Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 308 )

Teema: IVF Mai-Juuni

Postitas:

Tõenäosus on. Mulle siirdati 11 aastat tagasi I katsel kaks embrüot, ei tea miks, ja saingi kaksikud. Nüüd vist esimesel katsel ei siirdata kaks. Sügisel õnnestus II katse, ka esimese korraga 🙂 Pooleteise kuu pärast saame kolmanda lapse. Seekord palusin siirdada 1.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.05 09:38; 25.05 06:55; 31.05 11:43; 06.06 10:20; 07.06 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, minul määrib esmaspäevast alates, alguses vaikselt roosakalt, siis sekka ka pruuni ja täna juba täitsa veresegune (sorry, TMI), ikka niimoodi, et pelgalt pesukaitsmest enam ei piisa… vastuvõtus üteldi, et näha pole nagunii midagi ja arsti juurde näitama pole mõtet minna. Oeh, olen murest murtud, lohutan end sellega, et kui just ei lahma, on veel lootust.
(Külmaringi siirdamine oli 19. aprillil. 27.04 oli hcg 247, 4.05 oli hcg 5750, UH alles 16. mail)

Teistele teel olijatele sujuvat kohalejõudmist, tulevastele ja uutele ringidele minejatele jaksu järgmisteks kordadeks.

OL

Tee veretest. Saad kohe teada, kas või mis selle hcg on.

Kuna vastuvõtus VTle ei kutsutud ja mulle need numbrite väärtused praktiliselt midagi ei ütle, ei hakanud tasulisse kah minema. K òhtul hakkas juba hästi helepunast tulema ja N algas välislähetus pihta. Siiani määrib/voolab, kord päevade-moodi, kord helepunaselt. Koju jõuan niimoodi, et enne kirjas olevat UHd ei jõuagi kuhugi tasulisse kontrolli ega verd andma minna.

H0peful, nii kurb kuulda. Loodame, et saab selgeks, millest keha niimoodi reageeris ja sellest raviskeemi korrektuurid teha.

Kägu, mina soovisin teisest katsest alates, et mulle 2 siirdatakse, keelduti sellest kuni kahe viimase kõrreni, mis olidki kahekaupa “pakitud”. Esimene 2ne külmaring oli suur ebaõnnestumine juba enne esmast VT päeva, teine ring veel käib, kuid lõhnab ebaõnnestunud katse järele.

Minul ei ole ühestki süstist ega lisarohust kõrvalmõjusid tekkinud va see lisandunud 10+ kg, seega nende peavalude vòi rohu imendumise kohta ei oska midagi arvata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 11:23; 12.05 10:01; 17.05 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hopeful, nii kurb kuulda ???? Loodetavasti endokrinoloog leiab midagi, mis on seniajani IVF-i õnnestumist takistanud. Võib ju olla, et sa reageerid IVF ravimitele kuidagi nii, et kilpnäärmehormoonid lähevad korrast ära.

Mul oli TSH 2,6 eelmisel sügisel ja siis arst ütles, et kui on rohkem kui 2,5 pean hakkama kilpnäärmeravimeid võtma. Õnneks kevadel oli 1,1, niiet ei pidanud võtma. Muidu on 2,6 normis aga arst ütles, et IVF-ravimite mõjul võib TSH väga kiirelt tõusma hakata.

Alustasin täna Crinonega, esmaspäeval sulatatakse embrüod üles. Pühapäeval on kolmas emadepäev kui triipe püüan. Loodan väga, et neljandal aastal olen juba ise ka ema ????

