Esileht Tööelu, raha ja seadused. II samba riigipoolne kompensatsioon

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 90 )

Teema: II samba riigipoolne kompensatsioon

Postitas:
Kägu

Okey, ma arvutasin ikka väga mööda seljuhul enda asju????‍♀️????

Kas oleks siis nii õige et sotsiaalkindlustus ametist läks mul see aeg kogumispensionisse 47€, töökohapealt vahepeal ca 20€, et siis 47×2=94

14×94=1316 – TM?

Kahtlen et selline summa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või loeb ainult palk?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kontole laekuvaid summasid saab kontrollida Pensionikeskuse lehelt “Minu pension” alt (konto väljavõte vms). Tänaste pisikeste laekumistega on tõenäoliselt seotud augustikuu eest teostatud maksed II sambasse, miinus tulumaks: St, kui augustikuu töötasu laekus augustikuu viimasel päeval, siis seda polnud septembri alguse väljamaksetes veel kajastatud kui fondi lahkujatele rahad kanti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain just praegu mingi 40 euri täiendav laekumine. Omast arust pole juba üle 2a tööl käinud ainult laste raha.  Ei tea mille pealt nüüd seda maksti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuna seda kompensatsiooni pidi saama,kas seal olid ka mingid tähtajad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oktoobri alguseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

17 september pidi laekuma riigipoolne kompensatsioon. Nii on kirjas EMTA.ee lehel

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: right;”>

17 september pidi laekuma riigipoolne kompensatsioon. Nii on kirjas EMTA.ee lehel

</p>
 

Kus kohas seal see kirjas on? See ju lihtsalt näitena seal kirjas ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuna seda kompensatsiooni pidi saama,kas seal olid ka mingid tähtajad

Septembri jooksul. Aga ma ei oska isegi vaadata, palju ma seda saan. Arvutada võiks, aga NÄHA ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: right;”>

17 september pidi laekuma riigipoolne kompensatsioon. Nii on kirjas EMTA.ee lehel

</p>

Kus kohas seal see kirjas on? See ju lihtsalt näitena seal kirjas ????

Väga eluline näide siis, sest tõepoolest 17sept tuli paljudele Pensioniealisest ülekanne (tõsi, väga huvitavale summale, mis ei tohiks küll täis summa olla)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pensionikeskusest – telefon muutis sõna ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On keegi üldse uurinud, mis makse see 17sept. täpsemalt oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ülekanne oli augustikuu töötasust kinnipeetud 2%, mis hiljuti tuli. Vahet pole, millal augustis palka said, peeti kinni ja nüüd tagastati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On keegi üldse uurinud, mis makse see 17sept. täpsemalt oli?

See oli augustikuu eest täiendav laekumine. Ehk teen enda kohta näite. Mul laekus 13sept(aug kuu eest) kogumispensionisse 101€. pensionisamba rahad maksid välja nad 2 sept. Seega 2 sept ei kajastunud seal seda laekumist. Seega sain ka täna 101-TM summa endale arvele. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tähendab siis et üks makse on veel ootel see kompensatsioon ?

Kui eile sai augusti eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kompensatsioon on tulemata jah

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain esmaspäeval kolm täiendavat laekumist- 40€, 1,57€ ja 0,9€ ????‍♀️????‍♀️????‍♀️

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas jäi natuke puudu?

Jah. Lootsin laekuva raha eest saada neljajalgse hobuse, aga sain hoopiski ilma udarata lehma.

Hullult vaimukas!

Vaatasin uudistes neid inimesi ja ei suutnud uskuda, et milleks oli vaja raha välja võtta, kui polnud plaanigi, mida sellega teha? Lihtsalt, et istun peale, hea soe tunne?

üritasin reedel panka helistada – LOO-TU-SE-TU!

5 x 20 minutit kuulasin muusikat ja hoiatust, et ühenduse saamine võtab tavapärasest rohkem aega.

Viis korda katkestas SEB mu ootamise ja sain jälle algusest peale juhiseid ja klaverikontserti kuulata.

100 minutit raisatud aega nende mulonkohesedarahavajaaa! tüüpide pärast.

Isegi juturobot oli umbes!

Lõpuks sain väga väsinud häälega teenindaja jutule. KUI rõõmsaks ta hääl muutus kui kuulis, et mu probleem oli hoooopis midagi muud kui sambateema!

Uskumatu kaader ikka!

