Esileht Pereelu ja suhted Ei suuda suhelda naisega, kes lõi mehe üle rasedalt naiselt.

Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )

Teema: Ei suuda suhelda naisega, kes lõi mehe üle rasedalt naiselt.

Postitas:

Eelmiselt postitajalt küsiks vaid seda, et kas ükski neist meestest ei teadnud, et seksimise tulemusena võib järelkasvu tulla?

+18
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:35; 16.01 14:32; 18.01 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmiselt postitajalt küsiks vaid seda, et kas ükski neist meestest ei teadnud, et seksimise tulemusena võib järelkasvu tulla?

Tunduvad toesti maru lollid ja naiivsed mehed need eelkirjeldatud. Hea et minema kondisid. Mis eeskuju neist lapsele olekski.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 16:32; 17.01 20:26; 18.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmiselt postitajalt küsiks vaid seda, et kas ükski neist meestest ei teadnud, et seksimise tulemusena võib järelkasvu tulla?

Ma küsiks sinult ja neilt plussipanijatelt, kas sina ja teised, püsisuhtes olles, rasestumisvastaseid vahendeid ei kasuta? Need naised oma jutu järgi kasutasid. Et püsisuhtes olles naist usaldada ei saa, on karm teema. Küll see ups! on kerge juhtuma kui mees minema minna tahab.

+9
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.01 21:18; 15.01 14:33; 15.01 21:24; 16.01 12:06; 16.01 13:03; 16.01 13:48; 17.01 21:13; 18.01 12:30; 18.01 23:54; 19.01 13:46; 19.01 15:40; 20.01 13:19; 21.01 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et püsisuhtes olles naist usaldada ei saa, on karm teema. Küll see ups! on kerge juhtuma kui mees minema minna tahab.

Miks üldse seksida naisega ja jätta mulje püsishtest, kelle juurest tegelikult salaja äraminemise plaane peetakse? Ja selline inimene räägib midagi veel usaldusest….

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 06:37; 19.01 01:23; 20.01 07:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmiselt postitajalt küsiks vaid seda, et kas ükski neist meestest ei teadnud, et seksimise tulemusena võib järelkasvu tulla?

Ma küsiks sinult ja neilt plussipanijatelt, kas sina ja teised, püsisuhtes olles, rasestumisvastaseid vahendeid ei kasuta? Need naised oma jutu järgi kasutasid. Et püsisuhtes olles naist usaldada ei saa, on karm teema. Küll see ups! on kerge juhtuma kui mees minema minna tahab.

Normaalne oleks ju küll, et mees, kes kohe kindlasti, mitte mingil juhul last ei taha saada, kasutab ise vahendeid, mitte ei pane vastutust naise kaela. Et siis – mees ei taha last, aga naine korraldagu asi ära? Väga mugav! Mees, kes nagunii ei plaanigi sellesse püsisuhtesse jääda, ei peaks ju ka usaldama seda naist, kelle vastu tal tegelikult tunded puuduvad ja kelle juurest ta kavatseb millalgi ära minna. Kuigi jah, kui suhe on juba sellises staadiumis, siis jääb ikkagi see küsimus, et miks peaks mees üldse seksima sellise naisega, kelle vastu tal tunded puuduvad?

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.01 08:05; 18.01 08:19; 18.01 08:23; 19.01 12:45; 19.01 12:55; 19.01 13:04; 19.01 13:53; 19.01 15:23; 20.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassika, läbi lapse manipuleerimine. Ja omavoline rasedus, taas klassika. Mehe kinnihoidmiseks, mitte soovist last saada. Mees ei jäänud armastusest, vaid kohusetundest ja abitust olukorrast. Tean nelja sellisel alatul moel sigitatud last (ühegi vanemad ei ela tänaseks koos, kõikide paaride puhul oli tegu väga lühiajalise ajapikendusega) ja viiendat, kes ei sündinud (mees ütles konkreetse “ei” ja naine tegi aborti, soov oli saada kätte mees, mitte saada laps).

Kärgperendus ei ole unistuste elu, usu mind. Aga ammugi ei ole unistuste elu sel mehel selle naisega. Mõni ütleks, et ühed mustad mõlemad? Et mees pettis ja naine rasestus omavoliliselt, nüüd on justkui viik? Last niimoodi saada, kohutav. Teise inimese elu ära rikkuda ja tegelikult rikkuda ka selle lapse elu. Armastuseta sündinud.

Mis pooletoobiste seltskonnas sina ringi liigud?

Vaata eks ma olen juba nii vana, et elus ühte-teist näinud ja lisaks olen igasugu südamepuistajatega kokku puutunud. On rääkinud nii naised kui mehed.

Üks töökaaslane “kinkis” mehele lapse. Laps oli kahene, kui ikkagi lahku mindi. Naine oli pärit purunenud perekonnast ja arvab, et teda mõjutas soov saada nn päris perekond.

Abikaasa sõber sai juhusuhte läbi lapse. Võttis naise enda juurde elama. Naine suutis mehe vanematega tekitada konfliktid, koliti elama eraldi. Elu läks allamäge ja mees oli kodust lahkumas. Naine otsustas omavoliliselt rasestuda. Elati koos veel aasta ja mees läks ikkagi ära. Naisel peale neid lapsi kahe erineva mehega kokku veel neli last.

Sugulane abiellus naisega, kel väike laps. Saadi ühine laps. Naine oli peolembeline, rahaga ümber käia ei osanud. Elu ei edenenud kuidagi. Siis otsustas mehele poja “kinkida”. Kaks ühist last, abielu ajal ostetud elamispind, pangalaen. Mees enamuse ajast tööl, aga ikka rahapuudus. Lõpuks mees läks ära. Laste ema manipuleerib, lapsed samuti. Mehel praeguseks uus naine, terroriseerivad seda ka.

