Esileht Pereelu ja suhted Esimesed kohtingud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )

Teema: Esimesed kohtingud

Postitas:
Kägu

Kuidas rahvale tundub, kui kiiresti peaks minema füüsiliseks. Ehk siis esimesed puudutused, suudlus, vb ka sex. Kui palju neid date peaks olema?

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

34 ma pakun.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hiljemalt kolmandal kohtingul võiks asjaks minna, muidu kisub asi hapuks. Saab teineteise keha alasti üle vaadata ning testida seksuaalset sobivust.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis kui sa tunned, et on õige aeg

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanasti küsiti selliseid küsimusi teismeliste ajakirja Noorus dr. Noormanni rubriigis. Vt ka Ruja.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hiljaaegu oli ju siin teema, kus paar kägu kooris noomisid ühte, kes ei läinud teisel kohtumisel mehega voodisse. Nende arvates sellepärast mees ei tahtnudki naisega enam edasi suhelda, kuna naine ei andnud kohe kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hiljaaegu oli ju siin teema, kus paar kägu kooris noomisid ühte, kes ei läinud teisel kohtumisel mehega voodisse. Nende arvates sellepärast mees ei tahtnudki naisega enam edasi suhelda, kuna naine ei andnud kohe kätte.

Ei, sel juhul ei teadnud naine pool aastat hiljem, kas ta võib mehest romantiliselt huvitatud olla, aga talle meeldis mehe seltsis restodes käia.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hiljaaegu oli ju siin teema, kus paar kägu kooris noomisid ühte, kes ei läinud teisel kohtumisel mehega voodisse. Nende arvates sellepärast mees ei tahtnudki naisega enam edasi suhelda, kuna naine ei andnud kohe kätte.

Ei, sel juhul ei teadnud naine pool aastat hiljem, kas ta võib mehest romantiliselt huvitatud olla, aga talle meeldis mehe seltsis restodes käia.

Hiljaaegu oli ju siin teema, kus paar kägu kooris noomisid ühte, kes ei läinud teisel kohtumisel mehega voodisse. Nende arvates sellepärast mees ei tahtnudki naisega enam edasi suhelda, kuna naine ei andnud kohe kätte.

Ma olen ka selle poolt, et kohe kätte ei anta, aga minu arust see mees ise rikkus kõik ära, kutsudes naise peale kohtingut hotellituppa, millest naine keeldus. Oli vist nii seal teemas kirjas? Kujutad ette, veedad toreda õhtu meeldiva kaaslasega ja siis järsku selline ettepanek? Naine tegi õigesti, et keeldus.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hiljaaegu oli ju siin teema, kus paar kägu kooris noomisid ühte, kes ei läinud teisel kohtumisel mehega voodisse. Nende arvates sellepärast mees ei tahtnudki naisega enam edasi suhelda, kuna naine ei andnud kohe kätte.

Ei, sel juhul ei teadnud naine pool aastat hiljem, kas ta võib mehest romantiliselt huvitatud olla, aga talle meeldis mehe seltsis restodes käia.

Hiljaaegu oli ju siin teema, kus paar kägu kooris noomisid ühte, kes ei läinud teisel kohtumisel mehega voodisse. Nende arvates sellepärast mees ei tahtnudki naisega enam edasi suhelda, kuna naine ei andnud kohe kätte.

Ma olen ka selle poolt, et kohe kätte ei anta, aga minu arust see mees ise rikkus kõik ära, kutsudes naise peale kohtingut hotellituppa, millest naine keeldus. Oli vist nii seal teemas kirjas? Kujutad ette, veedad toreda õhtu meeldiva kaaslasega ja siis järsku selline ettepanek? Naine tegi õigesti, et keeldus.

Ja siis solvus, et mees rohkem ühendust ei võtnud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suudelge ära ja siis on kohe selge, kas teie vahel on keemiat või mitte. Suudluseks sobib väga hästi ka juba teine kohting.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hiljaaegu oli ju siin teema, kus paar kägu kooris noomisid ühte, kes ei läinud teisel kohtumisel mehega voodisse. Nende arvates sellepärast mees ei tahtnudki naisega enam edasi suhelda, kuna naine ei andnud kohe kätte.

