Esileht Pereelu ja suhted Eraldi aja veetmine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 241 )

Teema: Eraldi aja veetmine

Postitas:
Kägu

Tere!

Kui oluliseks peate vaba aja veetmist eraldi oma kaaslasest? Tean, et inimeste vaba aja veetmise soovid erinevad. Küsimus olekski, et kui tihti näiteks käite sõbrannadega väljas kuskil? Ma ise käin üsna vähe ja kui käingi siis pigem kinos paar korda aastas, etendusi vaatamas või sõbrannadel(mõlemad püsisuhtes) külas. Kui ma näiteks tahakski sõbrannadega tantsima minna, siis see oleks välistatud, sest minu mehe arvates suhtes inimesed eraldi ööklubis tantsimas ei käi. Üleüldse, öösel peaks naine oma kodus olema. Minu meelest aga suhteliselt kurb, et paljude inimeste jaoks on ööklubi vaid vallaliste lõbutsemiskoht. Seega enamasti võtangi kõikjale mehe kaasa, kui soov tantsima minna ka on. Ma olen talle öelnud, et võib ju ka sõpradega kokku saada, aga selle peale ütleb, et ei taha “vorstipidudel” käia, sest ainult meeste seltskonnas olla temal igav.

Koos olnud 10 aastat, tema 39-a, mina 28-a.

Seega tulebki siit küsimus- Kui tihti veedate aega sõbrannadega ja mis tegevusi armastate koos teha ning kuidas mees sellesse suhtub?

 

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tasu siis võtta nii noorelt nii vana meest.

+31
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei käi ka ööklubides, aga mulle endale lihtsalt ei meeldi. Sõbrannadega saan kokku kord kuus ja kuna enamik ikkagi pereinimesed, siis saame kokku koos lastega ja vastavalt sellele valime kokkusaamiskoha. Enamasti kellegi kodus või söögikohas, kus lasteala.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa räägiksid täpselt nagu minu mehest, tegelikult on tegemist vaimse.vägivallaga. ma olen kannatud seda 12 aastat. Miski ei muutu,iialgi ,usu mind.

Teema oleks nagu minu tehtud,kuigi tegelikult pole.

+18
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tegemist vaimse.vägivallaga

Ärge elage koos, olge vallalised. Ööklubid ja firmapeod on ühed suured orgiapidustused. Milleks kooselu? mida sa seal ööklubis ennast ööritamas käid? Need kohad ei ole tõesti suhtes olevate inimeste jaoks. Milleks sulle suhe?

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on üsna ühesugused huvid mehega. Selle järgi lõpuks on ju mul mees välja valitud ka. Seega, kontsertidel, etendustel jm kultuuriüritustel käime ikka koos.

Eraldi käimist tuleb mõlemal siis ette, kui on kolleegidega seotud üritused (kellegi sünnipäev, mõne aastapäeva tähistamine tööl/restoranis). Minul on vahepeal eraldikäimised seoses enda hobiga (pikemad proovid, esinemised, konkursid teistes linnades/riikides).

Aga selle teema valguses olen nõus sinu mehega, et ööklubis nüüd küll niisama ajaviiteks eraldi pidutsemas ei käida abielus olles. Väga kummaline. Milleks seda vaja on? Ilmselge on ju see, et kui sõbrantside punt ilma meesteta klubis, siis on nad nö saadaval. Halvem lugu on muidugi siis, kui mees ei taha kaasa ka tulla klubisse. Siis ongi kahvel, et sul ei luba, aga ise ka ei tule, et läheks koos. Siis on vaja pigem see teemaks võtta, kui sulle meeldib käia ja mehele mitte. Meil sellist probleemi näiteks pole. Kui lähme, siis koos ja kui koos ei lähe, siis ei lähe keegi. Aga meil on sõbrad ka ikka normaalsed, paljudel on ju juba perekond ja kaaslased olemas, seega minek tavaliselt pundiga, kus nii mehed kui naised.