Neljas selliselt sigitatud laps oli tema ema teadlik soov. Ei soovinud enda kõrvale meest, kellega elu lõpuni koos elada, vaid last ja lapsele isa. Mees omaarust võttis vastutuse, elati koos kuni lapse esimesed eluaastad mööda said. Siis näitas naine ust.

See rasedus, mis sünnini ei jõudnudki, oli ühe armukese “appikarje”, kui mees kõrvalsuhte lõpetada otsustas. Naine kaasas lausa sõbrannad, et need meest ikka veenaks, aga mehe vastus oli väga konkreetselt eitav.

Ei ole neist jõuga isaks saanutest keegi selline, kes on läinud kõva häälega kurtma, et oi näe kuidas mulle tehti. Paraku ükski neist kooseludest ei ole jäänud püsima.

Oot, aga ongi ju pooletoobiste seltskond?

Terve kari mehi, kes vastutustundetult ringi hooravad ja kõrvalsuhteid peavad. Ja siis on veel nii juhmid ka, arvates, et keegi teine peab hoolitsema ja vastutama selle pärast, et nemad isaks ei saaks. Hullem kui teine Eesti ju?!

Kas sulle tundub, et tegu on intelligentse meestega?

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.01 08:05; 18.01 08:19; 18.01 08:23; 19.01 12:45; 19.01 12:55; 19.01 13:04; 19.01 13:53; 19.01 15:23; 20.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmiselt postitajalt küsiks vaid seda, et kas ükski neist meestest ei teadnud, et seksimise tulemusena võib järelkasvu tulla?

Ma küsiks sinult ja neilt plussipanijatelt, kas sina ja teised, püsisuhtes olles, rasestumisvastaseid vahendeid ei kasuta? Need naised oma jutu järgi kasutasid. Et püsisuhtes olles naist usaldada ei saa, on karm teema. Küll see ups! on kerge juhtuma kui mees minema minna tahab.

See on ka imelik, et kirjeldad, kuidas sinu tuttavad mehed on juhusuhetest ja kõrvalsuhetest lapse saanud, aga järgmine moment ütled, et inimesed olid püsisuhtes ja pidid ju teineteist usaldama. Ei pea see mees vastutama, kes peab juhu- ja kõrvalsuhteid. Ikka naine peab ainuisikuliselt vastutama. Mehel olgu seksist ainult rõõm ja nauding – tagajärgedega või nende ärahoidmisega tegelegu ikkagi ainuisikuliselt naised. Ja üks naisterahvas (saan aru, et sa oled naine?) veel õigustab seda mõtteviisi.

Paistab, et su tutvusringkond koosneb tõesti mingitest asotsiaalidest. Kuna paistad nende meestega väga usalduslikus ja lähedases suhtes olevat, siis soovitan sul järgmine kord nendega kohtudes tutvustada suguhaigusi ja õpetada, kuidas neid ära hoitakse. Paistab, et su tuttavad ohvritest meesterahvad pole nendest asjadest midagi kuulnud, et ilma kummita seksimine ei too kaasa vaid võimaliku soovimatu isaks saamise, vaid et ka haigused levivad nii.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.01 08:05; 18.01 08:19; 18.01 08:23; 19.01 12:45; 19.01 12:55; 19.01 13:04; 19.01 13:53; 19.01 15:23; 20.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmiselt postitajalt küsiks vaid seda, et kas ükski neist meestest ei teadnud, et seksimise tulemusena võib järelkasvu tulla?

Ma küsiks sinult ja neilt plussipanijatelt, kas sina ja teised, püsisuhtes olles, rasestumisvastaseid vahendeid ei kasuta? Need naised oma jutu järgi kasutasid. Et püsisuhtes olles naist usaldada ei saa, on karm teema. Küll see ups! on kerge juhtuma kui mees minema minna tahab.

See on ka imelik, et kirjeldad, kuidas sinu tuttavad mehed on juhusuhetest ja kõrvalsuhetest lapse saanud, aga järgmine moment ütled, et inimesed olid püsisuhtes ja pidid ju teineteist usaldama. Ei pea see mees vastutama, kes peab juhu- ja kõrvalsuhteid. Ikka naine peab ainuisikuliselt vastutama. Mehel olgu seksist ainult rõõm ja nauding – tagajärgedega või nende ärahoidmisega tegelegu ikkagi ainuisikuliselt naised. Ja üks naisterahvas (saan aru, et sa oled naine?) veel õigustab seda mõtteviisi.

Paistab, et su tutvusringkond koosneb tõesti mingitest asotsiaalidest. Kuna paistad nende meestega väga usalduslikus ja lähedases suhtes olevat, siis soovitan sul järgmine kord nendega kohtudes tutvustada suguhaigusi ja õpetada, kuidas neid ära hoitakse. Paistab, et su tuttavad ohvritest meesterahvad pole nendest asjadest midagi kuulnud, et ilma kummita seksimine ei too kaasa vaid võimaliku soovimatu isaks saamise, vaid et ka haigused levivad nii.

Loe tähelepanelikumalt. Juhusuhtest sai esimese lapse vaid üks, aga hakkas selle naisega ka elama, lõi kodu. Kui nägi, et kooselust midagi välja ei tule, tahtis suhte lõpetada, meisterdas naine talle omavoliliselt ruttu uue tite valmis.
Kõik teised kirjeldatud juhtumid on olnud kooselud. Kui sa kooselus ei saa oma partnerit usaldada ja see omavililiselt otsustab lapse saada, see on siin osade arvates vist täitsa normaalne? Miks? Olete ise ka nii teinud?

