Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:
Kägu

Mai-juuni jutunurk.

Kasulikud lingid :

Olge head ja tutvustage ka end teema all! 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algas uus täisring, praegu 4 päeva süstitud. Eelmine täisring oli oktoobris, värsket siirdamist ei toimunud ja külma sai üks, mis siirati veebruaris ja ebaõnnestus.

Enne seda oli kolm katset külmutatud embrüotega eelmisest korrast.

Kodus kasvamas üks kahene plika, rasedus tekkis samuti IVFi teel ja tookord õnnestus esimene külmaring. Seekord kahjuks pole nii hästi läinud. Oleme teist last juba aasta aega üritanud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil üks laps loomulikul teel, teismeline.
Teine on aastaid oodata lasknud, tehtud 2IVF. Esimesel korral làks külma 1 ja ebaônnestus. Seekord 3külmas ja loodan, et õnnestub seekord. Siirdamist plaanime loomulikku tsüklisse, toimetan ov testidega. Vahepeal on reisid, haigused jms, keeruline ajastada.

 

BiancaA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina 38 & mees 48

Minul eelmisest kooselust 12-aastane tütar, aga mehel lapsi pole. 2019 Mai hakkasime beebit planeerima ja Detsembris 2019 jäin ootele, aga kahjuks 2020 Jaanuaris rasedus katkes. üritasime veel 3 aastat, aga ei midagi. IVFi teekond on meie jaoks uus asi ja  võtsime selle ette Jaanuari lõpust. Kõik käis väga kiiresti. Eelmine E 24.04 oli punktsioon ja N 27.04 kohe siirdamine. Homme saab nädal. Külma läks 4 embrüot.

Igasugused ootused puuduvad. Ei oska loota, kui mitu aastat pole õnnestunud, siis tundub normaalne, et midagi sellest välja ei tule. Naljakas, et olen alati see, kes mõtleb positiivselt elus toimuvale, aga hetkel olen täiesti apaatne.

Päikest kõigile ????

Sansa

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 38 & mees 48

Minul eelmisest kooselust 12-aastane tütar, aga mehel lapsi pole. 2019 Mai hakkasime beebit planeerima ja Detsembris 2019 jäin ootele, aga kahjuks 2020 Jaanuaris rasedus katkes. üritasime veel 3 aastat, aga ei midagi. IVFi teekond on meie jaoks uus asi ja võtsime selle ette Jaanuari lõpust. Kõik käis väga kiiresti. Eelmine E 24.04 oli punktsioon ja N 27.04 kohe siirdamine. Homme saab nädal. Külma läks 4 embrüot.

Igasugused ootused puuduvad. Ei oska loota, kui mitu aastat pole õnnestunud, siis tundub normaalne, et midagi sellest välja ei tule. Naljakas, et olen alati see, kes mõtleb positiivselt elus toimuvale, aga hetkel olen täiesti apaatne.

Päikest kõigile ????

Sansa

 

Kui kaua kavatsete veel mehe vanust arvestades proovida? Küsin sellepärast, et minul mees samuti vanem, 46aastane (ise 34).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me pole seda paika pannud ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhh, täna sai aju”blokk” kiiresti ületatud 😀 See viimane diphereline süst tehtud. Nüüd jääb ainult kuupäevi jälgida ja “rohte” aga juurde lisada päevakavva. Juuni tundub nii kaugel, samas nii käega juba katsutav ????????ootel hetkel veel medrol (lisandub järgmine nädal) ja siis estrofem kuu teises pooles.

P19

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

27.04 oli mul siirdamine. Arstiga jäi kokkulepe, et teen 11.05 koduse rasedustesti ja samal päeval nad helistavad.

Enesetunne on olnud viimased päevad väga hea. Ei mingeid tunnuseid. Alguses rinnad olid hellad, aga see on ka kadunud.

Täna hommikul enam nārv ei pidanud vastu ja tegin testi ???? õrn triip tuli ära. Tegin veel 2 otsa teisest uriinist ja ka õrnad triibud. Pinge lõi lakke ja nüüd tuumapeavalu. Ei oska olla.

