Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 167 )

Teema: juuli 2013

Postitas:

Tsusper – nii kurb uudis sinu poolt. Ole tugev ja mõtle sellele, et ellu jäävad vaid tugevamad ja järgmine tuleb sul juba varsti-varsti ja tema on terve ja tugev kui purikas. Pea vastu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmendal nädalal hakkab üldse katkemise ja peetumise oht langema? Ise lähen ka nädala pärast esimest korda arsti visiidile ja hoian pöidlaid pihus, et kõik oleks hästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan lohutamast,loodan varsti siin tagasi olla 🙂 Aga juba mõned teises kuu teemas 🙂 Eks käin Teid ikka siin uudistamas edasi ja uurimas,kuidas läheb:) Jah,see kuu ja eelmine kuu on väga palju katkemisi,ilmselt ilm või magnettormid vmt..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kõik täitsa hästi 🙂 Väsimus on tohutu ja õhtuti on õrn sihuke iiveldus ja pearinglus.
Ja järgmine nädal ämmaemanda juurde. 🙂

Kes kus arvel on/arvele võtab?

Ma ise võtan Pelgulinna. Esimese rasedusega olin seal jälgimisel ning sünnitasin seal- väga head mälestused on sealt. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 22:43; 06.11 22:55; 22.11 10:05; 25.11 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kurb Tsusper. Kallid!

Seda peetumiste ja katkemiste põhjust ei tea täpselt keegi. Arvatakse küll, et võib olla üks või teine või kolmas põhjus, kuid 100%vastust ei teata. Tuleb lihtsalt mitte mõelda ja mitte karta (küll on lihtne neid sõnu öelda/kirja panna, kuid nende sõnade järgi käia, on teine tera).

Minul ikka kergelt iiveldab ja nagu kõht oleks ees. Üritan oma mõtteid positiivsetel lainetel hoida, sest negatiivset mõtteenergiat pole ei mulle ega lapsele vaja. Ja nii ongi, et kui negatiivne mõte on lendu lastud, siis lihtsalt kordan endale mitu korda, et \”kõik on hästi, kõik on hästi\” 🙂 Ja ikka loen päevi detsembri alguse günekoloogi ajani…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma avastasin, et suudan nii edukalt asjadest üle mõelda. Eile oli täiesti imeline päev, nagu poleksgi rase. Ei iiveldust, ei rindade valu, ei väsimust. Täna pool päeva ka, ja juba hakkasid hirmu mõtted ligi tulema. Õnneks aga pärast rosinakisselli joomist tuli selline meeletu iiveldus, et pühkis kõik mu kahtlused eemale. Kõik on korras ja tita kasvab 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No täpselt… mul ka täna ennelõunal väga iiveldust ei olnud ja juba paanika lahti. Ja siis tuli äkki iiveldus niimoodi peale, et sain kogu hommikuse ka tagant järele kaela. 🙂 Imelik mõelda, et hea tunne on siis, kui halb on olla. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, siin enne küsiti, kes kus arvele võtab. Mina Tartus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Ka mina liitun teiega. Üleeile oli selline tumepruunikas voolus ja määrimine. Käisin ka UH, kus siis oldi natuke kurjad, et mis sa ronid siia ja kuidas sa oma last kasvatad, kui sa iga asja peale siia tormad 😀 Et sinna tuled siis, kui verd lausa voolab ja oled umbes suremas. No tore-tore. Aga siiski nägin oma täpi ja südametöö ära ja välja tulin lai naeratus näol.

Iiveldus polegi väga minuni jõudnud ja üldse sellised rasedustunnused, sellepärast olingi veidi rohkem mures ja kindlasti tahtsin peale määrimist UH minna.

Võtan ka arvele Pelgulinna. Ja kas FB-s on ka grupp tekkimas või tekkinud?

Mõnust paisumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii maised/tüdrukud…. palju teie paisunud olete? Mul on kõht juba selline ees, et kõik saavad aru, et rase olen. Kilosid on vahepeal juurde tulnud 2,5kg, aga viimase paari päeva oksendamised on selle viinud jälle 1,5 peale.

