Esileht Pereelu ja suhted Jõulukink oma mehele.

Näitan 24 postitust - vahemik 91 kuni 114 (kokku 114 )

Teema: Jõulukink oma mehele.

Postitas:
Kägu

Sellel aastal sai ta korraliku villase mantli.

Mis moodi te küll ostate oma meestele mantleid ilma selga proovimata? Ma kingiks ka, aga sellised asjad ei pruugi ju istuda lõike poolest.

Ee…suuruse järgi? No varruka pikkust peab mõõtma, aga klassikalist mantlit ei ole keeruline osta.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel aastal sai ta korraliku villase mantli.

Mis moodi te küll ostate oma meestele mantleid ilma selga proovimata? Ma kingiks ka, aga sellised asjad ei pruugi ju istuda lõike poolest.

Ee…suuruse järgi? No varruka pikkust peab mõõtma, aga klassikalist mantlit ei ole keeruline osta.

Kehakuju ja kehahoid on ju ometi inimestel erinevad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel aastal sai ta korraliku villase mantli.

Mis moodi te küll ostate oma meestele mantleid ilma selga proovimata? Ma kingiks ka, aga sellised asjad ei pruugi ju istuda lõike poolest.

Ee…suuruse järgi? No varruka pikkust peab mõõtma, aga klassikalist mantlit ei ole keeruline osta.

Kehakuju ja kehahoid on ju ometi inimestel erinevad.

No mu mees on sirge seljaga vormis pikk mees. Mantlit oli üsna kerge osta.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabalt rõõmustab mu mees /—/ korralike pika kehaosaga t-särkide üle, mis kohe pesus kiiva ja kuivatis nabakaks ei kisu!

Oleksin väga tänulik lingi üle, kust selliseid saab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit leiab palju huvitavaid ja soodsaid kinke: https://happyfamly

See happyfamily soovitas koolilapse teemas 10-12 aastasele poisile kingiks “soliidset” käekella nimega Lolli clock. Väga huvitav tõesti, eriti rõõmus on kindlasti laps, kes sellise nimega kella kingiks saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mu mees on sirge seljaga vormis pikk mees. Mantlit oli üsna kerge osta.

Ilmselt sul lihtsalt veab, et standardrõivad mehele juhtumisi istuvad. Probleem on sageli õlgade laiuses, biitsepsi läbimõõdus, rinnakorvi ümbermõõdus jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mu mees on sirge seljaga vormis pikk mees. Mantlit oli üsna kerge osta.

Ilmselt sul lihtsalt veab, et standardrõivad mehele juhtumisi istuvad. Probleem on sageli õlgade laiuses, biitsepsi läbimõõdus, rinnakorvi ümbermõõdus jne.

Mhm, ma tean jah. Seal oli ju küsimus mismoodi me ostame. Ma sellele küsimusele vastasingi(54 suuruses on tal kõik mantlid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabalt rõõmustab mu mees /—/ korralike pika kehaosaga t-särkide üle, mis kohe pesus kiiva ja kuivatis nabakaks ei kisu!

Oleksin väga tänulik lingi üle, kust selliseid saab!

Üllatusin Marati T-särkide üle. Numbri suurenedes ei meenuta need telki,  vaid lähevad pigem pikemaks. Värvivalik on muidugi selline igav ja klassikaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

tõesti, milline mees rõõmustab sokkide üle?????? eriti äge kui naine kingib mehele jõuludeks voodipesu, magedam kink ever.

Minu mees rõõmustaks sokkide üle.

Mis tal üle jääb kui rõõmus nägu teha, kui sa aastast aastasse talle krdi sokke kingid!? Vaene mees

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

tõesti, milline mees rõõmustab sokkide üle?????? eriti äge kui naine kingib mehele jõuludeks voodipesu, magedam kink ever.

Minu mees rõõmustaks sokkide üle.

Mis tal üle jääb kui rõõmus nägu teha, kui sa aastast aastasse talle krdi sokke kingid!? Vaene mees

Minu mehe jaoks ei ole lihtsalt kingitus oluline, eriti jõulukingitus. Sellel aastal sai ta üldse ainult kuulivesti aluse vesti. Kujutad sa ette seda kurbust?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tal üle jääb kui rõõmus nägu teha, kui sa aastast aastasse talle krdi sokke kingid!? Vaene mees

Minu meelest just õnnelik mees, kelle naine on lõpuks ometi aru saanud, et mehele ei lähe kingitus absoluutselt korda, kuna kõik asjad, mis ta tegelikult soovib, on ta iseenesele juba ostnud. Ja kuna sokid on vähemalt kulumaterjal, siis lähevad need kasutusse. Veel samm edasi oleks see, kui naine saab aru, et mees oleks veel rõõmsam, kui ta kinkide saamise ja tegemise kohustusest üldse vabastataks. Las vahetavad omavahel kinke need, kes seda tegevust naudivad. Praegu lihtsalt surutakse inimesele peale tegevus, mis on talle tüütu, väärtusetu ja väsitav. Seejuures räägitakse midagi hoolimisest, kuigi ise ei hoolita karvavõrdki, mida mees kinkide tegemisest arvab. Ise olen ma naine aga sellest loogikast ma aru ei saa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

tõesti, milline mees rõõmustab sokkide üle?????? eriti äge kui naine kingib mehele jõuludeks voodipesu, magedam kink ever.

Minu mees rõõmustaks sokkide üle.

