Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 275 )

Teema: Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

Postitas:

Palju õnne triibulistele. Mina olen jälle mängust väljas. Ühesõnaga ei ole ka mingitest Ovitrelledest minu puhul kasu. Nii raske on selle igakuise pettumusega kuidagi toime tulla ja mitte teistele koormaks olla. Mehest hakkab kahju. Täna nii kui päevad hakkasid, võtsin koera ja läksin metsa et seal siis üksi löristada. Homseks tuleb tööl hea nägu ette manada. Oeh.

🙁 kallid Sulle! Ja ära kaotada lootust!
Ma pole triipe küll veel nii kaua püüdnud ja ei tea mis tunne on … aga jube kahju on iga kord kui loen neid kommentaare, kus juba mitmes kuu… aasta ei õnnestu ja tahaks nii kuidagi lohutadada, kuid ei tea, mida öelda :/
Arvan vaid, et ei tohi lootust kaotada ja peab positiivselt mõtlema, kuigi usun, et on raske.
Hea, et saame siin üksteisele toeks olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumaasikas, pai sulle! Loodan väga, et teil ka ikka triibud tuleks. Kuidas teil seis on, mitu tsüklit Ovitrellet proovid? Kas arst on ka mingid järgmised sammud paika pannud?
Tuu-Tiki, hoian pöialt, et see tsükkel õnnestuks!
Mul endal veel kolmest kuust üks järel oodata. Tõsiselt hea on olnud ovulatsioonitestidest ja üldse triipude püüdmisest puhata. Samas nüüdseks ootan juba väga, et saaks IVF-iga alustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, Kuumaasikas – palju palju lohutust ja paisid! Pea vastu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD 20 (tsükkel 28-28 pâeva)
Mis teie sellisel ajal teete kui loodate, et olete rase.. testi jaoks veel vara aga ees pidustused? praegu siis aastavahetus.
Mitte, et ma ennast maani täis tahaks juua ???? aga pokaali-kaks shampust/veini võtaks küll..
On alkohol triibupüüdmise ajal täielikult vâlistatud teil või kuidas? ????

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 18:24; 04.12 07:52; 04.12 09:59; 05.12 08:05; 05.12 09:35; 05.12 12:21; 06.12 07:05; 08.12 10:03; 10.12 21:13; 21.12 15:42; 21.12 17:30; 23.12 09:49; 23.12 12:06; 25.12 22:08; 28.12 12:58; 30.12 07:16; 30.12 20:32; 01.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD 20 (tsükkel 28-28 pâeva)
Mis teie sellisel ajal teete kui loodate, et olete rase.. testi jaoks veel vara aga ees pidustused? praegu siis aastavahetus.
Mitte, et ma ennast maani täis tahaks juua ???? aga pokaali-kaks shampust/veini võtaks küll..
On alkohol triibupüüdmise ajal täielikult vâlistatud teil või kuidas? ????

Mann

mulle ütles günekoloog et kui regulaarselt ennast purju ei joo, siis kord nädalas klaas veini halba ei tee, kuni veel asi kindel pole.
kusagil suisa soovitatakse ivf-i omadele õhtuti natuke veini või konjakit juua, et stressi vähemaks saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 19:38; 26.12 09:52; 28.12 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka ikka veel triipe püüdmas, vahepeal võtsin väga rahulikult ja isegi enam ei mõelnud triibupüüdmisele. Nii hea rahulik oli olla. Kuid seoses sellega, et koera aasta kätte jõuab ja veel Maakoera aasta, siis elevus tuli tagasi jõulude ajal. Mu abikaasa ema saab see aasta 60.aastaseks ja meil on tütrele plaanis tema järgi keskmine nimi panna. Kunagi ma olin täiesti kindel, et minu laps kahte nime ei saa, kuid noh, meil isegi ideaalne nimi olemas. Ja ma ei suuda saada lahti elevusest, kui lahe oleks kui meil oleks pisikene tütreke, kes sündinud Maakoera aastal nagu tema imeline vanaemagi ja veel kannaks keskmise nimena sama nime. Hullumeelne, ma tean aga no niiarmas ka 🙂