Teretulemast Azzurra ja palju õnne 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates eelmisest kirjutamisest on mul määrimine jätkunud. Kui rahmeldan või stressan, siis rohkem, kui rahulik olen, siis vähem. Nii kui 6+0 kukkus, siis hakkas iiveldamine ja väsimus ka peale, aga ei midagi hullu, oksendanud ei ole. Kuna me siin kõik alles alguses oleme, siis kes viitsib ja tahab, võiks ennustada oma lapse sugu ja sünniaega. Tsükli järgi peaks mul tähtaeg olema 18.07, aga pakun, et laps tuleb mõned päevad varem, näiteks 15.07 ja tuleb poiss.

[small]Alley Cat kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minuga on ka selline lugu, et täna öösel valutas kõht ja terve päeva on olnud roosa õrn määrimine. Seljataga kogemus, kus määrimisega alanud rasedus lõppes õnnelikult ilma ravimite kaasabita ja erire¸iimita, kui ka kogemus, kus raseduse alguses määrimine oli peetumise märk. Niiet olen murelik, kuid lootusrikas. Arsti juures käinud ei ole, lähen ülejärgmise nädala kolmapäeval. Ülemõtlemiseks õnneks aega ei jagu – tööl on väga stressirohke hetkel ja muidu ka palju tegemist.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole midagi juurde tulnud ja veel ei oota ka ( eelmisel rasedusel hakkasin juurde võtma alles 20 nädalal ja kokku tuli 8kg. Loodan ka see kord umbes nii palju juurde võtta. Aga eks näis..).
Päevade järgi on tähtaeg 8.juuli , kuid arvan, et see nihkub peale UH tegemist hilisemaks. Ja ennustan poissi. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 22:43; 06.11 22:55; 22.11 10:05; 25.11 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ma enne siin ka öelnud olen, siis minu tähtaeg on kas 30 juuni või 1 juuli. Ja millegi pärast on tüdruku tunne meil mehega mõlemal 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jube julm töönädal seljataga, väsimus siiamaani. Lugesin kurbi uudiseid et meid vähemaks jäänud ok juurde ka tulnud kuid katkemised on ikka kuidagi raskemad ja mõjuvad kuidagi. Oh jah kurvaks teeb. Kuigi keegi küsisi juba et huvitav mis ajast need katkemise ja peetuse oht vähemaks jääb…?
Mul siin juurde lisandunud vahepeal ka oksendamine. Ja väsimus meeletu vaikselt hakkab tunne tekkima et ikka ei suuda sellise töökoormusega tööl käia. Neljapäeval siis esimest korda ämmaka juurde eks kuuleb mis tarka räägitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see igapäevane töölkäimine on muutunud ikka parajaks katsumuseks tõesti. Kuidagi ei taha ikka hommikul voodist üles tõusta ja õhtul tuleb nii varakult uni peale. Siiski ei tohi (jannuke35) end tööga üle koormata, äkki on mingeid lahendusi.

Mul üks küsimus ka veel, et kuidas massaa¨iga on sellise varajase raseduse ajal, nagu meil siin? Nimelt on tulemas mul üks spa nädalavahetus ja ei tea, kas ma võin sinna kõhuli lamama minna, või pigem ei soovitada juba 9-ndal nädalal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuidas teile kõigil läheb?
Minul läheb nii, et kõht on paisunud juba 8cm (õhtul seistes mõõdetud).
teksapükste serv surub juba nii, et pean mingeid muid pükse otsima hakkama. Käsi rinnapeal risti hoida ei saa, sest siis surub millegi peale ja süda läheb pahaks. Enesetunne muidu on sama, et õhtuti iiveldab ja päeval pole hullu.
Natuke ka teemavälist juttu. Käisin täna hambaarstil. Tehti konsultatsioon ja vaadati kõik üle. Leiti üks auk mida seekord ei parandatud, vaid andis jaanuari lõppu aja. Nii, ja nüüd põhiline. Selle ühe hamba parandus läheks maksma 200 Eurot!!!!! Ja tänase konsultatsiooni eest küsiti minult 25 eur+ 3eur visiiditasu. Kas nüüd ongi sellised hinnad hambaarstidel, või sattusin mina mingi rikkurite oma peale? Viimati käisin 2011 aasta jaanuaris ja ei mäleta, et need hinnad nii kirved oleksid olnud. Mul kohe masendus peal 🙁
Pikk jutt sai kohe.