Ei, sel juhul ei teadnud naine pool aastat hiljem, kas ta võib mehest romantiliselt huvitatud olla, aga talle meeldis mehe seltsis restodes käia.

Hiljaaegu oli ju siin teema, kus paar kägu kooris noomisid ühte, kes ei läinud teisel kohtumisel mehega voodisse. Nende arvates sellepärast mees ei tahtnudki naisega enam edasi suhelda, kuna naine ei andnud kohe kätte.

Ma olen ka selle poolt, et kohe kätte ei anta, aga minu arust see mees ise rikkus kõik ära, kutsudes naise peale kohtingut hotellituppa, millest naine keeldus. Oli vist nii seal teemas kirjas? Kujutad ette, veedad toreda õhtu meeldiva kaaslasega ja siis järsku selline ettepanek? Naine tegi õigesti, et keeldus.

Ja siis solvus, et mees rohkem ühendust ei võtnud.

See mees poleks ka peale hotellitoas ära käimist enam ühendust võtnud. Kas on nii raske uskuda, et on mehi, kel on ainult üks eesmärk ja kui seda ei saa, või kui selle saavad, naisega enam ei suhtle?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatuse juurde.

Minu jaoks on arusaamatu, miks naised räägivad endast ja teistest naistest terminiga “anda kätte”. Mida paganat. Nagu oleks mees mingi asi, mida peaks tingimata saama endale järele jooksma ja kellega tuleb teatud manipulatsioone teha. Mees, kes ei armugi pärast seksi sinusse, oleks nagu kohutav solvang ja “andsin liiga ruttu kätte”.

Ma ei saa aru. Kui mina ja üks mees kohtume ning teisel või ka esimesel kohtingul läheme vastastikkuse meeldivuse ja kire süttides voodisse, siis miks mina “andsin kätte”? Me mõlemad andsime kätte 🙂 See mees andis end mulle kiiresti kätte. Hommikul valin siis, kas tahan temaga edasi suhelda või ei. Ja tema valib ka.

Me, naised, ei peaks iseendast mõtlema nii, et meie töö on end võimalikult atraktiivseks teha ja siis riiulile ritta sättida, kust mees siis valib. Pagan, aeg on ikka ise hakata valima. Ise otsustama, et kas saadan selle mehe hommikul kukele või ei. Selliseks suhtumiseks pole vaja üldse rohkemat arvu partnereid, ainult natuke enesekindlust. Ja isegi kui partnereid on aja jooksul mõne meelest liiga palju (näiteks enne abielu juba kuus), siis samas lauses, kus öeldakse/mõeldakse, et naine on lõdva püksikummiga, peaks kindlasti täpsustama, et hoopis mehed andsid talle liiga ruttu kätte ja naisel seetõttu oli võimalik kiiresti otsustada ja mitte klammerduda poolsobiva külge.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatuse juurde.

Minu jaoks on arusaamatu, miks naised räägivad endast ja teistest naistest terminiga “anda kätte”. Mida paganat. Nagu oleks mees mingi asi, mida peaks tingimata saama endale järele jooksma ja kellega tuleb teatud manipulatsioone teha. Mees, kes ei armugi pärast seksi sinusse, oleks nagu kohutav solvang ja “andsin liiga ruttu kätte”.

Ma ei saa aru. Kui mina ja üks mees kohtume ning teisel või ka esimesel kohtingul läheme vastastikkuse meeldivuse ja kire süttides voodisse, siis miks mina “andsin kätte”? Me mõlemad andsime kätte ???? See mees andis end mulle kiiresti kätte. Hommikul valin siis, kas tahan temaga edasi suhelda või ei. Ja tema valib ka.

