Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 275 )

Teema: Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

Postitas:

Teema tegemisega läks mul siis nihu. Polnud aimugi, et siin kindel ringkond ja teatud näod, kes uue teema teevad. Pole siin väga vana kala. Ausalt öeldes pole ise teema ülesehitusse süvenenud, ikka loen kuidas kellelgi läheb jne. Eks teinekord olen targem.

Kui nüüd teema põhiolemusse langeda, sest triipe siin ju püüame, on mul täna CD19. Eile oli Clearblue digitalil tühi ring ja täna püsiv naerunägu. Ootasin ikka vilkuvat ka vahele :O Mul see kuu esimest korda ov-testidega katsetamist, nii järsku tõusu ei osanud oodata.
Triip on ka üli rasvane võrreldes eile testiga: https://titetegu.wordpress.com/2017/12/04/cd19/ (ei oska muud moodi pilti panna).
Kas saab üldse nii kiirelt triip nii palju muutuda, või on tegu vigase testiga? Olen ikka teiste piltidel näinud, et triibud iga päevaga lähevad veidi tumedamaks, aga et nii järsku?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mummudega – mul läks ka see kuu triip ühe päevaga täitsa heledast väga tumedaks. Ehk siis võib juhtuda küll. Sõltub ka sellest, millal teed ja kaua enne pole vetsus käinud jne.

Endal täna CD26/DPO11. Igasugune hea tuju ja rahulik olemine on kadunud ja ikka mõtlen üle. Oeh.
Rinnad enam hellad ei ole eriti, basaal langes ka 36.58 peale (kuigi täna mõõtsin tund aega varem, kui tavaliselt ja olin enne ka pikalt ärkvel voodis, sest ei jäänud enam pärast mehe tööleminekut magama, seega ega see väga usaldusväärne number ei ole). Mis on aga imelik ja mida ma vist ikkagi endale ette ei kujuta, on see, et mul ei ole söögiisu. Algas see DPO 7 õhtust ja on nüüd igal õhtul olnud ja täna oli ka hommikul – lihtsalt ei taha mitte midagi süüa. Hommikusöögi puhul on see veel eriti imelik, sest mul on hommikusöök kõige suurem söök päeva lõikes ja ma alati söön ja olen ka näljane hommikuti. Täna vaevu pressisin endale midagi sisse ja siiamaani ei ole sellist tunnet, et tahaks midagi. Ehk siis see on midagi väga uut ja veidrat.
Muidu üks “peastrase” tunnus on veel see, et alakõhus on selline kerge surve, nagu pp hakkaks kohe (mul on need tavaliselt valuvabad, ainult selline kerge ebamugavus või surve ongi) ja see on nüüd ka mitu päeva kestnud.
Ehk siis jah – olen endiselt omadega seal, et iga “tunnuse” peale loodan, et oioioi, äkki nüüd õnnestus (sest isu pole ja kõhus pakitseb)! Ja siis samal ajal üritan ennast sundida mõtlema, et eieieiei, kindlasti ei õnnestunud (sest basaal ei ole ülikõrgel ja rinnad ei ole väga hellad). Täitsa loll on olla. JÄLLE.

Teistele soovin mõistlikumat mõistust! Ja ikka triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, ma arvan, et mul on praegu DPO 6. Ei teagi, kas ma kujutan ette endale mingeid sümptomeid või ei, sest eelmine kord sain teada, et olen rase alles siis kui päevad ära jäid (va valu alakõhus). Alakõht annab tunda ovulatsioonist saadik ja 2-3 pâeva on alaselg ka pisut valutanud. Eile kui mees tuli pesust ja kasutas deodoranti siis see lõhn oli nii tugev ja nii vastuvõtmatu.. Basaaltemp püsib üleval 36,98 kraadi,CD 21, arvan et oleks kõrgem aga mõõtsin tavapärasest ajast 1,5h varem. Ma tahan varsti seda biocard testi teha, sest ma ei suuda oodata..???? Aga ma kardan, et pigem mõtlen ennast rasedaks.