Sain lõpuks neljapäeval haiglast välja, diagnoosiks kilpnäärme alatalitlus ning neerupealiste puudulikkus. Selles viimases ongi kogu probleem peidus olnud. Õnneks sai nüüd asjadele jaole ja saan edasi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

berru123, kas sul gonalist mingid kôrvalmõjud ka? Mul gonaliga (kogus 225) viies päev ja iga päev on üsna tugevad peavalud ja tuleb ka veits beežikat/roosakat heledat voolust. Ühel päeval pea ei valutanud ja sel päeval polnud ka voolust. Tundub nagu peavalu ja voolus oleks seotud. Ise mõtlen, et äkki mingi hormoon põhjustab seda. Pruunikas voolus ja peavalu viitaks nagu madalale östrogeenile. Ja seetöttu vahepeal mõtlen, et äkki need on hoopis dipherline süsti jääknähud, mille gonal peaks ära võtma tegelikult, aga äkki gonali kogus liiga väike minu jaoks (või süstin valesti ja ei imendu hästi) ja seetõttu mõjub alles dipherline. Dipherline (ehkki see süst oli juba 3 nädalat tagasi) võtab östrogeeni alla. Või on siiski gonalist need kõrvalnähud mul. Küsida ka kelleltki pole. Arsti juurde lähen esmaspäeval vaatama, kuidas gonali mõju on olnud.
Kus haiglas tegutsed berru123, et sul iga 3-4 päeva tagant gonali mõju kontrollitakse? Mulle määrati 7 päevaks kogus 225 ja vahepeal ei kontrollita, kas see kogus sobib ehkki mul elu esimene ivf ja pole teada kuidas rohud mõjuvad mulle.

Liiselii

Mul ei ole siiani mingeid kõrvalmõjusid õnneks, kuigi dooside suurused on küll veidi hirmuäratavad minu jaoks. Tegutsen Pelgus dr. Laja all ja põhjalikumat arsti on vist raske otsida ???? Süstimisest alates käin ülevaatusel iga kolme päeva tagant, kus tehakse uh ja vaadatakse, kas kasv on ajakohane ning kas on tarvis ravimeid suurendada/vähendada/juurde lisada. Olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka tõsteti ravimi kogust. Gonal 300 peale ja lisati juurde Luveris. Reedel uuesti kontrolli. Paremal oli 4 foliikulit ja vasakul 3. Vasakul olid hästi pisikesed (alla 10 mm), paremal 4 tükki olid õnneks suuremad, gonalit olen tänaseks süstinud 7 päeva. Loodan, et ikka kasvavad ja arenevad veel.

Peavalud on tänaseks üle läinud (juba 2 päeva pole valutanud). Arst arvas, et Gonalist need peavalud polnud, pigem sellest, et Gonali kogus oli minu jaoks liiga väike ega võtnud dipherline mõju kohe ära.

Liiselii

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt 02.05 21:10; 03.05 17:19; 07.05 13:00; 08.05 20:21; 09.05 15:18; 10.05 16:47; 12.05 06:26; 14.05 17:08; 18.05 16:10; 22.05 12:18; 23.05 17:19; 23.05 17:30; 24.05 17:03; 24.05 17:33; 24.05 20:18; 24.05 20:45; 28.05 11:13; 28.05 15:55; 30.05 17:51; 30.05 19:14; 31.05 12:52; 31.05 14:22; 06.06 07:18; 06.06 13:07; 06.06 13:07; 06.06 14:03; 07.06 19:18; 07.06 21:07; 11.06 13:01; 12.06 17:26; 13.06 16:13; 15.06 19:58; 18.06 19:17; 20.06 08:56; 20.06 11:38; 22.06 13:54; 25.06 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka täna kontrollis, mammukesed reageerivad ravimitele hästi ja neljapäeval toimubki juba punktsioon. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis siirdamine on 22.mai!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ilmselt homme siirdamine. Arst helistas täna ja ütles, et kuuest embrüost elas sulatamise üle neli ja et nendest neljast üks on kiirelt arenenud ja üks areneb ka lootustandvalt.

Appi, mul on täiega hirm tekkinud täna kogu selle asja ees. Raske on rahulik olla ja ainult positiivselt mõelda. Mõnes mõttes tundub nii uskumatu äkki, et ma peale kahte aastat päriselt ka võiksingi rasedaks jääda. Samas on hirm ka ebaõnnestumise ees. Segased tunded.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian sulle mesinäpp pöidlaid, et kõik õnnestuks!:)
Märtsis tundus, et maini on niiiiii palju aega aga õnneks on see aeg kiirelt möödunud ja saan ka mina uuesti täisringiga pihta hakata.

