rasedusega erinevalt … sinul võibolla on kõik korras.

mul juba oli üks rasedus tühja lootekotiga, alles mõni kuu tagasi. sellepärast ma muretsengi, kuigi siis iiveldas pärast operatsiooni 10. nädalal ka veel edasi, sest hcg tase oli kõrge. aga tegelikult ma usun, et praegu on vara, et sümptomid oleks väga tugevad, ehk see alles ees. midagi parata niikuinii ei saa, kui ongi jälle mingi probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.12 22:23; 08.12 22:52; 09.12 09:22; 23.01 10:38; 01.02 13:35; 01.02 18:12; 01.02 18:38; 03.02 13:13; 08.02 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peetunud rasedusega ei tekkinud korralikku iiveldust üldse ja vaibus 6ndaks nädalaks(peetus 7ndal), aga 2-3 päeva iiveldusvabalt ei tähenda MITTE midagi 🙂 Mul eelmise rasedusega ajas ka hulluks(mis lõpes õnneliku sünnituse ja terve beebiga) et vahepeal kadus lausa 4-5 päevaks iiveldus ja ei tundnud end ÜLDSE rasedana. Kui 12 nädala UH tehtud, on süda juba rahulikum. Ei tasu muretseda, kui paar päeva ei iivelda! :)…samas noh, nkn muretseme 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Sain eile positiivse rasedustesti, tänaseks on 4+4 ja eeldatav tähtaeg 14 august. Kuid pühade ajal on keeruline saada naistearsti/ämmaemanda aega. Niiet esimene külastus alles siis kui rasedust on 9+0.
Sümptomitest vaid niipalju, et rinnad on tundlikud, kuid muud midagi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 00:03; 09.02 22:22; 07.03 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuligi juba tagasi iiveldus, böakk, aga kergendus. triibud lähevad ilusti tumedamaks ka. elame-näeme 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.12 22:23; 08.12 22:52; 09.12 09:22; 23.01 10:38; 01.02 13:35; 01.02 18:12; 01.02 18:38; 03.02 13:13; 08.02 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sümptomite osas vaid hommikuti ja õhtuti kerge iiveldus. Paar korda olen pea-aegu oksendanud, kuid siiski mitte. Rinnad ka pisut tundlikud ja suuremaks muutunud. HCG-d käin suures pabistamises korra nädalas vereprooviga mõõtmas. Esmaspäeval oli 5+1 ja tulemus 3771. Rohkem midagi hetkel pole.

Min aootan eismest last, kuidas teie? Ma olen lakkamatult mõtetega beebimajanduses: kas tuua laps meie magamistuppa või jätta voodi kõrvaltuppa ja öösel teise toa vahet käim ahakata. Kuidas teie plaanite?

Kas teil on kodus lapsi juba ees ka? Kuhu beebivoodi jätate? Kas igal lapsel on eraldi tuba, või jagavad teie rõõmurullid tuba? Kui vanalt beebi teiste lastega või üksi eraldi tuppa jätta?

Ja muidugi: millisest kauplusets ja millal titeriideid ja vnakreid ostma hakata?