 

Sansa

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

27.04 oli mul siirdamine. Arstiga jäi kokkulepe, et teen 11.05 koduse rasedustesti ja samal päeval nad helistavad.

Enesetunne on olnud viimased päevad väga hea. Ei mingeid tunnuseid. Alguses rinnad olid hellad, aga see on ka kadunud.

Täna hommikul enam nārv ei pidanud vastu ja tegin testi ???? õrn triip tuli ära. Tegin veel 2 otsa teisest uriinist ja ka õrnad triibud. Pinge lõi lakke ja nüüd tuumapeavalu. Ei oska olla.

Sansa

Oh kui tore!!! Palju ônne!

Ma ise samas paadis kohe, loodan vähemalt. Paaari päeva pärast siirdamine külmast, usun, et õnnestub.
Meile see teine ivf, samuti 12a kodus olemas.

BiancaA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on punktsioon reedel ja siirdamine (loodetavasti) järgmisel esmaspäeval. Enne ei looda, kui see reede üle elatud ja saame teada, kas üldse on miskit siirdada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

27.04 oli mul siirdamine. Arstiga jäi kokkulepe, et teen 11.05 koduse rasedustesti ja samal päeval nad helistavad.

Enesetunne on olnud viimased päevad väga hea. Ei mingeid tunnuseid. Alguses rinnad olid hellad, aga see on ka kadunud.

Täna hommikul enam nārv ei pidanud vastu ja tegin testi ???? õrn triip tuli ära. Tegin veel 2 otsa teisest uriinist ja ka õrnad triibud. Pinge lõi lakke ja nüüd tuumapeavalu. Ei oska olla.

Sansa

Oh kui tore!!! Palju ônne!

Ma ise samas paadis kohe, loodan vähemalt. Paaari päeva pärast siirdamine külmast, usun, et õnnestub.

Meile see teine ivf, samuti 12a kodus olemas.

BiancaA

Hoian pöidlaid ja varbaid ❤️

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on punktsioon reedel ja siirdamine (loodetavasti) järgmisel esmaspäeval. Enne ei looda, kui see reede üle elatud ja saame teada, kas üldse on miskit siirdada.

Edu! 1 samm korraga ❤️

 

Sansa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N 29 – endometrioos ja M32 – vähe normaalse kujuga ja tublisid seemnerakke.

Alustasime teekonda esimest korda 2022 oktoobris. Punktsioon oli veeburaris – saadi 40 munarakku ja külma läks 15 embrüot. Eile 09.05 oli esimene siirdamine. Hetkel süstin progesterooni ja tahaks teada, kas need süstid peavadki nii jubedalt valusad olema või on asi minus? Ma olen vaid nädal süstinud ja mu kõhul ei ole mitte ühtegi kohta mis ei oleks valus. Kõik varasemad süstimised on lihtsalt läinud, ei ole valus süstida ja pärast ei ole tundnudki midagi. Nüüd ei saa enam kõhuli magada, teksad tapavad jne. Arst ütles, et kui siirdamine peaks õnnestuma ja rasestun, siis pean süstima 12 nädalat. Ja veel .. miks progesterooni haigekassa ei tasu?

S

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minult saadi punktsioonil ainult 2 munarakku, olen nii pettunud 🙁

Nüüd pean esmaspäeva hommikul ühendust võtma laboriga, et kas üldse tuleb siirdamine või mitte. Pigem arvan, et oli nulliring. Ehk siis… kõik täiesti ilmaasjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lootust kõrgeks ajada pole tõesti põhjust, aga päris alla anda ka veel mitte. Piisab ju 1 edukast mumpsikust. Loodan väga, et sul siiski õnnestub!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on rõõmusõnumeid, et kahest kogutud munarakust mõlemad viljastusid ja on 3. päevani ilusti arenenud, täna siirdati siis mõlemad 🙂 Vähemalt ei olnud nulliring ja nüüd jääb üle vaid loota, et arenevad loomulikus keskkonnas edasi!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on rõõmusõnumeid, et kahest kogutud munarakust mõlemad viljastusid ja on 3. päevani ilusti arenenud, täna siirdati siis mõlemad ???? Vähemalt ei olnud nulliring ja nüüd jääb üle vaid loota, et arenevad loomulikus keskkonnas edasi!