Teile aga, PÄIKEST!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau injustice see hind on ju tegelikult kui mõelda päris kõrge. Huvitav mida nad selle hambaga tegema hakkavad et nii kalliks läheb? Kus kohas sa hambaarstil käisid? Ma pean kah hambaarstile minema aga sellised summad ajavad hirmu nahavahele.
Mul iiveldab peaaegu koguaeg.. sel hetkel kui söön siis on hetkeks hea. Samas see mure et kõht on nii kinni et jube ma teagi mis sellega pihta hakata. Kui paremaks ei lähe saab ämmakale neljapäeval kurta.
Ja töö on jah kurnav sest mul vahetus 12 tundi jutti kestab, seda tuleb ka ämmakale rääkida eriti kuna öötöö kah meil ju suurem enamus ajast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See hind sisaldab juureravi ja plommi. Ma oleks tooliga ümber kukkunud selle hinna peale. Mõtlesin, et käin teistes kohtades ka uurimas seda hinda. Muidu hambaarstil käin Rakveres polikliinikus. Minu enda arst läks ära ja nüüd siis läksin esmakordselt uue arsti juurde sinna.
Kõhukinnisus vaevas mind ka vahepeal, aga läks ise üle õnneks.
Tööst ka niipalju, et ma käin tööl kahe kohaga. Ühes olen kaks korda nädalas 8 tunnised päevad ja teises õhtuti peale viit neli tundi ja nv on pikad 12 tunnised päevad. Neid 12 tunniseid tuleb ette üle nädalavahetuse. Tänu sellele, et osadel päevadel lähen õhtuks, siis päeval saan magada ja puhata. Muidu peaks hakkama kuskil kohta ülesse ütlema. Kahe koha peale kokku tuleb normtunnid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

mina ka, koos oma iivelduse ja raskete rindadega, kuulun siia juulikate hulka. 7+5 on käsil. Iiveldab öösiti ja kõht paremalt alt veits tundlik. Kogu aeg väsinud. Arvel Tartus ÄE juures.

Parimat esimest trimestrit kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakveres seal pihlaka juures on Dr Mägi minu meelest seal soodsamad hinnad, vähemalt siis kui ma seal viimati käisin juureravis ja plommi panemas nii kirves see hind küll ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh jannuke35, lähen käin seal ükspäev kohal ja vaatan mis räägivad.kas sa ise oled ka rakverest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead mina ei soovita Pihlaka taha arstile minna. Olen kuulnud palju negatiivset sealsete toimetuste kohta. Käisin ka ise kunagi tema juures ja tänaseks on need plommid kas välja tulnud või teise arsti poolt vahetatud. Käin ise dr Toome juures olen väga rahul, muidugi pole ka tema kõige odavam.
Endast siis nii palju kadunud on 2,5 kg kuna isu ei ole ja söön nii palju, et kõht oleks täis. VÜ pole mõõtnud aga teksad ei ole veel väikseks jäänud. Arvele saab võetud Tartus.
Kelle juures te Rakveres käite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.11 10:28; 19.11 21:16; 28.11 12:54; 30.11 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakveres soovitaks üldse dr Lilleorgu kuid odav ta pole. Ma dr Mägi juures käinud siiani on välja vahetatud üks plomm ja see kah tema enda poolt j tasuta nii et otseselt ma nuriseda tema töö üle ei saa.
Ma jah ka Rakverest. Homme lähen arvele võtma Kuznetsova juurde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtan ennast arvele Toominga juurde, ja ämmakaks siis saab Gaver. Aeg alles 18. dets, nii, et aega veel sellega on 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete nüüdseks oma tibukesi juba UH ka näinud ja kuidas nüüd enesetunded on?

Minul 8+6 nädalat, arstil käisin eile ja esmaspäeval esmakordselt UH`sse+ miljon vereproovi vaja anda. Põneeev on:)
Südamepahasus on järgi andnud ja tunnen end suurepäraselt. Söön muidugi palju ja üritan palju vedelikku tarbida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]injustice kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aitäh jannuke35, lähen käin seal ükspäev kohal ja vaatan mis räägivad.kas sa ise oled ka rakverest?[/tsitaat]

Hei, mina Rakverest ja ise käin Sõmeru hambaravis hambaid parandamas. Seal väga toredad doktorid. Ma just käisin alumisele tarkushambale juureravi tegemas. See siis nägi välja selline, et
esimesel visiidil puuriti lahti, pandi rohi sisse ja ajutine plomm peale – 30euri
teisel visiidil arst võttis närvi välja, puhastas juurekanaldi mikroskoobi abil ja pani ka mingit asja hambasse. – 70euri
Kolmandal visiidil puhastas uuesti juurekanalid mikroskoobi abil ja täitis ära – 70euri.
Aga tarkusehambal on mul väga pikad juured ka, nii et ei imesta üldse et nii palju küsiti.
Muidu on seal ikka võrreldes Rakvere kohtadega väga soodsad hinnad.
http://someruhambaravi.ee/?page_id=213