Täna oli siis esimene arsti visiit ja nüüd olen jällegi pp´d ootel ning siis saab süstimisega alustada. Ma nii loodan, et pp´d algavad täna/homme/ülehomme, sest siis on arvatavasti punktsioon 28,29 mai. oleneb kõik millal pp´d algavad. Kuigi oleks pidanud juba täna algama aga viimasel ajal on nagu kiuste, et hakkavad päev või kaks hiljem ehk siis venib pikemaks.
Praegu olen krõbistanud usinalt estrofemi, d-vitamiini ja foolahapet.

Seekordsest plaanist siis nii palju, et kui eelmine kord oli alguses gonali kogus 112,5 siis nüüd hakkan süstima 4 päeva 125 ja edasi juba 150 rü.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Goldfee, hoian sulle ka pöialt!

Mul oli täna siirdamine, kõik läks hästi, siirdati üks blastotsüst. Protseduur ise oli veidi ebamugav aga ei midagi hullu. Usukumatult mõnus tunne on lõpuks ometi peale kahte aastat ootamist PUPO olla ????

Veretest on 28.5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina varsti 6 ringil. Teadjamad aidake 🙂
Homme on emaka limaskesta biopsia. Unustasin ãra mida tegema pidin. Kas kellelgi tehtud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina varsti 6 ringil. Teadjamad aidake ????
Homme on emaka limaskesta biopsia. Unustasin ãra mida tegema pidin. Kas kellelgi tehtud?

Palju jõudu sulle.
Mulle on tehtud, üks kord õnnestus, teine kord mitte – emaka eripära tõttu, ei kannatanud välja. Midagi tegema ei pea, enne tasub üks ibukas sisse võtta, sest mõnus protseduur see ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.05 06:22; 16.06 09:23; 22.06 14:21; 28.06 09:20; 16.07 20:13; 08.08 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me saime teada, et külma ei läinudki midagi. Seega on kõik lootused sellel ainsal tugeval, kes eile siirdati 🙂 Eks ta veidi hirmutav on küll, et kõik lootused on sellel ühel ja ainsal aga samas vaid ühte ja ainsat praegu vaja ongi.

Siit ka mõtlemisainet neile, kes punktsioonil vähe folliikuleid saavad. Meil saadi 21 folliikulit, neist 8 arenes embrüoks, kolm päeva hiljem saime 6 külma, neist 4 elasid sulatamise üle ja neist vaid 1 kasvas blastotsüstiks. Mõni saab 3 folliikulit ja kõik 3 arenevad blastodeks. Mõni saab ühe ja sellest ühest saab beebi.

Hetkel ma samas ei näe ühtegi põhjust, miks mitte lootusrikas olla. Täna on hästi õrnalt krambitama hakanud aga arst eile ütles, et see on täiesti normaalne. Proovin rahulik ja positiivne püsida ja muidu ka veidi vabalt võtta ja mitte nii palju kiirustada. Ma olen kohutav kiirustaja muidu kõikide asjadega, võite ette kujutada kui raske see pikk veniv triibupüüdmine mulle olnud on. Katsun nüüd veidi oma sammu aeglustada ja kasvõi tee ääres lilli nuusutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik pöidlad pihus su pihta, Mesinäpp!
Ja nuusuta lilli jah ja proovi kuidagi rahulikult võtta (teantean, kui keeruline see on…).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesinäpp, hoian Sulle kõvasti-kõvasti pöialt!
Berrule edukat siirdamist!
Goldfeele valutut süstimisperioodi!
Linnatibule jõudu ja jaksu uueks ringiks!