Nii palju on küsimusi, nii palju. Samas aega tita saabumiseni ka nii palju 🙂

Olgem terved ja tublid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile triibulistele!
Meie saime ka 2 triipu eelmisel nädalal. Rasedus peaks olema kalkulaatori järgi hetkel 4+6 ning tähtaeg 13. august. Tulemas 3 laps.
Hetkel on tunda kerget iiveldust ning oli ka nö päevade valu alguses mis nüüdseks enam vähem möödunud. Rinnad ka kergelt tundlikud. Ämmaka juurde sain aja 2. jaanuariks.
Alguses plaanime beebi enda tuppa majutada ning hiljem selgub ka kolib tüdrukuga või poisiga ühte tuppa, see kõik oleneb mis soost lapsuke sünnib.
Teatanud olen beebi ootusest töö juures hetkel vaid ülemustele ning neile kellel vaja teada juhuks kui jään mõneks ajaks töölt eemale sest eelmised rasedused on alguses väga rasked olnud seoses raseduse aegse iiveldusega. Nimelt esimesega oksendasin pea 2 kuud ja olin haiglas tilga all ning teisega sain arstidega kokkuleppele et käin igal hommikul tulla saamas. Ütleme nii et olin pm elav laip 🙁 Kuna olen juhtival kohal siis pidin lihtsalt teavitama juhuks kui asjad sellise pöörde võtavad ja asju on vaja ümber korraldama. Lapsed said täna teada ning teistele ütlemisega üritan venitada nii kaua kui võimalik kuid usun et hiljemalt jõulude paiku teen seda.
Ilusat ja kerget ootust teile kõigile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 14:11; 12.12 13:29; 13.12 12:38; 13.12 12:45; 19.12 17:52; 19.12 21:44; 21.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt!
Tegin positiivse rasedustesti 1.12 ja tähtaeg päevade järgi arvutatuna 4.08. Tulemas kolmas laps. Mõnevõrra üllatusbeebi, kuna otseselt ei planeerinud hetkel rasedaks jääda, aga tsükkel oli ilmselt veidi ebaregulaarne ja päevade lugemise meetod vedas alt. Samas on rõõm ikkagi suur, sest kunagi oli plaan ka kolmas laps saada.
Sümptomitest on mul jube väsimus ja iiveldus. Nii kui kõht natukenegi tühjemaks jõuab minna, hakkan kohe kõige peale öökima. Lõunaund teen ka iga päev koos noorema lapsega (augustibeebi 2016).
14. detsember on aeg Pelgus naistearstil. Kui tehakse UH ja on näha, et süda ilusti lööb, siis jõulude aeg ilmselt teatame juba ka mehe vanematele, et ei peaks hakkama välja mõtlema mingit muinasjuttu, miks ma ämmaga vahuveini ei ole nõus jooma 🙂
Ilusat ootusaega meile kõigile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina liitun ka teiega! Olin kärsitu ja tegin juba eelmine nädal 3päeva enne päevade algust testi, kuna olemine oli nii teine ning saingi enda elu esimesed kaks triipu 🙂 tähtaeg praeguse seisuga 19.08. Praeguseks siis rasedust 4+1,arsti aeg alles 10.01. Sümptomitest nii palju et megauni on, kerged torked alakõhus, õrn peavalu ning jube kergesti ärrituv (vaene mees :D). Ootan juba väga arsti aega, et näha meie pisikest mannatera 🙂
Ilusat ootusaega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Ühinen ka 🙂 Saime eile lõpuks kiiresti rasvased triibud (eelnevatel testidel ilmus mõlemal hele triip alles pärast viit minutit). Tulemas on esimene laps, ootame põnevusega. Tähtaeg peaks olema 11.08, arstile sain aja jaanuari algusesse. Alguses olid tugevad kõhuvalud, aga nüüd on asi paremaks läinud ja valusid on harva ning need on nõrgad. Hakkasin juba muretsema, kas iiveldus on ka kadunud, aga siis sain aru, et mul on kogu aeg kerge iiveldus ja olen sellega juba ära harjunud.
Vitamiinidest võtan d-vitamiini ja rasedate vitamiine, kus on raud, foolhape ja c-vitamiin.
Teatada plaanime võimalikult hilja, aga enne, kui välja paistma hakkab.
Triibik90, kas sa käid hcg’d mõõtmas perearsti juures või kus? Olen ise ka hull pabistaja ja kaalun seda varianti, kuigi kasu pole sellest vist muuks kui südamerahuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin perearstikeskuses tegemas. Lähen registratuuri ja ütlen, et soovin tasulist vereanalüüsi anda. Edasi antakse mulle nimekiri võimalikest tasulistest analüüsidest. Lääne-Tallinna keskhaiglas oli hcg nimekirjas 63. Märgin analüüsi numbriga 63 ära, annan paberile allkirja, maksan 6,12€ (näiteks Synlabis oli vist 8 eurot sentidega?) ja võtan laborianalüüsidele järjekorranumbri. Kui minu number kutsutakse, lähen kabinetti, annan laborandile registratuurist saadud maksekviitungi ja andmelehe ning siis kiire vereproov. Ca 2 tunni pärast helistatakse laborist ja öeldakse number (mul krüpteerimine ei tööta, et e-postiga saaks saata). Õhtul lähen käin registratuurist läbi ja saan paberkandjal samuti analüüside vastused.

