Esileht Hobinurk Jõusaalis riietus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: Jõusaalis riietus

Postitas:
Kägu

Mina kannan riideid vastavalt valitsevatele oludele ja funktsionaalsetele nõuetele. Talvel pikki retuuse, sest lähen kodust otse trenniriietega jõusaali ja lühkaritega oleks praegu nagu tiba külm. Suvel kuumalainega kannan pigem lühikesi pükse (sest taaskord, reeglina lähen kodust otse trenniriietega saali).

Asperger?

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina käin lühikeste retuusidega ja olen ka alati ainus, teistel alati pikad. Mul hakkab seda jooksulindi veel rohkem palav ja eelistan alati lühikesi.

Selles ju asi ongi, et teised käivad seal jõudu tegemas, sina jooksmas. Erinev tegevus nõuab erinevat riietust, ise ei suuda selle peale tulla?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen seda, et ei pane tähele. Inimesel on ümbruses igapäevaselt ülipalju informatsiooni ja suuremat osa ta sellest ei märka, sest muidu oleks info üleküllus. Kui minu jaoks pole teiste inimeste riietus üldse tähtis, ei pane seda ka tähele. Samamoodi võib juhtuda, et näiteks oled harjunud mingi keskkonnaga ja ei pane tähelegi, et sinna on uus objekt ilmunud, sest see keskkond on sinu jaoks nagu tapeet, sa ei teadvusta enda jaoks detaile.

Jõusaalis pole mingit info üleküllust, vastupidi, on igavus, sest olulist infot pole üldse. Seega jääb meelde kõik, mida näed. Ma tõesõna ei saa aru, millest sa räägid.

Ma keskendus jõusaalis oma tegevusele, mitte ei vahi igavledes ringi. Sa sörgi oma lindil edasi, tselluliit lödisemas, kui soovi on, aga sõna võiks küll vähem võtta.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma keskendus jõusaalis oma tegevusele, mitte ei vahi igavledes ringi. Sa sörgi oma lindil edasi, tselluliit lödisemas, kui soovi on, aga sõna võiks küll vähem võtta.

Mida? Miks ma ei või oma mõtteid avaldada? Sorri, kui sinu tähelepanuvõime ei võimalda ise tegutsedes ümbritsevat märgata. Minu oma võimaldab. Ime, et su esivanemad džunglis ellu jäid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absoluutselt igaüks vahib. Ei tasu õilishinge mängida. (Kuidas muidu see üks teab, er teisel on tselluliit. Peab üsna ligidalt jõllitama, et seda näha)

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma kannan retuuse, sest nii on mugav. Suvel lühikesi retuuse. Ma higistan ka jõutrenni tehes palju, kasutan rätikut ja alati kuivatan ja deson enda järelt ära.

Igaüks kandku kuidas endal mugav, jooksmiseks ilmselt paneks ka lühikesed püksid.

Ma ei saa ka paljudest asjadest aru mida kantakse, aga see pole mingi suur probleem, lihtsalt jääb ka aeg-ajalt silma.  Mõni teeb tõesti harjutusi nii väikese intensiivsusega, et peab  pusa seljas olema, et külm ei hakkaks.  Mõnel on jälle pusa seljas, kapuuts peas ja see on läbimärg. No ma saan aru, et see on mingi gym bro look, aga no kui sul on ikka nii palav, võta t-särgi väele. Mõni on crocsides, ilmselt nad kükke ja üldse jala harjutusi ei tee ka. Või miks peab nokamüts jõusaalis peas olema. Ma õues joostes panen ka nokaka, et päike  ja tuul jne, aga ruumis sees? Paljud naised käivad olenemata figuurist ka spordi rinnakate väel ringi. Minu isiklik arvamus on see, et see hästi ei sobi (ei ole kade, mul on endal ka nähtavad  kõhulihased olemas).  Mõnel on jälle paksud puuvillased dressid, nendes ma ka ei suudaks olla. Aga kui pool aega telos olla ja teine pool sõbraga juttu ajada, siis on ilmselt okei 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või miks peab nokamüts jõusaalis peas olema. Ma õues joostes panen ka nokaka, et päike ja tuul jne, aga ruumis sees?

