Esileht Pereelu ja suhted Haiglane armukadedus

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )

Teema: Haiglane armukadedus

Postitas:
Kägu

Oleks, et lähevad oma teed. Petavad ja ei lähe.

Vahet pole. Siis võib seda meest pidada, kuniks ta kasulik on, endale haiget tegemata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahet pole. Siis võib seda meest pidada, kuniks ta kasulik on, endale haiget tegemata.

Kui inimene peab meest kasu saamise eesmärgil, siis tal puudub empaatiatunnetus, aga samas on see fair game. Ostutehing.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks, et lähevad oma teed. Petavad ja ei lähe.

Vat sina oled alles kibestunud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ehk tõesti paljud (sinu arvates enamus, ok) petavad, kuid mitte kõik.

Enamus tähendabki, et suurem osa, aga mitte kõik. Isegi 50,05% on enamus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ehk tõesti paljud (sinu arvates enamus, ok) petavad, kuid mitte kõik.

Enamus tähendabki, et suurem osa, aga mitte kõik. Isegi 50,05% on enamus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks, et lähevad oma teed. Petavad ja ei lähe.

Vat sina oled alles kibestunud ????

Ei ole kibestunud. Need on teadmised puhtalt perekooli põhjalt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kibestunud. Need on teadmised puhtalt perekooli põhjalt.

Oled endale kõikvõimalike teadmiste ammutamiseks valinud ainuõige kanali.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kibestunud. Need on teadmised puhtalt perekooli põhjalt.

Oled endale kõikvõimalike teadmiste ammutamiseks valinud ainuõige kanali.

Mitte kõikvõimalike, vaid pereelu ja suhete.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte kõikvõimalike, vaid pereelu ja suhete.

Jah, perekooli lugemisest tõesti piisab, et elu ja inimesi tundma õppida ja pereelu kohta kõike teada. Reaalelu elamine reaalsed suhted ja tunnetamine on nohikutele!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte kõikvõimalike, vaid pereelu ja suhete.

Jah, perekooli lugemisest tõesti piisab, et elu ja inimesi tundma õppida ja pereelu kohta kõike teada. Reaalelu elamine reaalsed suhted ja tunnetamine on nohikutele!

Mind pole kunagi reaalne elu huvitanud, aga ühiskonnas toimimiseks on vaja vahel kaasa rääkida ja mõista inimesi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene peab meest kasu saamise eesmärgil, siis tal puudub empaatiatunnetus, aga samas on see fair game. Ostutehing.

Ei pidanud varemalt, armastasin väga. Pärast mitmekordset jõhkrat petmist kaotasin igasuguse austuse ning armastuse, muutusin tema suhtes tundetuks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene peab meest kasu saamise eesmärgil, siis tal puudub empaatiatunnetus, aga samas on see fair game. Ostutehing.

Ei pidanud varemalt, armastasin väga. Pärast mitmekordset jõhkrat petmist kaotasin igasuguse austuse ning armastuse, muutusin tema suhtes tundetuks.

Ja lõid akna sisse? Ja kasutasid ära, sest rahaga maksis kinni petmise? Mina mõtlesin seda, et on naisi, kes lasevad petmise eest suuri kingitusi teha, aga mina ei mõista neid inimesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind pole kunagi reaalne elu huvitanud, aga ühiskonnas toimimiseks on vaja vahel kaasa rääkida ja mõista inimesi.

Igas eluvaldkonnas oleks kena, kui need, kes asja reaalselt ei tunne ja keda see ei huvita, oleksid vait. Poliitikast peresuheteni.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind pole kunagi reaalne elu huvitanud, aga ühiskonnas toimimiseks on vaja vahel kaasa rääkida ja mõista inimesi.

Igas eluvaldkonnas oleks kena, kui need, kes asja reaalselt ei tunne ja keda see ei huvita, oleksid vait. Poliitikast peresuheteni.

Hommikul puhanuna nii vihane ja mina, kes alles läheb magama, ikka rõõmus. Vat sulle pereinimesi
.Insert facepalm.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pidanud varemalt, armastasin väga. Pärast mitmekordset jõhkrat petmist kaotasin igasuguse austuse ning armastuse, muutusin tema suhtes tundetuks.

Pärast mitmekordset jõhkrat petmist? Miks sa pärast esimest petmist austust ega armastust ei kaotanud ega tema suhtes tundetuks ei muutunud? Mis küll tingib naise nartsuks olemise pärast esimest petmist?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast mitmekordset jõhkrat petmist? Miks sa pärast esimest petmist austust ega armastust ei kaotanud ega tema suhtes tundetuks ei muutunud? Mis küll tingib naise nartsuks olemise pärast esimest petmist?

Kaotasingi. Tead, mis eristab mind ja sind? Sina ju oled see loll, kes arvab, et sind ei peteta 😀

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast mitmekordset jõhkrat petmist? Miks sa pärast esimest petmist austust ega armastust ei kaotanud ega tema suhtes tundetuks ei muutunud? Mis küll tingib naise nartsuks olemise pärast esimest petmist?

“Loll nagu lauajalg”on sinusuguste suhtes suhtumine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaotasingi. Tead, mis eristab mind ja sind? Sina ju oled see loll, kes arvab, et sind ei peteta ????