Mina käin Haabersti tervisekeskuses ning seal on registratuuris äärmiselt toredad ja diskreetsed registratuurineiud. Kui ma esiemst korda läksin, siis ütlesin, et soovin hcg taset mõõta, tasuline test. Registratuurist vastu: “see on see.. tuvastamiseks, eks?” 🙂 Ilmselt ei soovi nad minu huvides sõna “rasedus” välja öelda – Tallinn on väike ja võib tuttavaid olla. Seega tõesti meeldivad kogemused mul selle asutusega.

Lääne-Tallinna keskhaiglas on kõikides polikliinikutes ja tervisekeskustes sama süsteem. Veebilehel on laboriproovide osas eraldi juhised olemas (link: https://www.keskhaigla.ee/patsiendile/proovide-andmine/) ja ka hinnakiri (link: http://www.keskhaigla.ee/wp-content/upl … iskiri.pdf , hgc on number 63). Usun, et teistes haiglates ja polikliinikutes on täpselt samamoodi: kõigepealt registratuur, teatad, et soovid tasulist vereproovi hcg taseme määramiseks. Edasi täidad lehel andmed ära ja siis pärast maksmist võtad analüüside andmiseks järjekorranumbri või lähed elavasse järjekorda, kui numbrimasinat pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ka minu poolt!
Saime oma triibud kätte 4. dets. 3 hommikul üliõrnalt määris ja juba jõudsin mõrlda, et ei õnnestunud (päevad pididki ka siis algama). Kui aga 4nda hommikuks ei olnud midagi juurde tulnud, siis oli nii isu kohe test haarata – ja seal ta oli, õrn aga ikkagi positiivset vastust tähendav triip. ☺️
Kuna nii kiirelt arstile ei rutta, siis tegin südamerahustuseks täna hommikul veel ühe. Hetkega kaks rasvast triipu. Arstiaeg 21.12, juba niinii ootan! Muret teebki just see, et ühtegi muud sümptomit peale päevade ärajäämise ja positiivse testi pole. No okei, rinnad on tsuti tundlikumad kui muidu ja kõhus liigutustel õrnad valusähvatused aga ei mingit iiveldust vms. Tegelikult loodan, et ei tule ka.. muidu saab tööl raske olema. ????
Beebi on meil soovitud ja õnneks ei läinudki kaua – viskasime kaitsevahendid nurka okt algul. Netis leiduva kalkulaatori järgi tähtaeg 11.08.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin perearstikeskuses tegemas. Lähen registratuuri ja ütlen, et soovin tasulist vereanalüüsi anda. Edasi antakse mulle nimekiri võimalikest tasulistest analüüsidest. Lääne-Tallinna keskhaiglas oli hcg nimekirjas 63. Märgin analüüsi numbriga 63 ära, annan paberile allkirja, maksan 6,12€ (näiteks Synlabis oli vist 8 eurot sentidega?) ja võtan laborianalüüsidele järjekorranumbri. Kui minu number kutsutakse, lähen kabinetti, annan laborandile registratuurist saadud maksekviitungi ja andmelehe ning siis kiire vereproov. Ca 2 tunni pärast helistatakse laborist ja öeldakse number (mul krüpteerimine ei tööta, et e-postiga saaks saata). Õhtul lähen käin registratuurist läbi ja saan paberkandjal samuti analüüside vastused.