Endast nii palju:
Eellugu imelühidalt neile, kes eestpoolt pole lugenud, hoiatan ette, et kohati on TMI:
Viljatusravis alustasin 2015 oli rasedumist, oli katkemist, palju pisaraid.
2016 algas IVF kõigi süstide ja muuga (mul polnud süstimisega probleeme ega tekkinud mingeid kõrvalmõjusid rohtudest – ütleme nii, et läks hästi, va lisandunud 10 kg esimeste rohtudega ja 10 lisandus veel IVF süstimisperioodil, no selle kaalu saab vast pärast tagasi alla)
Märts: esimese täisringi 5-päevase blasto siirdamine – VT neg
Okt külmaring – 1x 5-päevane blasto, südametöö puudus ja tabletipuhastusse,
Märts külmarng – 2x 5-päevast blastot, vereooks algas enne plaanitavat VT

Praegune käsilolev ring:
<määriti toetavad rohud, Estrofem ja Gepretix>
aprill külmaring – 2x 5-päevast blastot (viimased!).
19.04 siirdamine,
27.04 (tasuline VT) hcg 247,
4.05 (30.4 arsti määratud VT lükkus edasi) hcg 5750
7.05 hakkas roosakalt määrima
Järgmisel päeval määris väga õrnalt roosakalt ja tumedamalt, kolmap ol vaikus kuni õhtuni, mil tuli sahmakas täiesti heledat.
N – P määris täiesti nii ja naa, kord vesisemalt, tumedamalt, sisse heledaid täppe, kuni siis pühapäeval tunnene, et jama majas, kiirustasin vetsu ja lihtsalt istusin potil ja lasin soriseda – täiesti helepunast tuli. Siis oli vaikus ja õhtul tuli selline pöidlaküüne suurune klomp, peale seds oli öösel vaikus ja esmaspäeval hakkas taas vaikselt määrima.
16.05 oli siis kauaoodatud UH aeg, kutsusin mehe kaasa, et tabletipuhastuse ja uue täisringi ajakava paika panna, kuid pukis tabas meid suur üllatus – tuksuv südameke! (Thank you, Lord), mõtlesin, et ju see klomp oli siis irdunud teine blasto, kuid oh ei – ka teine südameke lõi, küll pisut õrnemalt, kuid vähemalt lõi!
Ma tõesõna lihtsalt nutsin rõõmust.

Määrib siiani ja kohati rohkem, kohati vähem. Kuid nüüd otsustasin, et kui ei ole väga suuri valusid, siis ei muretse, kasutan toetavaid ravimeid edasi ning loodan ka järgmisel UHl kahte tuksuvat südamekest näha.

Ma olen nii õnnelik ja ma olen väga rõõmus, et selle teekonna ette võtsime. Õnnelikku lõppu pole veel kirja pandud, kuid ma tean nüüd, et see on meie puhul siiski võimalik. Ma tõesti vahepeal arvasin, et meile mehega pole lihtsalt seda antud.

Puistan teile viljkat beebitolmu ja loodan, et kui siin piilumas käin, saan ka teie rõõmuuudistele kaasa elada.

Olen õnnelik, et Eesti riik seda teekonda toetab ja et on olemas arstid, kes sellega päriselt tegelevad, kahju ainult, et ühiskond veel sellesse nii võõrastavalt suhtub.

OL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 11:23; 12.05 10:01; 17.05 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, OL, kui imelised uudised! 🙂 🙂 🙂 Loodan väga, et teie väikesed tuksuvad südamed ilusti edasi arenevad. Ma olen rohtude mõjul praegu eriti emotsionaalne, lausa pisarad hakkasid voolama kui su teksti lugesin.