Eraldi kuskil baaris või pubis ja klubis käimist on 15a jooksul ette tulnud vast paaril korral ja seda siis, kui lapsed alles päris tited ja ei saa kellegi teise hoolde veel jätta. Käisin mina korra ja mees paar korda (kusjuures ühel korral läks sinna klubisse just esineja pärast). Erandid mingitest ringitiirutamistest on muidugi tüdrukute õhtud ja poissmeestepeod, mida on meie pika ajaloo jooksul ikka ka mõned korrad ette tulnud, sh minu enda tüdrukuteõhtu ja mehe poissmeestepidu.

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos olnud 10 aastat, tema 39-a, mina 28-a.

Räägi otse, ei ole kindel kas sama kasutaja, aga ühes teemas oli soov hoopis teisi mehi proovida.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tasu siis võtta nii noorelt nii vana meest.

Vastupidi, vana mees ju arvestab sellega, et noor naine seksib omavanustega. Vana mees on rahaveski. Üllatusid?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen oma abikaasaga koos 28 aastat.

Ütleks, et veedame vaba aega väga palju koos, enamuse sellest. Muidugi ei keela keegi tegeleda kummalgi oma erinevate hobidega, aga koos vaba aja veetmine liidab, tekitab ühiseid mälestusi, kogemusi, ellusuhtumist. Nt kui oleme nädalavahetuse veetnud matkamas, siis on hiljem tore meenutada. Ka pidudel käime koos.

Samas ei pea see olema ju kohustuslik. Kui sina tahad minna sõbrannadega ööklubisse, siis peaks mees seda aktsepteerima. (Eeldusel muidugi, et tegu pole pidevate ööklubitajatega, kes öösel tsüklis olevatena kusagil ringi kooserdavad.) Aga sinu kirjelduste järgi paar korda aastas ei peaks küll midagi imelikku olema.

Ma ei tea teie tagamaid ega mõista seda, miks su elukaaslasele ei meeldi, kui sa paar korda aastas sõbrannadega “hunditundi” pead. Minu jaoks oleks selline keelamine mu mehe poolt välistatud. Ja mis tähendab, et “naine peab öösel kodus olema”??? Sa ei ole laps, keda tuleb valvata. Ka minu mees käib paar korda aastas sõpradega pubis istumas, no ja siis?

Et siis, suhtes tuleb teisele ikka ruumi ka anda.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa räägiksid täpselt nagu minu mehest, tegelikult on tegemist vaimse.vägivallaga. ma olen kannatud seda 12 aastat. Miski ei muutu,iialgi ,usu mind.

Teema oleks nagu minu tehtud,kuigi tegelikult pole.

Vaimse vägivalla puhul mehed üldjuhul kontrollivad ja kritiseerivad iga su käimist. Mul päris nii hull pole..pigem kardab, et kui on käigus alkohol ja võõrad inimesed, siis on kohe oht. On öelnud, et teab, mida mehed mõtlevad, kui mind näevad. Ometi olen öelnud, et mul on suu peas ja oskan väga hästi “EI!” öelda.

Võid oma kogemusest rääkida.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees teenib minust ainult natuke rohkem ja kulude jagamine on täpselt 50/50. Võtsin mehe tõepoolest hea iseloomu pärast!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teil on täpselt selline vanusevahe, et sina tahad veel käia, aga mees/ mehed, kes muutuvad vanusega aina enesekesksemaks ja armukadedamaks, ja muidugi ei sooviks väga naisel nö lõõgastumas lasta käia.

Ok  – see ei pea just ööklubi olema, seal tõesti püütakse ikka kuidagi mingit sorti suhteid luua (ka 40 + naistega isegi ;-), see selleks.
Ma ütleks, et mida nooremad olime, seda rohkem oli meil vabadust omaette käia ja olla, nüüd, 20+ a suhtes tunnen, et mina tahan ja vajan enda laadimist sõbrannadega, käin nendega kohvikus, saunaõhtul, trennid vms, aga tahaks väga ka reisile minna (kunagi sai käidud). Mehel pole sõpru ega oma väljaskäimisi enam (vanasti oli vähemalt töö- ja spordialased). Aga ma tunnen ennast nagu süüdi natuke alati, mis pole ka normaalne.
Erladi peab ikka väljas käima, eks siin on oluline ka usalduse teema, samas suurem osa meestest muutub vanemaks saadeks kuidagi naist omastavaks soovivat, ma ausalt ei saa sellest aru.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaimse vägivalla puhul mehed üldjuhul kontrollivad ja kritiseerivad iga su käimist. Mul päris nii hull pole..pigem kardab, et kui on käigus alkohol ja võõrad inimesed, siis on kohe oht. On öelnud, et teab, mida mehed mõtlevad, kui mind näevad. Ometi olen öelnud, et mul on suu peas ja oskan väga hästi “EI!” öelda. Võid oma kogemusest rääkida.

