Näitan 8 postitust - vahemik 301 kuni 308 (kokku 308 )

Teema: IVF Mai-Juuni

Postitas:

Mul on hetkel esimene ivf käsil, Bemfola süstimine jms ja 14.august siis punktsioon. Ja nüüd tekkisid mul sellega seoses küsimused (arst on üsna napisõnaline ja aega pole jnejne). Arst ütles, et opile tulla söömata-joomata, pesta ja meigita jne aga hakkasin mõtlema, et kas alt peab olema ka täiesti paljaks raseeritud, nii nagu günekoloogiliste operatsioonide puhul (laparoskoopial pidi)? Ja kas hüperstimulatsiooni ära hoidmiseks ise midagi teha üldse annab ja kuna ma ei ela Tallinnas, kas siis probleemi korral (või selle kahtlusel) peaks pöörduma ükskõik millise haigla EMO-sse, oskavad nad igal pool üldse reageerida sellele seisundile? Kuidas üldse aru saada, et see tekkima hakkab, tekib järsk kaalutõus ja kõhu suurenemine? Öeldakse siis seda juba pärast punktsiooni, et oht on? Ikka täiega närv on sees, kuigi see muretsemine ja ärevus ei mõju kindlasti üldse hästi sellise protseduuri juures kui positiivset tulemust tahta.

Ära karda, ega sa praegu midagi teha ei saa.
Puhtaks raseerima midagi ei pea, punktsioon ei ole operatsioon, vaid toimub tupe kaudu. Karvad ei sega.
Kuhu pööruda mujal, ma kahjuks ei tea. Pärast punktsiooni võidakse öelda küll, kui on suur oht hüperiks, vahel lükatakse siirdamine edasi siis.
Jah, ITKs nad minu meelest suhtuvad hüperisse lõdvemalt, aga enamus seda siiski ju ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.05 06:22; 16.06 09:23; 22.06 14:21; 28.06 09:20; 16.07 20:13; 08.08 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IreneS, kuidas Sul läheb? Kuidas enesetunne on? Kas UH-s oli ikka üks täpike näha?

Imelist ootusaega Sulle!

Heihei,tänud Suured! Tänaseks tehtud 2 UH ja täpikesi siiski 2 :). 8+0 nädalal oli UH järgi üks täpike 7+4 ja teine 8+0. Seega praegu ilusti graafikus.
Küll aga hiljutine perekonnas toimunud tragöödia suutis mu emotsionaalselt tasakaalust välja viia ja hetkel haiglas arstide hoole all. Loodan väga et ravimid mis saan, kuidagi pisikesi ei kahjusta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IreneS, kuidas Sul läheb? Kuidas enesetunne on? Kas UH-s oli ikka üks täpike näha?

Imelist ootusaega Sulle!

Heihei,tänud Suured! Tänaseks tehtud 2 UH ja täpikesi siiski 2 :). 8+0 nädalal oli UH järgi üks täpike 7+4 ja teine 8+0. Seega praegu ilusti graafikus.

Küll aga hiljutine perekonnas toimunud tragöödia suutis mu emotsionaalselt tasakaalust välja viia ja hetkel haiglas arstide hoole all. Loodan väga et ravimid mis saan, kuidagi pisikesi ei kahjusta.

Oii, IreneS, suur kalli ja pai Sulle! Jõudu ja jaksu, nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

Nii vahva, et täpikesi siiski kaks on 🙂 Väga äge! 🙂

Hoian Teile kõvasti pöidlaid, et kõik läheks nii nagu peab.

Tean, et minul lihtne öelda (kuigi ei kujuta ettegi kui raske sul selle kõigega toime tulla on) aga elu läheb edasi ja nüüd pead tugev olema just nende kahe täpikese pärast.

Palju päikest ja rõõmu Sinu päevadesse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IreneS, kuidas Sul läheb? Kuidas enesetunne on? Kas UH-s oli ikka üks täpike näha?

Imelist ootusaega Sulle!

Heihei,tänud Suured! Tänaseks tehtud 2 UH ja täpikesi siiski 2 :). 8+0 nädalal oli UH järgi üks täpike 7+4 ja teine 8+0. Seega praegu ilusti graafikus.

Küll aga hiljutine perekonnas toimunud tragöödia suutis mu emotsionaalselt tasakaalust välja viia ja hetkel haiglas arstide hoole all. Loodan väga et ravimid mis saan, kuidagi pisikesi ei kahjusta.

Oii, IreneS, suur kalli ja pai Sulle! Jõudu ja jaksu, nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

Nii vahva, et täpikesi siiski kaks on ???? Väga äge! ????

Hoian Teile kõvasti pöidlaid, et kõik läheks nii nagu peab.

Tean, et minul lihtne öelda (kuigi ei kujuta ettegi kui raske sul selle kõigega toime tulla on) aga elu läheb edasi ja nüüd pead tugev olema just nende kahe täpikese pärast.

Palju päikest ja rõõmu Sinu päevadesse!

Aitäh Ikkasama. Eks ma annan endast jah parima ja soovin Sulle ka edu uuwl ringil. Kui veel midagi teada tahad, siis kirjuta julgelt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Kas kellegil on peale ivf siirdamist olnud nii,et kuni veretestini pole olnud mitte mingeid tundmisi(rasduse sümtomeid) ja olnud positiivne test? 🙂 8 päeva möödas ja 0 tunnet nagu ei oleks mitte midagi toimumas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Ma küll IVF iga ei rasestunud vaid loomulikult teel ja ei olnud mitte mingeid märke ( ainus mis Vbl oli oli see, et öösel äkki läks kõht väga lahti)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teistel tsüklitel kui ei õnnestunud, siis otsisin ka sümptomeid, aga IVF ônnestumise järel teadsin 100% et õnnestus, enesetunne oli nii teistsugne ja iiveldus algas pea nädal enne vere testi. Rasedustest ja vereproov ainult kinnitasid seda, mida teadsin niigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minul peale siirdamist ei olnud üldse tunnuseid. Ka peale veretesti ei olnud neid ja nii kahel korral, aga sisetunne kuidagi teadis et õnnestus. 🙂

H.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 301 kuni 308 (kokku 308 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.