Esileht Hobinurk Buffet Rootsi kruiisil

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 91 )

Teema: Buffet Rootsi kruiisil

Postitas:
Kägu

Mina siis see, kellele Brintellix absokuutselt ei mõjunud. Arst kirjutas asemele Erset tabletid. Neil toimeaine sama mis Zoloftil – sertraliin. Nädala pidin võtma 50 mg, edasi 100 mg.

On kellelgi kogemusi selle rohuga? Kahjuks internetist just ülemäära palju lugeda pole, eestikeelset infot kohe absoluutselt mitte.

Oled vist teemaga eksinud, siin käib kemplus hommikusöögilauas vahuveini tarbimise üle. Võiksid ka proovida, võib-olla aitab rohkem kui Brintellix.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spaahotellides on see tavaline. Ja päris suur osa inimestest joovadki ning mitte ainult 1 klaasi. Ja see on väga okei.

Ma olen just tähele pannud, et mitte keegi ei joo. Ja ma olen nendes hommikusöögi laudades, kus see on pakkumisel olnud, istunud küll ja veel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, minul ei ole sellist meest. Ikka sina siin räägid, et väga okei on hommikul vara jooma hakata ja ikka tuleb mitu klaasi võtta. Kui pooltel on jotad meheks, ega siis muud ei saagi ju öelda, peab sellist käitumist kuidagi normaliseerima.

Ei mina ega mu mees ei ole hommikul seda pakutud klaasikest võtnud. Aga ei vaata nende peale viltu, kes seda teevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen just tähele pannud, et mitte keegi ei joo. Ja ma olen nendes hommikusöögi laudades, kus see on pakkumisel olnud, istunud küll ja veel.

Tohoh? Kui tihti siis? Viimati käisin eelmisel laupäeval ja inimesed jõid. Kord enne seda, kui sööma saabusin, olid 2 pere oma lastega söömas, neil oli ees 8 tühjaksjoodud mulliklaasi ning tõid muudkui juurde.

Võib-olla käid tittedega hommikuti vara, mina käin 10 paiku hommikusöögil.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mina ega mu mees ei ole hommikul seda pakutud klaasikest võtnud. Aga ei vaata nende peale viltu, kes seda teevad.

Mul ükskõik, kes võtab või ei võta, aga vaidlesin sellele lihtsalt vastu, kes siin rääkis, et suur osa joovad hommikusöögilauas vahuveini, võtavad rohkem kui ühe klaasi ja see ongi väga normaalne. Minu kogemus seda küll ei kinnita. Eesti spaades hommikusöögilauas praktiliselt ei jooda, välismaal viietärni hotellides ka mitte. Viimati käisin just Hispaanias, kus hommikusöögilauas pakuti Mummi, keegi peale paari venelase ei joonud. Sellele jutule hakkas siit vastu tulema, et kõik joovad, ongi tore, trallallaa. Ei ole ise küll seda massilist joomist hommikusöögilauas näinud. Õhtuti baaris võetakse klaasike.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siis see, kellele Brintellix absokuutselt ei mõjunud. Arst kirjutas asemele Erset tabletid. Neil toimeaine sama mis Zoloftil – sertraliin. Nädala pidin võtma 50 mg, edasi 100 mg.

On kellelgi kogemusi selle rohuga? Kahjuks internetist just ülemäära palju lugeda pole, eestikeelset infot kohe absoluutselt mitte.

Oled vist teemaga eksinud, siin käib kemplus hommikusöögilauas vahuveini tarbimise üle. Võiksid ka proovida, võib-olla aitab rohkem kui Brintellix.

Läks valesti jah, aga kusturada ju ei anna ????

Panin õigesse kohta ka oma kommentaari.

Aga siia teemasse voin vastata, et hommikune vahuvein ei ole mulle probleemiks, st võin juua ja võin ka mitte juua. Ei häiri, kui keegi teine ka joob.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohoh? Kui tihti siis? Viimati käisin eelmisel laupäeval ja inimesed jõid. Kord enne seda, kui sööma saabusin, olid 2 pere oma lastega söömas, neil oli ees 8 tühjaksjoodud mulliklaasi ning tõid muudkui juurde. Võib-olla käid tittedega hommikuti vara, mina käin 10 paiku hommikusöögil.

No tuleb ikka ette.

Ma olen 50+ ja pole mul ühtki titte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mina ega mu mees ei ole hommikul seda pakutud klaasikest võtnud. Aga ei vaata nende peale viltu, kes seda teevad.