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.01 21:18; 15.01 14:33; 15.01 21:24; 16.01 12:06; 16.01 13:03; 16.01 13:48; 17.01 21:13; 18.01 12:30; 18.01 23:54; 19.01 13:46; 19.01 15:40; 20.01 13:19; 21.01 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasa sõber sai juhusuhte läbi lapse.

ja see

See rasedus, mis sünnini ei jõudnudki, oli ühe armukese “appikarje”, kui mees kõrvalsuhte lõpetada otsustas.

Need on sinu arvates sellised armsad ja imelised püsisuhted, kus mees peaks naist jäägitult usaldama?

Imelik! Ka teised sinu toodud näited viitasid sellele, et pigem oli tegemist mitte suurtest tunnetest ja armastusest tingitud suhted, vaid lihtsalt juhtuti kokku ja tehti keppi… Vaid üks sinu toodud näites oli abielus.

Lihtsalt arusaamatu on see, miks sa arvad, et naised ainuisikuliselt peavad vastutama. Ja kui midagi juhtub, on alati ja eranditult naine süüdi ja mees ohver. Jään siiski arvamusele, et mees, kes lapsi kindlasti ei taha, kasutab kondoomi. Vähemalt juhul, kui käiakse armukesi ja muidu juhutädisid kargamas.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.01 08:05; 18.01 08:19; 18.01 08:23; 19.01 12:45; 19.01 12:55; 19.01 13:04; 19.01 13:53; 19.01 15:23; 20.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas seda teemat lugedes meestest täitsa kahju. Mõelge, kui palju on vägistatud mehi, kellele on veel lisaks lapsed ka pähe määritud ja meelega rasedaks jäädud. Vaesekesed!

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas seda teemat lugedes meestest täitsa kahju. Mõelge, kui palju on vägistatud mehi, kellele on veel lisaks lapsed ka pähe määritud ja meelega rasedaks jäädud. Vaesekesed!

Ja mitte ainult! Kõigepealt petetakse mehelt laps välja. Ja siis hakatakse veel elatisraha ka välja pumpama….

Vanasti korrutas seda juttu siin perekooli Revolver. Aga nüüd tuleb välja, et tal on ka keegi takkakiitja, naisterahvas.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.01 08:05; 18.01 08:19; 18.01 08:23; 19.01 12:45; 19.01 12:55; 19.01 13:04; 19.01 13:53; 19.01 15:23; 20.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks sinult ja neilt plussipanijatelt, kas sina ja teised, püsisuhtes olles, rasestumisvastaseid vahendeid ei kasuta? Need naised oma jutu järgi kasutasid.

Ma ei usu, et sa tead nii täpselt, mida nende tuttavate tuttavate meeste naised neile öelnud olid.
Pigem ikka mehed *eeldavad*, et naine kasutab midagi ja hiljem on hea öelda, et *arvasid*, et naine on hoolitsenud asja eest.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 09:53; 16.01 12:03; 16.01 12:16; 16.01 13:18; 17.01 20:43; 19.01 15:30; 19.01 17:08; 20.01 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks sinult ja neilt plussipanijatelt, kas sina ja teised, püsisuhtes olles, rasestumisvastaseid vahendeid ei kasuta? Need naised oma jutu järgi kasutasid.

Ma ei usu, et sa tead nii täpselt, mida nende tuttavate tuttavate meeste naised neile öelnud olid.

Pigem ikka mehed *eeldavad*, et naine kasutab midagi ja hiljem on hea öelda, et *arvasid*, et naine on hoolitsenud asja eest.

Püsisuhete puhul on eeldamine küll naljakas. Sellised asjad on ikka omavahel selgeks räägitud. Vähemalt normaalsetes peredes.
Mingite juhuslike sahmakate korral võib eeldamise jutt küll tõele vastata.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.01 21:18; 15.01 14:33; 15.01 21:24; 16.01 12:06; 16.01 13:03; 16.01 13:48; 17.01 21:13; 18.01 12:30; 18.01 23:54; 19.01 13:46; 19.01 15:40; 20.01 13:19; 21.01 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas see lugu sinusse puutub? Kes oled sina, et teiste inimeste eludele hinnangut anda? Kas sa tead kogu lugu, kõiki nüansse, kõiki üksikasju? Kas on vahet, kas jätta maha naine rasedana, väikselapsega, teismelistega või vanast peast? Mille poolest üks reetmine erineb teisest? Ja kas on õigem elada iga päev vales, koos inimesega, kellega sa elada ei taha? Mõeldes terve elu kellegist teisest? Suudaks sa andeks anda, kui saaksid teada, et su elukaaslane pole kunagi tahtnud sinuga koos elada vaid tegi seda sellepärast, et te juhtusite saama lapse? Kas ei tundu, et sa oled elu raisanud mingile valele, mõttetule illusioonile? On see mingi õnn? Ja kas see vale ei võta sult ära võimalus leida enda kõrvale keegi, kes tahaks sinuga olla päriselt?

Ära saa valesti aru, ma ei toeta perelõhkumist ja pere loomine peab olema alati kahe inimese ühine otsus ja sellele tuleb kindlaks jääda, aga maailm lihtsalt pole must ja valge. Kui rasedat ei tohi maha jätta, siis millal võib? Peale sündi? Kui laps on aastane, 5-ne?