Tuu-tiki, hoian sulle ka väga pöialt! Nägin triibupüüdjate teemast, et oleme sel kuul üsna samas tsüklis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mis siis et minu tibuke on juba sündinud; kuid ikka käin siin uudistamas.. ei ole see nii ammu, kui olin teiega samas paadis.:)
OL, Nii toredad uudised.
Ma olin mõnes mõttes samas seisus eelmine aasta, mil u 12 nädalat täis tiksus. Verd aina lahmas ja lahmas. Mitu sidet pidin vahetama. Olin kindel, et nyyd on k6ik. Olen varem kaotanud 5 rasedust, nìi et arvasin et kuueski nyyd käes. Aga ei, süda lõi nii ilusti ja kõvasti, et paremini olla ei saanud. Nutsin samamoodi lahinal nutta seal pukis 🙂
Sain diagnoosiks placenta prævia- platsenta eesasetus
Nii et mõnikord ei tähenda veritsus kohe seda kõige halvemat.
Edu kõhu kasvatamisel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti nõus, et palju inimesed ei saa sellest teekonnast aru ja alati arvatakse, et viljatus on ainult naiste probleem. Väga meeldib see, et hiljuti Anni ja Tomi Rahula sellest avalikult rääkima hakkasid. Sest me ei peaks tundma valehäbi – elame enamasti palju tervislikumalt, oleme haritud, headel töökohtadel – lihtsalt selle ühe ja olulise eluülesande täitmisel vajame abi. Eestis peaks olema laiem diskussioon sellel teemal. Täiesti ära on tüüdanud arutelud meedias stiilis miks-eesti-naine-ei-sünnita ja et kui sul 30. eluaastaks lapsi ei ole, siis oled mingi karjäärialdis muidusööja…Muide Eestis on esmasünnitajate vanus muu Euroopaga võrreldes üks nooremaid.

Kas keegi teab, millist kliinikut Anni ja Tomi Lätis kasutasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OL, super uudised! Mõnusat ootamist, väga hea meel su üle! Minust nii palju, et eile oli punktsioon, kus saadi 7 munarakku, mis kasvatatakse 5 päevasteks blastotsüstideks ning siirdamine ikka 22.mai, nagu plaanis. Eile oli kôht ikka terve päev jube punnis ja valus, aga täna on juba okei ???? Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie neljas/viimane katse ei lähe plaanipäraselt. Viimane vanuse tõttu, nii haigekassa kui ka iseenda jaoks. Päevad ei alanud nii nagu oleks pidanud, käisin ikkagi arstil ära ja selgus, et ühes munasarjas 6cm-ne tsüst, mis ei võimalda kuidagi algust teha katsega. Kirjutas pillid, mis peaks aitama nii tsüsti kui päevadega aga lootust, veel üks kord proovida ja ehk ka õnnestuda, kärpis see olukord kõvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore on lugeda positiivseid kogemusi. Palju õnne, OL! Kõigile teistele hoian pöialt, et tuleks häid sõnumeid.

Mul oli täna UH. Foliikulid olid nelja päevaga tublisti kasvanud ja neid oli isegi juurde tekkinud. Hetkel kokku 10 foliikulit, neist 3 uut küll alles pisikesed, aga ülejäänud paraja suurusega. Paremas munasarjas 4 tükki 20 millimeetrised ja vasakus munasarjas 6 tükki, aga seal väikesemad. 1 päev veel süstin Luverist ja gonali asemel bemfolat (225), sest see oli parajama suurusega pakendis kui gonal. Punktsioon on teisipäeval, 22. mail.

Huvitav, kas munarakud kasvavad siis ka veel edasi, kui stimuleerivad süstid on lõppenud? Et kui laupäeval viimane süst ja teisipäeval punktsioon, kas siis on lootust, et teisipäevaks on viimased pisemad foliikulid ka veel tänasega võrreldes kasvanud?

Liiselii

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt 02.05 21:10; 03.05 17:19; 07.05 13:00; 08.05 20:21; 09.05 15:18; 10.05 16:47; 12.05 06:26; 14.05 17:08; 18.05 16:10; 22.05 12:18; 23.05 17:19; 23.05 17:30; 24.05 17:03; 24.05 17:33; 24.05 20:18; 24.05 20:45; 28.05 11:13; 28.05 15:55; 30.05 17:51; 30.05 19:14; 31.05 12:52; 31.05 14:22; 06.06 07:18; 06.06 13:07; 06.06 13:07; 06.06 14:03; 07.06 19:18; 07.06 21:07; 11.06 13:01; 12.06 17:26; 13.06 16:13; 15.06 19:58; 18.06 19:17; 20.06 08:56; 20.06 11:38; 22.06 13:54; 25.06 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii mõtlesin, et kirjutan taas. Mina olen see kägu, kes eelmisel lehrl kirjutas kahe embrüo siirdamisest. Nimelt külmaring oli ja hrtkel tsúksi 27 päev. 23mai lähen veretedtile. Täna agz tegin õhtusest uriinist testi ja õhkõrn teine triip tekkis. Ei julge kohe rõõmustadagi äkki valehäire.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 19:37; 18.05 22:17; 23.05 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu, hoian sulle veretestiks pöialt! 🙂

