Esileht Pereelu ja suhted Ilus rase

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Ilus rase

Postitas:
Kägu

Mees on kindlasti rahulolev.

Jaajaa, see on muidugi igas olukorras see kõige tähtsam. Ja mehe rahulolu on muidugi otseses seoses raseda naise väljanägemisega…

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind see riietus üldse ei ärrita, aga see on naljaks ja kole tema seljas. Jah, ka rasedate seljas võib mingi riietus kole olla ja on ok seda välja öelda. Kes on ennast avalikult presenteerimiseks üles riputanud, peabki aru saama, et aravamusi on erinevaid ja need kõik ei saa olla kiitvad. Keskpärane rase naine naeruväärses kostüümis on selle asja nimi.

Tegelikult oled sa ise kole, naljakas ja haige. Normaalse mõtlemisega inimene ei kommenteeri iialgi teise inimese keha ega riietust. Inimene sul on psüühhikahäire- Vot see on ok välja öelda.  Teise inimese keha ja riietuse kommenteerimine ei ole arvamus. Neid kommenteerijaid tuleb alati suunata ravile.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind see riietus üldse ei ärrita, aga see on naljaks ja kole tema seljas. Jah, ka rasedate seljas võib mingi riietus kole olla ja on ok seda välja öelda. Kes on ennast avalikult presenteerimiseks üles riputanud, peabki aru saama, et aravamusi on erinevaid ja need kõik ei saa olla kiitvad. Keskpärane rase naine naeruväärses kostüümis on selle asja nimi.

Tegelikult oled sa ise kole, naljakas ja haige. Normaalse mõtlemisega inimene ei kommenteeri iialgi teise inimese keha ega riietust. Inimene sul on psüühhikahäire- Vot see on ok välja öelda. Teise inimese keha ja riietuse kommenteerimine ei ole arvamus. Neid kommenteerijaid tuleb alati suunata ravile.

Sul, lollike, on igav? Tööle ei peaks liikuma hakkama?

P.s. mul on täna kodukontor.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul, lollike, on igav? Tööle ei peaks liikuma hakkama? P.s. mul on täna kodukontor.

Aga sul lollike, on igav! Ka kodukontoris peab tööd tegema, mitte tööandja kulul perekoolis istuma. Ja vaata, et sa kodust koledana välja ei lähe.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge muretsege, saab sellest imekaunist rasedast imekaunis emme koos oma väikse printsessiga. Nii et uudised tema kohta on veel hulgi tulemas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge muretsege, saab sellest imekaunist rasedast imekaunis emme koos oma väikse printsessiga.

Aga sina pane mõni imekaunis kleit müüki. Äkki mõni rumal ostab ära imeilusa kleidi.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge muretsege, saab sellest imekaunist rasedast imekaunis emme koos oma väikse printsessiga.

Aga sina pane mõni imekaunis kleit müüki. Äkki mõni rumal ostab ära imeilusa kleidi.

Täitsa napakas!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see riietus näeb küll kõike muud kui kaunis või stiilne välja. Täiesti arusaamatu valik. Loodetavasti on see lihtsalt pildistamiseks seljas ja tänaval selle võimlemistrikooga ei patseeri.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodetavasti on see lihtsalt pildistamiseks seljas ja tänaval selle võimlemistrikooga ei patseeri. Rate this item:Submit Rating+10

Wau tüdrukud, hakkab juba looma. See riietus on osa selle naise identiteedist, tema elutööst, loomingust.  Kas teiste jaoks ilus või mitte, ei ole teiste kommenteerida.  Sellele naisele meeldib, see oli tema valik.  Austada tuleb teiste valikuid.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on igas eas naisi. Kui te tütar kanbaks sellist riiet, mis ütleksite, kas ütleksite midagi, kas kritiseeriksite? Või kiidaks et on küll ilus rase.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadates seda pilti erapooletult, ei nae ma selles riietuses midagi “skandaalselt”. Lihtsalt, suurema osa naiste keha ei kannaks seda valja, ei raseda ega mitterasedana.