Aitäh info eest!
Kas esimesel korral arstile minnes on mõtet mees ka kaasa võtta? Mõtlen, et kuna peaks juba südant nägema, siis oleks tal ehk ka huvitav? Googledades leidsin aga isegi juhtumeid, kus meest nii alguses kabinetti ei lubatudki (see tundub küll veidi uskumatu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei!
Minagi liitun teiega. Kas on juba kogemusi kellelgi, mida iivelduse vastu teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 5+6 ja päevade moodi valu on järgi andnud. Torked kestavad edasi. Iiveldust on vaid õrnalt.

Loen siit eespoolt, et 5+1 päeval hcg 3771, kas see kuidagi palju ei ole? Kuidas teistel hcg näit on? Ma ise plaanin homme mõõtma minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.12 11:52; 01.02 12:55; 20.02 20:19; 01.03 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 5+6 ja päevade moodi valu on järgi andnud. Torked kestavad edasi. Iiveldust on vaid õrnalt.

Loen siit eespoolt, et 5+1 päeval hcg 3771, kas see kuidagi palju ei ole? Kuidas teistel hcg näit on? Ma ise plaanin homme mõõtma minna.

Minul oli 5+1 hcg näit 3771.
Netist leitud tabel:

hCG levels in weeks from LMP (gestational age)* :

3 weeks LMP: 5 – 50 mIU/mL
4 weeks LMP: 5 – 426 mIU/mL
5 weeks LMP: 18 – 7,340 mIU/mL
6 weeks LMP: 1,080 – 56,500 mIU/mL
7 – 8 weeks LMP: 7, 650 – 229,000 mIU/mL
9 – 12 weeks LMP: 25,700 – 288,000 mIU/mL
13 – 16 weeks LMP: 13,300 – 254,000 mIU/mL
17 – 24 weeks LMP: 4,060 – 165,400 mIU/mL
25 – 40 weeks LMP: 3,640 – 117,000 mIU/mL
Non-pregnant females: 0 – 5 mIU/mL
Postmenopausal females: 0 – 8 mIU/mL

Seda tabelit kasutavad väga paljud erinevad nõuandesaidid. HCG tase peaks 48 tunniga kahekordistuma (viiteks näiteks kliinik.ee lehelt vastus: https://www.kliinik.ee/rasedus-ja-sunnitus/id-3/noustamine&question=65026&keyword=minu%20hormoon&useful_submit=true&question_id=65026&useful=1)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 12:41; 28.12 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Küsimus selline, et kas 5+2 või sinna kanti oleks mõtet juba arsti juurde minna. Aja sain küll 2 jaanuariks aga oleks soov varem minna et teada saada kas kõik on korras. Kahe eelmise lapsega ma ei mäletagi millal täpselt läksin. Seekord olen kuidagi rohkem mures, isegi ei tea miks. Võib olla ehk sellepärast et iiveldust peaaegu et polegi ning on aeg ajalt torked ning pakitsus tunne alakõhus. Eelmistega oksendasin 2 kuud ja sain tulla igapäevaselt. Aga seda ma ei suuda ka meenutada millal mul see hull iivrldamine eelmistega täpselt hakkas.
Või minna pigem vereproovi andma ning siis jälgida kas hcg ilusti tõuseb?
Suured tänud kes vastata viitsivad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 14:11; 12.12 13:29; 13.12 12:38; 13.12 12:45; 19.12 17:52; 19.12 21:44; 21.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele, ega sa nii vara tõenäoliselt ei näe südametöödki. Pärast oled veel rohkem mures. Midagi nad öelda sulle nii vara ei oska, niiet ma ei soovitaks. Oota MINIMAALSELT kuni 6 nädalat täis 🙂 Aga ka siis ei pruugi südametööd ega üldse miskit näha, siis istud ja muretsed kordades rohkem :\ (oskan kommenteerida, 3 rasedusega(kõik pole sünnitusega lõpenud) ikka käidud väga vara UHdes, mis ajasid veel rohkem paanikasse)

Iivelduse vastu aitab ntks piparmünditee, ingveritee\ingver muul kujul, nätsu närimine tavaliselt. Aga kõige paremini toimib piisav puhkamine ja veidi oma isudele järele andmine minumeelest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 215 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti beebid 2018 :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.