Täpselt, annaks 5+ selle kommile kui saaks. Teemaalgataja ei tea asjaolusid. Isegi kui ta arvab, et teab, ta ei saa selles kindel olla ja üksikasju kindlasti ta ei tea. See pole ka tema asi. Ma näiteks olin 13 aastat tagasi rase. Lapse isa ma ei sallinud silmaotsaski, kuigi tüüp piiras ja tõmbles mu kallal ???? See ei olnud minu inimene. See laps oli kogemata, aga ma ei ole abordi pooldja. Ma oleks olnud väga rõõmus kui mees oleks sel ajal leidnud uue naise, ma isegi kordi talle ütlesin, et palun, ma ei kavatse Sinuga suhet luua, ma ei taha Sinult tulevikus midagi jne. Lõpuks muidugi ta sai aru. Kui palju närvirakke mul suri. Ilmselt ka tal ???? Kõik lood ei ole nii äärmuslikud, aga kõigil on oma lugu. Minu lugu teame vaid mina, kaks minu lähedast sõbrannat ja minu tänane abikaasa, teised võiks arvata, et issand, ta jättis raseda naise maha ???? Seega…

Kui Sul on probleem, räägi see selgeks raseda naisega ja tema lapse isaga. Kui ei kannata teisiti. Ja nemad ei pruugi Sule ka kogu lugu rääkida. Kõik oleneb. Ära sega teemasse kõrvalisi inimesi.

Uskumatud inimesed – seksivad nendega, keda silmaotsaski ei salli…

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 15:47; 21.01 07:29; 21.01 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püsisuhete puhul on eeldamine küll naljakas. Sellised asjad on ikka omavahel selgeks räägitud. Vähemalt normaalsetes peredes.

Jah loomulikult, normaalsetes peredes. Aga need sinu kirjeldatud pered (mehed,naised) ei olnud ju päris normaalsed.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 09:53; 16.01 12:03; 16.01 12:16; 16.01 13:18; 17.01 20:43; 19.01 15:30; 19.01 17:08; 20.01 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nägi, et kooselust midagi välja ei tule, tahtis suhte lõpetada, meisterdas naine talle omavoliliselt ruttu uue tite valmis

Kas mees arvas, et suhte lõpetamine tähendab seda, kui naisega kirglikult korduvalt seksida? Pole ime, et naine asjast omamoodi aru sai.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 06:37; 19.01 01:23; 20.01 07:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe tähelepanelikumalt. Juhusuhtest sai esimese lapse vaid üks, aga hakkas selle naisega ka elama, lõi kodu. Kui nägi, et kooselust midagi välja ei tule, tahtis suhte lõpetada, meisterdas naine talle omavoliliselt ruttu uue tite valmis.
Kõik teised kirjeldatud juhtumid on olnud kooselud. Kui sa kooselus ei saa oma partnerit usaldada ja see omavililiselt otsustab lapse saada, see on siin osade arvates vist täitsa normaalne? Miks? Olete ise ka nii teinud?

Ma võtsin kätte ja lugesin sinu pika loo mitu korda läbi, iga korraga läks asi minu jaoks segasemaks.

Näiteks, kirjutad, et “Elu läks allamäge ja mees oli kodust lahkumas. Naine otsustas omavoliliselt rasestuda.” Kuidas see käib? Ma näen vaid üht võimalikku varianti: mees, pakitud kohver käes, on just välisust lahti tõmbamas, et jäädavalt lahkuda, kui naine teda alatult selja tagant ründab, ära vägistab ja selle tulemusel rasestub. Niimoodi kujutan mina ette “omavolilist” rasedust. Kui see tõesti nii juhtus, siis tunnen ka mina sellele mehele kaasa.

Aga kui asi ikka päris nii drastiline polnud, siis on tõlgendusvõimalusi mitmeid. Kui mees on naisega juba juhusuhte läbi ühe lapse saanud (ilmselgelt planeerimata, ma oletan), siis kui rumal saab olla, et lahkumisplaane tehes ja üht ups!-kogemust juba omades, ei vaevu mees kindlaid meetmeid kasutusele võtma?! Eriti kui naine suht lõtvade põhimõtetega tundub olevat! Ei saa mina aru, mida selline mees üldse mõtles. Nagu siin juba öeldi ka: üldjuhul pole väga ilus seksida naisega, kellega sa tulevikku ei näe ja kelle plaanid maha jätta – mis signaali see muidu saadab!

Ja siis veel muidugi see tüüpiline saaga, et “Lõpuks mees läks ära. Laste ema manipuleerib, lapsed samuti. Mehel praeguseks uus naine, terroriseerivad seda ka.” Oeh, kui palju mina ka seda kuulnud olen – üldjuhul meeste suust ja just siis, kui ehmatusega avastatakse, et lastele on vaja elatist maksta. Et ei saagi käed taskus minema kõndida. Mis mõttes, eks! Siis muutubki eksnaine manipuleerivaks nõiaks. Sinu kirjeldatud versioon on veel kangem – ka lapsed on nõmedad manipuleerijad ja segavad mehe uut elu. Vaene mees!

Ja see mehele lapse “kinkimine”, mida sa muudkui välja tood – veel üks kummaline väljend! Kui mees ja naine regulaarselt voodielu elavad, siis jääb alati võimalus, et naine võib rasestuda. Mees peab selle võimalusega arvestama. Kui laps sugugi plaanidesse ei mahu, siis mina mäletan, et juba koolis õpetati, et on vaja kasutada topeltkaitset – naine võtab nt pille ja mees kasutab lisaks kummi. Vaid siis võib mees öelda, et on omalt poolt kõik teinud.