Me, naised, ei peaks iseendast mõtlema nii, et meie töö on end võimalikult atraktiivseks teha ja siis riiulile ritta sättida, kust mees siis valib. Pagan, aeg on ikka ise hakata valima. Ise otsustama, et kas saadan selle mehe hommikul kukele või ei. Selliseks suhtumiseks pole vaja üldse rohkemat arvu partnereid, ainult natuke enesekindlust. Ja isegi kui partnereid on aja jooksul mõne meelest liiga palju (näiteks enne abielu juba kuus), siis samas lauses, kus öeldakse/mõeldakse, et naine on lõdva püksikummiga, peaks kindlasti täpsustama, et hoopis mehed andsid talle liiga ruttu kätte ja naisel seetõttu oli võimalik kiiresti otsustada ja mitte klammerduda poolsobiva külge.

Sel juhul on tegu lihtsalt naistemehega ja kui enam hommikul näha meest ei taha, oli tegu üheöösuhtega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatuse juurde.

Minu jaoks on arusaamatu, miks naised räägivad endast ja teistest naistest terminiga “anda kätte”. Mida paganat. Nagu oleks mees mingi asi, mida peaks tingimata saama endale järele jooksma ja kellega tuleb teatud manipulatsioone teha. Mees, kes ei armugi pärast seksi sinusse, oleks nagu kohutav solvang ja “andsin liiga ruttu kätte”.

Ma ei saa aru. Kui mina ja üks mees kohtume ning teisel või ka esimesel kohtingul läheme vastastikkuse meeldivuse ja kire süttides voodisse, siis miks mina “andsin kätte”? Me mõlemad andsime kätte ???? See mees andis end mulle kiiresti kätte. Hommikul valin siis, kas tahan temaga edasi suhelda või ei. Ja tema valib ka.

Me, naised, ei peaks iseendast mõtlema nii, et meie töö on end võimalikult atraktiivseks teha ja siis riiulile ritta sättida, kust mees siis valib. Pagan, aeg on ikka ise hakata valima. Ise otsustama, et kas saadan selle mehe hommikul kukele või ei. Selliseks suhtumiseks pole vaja üldse rohkemat arvu partnereid, ainult natuke enesekindlust. Ja isegi kui partnereid on aja jooksul mõne meelest liiga palju (näiteks enne abielu juba kuus), siis samas lauses, kus öeldakse/mõeldakse, et naine on lõdva püksikummiga, peaks kindlasti täpsustama, et hoopis mehed andsid talle liiga ruttu kätte ja naisel seetõttu oli võimalik kiiresti otsustada ja mitte klammerduda poolsobiva külge.

Kõik tore, aga kui õhtu oli suur meeldivus ja kirg, siis hommikuks muutub see kirg “vaatan, kas saadan kukele”. Vot sellest on mul tsipa raske aru saada. Või noh, see kirg mul niimoodi ei tööta.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suudelge ära ja siis on kohe selge, kas teie vahel on keemiat või mitte. Suudluseks sobib väga hästi ka juba teine kohting.

Ei näita midagi. Keemiast ei piisa heaks voodieluks. Mitmeid juhtumeid olnud, kus keemia, tõmme olemas ja suudlused head, aga mida teha, kui mees ei pea vastu/erektsiooniprobleemid ja voodis lihtsalt oskamatu, ei oska naist orgasmini viia.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel juhul on tegu lihtsalt naistemehega ja kui enam hommikul näha meest ei taha, oli tegu üheöösuhtega.

Võis olla naistemees, ei pruukinud. Ja mis siis. Kui mina tahtsin teda ja ta andis mulle, siis ma sain, mida tahtsin.
Iseenesest selles, kui lähedus päädib üheöösuhtega, pole midagi häbiväärset. Häbiväärne on pigem naiste arvamus, et kui mees ka just eriti ei meeldi, peab temaga edasi seksima, et jumala pärast poleks üheöösuhe 🙂 Ja no isast tuleb ikka kinni hoida. Vat see on naisterahva jaoks tegelikult ennast alandav käitumine.