Samal ajal ei saa liinile nt. välismaal kaardist ilmajäänud inimene või ükskõik kes, kellel on ka reaalsed probleemid ja vajadused pangaga suhelda. Rahunege ometi, suurim osa ju käes!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain esmaspäeval kolm täiendavat laekumist- 40€, 1,57€ ja 0,9€ ????‍♀️????‍♀️????‍♀️

Jõudsid juba laiaks ka lüüa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain esmaspäeval kolm täiendavat laekumist- 40€, 1,57€ ja 0,9€ ????‍♀️????‍♀️????‍♀️

Jõudsid juba laiaks ka lüüa?

Ostis kinnisvara nagu kõik investeerimisgurud siin.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskab keegi nõu anda..

Kas need kellel sissetulek tuli sel perioodil sotsiaalkindlustusametist, need ei saa kompensatsiooni? Ma ei tea kas see jutt on õige või ei?

Samas sissetulek iseenesest see ju siiski on ja sealt maksud ka maha lähevad?(sotsiaalmaks, pensionisamba maksed jne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Infoks:
“<span style=”color: #3e4350; font-family: ‘DM Sans’, sans-serif; letter-spacing: 0.2px;”>Neile isikutele, kellele tehti septembri alguses kogumispensioni teisest sambast raha väljavõtmise avalduse alusel väljamakse, alustas Pensionikeskus septembri keskpaigas pärast väljamakse tegemist pensionikontole laekunud summade tagasikandeid.</span>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 20px; font-family: ‘DM Sans’, sans-serif; line-height: 25.6px; letter-spacing: 0.2px; color: #3e4350;”>Valdavalt on sellise tagasikande näol tegemist augustikuu töötasult kinni peetud kogumispensioni maksega. Makse laekub arvelduskontodele selgitusega “Täiendav laekumine”. Väljamakstavalt summalt on tulumaks juba kinni peetud.<br style=”box-sizing: border-box;” /><br style=”box-sizing: border-box;” />Riigipoolsed kompensatsioonimaksed neile inimestele, kes võtsid septembris teise sambasse kogunenud raha välja, kuid kes 2020. aasta sügisel oma sissemakseid teise sambasse ei katkestanud, tehakse eelduslikult septembri viimasel nädalal.”</p>
https://www.pensionikeskus.ee/uudis/tahelepanu-pensionikeskus-alustas-taiendavalt-ii-sambasse-laekunud-summade-tagasi-kandmist/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riigipoolsed kompensatsioonimaksed neile inimestele, kes võtsid septembris teise sambasse kogunenud raha välja, kuid kes 2020. aasta sügisel oma sissemakseid teise sambasse ei katkestanud, tehakse eelduslikult septembri viimasel nädalal.

https://www.pensionikeskus.ee/uudis/tahelepanu-pensionikeskus-alustas-taiendavalt-ii-sambasse-laekunud-summade-tagasi-kandmist/

Sorri, ma lihtsalt kopeerisin teksti ja PK “vormindas” omal algatusel selle mingiks soperdiseks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskab keegi nõu anda..

Kas need kellel sissetulek tuli sel perioodil sotsiaalkindlustusametist, need ei saa kompensatsiooni? Ma ei tea kas see jutt on õige või ei?

Samas sissetulek iseenesest see ju siiski on ja sealt maksud ka maha lähevad?(sotsiaalmaks, pensionisamba maksed jne).

Sain see periood vh ja paar päeva tagasi kanti mulle see täiendav raha ära. VH ajal sissemaksed jätkusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on osanud välja arvutada, millisese suurusjärku see kompensatsioon jääb? Ütleme, et kui said kuu algul sambaraha arvele 10 000 eurot, siis nüüd tuleb kompensatsioonina….. ?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on osanud välja arvutada, millisese suurusjärku see kompensatsioon jääb? Ütleme, et kui said kuu algul sambaraha arvele 10 000 eurot, siis nüüd tuleb kompensatsioonina….. ?

6% sinu brutopalgast x kuude arv, mille eest seda makstakse – tulumaks 20%

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1200 brutopalga korral teeb see siis üle 600 euro. Kas tõesti nii palju?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1200 brutopalga korral teeb see siis üle 600 euro. Kas tõesti nii palju?

Ja kuidas ometi sa sellise summa said?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1200 brutopalga korral teeb see siis üle 600 euro. Kas tõesti nii palju?

U. 540€ kätte. Ära tulumaksu unusta!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on osanud välja arvutada, millisese suurusjärku see kompensatsioon jääb? Ütleme, et kui said kuu algul sambaraha arvele 10 000 eurot, siis nüüd tuleb kompensatsioonina….. ?

6% sinu brutopalgast x kuude arv, mille eest seda makstakse – tulumaks 20%

6%? Miks riik sinu osa (2%) peaks sulle juurde maksma? Selle maksid sa ikka ise juba sambasse ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 90 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. II samba riigipoolne kompensatsioon