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 18:24; 04.12 07:52; 04.12 09:59; 05.12 08:05; 05.12 09:35; 05.12 12:21; 06.12 07:05; 08.12 10:03; 10.12 21:13; 21.12 15:42; 21.12 17:30; 23.12 09:49; 23.12 12:06; 25.12 22:08; 28.12 12:58; 30.12 07:16; 30.12 20:32; 01.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest kuud triipe püüdmas. Hetkel plaanin vabalt võtta ja OV teste jms mitte teha, vaatan mis saab.
Kuidas Teil trenniga? Teen paar korda nädalas aeroobika laadset trenni, kus ka kõhulihased jms, kas see võib pigem halvasti mõjuda rasestumisele / raseduse säilimisele varases staadiumis?

N32.

Mina olen tsükli teises pooles raskema trenni asendanud kergema jooga ja jalutuskäikudega, lihtsalt et oleks n.ö turvaline. Samas muretsen et poekotte ja muid raskeid asju tuleb ikka tassida..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 10:17; 21.12 17:10; 26.12 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis on DPO? ja CD on vist tsükli päev? pp, ov ja basaali ma tean 😀
aga nyyd siis põhilise peale, ma olen ka vist peast rase, ei ole selliseid ilminguid mis paar kuud tagasi kui rasedus iseenesest katkes aga natukene sarnane või siis tahan uskuda et sarnane, miskid vererõhuhäired on tekkinud, basaali olen mõõtnud alles peale arvatavat ov-d seega ma ei tea sellest eriti midagi ja ei tee seda ka vist piisavalt 6igesti, kuna mõõdan seda kell 2 päeval aga see on paari kraadi võrra tõusnud, samas täna jälle paari kraadi võrra langend 🙁 pp-ni on nädal, testid ikka täiesti negatiivsed aga ei suuda neid tegemata ka jätta, kõhus justkui pakitseb, samas mõistus ylteb et see võib ju tegelt ka magu olla 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen siia seletuse juurde nende lühendite kohta 😉

DPO – Days Past Ovulation ehk mitu päeva on möödas ovulatsioonist
OV – ovulatsioon
CD – Cycle Day ehk tsüklipäev
B – basaaltemperatuur, mõõdetakse hommikul kohe enne voodist tõusmist suust, tupest või pärakust
PP – menstruatsioon
LF – luteaalfaas ehk ovulatsioonijärgne aeg, mis kestab üldjuhul 12-16 päeva. Kui luteaalfaas kestab alla 10 päeva, on tegemist hormonaalse häirega, kui aga kauem kui 16 päeva, on tegemist raseduse või tsüklihäirega.
IVF – kehaväline ehk kunstlik viljastamine
IUI – emakasisene viljastamine
PUPO – pregnant until proven otherwise ehk rase, kuni pole tõestatud vastupidist
PMS – Premenstruaalne sündroom

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka endiselt triibupüüdja, nüüdseks aasta täis. 27a, eelnevaid rasedusi pole. Sel tsüklil tehti vereproovid ja uh. Kõik peale kilpnäärme oli korras. TSH oli veidi üle normi, see sai juba paari nädalaga korda ja oli loodetavasti ainsaks põhjuseks miks siiani pole õnnestunud rasestuda.
Mulle valmistas veidi muret see, et CD12 tehtud uh järgi pidi OV olema CD15, ov test oli aga positiivne alles CD18 ehk siis folliikul kasvas veidi liiga suureks.
Täna on ilmselt 12DPO, tegin ka täna juba eriti varajase testi, 5 minuti pärast nägin ainult aimatavat testjoone kohta, veidi hiljem (jaa, ma tean, et hiljem pole mõtet vaadata, aga ei suuda näppe eemal hoida) oli imeõrn triibulaadne roosakas jutt kindla nurga all näha. Kui hästi pingutada 🙂
Alates u 7DPO on kimbutab tupeseen või midagi sarnast, see on mul elus ainult korra olnud, kui antibiootikume võtsin. Täna tõusis kehatemperatuur 37,9 peale ja kõhus on aegajalt päevadele eelnev pakitsustunne. Kõik need kaebused ajas lootused juba täitsa kõrgele, aga ilmselt oli see lihtsalt kokkusattumus. Rindade tundlikkus on juba taandunud nagu tavaliselt mõned päevad enne päevi.. Homme on elukaaslase sünnipäev, kahju, et ilusat triibulist testi talle kinkida ei saa 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 17:07; 05.12 11:46; 06.12 12:57; 07.12 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD 22, DPO 7/8
tegin ikkagi selle esimese testi ikkagi.. negatiivne nagu arvasin. Okei mōtlesin siis, et vara veel (ilmselgelt) aga täna on basaaltemperatuur ka madalam juba ????. Pole siis enam vist lootustki, et rasedaks jäin.. ja kujutan endale ikka sümptomeid ette.