Mul ükskõik, kes võtab või ei võta, aga vaidlesin sellele lihtsalt vastu, kes siin rääkis, et suur osa joovad hommikusöögilauas vahuveini, võtavad rohkem kui ühe klaasi ja see ongi väga normaalne. Minu kogemus seda küll ei kinnita. Eesti spaades hommikusöögilauas praktiliselt ei jooda, välismaal viietärni hotellides ka mitte. Viimati käisin just Hispaanias, kus hommikusöögilauas pakuti Mummi, keegi peale paari venelase ei joonud. Sellele jutule hakkas siit vastu tulema, et kõik joovad, ongi tore, trallallaa. Ei ole ise küll seda massilist joomist hommikusöögilauas näinud. Õhtuti baaris võetakse klaasike.

Mina näiteks täiesti teadlikult väldin õhtul igat klaasikest, sest peale seda on mul öösel une kvaliteet oluliselt kehvem. Küll aga võiksin juua klaasi vahuveini hommikul. Mitte küll kell 7 hommikul, aga 10 küll. Meeldivaim aeg klaasi veini joomiseks on minu arvates hoopiski pärastlõunal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen just tähele pannud, et mitte keegi ei joo. Ja ma olen nendes hommikusöögi laudades, kus see on pakkumisel olnud, istunud küll ja veel.

Tohoh? Kui tihti siis? Viimati käisin eelmisel laupäeval ja inimesed jõid. Kord enne seda, kui sööma saabusin, olid 2 pere oma lastega söömas, neil oli ees 8 tühjaksjoodud mulliklaasi ning tõid muudkui juurde.

Võib-olla käid tittedega hommikuti vara, mina käin 10 paiku hommikusöögil.

issand, sa lausa jälgid teadlikult, mitu mulliklaasi jne…ma käin suht thti spaades, kus hommikuti mulli pakutakse, vähesed võtavad muarust, tegelikult ma ei jägi ka ja ma nagu eriti ei usu su juttu, aga eks inimene usub ikka seda, mida trahab uskuda

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

issand, sa lausa jälgid teadlikult, mitu mulliklaasi jne…ma käin suht thti spaades, kus hommikuti mulli pakutakse, vähesed võtavad muarust, tegelikult ma ei jägi ka ja ma nagu eriti ei usu su juttu, aga eks inimene usub ikka seda, mida trahab uskuda

Jäi silma jah, kuna see laudkond oli väga lärmakas ja segas teisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äi silma jah, kuna see laudkond oli väga lärmakas ja segas teisi.

Ei tasu siis ühe purjutava ja lärmava laudkonna põhjal teha järeldust, et suur osa hommikulauas joovad. Mina olen näinud, et väga harva võetakse.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tasu siis ühe purjutava ja lärmava laudkonna põhjal teha järeldust, et suur osa hommikulauas joovad. Mina olen näinud, et väga harva võetakse.

Nagu ma ütlesin, suur osa ei tähenda suurem osa. Igas kolmandas lauas on kindlasti keegi võtja.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ma ütlesin, suur osa ei tähenda suurem osa. Igas kolmandas lauas on kindlasti keegi võtja.

Ma ei tea, kus sina küll käid, aga minu kogemused seda küll ei kinnita.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ma ütlesin, suur osa ei tähenda suurem osa. Igas kolmandas lauas on kindlasti keegi võtja.

Oehh, ja siis?
See on siit teemast ammu selged, et osadele meeldib see hommikune mull ja osadele mitte.
Tahad veel oma statistikat jagada?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oehh, ja siis? See on siit teemast ammu selged, et osadele meeldib see hommikune mull ja osadele mitte. Tahad veel oma statistikat jagada?

Ilmselgelt talle endale meeldib ja siis üritab siin selgeks teha, et väga paljudele teistele meeldib ka, kuigi tegelikult on need ikkagi pigem erandid, kes hommikut alkoholiga soovivad alustada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt talle endale meeldib ja siis üritab siin selgeks teha, et väga paljudele teistele meeldib ka, kuigi tegelikult on need ikkagi pigem erandid, kes hommikut alkoholiga soovivad alustada.

Pole mitte kunagi hommikul seda mulli joonud. Ilmselgelt on seal mingi odav solk, ehket ma ei hakka mingit 10 eur/pudel oma pead vaevamagi.

Teisalt, vaadates, kui koonrid inimesed Perekoolis liiguvad, siis väheusutav, et 500 eurotki kuus spaahotellides viibimise peale jaksavad pere peale ööbimiseks kulutadagi.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisalt, vaadates, kui koonrid inimesed Perekoolis liiguvad, siis väheusutav, et 500 eurotki kuus spaahotellides viibimise peale jaksavad pere peale ööbimiseks kulutadagi.