Tegemist on ilmselt ju pildi jaoks poseerimisega. Olen selliseid kombinesoone nainud ka moeloojate kollektsioonides vahel Fashion TV vms pealt, ja ajakirjades.

See on aga ilus ainult proportsionaalse kehaga ja mitte ylekaaluliste inimeste seljas, nagu pildil olija seda on.

 

 

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadates seda pilti erapooletult, ei nae ma selles riietuses midagi “skandaalselt”.

Alumine osa joonistub suurepäraselt välja ja ülemine ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on aga ilus ainult proportsionaalse kehaga ja mitte ylekaaluliste inimeste seljas, nagu pildil olija seda on.

Sa just ütlesid, et pildil olija on ülekaaluline, aga ta on sale.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on igas eas naisi. Kui te tütar kanbaks sellist riiet, mis ütleksite, kas ütleksite midagi, kas kritiseeriksite? Või kiidaks et on küll ilus rase.

Ei ütleks, aga ise selga ei paneks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadates seda pilti erapooletult, ei nae ma selles riietuses midagi “skandaalselt”.

Alumine osa joonistub suurepäraselt välja ja ülemine ka.

Nii, ja mille pooles eristub see miljonitest bikiinipiltidest, mida iga paev miljonite kaupa eetrisse paisatakse? Ma ei raagi yldse mingitest poollabipaistvatest holstidest ja imelikest dekolteedest, mida kannavad tihti inimesed, keda need ei kaunista.

Siin on isegi keha kaetud, samal ajal, kui terve internet on tais rasedate bikiinipilte, trikoopilte, alastipilte. Aga yldiselt, selle asemel, et hakata siin Iraani komblusnorme taga ajama, oelge, miks see teid pariselt segab?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ja mille pooles eristub see miljonitest bikiinipiltidest, mida iga paev miljonite kaupa eetrisse paisatakse? Ma ei raagi yldse mingitest poollabipaistvatest holstidest ja imelikest dekolteedest, mida kannavad tihti inimesed, keda need ei kaunista.

Siin on isegi keha kaetud, samal ajal, kui terve internet on tais rasedate bikiinipilte, trikoopilte, alastipilte. Aga yldiselt, selle asemel, et hakata siin Iraani komblusnorme taga ajama, oelge, miks see teid pariselt segab?

Ma ei tea, ma ei vaata selliseid pilte ja mind ei häiri ka, et naine sellist riietust kannab. Minule lihtsalt ei meeldi ja esimene pilk läks alaosasse, mida küll kohe ei osanud arvata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see inimene on ju alati ja igal pool enda keha üritanud kõigest väest presenteerida.

Välimusel pole viga, aga tema laulmine on ikka meeletult piinlik.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välimusel pole viga, aga tema laulmine on ikka meeletult piinlik.

Sul on piinlik kui tema laulab? Päris hea!

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see inimene on ju alati ja igal pool enda keha üritanud kõigest väest presenteerida.

Eesti lauludel oli pidevalt mingite võimlemistrikoodega, see oli küll piinlik. Laulud õnneks meelde ei jäänud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jee, jälle üks printsess!!
Küll meil Eestis on ikka palju siniverelisi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodetavasti on see lihtsalt pildistamiseks seljas ja tänaval selle võimlemistrikooga ei patseeri. Rate this item:Submit Rating+10

Wau tüdrukud, hakkab juba looma. See riietus on osa selle naise identiteedist, tema elutööst, loomingust. Kas teiste jaoks ilus või mitte, ei ole teiste kommenteerida. Sellele naisele meeldib, see oli tema valik. Austada tuleb teiste valikuid.

Selgitaksid ehk ka, mismõttes see trikoo on tema elutöö? Ta oli mingi laulja ju? Või hakkas nüüd rõivaid disainima?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgitaksid ehk ka, mismõttes see trikoo on tema elutöö? Ta oli mingi laulja ju? Või hakkas nüüd rõivaid disainima?