Mehel on õigus olla suguhaiguste vaba! See ei ole vägivald, see on tema õigus. Ärge ajage lolli juttu suust välja oma ei ütlemistega. Ei ole vaja endale ega mehele kannatusi põhjustada. Kui sa tahad ööklubis aheleda, siis ahele, mees vabaks. Lolli mula ajama vägivallast, mees räägi täiesti õigest asjast!

+1
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga ma tunnen ennast nagu süüdi natuke alati, mis pole ka normaalne.

Jumal hoidku, milleks kooselu, ela vaba naisena, lahuta ometi.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma näiteks tahakski sõbrannadega tantsima minna, siis see oleks välistatud, sest minu mehe arvates suhtes inimesed eraldi ööklubis tantsimas ei käi. Üleüldse, öösel peaks naine oma kodus olema. Minu meelest aga suhteliselt kurb, et paljude inimeste jaoks on ööklubi vaid vallaliste lõbutsemiskoht. Seega enamasti võtangi kõikjale mehe kaasa, kui soov tantsima minna ka on.

Kogu teemaalgatusest kumas erinevaid asju, täpselt pihta ei saanud, kas mees on kontrolliv/armukade või lihtsalt teatud põhimõtetega. Selle ööklubi osas ma saangi temast aru – milleks keskeale lähenevad naised omaette peaks ööklubides tantsimas käima? See ONGI vallaliste teema, kui tantsida tahad, miks mitte koos mehega minna?
Ma käin kinos üksinda ja teatris mehega. Sõbrannadega ma käin kõige rohkem kohvikus või õhtust söömas – istume ja lobiseme. Kui tihti seda ikka pere kõrvalt jõuab… paari-kolme kuu jooksul korra. Muidugi hoiame chati-telefoni vahendusel vahepeal ühendust sõbrannadega. Ööklubisse küll ei tõmba nendega aega veetma, mida isegi ühiselt vähe – milleks?
Või sa oled see, kes teise teema tegi noorelt suhtesse astumisest – sul on see klubitamine nooremalt tegemata?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei käi ka ööklubides, aga mulle endale lihtsalt ei meeldi. Sõbrannadega saan kokku kord kuus ja kuna enamik ikkagi pereinimesed, siis saame kokku koos lastega ja vastavalt sellele valime kokkusaamiskoha. Enamasti kellegi kodus või söögikohas, kus lasteala.

Sama.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kontrolliv/armukade

Minge lahku, ei ole vaja analüüsida, mida teine inimene on ja mida ei ole.  Teisel inimesel on õigus keelduda asjadest, mis tema ellu ei sobi. Pakkige kohvrid ja astuge minema. Miks on vaja hakata teist diagnoosima? Kas kodus tohib enam arvamust avaldada? või kui mees tahab ööklubides jõlkuda ja teistega magada, siis see on okei, naine peab armukadedusele lausa ravi tegema. Selle asemel, et öelda otse, enam ei huvita. Miks ripute halbade meeste küljes ja diagnoosite neid, astuge minema.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa räägiksid täpselt nagu minu mehest, tegelikult on tegemist vaimse.vägivallaga. ma olen kannatud seda 12 aastat. Miski ei muutu,iialgi ,usu mind.

Teema oleks nagu minu tehtud,kuigi tegelikult pole.

Vaimse vägivalla puhul mehed üldjuhul kontrollivad ja kritiseerivad iga su käimist. Mul päris nii hull pole..pigem kardab, et kui on käigus alkohol ja võõrad inimesed, siis on kohe oht. On öelnud, et teab, mida mehed mõtlevad, kui mind näevad. Ometi olen öelnud, et mul on suu peas ja oskan väga hästi “EI!” öelda.

Võid oma kogemusest rääkida.