Mind juba tembeldati siin ühes teemas meestevihkajaks, eks riskin jälle sama kivirahega. Kuid lihtsalt hirmus on see erapoolik hukkamõist ja meeste kohatine silmakirjalikkus. Ei ole nii, et kui mees sulle kurdab, et tema pole süüdi, siis on automaatselt süüdi naine. Eks mõlemal on ikka omad patud hingel, ma leian.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe tähelepanelikumalt. Juhusuhtest sai esimese lapse vaid üks, aga hakkas selle naisega ka elama, lõi kodu. Kui nägi, et kooselust midagi välja ei tule, tahtis suhte lõpetada, meisterdas naine talle omavoliliselt ruttu uue tite valmis.

Kõik teised kirjeldatud juhtumid on olnud kooselud. Kui sa kooselus ei saa oma partnerit usaldada ja see omavililiselt otsustab lapse saada, see on siin osade arvates vist täitsa normaalne? Miks? Olete ise ka nii teinud?

Ja siis veel muidugi see tüüpiline saaga, et “Lõpuks mees läks ära. Laste ema manipuleerib, lapsed samuti. Mehel praeguseks uus naine, terroriseerivad seda ka.” Oeh, kui palju mina ka seda kuulnud olen – üldjuhul meeste suust ja just siis, kui ehmatusega avastatakse, et lastele on vaja elatist maksta. Et ei saagi käed taskus minema kõndida. Mis mõttes, eks! Siis muutubki eksnaine manipuleerivaks nõiaks. Sinu kirjeldatud versioon on veel kangem – ka lapsed on nõmedad manipuleerijad ja segavad mehe uut elu. Vaene mees!

Asi ei ole elatises. Maksab elatist korralikult (või siis maksis, tänaseks mõlemad lapsed vanemad kui 18 ja koolis ei käi). Abielu ajal oli ostetud kodu, laen mehe nimel. Lahutades naine ei saanud laenu üle võtta, sissetulekud väiksed ja pank ei andnud. Mees jäi laenu edasi maksma. Imestasime, et miks ta seda teeb, vastas, et mis tal teha siis on, müüks pinna maha, siis oleks lapsed põhimõtteliselt kuuse all. Ei ole tegu mingi megahäärberiga, väike remontivajav maja äärelinnas. Lisaks on ostnud lastele riideid, jalatseid.
Elatakse uue naise kodus. Mehe panused sinna üliväikesed, finantsiliselt pole lihtsalt võimalik. Naine maksab arved, muretseb toidu jne. Teeb mehele tööle leivakoti kaasa. Ja nüüd terrorist- mehe emal oli sünnipäev, juubel. Olid kutsutud nii uus naine kui mehe lapsed. Koguneti vanaema koju, et edasi peopaika minna ja lapsed teatasid uuele naisele- SINA sinna ei tule. Ja oligi nii, naine jäi koju, lapsed läksid kaasa. Kui ma sellest loost kuulsin, ma siiralt imestasin mehe käitumist, mina oleks küll need lapsed (gümnaasiumiealised muide!!!) autosse pakkinud ja ilma mingi jututa kohe koju ära viinud. Kui käituda ei oska, siis nägemist.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.01 21:18; 15.01 14:33; 15.01 21:24; 16.01 12:06; 16.01 13:03; 16.01 13:48; 17.01 21:13; 18.01 12:30; 18.01 23:54; 19.01 13:46; 19.01 15:40; 20.01 13:19; 21.01 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassika, läbi lapse manipuleerimine. Ja omavoline rasedus, taas klassika. Mehe kinnihoidmiseks, mitte soovist last saada. Mees ei jäänud armastusest, vaid kohusetundest ja abitust olukorrast. Tean nelja sellisel alatul moel sigitatud last (ühegi vanemad ei ela tänaseks koos, kõikide paaride puhul oli tegu väga lühiajalise ajapikendusega) ja viiendat, kes ei sündinud (mees ütles konkreetse “ei” ja naine tegi aborti, soov oli saada kätte mees, mitte saada laps).

Kärgperendus ei ole unistuste elu, usu mind. Aga ammugi ei ole unistuste elu sel mehel selle naisega. Mõni ütleks, et ühed mustad mõlemad? Et mees pettis ja naine rasestus omavoliliselt, nüüd on justkui viik? Last niimoodi saada, kohutav. Teise inimese elu ära rikkuda ja tegelikult rikkuda ka selle lapse elu. Armastuseta sündinud.

Mis pooletoobiste seltskonnas sina ringi liigud?

Vaata eks ma olen juba nii vana, et elus ühte-teist näinud ja lisaks olen igasugu südamepuistajatega kokku puutunud. On rääkinud nii naised kui mehed.

Üks töökaaslane “kinkis” mehele lapse. Laps oli kahene, kui ikkagi lahku mindi. Naine oli pärit purunenud perekonnast ja arvab, et teda mõjutas soov saada nn päris perekond.

Abikaasa sõber sai juhusuhte läbi lapse. Võttis naise enda juurde elama. Naine suutis mehe vanematega tekitada konfliktid, koliti elama eraldi. Elu läks allamäge ja mees oli kodust lahkumas. Naine otsustas omavoliliselt rasestuda. Elati koos veel aasta ja mees läks ikkagi ära. Naisel peale neid lapsi kahe erineva mehega kokku veel neli last.

Sugulane abiellus naisega, kel väike laps. Saadi ühine laps. Naine oli peolembeline, rahaga ümber käia ei osanud. Elu ei edenenud kuidagi. Siis otsustas mehele poja “kinkida”. Kaks ühist last, abielu ajal ostetud elamispind, pangalaen. Mees enamuse ajast tööl, aga ikka rahapuudus. Lõpuks mees läks ära. Laste ema manipuleerib, lapsed samuti. Mehel praeguseks uus naine, terroriseerivad seda ka.