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 18:24; 04.12 07:52; 04.12 09:59; 05.12 08:05; 05.12 09:35; 05.12 12:21; 06.12 07:05; 08.12 10:03; 10.12 21:13; 21.12 15:42; 21.12 17:30; 23.12 09:49; 23.12 12:06; 25.12 22:08; 28.12 12:58; 30.12 07:16; 30.12 20:32; 01.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novembris jäid taaskord triibud saamata, panustame siis detsembrile. 😀
Reedel peaksid päevad hakkama. Hetkel on rinnad veidike hellad ja kõht pakitseb, aga see on tavaline enne päevi, seega nendest sümptomitest suurt midagi ei arva. Küll on aga kehatemperatuur tavapärase 36.6 asemel juba mitu päeva 36.8-37.0. Võib-olla ei tähenda see midagi, aga lootust on. Nii loodan, et saan oma jõulutriibud, see oleks parim jõulukink üldse. Oi, see kukkumine saab valus olema, kui asjad ei lähe nii…

P

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 08:32; 07.12 08:36; 12.12 08:09; 13.12 06:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD20 (basaali järgi PEAKS olema DPO2 (fertilityfriendi pole veel ov-joon joonistunud))

Ma olen praegu nii vihane enda peale 😀 Ei lugenud korralikult Clearblue advanced kasutusjuhendit ja hakkasin põhimõtteliselt suvalisel päeval testima: üleeile oli tühi ring, eile püsiv naerunägu ja ka basaal tõusis. Täna testida ei saanud, kuna hommikul oli ikka veel püsiv naerunägu ees. Eile ma ei vaadanud ka, kas kustus see ära või mitte. Pulga võtsin muidugi välja. Ilmselt on testihoidja katki. Pole küll maailma lõpp, aga nii lootsin see kuu ov-testiga selgust saada, aga olen kõik enda jaoks palju segasemaks teinud. Kui basaal homme madalam on, siis pole veel ov ikka olnud. Loodan siis homse basaali peale.
Nüüd mõtlen, kas peaks fertilityfriendist oma ov-testi tulemused ära kustutama, et programmi mitte segadusse ajada. Sest juhul, kui basaal jääb kõrgeks, toimus ov 3.12, ov-test näitas püsivat nägu 4.12 (enne seda oli lihtsalt ring) ja selle järgi peaks ju ov toimuma hiljem kui 3.12. Aga kuna ma testima hakkasin valel päeval, siis näitas ilmselt valet nägu mulle.

Ok, segane olukord mul praegu, aga keegi siin küsis treenimise kohta.
Ma olen endale nüüd ühe trenni veel juurde võtnud, et end rohkem tegevuses hoida. Midagi ära ei jäta, eks teen tunde järgi. Üks trennidest on suhteliselt intensiivne. Tsükli teine poole kipub mul veidi tundlikuma alakõhuga olema, selle piirkonnaga viilin nii või naa 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD 22, DPO 7/8
tegin ikkagi selle esimese testi ikkagi.. negatiivne nagu arvasin. Okei mōtlesin siis, et vara veel (ilmselgelt) aga täna on basaaltemperatuur ka madalam juba ????. Pole siis enam vist lootustki, et rasedaks jäin.. ja kujutan endale ikka sümptomeid ette.

