Esileht Tööelu, raha ja seadused. Auto liisinguga või välja osta?

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Auto liisinguga või välja osta?

Postitas:
Kägu

Hooplemisest saan aru, aga millest see dividendide välja võtmise jutt? Hoopleja ju ei võtnud oma ettevõttest dividende.

Kuidas tead? Ainult moderaatorid saavad aru, kes täpselt ja mida kirjutas.
Kas sa tead pregu ka täpselt, millised kommentaarid just mina olen eelnevalt kirjutanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas tead? Ainult moderaatorid saavad aru, kes täpselt ja mida kirjutas. Kas sa tead pregu ka täpselt, millised kommentaarid just mina olen eelnevalt kirjutanud?

Sest muidu ta poleks öelnud, et väärtpaberite tootlus katab liisingumakse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas tead? Ainult moderaatorid saavad aru, kes täpselt ja mida kirjutas. Kas sa tead pregu ka täpselt, millised kommentaarid just mina olen eelnevalt kirjutanud?

Sest muidu ta poleks öelnud, et väärtpaberite tootlus katab liisingumakse.

Trollid või? Mis asi sul ära katma peab? Mõned ettevõtjad võtavad oma firmast dividende välja sadades tuhandetes, suurärimehed lausa miljonites eurodes.

Ettevõtjal lihtsalt on ebamugav liisingut võtta, kuna paberimajandus (bilansi, aruannete jmt dokumentide koostamine ja esitamine) võtab aega ja on tüütu. Lihtsam on lõpuks omavahenditest auto välja osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ettevõtjal lihtsalt on ebamugav liisingut võtta, kuna paberimajandus (bilansi, aruannete jmt dokumentide koostamine ja esitamine) võtab aega ja on tüütu.

Me oleme 20 aastat kaubikuid ikka liisinud. Algul oli natuke keerulisem jah, viimasel 15 aastal pole mingit tüütust ega ajakulu. Raamatupidaja laseb programmist aruanded välja ja saadab ära, 5 minutit kulub. Oleme kasutanud nii kapitali- kui ka kasutusrenti, teinud ka müügi-tagasirendi lepinguid, enamasti tegeleb asjaajamisega automüügifirma ise, ongi vaja vaid paari aruannet programmist ja digiallkirju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ettevõtjal lihtsalt on ebamugav liisingut võtta, kuna paberimajandus (bilansi, aruannete jmt dokumentide koostamine ja esitamine) võtab aega ja on tüütu.

Me oleme 20 aastat kaubikuid ikka liisinud. Algul oli natuke keerulisem jah, viimasel 15 aastal pole mingit tüütust ega ajakulu. Raamatupidaja laseb programmist aruanded välja ja saadab ära, 5 minutit kulub. Oleme kasutanud nii kapitali- kui ka kasutusrenti, teinud ka müügi-tagasirendi lepinguid, enamasti tegeleb asjaajamisega automüügifirma ise, ongi vaja vaid paari aruannet programmist ja digiallkirju.

Ok!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Auto liisinguga või välja osta?