Mis tal üle jääb kui rõõmus nägu teha, kui sa aastast aastasse talle krdi sokke kingid!? Vaene mees

Minu mehe jaoks ei ole lihtsalt kingitus oluline, eriti jõulukingitus. Sellel aastal sai ta üldse ainult kuulivesti aluse vesti. Kujutad sa ette seda kurbust?

Appi, mis kingitus kuulivestialune vest?! Ma üldse ei imesta kui varsti kirjutad siin kuidas avastasid, et mees sind petab. Tõesti, kas midagi paremat ei oska kinkida?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See viimane kommenteerija on pisut napakas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel aastal sai ta üldse ainult kuulivesti aluse vesti.

Mul tekkisid küsimused.

1. Kui mees kannab kuulivesti seoses töökohustustega, siis annab kuulivesti aluse vesti talle ju tööandja?

2. Kui mees on jahimees, kas siis jahimehed ka kannavad kuuliveste? Ma pole kuulnud?

3. Mingi variant veel?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulivest on meelega mainitud, et näidata Meest suure tähega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulivest on meelega mainitud, et näidata Meest suure tähega.

Kas sinu jaoks näitab kuulivest midagi sellist? Ma mainisin seda sellepärast, et see on samasugune tarbeese nagu sokid ja just sellise kingi ta sellel aastal sai.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel aastal sai ta üldse ainult kuulivesti aluse vesti.

Mul tekkisid küsimused.

1. Kui mees kannab kuulivesti seoses töökohustustega, siis annab kuulivesti aluse vesti talle ju tööandja?

2. Kui mees on jahimees, kas siis jahimehed ka kannavad kuuliveste? Ma pole kuulnud?

3. Mingi variant veel?

Neil on õigus endale ise ka varustust osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulivest on meelega mainitud, et näidata Meest suure tähega.

Kas sinu jaoks näitab kuulivest midagi sellist? Ma mainisin seda sellepärast, et see on samasugune tarbeese nagu sokid ja just sellise kingi ta sellel aastal sai.

Ei usu!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulivest on meelega mainitud, et näidata Meest suure tähega.

Kas sinu jaoks näitab kuulivest midagi sellist? Ma mainisin seda sellepärast, et see on samasugune tarbeese nagu sokid ja just sellise kingi ta sellel aastal sai.

Ei usu!

Ja siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis?

Aga ikkagi on sul mees suure tähega ja üldse mitte halvas mõttes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel aastal sai ta üldse ainult kuulivesti aluse vesti.

Mul tekkisid küsimused.

1. Kui mees kannab kuulivesti seoses töökohustustega, siis annab kuulivesti aluse vesti talle ju tööandja?

2. Kui mees on jahimees, kas siis jahimehed ka kannavad kuuliveste? Ma pole kuulnud?

3. Mingi variant veel?

Neil on õigus endale ise ka varustust osta.

Ahaa tõesti? Minu jaoks tundub see siiski  ülimalt veider kingitus. Aga ega perekoolikate meestel polegi midagi paremat loota. Saavad sokke või tööriideid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel aastal sai ta üldse ainult kuulivesti aluse vesti.

Mul tekkisid küsimused.

1. Kui mees kannab kuulivesti seoses töökohustustega, siis annab kuulivesti aluse vesti talle ju tööandja?

2. Kui mees on jahimees, kas siis jahimehed ka kannavad kuuliveste? Ma pole kuulnud?

3. Mingi variant veel?

Neil on õigus endale ise ka varustust osta.

Ahaa tõesti? Minu jaoks tundub see siiski ülimalt veider kingitus. Aga ega perekoolikate meestel polegi midagi paremat loota. Saavad sokke või tööriideid.

Sul on teiste naiste mehed ikka väga hinge peal, et nende kinkide pärast muretsed.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel aastal sai ta üldse ainult kuulivesti aluse vesti.

Mul tekkisid küsimused.

1. Kui mees kannab kuulivesti seoses töökohustustega, siis annab kuulivesti aluse vesti talle ju tööandja?

2. Kui mees on jahimees, kas siis jahimehed ka kannavad kuuliveste? Ma pole kuulnud?

3. Mingi variant veel?

Ilmselt on ka variant, et mees on kriminaal või ajab hämarat äri, et on igapäevane oht juhusliku või tahtliku kuuli ette sattuda.

Ise arvasin, et enamik neist on küll juba 90-ndatel maha lastud. Aga vabalt võib mõni elus olla veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

Mehe soove ja vajadusi võid ju teada, aga on mehi, kellel lihtsalt ongi kõik olemas. Ostavad nii sokid, higipulgad kui ka viski ja rahakoti endale ise.

Kõrge sissetulekuga inimesele ongi väga raske kingitust teha, eriti siis, kui eriti hobisid ei ole (või on hobi väga spetsiifiline või kallis), magus ja alkohol ei huvita ja ka vaba aeg kulub pigem töö kui kultuuriürituste peale.

Jaa, nii ongi. Kõik olemas ja mitmekümnekordselt. Tema garderoob on 25 m2 ja puupüsti täis. Ta ise on esimene, kes kurdab, et asjad juba lämmatavad.

Kallid hobid minu mehel on küll, aga seegi varustus ise soetatud, ise otsustab ju, mis riided ja vidinad talle parimad. Mida ma topin oma nina kuhugi, millest poole vähem tean kui tema.

Ei kinkinudki midagi. Ei tunne ennast kuidagi kehvasti ka. Lastelt sai isemeisterdatud vidinaid ja need rõõmustasid teda väga.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 91 kuni 114 (kokku 114 )


Esileht Pereelu ja suhted Jõulukink oma mehele.