Mul on täna viies päev pärast siirdamist. Enesetunne on täiesti tavaline, mitte midagi erilist pole. Nädalavahetusel krambitas õrnalt ja kahel korral olen koos väljuva Crinonega natuke verd näinud. Basaali ma ei mõõda aga kogu nädalavahetuse oli üldiselt veidi kõrgem kehatemperatuur (üle 37) ja täiesti kohutav väsimus. See siis ilmselt progesteroonist. Mingis mõttes tundsin kergendust, sest mulle hakkas tunduma, et sellel Crinonel polegi mingit mõju. Lihtsalt paned sisse ja siis varsti valgub välja (mitte just kõige meeldivam kogemus).

Täna pole üldse midagi tunda. Verestestini veel nädal minna. Ma vist ei julge ise kodus rasedustesti teha aga võib-olla selle nädala lõpuks olen teist meelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mesinäpp – milles see endometrioosidieet seisneb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.05 10:55; 21.05 12:33; 06.07 18:14; 12.07 11:30; 13.07 08:50; 19.07 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mesinäpp – milles see endometrioosidieet seisneb?

Endometrioosidieet seisneb ärritavate ja põletikku tekitavate toitude ärajätmises. Arst soovitas mul eelmise aasta augustis gluteenivabalt toituda ja see on tõesti palju aidanud. Mul on ka tsöliaakiatesti kahel korral tehtud aga seda haigust mul õnneks ei ole. Lisaks sellele põhjustab mul ärritust alkohol, mida ma IVF ajal nagunii ei tarbi. Need kaks on minu tavalise “endometrioosidieedi” komponendid.

“Range endometrioosidieet” seisneb ka muude lisaärritajate ärajätmises. Siis ma loobun ka magusast (puuvilju ja marju söön), rafineeritud süsivesikutest ja väga rasvastest/friteeritud toitudest. Piimatooteid ma otseselt ei väldi, sest mul pole probleemi nendega. Samas värske piim näiteks on põletikutekitaja ja pole soovitatav.

Kui ma sellist dieeti pean, siis püsib mul kõht korras. See kõlab päris rangelt aga ma olen ligi kümme aastat kõhuhädadega kimpus olnud, lisaks sellele kummalised valud, teatud ainete (nagu näiteks ferritiin) halb imendumine, pidev väsimus ja migreenid. Olen nende hädadega ka mitmel korral arstide poole pöördunud aga midagi ei leitud. Viljatusraviarst oli esimene, kes tuli selle peale, et mul on endometrioos. Sain Visanne ravi ka aga üldiselt on toitumise muutmine elukvaliteeti tunduvalt parandanud. Kusjuures ma varem sõin ka üsna tervislikult aga lihtsalt ei saanud aru, et teatud muidu tervislikud toiduained (näiteks täisteratooted) nii palju ärritavad.

