Esileht Pereelu ja suhted Haiglane armukadedus

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )

Teema: Haiglane armukadedus

Postitas:
KĂ€gu

Oleks, et lÀhevad oma teed. Petavad ja ei lÀhe.

Vahet pole. Siis vÔib seda meest pidada, kuniks ta kasulik on, endale haiget tegemata.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Vahet pole. Siis vÔib seda meest pidada, kuniks ta kasulik on, endale haiget tegemata.

Kui inimene peab meest kasu saamise eesmÀrgil, siis tal puudub empaatiatunnetus, aga samas on see fair game. Ostutehing.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Vat sina oled alles kibestunud 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Sest ehk tÔesti paljud (sinu arvates enamus, ok) petavad, kuid mitte kÔik.

Enamus tÀhendabki, et suurem osa, aga mitte kÔik. Isegi 50,05% on enamus.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Sest ehk tÔesti paljud (sinu arvates enamus, ok) petavad, kuid mitte kÔik.

Enamus tÀhendabki, et suurem osa, aga mitte kÔik. Isegi 50,05% on enamus.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Vat sina oled alles kibestunud 🙂

Ei ole kibestunud. Need on teadmised puhtalt perekooli pÔhjalt.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oled endale kÔikvÔimalike teadmiste ammutamiseks valinud ainuÔige kanali.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oled endale kÔikvÔimalike teadmiste ammutamiseks valinud ainuÔige kanali.

Mitte kÔikvÔimalike, vaid pereelu ja suhete.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Jah, perekooli lugemisest tÔesti piisab, et elu ja inimesi tundma Ôppida ja pereelu kohta kÔike teada. Reaalelu elamine reaalsed suhted ja tunnetamine on nohikutele!

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Jah, perekooli lugemisest tÔesti piisab, et elu ja inimesi tundma Ôppida ja pereelu kohta kÔike teada. Reaalelu elamine reaalsed suhted ja tunnetamine on nohikutele!

Mind pole kunagi reaalne elu huvitanud, aga ĂŒhiskonnas toimimiseks on vaja vahel kaasa rÀÀkida ja mĂ”ista inimesi.

0
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui inimene peab meest kasu saamise eesmÀrgil, siis tal puudub empaatiatunnetus, aga samas on see fair game. Ostutehing.

Ei pidanud varemalt, armastasin vÀga. PÀrast mitmekordset jÔhkrat petmist kaotasin igasuguse austuse ning armastuse, muutusin tema suhtes tundetuks.

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ei pidanud varemalt, armastasin vÀga. PÀrast mitmekordset jÔhkrat petmist kaotasin igasuguse austuse ning armastuse, muutusin tema suhtes tundetuks.

Ja lÔid akna sisse? Ja kasutasid Àra, sest rahaga maksis kinni petmise? Mina mÔtlesin seda, et on naisi, kes lasevad petmise eest suuri kingitusi teha, aga mina ei mÔista neid inimesi.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mind pole kunagi reaalne elu huvitanud, aga ĂŒhiskonnas toimimiseks on vaja vahel kaasa rÀÀkida ja mĂ”ista inimesi.

Igas eluvaldkonnas oleks kena, kui need, kes asja reaalselt ei tunne ja keda see ei huvita, oleksid vait. Poliitikast peresuheteni.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Igas eluvaldkonnas oleks kena, kui need, kes asja reaalselt ei tunne ja keda see ei huvita, oleksid vait. Poliitikast peresuheteni.

Hommikul puhanuna nii vihane ja mina, kes alles lÀheb magama, ikka rÔÔmus. Vat sulle pereinimesi
.Insert facepalm.

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

PĂ€rast mitmekordset jĂ”hkrat petmist? Miks sa pĂ€rast esimest petmist austust ega armastust ei kaotanud ega tema suhtes tundetuks ei muutunud? Mis kĂŒll tingib naise nartsuks olemise pĂ€rast esimest petmist?

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

PĂ€rast mitmekordset jĂ”hkrat petmist? Miks sa pĂ€rast esimest petmist austust ega armastust ei kaotanud ega tema suhtes tundetuks ei muutunud? Mis kĂŒll tingib naise nartsuks olemise pĂ€rast esimest petmist?

Kaotasingi. Tead, mis eristab mind ja sind? Sina ju oled see loll, kes arvab, et sind ei peteta 😀

+1
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

“Loll nagu lauajalg”on sinusuguste suhtes suhtumine.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kaotasingi. Tead, mis eristab mind ja sind? Sina ju oled see loll, kes arvab, et sind ei peteta 😀

Oleksid vĂ”inud kirjutada, et muutusid kĂ”igi meeste suhtes tundetuks, aga selle peale oleks sĂŒĂŒdistatud kibestumises.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oleksid vĂ”inud kirjutada, et muutusid kĂ”igi meeste suhtes tundetuks, aga selle peale oleks sĂŒĂŒdistatud kibestumises.

Ahh? Ei, olen oma mehega Ônnelikus abielus. Mida sa tarvitad, et nii imelik oled?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ahh? Ei, olen oma mehega Ônnelikus abielus. Mida sa tarvitad, et nii imelik oled?