Oh, minu mees arvab samamoodi, et “ma ju tean, mida mehed sinust tahavad!” 😀 eks ta mõistusega saab aru, aga aegajalt on ta kommentaarid küll nõutuks tegevad. Mis ei sega mul tegemast asju nii nagu mina tahan. Kui talle ei meeldi (ja ma armastan teda väga ja ei petaks teda kunagi), siis kõndigu minema. Mul on muidugi võimalik seda asja võtta suhteliselt küüniliselt, sest ma kohtusin oma mehega hilistes kolmekümnendates. Võimalik, et 20-aastasena võtaks kuidagi tõsisemalt ja isiklikumalt neid asju.  Ja et ma olen juba vana, siis omamoodi armas on see, et ta arvab, et KÕIK mehed tahavad minuga seksida. 😀 😀

Küll aga TA-le: mis sajandis su mees elab, et ööklubis võib käia ainult vallalisena? Jeerum! See, et tema käib ööklubis nikkumas, ei tähenda seda, et kõik seal seda tegemas käivad. Mulle näiteks meeldib väga-väga tantsida. Ööklubides pole küll käinud aastaid, aga 3-4-5 korda aastas on mingid privad, kus saan tunde ja tunde täiega tantsida. Kas see oleks su mehe arvates lubatud? Ja üldse – kuidas saab üks täiskasvanu üldse teist kuidagi keelata ja midagi lubada? Kui kaks täiskasvanut ei sobi omavahel, siis minnakse lahku. Kui mulle mingi mees ütleks, et “sa ei tohi minna sõbrannadega ööklubisse”, siis järgmisena see mees pakiks asju ja koliks välja.

Lisaks veel ka teemasse. Ma veedan oma mehest päris palju aega lahus. Esiteks mulle meeldib omaette olla. Samas veedame ka palju aega koos: kinos, teatris, kontserdil käime ja meil on väga kattuv maitse. Aga ma tahan rohkem käia ja siis käingi sõbrannaga või mõne sõbraga (appi!) või suisa üksi. Käin sõbranna või sõbrannadega või jällegi mõne sõbraga väljas söömas ka. Ja tarbin samal ajal alkoholi! Üksi nädalalõpu reisil (paar korda aastas) või sõbrannadega nädalalõpu reisil (2-3x aastas). Pole probleemi. Lisaks veel mingid tööreisid mõned korrad aastas.

Õudne, kui mehel ei ole mingit oma elu ja hobisid. TA: soovita mehele KL-ga liituda. Noh, et ta oleks võimeline ohu korral ikka sind, kogu peret ja kodumaad kaitsma. Siis on ta ise kohe pooled nädalavahetused ära ja sina saad teha, mida sina tahad.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui talle ei meeldi

Küll see päev tuleb, tulemata ei jää, laseb sul täielikult minna, siis enam vahet ei ole tee mis tahad, tema jaoks oled sa “surnud” naine ja peta ja valeta või ole petmata ja valetamata nii palju kui süda soovib. Mehel läheb aega, ennem kui taipab, ma ei vaja oma ellu seda naist.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui asi puudutab ainult ööklubi, siis noh, heaküll, elaks üle. Kui aga üldiselt, et nt lähed sõbrannadega reede õhtul siis kuskile restorani/pubisse/külla ja mingi x kell, nt kl 22, hakkab koju kutsuma, et öö on, siis juba oleks veidi üle võlli see asi.

Ma muidugi ise 28aastaselt ammu enam ööklubides ei käinud 😀 Korra proovisime mehega, aga siis enne päris peo algust juba tahtsin ise koju magama, et noh, öö on ju 😀 Ma ei saa aru, miks need peod peavad alles mingi kell 2 käima minema.

Kui siis trennid ja mingi a la šoppamine jmt välja jätta ja rääkida tõesti sõpradega väljaskäimisest, siis ise saan sõpradega kokku niimoodi ilma meheta keskmiselt kord kahe  kuu jooksul – mõnikord tihedamini, mõnikord harvem. Tõsi, ööklubides me ei käi. Reeglina kohtumegi nii, et ööseks jõuame koju, vanurid juba ilmselgelt 😀

Kuidagi peale seda, kui seltskonda hakkasid tited tekkima, nihkusid need kohtumised päevasele ajale, et beebidega naised saaksid ka tulla (kõik beebid ei söö pudelist, mul endalgi 1 laps kolmest selline olnud, et polnud mingi nipiga nõus teisti kui rinnast sööma). Nüüd, kui enamusel lapsed kõik tehtud, oleme mõned korrad ka õhtusemal ajal kokku saanud, aga noh, siis ka ikka südaööl on kõik juba kodus ja voodites 😀

Vanus on meil nii, et noorim sõbranna on 31 ja vanim  40 ja kõik ülejäänud jäävad sujuvalt sinna vahele paariaastaste vahedega. Nii et me väga ei tunnegi puudust poole ööni pidutsemisest – piisab aastavahetusest ja jaanipäevast 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu teemat sa nüüd iseendast teed?

Teematamine on asendustegevus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui talle ei meeldi

Küll see päev tuleb, tulemata ei jää, laseb sul täielikult minna, siis enam vahet ei ole tee mis tahad, tema jaoks oled sa “surnud” naine ja peta ja valeta või ole petmata ja valetamata nii palju kui süda soovib. Mehel läheb aega, ennem kui taipab, ma ei vaja oma ellu seda naist.

Naine on mehel ainus asi, ei lähe mees kuhugi. Kontrollijanu vaid süveneb. Agressiivne töötlemine samuti.
Mitu teemat sa nüüd iseendast teed?

Teematamine on asendustegevus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile on omaette olemise aeg mõlemale väga oluline. Suurema osa vabast ajast veedame küll koos, aga mõnikord on vaja üksi ka olla ja tuulduda. Üksi klubides ei käi (ei meeldi lihtsalt), aga üksi reisidel (mina nt ostlemisreisidel, tema kontsertidel) või kinos küll. Ei kujuta ette, kui me hakkaks teisele neid käike keelama, me oleme ikkagi lisaks lapsevanemaks ja abikaasaks olemisele ka eraldi isiksused.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui talle ei meeldi

Küll see päev tuleb, tulemata ei jää, laseb sul täielikult minna, siis enam vahet ei ole tee mis tahad, tema jaoks oled sa “surnud” naine ja peta ja valeta või ole petmata ja valetamata nii palju kui süda soovib. Mehel läheb aega, ennem kui taipab, ma ei vaja oma ellu seda naist.

Hmm….noh, ja siis liigumegi mõlemad ju oma eludega edasi. Ma ei saa aru, miks ma pean istuma kodus ja potti vaatama selle asemel, et mõne sõbraga linnas kokku saada, puhtalt seepärast, et mu mehel on mingi lahendamata trauma. Kui ta tahab endale sellist naist, kes istuks kodus diivanil ja kel enda elu üldse poleks, siis tuleb selline võtta. Ma võin ka tahta, et ta teeniks rohkem või teeks rohkem remonti, aga kui mul on vaja rohkem raha või rohkem remonti, siis ma tegelen sellega ise. Mitte ei hakka teist inimest muutma. Naljatilgad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean seda tunnet. Ega minulgi kipub väsimus kiirelt peale, eriti kuna pole harjunud nii kaua üleval olema ja näiteks esineja jõuab alles kell 2 öösel lavale. Minu poolest võiks samuti pidu alata juba näiteks kell 21.00 ja kell 00.00 läbi olla. Ega mind otseselt ei häirigi see, et ta ei taha, et ma ööklubisse läheks üksi, vaid see, et ta armukadetseb ilma, et ma talle põhjust oleksin andnud. Isegi kui grupis läheme, siis ta kurdab, et tantsisin temaga liiga vähe. Üritan lihtsalt kogu oma seltskonda nautida ehk pean ju ka teistega arvestama. Kui eraldi käime, siis tantsimegi ainult omavahel.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui asi puudutab ainult ööklubi, siis noh, heaküll, elaks üle. Kui aga üldiselt, et nt lähed sõbrannadega reede õhtul siis kuskile restorani/pubisse/külla ja mingi x kell, nt kl 22, hakkab koju kutsuma, et öö on, siis juba oleks veidi üle võlli see asi.

Ma muidugi ise 28aastaselt ammu enam ööklubides ei käinud ???? Korra proovisime mehega, aga siis enne päris peo algust juba tahtsin ise koju magama, et noh, öö on ju ???? Ma ei saa aru, miks need peod peavad alles mingi kell 2 käima minema.

Kui siis trennid ja mingi a la šoppamine jmt välja jätta ja rääkida tõesti sõpradega väljaskäimisest, siis ise saan sõpradega kokku niimoodi ilma meheta keskmiselt kord kahe kuu jooksul – mõnikord tihedamini, mõnikord harvem. Tõsi, ööklubides me ei käi. Reeglina kohtumegi nii, et ööseks jõuame koju, vanurid juba ilmselgelt ????

Kuidagi peale seda, kui seltskonda hakkasid tited tekkima, nihkusid need kohtumised päevasele ajale, et beebidega naised saaksid ka tulla (kõik beebid ei söö pudelist, mul endalgi 1 laps kolmest selline olnud, et polnud mingi nipiga nõus teisti kui rinnast sööma). Nüüd, kui enamusel lapsed kõik tehtud, oleme mõned korrad ka õhtusemal ajal kokku saanud, aga noh, siis ka ikka südaööl on kõik juba kodus ja voodites ????

Vanus on meil nii, et noorim sõbranna on 31 ja vanim 40 ja kõik ülejäänud jäävad sujuvalt sinna vahele paariaastaste vahedega. Nii et me väga ei tunnegi puudust poole ööni pidutsemisest – piisab aastavahetusest ja jaanipäevast ????

Tean seda tunnet. Ega minulgi kipub väsimus kiirelt peale, eriti kuna pole harjunud nii kaua üleval olema ja näiteks esineja jõuab alles kell 2 öösel lavale. Minu poolest võiks samuti pidu alata juba näiteks kell 21.00 ja kell 00.00 läbi olla. Ega mind otseselt ei häirigi see, et ta ei taha, et ma ööklubisse läheks üksi, vaid see, et ta armukadetseb ilma, et ma talle põhjust oleksin andnud. Isegi kui grupis läheme, siis ta kurdab, et tantsisin temaga liiga vähe. Üritan lihtsalt kogu oma seltskonda nautida ehk pean ju ka teistega arvestama. Kui eraldi käime, siis tantsimegi ainult omavahel. Meil on ühistegevusi piisavalt palju omavahel, seega tähelepanu puudust tal kindlasti olla ei tohiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljatilgad

Oota, kes need nüüd naljatilgad on? Sinul on ju probleem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm….noh, ja siis liigumegi mõlemad ju oma eludega edasi. Ma ei saa aru, miks ma pean istuma kodus ja potti vaatama selle asemel, et mõne sõbraga linnas kokku saada, puhtalt seepärast, et mu mehel on mingi lahendamata trauma. Kui ta tahab endale sellist naist, kes istuks kodus diivanil ja kel enda elu üldse poleks, siis tuleb selline võtta. Ma võin ka tahta, et ta teeniks rohkem või teeks rohkem remonti, aga kui mul on vaja rohkem raha või rohkem remonti, siis ma tegelen sellega ise. Mitte ei hakka teist inimest muutma. Naljatilgad.

Miks sul meest üldse vaja läheb? Iluese kodus või kuna teistel ka on.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine on mehel ainus asi, ei lähe mees kuhugi. Kontrollijanu vaid süveneb. Agressiivne töötlemine samuti. Mitu teemat sa nüüd iseendast teed?

Sama hea, me ei sure mitte kunagi! Sina ei ela ju mehe kehas, et saad otsustada kas mees jääb või läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Egas ööklubi pea automaatselt tähendama seksimiseks üheöösuhte leidmist.

Ööklubis käiakse ka sõprade, sõbrannadega kohtumas, muusikat kuulamas, tantsimas ja aega veetmas. Alternatiivideks on, nagu siingi soovitatud, kohvikus istumine, lobisemine ja söömine – aga lõputult ei taha ka lobiseda, vahel tahaks muusikat ja tantsida ka. Ei pea kellegagi kaasa minema ega voodisse heitma.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 241 )


Esileht Pereelu ja suhted Eraldi aja veetmine