Meie oleme püüdnud 2015 aastast alates, varsti täitub kolm aastat juba. 2015 oli ka katkemine 7+ nädalal. Meie praegune diagnoos on viljatusravi uuringute järgi seletamatu viljatus. Otsustasime abikaasaga, et proovime aastakese veel omapead ja kui selleks ajaks ka ei midagi, siis oleme valmis IVF’i ette võtma. Oleme mõlemad alla 30-ne, seega tunneme, et veel tahame ise proovida ja aastake miskit oluliselt muuta ei tohiks.

Hetkel ootan päevi, mis peaksid iga hetk hakkama. Tore oleks muidugi, kui ei hakkaks, kuid sümptomid viitavad, et tulemata nad ei jää. Tsükkel on mul selline vähe imelik, kõigub 31-39 päeva vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka jätkuvalt olemas. Tômbasin vahepeal hoo maha.. Ootan pûhapäeva, siis saab testida. Ma lugesin siin vahepeal artikleid igasuguseid ja joudsin järeldusele, et mul vist keha liiga happeline et ei rasestu. See pidi mõjuma. Hakkan homsest tarvitama iga päevaselt sidrunivett ja lootma, et ehk uuel aastal siis jäãn, kui pûhapäeval ikka miskit ei ole. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mann, siis sa minuga samas paadis peaaegu. Mul cd22 täna (tsükkel 27 päeva, kuigi sel korral näitab kalender 26) ja mōtlesin kas oleks eeskujulik pühapäeval cd25 varajane test teha, kuigi alkoholi pole plaanis nagunii tarbida. Endal vist kuidagi vabam kui on asi selge. Lootus on mul mehega mõlemal üleval sel kuul, aga hetkel hakkab mulle tunduma, et siiski ei õnnestunud jälle.

K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.12 12:44; 28.12 19:42; 30.12 17:16; 30.12 22:39; 02.01 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele ja lühikest ootusaega tulevastele triibulistele!
Käin siin lugemas, kuid kirjutanud vaid mõned korrad.
Otsustasin, et ei mingit basaali mõõtmist, ov teste ja pettumust, kui jälle päevad käes. Lihtsalt lasen elul minna oma rada. Triipe püütud aasta, tulemusi veel pole. Ei taha enam oma meelt kurvastada selle pideva ootusega:) Ei kavatse ka mingeid sümptomeid omale külge mõelda:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.12 19:11; 06.12 19:04; 13.12 21:57; 13.12 21:59; 13.12 22:00; 16.12 17:22; 28.12 20:51; 31.12 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on aastavahetusel 10tsüklipäev, seega luban endale natuke alkoholi. Muidu joon väga harva isegi klaasikese.
Ma olen ka see klassika, kes uuel aastal trenni hakkab tegema. Tegelikult sellega seoses, et uuest aastast mu töökoht maksab poole kuumaksumusest kinni, siis natuke motiveerib.

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 21:18; 27.12 20:36; 28.12 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuulun ka sinna klassikute hulka, kes uuel aastal dieedi ja trenniga alustab 😀 ja kuna mul ei õnnestunud see kuu ja ootan kuniks jaanuari alguses päevad läbi saaks ja siis proovin veel ühe kuu ja siis kõik. Siis keskendun trennile ja suvelõpus alustan triibumajandusega uuesti 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alustasin oma elus täna esimest korda OV testidega testimist 😀 (Clearblue Advanced digitaalne ovulatsioonitest) Täitsa põnev! 😉 Aga täna tsükli 12p ja negatiivne tulemus, seda oli ka arvata. Positiivseks peaks minema alles aastavahetusel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peaks täna olema DPO 8 . Praegu paar päeva alakôhus/munasarja piirkonnas nagu õrnu valu tunda. Loodan väga, et pesastumine 😀 . Esimese rasedusega olid ka algul sellised valud. Täiega loodan juba. Aga loodan, et lootusi jälle liiga üles ei kruvi.