Mann

7/8 DPO on see aeg, kus võiks eeldatav pesastumine toimuda ja mõnel toimub siis basaalikukkumine pärast mida tõuseb see tavapärasest veel kõrgemale kui õnnestus. Seega lootus pole kuskile kadunud. Vaata, mis basaal homme teeb. Aga sümptomeid oled sa küll nii varakult endale ette kujutanud suur tõenäosusega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD 22, DPO 7/8
tegin ikkagi selle esimese testi ikkagi.. negatiivne nagu arvasin. Okei mōtlesin siis, et vara veel (ilmselgelt) aga täna on basaaltemperatuur ka madalam juba ????. Pole siis enam vist lootustki, et rasedaks jäin.. ja kujutan endale ikka sümptomeid ette.

Mann

7/8 DPO on see aeg, kus võiks eeldatav pesastumine toimuda ja mõnel toimub siis basaalikukkumine pärast mida tõuseb see tavapärasest veel kõrgemale kui õnnestus. Seega lootus pole kuskile kadunud. Vaata, mis basaal homme teeb. Aga sümptomeid oled sa küll nii varakult endale ette kujutanud suur tõenäosusega ????

Okei, pisut siis lootust ikka. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 18:24; 04.12 07:52; 04.12 09:59; 05.12 08:05; 05.12 09:35; 05.12 12:21; 06.12 07:05; 08.12 10:03; 10.12 21:13; 21.12 15:42; 21.12 17:30; 23.12 09:49; 23.12 12:06; 25.12 22:08; 28.12 12:58; 30.12 07:16; 30.12 20:32; 01.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD27/DPO12. Endiselt kõhus pakitseb ja täna tunduvad rinnad jälle suts hellemad siit-sealt (kui hästi katsuda 😀 ). Mõistuse sain natukene korda eile õhtul – mees oskab mind ilusti normaalseks teha. Samas pärast hea tuju tagasisaamist teavitas rase sõbranna meie sõprusringkonda oma rasedusest ja see jälle tegi nukraks. Aga noh, saame üle. Kaks õhtut on kergelt iiveldanud (ja eile hommikul ka, täna hommikul ei olnud). Eelmine kord rase olles (3 aastat tagasi, katkes) mäletan ka häguselt, et õhtuti just oli kuidagi öka olla. Basaal oli täna 36.68 ehk siis mitte madal, aga mitte ka ülikõrge.
PP (ei) peaks hakkama reedel. Juurdlengi nüüd, et kas pingutan kuidagi reedeni välja ja enne ei testi (reede õhtul on üks sünnipäev, seega tahaks teada, kuidas seal käituda) või testin juba homme (sest on õhtul sõpradega kokkusaamine ja kindlasti tuleb see sõbranna rasedus seal pidevalt jutuks ja lihtsam oleks, kui endal sala-triibuline test tehtud. Samas jällegi ei taha seda ühe kriipsuga testi näha).
Dilemmad-dilemmad.
Õnneks on tuju normaalsem, kui eile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki keegi hea inimene toob mu maa peale tagasi? Täna siis FF järgi 13DPO (ise arvan, et ov võis päev hiljem olla). Sain tänastelt testidelt sellised kuivamistriibud, ilmusid alles u 10-15min hiljem. Esimesed kaks testi on mõlemad esimesest uriinist, kolmas teisest. Pilt on veidi tumedamaks tehtud.
https://ibb.co/kD3Z9b

Nii hilja peaks ju 10miu testil ikka normaalne triip tulema? Ma luban pühalikult, et edaspidi lähen viskan viie minuti möödudes kõik testid kohe õue prügikonteinerisse, sinna ma neile ikka järgi ei roni 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 17:07; 05.12 11:46; 06.12 12:57; 07.12 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki keegi hea inimene toob mu maa peale tagasi? Täna siis FF järgi 13DPO (ise arvan, et ov võis päev hiljem olla). Sain tänastelt testidelt sellised kuivamistriibud, ilmusid alles u 10-15min hiljem. Esimesed kaks testi on mõlemad esimesest uriinist, kolmas teisest. Pilt on veidi tumedamaks tehtud.
https://ibb.co/kD3Z9b

Nii hilja peaks ju 10miu testil ikka normaalne triip tulema? Ma luban pühalikult, et edaspidi lähen viskan viie minuti möödudes kõik testid kohe õue prügikonteinerisse, sinna ma neile ikka järgi ei roni ????