Nonäed!!! 🙂 Nii tore 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

09.05 oli siirdamine (FET, 5 päevane) – kärsitus minus sundis mind eile keset päeva testi tegema ja tulemus negatiivne, veel luuda nurka ei viska 🙂 Kõht on õrnalt valutanud, aga ei ole olnud selline päevade valu, pigem nagu munasarjadest? Ei oska täpselt seletada, aga midagi sellist mida varem pole olnud ja siiani see iga päev olnud. Kõht ka paistes – see ilmselt ravimistest. Aga põis..? See elab üldse uut elu, pidevalt on häda ja natuke sellinetunne nagu oleks põiepõletik, aga samas ei ole.

S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul siirdati samuti eelmine nädal 5päevane blasto. Plaanin teha 8p peale siirdamist ise testi, VT on 12päeva peale siirdamist ette nähtud.  Ühtegi tundmust ei ole, vb 1-2p peale siirdamist olid kõhus mingid torked vms, aga praegu vaikus.
Iga päev mul Amelgen 400mg x2 ja täna ühes sääres valusööstud. Ei teagi, kas sellest… vähemalt visuaalselt Ok ????‍♀️

 

BiancaA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, miks NV-s ei mõõdeta hormoonide taset? Nt progesterooni pole kordagi mõõdetud, aga progesterooni preparaadid määrati suures koguses peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunas VT? Mul on reedel (10p päevale siirdamist). Mul oli plaan selline, et ei tee ise üldse kodus ja no ei pidanud vastu.

Täna hommikul sain heleda triibu ka (:

S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul siirdati samuti eelmine nädal 5päevane blasto. Plaanin teha 8p peale siirdamist ise testi, VT on 12päeva peale siirdamist ette nähtud. Ühtegi tundmust ei ole, vb 1-2p peale siirdamist olid kõhus mingid torked vms, aga praegu vaikus.

Iga päev mul Amelgen 400mg x2 ja täna ühes sääres valusööstud. Ei teagi, kas sellest… vähemalt visuaalselt Ok ????‍♀️

BiancaA

Kunas VT? Mul on reedel (10p päevale siirdamist). Mul oli plaan selline, et ei tee ise üldse kodus ja no ei pidanud vastu.

Täna hommikul sain heleda triibu ka (:

S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunas VT? Mul on reedel (10p päevale siirdamist). Mul oli plaan selline, et ei tee ise üldse kodus ja no ei pidanud vastu.

Täna hommikul sain heleda triibu ka (:

S

oh kui tore! Elan kaasa!
Minul VT 22.05. Püüan reedeni vastu pidada, et siis kodus test teha ???? Kas sul mingeid tundmusi või lihtsalt imelikud kõhupisted vms? Sul proge ainult peal?

 

Kiksu, väga tore! Elan sulle ka kaasa. Millal sul VT, pead vastu seni?

 

BiancaA

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunas VT? Mul on reedel (10p päevale siirdamist). Mul oli plaan selline, et ei tee ise üldse kodus ja no ei pidanud vastu.

Täna hommikul sain heleda triibu ka (:

S

oh kui tore! Elan kaasa!

Minul VT 22.05. Püüan reedeni vastu pidada, et siis kodus test teha ???? Kas sul mingeid tundmusi või lihtsalt imelikud kõhupisted vms? Sul proge ainult peal?

Kiksu, väga tore! Elan sulle ka kaasa. Millal sul VT, pead vastu seni?

BiancaA

Minul on 29.05 veretest, olen iga kord teinud 1 päev enne veretesti koduse testi, kui varem päevad ei hakka, ilmselt ka seekord toimin sedasi, mul on raske ravimeid edasi manustada, kui tean, et tulemus on tõenäoliselt negatiivne, seega elan see 2 nädalat oma roosas teadmatuse mullis parem 😀

Kas keegi teab, miks NV-s ei mõõdeta hormoonide taset? Nt progesterooni pole kordagi mõõdetud, aga progesterooni preparaadid määrati suures koguses peale.