Tunned end nüüd paremini peale sellist kommentaari? Oled uhkem ja toredam inimene?
Me pere ka ei kuluta kuus 500 eurot spaade peale. Käime oma kodulinnas spaatamas, hotelli ei vaja, maksame spaa eest sõltuvalt kellaajast ja laste vanusest 12 – 30 eurot inimese kohta. Kord kuus ei viitsigi käia, pigem kord kvartalis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunned end nüüd paremini peale sellist kommentaari? Oled uhkem ja toredam inimene? Me pere ka ei kuluta kuus 500 eurot spaade peale. Käime oma kodulinnas spaatamas, hotelli ei vaja, maksame spaa eest sõltuvalt kellaajast ja laste vanusest 12 – 30 eurot inimese kohta. Kord kuus ei viitsigi käia, pigem kord kvartalis.

Mida sa siin teemas siis plädised, kui sind hommikusöögilauas ei kohta? Kao trikooteemasse.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mitte kunagi hommikul seda mulli joonud. Ilmselgelt on seal mingi odav solk, ehket ma ei hakka mingit 10 eur/pudel oma pead vaevamagi.

Viietärni hotellides välismaal on olnud kallid margid, ikka peale venkude keegi ei joo.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tasu siis ühe purjutava ja lärmava laudkonna põhjal teha järeldust, et suur osa hommikulauas joovad. Mina olen näinud, et väga harva võetakse.

Nagu ma ütlesin, suur osa ei tähenda suurem osa. Igas kolmandas lauas on kindlasti keegi võtja.

täitsa sogane jutt, oled kindel, et sa pole see “suurem” või “suur” osa, mis see iganes tähendab

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

täitsa sogane jutt, oled kindel, et sa pole see “suurem” või “suur” osa, mis see iganes tähendab

Suur-suurem-suurim. Mine koolipinki tagasi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

täitsa sogane jutt, oled kindel, et sa pole see “suurem” või “suur” osa, mis see iganes tähendab

Suur-suurem-suurim. Mine koolipinki tagasi.

mine ise kuhugi tagasi, sa ei vastanud mu küsimusele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mine ise kuhugi tagasi, sa ei vastanud mu küsimusele

Mida ma vastama pean? Kirjutasin juba eespool, et mina ei joo hommikuti, aga mind ei sega, mida teised teevad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan, et siin käib mõnus andmine. Lisan siis veel ühe seisukoha hommikul joomiseks. Mina joon terve aasta peale ca 3-4 klaasi šampust. Kuna ma nii vähe tarbin alkoholi, siis mul pole mingit vahet, millal ma seda teen. Kl 7 hommikul, kl 16 või kl 23. Võib-olla need, kes palju joovad, tõesti ei suuda hommikul alkoholi võtmise peale mõeldagi…

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See hommikuse vahuveini üle kemplemine on täiesti naeruväärne, aga miskipärast käin ikka lugemas 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla need, kes palju joovad, tõesti ei suuda hommikul alkoholi võtmise peale mõeldagi…

Nalja teed või. Need just hommikul vara alustavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan, et siin käib mõnus andmine. Lisan siis veel ühe seisukoha hommikul joomiseks. Mina joon terve aasta peale ca 3-4 klaasi šampust. Kuna ma nii vähe tarbin alkoholi, siis mul pole mingit vahet, millal ma seda teen. Kl 7 hommikul, kl 16 või kl 23. Võib-olla need, kes palju joovad, tõesti ei suuda hommikul alkoholi võtmise peale mõeldagi…

Soovitaks champagnet, mitte Igristojet juua. Jõuad 10 korda rohkem pudeli eest vast ikka maksta, kui nii harva jood.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 korda rohkem pudeli eest vast ikka maksta, kui nii harva jood.

šampus ‹-e 5 või -e 4› ‹s› <br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” />kõnek šampanjaPudel, paar klaasi šampust. Jõime šampust.

Miks ma peaks kirjutama champagne? Sa ka kirjutad pudel, mitte bouteille. 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

šampus ‹-e 5 või -e 4› ‹s›
kõnek šampanja. Pudel, paar klaasi šampust. Jõime šampust. Miks ma peaks kirjutama champagne? Sa ka kirjutad pudel, mitte bouteille.

Näinud neid shampuse joojaid jaa 😀 Sellistele on isegi prosecco ulme kallis.

Nii ei räägi ükski normaalne inimene. Jõime shampanjat, öeldakse, mitte shampust.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõime shampanjat, öeldakse, mitte shampust.

Jälle sina siin! Kas sa ühes vanas teemas ei saanud end piisavalt selle sõna teemal välja elada?

P S Šampanja, mitte shampanja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 91 )


Esileht Hobinurk Buffet Rootsi kruiisil