Ma näen ainult kontrolltriipe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma näen kahel küll triipu, ja mu kogemus on, et kuivamistriip tuleb ikka enamasti rasedusega, lihtsalt vara testides. seda tüüpi testid pealegi mu meelest jäävadki suht heledaks teistega vorreldes. vota midagi teise firma oma vordluseks. mul hommikul oli samasugune 12dpo 10nese tundlikkusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 12:04; 07.12 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Tutvustan ka ennast – olen 25. aastane, triipe püüdnud neli kuud ja paar päeva tagasi sain oma negatiivse testi. 🙁 Kasutasin Benu varajast testi neli päeva enne päevade algust.
Nüüd olen pettunud ja loodan, et oli liiga vara. Jõudsin endale juba erinevaid sümptomeid välja mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki keegi hea inimene toob mu maa peale tagasi? Täna siis FF järgi 13DPO (ise arvan, et ov võis päev hiljem olla). Sain tänastelt testidelt sellised kuivamistriibud, ilmusid alles u 10-15min hiljem. Esimesed kaks testi on mõlemad esimesest uriinist, kolmas teisest. Pilt on veidi tumedamaks tehtud.
https://ibb.co/kD3Z9b

Nii hilja peaks ju 10miu testil ikka normaalne triip tulema? Ma luban pühalikult, et edaspidi lähen viskan viie minuti möödudes kõik testid kohe õue prügikonteinerisse, sinna ma neile ikka järgi ei roni ????

ma näen ka ikka mingit triibu varju seal ???? aga samas ma näen ka enda nevatiivsetel testidel neid triipe sest ma tean kus see triip olema peab ja nii kaha vaadates ühte kohta hakkadki seda triipu nägema. Kui see on triip ka kannatust pole (nagu mul tavaliselt) siis homme peaks juba paremini näha olema.. ja ûlehomme veel paremini

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 18:24; 04.12 07:52; 04.12 09:59; 05.12 08:05; 05.12 09:35; 05.12 12:21; 06.12 07:05; 08.12 10:03; 10.12 21:13; 21.12 15:42; 21.12 17:30; 23.12 09:49; 23.12 12:06; 25.12 22:08; 28.12 12:58; 30.12 07:16; 30.12 20:32; 01.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki keegi hea inimene toob mu maa peale tagasi? Täna siis FF järgi 13DPO (ise arvan, et ov võis päev hiljem olla). Sain tänastelt testidelt sellised kuivamistriibud, ilmusid alles u 10-15min hiljem. Esimesed kaks testi on mõlemad esimesest uriinist, kolmas teisest. Pilt on veidi tumedamaks tehtud.
https://ibb.co/kD3Z9b

Nii hilja peaks ju 10miu testil ikka normaalne triip tulema? Ma luban pühalikult, et edaspidi lähen viskan viie minuti möödudes kõik testid kohe õue prügikonteinerisse, sinna ma neile ikka järgi ei roni ????

Kahel ylemisel selged triibud olemas, ov v6is natuke hiljem olla. Ega niisama selliseid triipe ei tule, kui ilmusid 5 min sees. V6ib olla ka keemiline rasedus muidugi, pesastumise katse. Muud pole teha, kui oodata ja paari päeva pärast uuesti testida. Edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 12:38; 21.12 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PEAST RASE
CD20, teen ka iga hommiku negatiivse ribatesti aga samas pähe nagu ei mahu et mismõttes ma pole rase?! peast ju olen! 😀 basaali hakkasin mõõtma alles peale arvatavat ovulatsiooni siis selle kohta ei oska midagi öelda, pysib teiega võrreldes kõrge, samas mul vb ongi kõrgem temperatuur….ja need viimased päevad enne pp-d venivad nagu tatt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD20 (basaali järgi PEAKS olema DPO2 (fertilityfriendi pole veel ov-joon joonistunud))

Ma olen praegu nii vihane enda peale ???? Ei lugenud korralikult Clearblue advanced kasutusjuhendit ja hakkasin põhimõtteliselt suvalisel päeval testima: üleeile oli tühi ring, eile püsiv naerunägu ja ka basaal tõusis. Täna testida ei saanud, kuna hommikul oli ikka veel püsiv naerunägu ees. Eile ma ei vaadanud ka, kas kustus see ära või mitte. Pulga võtsin muidugi välja. Ilmselt on testihoidja katki. Pole küll maailma lõpp, aga nii lootsin see kuu ov-testiga selgust saada, aga olen kõik enda jaoks palju segasemaks teinud. Kui basaal homme madalam on, siis pole veel ov ikka olnud. Loodan siis homse basaali peale.
Nüüd mõtlen, kas peaks fertilityfriendist oma ov-testi tulemused ära kustutama, et programmi mitte segadusse ajada. Sest juhul, kui basaal jääb kõrgeks, toimus ov 3.12, ov-test näitas püsivat nägu 4.12 (enne seda oli lihtsalt ring) ja selle järgi peaks ju ov toimuma hiljem kui 3.12. Aga kuna ma testima hakkasin valel päeval, siis näitas ilmselt valet nägu mulle.

Ok, segane olukord mul praegu, aga keegi siin küsis treenimise kohta.
Ma olen endale nüüd ühe trenni veel juurde võtnud, et end rohkem tegevuses hoida. Midagi ära ei jäta, eks teen tunde järgi. Üks trennidest on suhteliselt intensiivne. Tsükli teine poole kipub mul veidi tundlikuma alakõhuga olema, selle piirkonnaga viilin nii või naa ????

Me sinuga ühel maal 🙂
Basaaltemperatuur tõusis eile hommikul 36.4 lt 36.8 peale
Seega täna dpo 2
Testida ei plaani see kuu kindlasti mitte enne 13-14dpo ja kindlasti välistan biocard rasedustestid 🙂

AA

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.12 13:49; 05.12 14:55; 07.12 13:22; 07.12 20:53; 08.12 17:58; 11.12 07:19; 13.12 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsustasin, et testin ikkagi homme. Siis on DPO13 ja ehk näitab midagi. Ja kui ei näita, siis vähemalt ehk toob kosmosest maa peale tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki keegi hea inimene toob mu maa peale tagasi? Täna siis FF järgi 13DPO (ise arvan, et ov võis päev hiljem olla). Sain tänastelt testidelt sellised kuivamistriibud, ilmusid alles u 10-15min hiljem. Esimesed kaks testi on mõlemad esimesest uriinist, kolmas teisest. Pilt on veidi tumedamaks tehtud.
https://ibb.co/kD3Z9b

Nii hilja peaks ju 10miu testil ikka normaalne triip tulema? Ma luban pühalikult, et edaspidi lähen viskan viie minuti möödudes kõik testid kohe õue prügikonteinerisse, sinna ma neile ikka järgi ei roni ????

Mina ei too sind maa peale, kuna ma näen ka ülemisel kahel topelttriibuhakatisi 🙂 Ootame põnevusega järgmistel päevadel värsket pildimaterjali 😀

Endal täna CD4 ja juhtus nii, et kui eile hakkasin kliinikusse aega broneerima, sain aja juba tänaseks. Seega ei jõudnud ennast ära hirmutada ega ka psühholoogiliselt kuidagi ette valmistada. Võeti tsükli alguse analüüsid ja vaadati UH-s üle. Nüüd tuleb saata mees ka oma proove andma ja siis näeb mis edasi saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna rasedustesti , 7ndal minutil ilmus hele triip kõrvale. Vaadake oma pilguga üle , mees ütles et peaks kordustesti tegema kuna see ilmus hiljem. Ja et ma lootusi kõrgeks ei ajaks. Triipe püüdnud mai kuust saadik

https://ibb.co/heh3Kb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna rasedustesti , 7ndal minutil ilmus hele triip kõrvale. Vaadake oma pilguga üle , mees ütles et peaks kordustesti tegema kuna see ilmus hiljem. Ja et ma lootusi kõrgeks ei ajaks. Triipe püüdnud mai kuust saadik

https://ibb.co/heh3Kb

Täitsa triibu moodi ju 🙂 Tee homme hommikul uuesti, siis on kindlasti triip juba tumedam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen homme veretesti tegema synlabi, et 100% kindel olla. Tegin põhjusega ka, olen viimane aeg ainult magada tahtnud ja täna poes hakkas iiveldama. Aga mees ei taha et ma pettuks ja kurvastaks pärast. Aga triip on selgelt näha ju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis 7DPO, kuid ei mingeid tunnuseid. Kas on võimalik, et kõik naised ei tunnegi pesastumist? Peale OV oli 4 esimest päeva tuikamine vasakul alakõhus, kuid nüüdseks mitte miskit, kuid see pesastumiseks liiga vara. Triipe püüdnud aasta.
Kas on vôimalik, et Duphaston teeb rinnanibud valusaks? Arst määras tsükli teise poole toetuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.12 19:11; 06.12 19:04; 13.12 21:57; 13.12 21:59; 13.12 22:00; 16.12 17:22; 28.12 20:51; 31.12 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka ritta!
Lugemas olen käinud juba paar kuud, kirjutanud veel mitte.
Vanust 32 ja pesamuna püüdmas.

Eelmisel, ehk alles teisel püüdmiskuul olin ikka täiesti raseda olemisega. Isegi mees oli veendunud 🙂 Iiveldas igapäevaselt, rinnad olid kohutavalt valusad ja rasked, olemine ärritunud ja PPd jäid takkaotsa hiljaks ka. Loomulikult kõik 8! testi negatiivsed. Panen selle hormoonspiraali “pohmaka” arvele. Samas siis tundsin kindlalt ära ovulatsiooni. Kuna eelmised 2 rasedust on paljalt mehe vaatamisest tulnud siis ei mahtunud pähe, et kuidas nüüd nii.

Täna DPO7, vähemalt nii arvan, sest OVd ei tundnud kuidagi, ei mingit munavalgevoolust jne. Nina on seest eilsest kohutavalt turses, hingata raske ja rinnad kergelt annavad tunda.

Ahjaa… iiveldus oli foolhappest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll mingit tunnet ei ole, et rase oleks, õnneks pole aega end rasedaks ka mõelda. 🙂 Homme alles DPO9 ka. Kui selle tsüklipikkuseks jääb, nagu eelmisel kuul, 28 päeva, siis päevi on oodata pühapäeval ja millegi pärast ma arvan et need tulevad ka. Eks peale neid tulemusteta kuid on raske loota rasedust, aga no.. Ma ikka unistan ja loodan.
Ma eile kukkusin ikka kõvasti vastu maad, käed-jalad katki, parem külg on ka valus. Ega ma selle kukkumise peale ei mõelnudki eriti päeval, aga kui töölt koju läksin, mõtlesin: issand, kui ma äkki rase oleks, siis head see kukkumine ei tooks. Praegu selline aega ka just, kus võiks pesastumine toimuda.
Ühtegi vitamiini pole ka siiani ostnud, ühes apteegis on foolhape otsas ja teistesse ei jõua lähiajal küll mitte.
Küll see ootaja aeg on pikk!

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.12 17:08; 01.12 19:59; 05.12 20:53; 07.12 10:04; 09.12 14:09; 09.12 17:48; 12.12 13:10; 13.12 14:20; 13.12 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki keegi hea inimene toob mu maa peale tagasi? Täna siis FF järgi 13DPO (ise arvan, et ov võis päev hiljem olla). Sain tänastelt testidelt sellised kuivamistriibud, ilmusid alles u 10-15min hiljem. Esimesed kaks testi on mõlemad esimesest uriinist, kolmas teisest. Pilt on veidi tumedamaks tehtud.
https://ibb.co/kD3Z9b

Nii hilja peaks ju 10miu testil ikka normaalne triip tulema? Ma luban pühalikult, et edaspidi lähen viskan viie minuti möödudes kõik testid kohe õue prügikonteinerisse, sinna ma neile ikka järgi ei roni ????

Minul oli ka nii, vb isegi veel heledam, tegin pildi must-valgeks, et oli paremini näha siis 🙂 ja olingi rase, alles DPO15 või isegi hiljem läks tumedamaks 🙂
Nii, et tee mõne päeva pärast uuesti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 275 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.