Kirjutasid, et oled tundetu petmise tÔttu. Minul juhtus sama lugu teismelisena ja pÀrast seda olen aseksuaalne ja aromantiline.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kirjutasid, et oled tundetu petmise tÔttu. Minul juhtus sama lugu teismelisena ja pÀrast seda olen aseksuaalne ja aromantiline.

Selle konkreetse petva mehega muutusin tundetuks. Peaks ikka pÀris haige olema, kui teisi mehi seepÀrast karistaks. Tehkem oma peas ikka ajad selgeks enne jÀrgmist suhet, eks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Selle konkreetse petva mehega muutusin tundetuks. Peaks ikka pÀris haige olema, kui teisi mehi seepÀrast karistaks. Tehkem oma peas ikka ajad selgeks enne jÀrgmist suhet, eks.

Kui sa selle konkreetse mehega muutusid tundetuks.
Ei pidanud varemalt tĂ€hendab, et oled selle konkreetse mehega koos. Samas oled !oma! mehega Ă”nnelikus abielus. Kaheti ei ole vĂ”imalik mĂ”ista. Ja sul on Ă”igus, ma ei usu, et inimesed muutuvad aseksuaalseks aromantikuks, aga ma usun, et kibestutakse kĂŒll. Alguses vihatakse teisi ja lĂ”puks iseennast, siis lĂŒĂŒakse oma pead vastu esemeid ja tehakse mingid mikrotraumad endale vĂ”i on mingi Ă”nnetus ja lĂ”puks inimese isiksus Ă€kki muutub ja lisa sinna inetu vĂ€limus, vĂ€he raha, vanus, soovimatus areneda ja saadki endale ”kibestunud” naise.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

LĂ”puks ei saada aru, et teistest on tĂ€iesti ĂŒkskĂ”ik, aga iseennast vihatakse nii kapitaalselt, et jÀÀb mulje nagu vihatakse kĂ”iki inimesi. Selmet öeldaksegi, et kes ei armasta iseennast ja ei hoolitse iseenda eest, see ei armasta ka teisi. Ehk soovitus on minna teha ennast kora spetsialistide juures ja alles siis mingitest meestest rÀÀkida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ära vĂ”ta seda juttu nii tĂ”siselt. See oli nagu kirjanduslik eksperiment, aga kibestunud pole ma sellegipoolest ja mĂ”istan kĂŒll naisi, kes ei suuda usaldada uuesti.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui sa selle konkreetse mehega muutusid tundetuks. Ei pidanud varemalt tÀhendab, et oled selle konkreetse mehega koos. Samas oled !oma! mehega Ônnelikus abielus. Kaheti ei ole vÔimalik mÔista.

Ei, petva mehe viskasin vĂ€lja. SeejĂ€rel olin 3 aastat teadlikult ĂŒksi ning nĂŒĂŒd neljandat aastat vĂ€ga hea kaaslasega koos.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ei, petva mehe viskasin vĂ€lja. SeejĂ€rel olin 3 aastat teadlikult ĂŒksi ning nĂŒĂŒd neljandat aastat vĂ€ga hea kaaslasega koos.

Kas sa vÔiksid endast eraldi teema teha, paistab, et sa soovid nii vÀga endast rÀÀkida, sobib see konteksti vÔi ei.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

Kas sa vÔiksid endast eraldi teema teha, paistab, et sa soovid nii vÀga endast rÀÀkida, sobib see konteksti vÔi ei.

VĂ€gagi sobib, kuna teema on haiglane armukadedus. Sellistel on parem ĂŒksi elada, midagi head suhtest nagunii ei tule.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui sa selle konkreetse mehega muutusid tundetuks. Ei pidanud varemalt tÀhendab, et oled selle konkreetse mehega koos. Samas oled !oma! mehega Ônnelikus abielus. Kaheti ei ole vÔimalik mÔista.

Mina ka. Viiendat aastat on minu kaasteeline minu kass.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Soovitan raamatuid lugeda ja hakata endaga tööd tegema. Proovi mĂ”elda et kui mees ei tahaks siis ta sinuga ei oleks. Ma olin samasugune. Just sp et mind oldi korduvalt petetud ja lĂ”puks olin ka ise petja.  TĂ€nagi on minus vĂ€ike osa armukadedust kuid mitte enam selliselt. Proovi sellest ka oma parnteriga rÀÀkida. Ütle et sul ongi probleem kuid see on sulle endale ka raske. Kui ta on piisavaöt mees siis ta mĂ”istab ja pigem proovib sind aidata ning rohkem huvi nĂ€idata. Kui ta mingi kukujuku on siis tĂ”mbab lesta ja siis on juba lihtne.  Ega enne sellest lahti ei saa kui tegelema ei hakka 😉 JĂ”udu

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Jah, ja siis kukuvad veel sind sĂŒĂŒdistama kui lahku tahad minna. Ise petavad ja kui naine pĂ€rast nĂ”uab lahutust, siis on ta perelĂ”hkuja ja paha inimene.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )

Esileht Pereelu ja suhted Haiglane armukadedus