Sellele oskan vastata. Küsisin oma pojalt sama küsimuse – ta selgitas, et tema paneb mütsi pähe seepärast, et juuksed silma ei läheks. Tõesti, praegune meestemood on ju pikad tukad ja kuna ma ise ka hädas silma tikkuvate juustega, siis sain kohe aru, et tõesti, müts on vajalik. Kindlasti on ka eputajaid, nagu alati.

Paksult riides treenijad tegelevad äkki intensiivse kaalulangetusega, st. pigem küll veeväljutusega, aga tulemus sama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need soojades pusades higistajad tavaliselt teevad seda vee väljutamise eesmärgil. Et end “võistluskaalu” saada vms.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või miks peab nokamüts jõusaalis peas olema. Ma õues joostes panen ka nokaka, et päike ja tuul jne, aga ruumis sees?

Sellele oskan vastata. Küsisin oma pojalt sama küsimuse – ta selgitas, et tema paneb mütsi pähe seepärast, et juuksed silma ei läheks. Tõesti, praegune meestemood on ju pikad tukad ja kuna ma ise ka hädas silma tikkuvate juustega, siis sain kohe aru, et tõesti, müts on vajalik. Kindlasti on ka eputajaid, nagu alati.

Paksult riides treenijad tegelevad äkki intensiivse kaalulangetusega, st. pigem küll veeväljutusega, aga tulemus sama.

Mingit higivastast peapaela ei taha panna?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need konkreetsed, keda mina silmas pidasin, kindlasti ei higitsa ennast mingisse võistluskaalu, mitte sinnapoolegi. õni on nii kiitsakas, et proovib ennast riietega suuremaks teha ja mõni vastupidi on nii suur, et ilmselt ei taha võtta t-särgi väele.

Poisid vbl jah panevad mütsi juuste pärast tõesti, ma ise naisena panen klambri.  Aga seda kirjutades ma pidasin  pigem neidusid silmas, nendel olen pigem näinud nokamütse. Ma siiski  arvan, et see on pigem stiili pärast. Ega selles polegi midagi halba. Ma lihtsalt ise ei viitsiks higistada nokamütsiga siseruumis.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit higivastast peapaela ei taha panna?

Peapael ei aita ju silma tikkuvate juuste vastu mitte kuidagi. Ja oma asi ometi, mida panevad, mütsi või peapaela.

Aga seda kirjutades ma pidasin pigem neidusid silmas, nendel olen pigem näinud nokamütse.

Mina naisena hindan ka nokamütsi juuste hoidjana kõrgemalt kui klambrit. Hoiab juukseid ja püüab ka higi. Jõusaali sellega vanamutina ei läheks, kui noor oleks, äkki läheks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga lord ostad uue nokatsi või kuidas sa seda higist läbiimbunud nokatsit pesed?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga lord ostad uue nokatsi või kuidas sa seda higist läbiimbunud nokatsit pesed?

Mis probleem selle pesemisega olema peaks??? Jah, kunagi läheb nokk pehmeks, aga sinna läheb ikka väga pikk aeg ja eks siis ostan tõesti uue.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga lord ostad uue nokatsi või kuidas sa seda higist läbiimbunud nokatsit pesed?

Ära ütle, et sa ei oska nokamütsi ka pesta.