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.11 17:32; 29.11 17:57; 30.11 08:33; 30.11 14:59; 30.11 15:09; 30.11 16:24; 03.12 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]injustice kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma võtan ennast arvele Toominga juurde, ja ämmakaks siis saab Gaver. Aeg alles 18. dets, nii, et aega veel sellega on 😀
[/tsitaat]
Mina olin alguses Mäekeri juures arvel ja nüüd olen dr Karlise juures.
Kui Gaveri käest küsisin, et miks siin ei anta saatekirja tlnasse KV uuringusse, siis tema vastas, et KV uuringut tehakse ainult 8nda nädalani. Seletasin veel, et kuklavolti ju mõõdetakse 11-13+6 nädalatel. Et kui eelmise rasedusega tartus arvel olin, siis oli küll sellel ajal see mõõtmine. Vastuseks sain, et ei kv-d tehakse ainult 8nädalani ja sealt edasi on juba OSCARtest. Ja seda uuringut haigekassa ei toeta, nii et sinna pead minema oma finantseeringuga

Peale seda tuli mul kiire tung arsti ja ämmakat vahetada! Tean Gaverit juba ammusest ajast, inimesena on ta tore, aga selline jutt tegi mind küll ettevaatlikuks!
PS. Karlise juurest sain ka saatekirja tlnasse KV uuringusse, nii et kui arst ikka ei taha saata sind kuskile, siis ta leiab selleks ka põhjuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.11 17:32; 29.11 17:57; 30.11 08:33; 30.11 14:59; 30.11 15:09; 30.11 16:24; 03.12 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, see jutt nüüd paneb küll muretsema. Ega ma polegi uurinud kuidas see arsti vahetamine käib.Kogu aeg olen sama arsti juures käinud muidu. Lihtsalt panen aja kinni ja lähen räägin jutu ära, et enne käisin seal ja nüüd tahaks üle tulla w?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina helistasin peale viimast Mäekeri visiiti haigla registratuuri ja ütlesin, et soovin rasedusega dr. Karlise juurde jälgimisele tulla. Panime aja kirja ja siis helistasin Mäekerile (Gaver võttis vastu) ja ütlesin, et tühistan järgmise aja ära. Küsis, et kuhu siis edasi lähete jälgimisele, ütlesin, et haiglasse ja oligi kõik. Ei mingite paberite küsimist ega muud sellist. Praegu ÄE nimi on Piret Pärs ja no tema on küll super ämmakas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.11 17:32; 29.11 17:57; 30.11 08:33; 30.11 14:59; 30.11 15:09; 30.11 16:24; 03.12 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]injustice kirjutas:[/small]

Mina olin alguses Mäekeri juures arvel ja nüüd olen dr Karlise juures.
Kui Gaveri käest küsisin, et miks siin ei anta saatekirja tlnasse KV uuringusse, siis tema vastas, et KV uuringut tehakse ainult 8nda nädalani. Seletasin veel, et kuklavolti ju mõõdetakse 11-13+6 nädalatel. Et kui eelmise rasedusega tartus arvel olin, siis oli küll sellel ajal see mõõtmine. Vastuseks sain, et ei kv-d tehakse ainult 8nädalani ja sealt edasi on juba OSCARtest. Ja seda uuringut haigekassa ei toeta, nii et sinna pead minema oma finantseeringuga

Peale seda tuli mul kiire tung arsti ja ämmakat vahetada! Tean Gaverit juba ammusest ajast, inimesena on ta tore, aga selline jutt tegi mind küll ettevaatlikuks!
PS. Karlise juurest sain ka saatekirja tlnasse KV uuringusse, nii et kui arst ikka ei taha saata sind kuskile, siis ta leiab selleks ka põhjuse.[/tsitaat]
Minul tegi Rakveres 6 aastat tagasi dr.Ugalkova KV mõõtmise kuna ma soovisin seda. Aga jah ega Rakveres neid UH eriti teha ei taheta. Selles ka minu põhjus miks võtan arvele Tartus. Kuidagi kindlam tunne on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.11 10:28; 19.11 21:16; 28.11 12:54; 30.11 11:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 167 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.