Tunduvalt moraalsem on naisel järgmisel päeval otsustada, et eih, ei meeldinud eriti, järelikult ei jätka ja astun edasi. Isegi kui mees nagu uni peale käib, et tema tahaks suhet ja ni tore oli vms. Naine ei ole mingi otsustusvõietu lammas, kes kui hakkas ühe mehega seksima, siis peabki temaga nüüd seksima, meeldib viis väga-väga või pigem on – käib kah, aga näe, mehe püüdsin! Vähemalt ei peaks olema.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik tore, aga kui õhtu oli suur meeldivus ja kirg, siis hommikuks muutub see kirg “vaatan, kas saadan kukele”. Vot sellest on mul tsipa raske aru saada. Või noh, see kirg mul niimoodi ei tööta.

Mul küll. Paraku olen käinud (ka kallistanud, suudelnud je) päris pikalt väga meeldiva mehega, kellega seksini jõudsime alles hiljem. Siis selgus, et ta voodis soovib ainult anaalseksi.
Teine suhe, kus oli isegi abielumõte mängus ja ikka tuline armastus mõlemalt poolt, sai lõpetatud siis, kui esimesel ööl selgus, et ta aluspüksid olid määrdunud ja ta varbaküüned on seenhaigusega kaetud. Enne seksi polnud nagu põhjust tema aluspükse näha ja paljajalu ei käinud. Loomulikult lõpetasin need suhted ja tehniliselt need jäid üheöösuheteks, sest seksuaalselt lähedased olime vaid ühe öö 🙂 See, et enne käisime kohvikus ja loomaaias, oli muidugi ka suhte osa, aga seksuaalsuhe oli üheöösuhe.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui just eesmärgiks polegi üheöösuhe, siis võiks uut kaaslast enne ikka pisut tundma ka õppida. Mulle meeldib vanaaegne komme, kus käidi ikka mõned kuud koos väljas söömas, kinos, teatris, jalutamas, aeti juttu jne. Tutvuks ka ta nn taustaga, sõpradega, millalgi ehk v-o ka sünniperega (noorte puhul).

Nüüd on moeasjaks tormata silmapilkselt voodisse. Ja pärast avastada ehmatusega, et mees on vaimuhaige psühhopaat, kel paar suguhaigustki küljes.

Seksiga kipub olema selline häda, et väga paljud inimesed eeldavad, et kui oled juba seksinud, siis oledki “minu oma”. Avastad, et see partner ei sobi sulle üldsegi, aga noh ikkagi, kui seks juba tehtud, siis justkui ei saa enam lihtsalt öelda, et rohkem kohtuda ei soovi ja kõik. Kuni olete veel jalutamise ja kinoskäimise faasis, olete vabamad, vähem seotud ja saate rahus teineteist tundma õppida.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olime käinud mitu korda restoranis, spas, kinos, metsas jalutamas kui tundsin, et hakkan armuma, tunnen ennast selle mehega turvaliselt ning lasin asjal füüsiliseks areneda.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksiga kipub olema selline häda, et väga paljud inimesed eeldavad, et kui oled juba seksinud, siis oledki “minu oma”. Avastad, et see partner ei sobi sulle üldsegi, aga noh ikkagi, kui seks juba tehtud, siis justkui ei saa enam lihtsalt öelda, et rohkem kohtuda ei soovi ja kõik

Madala enesehinnanguga naised kipuvadki kleepuma.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suudelge ära ja siis on kohe selge, kas teie vahel on keemiat või mitte. Suudluseks sobib väga hästi ka juba teine kohting.

Ei näita midagi. Keemiast ei piisa heaks voodieluks. Mitmeid juhtumeid olnud, kus keemia, tõmme olemas ja suudlused head, aga mida teha, kui mees ei pea vastu/erektsiooniprobleemid ja voodis lihtsalt oskamatu, ei oska naist orgasmini viia.

No siis kuidas sa tutvud selliste meestega? Mille alusel sa mehi valid? Kuidas saab sul pidevalt äpardusi juhtuda, et lähed mehega voodisse ja ta osutub impotendiks? Lähed järgmisega ja see ei oska naist ära rahuldada? Lähed kolmandaga ja sellel on määrdunud aluspüksid ja küüneseen? Lähed neljandaga ja see soovib ainult anaali? No jumal, kuidas saab nii palju ämbreid olla?