Neljas selliselt sigitatud laps oli tema ema teadlik soov. Ei soovinud enda kõrvale meest, kellega elu lõpuni koos elada, vaid last ja lapsele isa. Mees omaarust võttis vastutuse, elati koos kuni lapse esimesed eluaastad mööda said. Siis näitas naine ust.

See rasedus, mis sünnini ei jõudnudki, oli ühe armukese “appikarje”, kui mees kõrvalsuhte lõpetada otsustas. Naine kaasas lausa sõbrannad, et need meest ikka veenaks, aga mehe vastus oli väga konkreetselt eitav.

Ei ole neist jõuga isaks saanutest keegi selline, kes on läinud kõva häälega kurtma, et oi näe kuidas mulle tehti. Paraku ükski neist kooseludest ei ole jäänud püsima.

Õudne lugu küll. Mees seksib naisega, kellega ta ei taha last. Naine on nagu prostituut. Tunnen sellistele naistele sügavalt kaasa, keda mehed alatult ära kasutavad. Olgu need lapsed hoitud, kasvõi uue mittebioloogilise isa poolt. Mees ärgu puudutagu naisi, kellega lapsi ei soovi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 23:28; 20.01 15:31;
To report this post you need to login first.

Klassika, läbi lapse manipuleerimine. Ja omavoline rasedus, taas klassika. Mehe kinnihoidmiseks, mitte soovist last saada. Mees ei jäänud armastusest, vaid kohusetundest ja abitust olukorrast. Tean nelja sellisel alatul moel sigitatud last (ühegi vanemad ei ela tänaseks koos, kõikide paaride puhul oli tegu väga lühiajalise ajapikendusega) ja viiendat, kes ei sündinud (mees ütles konkreetse “ei” ja naine tegi aborti, soov oli saada kätte mees, mitte saada laps).

Kärgperendus ei ole unistuste elu, usu mind. Aga ammugi ei ole unistuste elu sel mehel selle naisega. Mõni ütleks, et ühed mustad mõlemad? Et mees pettis ja naine rasestus omavoliliselt, nüüd on justkui viik? Last niimoodi saada, kohutav. Teise inimese elu ära rikkuda ja tegelikult rikkuda ka selle lapse elu. Armastuseta sündinud.

Mis pooletoobiste seltskonnas sina ringi liigud?

Vaata eks ma olen juba nii vana, et elus ühte-teist näinud ja lisaks olen igasugu südamepuistajatega kokku puutunud. On rääkinud nii naised kui mehed.

Üks töökaaslane “kinkis” mehele lapse. Laps oli kahene, kui ikkagi lahku mindi. Naine oli pärit purunenud perekonnast ja arvab, et teda mõjutas soov saada nn päris perekond.

Abikaasa sõber sai juhusuhte läbi lapse. Võttis naise enda juurde elama. Naine suutis mehe vanematega tekitada konfliktid, koliti elama eraldi. Elu läks allamäge ja mees oli kodust lahkumas. Naine otsustas omavoliliselt rasestuda. Elati koos veel aasta ja mees läks ikkagi ära. Naisel peale neid lapsi kahe erineva mehega kokku veel neli last.

Sugulane abiellus naisega, kel väike laps. Saadi ühine laps. Naine oli peolembeline, rahaga ümber käia ei osanud. Elu ei edenenud kuidagi. Siis otsustas mehele poja “kinkida”. Kaks ühist last, abielu ajal ostetud elamispind, pangalaen. Mees enamuse ajast tööl, aga ikka rahapuudus. Lõpuks mees läks ära. Laste ema manipuleerib, lapsed samuti. Mehel praeguseks uus naine, terroriseerivad seda ka.

Neljas selliselt sigitatud laps oli tema ema teadlik soov. Ei soovinud enda kõrvale meest, kellega elu lõpuni koos elada, vaid last ja lapsele isa. Mees omaarust võttis vastutuse, elati koos kuni lapse esimesed eluaastad mööda said. Siis näitas naine ust.

See rasedus, mis sünnini ei jõudnudki, oli ühe armukese “appikarje”, kui mees kõrvalsuhte lõpetada otsustas. Naine kaasas lausa sõbrannad, et need meest ikka veenaks, aga mehe vastus oli väga konkreetselt eitav.

Ei ole neist jõuga isaks saanutest keegi selline, kes on läinud kõva häälega kurtma, et oi näe kuidas mulle tehti. Paraku ükski neist kooseludest ei ole jäänud püsima.

Õudne lugu küll. Mees seksib naisega, kellega ta ei taha last. Naine on nagu prostituut. Tunnen sellistele naistele sügavalt kaasa, keda mehed alatult ära kasutavad. Olgu need lapsed hoitud, kasvõi uue mittebioloogilise isa poolt. Mees ärgu puudutagu naisi, kellega lapsi ei soovi.

Ma küll ennast ärakasutatuna ei tunne, kui ma naudin elu koos inimesega, kellega ma last ei soovi (vähemalt hetkel). Seks ei pea tingimata tähendama lapse saamist, elus ei saa taandada kõike ainult ühele asjale.
Kusjuures olen naine.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ennast ärakasutatuna ei tunne, kui ma naudin elu koos inimesega, kellega ma last ei soovi (vähemalt hetkel). Seks ei pea tingimata tähendama lapse saamist, elus ei saa taandada kõike ainult ühele asjale.
Kusjuures olen naine.