Lugesin sinu eelnevat kommentaari(kui see olid sina), siis wow, sa tõesti ei saa midagi aru.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teiste trenniriideid ei vaata, …

Ma kasutaks kohe teemat ja küsiks sinult, et mida see tähendab, et sina teiste riideid ei vaata? Pidevalt tuleb kellegagi jutuks, et tema ei vaata jõusaalis või trennis või kuskil muus taolises kohas ei inimesi ega nende riideid. Kuidas te ringi käite siis, mingit klapid on peas? Või pilku maast ei tõsta? Inimene ju paratamatult lihtsalt näeb ümbritsevat ning üldjuhul mida on nähtud, see jääb ka meelde? Teil ei ole nii? Või mida te mõtlete, kui ütlete, et “mina küll ei vaata”?

Voin ka vastata. Muidugi ma naen, mis kellelgi seljas on, aga ma ei omista sellele tahtsust, see ei ole minu jaoks teema. Ma ei hakkaks iial sel teemal kellegagi omal algatusel arutlema. See ei huvita mind, kui aus olla. On huvitavamaid teemasid maailmas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voin ka vastata. Muidugi ma naen, mis kellelgi seljas on, aga ma ei omista sellele tahtsust, see ei ole minu jaoks teema. Ma ei hakkaks iial sel teemal kellegagi omal algatusel arutlema. See ei huvita mind, kui aus olla. On huvitavamaid teemasid maailmas.

Jah, mind ka ei huvita ja ma ka ei omista tähtsust – aga näen ja märkan ju ikka. Kuid mõned väidavad, et ei märka ega näe ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kannan riideid vastavalt valitsevatele oludele ja funktsionaalsetele nõuetele. Talvel pikki retuuse, sest lähen kodust otse trenniriietega jõusaali ja lühkaritega oleks praegu nagu tiba külm. Suvel kuumalainega kannan pigem lühikesi pükse (sest taaskord, reeglina lähen kodust otse trenniriietega saali).

Asperger?

Kui see, et ma käin jõusaalis hommikuti enne tööpäeva algust (kodus trenniriided selga ja kontoririided kaasa, peale trenni käin klubis pesemas, vahetan riided ja lähen tööle) tähendab, et ma olen asperger, siis jah, ilmselgelt.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peapael ei aita ju silma tikkuvate juuste vastu mitte kuidagi.

Kuidas seda nüüd mõista? Mis mõttes peapael ei aita silma tikkuvate juuste vastu mitte kuidagi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peapael ei aita ju silma tikkuvate juuste vastu mitte kuidagi.

Kuidas seda nüüd mõista? Mis mõttes peapael ei aita silma tikkuvate juuste vastu mitte kuidagi?

Otseses. Mina mõtlen peapaela, mis käib ümber lauba. Selle tegelik funktsioon on higi püüda, mitte juukseid hoida. Mina küll ei kujuta ette, kuidas tukka sinna vahele toppida saaks. Kui sina mingit muud mõtled, siis ma ei tea. Sa mõtled äkki juuksevõru?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma kannan retuuse, sest nii on mugav. Suvel lühikesi retuuse. Ma higistan ka jõutrenni tehes palju, kasutan rätikut ja alati kuivatan ja deson enda järelt ära.

Igaüks kandku kuidas endal mugav, jooksmiseks ilmselt paneks ka lühikesed püksid.

Ma ei saa ka paljudest asjadest aru mida kantakse, aga see pole mingi suur probleem, lihtsalt jääb ka aeg-ajalt silma. Mõni teeb tõesti harjutusi nii väikese intensiivsusega, et peab pusa seljas olema, et külm ei hakkaks. Mõnel on jälle pusa seljas, kapuuts peas ja see on läbimärg. No ma saan aru, et see on mingi gym bro look, aga no kui sul on ikka nii palav, võta t-särgi väele. Mõni on crocsides, ilmselt nad kükke ja üldse jala harjutusi ei tee ka. Või miks peab nokamüts jõusaalis peas olema. Ma õues joostes panen ka nokaka, et päike ja tuul jne, aga ruumis sees? Paljud naised käivad olenemata figuurist ka spordi rinnakate väel ringi. Minu isiklik arvamus on see, et see hästi ei sobi (ei ole kade, mul on endal ka nähtavad kõhulihased olemas). Mõnel on jälle paksud puuvillased dressid, nendes ma ka ei suudaks olla. Aga kui pool aega telos olla ja teine pool sõbraga juttu ajada, siis on ilmselt okei ????

Hah. Tuttavad kirjeldused. Sa käid ka Gym! – s või?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hah. Tuttavad kirjeldused. Sa käid ka Gym! – s või?

Tõesti arvad, et kirjeldus kehtib vaid ühes ja ainsas jõusaaliketis käijate kohta??

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hah. Tuttavad kirjeldused. Sa käid ka Gym! – s või?

Tõesti arvad, et kirjeldus kehtib vaid ühes ja ainsas jõusaaliketis käijate kohta??

Jah, sest ma olen käinud erinevates jõusaalides ja Gym on nendest see, kus valdavalt sellisele kirjeldusele vastavad inimesed on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hah. Tuttavad kirjeldused. Sa käid ka Gym! – s või?

Tõesti arvad, et kirjeldus kehtib vaid ühes ja ainsas jõusaaliketis käijate kohta??

Kõigi kohta kindlasti mitte. Selles, kus mina käin pole ühtegi sellist tegelast esindatud. Tavalised inimesed käivad siin, enamasti tudengid või ülikooli töötajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, sest ma olen käinud erinevates jõusaalides ja Gym on nendest see, kus valdavalt sellisele kirjeldusele vastavad inimesed on.

Fitness 24/7 on täpselt samasugused. Ja ei usu mina, et mujal jõusaalides pole kedagi nokamütsis või paksudes rõivastes. Crocsides olijad teevad ilmselt peamiselt jõuharjutusi, näiteks kangiga – seal võtavad paljud jalatsid ära või on spetsiaalsetes pehmetes sussides. Miks – mina ei tea, aga crocsidel on oma põhjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, sest ma olen käinud erinevates jõusaalides ja Gym on nendest see, kus valdavalt sellisele kirjeldusele vastavad inimesed on.

Fitness 24/7 on täpselt samasugused. Ja ei usu mina, et mujal jõusaalides pole kedagi nokamütsis või paksudes rõivastes. Crocsides olijad teevad ilmselt peamiselt jõuharjutusi, näiteks kangiga – seal võtavad paljud jalatsid ära või on spetsiaalsetes pehmetes sussides. Miks – mina ei tea, aga crocsidel on oma põhjus.

MyFitnessis ja Golden clubis selliseid näinud ei ole. Spartas pole mõnda aega käinud, aga siis kui käisin polnud selliseid ka seal. Üldiselt jõusaalis ei või sokkides olla. Gym-is käib palju väga noori inimesi, kes üldiselt ei paista eriti midagi teadvat jõusaalikultuurist ja kirjutatud või kirjutamata reeglitest. Ka ei ole seal koha peal administraatoreid, sellepärast näeb seal igasugu kummalisi asju sh kahtlast noortemoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, sest ma olen käinud erinevates jõusaalides ja Gym on nendest see, kus valdavalt sellisele kirjeldusele vastavad inimesed on.

Fitness 24/7 on täpselt samasugused. Ja ei usu mina, et mujal jõusaalides pole kedagi nokamütsis või paksudes rõivastes. Crocsides olijad teevad ilmselt peamiselt jõuharjutusi, näiteks kangiga – seal võtavad paljud jalatsid ära või on spetsiaalsetes pehmetes sussides. Miks – mina ei tea, aga crocsidel on oma põhjus.

MyFitnessis ja Golden clubis selliseid näinud ei ole. Spartas pole mõnda aega käinud, aga siis kui käisin polnud selliseid ka seal. Üldiselt jõusaalis ei või sokkides olla. Gym-is käib palju väga noori inimesi, kes üldiselt ei paista eriti midagi teadvat jõusaalikultuurist ja kirjutatud või kirjutamata reeglitest. Ka ei ole seal koha peal administraatoreid, sellepärast näeb seal igasugu kummalisi asju sh kahtlast noortemoodi.

Parandan enne kui keegi teine mind parandab – noortemood ei ole keelatud muidugi, lihtsalt seal näeb palju mingeid riideid/jalanõusid, milles ilmselgelt tavaliselt trenni ei tehta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, sest ma olen käinud erinevates jõusaalides ja Gym on nendest see, kus valdavalt sellisele kirjeldusele vastavad inimesed on.

Fitness 24/7 on täpselt samasugused. Ja ei usu mina, et mujal jõusaalides pole kedagi nokamütsis või paksudes rõivastes. Crocsides olijad teevad ilmselt peamiselt jõuharjutusi, näiteks kangiga – seal võtavad paljud jalatsid ära või on spetsiaalsetes pehmetes sussides. Miks – mina ei tea, aga crocsidel on oma põhjus.

MyFitnessis ja Golden clubis selliseid näinud ei ole. Spartas pole mõnda aega käinud, aga siis kui käisin polnud selliseid ka seal. Üldiselt jõusaalis ei või sokkides olla. Gym-is käib palju väga noori inimesi, kes üldiselt ei paista eriti midagi teadvat jõusaalikultuurist ja kirjutatud või kirjutamata reeglitest. Ka ei ole seal koha peal administraatoreid, sellepärast näeb seal igasugu kummalisi asju sh kahtlast noortemoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, sest ma olen käinud erinevates jõusaalides ja Gym on nendest see, kus valdavalt sellisele kirjeldusele vastavad inimesed on.

Fitness 24/7 on täpselt samasugused. Ja ei usu mina, et mujal jõusaalides pole kedagi nokamütsis või paksudes rõivastes. Crocsides olijad teevad ilmselt peamiselt jõuharjutusi, näiteks kangiga – seal võtavad paljud jalatsid ära või on spetsiaalsetes pehmetes sussides. Miks – mina ei tea, aga crocsidel on oma põhjus.

MyFitnessis ja Golden clubis selliseid näinud ei ole. Spartas pole mõnda aega käinud, aga siis kui käisin polnud selliseid ka seal. Üldiselt jõusaalis ei või sokkides olla. Gym-is käib palju väga noori inimesi, kes üldiselt ei paista eriti midagi teadvat jõusaalikultuurist ja kirjutatud või kirjutamata reeglitest. Ka ei ole seal koha peal administraatoreid, sellepärast näeb seal igasugu kummalisi asju sh kahtlast noortemoodi.

Ma tulen praegu myfitnrssi virust, kus 1 poiss oli sokkides, 1 poiss sokkides ja plätudes, mõlemad lühkarites. 2 tüdrukut olid paksudes hoodides, 1 poiss paksudes dressides. Ainult nokats seekord puudus. Ehk kõik isendid olid esindatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tulen praegu myfitnrssi virust, kus 1 poiss oli sokkides, 1 poiss sokkides ja plätudes, mõlemad lühkarites. 2 tüdrukut olid paksudes hoodides, 1 poiss paksudes dressides. Ainult nokats seekord puudus. Ehk kõik isendid olid esindatud.

Loomulikult on neid igal pool. See, et “minu klubis selliseid küll ei ole” on umbes sama nagu “eestlased küll sellised ei ole” vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tulen praegu myfitnrssi virust, kus 1 poiss oli sokkides, 1 poiss sokkides ja plätudes, mõlemad lühkarites. 2 tüdrukut olid paksudes hoodides, 1 poiss paksudes dressides. Ainult nokats seekord puudus. Ehk kõik isendid olid esindatud.

Kes neid lapsi sinna laseb? Alaealiseid minu käidavates klubides pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )


Esileht Hobinurk Jõusaalis riietus