Loodan vãga triibud saada ja siis kohe arstile, kuna oli katkemine ja viimane rasedus emakaväline munasarjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mann, siis sa minuga samas paadis peaaegu. Mul cd22 täna (tsükkel 27 päeva, kuigi sel korral näitab kalender 26) ja mōtlesin kas oleks eeskujulik pühapäeval cd25 varajane test teha, kuigi alkoholi pole plaanis nagunii tarbida. Endal vist kuidagi vabam kui on asi selge. Lootus on mul mehega mõlemal üleval sel kuul, aga hetkel hakkab mulle tunduma, et siiski ei õnnestunud jälle.

K.

Jaa ma tahaks ka testi teha vist igaksjuhuks homme ????

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 18:24; 04.12 07:52; 04.12 09:59; 05.12 08:05; 05.12 09:35; 05.12 12:21; 06.12 07:05; 08.12 10:03; 10.12 21:13; 21.12 15:42; 21.12 17:30; 23.12 09:49; 23.12 12:06; 25.12 22:08; 28.12 12:58; 30.12 07:16; 30.12 20:32; 01.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Täna tegin selle kôige varajasema testi ja sain 2 triipu. Triip ilmus kohe. Kuid kindlasti kordan testi uuel nädalal. Enne pole kahjuks voimalik kuskilt testi saada. Äkki siis seekord ônnestus. Aga kui mitte oli kuivamistriip. 😀 eks nãis. Kuigi ilmus õige aja sees. Aga kindlasti kordan testi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mann, siis sa minuga samas paadis peaaegu. Mul cd22 täna (tsükkel 27 päeva, kuigi sel korral näitab kalender 26) ja mōtlesin kas oleks eeskujulik pühapäeval cd25 varajane test teha, kuigi alkoholi pole plaanis nagunii tarbida. Endal vist kuidagi vabam kui on asi selge. Lootus on mul mehega mõlemal üleval sel kuul, aga hetkel hakkab mulle tunduma, et siiski ei õnnestunud jälle.

K.

Jaa ma tahaks ka testi teha vist igaksjuhuks homme ????

Mann

Tead, ma tegin täna dpo11 praegusest uriinist biocardiga aga oli negatiivne. Kaheksas kuu proovimist. Vanus 24. Veebruaris arst kutsus tagasi õnneks 🙂
Muidugi mul võib veel minna positiivseks, aga ebatõenäoline.

K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.12 12:44; 28.12 19:42; 30.12 17:16; 30.12 22:39; 02.01 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka ikka veel triipe püüdmas, vahepeal võtsin väga rahulikult ja isegi enam ei mõelnud triibupüüdmisele. Nii hea rahulik oli olla. Kuid seoses sellega, et koera aasta kätte jõuab ja veel Maakoera aasta, siis elevus tuli tagasi jõulude ajal. Mu abikaasa ema saab see aasta 60.aastaseks ja meil on tütrele plaanis tema järgi keskmine nimi panna. Kunagi ma olin täiesti kindel, et minu laps kahte nime ei saa, kuid noh, meil isegi ideaalne nimi olemas. Ja ma ei suuda saada lahti elevusest, kui lahe oleks kui meil oleks pisikene tütreke, kes sündinud Maakoera aastal nagu tema imeline vanaemagi ja veel kannaks keskmise nimena sama nime. Hullumeelne, ma tean aga no niiarmas ka ????

Meie oleme püüdnud 2015 aastast alates, varsti täitub kolm aastat juba. 2015 oli ka katkemine 7+ nädalal. Meie praegune diagnoos on viljatusravi uuringute järgi seletamatu viljatus. Otsustasime abikaasaga, et proovime aastakese veel omapead ja kui selleks ajaks ka ei midagi, siis oleme valmis IVF’i ette võtma. Oleme mõlemad alla 30-ne, seega tunneme, et veel tahame ise proovida ja aastake miskit oluliselt muuta ei tohiks.

Hetkel ootan päevi, mis peaksid iga hetk hakkama. Tore oleks muidugi, kui ei hakkaks, kuid sümptomid viitavad, et tulemata nad ei jää. Tsükkel on mul selline vähe imelik, kõigub 31-39 päeva vahel.

Nii hea meel taas sinu nime siin triibupüüdjate seas näha. Hoian sulle endiselt kõvasti-kõvasti pöialt ja kõigile teistele muidugi ka. Soovin, et 2018 tuleksid triibud kõigile neile, kes 2017 neist ilma jäid.Ilusat vana- aasta lõppu teile ning uueks aastaks rohkelt imesi ning soovide täitumist! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lippasin ikka apteeki ja tegin hommikul testi.. negatiivne ???? aga uuel aastal uue hooga ???? ei usu et see test positiivseks muutub enne päevi.
Mees küll ütles, et enne kui pole päevad alanud on kõik võimalik ???? härra positiivne mul siin ????

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 18:24; 04.12 07:52; 04.12 09:59; 05.12 08:05; 05.12 09:35; 05.12 12:21; 06.12 07:05; 08.12 10:03; 10.12 21:13; 21.12 15:42; 21.12 17:30; 23.12 09:49; 23.12 12:06; 25.12 22:08; 28.12 12:58; 30.12 07:16; 30.12 20:32; 01.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lippasin ikka apteeki ja tegin hommikul testi.. negatiivne ???? aga uuel aastal uue hooga ???? ei usu et see test positiivseks muutub enne päevi.
Mees küll ütles, et enne kui pole päevad alanud on kõik võimalik ???? härra positiivne mul siin ????

Mann

Mitmes kuu sul proovimist juba käimas? Ma mõtlesin 1.01 hommikul uuesti teha. Nii igaksjuhuks.

K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.12 12:44; 28.12 19:42; 30.12 17:16; 30.12 22:39; 02.01 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele ja lühikest ootusaega tulevastele triibulistele!
Käin siin lugemas, kuid kirjutanud vaid mõned korrad.
Otsustasin, et ei mingit basaali mõõtmist, ov teste ja pettumust, kui jälle päevad käes. Lihtsalt lasen elul minna oma rada. Triipe püütud aasta, tulemusi veel pole. Ei taha enam oma meelt kurvastada selle pideva ootusega:) Ei kavatse ka mingeid sümptomeid omale külge mõelda:)

mul sama, vahepeal lishtsalt tahaks puhata k6igest sellest aga mul ka juba yle aasta pyytud, jube närvesööb, midagi ei julge teha jne, see kuu on mul suht vaba kuu aga kui pole rasedaks jäänd siis uue kuu v6tan ikka konkreetselt vabaks,,, kaalun võibolla isegi seda rahvasuu trikki et vahepeal kasutaks rasedusvastaseid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele ja lühikest ootusaega tulevastele triibulistele!
Käin siin lugemas, kuid kirjutanud vaid mõned korrad.
Otsustasin, et ei mingit basaali mõõtmist, ov teste ja pettumust, kui jälle päevad käes. Lihtsalt lasen elul minna oma rada. Triipe püütud aasta, tulemusi veel pole. Ei taha enam oma meelt kurvastada selle pideva ootusega:) Ei kavatse ka mingeid sümptomeid omale külge mõelda:)

mul sama, vahepeal lishtsalt tahaks puhata k6igest sellest aga mul ka juba yle aasta pyytud, jube närvesööb, midagi ei julge teha jne, see kuu on mul suht vaba kuu aga kui pole rasedaks jäänd siis uue kuu v6tan ikka konkreetselt vabaks,,, kaalun võibolla isegi seda rahvasuu trikki et vahepeal kasutaks rasedusvastaseid