Aga ometigi sa ju arvestad selle võimalusega, et võid rasedaks jääda? Kui jääd, kes siis süüdi on? Ja kes vastutav on? Sina ainuisikuliselt? Või mees ikka ka?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.01 08:05; 18.01 08:19; 18.01 08:23; 19.01 12:45; 19.01 12:55; 19.01 13:04; 19.01 13:53; 19.01 15:23; 20.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ennast ärakasutatuna ei tunne, kui ma naudin elu koos inimesega, kellega ma last ei soovi (vähemalt hetkel). Seks ei pea tingimata tähendama lapse saamist, elus ei saa taandada kõike ainult ühele asjale.
Kusjuures olen naine.

Väga tubli, aga kuidas see teemasse sobitub, eriti sinu tsiteeritud kommentaariga?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 09:53; 16.01 12:03; 16.01 12:16; 16.01 13:18; 17.01 20:43; 19.01 15:30; 19.01 17:08; 20.01 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav ju, et sa lumpeniga suhelda ei taha. Mul ka üks selline kolleeg ning ignoreerin juba aastaid. Tööalase kokkupuute korral olen napisõnaline, järsk ja range. Toimib.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ennast ärakasutatuna ei tunne, kui ma naudin elu koos inimesega, kellega ma last ei soovi (vähemalt hetkel). Seks ei pea tingimata tähendama lapse saamist, elus ei saa taandada kõike ainult ühele asjale.

Kusjuures olen naine.

Aga ometigi sa ju arvestad selle võimalusega, et võid rasedaks jääda? Kui jääd, kes siis süüdi on? Ja kes vastutav on? Sina ainuisikuliselt? Või mees ikka ka?

Tõenäoliselt ta kasutab rasestumisvastaseid vahendeid. Seega on endale selgeks teinud, et ei soovi last ja teeb kõik selle vältimiseks. Kui peaks mingil põhjusel rasedaks jääma, siis miks peab keegi olema süüdi või vastutama? Miks sa arvad, et see laps peab ilmtingimata sündima?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 14.01 21:18; 15.01 14:33; 15.01 21:24; 16.01 12:06; 16.01 13:03; 16.01 13:48; 17.01 21:13; 18.01 12:30; 18.01 23:54; 19.01 13:46; 19.01 15:40; 20.01 13:19; 21.01 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ennast ärakasutatuna ei tunne, kui ma naudin elu koos inimesega, kellega ma last ei soovi (vähemalt hetkel). Seks ei pea tingimata tähendama lapse saamist, elus ei saa taandada kõike ainult ühele asjale.

Kusjuures olen naine.

Aga ometigi sa ju arvestad selle võimalusega, et võid rasedaks jääda? Kui jääd, kes siis süüdi on? Ja kes vastutav on? Sina ainuisikuliselt? Või mees ikka ka?

Tõenäoliselt ta kasutab rasestumisvastaseid vahendeid. Seega on endale selgeks teinud, et ei soovi last ja teeb kõik selle vältimiseks. Kui peaks mingil põhjusel rasedaks jääma, siis miks peab keegi olema süüdi või vastutama? Miks sa arvad, et see laps peab ilmtingimata sündima?

Miks peab keegi olema süüdi? Ise oled ju läbi selle teema raiunud, et naised on süüdi, teevad meestele vägisi lapsi. Või oleme me sinu kommentaaridest valesti aru saanud?

Ja mis mõttes miks peab keegi vastutama? Meile õpetati juba sügaval vene ajal, põhikoolis, et kui kaks inimest omavahel seksivad, siis nad peavad ka vastutama võimalike tagajärgede eest.

Väga imelik seisukoht ikka täiskasvanud inimeselt: Mina pean keppi saama, aga mina ei pea vastutama. Uskumatu! Ja siis selline toob siin teistele näiteid häbilugudest, kus naised on meestele vastutahtmist lapsi teinud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 07:04; 21.01 06:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ennast ärakasutatuna ei tunne, kui ma naudin elu koos inimesega, kellega ma last ei soovi (vähemalt hetkel). Seks ei pea tingimata tähendama lapse saamist, elus ei saa taandada kõike ainult ühele asjale.

Kusjuures olen naine.

Aga ometigi sa ju arvestad selle võimalusega, et võid rasedaks jääda? Kui jääd, kes siis süüdi on? Ja kes vastutav on? Sina ainuisikuliselt? Või mees ikka ka?

Tõenäoliselt ta kasutab rasestumisvastaseid vahendeid. Seega on endale selgeks teinud, et ei soovi last ja teeb kõik selle vältimiseks. Kui peaks mingil põhjusel rasedaks jääma, siis miks peab keegi olema süüdi või vastutama? Miks sa arvad, et see laps peab ilmtingimata sündima?

No aga keegi vastutab ju, võib hahtub soovimatu laps iseenesest? Miks see keegi, eks vastutab, peab olema naine, kui seksiti koos?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 15:47; 21.01 07:29; 21.01 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassika, läbi lapse manipuleerimine. Ja omavoline rasedus, taas klassika. Mehe kinnihoidmiseks, mitte soovist last saada. Mees ei jäänud armastusest, vaid kohusetundest ja abitust olukorrast. Tean nelja sellisel alatul moel sigitatud last (ühegi vanemad ei ela tänaseks koos, kõikide paaride puhul oli tegu väga lühiajalise ajapikendusega) ja viiendat, kes ei sündinud (mees ütles konkreetse “ei” ja naine tegi aborti, soov oli saada kätte mees, mitte saada laps).

Kärgperendus ei ole unistuste elu, usu mind. Aga ammugi ei ole unistuste elu sel mehel selle naisega. Mõni ütleks, et ühed mustad mõlemad? Et mees pettis ja naine rasestus omavoliliselt, nüüd on justkui viik? Last niimoodi saada, kohutav. Teise inimese elu ära rikkuda ja tegelikult rikkuda ka selle lapse elu. Armastuseta sündinud.