Minu meelest seda ka ITKs üldse ei ole mõõdetud, panevad need progesteroonid vist kõigile nii igaks juhuks peale, äkki on see ka nii muutuv näit, et seetõttu ei anna ühekordne mõõtmine adekvaatset vastust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunas VT? Mul on reedel (10p päevale siirdamist). Mul oli plaan selline, et ei tee ise üldse kodus ja no ei pidanud vastu.

Täna hommikul sain heleda triibu ka (:

S

oh kui tore! Elan kaasa!

Minul VT 22.05. Püüan reedeni vastu pidada, et siis kodus test teha ???? Kas sul mingeid tundmusi või lihtsalt imelikud kõhupisted vms? Sul proge ainult peal?

Kiksu, väga tore! Elan sulle ka kaasa. Millal sul VT, pead vastu seni?

BiancaA

Ega eriti ei ole, peale imeliku kõhu on veel kuuma ja külma hood, aga seda pigem harvem. Mul on proge (hommikul lubion ja õhtuti amelgen) + 3xpäevas estrofem.

S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka 22,05 VT:)

Eelmine külmaring õnnestus mul ilusti, aga kuna 20 nädalal sünnitasin surnud beebi, siis hirmud on suured ebaõnnestumise ees taas.

Edu!:)

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jabur.

Mul on ka proge peal ning testitud ALATI enne siirdamist.

Teen IVF erakliinikus, ITK kohta omal ajal ei kuulnud head (konverier), siis läksin otse erakliinikusse ja haigekassa katab ka seal kenasti.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Olin kindel, et siia gruppi tagasi ei tule, aga siiski tulin teile kaasa elama ning ka endale väikest tuge otsima.

See aasta sai 4 aastat täis proovimist, sellest 1 aasta on IVF-ga proovitud.

Värke ring eelmine mai ebaõnnestus. Sellele järgnev FET septembris õnnestus, aga sünnitasin see jaanuar 20 nädalal surnud beebi. Nüüd 12.mai sain uue mummu marineerima ja VT on 22 mai.

Hirmud järjekordse ebaõnnestumise ees on suured. Ei taha enam midagi nii ebainimlikku läbi teha.

Edu kõigile:)

B.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunas VT? Mul on reedel (10p päevale siirdamist). Mul oli plaan selline, et ei tee ise üldse kodus ja no ei pidanud vastu.

Täna hommikul sain heleda triibu ka (:

S

oh kui tore! Elan kaasa!

Minul VT 22.05. Püüan reedeni vastu pidada, et siis kodus test teha ???? Kas sul mingeid tundmusi või lihtsalt imelikud kõhupisted vms? Sul proge ainult peal?

Kiksu, väga tore! Elan sulle ka kaasa. Millal sul VT, pead vastu seni?

BiancaA

Minul ka 22,05 VT:)

Eelmine külmaring õnnestus mul ilusti, aga kuna 20 nädalal sünnitasin surnud beebi, siis hirmud on suured ebaõnnestumise ees taas.

Edu!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jabur.

Mul on ka proge peal ning testitud ALATI enne siirdamist.

Teen IVF erakliinikus, ITK kohta omal ajal ei kuulnud head (konverier), siis läksin otse erakliinikusse ja haigekassa katab ka seal kenasti.

Nõus, on konveier, enamik visiitidest ootad 0,5-1 h. Isegi punktsioon lükkus minul üle tunni edasi. Ma ei saa aru, miks see viimane ov-d esile kutsuv süst tuleb nii täpselt ajastada, kui tegelikkuses öeldi mulle, et see paar tundi pole tegelikult oluline… ise jäi natuke kripeldama, et äkki seetõttu oligi mu tulemus nii kasin, ent kaks töötajat, kellelt seda uurisin, väitsid, et see ei tee midagi… aga jah, inimlikkust, arvestamist võiks rohkem olla. Jah, meil on on ka muu elu, mitte ainult IVF 😀

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )