Esileht Tööelu, raha ja seadused. Euribori tõusuga seotud kodulaenu tagasimakse suurenemine

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Teema: Euribori tõusuga seotud kodulaenu tagasimakse suurenemine

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on lähiajal euribori muutus toimunud, kui kõrge see hetkel juba on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah, ettevõtjad just nii väljenduvadki.

Olen ettevõtja ning kõnes “kilo” ei ütle, küll aga tihti kirjas (messengerivestluses) küll, 100K jne.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ju raske googeldada. https://www.euribor-rates.eu/en/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega krediitkaardiga maksma pea, tavalisega saab ju ka. Seal ka kõik kinni?

Jah, loomulikult saab tavalise kaardiga ka. Ja ei, kõik ei ole kinni. Ainult netimaksed on kinni. Sest ostan harva ja kui võimalik, siis maksan  otse netipangast. Ei näe mingit põhjust netimakset lahti hoida, kui ma ei kasuta. Ma ei saa aru, miks see minu kunagi ammu siin kirjutatu kellegi nii närvidele käib, et ikka ja jälle mõnes uues teemas see  neitmaksete kinnikeeramine teemaks võetakse? Neile, kes iga päev kaardiga internetipoodides maksavad, on see muidugi tülikas. Aga kui harva kasutada, siis ei ole mingit mõtet lahti hoida.Milleks sellest draamat teha?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah, ettevõtjad just nii väljenduvadki.

Olen ettevõtja ning kõnes “kilo” ei ütle, küll aga tihti kirjas (messengerivestluses) küll, 100K jne.

Kas mõnikord on KEUR ka?

See kilo on rohkem nagu Soome ehitajate kõnelaad kui tubli Eesti ettevõtja oma.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah, ettevõtjad just nii väljenduvadki.

Olen ettevõtja ning kõnes “kilo” ei ütle, küll aga tihti kirjas (messengerivestluses) küll, 100K jne.

Kas mõnikord on KEUR ka?

See kilo on rohkem nagu Soome ehitajate kõnelaad kui tubli Eesti ettevõtja oma.

Ehitusteenuse pakkuja on ka ettevõtja. Või sinu silmis on iga ettevõtte mingi glamuurne koht, mida juhib kõrgelt haritud ja laia silmaringiga härra või proua? Suur osa ettevõtteid luuaksegi sellepärast, et omanik on tööturul nii ebaatraktiivne, et ainuke võimalus leib lauale saada ongi ise ettevõtjaks hakata.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehitusteenuse pakkuja on ka ettevõtja. Või sinu silmis on iga ettevõtte mingi glamuurne koht, mida juhib kõrgelt haritud ja laia silmaringiga härra või proua? Suur osa ettevõtteid luuaksegi sellepärast, et omanik on tööturul nii ebaatraktiivne, et ainuke võimalus leib lauale saada ongi ise ettevõtjaks hakata.

On muidugi ehitusteenuse pakkuja ka ettevõtja. Lihtsalt, selline sõnakasutus on ebaintelligentsetel ja vähem haritud inimestel. Ja sul on õigus, ka ebaintelligentne ja väheharitud inimene võib oma ettevõtte luua.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On muidugi ehitusteenuse pakkuja ka ettevõtja. Lihtsalt, selline sõnakasutus on ebaintelligentsetel ja vähem haritud inimestel. Ja sul on õigus, ka ebaintelligentne ja väheharitud inimene võib oma ettevõtte luua.

Olen magistrikraadiga, naine ning tegutsen kinnisvaras.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen magistrikraadiga, naine ning tegutsen kinnisvaras.

Miks sa siis seda labast “kilo” kasutad?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa siis seda labast “kilo” kasutad?

Sest 100K on lühem kirjutada kui 100 000 eurot. Erinevalt sinust saan endale lubada teha nii või naa, ma ei pea kellelegi midagi tõestama. Vb kui oleks väheharitud õnnetu inimene, siis tahaks parem paista ning üritaks pheenelt vestelda.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4061700: Olen magistrikraadiga, naine ning tegutsen kinnisvaras. Miks sa siis seda labast “kilo” kasutad?

Miks detsimaaleesliide labane on? Kas kilovatt on ka labane? Aga megavatt?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks detsimaaleesliide labane on? Kas kilovatt on ka labane? Aga megavatt?

Nende jaoks on ülilabane. Seetõttu ei suudeta ka universaalteenusest aru saada, sest need asjad on seal tekstis ka ju 😀

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ka kunagi sellest kilopõlgusest aru saanud. Tavaline kõnekeel ja pole kuidagi seotud hariduse või intelligentsiga. Normaalne, et kõnekeeles kasutatakse kirjakeelest erinevaid lihtsustavaid väljendeid ja lühendeid. Palju rohkem häirib mind lokkav õigekirja mittevaldamine.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks detsimaaleesliide labane on? Kas kilovatt on ka labane? Aga megavatt?

Siin ei öeldud kilovatt, vaid kilo. See on lihtsate inimeste kõnepruuk- rutsi, kilo,….

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei öeldud kilovatt, vaid kilo. See on lihtsate inimeste kõnepruuk- rutsi, kilo,….

Ei ole, seda arvavad sinusugused kuivikud.

Perekoolis on üsna mitu rumalukest, kelle arust on haritud inimestel mingi kohustuslik keelepruuk. See ei ole nii.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4061700: Olen magistrikraadiga, naine ning tegutsen kinnisvaras. Miks sa siis seda labast “kilo” kasutad?

Miks detsimaaleesliide labane on? Kas kilovatt on ka labane? Aga megavatt?

Detsimaalidiootsuse puhul jõuab nali 10 cm hiljem ajju, kui mega puhul ei jõuda üldse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Euribori tõusuga seotud kodulaenu tagasimakse suurenemine