Mis pooletoobiste seltskonnas sina ringi liigud?

Vaata eks ma olen juba nii vana, et elus ühte-teist näinud ja lisaks olen igasugu südamepuistajatega kokku puutunud. On rääkinud nii naised kui mehed.

Üks töökaaslane “kinkis” mehele lapse. Laps oli kahene, kui ikkagi lahku mindi. Naine oli pärit purunenud perekonnast ja arvab, et teda mõjutas soov saada nn päris perekond.

Abikaasa sõber sai juhusuhte läbi lapse. Võttis naise enda juurde elama. Naine suutis mehe vanematega tekitada konfliktid, koliti elama eraldi. Elu läks allamäge ja mees oli kodust lahkumas. Naine otsustas omavoliliselt rasestuda. Elati koos veel aasta ja mees läks ikkagi ära. Naisel peale neid lapsi kahe erineva mehega kokku veel neli last.

Sugulane abiellus naisega, kel väike laps. Saadi ühine laps. Naine oli peolembeline, rahaga ümber käia ei osanud. Elu ei edenenud kuidagi. Siis otsustas mehele poja “kinkida”. Kaks ühist last, abielu ajal ostetud elamispind, pangalaen. Mees enamuse ajast tööl, aga ikka rahapuudus. Lõpuks mees läks ära. Laste ema manipuleerib, lapsed samuti. Mehel praeguseks uus naine, terroriseerivad seda ka.

Neljas selliselt sigitatud laps oli tema ema teadlik soov. Ei soovinud enda kõrvale meest, kellega elu lõpuni koos elada, vaid last ja lapsele isa. Mees omaarust võttis vastutuse, elati koos kuni lapse esimesed eluaastad mööda said. Siis näitas naine ust.

See rasedus, mis sünnini ei jõudnudki, oli ühe armukese “appikarje”, kui mees kõrvalsuhte lõpetada otsustas. Naine kaasas lausa sõbrannad, et need meest ikka veenaks, aga mehe vastus oli väga konkreetselt eitav.

Ei ole neist jõuga isaks saanutest keegi selline, kes on läinud kõva häälega kurtma, et oi näe kuidas mulle tehti. Paraku ükski neist kooseludest ei ole jäänud püsima.

Õudne lugu küll. Mees seksib naisega, kellega ta ei taha last. Naine on nagu prostituut. Tunnen sellistele naistele sügavalt kaasa, keda mehed alatult ära kasutavad. Olgu need lapsed hoitud, kasvõi uue mittebioloogilise isa poolt. Mees ärgu puudutagu naisi, kellega lapsi ei soovi.

Ma küll ennast ärakasutatuna ei tunne, kui ma naudin elu koos inimesega, kellega ma last ei soovi (vähemalt hetkel). Seks ei pea tingimata tähendama lapse saamist, elus ei saa taandada kõike ainult ühele asjale.

Kusjuures olen naine.

Ei pea tähendama, aga alati võib tähendada. Mis siis saab?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 15:47; 21.01 07:29; 21.01 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nüüd terrorist- mehe emal oli sünnipäev, juubel. Olid kutsutud nii uus naine kui mehe lapsed. Koguneti vanaema koju, et edasi peopaika minna ja lapsed teatasid uuele naisele- SINA sinna ei tule. Ja oligi nii, naine jäi koju, lapsed läksid kaasa.

OK, olukord hoopis teine, kui mina kujutlesin.

Ilmselgelt tõmbas mees kehvad kaardid ja peab nüüd kuidagi toime tulema. Tema lapsed on praegu küll juba pooleldi täiskasvanud, aga ma ei läheks siiski nii kaugele, et süüdistaks neid manipulatsioonis. Nagu ma aru saan, on mees eksist juba aastaid lahus ja suhted on neil pingelised. Lapsed hoiavad paratamatult oma ema poole, lisaks on nad aastaid ema-isa katkist suhet pealt näinud. Nii et nad ei manipuleeri, vaid käituvad nii, nagu neid on õpetatud ja nad on pealt näinud. Kui keegi manipuleerib, (läbi laste) siis pigem eksnaine.

Ja tõepoolest, ühinen su imestusega: mis keelas isal siis oma lapsi korrale kutsumast ja autoriteeti näitamast? Või oleks võinud kohtunikuks olla mehe ema, kelle pidu see ikkagi oli? Nii või naa, eks pidu sai juhtunu tõttu ikka halva maigu juurde. Väga kahju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…mis keelas isal siis oma lapsi korrale kutsumast ja autoriteeti näitamast? Või oleks võinud kohtunikuks olla mehe ema, kelle pidu see ikkagi oli? Nii või naa, eks pidu sai juhtunu tõttu ikka halva maigu juurde. Väga kahju.

Mina ämmana ka ei soovi poja uue (tegelikult polegi enam uus, 4 aastat juba koos) naiaega suhelda ja koos pidusid pidada. Selle tegin pojale kohe alguses selgeks. Kohtumegi pojaga nii argistel kui pidulikel puhkudel nii, et poeg tuleb ilma uue abikaasata. Uus naine pole mulle sümpaatne ja ma ei näe vajadust temaga suhelda. Toimib. Nii et väga võimalik, et ämmale meeldis see, et lapsed uut naist peole ei lubanud, – vastasel korral oleks ämm end kindlasti kehtestanud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )


Esileht Pereelu ja suhted Ei suuda suhelda naisega, kes lõi mehe üle rasedalt naiselt.