Oleksid võinud kirjutada, et muutusid kõigi meeste suhtes tundetuks, aga selle peale oleks süüdistatud kibestumises.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksid võinud kirjutada, et muutusid kõigi meeste suhtes tundetuks, aga selle peale oleks süüdistatud kibestumises.

Ahh? Ei, olen oma mehega õnnelikus abielus. Mida sa tarvitad, et nii imelik oled?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh? Ei, olen oma mehega õnnelikus abielus. Mida sa tarvitad, et nii imelik oled?

Kirjutasid, et oled tundetu petmise tõttu. Minul juhtus sama lugu teismelisena ja pärast seda olen aseksuaalne ja aromantiline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutasid, et oled tundetu petmise tõttu. Minul juhtus sama lugu teismelisena ja pärast seda olen aseksuaalne ja aromantiline.

Selle konkreetse petva mehega muutusin tundetuks. Peaks ikka päris haige olema, kui teisi mehi seepärast karistaks. Tehkem oma peas ikka ajad selgeks enne järgmist suhet, eks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle konkreetse petva mehega muutusin tundetuks. Peaks ikka päris haige olema, kui teisi mehi seepärast karistaks. Tehkem oma peas ikka ajad selgeks enne järgmist suhet, eks.

Kui sa selle konkreetse mehega muutusid tundetuks.
Ei pidanud varemalt tähendab, et oled selle konkreetse mehega koos. Samas oled !oma! mehega õnnelikus abielus. Kaheti ei ole võimalik mõista. Ja sul on õigus, ma ei usu, et inimesed muutuvad aseksuaalseks aromantikuks, aga ma usun, et kibestutakse küll. Alguses vihatakse teisi ja lõpuks iseennast, siis lüüakse oma pead vastu esemeid ja tehakse mingid mikrotraumad endale või on mingi õnnetus ja lõpuks inimese isiksus äkki muutub ja lisa sinna inetu välimus, vähe raha, vanus, soovimatus areneda ja saadki endale ”kibestunud” naise.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lõpuks ei saada aru, et teistest on täiesti ükskõik, aga iseennast vihatakse nii kapitaalselt, et jääb mulje nagu vihatakse kõiki inimesi. Selmet öeldaksegi, et kes ei armasta iseennast ja ei hoolitse iseenda eest, see ei armasta ka teisi. Ehk soovitus on minna teha ennast kora spetsialistide juures ja alles siis mingitest meestest rääkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära võta seda juttu nii tõsiselt. See oli nagu kirjanduslik eksperiment, aga kibestunud pole ma sellegipoolest ja mõistan küll naisi, kes ei suuda usaldada uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa selle konkreetse mehega muutusid tundetuks. Ei pidanud varemalt tähendab, et oled selle konkreetse mehega koos. Samas oled !oma! mehega õnnelikus abielus. Kaheti ei ole võimalik mõista.

Ei, petva mehe viskasin välja. Seejärel olin 3 aastat teadlikult üksi ning nüüd neljandat aastat väga hea kaaslasega koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, petva mehe viskasin välja. Seejärel olin 3 aastat teadlikult üksi ning nüüd neljandat aastat väga hea kaaslasega koos.

Kas sa võiksid endast eraldi teema teha, paistab, et sa soovid nii väga endast rääkida, sobib see konteksti või ei.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas sa võiksid endast eraldi teema teha, paistab, et sa soovid nii väga endast rääkida, sobib see konteksti või ei.

Vägagi sobib, kuna teema on haiglane armukadedus. Sellistel on parem üksi elada, midagi head suhtest nagunii ei tule.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa selle konkreetse mehega muutusid tundetuks. Ei pidanud varemalt tähendab, et oled selle konkreetse mehega koos. Samas oled !oma! mehega õnnelikus abielus. Kaheti ei ole võimalik mõista.

Ei, petva mehe viskasin välja. Seejärel olin 3 aastat teadlikult üksi ning nüüd neljandat aastat väga hea kaaslasega koos.

Mina ka. Viiendat aastat on minu kaasteeline minu kass.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan raamatuid lugeda ja hakata endaga tööd tegema. Proovi mõelda et kui mees ei tahaks siis ta sinuga ei oleks. Ma olin samasugune. Just sp et mind oldi korduvalt petetud ja lõpuks olin ka ise petja.  Tänagi on minus väike osa armukadedust kuid mitte enam selliselt. Proovi sellest ka oma parnteriga rääkida. Ütle et sul ongi probleem kuid see on sulle endale ka raske. Kui ta on piisavaöt mees siis ta mõistab ja pigem proovib sind aidata ning rohkem huvi näidata. Kui ta mingi kukujuku on siis tõmbab lesta ja siis on juba lihtne.  Ega enne sellest lahti ei saa kui tegelema ei hakka 😉 Jõudu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks, et lähevad oma teed. Petavad ja ei lähe.

Jah, ja siis kukuvad veel sind süüdistama kui lahku tahad minna. Ise petavad ja kui naine pärast nõuab lahutust, siis on ta perelõhkuja ja paha inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Haiglane armukadedus