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus mõttega, et kohe seksida ei maksa, aga mind huvitab, kuidas sellest inimesest enne mitte midagi ei teata, aga minnakse kohe muudkui voodisse ja siis avastatakse, et on mingi küüneseen, määrdunud aluspesu, vaimuhaigus ja anaalhuvi? Ma enne ikka uurin meest väga põhjalikult ja mehe üldine hügieen annab ka ju aimu, kas võivad olla määrdunud püksikud jne. Jutust paistab samuti välja, kas on anaalist huvitatud või äkki vaimselt haige.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis kuidas sa tutvud selliste meestega? Mille alusel sa mehi valid? Kuidas saab sul pidevalt äpardusi juhtuda, et lähed mehega voodisse ja ta osutub impotendiks? Lähed järgmisega ja see ei oska naist ära rahuldada? Lähed kolmandaga ja sellel on määrdunud aluspüksid ja küüneseen? Lähed neljandaga ja see soovib ainult anaali? No jumal, kuidas saab nii palju ämbreid olla?

Sa vastad mitmele postitajale, me ei ole üks ja seesama inimene ju ometi 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus mõttega, et kohe seksida ei maksa, aga mind huvitab, kuidas sellest inimesest enne mitte midagi ei teata, aga minnakse kohe muudkui voodisse ja siis avastatakse, et on mingi küüneseen, määrdunud aluspesu, vaimuhaigus ja anaalhuvi? Ma enne ikka uurin meest väga põhjalikult ja mehe üldine hügieen annab ka ju aimu, kas võivad olla määrdunud püksikud jne. Jutust paistab samuti välja, kas on anaalist huvitatud või äkki vaimselt haige.

Ei paistnud ei see ega teine enne välja. Üldiselt romantiliste kohtingute, jalutuste, restoranieinete ja embuste ajal mees väga teemaks ei tõmba ka, et kle onju, kui hakkame ke**ima, siis anaali ainult ikka, eks 🙂
Üldine hügieen, kui rääkida kätest, ihulõhnast, soengust, kommetest, oli enne voodisse jõudmist mehel laitmatu. See, et kas määrdunud aluspesu oli absoluutne puhas juhus, mis tal toimus esimest korda ja küüneseen saadud alles äsja ja ravi pooleli, mind küll ei huvitanud. Vat no ei lähe teist korda voodisse ainult selleks, et veenduda, kas seekord on aluspesu puhas ja küüneseen kadunud. Negatiivne emotsioon jääb ja seks pole mingi asi, mida vastu tahtmist teha, et äkki järgmine kord ei ajagi öökima. Vähemalt naised ei peaks sellise suhtumisega olema. Mingigi asi on kapitaalselt vastukarva kohe esimesel ööl – tead, see ei parane. Ja isegi kui paraneb, sa jääd elu lõpuni mäletama…ja milleks siis pingutada ja veel temaga voodisse minna? Et ühiskond oleks rahul?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik tore, aga kui õhtu oli suur meeldivus ja kirg, siis hommikuks muutub see kirg “vaatan, kas saadan kukele”. Vot sellest on mul tsipa raske aru saada. Või noh, see kirg mul niimoodi ei tööta.

Mul küll. Paraku olen käinud (ka kallistanud, suudelnud je) päris pikalt väga meeldiva mehega, kellega seksini jõudsime alles hiljem. Siis selgus, et ta voodis soovib ainult anaalseksi.

Teine suhe, kus oli isegi abielumõte mängus ja ikka tuline armastus mõlemalt poolt, sai lõpetatud siis, kui esimesel ööl selgus, et ta aluspüksid olid määrdunud ja ta varbaküüned on seenhaigusega kaetud. Enne seksi polnud nagu põhjust tema aluspükse näha ja paljajalu ei käinud. Loomulikult lõpetasin need suhted ja tehniliselt need jäid üheöösuheteks, sest seksuaalselt lähedased olime vaid ühe öö ???? See, et enne käisime kohvikus ja loomaaias, oli muidugi ka suhte osa, aga seksuaalsuhe oli üheöösuhe.

Kummaline. Ühe korra kõlbas määrdunud aluspüksimehega seksida, aga teist korda mitte. Teised oleks ehk enne seksi ära kõndinud.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus mõttega, et kohe seksida ei maksa, aga mind huvitab, kuidas sellest inimesest enne mitte midagi ei teata, aga minnakse kohe muudkui voodisse ja siis avastatakse, et on mingi küüneseen, määrdunud aluspesu, vaimuhaigus ja anaalhuvi? Ma enne ikka uurin meest väga põhjalikult ja mehe üldine hügieen annab ka ju aimu, kas võivad olla määrdunud püksikud jne. Jutust paistab samuti välja, kas on anaalist huvitatud või äkki vaimselt haige.

Ei paistnud ei see ega teine enne välja. Üldiselt romantiliste kohtingute, jalutuste, restoranieinete ja embuste ajal mees väga teemaks ei tõmba ka, et kle onju, kui hakkame ke**ima, siis anaali ainult ikka, eks ????

Üldine hügieen, kui rääkida kätest, ihulõhnast, soengust, kommetest, oli enne voodisse jõudmist mehel laitmatu. See, et kas määrdunud aluspesu oli absoluutne puhas juhus, mis tal toimus esimest korda ja küüneseen saadud alles äsja ja ravi pooleli, mind küll ei huvitanud. Vat no ei lähe teist korda voodisse ainult selleks, et veenduda, kas seekord on aluspesu puhas ja küüneseen kadunud. Negatiivne emotsioon jääb ja seks pole mingi asi, mida vastu tahtmist teha, et äkki järgmine kord ei ajagi öökima. Vähemalt naised ei peaks sellise suhtumisega olema. Mingigi asi on kapitaalselt vastukarva kohe esimesel ööl – tead, see ei parane. Ja isegi kui paraneb, sa jääd elu lõpuni mäletama…ja milleks siis pingutada ja veel temaga voodisse minna? Et ühiskond oleks rahul?

Aga sinu jutu kohaselt sa ju läksid temaga sellegipoolest voodisse sel õhtul, kuigi olid aluspüksid määrdunud ja küüneseen ka veel, alles hommikul said ju aru, et tegelikult see on ju veidi nilbe ja rohkem sa ei soovi temaga kohtuda. Miks sa siis kohe aru ei saanud, hetkel, mil seda nägid ja seksiga ikkagi nõus olid?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kummaline. Ühe korra kõlbas määrdunud aluspüksimehega seksida, aga teist korda mitte. Teised oleks ehk enne seksi ära kõndinud.

Ma nägin neid aluspükse alles pärast seksi tualettruumi minnes – voodi ees vedelesid maas. Samal hetkel nägin ka alles varbaid, mis teki alt paistsid. Loomulikult lahkusin kohe.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui just eesmärgiks polegi üheöösuhe, siis võiks uut kaaslast enne ikka pisut tundma ka õppida. Mulle meeldib vanaaegne komme, kus käidi ikka mõned kuud koos väljas söömas, kinos, teatris, jalutamas, aeti juttu jne. Tutvuks ka ta nn taustaga, sõpradega, millalgi ehk v-o ka sünniperega (noorte puhul).

Nüüd on moeasjaks tormata silmapilkselt voodisse. Ja pärast avastada ehmatusega, et mees on vaimuhaige psühhopaat, kel paar suguhaigustki küljes.

Seksiga kipub olema selline häda, et väga paljud inimesed eeldavad, et kui oled juba seksinud, siis oledki “minu oma”. Avastad, et see partner ei sobi sulle üldsegi, aga noh ikkagi, kui seks juba tehtud, siis justkui ei saa enam lihtsalt öelda, et rohkem kohtuda ei soovi ja kõik. Kuni olete veel jalutamise ja kinoskäimise faasis, olete vabamad, vähem seotud ja saate rahus teineteist tundma õppida.

