Esileht Hobinurk Eesti Meisterkokk

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 123 )

Teema: Eesti Meisterkokk

Postitas:
Kägu

Mis mulje jätab. Olen harjunud Ramsay karismaatilisusega, seega jääb nagu ikka Eesti variant lahjaks, vähemalt esimene osa. Eestlast on ka raske panna sedasi hõiskama nagu ameeriklasi ja kas seda on vajagi.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole muljet, kuna pole Telia TV.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole muljet, kuna pole Telia TV.

3 kuuks saab tasuta teha ja veebis vaadata.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole muljet, kuna pole Telia TV.

Miks siin teemas siis sõna võtsid?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen suur Meisterkoka fänn, aga eesti oma ei suuda vaadata, ei haara kaasa. Esimese osa vaatasin kuidagi ära, ei meeldi, et näidatakse kuidas oma toitudega tullakse, aeglane. Kohtunikud üritavad olla karmid ja Ramsayt järgi teha, aga no ei õnnestu. Ei saa ikka kõiki saateid ka järgi teha, jäävad originaali varju kõvasti.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jälle meeldib, et Ramsayd järele ei tehta. See hullumeelne röökimine, toidu ja asjade loopimine, ülbus ja tavapärase eitamine on äärmiselt häiriv.

+24
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge üritage nii palju võrrelda ja samastada. Nautige kvaliteetset saadet omas elemendis.

Ving ving ving…. eestlased.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mind natuke segab ka see, et võrdlen originaaliga.

Nüüd, kus osalejad välja valitud, läheb huvitavamaks ja tempokamaks, ma usun. Natuke üllatas halli põlle vooru ülesanne ning edasipääsejad aga noh, mäng on mäng.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli nii kahju sellest esimeses saates, esimesena esinenud poisist. Liiga julmalt ja inetult öeldi. Mu meelest eestlastele ei sobi selline järskus ja julm otsekohesus.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest eestlastele ei sobi selline järskus ja julm otsekohesus.

Ei sobi, sest eestlased on niigi ebaviisakad. Kuskil mujal võib see mõjuda nagu sõõm värsket õhku tavalise viisakuse taustal, aga mitte siin. Kunagi oli Tuuli Roosmaa mälumäng, kus võeti ka üle briti formaat, seal solvati inimesi, pikka pidu sellel asjal ei olnud, see ei lähe eestlastele peale.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole muljet, kuna pole Telia TV.

Miks siin teemas siis sõna võtsid?

Upitasin teemat, kuna see oli leheküljel ainus vastusteta teema ja vajus nimekirjas aina allapoole. 😉

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli Tuuli Roosmaa mälumäng, kus võeti ka üle briti formaat, seal solvati inimesi, pikka pidu sellel asjal ei olnud, see ei lähe eestlastele peale.

„Nõrgima lüli“ puhul oli asi selles, et saate stuudio sisustuse rent oli nii kallis, et see renditi ainult kaheks nädalaks. See tähendas seda, et kahe nädalaga tuli ära filmida kõik saated ja see raskendas osalejate leidmist. Üldiselt tahaks inimesed ikka enne saatega tutvuda, kui end sinna kirja panema lähevad, aga selle saate puhul jõudis enne viimaste osalejate leidmist eetris olla ainult üks saade. Enamik osalejaid leiti nii, et lihtsalt helistati läbi inimesi, kes olid varem mälumängusaadetes osalenud, või kutsuti oma tuttavaid. Ja teist hooaega ei tulnud, sest kogu see värk läks ikkagi liiga kalliks. Erilist solvamist ma sealt ei mäleta. Eks üritati küll, sest saate formaat nägi nii ette, aga välja kukkus ikkagi pigem eestlaslikult ettevaatlik.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli nii kahju sellest esimeses saates, esimesena esinenud poisist. Liiga julmalt ja inetult öeldi. Mu meelest eestlastele ei sobi selline järskus ja julm otsekohesus.

No ma arvan, et ta kutsuti, kuna on televisioonis juba olnud ja ka raketi saates rääkis, et meeldib süüa teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Nõrgima lüli” puhul heideti Tuulile ette, et ta ei solvanud piisavalt veenvalt. Ehk siis tal ei kukkunud see solvamine nii välja, nagu saate formaat ette nägi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Nõrgima lüli” puhul heideti Tuulile ette, et ta ei solvanud piisavalt veenvalt. Ehk siis tal ei kukkunud see solvamine nii välja, nagu saate formaat ette nägi.

Ega ei tulnud välja jah see asi, oli punnitatud ja nõme. Mitte et kedagi solvanud oleks, vaid see tekitas lihtsalt piinlikkust ja ei olnud meeldiv vaadata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu üllatuseks väga vaadatav saade. Tavaliselt ma ei kannata vaadata Eesti reality’d

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldib. Aga ma olen toitlustuse valdkonnaga väga tihedalt seotud ning rohkem kui pooltel kordadel oskasin juba läbi ekraani aimata, mis toal viga on ning kohtunikud kinnitasid minu arvamust. Ootan järgmist saadet, kus on terad sõkaldest eraldatud ja olukord pingelisemaks muutuma hakkab.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldib. Aga ma olen toitlustuse valdkonnaga väga tihedalt seotud ning rohkem kui pooltel kordadel oskasin juba läbi ekraani aimata, mis toal viga on ning kohtunikud kinnitasid minu arvamust. Ootan järgmist saadet, kus on terad sõkaldest eraldatud ja olukord pingelisemaks muutuma hakkab.

Läbi ekraani tundsid maitset, lõhna jne?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit on minul siis küsimus asjatundjale – lauale tuuakse lõppvalmis road, liha on lahti lõikamata, kook on terve jne- kuidas see tiim oskab ära arvata, et just need 3 toitu on parimad, kui tegelikult hakkavad alles siis maitsma, liha lõikama, kui paremad on väljakuulutatud? Ringi käies saavad maitsta ainult kastet või siis riisi, aga mitte toitu tervikuna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind häirib, et saates osalejad enamus ei kasuta kindaid toitu taldrikule sättides.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind häirib, et saates osalejad enamus ei kasuta kindaid toitu taldrikule sättides.

Miks peaks kindaid kasutama? Ega see söökla ei ole.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind häirib, et saates osalejad enamus ei kasuta kindaid toitu taldrikule sättides.

Miks peaks kindaid kasutama? Ega see söökla ei ole.

Aga tõstad ju võõrastele inimestele toitu. Ma saan aru muidugi, et käed on pestud  aga ikka imelik vaadata, kuidas näperdavad liha ilma kinnasteta.

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kohtunikud tõesti maitsevad kolmekesi ühest taldrikust toitu?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit on minul siis küsimus asjatundjale – lauale tuuakse lõppvalmis road, liha on lahti lõikamata, kook on terve jne- kuidas see tiim oskab ära arvata, et just need 3 toitu on parimad, kui tegelikult hakkavad alles siis maitsma, liha lõikama, kui paremad on väljakuulutatud? Ringi käies saavad maitsta ainult kastet või siis riisi, aga mitte toitu tervikuna.

Mind ka huvitab, mis nn telgitagustes toimub. Neil on vaja valida 12 või no alguses 9  osalejat. Nad ei saa ju neid otsast  valima hakata. Äkki on 12 valitud ja siis tuleb veel 5 paremat. Olen aru saanud, et on meile näidatule on tegelikult toimunud mingi eelvoor. Aga kui saadet jälgida, siis ette valmistavad osalejad kaks taldrikut, aga kohtunike ette lähevad ühega. Arvan, et kohtunikud teevad töö ühega ära ja teise taldrikuga “vormistavad”. Aga ma ainult arvan nii. Kuidas tegelikult asi toimud, hullult tahaks teada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmed osalejad juba varasematest kokasaadetest tuttavad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kohtunikud tõesti maitsevad kolmekesi ühest taldrikust toitu?

Nad ju võtavad omale ühe ampsu jagu toitu, igal on puhtad söögiriistad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga ebaõnnestunud valik saatejuhte. Lihtsalt piinlik!

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga ebaõnnestunud valik saatejuhte. Lihtsalt piinlik!

See labane ülbitsemine osalejatega peaks saatele vist vürtsi lisama, madal.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kohtunikud tõesti maitsevad kolmekesi ühest taldrikust toitu?

Nad ju võtavad omale ühe ampsu jagu toitu, igal on puhtad söögiriistad.

Mitu ampsu ikka võtavad ja supikausi lakkusid kahekesi tühjaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jubedus. Rohkem oma aega sellele ei raiska.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 123 )


Esileht Hobinurk Eesti Meisterkokk