Vahepeal tegeles fitnessiga, ei tea, kas mingiks elutööks seda just saab nimetada ja kas sellise tunkega on mingi seos olemas. Seal pidi ikka rohkem paljas olema, olen aru saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et ma olen ka kõigi oma 3 lapse ootel olnud sama ilus kui mitterasedana. Või miks ma rasedana peaksin koledaks muutuma? Jah, kõht kasvab, kintsud muutuvad laiemaks jmt loomulikud keha muutused, aga ega ma sellepärast koledaks muutu. Koledaks muutub rase siis, kui ta ei hoolitse enam enda eest. Aga rasedus ise ei muuda kedagi koledaks.

Mõni läheb näost hirmsasti paiste isegi kui kaal on väike. Hormonaalsed probleemid. Tanel Padari pruudil tekkis teise rasedusega kohutav akne hiiglaslike muhkudega. Paljudel tekivad pigmentatsioonilaigud rasedushormoonidest mitte päikesega hooletu olemisest ja osadel on siis ikka suur pigmendilatakas näos või vunts ülehuule kohal.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et ma olen ka kõigi oma 3 lapse ootel olnud sama ilus kui mitterasedana. Või miks ma rasedana peaksin koledaks muutuma? Jah, kõht kasvab, kintsud muutuvad laiemaks jmt loomulikud keha muutused, aga ega ma sellepärast koledaks muutu. Koledaks muutub rase siis, kui ta ei hoolitse enam enda eest. Aga rasedus ise ei muuda kedagi koledaks.

Mõni läheb näost hirmsasti paiste isegi kui kaal on väike. Hormonaalsed probleemid. Tanel Padari pruudil tekkis teise rasedusega kohutav akne hiiglaslike muhkudega. Paljudel tekivad pigmentatsioonilaigud rasedushormoonidest mitte päikesega hooletu olemisest ja osadel on siis ikka suur pigmendilatakas näos või vunts ülehuule kohal.

Endast räägid või?

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on aga ilus ainult proportsionaalse kehaga ja mitte ylekaaluliste inimeste seljas, nagu pildil olija seda on.

Ta pole ülekaaluline, ta on rase. Ja mis selles tumepunases venivas kombinesoonis siis nii ehmatavat on? Tähelepanu pärast vist pandud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis pagana eeldus see on, et rase naine läheb koledaks! Ei lähe!  Ainult mingitel üksikutel juhtudel on mõnel naisel hormoonidest tingitud äärmuslikud muutused. Ma olen ise vanuses 36 ja olin äsja rase, samuti tutvusringkonnas palju praegu või äsja rasedaid ja kõik näevad kenad välja, samasugused nagu tavaliselt. Käivad normaalselt riides, kannavad meiki, külastavad jätkuvalt juuksurit jne. Kust see koledus siis tuleb? Koledaks läheb inimene siis, kui ta lõpetab enda eest hoolitsemise ja unustab elementaarse hügieeni, aga selleks, vabandage väga, ei pea sugugi rase olema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge muretsege, saab sellest imekaunist rasedast imekaunis emme koos oma väikse printsessiga. Nii et uudised tema kohta on veel hulgi tulemas.

Tohoh, millise kuningakoja liikmega ta siis abielus on, et lausa printsesse sünnitab?

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised need koledad rasedad siis on?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge muretsege, saab sellest imekaunist rasedast imekaunis emme koos oma väikse printsessiga. Nii et uudised tema kohta on veel hulgi tulemas.

Tohoh, millise kuningakoja liikmega ta siis abielus on, et lausa printsesse sünnitab?

Mina ei tea, igatahes juba ajakirjanduses on sündiv laps kui printsess ära mainitud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema on sellest, kas pildil olev naine on ilus, mitte sellest, kas kägudele ta tunked meeldivad. Minu arvates on väga ilus naine, tundub tore ja sõbralik ka, erinevalt perekooli muttidest (ma ise kaasaarvatud) ja sellepärast tema saabki rikka mehe naisena särada, samal ajal meie siin oleme kadedusest rohelised ja töö rügamisest näost hallid. Aga vähemalt ei kanna mingeid imelikke tunkesid, eksole.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Ilus rase