Käia võib ka kasvõi mitu kuud, aga siis tekib varsti küsimus, kuidas seda suhet esitleda, kui mõni tuttav või sõber või sugulane teid näeb-mida siis neile öelda, meie siin käime alles või õpime üksteist tundma siin aeglaselt või oleme ainult sõbrad, ärge midagi muud arvake? Seejärel tekib küsimus, kes peaks kellele lähenema, kui juba on käidud mõnda aega? Tavaliselt läheneb mees naisele, suudlused, puudutused, aga kui satuvad kokku mees ja naine, kellest kumbki ei lähene kummalegi? Lõpuks oledki seal kohvikus või kinos oma hea sõbraga. Seejärel ilmub tavaliselt eikusagilt välja mingi hakkajam tüüp, kes su hea sõbra lihtsalt ära krabab ja kellega siis kinos käima hakkad? Tuleb siiski kohe käimise alguses ära otsustada, kes te olete ja kas te olete paar. Selleks sobibki läheneda, või vähemalt märku anda, et see meeldiks, kui puudutadagi ennast ei lubata, järelikult te pole paar ja voodisse nagunii ei jõua.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahel kohtuvad ka sellised inimesed, kes teineteist ikka aastaid võivad teada ja nagu vist isegi meeldivad üksteisele, aga välja ei kutsu kumbki kumbagi või kui mingi ime läbi suudavadki välja minna ja kui kokku saavad, siis kumbki ikka ei lähene kummalegi. Sel juhul ka ei saa ju küsida, mitu kohtingut peaks olema millekski, sest selleks tuleks ju enne välja kutsuda, kohtingule minna ja sealt edasi vaadata. Minu arvates teisel-kolmandal kohtumisel kerge suudlus vahetada, käest kinni jalutada, oleks juba täiesti selge märk huvist edaspidigi kohtuda. Kui seda aga ei tule, pole ilmselt mõtet rohkem kohtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus mõttega, et kohe seksida ei maksa, aga mind huvitab, kuidas sellest inimesest enne mitte midagi ei teata, aga minnakse kohe muudkui voodisse ja siis avastatakse, et on mingi küüneseen, määrdunud aluspesu, vaimuhaigus ja anaalhuvi? Ma enne ikka uurin meest väga põhjalikult ja mehe üldine hügieen annab ka ju aimu, kas võivad olla määrdunud püksikud jne. Jutust paistab samuti välja, kas on anaalist huvitatud või äkki vaimselt haige.

Ei paistnud ei see ega teine enne välja. Üldiselt romantiliste kohtingute, jalutuste, restoranieinete ja embuste ajal mees väga teemaks ei tõmba ka, et kle onju, kui hakkame ke**ima, siis anaali ainult ikka, eks ????

Üldine hügieen, kui rääkida kätest, ihulõhnast, soengust, kommetest, oli enne voodisse jõudmist mehel laitmatu. See, et kas määrdunud aluspesu oli absoluutne puhas juhus, mis tal toimus esimest korda ja küüneseen saadud alles äsja ja ravi pooleli, mind küll ei huvitanud. Vat no ei lähe teist korda voodisse ainult selleks, et veenduda, kas seekord on aluspesu puhas ja küüneseen kadunud. Negatiivne emotsioon jääb ja seks pole mingi asi, mida vastu tahtmist teha, et äkki järgmine kord ei ajagi öökima. Vähemalt naised ei peaks sellise suhtumisega olema. Mingigi asi on kapitaalselt vastukarva kohe esimesel ööl – tead, see ei parane. Ja isegi kui paraneb, sa jääd elu lõpuni mäletama…ja milleks siis pingutada ja veel temaga voodisse minna? Et ühiskond oleks rahul?

Lillkapsamutt,  fantaasia sul möllab, kakatriibud jutud…

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )


Esileht Pereelu ja suhted Esimesed kohtingud