Inglise keeles on googeldades üsna palju infot endometrioosidieedi kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh – Mesinäpp!
Tuleb välja, et õnneks ma siis juba järgin seda, küll kaalu alandamise seisukohalt, tahtsin suveks mõned kilod maha saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.05 10:55; 21.05 12:33; 06.07 18:14; 12.07 11:30; 13.07 08:50; 19.07 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile, mul juunis ees ootamas lühike skeem ITK-s. Palun nõu, arstile pean helistama, kui päevad algavad, et siis ravimid süstimiseks saada. Kas arst teeb päevade ajal ka ultraheli ja on üldse lootust, nii kiiresti ta vastuvõtule pääseda või kirjutab lihtsalt süstid välja ja siis kutsub mõne aja pärast vastuvõtule, et vaadata kuidas rohud mõjuvad. Analüüsid mul ja mehel juba aprillis antud, tänan ette targemaid vastajaid:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutab süstid. Mina hakkasin süstima 3.päeval pärast mens.algust ja UH-sse süstide mõju kontrollima läksin siis, kui olin 5 päeva süstinud. Selleks ajaks olid ka päevad lõppenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt 22.05 08:22; 22.05 16:18; 23.05 10:46; 23.05 18:44; 24.05 18:17; 24.05 20:41; 24.05 20:56; 24.05 21:04; 28.05 16:47; 29.05 11:32; 29.05 22:50; 30.05 15:06; 30.05 19:08; 31.05 08:08; 31.05 08:38; 02.06 08:08; 07.06 15:12; 09.06 08:48; 11.06 15:52; 15.06 19:05; 17.06 15:23; 18.06 11:30; 18.06 15:57; 20.06 10:48; 20.06 11:51; 22.06 13:21; 22.06 17:02; 24.06 20:05; 26.06 08:48; 10.07 16:10; 17.07 15:41; 19.07 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 3. katse ebaõnnestus ja nagu eelmistegagi- 7.-8.päeval peale siirdamist hakkasid päevad, kuigi skeemid ja ravimid on erinevad olnud. Munarakke on alati hunnikus saadud, blastosid siirdatud 2 tk korraga. 2 embrüot jäi veel külma, kui jõuan enne 41.sünnipäeva teha, siis viimane lootus veel jääb. Üks laps on loomulikul teel olemas, seetõttu ei mõista, miks siis need blastod ei kinnitu ja miks ei tehta analüüse ka kohe peale siirdamist uuesti, et kas keha ikka reageerib õigesti rasedust toetavalt, et siis vajadusel rohtusid veel muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.05 11:19; 22.05 13:24; 24.05 14:24; 30.05 12:39; 02.06 00:35; 08.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pai sulle, viimane kägu 🙁 Nii kurb kuulda alati, kui kogu pikk protsess lõppeb ebaõnnestumisega.

Käsin täna punktsioonil. Punkteeriti 11 foliikulit ja saadi 8 munarakku. Siirdamine alles esmaspäeval, 28. mail. Nii loodan, et viljastuvad ja peavad vastu nii pikalt seal katseklaasis mu rakud.

Täna oli ITK-s päris palju rahvast. Kuulsin, et mitmetele mõjus narkoos sedasi, et õde pidi neid käima äratamas. Mul ei tulnudki und, toibusin enne kui palatisse tagasi jõudsin. Punkteerimist ka läbi udu isegi tundsin. Muidu oli kõik igati positiivne. Päevadelaadsed valud tekkisid peale punkteerimist, aga hetkel on juba valu väiksem. Eks paistab, kas õhtupoole läheb kehvemaks. Paracetamoli lubas õde võtta ja gaasivalude tekkimise korral söetabletti või espumisani. Alates homme õhtust hakkan panema Crinone geeli.

berru123, kuidas sul siirdamine läks?

Liiselii

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt 02.05 21:10; 03.05 17:19; 07.05 13:00; 08.05 20:21; 09.05 15:18; 10.05 16:47; 12.05 06:26; 14.05 17:08; 18.05 16:10; 22.05 12:18; 23.05 17:19; 23.05 17:30; 24.05 17:03; 24.05 17:33; 24.05 20:18; 24.05 20:45; 28.05 11:13; 28.05 15:55; 30.05 17:51; 30.05 19:14; 31.05 12:52; 31.05 14:22; 06.06 07:18; 06.06 13:07; 06.06 13:07; 06.06 14:03; 07.06 19:18; 07.06 21:07; 11.06 13:01; 12.06 17:26; 13.06 16:13; 15.06 19:58; 18.06 19:17; 20.06 08:56; 20.06 11:38; 22.06 13:54; 25.06 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

berru123, kuidas sul siirdamine läks?

Liiselii

Tehtud ???? 7 rakust viljastus 5, millest 2 ei hakanud kasvama, 2 lagunes ning 1 tubli blastotsüst pandi pesa tegema. VT 1.juuni. Pöidlad pihus ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 308 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.