Unustasin lisada, et mul ka ju aasta triipude püüdmisest, seega meil sama seis:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.12 19:11; 06.12 19:04; 13.12 21:57; 13.12 21:59; 13.12 22:00; 16.12 17:22; 28.12 20:51; 31.12 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas kuu proovimist,täna tsükli 20.päev.
Varasemalt samal ajal rinnad valutasid, kuid seekord mitte.
Kerged valutuiked vasaku munasarja piirkonnas. Nii loodan ja soovin, et seekord õnnestus beebiootele jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cathreen, Mesinäpp ja Tuu-tiki, aitäh teile lohutavate sõnade eest. See esimene päev, kui päevad jälle käes, on kõige raskem emotsionaalselt, eriti kui on see kuu midagi teisiti tehtud ja seetõttu kõrgendatud ootused olnud. Edasi läheb nagu ikka. Meil see tsükkel läheb arvatavasti tavaliselt st pusime omal käel. Suht aasta alguses läheb mees oma proove andma ja kui need tulemused käes, teeb arst uued plaanid. Kahtlen, et see saab juhtuma enne kui mul viljakas aeg algab. Lühikese tsükli “rõõmud”.

Seniks elan kõigile DPO-loendajatele kaasa ja hoian teile pöialt et loendust jätkuks kauemaks 🙂 Ja muidugi toredat aastavahetust kõigile!

Mina olen ka ikka veel triipe püüdmas, vahepeal võtsin väga rahulikult ja isegi enam ei mõelnud triibupüüdmisele. Nii hea rahulik oli olla. Kuid seoses sellega, et koera aasta kätte jõuab ja veel Maakoera aasta, siis elevus tuli tagasi jõulude ajal. Mu abikaasa ema saab see aasta 60.aastaseks ja meil on tütrele plaanis tema järgi keskmine nimi panna. Kunagi ma olin täiesti kindel, et minu laps kahte nime ei saa, kuid noh, meil isegi ideaalne nimi olemas. Ja ma ei suuda saada lahti elevusest, kui lahe oleks kui meil oleks pisikene tütreke, kes sündinud Maakoera aastal nagu tema imeline vanaemagi ja veel kannaks keskmise nimena sama nime. Hullumeelne, ma tean aga no niiarmas ka ????

Meie oleme püüdnud 2015 aastast alates, varsti täitub kolm aastat juba. 2015 oli ka katkemine 7+ nädalal. Meie praegune diagnoos on viljatusravi uuringute järgi seletamatu viljatus. Otsustasime abikaasaga, et proovime aastakese veel omapead ja kui selleks ajaks ka ei midagi, siis oleme valmis IVF’i ette võtma. Oleme mõlemad alla 30-ne, seega tunneme, et veel tahame ise proovida ja aastake miskit oluliselt muuta ei tohiks.

Hetkel ootan päevi, mis peaksid iga hetk hakkama. Tore oleks muidugi, kui ei hakkaks, kuid sümptomid viitavad, et tulemata nad ei jää. Tsükkel on mul selline vähe imelik, kõigub 31-39 päeva vahel.

Näsa, tore sind jälle siin näha, viimati lahkusid väga sünge meeleoluga, kui ma õigesti mäletan, kahtlustasid vist isegi emakavälist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head vana-aasta lõppu ja triibulist uut aastat meile!????????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lippasin ikka apteeki ja tegin hommikul testi.. negatiivne ???? aga uuel aastal uue hooga ???? ei usu et see test positiivseks muutub enne päevi.
Mees küll ütles, et enne kui pole päevad alanud on kõik võimalik ???? härra positiivne mul siin ????

Mann

Mitmes kuu sul proovimist juba käimas? Ma mõtlesin 1.01 hommikul uuesti teha. Nii igaksjuhuks.

K.

Aktiivselt proovime 3kuud vist? ????
aga mul on jube kiire selle teise lapsega tegelt ???? ma ei taha et mul emapalk otsa saaks ja siis mitu kuud ilma rahata olen enne kui teine laps tuleb ????

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 01.12 21:29; 02.12 18:24; 04.12 07:52; 04.12 09:59; 05.12 08:05; 05.12 09:35; 05.12 12:21; 06.12 07:05; 08.12 10:03; 10.12 21:13; 21.12 15:42; 21.12 17:30; 23.12 09:49; 23.12 12:06; 25.12 22:08; 28.12 12:58; 30.12 07:16; 30.12 20:32; 01.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen siin lugemas käinud ja nüüd sooviks midagi küsida. Endast veel niipalju, et 2 last kodus olemas ja 2015 mais oli mul osaline moolrasedus (spiraal oli tol hetkel sees)ja eemaldati üks munajuha. Seega rasestumisvõimalus väiksem.
Olen triipe püüdnud 9 kuud ja ei miskit, eelmisest tsüklist hakkasin elus esimest korda ov teste tegema (clearblue advanced digitaalsed) eelmine kuu mul mittevilkuvat nägu ei tulnudki, hakkasin tegema tsükli 11ndast päevast esimene test oli negatiivne ja siis 9 päeva oli vilkuv ja siis lõpetasin testide tegemise tolleks tsükliks. Ja see tsükkel hakkasin ka 11ndast päevast tegema-eile ja üleeile oli negatiivne ja täna mittevilkuv nägu. Oskab keegi öelda kas see on ok kui vahepeal vilkuvat nägu ei tule vaid kohe mittevilkuv?
Ja lisaks veel selline küsimus kui keegi teab, mitu korda saab seda ühte testihoidjat kasutada kas iga tsükkel uus või saab 2-3 tsüklit ühega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

@Kerliny
Mina kasutan ka esmakordselt Clearblued ja hakkasin testima tsükli 12 päevast-negatiivne, 13-14 vilkuv???? ja 15p ????, mis oli siis eile. Mul tsükkel enamasti 28p ja kalendri järgi pidi OV samaaegselt ka olema. Äkki sul eelmine tsükkel OV ei toimunudki ja negatiivsest võib kohe ilma vilkumata positiivne tulemus tulla küll. Testihoidja peaks olema korduvkasutav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan vahepeal ka teada, et 31.12 algas PP, mille üle olin üliõnnelik. Muidugi rasedus oleks parem variant olnud, kuid testid olid negatiivsed ja lootsin juba punaseid näha, et saaks aimu vahepeal mis toimub. Seega tsükli pikkuseks tuli 36 päeva, üsna okei minu puhul. Jätkame rõõmsalt triipude püüdmist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen triibupüüdmisest juba väsinud ja see teekond on nii kurnav. Tundub, et oleks terve igaviku juba neid triipe püüdnud. Mees ka kehitab õlgu, et iga teine laps on “kogemata” ja siis meie ajastame ja ei õnnestu.
Ootan homseid punaseid, laupäeval sai test tehtud, mis oli negatiivne, kuid testil oli veider sinine laik ühes kohas ja ma siin lohutan ennast, et ehk oli tegemist praaktestiga. Erinevaid torkeid ja valusid olen siin tundnud, rinnad ka õrnalt hellad, aga olen märganud, et minu puhul ei tasu suurt lootust hellitada.

Uuel kuul võtan ka ovulatsioonitestid kasutusele ja vaatan, mis need näitavad.
Kas siin on ka ovulatsiooni testijaid, kellel on regulaarne tsükkel, aga tuli üllatuseks, et ovulatsioon toimub eeldatavast ajast üldse teisel ajal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus: 27
Esiklast püüdnud hetkel 2 aastat

Hetkel jooksmas CD36, CD31-l sain 2 triipu, olen nüüd veel testinud mitmeid päevi ja iga kord tekib testile 2 triipu, lootust on. Esimene kord, kui testil kahte triipu nägin selle 2a jooksul 🙂
Proovin lähipäevil minna vereproovi andma, et hcg tase teada saada ja siis arstile aeg panna. Väga loodan, et tegu ei ole keemilise ega emakavälise rasedusega. Enne rõõmustada ei julge, kui arstil käidud ja kinnitatud, et kõik on korras.

Hetkel väga mingeid erilisi tunnuseid ka ei ole täheldanud v.a vahepealsed torkimised nagu tavaliselt enne päevi vahest on. Need on olnud ca 1-2 nädalat hetkel. Võivad need normaalsed olla?

Tiigrinna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 275 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikuu triibupüüdjad 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.